Met de stresskoe binnen handbereik Annemiek Stallaart 15 zaterdag 16 juni 2001 De Schans ïerneuzen Sander Dekker, Axel; Sander Duister, Sas wn Gent; Jesper Geursen, Hulst; Paul Goudzwaard, Zaamslag; Joey Jaberg, Graauw,Marko Kondic, Breskens, Sander Marthezejerneuzen; Peter Moorthamer, Biervliet, Marino Rodrigo, Hulst; Sander Verdonk, Terneuzen. 5 mavo-certificaten, 1 vbo-certificaat lillils): Bemcovan Gils, Terneuzen. vbo-verkoop: Danielle van Ham, Axel; Arnoud Hamelink, Spui; Bas van Hattum, Terneuzen; Jeroen Heimich, Hulst; Stephanie Ivens, Sluiskil; Kim Lippens, Sas van Gent; Esther van Luijk, Schoondijke; Frank Mangnus, St. Jansteen; Evelien Neve, Walsoorden; Quinna Rozeboom, Philippine; William Vnens, Terneuzen; Arjen de Vries, Ter- SSG De Rede Terneuzen bouwtechniek metselen: Martijn de Bokx, Terneuzen; Kevin de Roode, Terneuzen; Ahmet Saglam, Axel; Jeffry van der Straate, Terneuzen; Janey Brand,Terneuzen; Tonny Koekkoek, Axel. bouwtechniek schilderen: Kevin Schot, Axel; Stephanie Simons, Ter neuzen; Silvana van der Heiden, Axel. bouwtechniek timmeren: Peter Paul Andriessen, Zaamslag; Kenny Geervliet, Terneuzen; Rowdy de Vos, Ter neuzen; Steven Andriessen, Zaamslag; Gertjan Hamelink, Hoek; Rens Verhelst, Hoek. bouwtechniek LWOO: Roald de Hullu, Axel; Hasim Kaptan, Ter neuzen; Martijn Krijger, Hoek; Lesley Ot- sen, Axel; Gurkan Salm, Terneuzen; Joeri Smoor, Breskens; OmerTezel, Terneuzen. brood/banket: Daphne Kroonen, Terneuzen; Brian Ver- helst, Terneuzen, Jony de Feijter, Terneu ren, Marina Harvent, Hoek; Dennie Schuerman, Terneuzen; Patrick Verhoek, Oostburg, Robert van Zadelhof, Terneu zen. brood/banket LWOO: Sharon Mirrer, Terneuzen; Cissy Ruben, Terneuzen; Chantal Tierie, Terneuzen. elektrotechniek: Angelo Deijkers, Hoek; Ludo van Heer- beek, Terneuzen; Sharlon Lebacks, Axel; ïoun Mirrer, Terneuzen; Stefan Standaert, Terneuzen; Bart Strik, Terneu ren; Jean-Paul Tazelaar, Hoek; Selguk ïilmaz, Terneuzen; Stephan Epskamp, Philippine; Emiel Florussen, Terneuzen; Tico Hersisia, Sluiskil; Hiddo De Hoon, Terneuzen; Alexander De Kort, Sas Van Gent, Elles Krans, Terneuzen; Benjamin De Rooij, Terneuzen; Uzeyir Tasyurek, Terneuzen. WikeCornells, Ijzendijke; Rudy Van Gils, Sander Jansen, Terneuzen; Ocraft, Terneuzen; Gregory Terneuzen; Alexander Scher- Terneuzen; Bart Cornelissen, ïerneuzen; Erik Pieters, Terneuzen; Cor Saarloos, Hoek; Martijn Wilmink, Sas Van SentTommy Van Wolferen, Terneuzen. koken en serveren: Robert Erkelens, Terneuzen; Perry Mul- der,Axel; Fieke De Rooij, Terneuzen; Jar- 10 Waebeke, Terneuzen, Delano Van Brabant, Terneuzen; Dwight Burm, Ter neuzen; Timmy Van Donderen, Terneu zen, Sofia Van Dorst, St. Jansteen, Sa- nantha De Jonge, Hoek; Nick Klaassen, Zaamslag; Brigitte Kooijman, Westdorpe; Wesley Van Noord, Cadzand, Ellis De Rijc- ke. Axel; Tim