Zonder muziek is leren saai PZC Linco Nieuwenhuyzen 14 zaterdag 16 juni 2001 De Vliedberg Goes vbo-verkoop: Yvonne Bruijnes, 's-Heer Abtskerke; Jac- co Glerum, Wemeldinge; Jan-Willem Ha moen, Geersdijk; Thierry Jaminon, Goes; Maarten Ket, Goes; Simon van Kralingen, Dreischor; Nico de Kreij, Oost-Souburg; Rachel Lagendijk, Yerseke; Beanke Lou- werse, Goes; Hugo Neervoort, Kapelle; Pascalle Paree, 's-Heerenhoek; Anuska Ramnarain, Goes; Wesley van Rossum, Wemeldinge; Jochem Schot, Goes; Ri chard Spoelstra, Heinkenszand; Pepijn van Sprang, 's-Heer Arendskerke; Joerï Steenbakker, Goes; Michïel Wolf, Kloetin- vmbo-groen: Sander Westdorp, Ovezande. mavo: Gerben Akkermans, Nïsse; Rozemarijn Dekker, 's-Heer Arendskerke; Jeroen de Jong, Goes; Maarten de Kok, Goes; Se- bastien Miltiade, Goes; Yvonne Neijen- huis, Goes; Elma Noordzij, Heinkenszand; Amy Oostdijk, Goes; Dieuwertje Pankow, Goes; Jochem Weststrate, Driewegen; Stephan Weststrate, Krabbendijke. ROC Zeeland Goes doorstroom-opleiding hoger beroepsonderwijs: Tjeerd Alewijnse, Middelburg; Sabrina Biesiot, Breskens; Nathalie Breed, Bigge- kerke; Hester Geuze, Middelburg;Tamara Heemstra, Bergen Op Zoom; Anita Hoek stra, Middelburg; Charlotte van 't Hof, Heinkenszand; Mieke Huizer, Bruinisse; Sjaak Hullekes, Zierikzee; Maaike Janse, Middelburg; Ingrid Jansma, Vlissingen; Herbert Kindt, Goes; Loes Korst, Steen bergen; Moniek de Looff, Goes; Eefje van Loon, Bergen Op Zoom; Inge Matthijsse, Middelburg; Sabrina de Pree, Goes; An- nemarie Schelfhorst, Middelburg; Jac queline Schroevers, Oost-Souburg; Ja- cintha Smitskamp, Goes; Roos Terra, Ovezande; Debbie van Tilburg, Halsteren; Christien Tromper, Zierikzee; Marrig Vereist, Middelburg; Josine Voet, Vlissin gen; Miranda de Vos, Wemeldinge; Mir jam Wassenaar, Oost-Souburg; Kristel de Wit, Halsteren; Bart Zonruiter, Yerseke; sociaal pedagogisch werker (niveau 4): Erna Aalberts, Arnemuiden; Nicole van Anrooij, Goes; Anneke Bakker, Heinkens zand; Sherien van den Berge, Arnemui den; Cindy Davidse, Middelburg; Saskia Duinkerke, Yerseke; Jolijn van Hal, Ber gen op Zoom; Sabine Hendrickx, Middel burg; Angie Henriquez, Middelburg; Sas kia de Jong, Goes; Martine Karreman, Heinkenszand; Carolien Katsman, Middel burg; Marion de Kort, 's-Heer Arendsker ke; Nanda Kouwenberg, Zierikzee; Esther Krijger, Goes; Nicole Oosterlee, Krabben dijke; Roelanne Oosterloo, Spijkenisse; Olga Passieux, Krabbendijke; Monika van de Ree, Breskens; Sabine Reijnhout, Hansweert; Kelly Smet, Sint Jansteen; Andrea Stok, Middelburg; MarloesTrom- pert, Goes; Jeroen Vos, Middelburg; Re- nata Weezepoel, Heinkenszand; Micha Weststrate, Kruiningen; Angelique Zwemer, Middelburg; Buys Ballot College Goes vbo-administratie: Sakina Akhnij, Goes; Sabrina Anuels, Goes; Linda Balendiran, Goes; Danique van den