Als het even niet lukt ga ik stofzuigen PZC Peter Wisse csw csw 16 Vlissingen mavo: Ronald van Aartsen, Ritthem; Sipke Bak ker, Vlissingen; Cesar Beilo, Vlissingen; Randy Bloks, Vlissingen; Karin Boersma, Vlissingen; Christian Bolier, Middelburg; Diana Bos, Vlissingen; Ellen Bosselaar, Vlissingen; Lisette van Boven, Oost-Sou burg; Diego Brouwer, Vlissingen; Mireille Cevaal, Ritthem; Eva Ciach, Vlissingen; Er ik delfos, Vlissingen; Luuk Dingemanse, Oost-Souburg; Marjolein de Dreu, Oost- -Souburg; Tommy den Engelsman, Vlis singen; Leslie Ferdinandus, Vlissingen; Jordi Fliers, Vlissingen; Davy van Geers- daele, Vlissingen; Kevin van Gorkom, Vlis singen; Jolanda van der Heijden, Vlissin gen; Hylke Hettinga, Vlissingen; Ritcho Hobeijn, Vlissingen; Zerah Howard, Vlis singen; Renée Kort, Vlissingen; Mitchell Kuipers, Vlissingen; Christian Kwakke laar, Vlissingen; Marieke Kwast, Oost-Souburg; Pricilla Leidelmeijer, Vlis singen; Carolien Luteijn, Koudekerke; Ro- mina Luwema, Vlissingen; Patricia Malak, Vlissingen; Annemieke Meijer, Vlissingen; Marjolein Meijer, Oost-Souburg; Anton Nooyen, Oost-Souburg; Miles Notebaart, Oost-Souburg; Linda de Paauw, Oost-Souburg; Sjors van de Poel, Vlissin gen; Floor Pop, Vlissingen; Robbie van der Rassel, Vlissingen; Marijke Roobol, Vlis singen; Paul Schaap, Vlissingen; Bennie Schuit, Middelburg; Joyce Seen, Vlissin gen; Eveline Seij, Vlissingen; Niels Slager, Vlissingen; Leon Suurmond, Oost-Sou burg; Mariëlla Suurmond, Oost-Souburg; Ayala Telehala, Oost-Souburg; Wendy Temmerman, Oost-Souburg; Laurens Toumahuw, Oost-Souburg; Bianca Tram per, Vlissingen; Mark Trimpe, Vlissingen; Roland Veen, Oost-Souburg; Sander van de Velde, Vlissingen; Jordi Visser, Vlissin gen; Lianne Vreeke, Vlissingen; Chariot Wierikx, Oost-Souburg; Eric Wijnacker, Vlissingen; Candice Winter, Vlissingen; Patricia Wisse, Oost-Souburg; Miriam Wolf, Vlissingen. mavo-vbo bouwtechniek: Jeroen Veenhof, Vlissingen. mavo-vbo metaaltechniek: Paul van den Berg, Vlissingen; Marvin van Eenennaam, Oost-Souburg; Kevin Persijn, Vlissingen. mavo-vbo elektrotechniek: Richard Blokpoel, Oost-Souburg; Levi Brouwer, Vlissingen; Kjeld Zwier, Vlissin gen. mavo-vbo administratie: Jozsef Bimmel, Vlissingen; Lindsay San- stra, Oost-Souburg; Ardi Seintje, Oost- -Souburg; Chantal Vergouwen, Vlissin- mavo-vbo handel: Stefan Polfliet, Middelburg; Gerando Sin- ke, Oost-Souburg. mavo-vbo verzorging: Linda van Belzen, Oost-Souburg; Lindy Blaasse, Oost-Souburg; Lieneke Hoon- dert, Oost-Souburg; Jenny Vermeulen, Oost-Souburg. Middelburg havo: Catharina Abrahamse, Serooskerke; Ma rieke van Beek, Koudekerke; Ivo Besuijen, Serooskerke; Guido van Biemen, Middel burg; Patricia Blommers, Middelburg; Bonnie Boogerd, Burgh Haamstede; An drea Boone, Serooskerke; Frans Borgs, Vlissingen; Ruud Brakman, Middelburg; Marinka Brasser, Aagtekerke; Miriam Brasser, Westkapelle; Ruben van den Broeke, Grijpskerke; Alex de Bruijne, Vlis singen; Jorien Buijs, Oost-Souburg; Xue Qin Chow, Vlissingen; Roelof Conijn, Mid delburg; Guillaume Coppoolse, Oostka- pelle; Thijs Daalhuizen, Middelburg; Niels Davidse, Veere; Audry dekker, Koudeker ke; Juanita