Siersema, Hoek; Rick Van Waterschoot, Sas Van Gent Tim West- koken en serveren Iwoo: Merlien Bronne, Terneuzen; Arno Van Rijn, Terneuzen, Claudio Scherpenisse, Terneuzen; Jordi Schot, Axel, Arjan De Vet Axel; Wim Willemsen, Sas Van Gent metaaltechniek: Martin De Ritter, Hoek; Laurens Smid, Ter- neuzen; Tinus Van Den Adel, Philippine; Mike Cornelissen, Biervliet; Björn Den Ha mer, Philippine; Alexander Hangoor, Ter neuzen; Dennis De Pooter, Hoek; Michel De Pooter, Axel; Dennis De Visser, Philip pine; Matthijs Van Der Zee, Zaamslag. metaaltechniek Iwoo: Nicky De Bruyn, Koewacht; Michael Ha melink, Sluiskil; Suleyman Kahya, Sas Van Gent; Kevin De Kruijter, Breskens; Lionel Merc, Terneuzen; Erik Molenkamp, Ter neuzen; Arnoud De Smet, Axel; Mario Van Wanrooij, Axel. voertuigentechniek. Sander Van Doorn, Zaamslag; Albert Ech- termeijer, Sas Van Gent Roderick Baert, Koewacht; Dennis Berkelaar, Sas Van Gent, Kevin Koekkoek, Koewacht Tonny Pijcke, Sas Van Gent; Jimmy Schram, Sluiskil; Ronald Van De Wege, Axel Agterberg, Terneuzen;Jeroen irg, Terneuzen;Kevin Bos, Ter neuzen, Davy De Braai, Terneuzen; Nicky Bril, Terneuzen; Ludwig De Bruijn, Ter neuzen; Monique Van Damme, Terneu ten; Kim Demesmaecker, Terneuzen; Ka der Ersahin, Terneuzen; Samad Golbaz, Aardenburg; Eddy Van Haastert, Terneu ten; Erik Van Hoeve, Terneuzen; Robbie van tH°ff, Hoek; Leandervan IJk.Terneu- ten, Michael Klink, Terneuzen; Dieuwer- De Koeijer, Hoek; Anneke Koopman, Sas Van Gent; Laura Kunath, Sluiskil; Pa tricia Maljaars, Hoek; Jacqueline Mulder, ïerneuzen; Eefje Musters, Terneuzen; Wietske Orlebeke, Zuiddorpe, Stephanie «ijk,Terneuzen; Marlieke De Steur, Hoek; MarleenTielemans, Hoek; Cathy Verhelst, ïerneuzen; Debby Visser, Terneuzen. havo (nieuwe stijl): Monique Broeders, Terneuzen;Patricia *r°oy Terneuzen. Lieke Dellaert, Sas Van «ent; Yeliz Ersahin, Terneuzen; Veli Eryrk, arneuzen; Valrie Freriks, Terneuzen; Jel- eboosens, Terneuzen; Esther Hamelink, erneuzen; Robbin Van Hecke, Sluiskil; om IJsebaert, Terneuzen;Walid Maho, emeuzen; Krista De Meester, Terneu ten,Janneke Neeteson, Philippine; Tom my Van Overmeeren, Axel; Erwin Punt, rnilippine; Lilian De Putter, Sluiskil;Leon namond, Terneuzen; Yoshua De Rijk, Ter neuzen; Lucius Rijnja, BiervlietSusanne H Jerneuzen; Marina Saarloos, oek, Gilbert Scheele, Zaamslag; Carmen cnuitvlot, Terneuzen; Marijke Schuur- RoTkrneuzen* Strijd, Terneuzen; en l heune, Terneuzen; Quirine Verlinde, 'erneuzen, Imco De Vos, Terneuzen; Niek westerterp, Terneuzen; Nathalie De Wijs, Annemiek Stallaart (18) uit Kapellebrug kan niet stu deren als er oorverdovende stil te heerst. En nog meer heeft ze een hekel aan al die huiselijke geluidjes, zoals haar moeder die gaat stofzuigen of met potten en pannen rammelt. Daarom zet de havo-examenkandidaat van het Hulster Reynaertcollege een cd-tje op, met