Berge, Kruiningen; Franda van den Berge, Goes; Wijnand Eijke, Goes; Jeannet Eissen, Yerseke; Dennie Elen- baas, Kapelle; Kaoutar Fekrane, Goes; Marijke Gorsse, Goes; Chris Kedziora, Yerseke; Chantalvan derLaan,'s-Graven- polder; Patrick Lagendijk, Krabbendijke; Chantal de Leeuw, Goes; Jeanine Mos, 's- Heerenhoek; Soraya Nijsse, Heinkens zand; Vera Opdam, Kapelle; Michel Routs, Hansweert; Daniëlle den Toonder, Goes; Andréa van der Veeke, Krabbendijke; Claudia Verdaasdonk, Heinkenszand; Miranda van de Vrie, Biezelinge; Fanny Wiskerke, Kapelle; Men Wah Wong, Hein kenszand. vbo-mode/commercie: Nese Albayrak, Krabbendijke; Annie Ar- toonian, Leidschendam; Melissa de Bloe- me, Wemeldinge; Annemarie van Dijke, Goes; Ilse Eijke, Goes; Sandra van Hoorn, Heinkenszand; Femke Jeroense, Hein kenszand; Yvon Koster, Yerseke; Loes Krijger, Renesse; Nuray Kümesögüt, Goes; Aster van de Pas, Kloetinge; Esther van der Perk, Heinkenszand; Fabiola Pop, Hoedekenskerke; Elselien Praat, Yerseke; Lisette de Roo, Kapelle; Mirjam Steinmei- er, 's-Heer Arendskerke. vbo-theoretische richting: Corinda Allewijn, Kapelle; Anja Boonman, Lewedorp; Rabia Chhangur, Wissenker- ke; Maaike van Damme, Heinkenszand; Paul van den Dries, Heinkenszand; Ellen Hoosemans, Lewedorp; Wouter Koelen, Rilland-Bath; Joost de Maat, Heinkens zand; Esther Nouse, Kloetinge; Tamara Oosterveer, Yerseke; Annemiek Rent meester, 's-Heerenhoek; Marian Rouw, Wolphaartsdijk; Linda Ruissen, Lewe dorp; Thomas Röbschlager, Brouwersha ven; Nine Scheffer, Goes; Ishara Schille- man, Goes; Mieke Schrier, Kloetinge; Marcel Smit, Goes; Marijn Verhulst, Bie zelinge; Petra Voogdt, Goes; Mirjam de Vos, Goes. vbo-verkoop: Nancy Baaijens, Kortgene; Aimée Buter, Heinkenszand; Glyn Duijzer, Wolphaarts dijk; Jesper Gernler, 's-Heer Hendrikskin deren; Bobby van der Hoest, Yerseke; Sander van der Linden, Nieuwerkerk; Paul Nonnekes, Wolphaartsdijk; Omar van de Pas, Kloetinge; Jeroen Rottier, Wemeldin ge; Deborah Schipper, Kapelle; Jolien den Toonder, Wilhelminadorp; Niek Tooren- aar, Biezelinge; Marianne de Wilde, 's- Heer Arendskerke; Karin Witteveen, Krui ningen; Frank de Wolf, Kloetinge; Karin Zegers, Driewegen; Ronnie Zegers, Drie wegen. vbo-verzorging: Cerezo van Aerde, Goes; Ellen Back, Hansweert; Mariët den Boer, Zierikzee; Milou Bos, Yerseke; Suzanne van den Brink, Heinkenszand; Timo Cornelisse, Yerseke; Mieke Dingemanse, Arnemui den; Marjon Duerink, Heinkenszand; De borah Eijke, Baarland; Lesley Geijs, Goes; Chris op 't Hof, Hansweert; Angela Hout, Heinkenszand; Wendy Huijzen, Kloetinge; Hanneke Jobse, Rilland-Bath; Karin Kloet, Wolphaartsdijk; Mary Kloet, Wolphaarts dijk; Leonie de Kok, Borssele; Angela Kou- wer, Kamperland; Nicole van Liere, Goes; Lieke Mijnsbergen, Goes; Femke Mol, We meldinge; Jackelien Nijsse, Goes; Helma van