Doelwijt, Vlissingen; Marieke Dominicus, Westkapelle; Joël Le Due, Middelburg; Sanne van Elk, Middelburg; Carsten Feleus, Nieuw en St. Joosland; Jessica Flïpse, Zoutelande; Danielle Flori- zoone, Vlissingen; Jan-Willem Francke, Grijpskerke; Robbert Groeneveld, Seroos kerke; Caroline Guldenmund, Middelburg; Jasper Harthoorn, Vlissingen; Emma van der Horst, Middelburg; Jan Willem Huson, Oost-Souburg; Mirona Jakobsen, Mid delburg; Benjamin Janse, Oost-Souburg; Nathalie de Jong, Serooskerke; Michel Joosse, Aagtekerke; Stefan Keersse- meeckers, Oost-Souburg; Job de Keijzer, Vlissingen; Rafaella van Keulen, Middel burg; Marloes Kluiter, Koudekerke; Mijke Koole, Serooskerke; Rosemarijn Koppe- jan. Nieuw en St. Joosland; Maartje Kors- tanje, Oostkapelle; Kim Kort, Vlissingen; Carlien Kousemaker, Breskens; Marieke Kras, Middelburg; Vesta Kroon, Vlissin gen; Remko Kruithof, Middelburg; Boris Leijs, Vlissingen; Robbert-Jan Lenselink, Grijpskerke; Martijn Lindenberg, Middel burg; David Los, Middelburg; Han Luteijn, Vlissingen; Thomas Marinissen, Middel burg; Marieke Meijer, Zoutelande; Wou ter Moekotte, Middelburg; Martijn Mole naar, Zoutelande; Cebine Nieuwenhuize, Veere; Peter de Nooijer, Middelburg; Nicole Pattenier, Serooskerke; Erinn Pie- terse, Oost-Souburg; Leonie Prins, Vlis singen; Annelïes de Rooij, Middelburg; Eveline Schop, Oost-Souburg; Jesse Smith, Vlissingen; Daniel Steenbergen, Domburg; Tamara Sterkenburg, Middel burg; Anneloes van Tiggelhoven, Oost- -Souburg; Bas Tramper, Aagtekerke; Stephanie Versluijs, Middelburg; Carola Versluis, Middelburg; Ruth de Viet, Mid delburg; Sandra de Visser, Aagtekerke; Marlies de Vlieger, Middelburg; Mark Vo gel, Middelburg; Cathelijne Vossen, Mid delburg; Benjamin van de Vrie, Middelburg; Bianca van der Wal, Vlissin gen; Kazimier Wannee, Oost-Souburg; Niels Wattel, Arnemuiden; Ruud Wester- weele, Vlissingen; Stefan Wielemaker, Koudekerke; Edwin Zuicfema, Oost-Sou burg. Joost Adriaansens, Middelburg; EVa Alte- na, Vlissingen; Marlies Altena, Vlissingen; Rike Baas, Vlissingen; Lendert Baljeu, Se rooskerke; Jeroen van Belzen, Oost-Sou burg; Berend Berendsen, Vlissingen; Je roen Berndsen, Middelburg; Willem van Bork, Middelburg; Anne Bouwmeester, Arnemuiden; Monica Breurken, Middel burg; Anne de Buck, Middelburg; Susan- ne Coppoolse, Oostkapelle; Quinten van Dam Merrett, Veere; Martijn Damen, Kou dekerke; Tijmetje Dieleman, Middelburg; Wendy van den Dorpel, Middelburg; Mar- lien Douma, Middelburg; Matthias Fabriek, Middelburg; Ellen Flipse, Westka- pelle;Tabitha Geelhoed, Middelburg; Leo nie Goedbloed, Middelburg; dennis Janse, Arnemuiden; Arjen Joosse, Mid delburg; Daniel de Kam, Vlissingen; Lies- beth Kiel, Middelburg; Rachel Knevel, Koudekerke; Marije van Koeveringe, Nieuw en St. Joosland; Daan van der zaterdag 16 juni 2001 Het ruikt wel erg muf in mijn flat, verontschuldigt Peter Wisse (24) zich als hij de trap op loopt. Dat komt door de slech te riolering hier in de binnen stad. Alles blijft overal aan plakken in die buizen.Peter studeert communicatie aan de Hogeschool Zeeland en is bezig met zijn afstudeerscriptie. „Vanmiddag om vijf uur moet ik de scriptie inleveren." In de