lekkere snoeihar de trance. „Dan kan ik me ten minste concentreren op mijn examenstof. Het leidt me niet af, de nummers ken ik allemaal al, dus ik zit al lerende lekker mee te neuriën." Op haar bureaut j e in haar ruime kamer heerst een geordende chaos, alles binnen handbereik. Er liggen boeken, een geo-drie- hoek, een rekenmachientje, een potlood, pennen en accentueer- stiften. Op haar bureaublad en op het prikbord prijken - naast allerhande memo's - foto's van haar vriend, zomaar vastgepind met een punaise, maar ook in leuke lijstjes („vind je dat het er teveel zijn?"). De agenda ligt open, met in koeienletters de dagen waarop ze zichzelf naar welk examen moet slepen. Wordt haar bureau wat te vol, dan kwakt ze de boeken op de grond. Opgeruimd staat netjes. Helemaal onderop, nog net zichtbaar, ligt haar bureauleg ger waar ze flink op aan het droedelen is geweest. Het schijnt dat psychologen aan het gedroedel kunnen afleiden wat voor karakter iemand heeft. In Annemieks geval moet daar voor geen -peut of -goog aan te pas komen, 't is gewoon een vro lijke spontane meid. Wanneer het haar allemaal even te veel wordt, is haar stresskoe binnen handbereik, een kneedbaar stuk gevlekt vee dat ze heeft gekregen van haar oom. Echt nodig heeft ze 'm niet gehad, de stresskoe, vaak zat ze er on bewust een beetje mee te prut sen. Het examen is haar niet echt te gengevallen, maar er zaten wel wat onverwachte factoren bij. „Ik dacht dat wiskunde zwaar zou zijn, maar dat was het juist niet. Van geschiedenis dacht ik juist dat het een makkie zou zijn, maar dat viel weer tegen. Ze moesten allemaal van die feitjes weten en zo, bahAnne miek heeft een zeer inspannen de manier van studeren; ze maakt overal samenvattingen van omdat op deze manier alles het best bij haar blijft hangen en ze maakte een enorm aantal proef examens op internet. Uren achter elkaar achter haar bureau zitten, is aan Annemiek niet besteed. Een uurtje, en dan is de spanningsboog alweer gro tendeels verdwenen. „Dan is het tijd om even wat te drinken te gaan halen, of een spelletje te spelen op de computer. Dan kan ik er weer een uur tegenaanNa een dag studeren, ontspant ze zich door lekker te lezen. De avonturen van Harry Potter zijn daarbij favoriet. Annemiek wil basisschoollera res worden. Min of meer treedt ze daarmee in de voetsporen van haar ouders die ook allebei do cent zijn. Ze gaat daarom stude ren aan de Pabo, eerst in Ter neuzen en daarna in Vlissingen. Als onderwijzeres kan ze haar jonge leerlingen alvast voorbe reiden op het zogenaamde twee de fase-onderwijs. Iets waar ze zelf, bij de invoering, nog het hardste tegenaan schopte. Zij was degene die tachtig mede scholieren wist te mobiliseren om in Den Haag te demonstre ren tegen 'het belachelijke idee van de minister'. Ze is ervan overtuigd dat door haar in