Oosten, Yerseke; Krista Oosthoek, 's- Heerenhoek; Gerko Quinten, Heinkens zand; Vijendra Ramnarain, Goes; Nicole Reijnhoud, Goes; Miriam Schipper, Wol phaartsdijk; Talitha Schuhmacher, Zierik zee; Marieke Stevense, Zierikzee; Judith foto Dirk-Jan Gjeltema Hij had één examenvak meer dan nodig is, maar leerde zelden. De weken studieverlof voor de examens waren een 'heerlijke vakantie'. Toch is Linco Nieuwenhuyzen uit Krabbendijke geslaagd. De vwo-6-leerling van het Calvijn College in Goes vormde een toonbeeld van anti-stress in de drukke examentijd. De examens zijn nu achter de rug. Ook het examen van het ex tra vak Duits. Dat ging van een leien dakje. Linco: „Voor mijn gevoel was Duits helemaal geen extra vak. Dat idee had ik meer bij Engels, daar stond ik een beetje zwakjes voor. Ik ging met een 5,4 het examen in, dus net geen voldoende. Maar een 5,6 voor het examen is dan genoeg. Naast Engels was ook wiskun- de-B tamelijk lastig. Maar dat is verleden tijd. „Ik heb het ge haald", vertelt Linco, onderuit gezakt op zijn stoel. De 18-jarige vwo-leerling maakte zich niet erg druk over de examens: „De week voor de examens, tijdens het studiever lof, ben ik met m'n ouders een weekje op vakantie geweest naar België. Ik had wel boeken meegenomen, maar er is eigen lijk weinig van leren terecht gekomen." Linco ziet het exa menjaar als de rustigste van de afgelopen zes: „Je bent veel be zig met herhalen van de stof. Al leen in de periode rond tenta mens en examens doe je wat. Ik heb niet het idee gehad dat ik dit jaar zinvol bezig geweest ben." Om toch nog wat te doen, had Linco zich voorgenomen tek sten te oefenen voor Engels, zijn zwakste vak. Maar het blijkt moeilijk om dergelijke voorne mens ook daadwerkelijk uit te voeren. „Ik doe het eigenlijk vooral om mezelf het gevoel te geven dat ik toch nog wat ge daan heb." De leerling van het Calvijn Col lege ging met een gemiddelde 7,5 de examens in. Dat was niet het resultaat van bovenmense lijke inspanning: „Ik leerde on geveer een half uur per dag, al tijd op m'n kamer." Daar staat een bureau, een makkelijke stoel en een bed. Vooral de laat ste twee meubelstukken zijn voor Linco favoriet om in te le ren. „Meestal zet ik er een mu ziekje bij op. Rustig klassiek, dan word je niet zo snel afge leid." Het lijkt voor de hand te liggen dat je zónder muziek nog minder snel afgeleid wordt. Linco: „Maar dan is het ook weer zo saai. Alleen als ik heel weinig tijd heb, leer ik wel zon der muziek. Dat gaat sneller." Volgens de vwo-leerling heeft hij een doorsnee kamer. „Ik woon gewfcon bij m'n ouders, dus dan doe je geen rare din gen." Het opvallendst in de ruimte zijn volgens Linco de rij en boeken die er staan. „Vanal- les wat. Ik heb een brede interes se." De leukste vakken vindt de scholier natuurkunde en Neder lands. Dat