hoek van de geel met blauw geschilderde kamer staat een bureautje met een computer die het hele bureau in beslag neemt. De boekenkast staat half open en de planken liggen vol met cd's. Peter ploft op zijn grij ze bank neer. Als Peter studeert doet hij dat meestal 's avonds, maar dat komt niet meer zoveel voor. Hij wijst naar zijn gele bu reaulamp. „Die doe ik aan en de gordijnen gaan dicht. Ik ga in mijn stoel zitten en leren. Het is dan een echte chaos op mijn ka mer. Overal liggen mijn boeken open en papieren slingeren over de vloer. Alles moet binnen handbereik liggen. Ik ga meest al in één ruk door. Ik houd geen pauzes om te drinken of te eten. Dat ligt ook altijd in de buurt. Het moet wel stil zijn. Ik kan muziek niet beschouwen als achtergrond. Als de muziek aanstaat, hoor ik altijd wel een of andere gitaarpartij en dan ben ik weer afgeleid. Ik leer al tijd wel gestructureerd. Als ik tegen mezelf zeg dat ik ga leren, dan doe ik dat ook. De gedachte dat ik moet studeren als ik ei genlijk moet repeteren met mijn band, zorgt ervoor dat ik gecon centreerd mijn werk doe op de tijdstippen dat ik tijd heb. Als ik mezelf er niet toe kan zetten om iets te doen ga ik stofzuigen, wat ik trouwens normaal nooit doe. Het is een soort vluchtgedrag. Dan ben ik even bezig geweest en kan ik me daarna beter con centreren." Dat Peter niet zoveel hoeft te studeren ligt aan het nieuwe projectonderwijs. „Natuurlijk moet ik nog wel eens wat lezen, maar tegenwoordig is het vooral opdrachten in groepjes maken. Vroeger moest je nog wel dingen uit je hoofd leren. Als je het nu kunt opzoeken, is het al goed. Een keer per week zitten we bij een student thuis om zo'n op dracht te maken. Ik kan me nog herinneren dat we tijdens het EK met één oog naar de wed strijd Nederland-Frankrijk ke ken en met het andere naar het beeldscherm van de computer. Ok, dan wordt het wel drie uur 's nachts, maar dan is de op dracht wel af." Peter vindt het afstuderen-aan de Hogeschool Zeeland niet te vergelijken met zijn vwo-exa- men. „Het examengevoel heb ik wel, maar ik heb het nu meer zelf in de hand. Ik werk al een tijd aan mijn scriptie en ik heb ruimschoots de tijd gehad om te perfectioneren. Bovendien weet ik al over vier dagen of de scrip tie goed genoeg is om te verdedi gen. Bij mijn vwo-examen moest ik de opgaven maken en daarna weken afwachten of ik het gehaald had. Dat was pas echt stressen. Ik heb nu minder last van stress." Na deze studie gaat Peter Com municatiewetenschappen stu deren aan de universiteit in Til burg. „Ik vind studeren heel erg leuk. Ik heb er echt iets aan en ik houd genoeg tijd over om in mijn band te spelen en dat is voor mij het belangrijkste." ,,V - Kooij, Vlissingen; Sandra Korteknie, Mid delburg; Froukje Landsman, Middelburg; Anouk van Leeuwen, Middelburg; Marie ke Lenselink, Grijpskerke; Jan-Albert de Leur, Middelburg; Nonja Lievense, Zoute lande; Sanne Lijnse, Middelburg; Noach van der Linde, Oost-Souburg; Jeanine Lindenberg, Vlissingen; Jolanda Linden- berg, Vlissingen; Tom Louwerse, Seroos kerke; Jorik Louws, Vlissingen; Mirjam Louws, Middelburg; Coen Maas, Koude kerke; Frank Maranus, Westkapelle; Lisa