breng, samen met de inzet van de andere duizenden proteste rende scholieren, de gevreesde werkdruk van het tweede fase- onderwijs redelijk binnen de perken is gebleven. „Achteraf hadden we misschien helemaal niet moeten demonstreren. Het examen is me eigenlijk erg mee gevallen..." Sheila van Doorsselaer foto Peter Nicolai Terneuzen; Zenzi Willems, Terneuzen, havo certifaatfrans (oude stijl): Cindy Hamelink, Sas van Gent. vwo (nieuwe stijl): Niels De Backer, Hoek; Erik Bakker, Ter neuzen; Jos Broeders, Terneuzen; Bas Di- eleman, Terneuzen; Kirsten Donks, Philip pine; Jarno Van Es, Terneuzen; Jelske Geelhoedt, Terneuzen; Pieter Heesbeen, Hoek; Mathijs Henzen, Sluiskil, Marianne Hommersom, Axel; Michsle De Hosson, Philippine; Paul Van Kuilenburg, Spui; Ronny De Milliano, Hoek; Mariek Nannin- ga. Sas Van Gent; Marvin Overbeeke, Hoek; Albertien Perdok, Terneuzen, Niels Van Poecke, Terneuzen; Jordy Ver schoor, Zaamslag; Bieke Versloot, Ter neuzen; Benjamin Van Vliet, Hoek. vwo (oude stijl): Max Kramer, Hoek; Penny van Wolferen, Terneuzen. Reynaertcollege Hulst gymnasium: Elleke Baecke, Vogelwaarde, Joep de Caluwé, Koewacht; Veerle de Cock, Clin- ge; Petra van Houdt, Kloosterzande; Jan Kolijn, Axel; Stephan Kuijcks, Hulst; Chan tal Piet, Biervliet; Brenda Rademakers, Kloosterzande; Erica van der Sijpt, Koe wacht; Johan van Tatenhove, -Axel; Deb bie van der Veeken, Zaamslag; Daniëlle Verhelst, Hulst atheneum: Debbie Appleton, Hulst; Mariska Assel- man. Vogelwaarde; Davy van den Berg, Hulst, Mike van den Bergen, Axel; Bart van de Bergh, Terneuzen; Elfi van den Bos, Sint Jansteen; Thierry van den Bos, Axel; Ewout Bosman, Hulst; Cynthia van den Brande, Sint Jansteen, Leonie de Bruijne, Hulst, Veronique De Buck, Hei kant; Bastiaan de Caluwé, Overslag, Stephan Dieleman, Hulst; Wilco Dobbe laar, Hulst; Eelco Franckaert, Sint Jan steen; Eimert-Jan Goossens, Axel; Geert de Gronckel, Koewacht; Jobke Hillaert, Hulst, Martin van Jole, Hulst; Sander Kal- meijer. Hulst; Karlijn Kindt, Koewacht; Jan Klok, Hulst; Jan-Eege Klop, Axel; Basti aan Knegtel, Axel, Maarten Koehof, Hulst; Daisy Kuijpers, Lamswaarde; Caroline Lauret, Sint Jansteen; Martijn Lauwers, Hulst; Martin Leegwater, Clinge; Karel- -Jan Lensen, Axel; Bas Lenssen, Vogel waarde, Annegien Lips, Hulst; Wendy Van Maele. Hulst Marjolein De Pundert, Hulst; Nicole van Putte, SintJansteen; Paul Rijk, Hulst Tim Roeb, Sas Van Gent, Stefan Rubbens, Hulst; Helen Sandkuijl, Hulst; Frédérique Slootweg, Terneuzen; Els Smeets, Koewacht Adriaan Switijnk, Ter neuzen; Martyn Teuchies, Hulst; Liesbeth de Theije, Huist, Joyce Vandeputte, Ter neuzen; Wouter Verdurmen, Hulst; Mari an Verstraaten, Graauw; Jolanda van de Vijver,Westdorpe; Chris Vinke, Hulst; Tom Wilbrink, Sas Van Gent. havo (nieuw): Eva Bonte, Zuiddorpe; Stijn Bracke, Hulst; Kim van Bremen, Axel, Joost