vertaalt zich in zijn keuze voor een vervolgstudie: „Na de vakantie ga ik techni sche bedrijfskunde studeren aan de universiteit in Eindho ven. Dat wilde ik al heel lang. Toch ben ik in de zesde klas weer gaan twijfelen. Ik heb nog ge dacht aan journalistiek, omdat ik het ook heel leuk vind om voor de schoolkrant te schrij ven." Het laatste nummer van de schoolkrant van het Calvijn College, de Voetnoot, mocht het doen met maar liefst tien pagi na's kopij van Linco's hand. Toch stelt Linco de pers teleur: het feit dat journalistiek alleen op hbo-niveau wordt gegeven, heeft voor hem de balans door doen slaan naar technische be drijfskunde. „Misschien doe ik journalistiek later nog wei eens." Jacob Hoekman - - Mm Waaijers, Zierikzee; Danouta van de Wa ter, Yerseke; Annemiek van Zweden, Ril land-Bath; Jolanda Zweedijk, Krabbendij ke. Hans Aupperlée, Borssele; M'hamed Bel- hajji. Goes; Tamarah van Belzen, Kloetin ge; Tanita van Belzen, Kamperland; Els- beth den Boer, Scharendijke; Sharon Braamse, Lewedorp; Martijn de Bruine, Kats; Daniël Colijn, Goes; Leoni van Dix- hoorn, Yerseke; Bianca Doesburg, Goes; Martijn Geleijnse, Noordwelle; Margret Goedegebuure, Goes; Marinka van Haas ter, Goes; Claire van Hartingsveldt, Hoe dekenskerke; Jaap Hengsdijk, Goes; Kees van Hoepen, Kats; Johnny Hoogstrate, Lewedorp; Martijn Huissoon, Kortgene; Annelies Jol, Wissenkerke; Annemie Kakebeeke, Goes; Niels Kasse, Kapelle; Lennaert Krediet, Geersdijk; Jaap Kriek- aard, Kamperland; Sten van Kruiningen, Yerseke; Johan Lacor, Yerseke; Naomi Lokerse, Kapelle; Malou Louws, Kattendij- ke; Annemarie Maljaars, Wolphaartsdijk; Mark van Maurik, Kamperland; Nancy Meijer, Hansweert; Frank van Netten, Nieuwdorp; Reinie Nieuwdorp, Goes; Leonie van Os, Goes; Erik Paardekooper, Kapelle; Inge Picavet, Kloetinge; Raoul Poortvliet, Kortgene; Marieke de Ruijter, Scharendijke; Sjors Scheepstra, Kapelle; Mike van der Sterren, Goes; Joost de Steur, Middelburg; Nathan Traas, Krab bendijke; Alexandra Tramper, Kapelle; Eli- ne Veenstra, Goes; Patrick van de Velde, Wemeldinge; Marleen Versprille, Wemel dinge; Maarten de Visser, Schore; Rudi van Vlierden, Kapelle; Lian Wondergem, Kapelle; Mark Jan Wondergem, Goes; Amy van de Wouw, Goes, havo: Ganpat Berrevoets, 's-Gravenpolder; Ka rin den Boer, Lewedorp; Jolijn de Boeve- re, Goes; Janine Bosselaar, Oudelande; Niels Bouterse, Kamperland; Jacob Bouwman, Goes; Tim Bouwman, Rilland- Bath; Samira Bouyelma, 's-Gravenpolder; Peter Bron, Kapelle; Rachaël Caan, Kapel le; David Colijn, Kloetinge; Jasmijn Diele- man, Krabbendijke; Pim van Dijke, Burgh- Haamstede; Maarten Dorleijn, Yerseke; Erika Duerink, Heinkenszand; Benjamin van Eek, Goes; Sander Geldof, Heinkens zand; Natalja Gideonse, Kapelle; Patrick Goetheer, Wolphaartsdijk; Niels Heijboer, Heinkenszand; Jozef