Montanari, Middelburg; Joris Nijssen, Middelburg; Eveline Oostdijk, Middelburg; Kim Pattiruhu, Oost-Souburg; Brenda Platschorre, Oost-Souburg; Maurits Pou- wer, Veere; Corinna de Regt, Middelburg; Willeke Reijnierse, Westkapelle; Jaap de Ridder, Arnemuiden; Ko de Rooij, Middel burg; Rudolf Roos, Oostkapelle; Lenette Simons, Middelburg; Marloes Slaakweg, Middelburg; Merijn Ten Thije, Middel burg; derk Thijs, Middelburg; Sara Thijs, Middelburg; Julian Tramper, Seroosker ke; Luc Verschuren, Vlissingen; Benjamin Verschuur, Zoutelande; Yolande Vierge ver, Serooskerke; Eelco de Visser, Aagte kerke; Ferdinand de Visser, Middelburg; Robert Vonk, Middelburg; Marco Weij- land, Vlissingen; Elvira Wieland, Middel burg; Wicher van der Wielen, Middelburg; Kim de Winter, Middelburg; Janneke van der Wouw, Middelburg. mavo: Elske Adriaansen, Middelburg; Danny Al leman, Middelburg; Marinus Baas, Arne muiden; Emiel Bachofner, Middelburg; Niels van Bakergem, Middelburg; Angelo van Belzen, Arnemuiden; Jose van Bel zen, Nieuw en St. Joosland; Leon van Bel zen, Arnemuiden; Rens Blessing, Melis kerke; Anne Boogaard, Middelburg; Annemieke Boogaard, Biggekerke; Anita Bosschaart, Koudekerke; Astrid Bos- schaart, Oost-Souburg; Stefanie Boste laar, Middelburg; Jeroen Bouwmeester, Grijpskerke; Maarten Brasser, Zoutelan de; Eric de Bruijne, Middelburg; Charis van Buuren, Vrouwenpolder; Edwin Con- standse, Middelburg; Raoul Corbijn, Oost kapelle; Hans Davidse, Meliskerke; John ny dekker, Oostkapelle; Leon van Dijk, Middelburg; Martise Dijxhoorn, Vlissin gen; Rachel den Doelder, Middelburg; Richard van Doeselaar, Middelburg; Ber- nadette van den Driest, Serooskerke; Jo hannes Geelhoed, Middelburg; Matthijs Geldof, Grijpskerke; Louella van Giesen, Middelburg; Linda van Giezen, Middel burg; Sabrina Gilde, Middelburg; Jan Wil lem Goedhart, Burgh Haamstede; Saskia van Golen, Middelburg; Rinus Griep, Mid delburg; Thomas Groenewoud, Middel burg; Renee Groenleer, Westkapelle; Ro bin Grootjans, Middelburg; Frederick den Herder, Serooskerke; Stephan den Her der, Middelburg; Joy Hityahubessy, Mid delburg; Matthias Hoekman, Middelburg; Raoul de Hond, Middelburg; Eva Huijs- man, Grijpskerke; Diana van Iwaarden, Arnemuiden; Jeroen Jacobs, Middelburg; Sander Jansen, Middelburg; Eva Joosse, Middelburg; Ronald Joosse, Middelburg; Atish Kalpoe, Middelburg; Sarita Kalpoe, Middelburg; Maaike Kamphof, Grijpsker ke; Wouter Karman, Middelburg; Mariska van Keulen, Biggekerke; Glenn de Klerk, Middelburg; Christian Klootwijk, Grijps kerke; Antoinette de Kok, Domburg; Ellen Kole, Middelburg; Susanne Kramer, Oost kapelle; Mark de Kroo, Koudekerke; Lein Labruyère, Middelburg; derek Marinus de Lange, Serooskerke; Annïes Latumeten, Oost-Souburg; Stefan de Leng, Middel burg; Evelien van der Linden, Zoutelande; Esther Linders, Middelburg; Maris de Looff, Kamperland; Martijn van Loon, Mid delburg; Richard Louws, Grijpskerke; Kim Maliepaard, Middelburg; Bob Maranus, Domburg; Wesley Masius, Oost-Souburg; Tamar van Mastrigt, Oostkapelle; Gert- -Jan Meijer, Zoutelande; Marcha Mens, Middelburg; Amanda van der Meule, Oostkapelle; Samantha de Meulmeester, Middelburg; Brenda