de Bruijn, Hulst; Eric Van Canneyt, Hulst; Paul van Craenenbroeck, Clinge, Wouter Fassaert, Kloosterzande; Frank Ferket, Sas Van Gent; May Fischer. Koewacht; Christophe Geensen, Heikant, Mirjam Goense, Wals oorden; Sjors van der Hoeven, Lamswaar de; Elise van Hooijdonk, Hulst; Eva Joos, Kloosterzande; Liselore Kindt, Vogel waarde; Femke Klaassen, Vlissingen; Eli se Knibbeler, Hulst; Nele de Loos, Clinge, Femke de Maat, Sint Jansteen, Martin Mangnus, SintJansteen, Christoph Mes- sagie, Hulst; Fabiënne Michielsen, Clinge, Samantha de Moor, Hulst; Mark Nooijen, Axel; Tom Paree, Axel; Serena Praet, Nieuw Namen; Marjon Prinsen, Vogel waarde, Frank van Puijvelde, Lamswaar de; Niels van Roeyen, Heikant; Patricia de Ryck, Graauw; Suzanne de Schepper, Kloosterzande; Toon Stallaart, Kapelle brug; Annemiek Stallaart, Kapellebrug, Karei Steijaert, Graauw; Danny Sturm, Sint Jansteen; Joost de Theije, Walsoor den; Peter Thijs, Heikant Bas van Troost, Hulst Mirella de Vijlder, Sint Jansteen; Marjolein De Vliegher, Koewacht; Petra Vogel, Sas Van Gent; Jos van Waes, Zuid dorpe. havo (oud): Mannon Bogaart, Sint Jansteen, Froukje Dekker, Vogelwaarde, llja Dieleman, Hulst; Michel de Waal, Westdorpe. mavo: Jean-Luc van Acker, Sint Jansteen; Rob bert Baart, Hulst Üuinten Baecke, West dorpe; Aninja de Blaeij, Axel; Dianne Boeije, Axel, Gert Jan Bogaert, St.Gillis- -Waas; Wouter Bonte, Zuiddorpe; Annika Bosch, Hulst; Tessa de Bot, Hulst, Veroni que de Bot, Koewacht; Nadia Brandt, Ax el; Bert Buijs, Clinge; Lotte Bultje, Hulst;, Mario Buys, Zuiddorpe; Jeroen Claes- sens, Kloosterzande, Melanie de Cock, Hulst, Maarten de Cock, Clinge, Martine Daelman, Westdorpe; Angelique Dancka- ert, Koewacht; Sara Dobbelaar, Hulst; Le na Douwen, Hulst; Mariska Duerinck, Kloosterzande; Shallan Elve, Kloosterzan de, Corine Esseling, Hulst; Sarina Esse- ling, Sint Jansteen, Hesam Fahimi, Sint Jansteen; Sabina Goudriaan, Zaamslag; Michael Grguric, Axel; Monique van Groenestqn, Sint Jansteen, Sandeep Ha melink, Hulst; Ivanka van der Have, Hulst; Debbie Hemelaar, Hulst; Lorenzo d' Hont, Koewacht; Sandra Hoogstrate, Hulst, Ing- mar van Hooije, Heikant; Jean Ruud de Houck, Clinge; Joyce Houwer, Hulst, Re- nate van Itegem, Kloosterzande; Liselore Ivens, Hulst; Daphne de Keyzer, Hulst; Im- re Kint, Koewacht; Jan Kint, Heikant; Maaike van der Klooster, Hulst; Willemien Kolijn, Axel; Saskia Looijer, SintJansteen; Charlotte Martens, Westdorpe; Merlina Martens, Koewacht; Lydia van der Meer, Nieuw Namen; Sybrand Meersschaert, Koewacht; Liza Meuldijk, Koewacht; Chi- ara Middelhuis, Terhole; Arjan de Moor, Hulst; Larissa Nuijten, Sint Jansteen; Maarten oude Kempers, Axel; Veerle van Overloop, Koewacht; Dennis Piessens, Sint Jansteen; Christoph Praet, Nieuw Namen; Coen Prinsen, Vogelwaarde; Da vy Van Puyvelde, Clinge; Marjolein