den Hollander, Hansweert; Anoek Huis in 't Veld, Goes; Liesbeth van der Jagt, Yerseke; Suzanne Jasperse, Middelburg; Maartje Kastelein, Geersdijk; Carina Kik, Zierikzee; Robbert Landegent, Burgh-Haamstede; Richard van Liere, Goes; Renee Meeusen, Hein kenszand; Annelies Meijers, 's-Heer Arendskerke; Matthijs Mol, Heinkens zand; Michel Ribbens, Kats; Wim Rijksen, Kapelle; Raymond Rovers, Goes; Johan Sanderse, Heinkenszand; Jacco Scheele, Kruiningen; Peter Stapper, 's- Gravenpol der; Paulien Suijkerbuijk, Goes; Albert de Troije, Kapelle; Tijs Uitterhoeve, Kloetin ge; Christiaan van der Zwan, Lewedorp. atheneum: Herman Balt, Goes; Corine Beaufort, Kloe tinge; Lauranne Boogaard, Middelburg; Pieter Boon, Heinkenszand; Janneke Ces sford, Zierikzee; André Cools, Kloetinge; Talitha Deddens, Goes; Adriaan Deusing, Kats; Matties Eversdijk, Goes; Wouter Everse, Biezelinge; Karei Fortrie, Kapelle; Joleen van Gastel, Schuddebeurs; Karin Giele, Kloetinge; Stineke van Houte, Ka pelle; Froukje de Kok, Heinkenszand; Mat thijs de Man, Kloetinge; Marco Meeuwse, Kapelle; Arjen Meeuwsen, Kloetinge; Sandra Meijvogel, Driewegen; Stefan Moens, Lewedorp; Sander Oosterom, Middelburg; Marco Oudkerk, Goes; José van der Plas, Kloetinge; Willeke Polder man, Kruiningen; Bart Pouwelse, Middel burg; Willem Ruster, Goes; Els van Soelen, Kapelle; Joris Strijd, Wolphaartsdijk; Louwra van der Valk, Burgh-Haamstede; Marion van de Velde, Wemeldinge; Kees van der Vlugt, Wolphaartsdijk; Paulisca Vreeke, Goes; Peter Weststrate, Wemel dinge; Janneke Wilting, Goes; Pascal van Zweden, Krabbendijke. gymnasium: Martijn Deddens, Goes; Marijn-Willem de Feiter, Goes; Pieter Huver, Goes; Evelijn Jebbink, Goes; Anne Leendertse, Kapelle; Alex Maljaars, Wolphaartsdijk; Pieter Jan Peene, Borssele; Nelleke Polderman, Ka pelle; Lauke Wisse, Goes. VSO De Kring Goes vbo-AVMB: Niek Bakker, Kamperland; Adrian Jere- miasse, Wemeldinge; Elske van Koll, Kam perland; Gido Schipper, Kwadendamme; Chalinka Somers, Hoogerheide; Sjaak de Wijze, Souburg. vbo-verkoop: Peter den Herder, Wemeldinge; Abrina Rodjan, Goes. Groen College Goes vmbo- groen: Linda van Alten, Vlissingen; Cornelis van As, Noordgouwe; Roel Baak, Kapelle; lan Baartman, Goes; Yoeri de Bakker, Wals oorden; Danielle Bandel, Woensdrecht; Sylvia Bardolf, Wissenkerke; Anne Ben- jert, 's Gravenpolder; Natasja Berk, Bieze linge; Peter Bevelander, Kerkwerve; Annette Bevelander, Rilland; Claudia Bey- erlein, Borssele; Veronique Boone, Bieze linge; Marlies Borst, Nieuwdorp; Michael Boudewijn, Goes; Susanne van den Brink, Ossendrecht; Esther de Bruine, 's Gravenpolder; Anne Claessens, Hoede kenskerke; Michiel Dekker, erneuzen; Janneke Dekkers, Krabbendijke; Nico Di- eleman, Kortgene; Lieneke Donkers, Goes; Arjan van Driel, Goes; Irma van den