Mieras, Middelburg; Martijn Minderhoud, Domburg; Jaco Moens, Middelburg; Marianne Molenaar, Zoutelande; Daniëlle Molhoek, Middel burg; Jan Murk, Domburg; Sophie Mus- sche. Middelburg; Ingeborg van Nijf, Vlis singen; Amanda Oonk, Middelburg; Frank Jan Oorthuijs, Middelburg; Elène Oreel, Zoutelande; Bas Paauwe, Middelburg; Puck Passenier, Domburg; Harald Pieters, Veere; Kim Poldervaart, Middelburg; Nan- da Pompen, Middelburg; Antoinette Pool, Oost-Souburg; Andrea Pouwelse, West kapelle; Stevie Priester, Middelburg; Ul- bria Puls, St. Laurens; Martha Reijnhout, Middelburg; Jeroen de Reus, Middelburg; Hananja Riddersma, Middelburg; Mark Riemens, Westkapelle; Elizabeth Roelse, Westkapelle; Pieter Roelse, Zoutelande; Arjen Schoe, Westkapelle; Jarco Siere- veld, Arnemuiden; Patrick Siereveld, Ar nemuiden; Thijs Slagboom, Middelburg; Elin Smet, Middelburg; Linda Snijders, Middelburg; Reinier Snoeijenbos, Middel burg; Pascal Spijkers, Zoutelande; Tobias Strafing, Middelburg; Marloes Strieker, Zoutelande; Jarno Stroo, Middelburg; Irini Theodorakopoulou, Middelburg; Menno Vader, Middelburg; Hetty van Veelen, Middelburg; Rob Veldman, Vlissingen; Ro bert Vergouwe, Middelburg; Koen Ver- haeghe de Naeyer, Middelburg; Cora Verhage, Middelburg, Sanne-Marije Ver sluis, Veere; Anita Verstraate, Biggeker ke; Joanny Vijge, Middelburg; Hanneke de Visser, Aagtekerke; Remco de Visser, Domburg; Femke Weezepoel, Middel burg; Rianne van der Welle, Vrouwenpol der; Petra Wielemaker, Middelburg; Roel Willemse, Domburg; Annelie Wisse, Mid delburg; Eren Yildirim, Middelburg. vbo-administratie: Menno Antheunisse, Vlissingen; Nick van der Avort, Middelburg; deborah van Bre men, Oost-Souburg, Joanne Buijs, Oost- -Souburg; Özlem Qolak, Middelburg; Daniël van Dalen, Middelburg; Jeroen dekker, Aagtekerke; delinya Foe, Middel burg; Marlies 'T Gilde, Middelburg; Cindy Gültekin, Middelburg; Peter Haze, Kam perland; Qagla Karahan, Middelburg; Christian de Koning, Middelburg; Sharon de Korte, Middelburg; Suzanne Lievense, Middelburg; Sabrina Melse, Middelburg; Elvera de Nooijer, Middelburg; Erwin Ver- duijn, Middelburg; Tabitha Verduijn Lunel, Oostkapelle; Lydia de Visser, Middelburg. vbo-handel: Tommie de Bont, Middelburg; Patricia Boogaard, Koudekerke; Bas Boone, Aag tekerke; Joël van Caam, Vlissingen, Brian Dijkstra, Vlissingen; Boy Flipse, Oost-Souburg; Esther Goetheer, Grijps kerke; Daniëlle Hagedoorn, Vlissingen; Mattijs Jacobs, Vlissingen; Radjiv Jakha- ri, Vlissingen; Thijs Jolie, Vlissingen; Bren da Koops, Middelburg; Chantal Nijpjes, Middelburg; Jessica Nijpjes, Middelburg; Anneke de Ruiter, Vlissingen; Charissa Saija, Middelburg; Mattie Wattel, Veere; Bas Wisse, Kamperland. vbo-verzorging: Kim Aarts, Vlissingen; Christianne van Belzen, Nieuw En St. Joosland; Ratna Bhoelai, Middelburg; Mohamed Bouje- maa, Middelburg; Paula Bouterse, Kam perland; Lindsey de Bree, Middelburg; Joana van Buuren, Vrouwenpolder; Eric Cevaal, Oost-Souburg; Heidi de Greve, Oost-Souburg; debbie van de Guchte, Middelburg; Rebecca Hamerslag, Vlissin gen; Patricia Hendrikse, Vlissingen; Mar loes Houterman, Middelburg; Carola de Jong, Middelburg; Nicolien Koene, Arne