Raas, Clinge; Jos de Regt, Axel; John van Rijs- bergen, Vogelwaarde; Jochem Roels, Kloosterzande; Saskia van der Salm, Sint Jansteen; Nicky Samijn, Sas Van Gent; Jennifer Schuerman, Hulst; Sonja Smet, Heikant; Sylvia Smet, Koewacht; Robin Mc Taggart, Hulst; Marjolein Theunisse, Graauw; Ivo Tichem, Zuiddorpe, Bas Uyt- denhouwen, Hulst; Wesley Vaal, Kloos terzande; Ellen Valckx, Hulst; Elvira van de Velde, Axel; Ad Verlinde, Koewacht; Ma- nolito Verschraegen, Zaamslag; Linda Vink, Axel; Linda Vreugde, Hulst; Ellen de Waal. Ossenisse mavo/vbo: Leslie Babijn, Clinge; Remco Bogaart, Sint Jansteen; Kevin van Campenhout, Hulst, Roelof van Eijk, Hulst; Ellen Kaïjser, Nieuw Namen; Sanne De Kindt, Nieuw Namen, Bart van der Meer, Terhole; Michael de Nijs, Vogelwaarde, Sean Paul O'Shea, Ax el; Jesper Roelandt Zuiddorpe; Yuri Ver- nimmen. Vogelwaarde; Rudi de Waal, Hengstdyk; Pieter van Waterschoot, Kloosterzande vbo-administratie: Edgar de Beule, Sint Jansteen; Linda Bij man,Axel, Albert Bimmel, Axel, Perry Boers, Vogelwaarde; Rachida El Assri, Hulst; Michiel Geurts, Hulst; Rachel Haak, Heikant; Olivier van Heese, SintJansteen, Hanneke Karremans, Walsoorden; Jea- nette Lafort, Kloosterzande; Debbie de Langen, Vogelwaarde; Belinda Leen- knecht, Kloosterzande, Piet van Looij, Hulst; Christiaan Malschaert, Hulst; Es ther Schreuder, Hulst; Inge Verbunt, Hulst; Nathalie Weemaes,Heikant; Da- niëlla Zahradnik,Westdorpe. vbo-bouwtechniek timmeren: Victor Coremans.Axel; Sonnie van Dors- selaer, Hulst; Glenn den Exter, Hulst; Niels van den Eynde, Axel; Kevin van der Kloos ter, Sint Jansteen; Davy van Laare, Hulst; Martin Mannaert, Hulst; Wesley de Mul, Westdorpe, Kevin Rombaut, Zuiddorpe; Youri Vioen, Hulst; Pedro van den Berg, Hulst, Evelien de Cooker, Clinge; Robin Freyser, Kloosterzande; Lars Picavet, Hulst. vbo-bouwtechniek metselen: John van den Manacker, Hulst; Ivo Wil lems, Hulst; Zebulon van Haren, Hulst; Jef frey Kleppe, Koewacht Carlo de Munck, Kloosterzande, Eric Saman, Sint Jan steen. vbo-elektrotechniek: Marco Bakker, Axel; Michael de Beule, Hulst; Vincent van Laere, Sint Jansteen; Luc Leeraert, SintJansteen; Ricardo Mei- se, Axel; Björn Oosting, Koewacht; Mar tijn van de Winckel, Sas Van Gent, Stefan van Bellen, Vogelwaarde; Stefan Ferket, Kloosterzande, Ridoin Hadouchi, Clinge; Tom van Helvoirt, Zuiddorpe; Mark van Houte, Heikant; Mike van Hulst, Klooster zande; Michel Mattheijssen, Sint Jan steen; Robin Sjerp, Hulst; Martijn Ver- schooten, Vogelwaarde. vbo-metaaltechniek: Patrick Bauwens, Vogelwaarde; Joeri Eg- germont, Clinge; Edwin van Goethem, Hulst; Dennis de Haan, Westdorpe; Jur- gen Hamelink, Hulst; Roy Van Hijfte, Sas Van Gent; Joop Kabalt, Hulst; Jesper Kouijzer, Hulst; Bernie Rademakers, Kloosterzande, Sven van Regenmortel, Nieuw Namen; Erwin Schuerman, Hulst, Robby