Driest, Middelburg; Ricardo Esveld, Goes; Trudy Fens, Kruiningen; Martin Fieret, Oostburg; Eva Flips, Hansweert; Rohan Geelhoed, Goes; Pieter van Ginkel; 's Gra venpolder; Mark Goense, Axel; Maikel Goorden, Zierikzee; Corinda van de Grui- ter, Koudekerke; Caja Hokke, Goes; Mar tijn Hoogesteger, Middelburg; Kim van Houten, Kloosterzande; Manon Huizinga, Bruinisse; Laura Huver, Goes; Roderick Huys, Westdorpe; Sylvia Isrie, Goes; Wendy Isrie, Goes; Rowenna Jeurissen, Rilland; Chantal de Jonge, Brouwersha ven; Cary-Ann de Jonge, Biezelinge; Vicky Joos, Kloosterzande; Arabelle Joosse, Middelburg; Leo Kaan, Krabbendijke; Fer nando Kaljouw, Vlissingen; Pieter Karel- se, Heinkenszand; Yvette Kemp, Rilland; Ad Kesselaar, 's Gravenpolder; Daphne Ketting, Noordgouwe; Roy Kimmel, Kapel le; Merijn Koppejan, Nieuwdorp; Mariska Kosters, Nieuw en St.Joosland; Jolanda Kriger, Goes; Xandervan Liere, 's Graven- polder; Jonica van Liere, Nieuwdorp; Niek Louws, Biggekerke; Astrid Marcusse, Wissenkerke; Wendy Marijs, Nieuw en St.Joosland; Jack Martins, Ovezande; Saskia Meerman, Lewedorp; Jesse de Muijnk, Grijpskerke;Thomas Murre, Goes; Geerten Murre, 's Gravenpolder; Dave Nagtegaal, Heinkenszand; Rene Nikerk, Oosterland; Amanda Onderdijk, Wemeldinge; Andrea Onderdijk, Wemel dinge; Andre Oostdijk, Kapelle; Kathinka Overweel, Oost-Souburg; Chris van de Panne, Kwadendamme; Patricia Peeters, Kwadendamme; Michel Remijn, 's Heer Hendrikskinderen; Pieter Remijn, Middel burg; Elna Ridderbos, Koudekerke; Andrea Rottier,'s Gravenpolder; Nona Samual, Middelburg; Peter van Sante, Scharendijke; Dennis .van Schaik, Hein kenszand; Stefan Schelstraete, Hulst; Tim Schiedon, Hansweert; Nicky Schotanus, Middelburg; Sjako Schrijver, 's Graven polder; Aafje Smal, Goes; Venneke Spind- ier, Ouwerkerk; William Stroosnijder,Bie zelinge; Geert Sturm, Veere; Tanja Taalman, Westdorpe; Michiel Terree horst, Biervliet; AntoinetTolhoek, 's Heer Abtskerke; Barbara Tolleman, Kwaden damme; Esther Vaes, Zierikzee; Martin Verhulst, Nieuw en St.Joosland; Jacque line Verkroost, Waarde; Marco Verschie- re, Heinkenszand; Gert Verschuure, Ka pelle; Chiel Verluijs, Middelburg; Daniel Visser, Schore; Sabine Vogel, Goes; Lotte Vollebregt, Ovezande; Askold Vonk, Zaamslag; Ernstde Vries, Wolphaartsdijk; Sylvia Wattel, Vrouwenpolder; Annet van der Welle, Middelburg; Josh Welleman, Oudelande; Sander WestdorpOvezande; Denise van 't Westende, Kwadendqmme; Jacqueline de Wilde, Oudelande; Rode- riek Willems,s Gravenpolder; Geertd- Winter, Kapelle; Francis Wisse, RiittJ John Zuijdwegt, Yerseke. Zwin College Oostburg vbo-bouwtechniek: Jef van Dierendonck, Oostburg; M|s Heule, Oostburg; Bennie Moókto Breskens en Jelle de Vreeze, Aardenbum vbo-metaaltechniek: Kevin Caboor, Oostburg; Ivo van defö. seijde, IJzendijke; Rudy van Daele.lJia! dijke; Nico