muiden; Mirjam Kruit, Vlissingen; Mariska de Leeuw, Westkapelle; Petra Maljaars, Middelburg; llona Meerman, Arnemui den; Liesbeth Moens, Middelburg, Louise Mulder, Middelburg; Samantha Nagte- gaal, Middelburg; debby van Oost, Mid delburg; Esmieralda Ponsen, Meliskerke; Levina Remijn, Oostkapelle; Lineke Rie mens, Middelburg; Marinda Roelse, Westkapelle; llona Strijk, Oost-Souburg; Neline Taal, Vlissingen; Marwyah van de Velde, Middelburg; Vivian de Visser, Big gekerke; debby de Wit, Middelburg; Mie- ke Wondergem, Middelburg; MoniqueZa- chariasse, Middelburg. mavo-vbo verzorging: Eliza Dieleman, Ritthem. vbo-mode/kleding: Priscilla van den Hoven, Middelburg; Jo- zien Valk, Middelburg; Jing Jing Ye, Vlis singen. vbo-metaaltechniek: Joop Aarnoutse, Koudekerke; André van Belzen, Arnemuiden; Vïto Blaauw, Oost- -Souburg; Marcel Bloembergen, Middel burg; Alain Boddaert, Vlissingen; Meivin Dijke, Vlissingen; Julian Grootjans, Arne muiden; Emiel Harten, Veere; Cor van Hoeve, Groede; Pascal Hollander, Vlissin gen; Peter Huson, Middelburg; Bastiaan Kodde, Oostkapelle; Amasja Kruit, Vlissin gen; Frans van der Maas, Arnemuiden; Jarno Mesu, Serooskerke; Erwin de Meulmeester, Arnemuiden; Colin de Put ter, Biervliet; ThijsToornstra, Middelburg; Sander Veldhorst, Middelburg; dennis Verburg, Oost-Souburg; Marcel Verhage, Middelburg; Jochem Versluijs, Middel burg. mavo-vbo metaaltechniek: David-Jan Mesu, Middelburg; Gido de Ridder, Middelburg. vbo-bouwtechniek: Bram Bart,.Middelburg; Tarik Benchallal, Vlissingen; Aart van den Berg, Gapinge; Igor deurloo. Middelburg; David Dinge manse, Biggekerke; Rob Dollenkamp, Grijpskerke; dennis Grouw, Middelburg; Bert Hendriks, Vlissingen; Remco van Heumen, Middelburg; Mark Joziasse, Middelburg; Danny Kagenaar, Middel burg; Jacob Kamermans, Middelburg; Ri chard Kleinepier, Middelburg; Ercan Kumas, Middelburg; Simon Maljaars, Middelburg; Bertrand Mechielsen, Vlis singen; Peter de Meulmeester, Westka pelle; Jeroen Noevers, Vlissingen; Navajo Pattiasina, Middelburg; Marijn de Ridder, Arnemuiden; John Riemens, Kamperland; Gert-Jan Roelse, Meliskerke; Romano Scherpenisse, Vlissingen; Ricardo Snel, Vlissingen; Jelle Stapper, Middelburg; Owen van Vlijmen, Vlissingen; Allart van de Vrie, Veere; Sjoerd Vroonland, Middel burg; Emiel Wondergem, Oostkapelle. mavo-vbo bouwtechniek: Mark van Dalen, Arnemuiden; Huibert- -Jan Wondergem, Oostkapelle. vbo-installafietechniek: Jacco van Belzen, Arnemuiden; dennis Boone, Oostkapelle; Erwin de Groot, Mid delburg; Maarten den Hollander, Aagte kerke; Peter van Wilgenburg, Oost-Sou burg. vbo-elektrotechniek: Wilco Bosman, Middelburg; Richard Bos selaar, Middelburg; Daniël Caspers, Oost kapelle; Vincent Colauto, Middelburg Valdemar Frank, Vlissingen; Tim Jurcka Vlissingen; Pim Lievense, Westkapelle; Thorn van Mechelen, Middelburg; Ruben Otte, Nieuwdorp; Wesley Parent, Middel burg; Marco Reinhoudt, Middelburg; Jar no Rotte, Nieuwdorp; David Steenbergen Domburg; Martijn Suurmond, Oost-Sou burg; Stef Traas, Nieuwdorp; Maarten Ui lenbroek, Grijpskerke; Martin Verburg Westkapelle; Guido Weststrate Oost-Souburg; Sander Wondergem, Grijpskerke. mavo-vbo