Vermue, Kuitaart; Moreno de Wit te, Sint Jansteen, Michiel Agterhuis, Axel; Stephan Bogaert, Hulst; Maarten Burm, Hulst; Arno de Keijzer, Clinge; Geert-Jan Knoops, Hulst; Peter Koster, Overslag. vbo-verzorging: Judith Aper, Koewacht Saskia Baert, Koewacht, Patricia Beukenkamp, West dorpe; Melissa Blommaert, Clinge; Joyce van Breda, Sint Jansteen; Wendy Burm, Kloosterzande, Lydia Coremans, Axel; Chrystel Denkers, Hulst; Christy Dorlas, Kapellebrug; Monique Eggermont, Hulst; Karin Goense, Walsoorden; Paola Van Gy- sel, Clinge; Sigrid Haers, Vogelwaarde; Bianca Heimich, Lamswaarde; Tamara Heimich, Lamswaarde; Ingeborg van Hel- sland, Clinge; Cindy Hendriks, Sint Jan steen; Caroline Kaijser, Hulst; Patricia Kinds, Vogelwaarde; Anic Kuijpers, Kloosterzande; Jessica Lernout, Axel; Ri cardo Lernout, Heikant; Roxanne van Leu ven, Lamswaarde, Tanya Maes, Hulst; An|a Mentzij, Hulst; Martijn Munne, .Kloosterzande; Bianca Pardon, Klooster zande; Cindy de Poorter, Axel; Claudia Riemens, Koewacht; Linsy Schell, Clinge; Soraya Toet, Sint Jansteen; Bart van de Velde, Heikant; Saskia Van de Velde, Nieuw Namen; Sabien Vereecken, Hulst; Joyce Vlaeminck, Hulst; Mariska de Waal, Ossenisse; Evelien Willaert, Sint Jan steen; Roos de Wulf, Hulst, Jessica van derZande, Hulst ROC Westerschelde Terneuzen Kirsten van Berkel, Koewacht, Syreeta van Hecke, Westdorpe; Robert Hoefman, Axel, Selma Hooijberg, Aardenburg; Mar- tijn Kruit, Terneuzen; Alex Ollebek, Axel, Sander Scheele, Axel havo: Natasja Bakker, Axel; Dorota Bereszka, Philippine; Jacco Herrebout, Terneuzen, Jeroen Jansen, Terneuzen; Angelique de Meyer, Hulst; Christian Palm, Terneuzen, Karin Scheele, Axel; Marco Verdoorn, Zaamslag; Karin Verrassel, Kloosterzan de; Christine Vignau, Terneuzen; Ina van Wijck, Zaamslag. mavo: Stephane de Baets, Sluis; Piotr Buursma, Oostburg; Jacqueline Cenin, Hoek; Miri am Claessens, Oostburg; Desiree Le Cler- cq, Hulst; Boudewijn Corijn, Ijzendijke; Josien Dijksterhuis, Hoek; Deborah Dour- leijn, Terneuzen; Peter Fackeldey, Axel; Aaron Fierinck,Terneuzen; Lina Gernaert, Terneuzen; Jose Haasnoot, Hulst, Philip den Hamer, Sas van Gent; Marcel van Hees, Sas van Gent, Sandra Huysman, Terneuzen; Betsie Huver, Vogelwaarde, Monique Jehee, Terneuzen; Thea Jonck- heere, Breskens; Marilyn Kaijser.Terneu- zen; Ad Klopmeijer, Terneuzen; Corina Kooy, Terneuzen, May Law, Kloosterzan de, Andre Michielsen, Terneuzen, Karin Moorthamer, Axel; Niël Nelisse, Bres kens; Saskia Ploegaert, Philippine, Inge Reyneke, Philippine; Nanette Rietdijk, Terneuzen, Rennie Rijnberg, Hulst; San dra Ross, Terneuzen; Dennis Schipper, St Jansteen; Nanda Swart, Koewacht; Es ther van Velzen, Breskens, Christa de Waele, Breskens; Jannij Wijna, Axel; Martin Wilschut, Breskens; Johan Zee- gers, Breskens.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 15