Haverbeke, IJzendijke!Alb? Maas, Breskens; Francois Oosterling,)! zendijke; Johnny Oubrie, Oostburg;'fj bert Quaak, Groede; Armin Roetenh Schoondijke; Maykel Schoonings, 0». burg; Paul Soulimans, IJzendijke; Yah» Ullah, Oostburg; Maarten Uytterhoevc Oostburg; Sven Verploeg, Oostburg; Nift Versprille, Oostburg; Omar Verstros; Hoofdplaat en Johnny Woittiez, Breskts vbo-mode en commercie: Marloes van Boven, Oostburg; Wietsfc Brandt, Oostburg; Wai Seu Chan, Nieuiv vliet; Helmie de Groot, Oostburg; Impens, Biervliet; Nathalie de Jonji Breskens; Ellen Lampaert, Oostburg,fo bel Lybaert, IJzendijke; Brendy de Nod; er, IJzendijke; Marijke Ocké, Schoondijk; Martine Oosterling, Breskens; Mart; Pielaet, Hoofdplaat; Marischca van Ui Aardenburg; Kim de Vos, Aardenburgi Shahrzad Zarabi Far, Aardenburg. vbo-voertuigentechniek: Johnny de Back, Oostburg; Sanders Badts, Aardenburg; Jeroen de Bruijckêri Aardenburg; Maik Catsman, Oostbui; Bart van Damme, IJzendijke, Marlin Os pré, Zuidzande; Kenny Dhondt, Aardat burg; Sjef van Hoof, Biervliet; Roy f. Jaeger, Waterlandkerkje; Peter Lijbaait, Biervliet; Wim Martens, IJzendijke,Andr van Rie, Oostburg; Roy Verstraete, Sluis Koen van de Voorde, IJzendijke Chinouk van de Weijer, Oostburg. vbo-verzorging: Esmeralda Babahmetovic, Aardenbuiu Sabine Babijn, Biervliet; Jimmy Blaat man, Schoondijke; Dennis Coppens,f kens; Mienke Eefting, Aardenburg; Caro; Galle, Groede; Joyce de Gardeijn,Zisl- zande; Wesley Haksteen, Schoondijii: Annet van Iwaarden, Cadzand; Corriei Jonge, Nieuwvliet; Johnny de Jon;- Breskens; Cristel Van Kerschaver, Slus Bettina de Krijger, Biervliet; Stefanie:: Krijger, Oostburg; Leontien van Leeuw;:, IJzendijke; Judith van de Linde, Manon de Neef, Cadzand; Danielle Pfe laet, IJzendijke; Veronique Rieteco, Bres kens; Ruben de Rooij, Oostburg, Estha Sijrier, Oostburg; Leonie Ve denburg en Angelique Verhoek,Oostburg mavo: llja Berendsen, Groede; Edith Breskens; Bram van Boven, Oostburg' Monique van den Broecke, Aardenburg; Roel Brugge, Breskens; Cindy Casteleijn, Groede; Natascha Cauwels, Waterlacl- kerkje; Stephanie de Cock, Oostburg;W Cornelis, IJzendijke; Mireille De Cram, Sluis; Marjolein Daansen, Aardenburg: Ferry van Damme, Biervliet; Tijl Dielemai Breskens; Marilien Dierikx, Oostburc Marlinda Eggermont, Sluis; LianEsseÊg, Breskens; Suzanne G i e 11 e it. Biervliet; Fed- de van Gils, Breskens; Vicky Godijn,Oost burg; Michiel van Graefschepe, Eede; Geeske Hamelink, Nieuwvliet; Eva vin Herwaarden, Oostburg; Anne Hoogeste ger, Aardenburg; Frank IJzerman, Oost- burg; Kevin de Jonge, IJzendijke, Bonnie de Lijser, Breskens; Jacky van Luijk,Oost burg; Carlos de Meijer, Biervliet; Stepte Meijers, IJzendijke; Ilse de Meyer, Bier vliet; Janïnka Moggré, Schoondijke, Mi chiel Moorthamer, Biervliet; Pieter