elektrotechniek: Patrick Boogaard, Middelburg; Jasper Hoftijzer, Oost-Souburg; Tjeerd Maljaars, Aagtekerke; Corstiaan Minheere, Nieuw en St. Joosland; Jaap Moerland, Middel burg; Borre Vermeulen, Middelburg; Ri chard de Wolf, Grijpskerke. booglassen met beklede elektroden: Julian Grootjans, Arnemuiden; Thijs Toornstra, Middelburg, mig/mag-lassen niveau 1: Cor van Hoeve, Groede; Jarno Mesu Se rooskerke; Sander Veldhorst, Middelburg SSG Scheldemond Vlissingen Thijs Bakker, Middelburg; Esther van den Bergh, Vlissingen; Titia Breel, Oost-Sou- burg; Aldo Houterman, Middelburg; Su zanne Keijzer, Vlissingen; Niels Lastdra ger, Middelburg; Christian van Ochten Aagtekerke; Tiko Seip, Middelburg; Mi' chel Zuijderwijk, Burgh-Haamstede.' vwo, profiel cultuur en maatschappij; Chantal van den Bergh, Vlissingen; Mal- gosia van Hoepen, Vlissingen; Francis Koelemaij, Oost-Souburg; Linda Laco Vlissingen; Kay Naerebout, Vlissingen; Esmeralda Streekstra, Vlissingen; Marcó de Veen, Vlissingen. vwo, profiel economie en maatschappij; Daniëlle van Belzen, Vlissingen; Jeroen Boer, Vlissingen; Renate Laracker, Vlis singen; Bregje de Looff, Vlissingen, fe Pleijte, Vlissingen; Emile Porck, Vlissin gen; Ymke Verhage, Vlissingen. vwo, profiel natuur en gezondheid: Tamara Blokland, Vlissingen; Martin Jon- gejan, Vlissingen; Judith Kuhne, Vlissin gen; Ellen den Rooijen, Vlissingen. vwo, profiel natuur en techniek: Daniël Broeke, Vlissingen; Stef Busking, Vlissingen; Gabrijel Gavranoviae, Vlissin gen; Bart de Graaf, Vlissingen; Rolphda Ruiter, Vlissingen; Lieke van Spaandonk, Vlissingen; Johan Verlinde, Vlissingen. havo:Marieke de Jager, Lewedorp; Chris- tiaan Matthee, Goes; Gerko van Nes, 's- Gravenpolder; Joska Rombouts, Goes'. havo, profiel cultuur en maatschappij: Nienke Gootjes, Vlissingen; Jadran Petkoviae, Vlissingen; Melanie Pihl, Vlis singen; Andrea Scheepers, Vlissingen; In geborg Soolsma, Vlissingen. havo, profiel economie en maatschappij; Zhein Al Kadi, Middelburg; Fadoua Aou- raghe, Vlissingen; Arnoud Ausems, Vlis singen; Bas Compeer, Vlissingen; Jeremy Deug, Oost-Souburg; Ellen Hak, Oost- Souburg; Michiel van Hezik, Vlissingen; Sam Kunst, Groede; Sasa Lakiae, Oost- Souburg; Mariska van der Meer, Vlissin gen; Evert Ohlenroth, Vlissingen; Lisette Rijnberg, Oost-Souburg; Anouschka Schipper, Vlissingen, Kim Scholt, Vlissin gen; Agnes Soolsma, Vlissingen; Jasper Vantricht, Vlissingen; Marijke de Wit, Oost-Souburg; Bianca Zwanenburg, Oost-Souburg. havo, profiel natuur en techniek: Boy Baukema, Oost-Souburg; Jeroen Bu- sé, Vlissingen; Joppe Osté, Vlissingen; Mark Slothouber, Vlissingen; Alexander Verbart, Vlissingen; Wouter Vermeule, Vlissingen. mavo: Hanane Abdenbi, Vlissingen; MariskaAI- laart, Oost-Souburg; Nardos Asrat, Vlis singen; Pascal Bakker, Vlissingen; Ban van Belle, Vlissingen; Karima Ben Salla®, Vlissingen; Lars Bode, Vlissingen; Ham Boeije, Grijpskerke; Evert Boer, Vlissin gen; Luthsaïn Braafhart, Vlissingen; Tim Breure, Vlissingen; Angélique Caron, Vlis singen; Kris Coady, Vlissingen, Richelle van Driel, Vlissingen; Sander Elderkamp, Vlissingen; Bouschraa Elhrouz, Oost-Sou burg; Bennie Franken, Vlissingen; Imke