Motel, Oostburg; Ivo van Muiken, Groede, Emie! Mullaert, Biervliet; Charlotte De Pauw, Eede; Vincent de Poorter, Biervliet; Mela- nie Provoost, Schoondijke; Alex Radules cu, Aardenburg; Anneke Riemens,IJzen dijke; Pascal van der Rijk, Biervliet,Torni Smith, Breskens; Miranda Snoep, Bif- vliet; Kim Steijaert, Oostburg; Jacco Stod, Oostburg; Sophie Vermeire, Aardenburg Rivka Voet, Groede; Vera de Wilde,Oost burg en Michael de Windt, Aardenburg havo, profiel cultuur maatschappij: Maaike Blaakman, Oostburg; Nathale Bonte, Aardenburg; Claudia Buyck, Bres kens; Boukje Buzeijn, Aardenburg; Irisd- Feijter, Breskens; Corina Frans, Groet: Melanie de Groote, Cadzand; Maaikec; Guytenaer, Breskens; Thijs Hamett Nieuwvliet; Marisa Laperdrix, Nieuwvliet Carlien Smallegange, Waterlandke# Isabelle Staal, Sluis; Kristel Vercraey: Sluis en Stephanie Wijffels, Aardenburg havo, profiel economie maatschappij; Erik Adam, Biervliet; Lenny Blaakman Breskens; Brendy Boogaard, IJzendijke Tom Enkelaar, Sluis; Dorien van Gastel Groede; BartHerrebout, Schoondijke; Jol Lips, Oostburg; Maurits Loonen, kens; Bernadette de Maertelaere, Groe de; Anne-Laure de Milliano, Cadzand;Jf roen de Poorter, Biervliet; Minouké Poorter, Oostburg, Niek Scheppers, Si" Kruis en Nadine Schol, Breskens. havo, profiel natuur gezondheid: Jolanda Bonte, Aardenburg; Martin dt Hullu, Groede; Martin van Vooren, denburg en Veronique van 't Aardenburg. havo, profiel natuur techniek: Ewoud de Baere, Aardenburg; Maarte' Braem, Oostburg; Ruben D'Hont, Groede Mijke Lievens, IJzendijke; Robert Mei boom, Breskens; Lotte Musson, IJzendij ke; Richard Reyniers, Aardenburg; man de Smit, IJzendijke; Caroline vet Tiggelen, IJzendijke en Rory Verstraeter, Hoofdplaat. atheneum: Anna Bruggeman, Oostburg; Marieke O: Bruijckere, Aardenburg; Inge van Ba inessen. Aardenburg; Rosita van denBur- der, Sluis; Sofie Buyck, Eede; Angelip^ van Damme, Oostburg; Evelien Dhont,Stf Kruis; Jack Esseling, Breskens; ManeL Grand, Zuidzande; Thijs Hosman, IJz«' ke; Erica ten Hove, Sint Margriete (BW colle de Jonge, Aardenburg; Marliefe Kieboom, Biervliet; Roeland Lievens, IJ zendijke; Floris Martens, Biervliet; Mal leen Masclee, Sluis; Vincent de Meesier Breskens; Ellen Mulder, Sluis; Carolia Oppeneer, Oostburg;Tom Provoost, Groe de; Arjan Quaak, Sluis; Elise Reus,Groede, Frank-Jan Risseeuw, Breskens; Ruber Ruytenburg, Oostburg; Mariska de Smet Oostburg; Inge Steijaert, Oostburg, nic Suurmond, Schoondijke; Peter TaU^ dijke; Bram Verhage, Schoondijke; Ma loes de Vries, Oostburg; Sander vari oe Weijden, Schoondijke; Janneke de Wil e, Oostburg en Ivo van der Woude,Zuidzan de. gymnasium: Mario Goethals, Aardenburg; Loes Heitr - godts, IJzendijke; Samantha Hoefnag- Breskens en Wendy Sijnesael, Bresken

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 14