Goedegebure, Vlissingen; Jasper Ha- mann, Vlissingen; Ade Haurissa, Middel burg; Benjamin van Hooft, Vlissingen; Sharlinda Inacio, Vlissingen; Hamed Jaf- fari, Arnemuiden; Diana Jansen, Vlissin gen; Imke de Jonge, Vlissingen; Renaldo Jubitana, Oost-Souburg; Nazma Kasmi, Middelburg; Leonie Keerssemeeckeis, Vlissingen; Steven van Keulen, Vlissin gen; Paul Kluijfhout, Koudekerke; Jonas de Koning, Vlissingen; Karin Kooistra, Oost-Souburg; Elisa Kuipers, Oost-Sou burg; Sanja Lakiae, Oost-Souburg;Wendy de Lange, Oost-Souburg; Bob Leeuwis, Vlissingen; Dennis van der Linden, Vlissin gen; Berend van Loon, Vlissingen; Ewout Meulmeester, Vlissingen; Angélique Meijer, Oost-Souburg; Rob Midavaine, Vlissingen; Nicolaj Nanaj, Vlissingen;Yor- dy Oertel, Oost-Souburg; Raymon Ooster veen, Vlissingen; Indra Paasse, Vlissin gen; André Polfliet, Oost-Souburg; Robin Provoost, Oost-Souburg; Inge Reinderts, Vlissingen; Roselien de Rijk, Vlissingen; Niels Rolaff, Vlissingen; Habib Sahin, Vlis singen; Anab Said Jama, Vlissingen;Aron Schouw, Vlissingen; Karlijn Stolker, Vlis singen; Angeline Strooband, Vlissingen; Ismail Toug, Middelburg; Esther Tuin, Oost-Souburg; Hein Versteeg, Vlissingen; Arjan Vos, Vlissingen; Cynthia van dei Vos, Vlissingen; Yvonne de Wipe, Vlissingen; Christine Yeh, Vlissingen. mavo/vbo: Frank van Beers, Vlissingen; Yang Cheung, Koudekerke; Aftab Idoe, Oost- Souburg; Martin Meliefste, Oost-Sou burg; Chirihan Mouha, Vlissingen; Elvira Nanuru, Oost-Souburg. vbo administratie: Jessica Clerx, Vlissingen; Homeira Habib, Vlissingen; Wendy Huisson, Vlissingen; Patrick Lausberg, Koudekerke; Alina Mif; Vlissingen, Ronald van Oostenbrugge, Vlissingen; Dylan Out, Vlissingen; Sema Özgelik, Vlissingen; Miranda van Rose; velt, Vlissingen; Fatin Saad Karim, Middel burg; Joannie van der Sar, Vlissingen, Priscilla van Schaik, Vlissingen; Samantha Stoltink, Oost-Souburg; Linda Stroo, Oost-Souburg; Dayana Voltolina, Vlissingen; Eveline de Vos, Oost-Souburg; Esther Wennekes, Oost-Souburg; Belinda Wilbrink, Vlissingen. vbo verzorging: Vianne Blaakman, Koudekerke; Pamela Bosman, Vlissingen; Natascha Brandon, Oost-Souburg; Samantha Burger, Oost- Souburg; Aminata Camara, Vlissingen; Ti- ka Cornelia, Oost-Souburg; Kirsten Hen drikse, Vlissingen; Hanan El Kharboucbi, Oost-Souburg; Shireen Kleppe, Oost-Sou burg; Kim Lous, Vlissingen; Vera Meer man, Vlissingen; Priscilla Niemantsver- driet, Vlissingen; Anoeska Ramkisoeo, Vlissingen; Mandy Rodermond, Vlissin gen; Joyce van Tilburg, Oost-Souburg, Antonia Wiskerke, Vlissingen. vbo bouwtechniek: Leon van Driel, Vlissingen; Demian de Jonge, Vlissingen; Jimmy Koorevaar, Vlis singen; Danny Smaardijk, Vlissingen;Zaid Walid Khalid, Middelburg; Mohammed Zarif, Vlissingen. vbo elektrotechniek: IlijaFilipoviae, Vlissingen; Gregory JasPer' se, Vlissingen; Wijnand Lefevre, Vlissin gen; Michel Pijcke, Breskens; AbdiraW Said Jama, Vlissingen; Dwight Sibbald, Vlissingen; Johan Tange, Vlissingen. vbo metaaltechniek: Ferdinand Sibbald, Vlissingen; Sander le vel, Vlissingen; Adi Torna, Middelburg, Wesley Roy Weug, Vlissingen; Ricovht- senburg, Vlissingen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 16