Zwager maakt Duiveland sterker Holni/Slootmaaker geeft vol gas PZC Schnitzler snel in Rillandse cross i .14 i Ploeg van Ton van de Spaan verrassend winnaar eilandelijk kampioenschap Districtsbeker voor biljarters Van Haemstede uitslagen agenda Provoost geeft winst weg bij NK sneldammen maandag 11 juni 2001 mWm-V-Iv - i Dniveland-speler Lex Zwang maakt het winnende doelpunt in de finale tegen ZSC'62. foto Pieter Honhoff door Ben Hameeteman ZEERIKZEE - De ingrediënten waren als vanouds: mooi weer, veel strijd en bovenal gezellig heid. Het jaarlijkse officieuze Schouwse voetbalkampioen schap, op het Zierikzeese sport park Den Hogen Blok, stond dit jaar in het teken van de aanstor mende jeugd. Eén van die jonge lingen, Ronald Zwager, werd met zijn nieuwe club SV Duive land verrassend winnaar. In de finale werd derdeklasser ZSC'62 met 1-0 verslagen. Eigenlijk had Ronald Zwager zaterdag helemaal niet mee mo gen doen. De reglementen van het toernooi om de Ons Eiland Bokaal schrijven nu eenmaal voor dat spelers die in mei over schrijving hebben aangevraagd alleen met hun oude club kun nen deelnemen. Eén telefoontje met de organi serende regiocommissie leerde echter dat voor de 18-jarige RBC-speler, die komend sei zoen voor Duiveland uitkomt, graag een uitzondering ge maakt werd. ,,En daar was ik best heel blij mee", zei Zwager. Met de komst van Ron Meppe- ling bij RBC is er een andere wind gaan waaien binnen de Roosendaalse profclub. Door die veranderingen kwam Ro nald Zwager voor de moeilijke keus te staan: vertrekken en ze ven jaar intensieve voetbalop leiding weggooien of blijven en genoegen nemen met een min of meer onzekere toekomst. Zwa ger: „Je hebt nooit een garantie dat je broodvoetballer wordt. Zeker niet bij RBC. Want wat daar binnen gebeurt valt heel erg tegen. Zo gaat alle aandacht alleen maar naar het eerste team." Zwager volgt nu de HBO-studie aan de Sportacademie in Til burg. Daarin heeft hij meer ver- ti'ouwen. „En omdat ik die stu die nooit zou laten vallen was er dus eigenlijk geen keus. Maar ik had half mei, toen ik moest kie zen, wel twee dagen de pest in. Maar na een gesprek met RBC en Ron Meppeling had ik er geen vertrouwen meer in. Toen heb ik meteen overschrijving aange vraagd naar Duiveland." De keuze voor de Oosterlandse NOORDGOUWE - Biljartver eniging Witte van Haemstede pakte met een duidelijke zege op BVDe Graanbeurs uit Zierikzee de districtsbeker. Tijdens een drukbezochte slotdag van het biljartdistrict in HCR van der Weijde in Noordgouwe werden de bekerwinnaars en de kampi oenen van het afgelopen seizoen nog eens uitvoerig gehuldigd. De finale van de bekercompeti tie van het biljartdistrict Schouwen-Duiveland tussen BV Witte van Haemstede en BV De Graanbeurs werd een over tuigende overwinning voor het team van BV Witte van Haem stede, 6-2. Leen de Bil en Adri Wouts legden in het eerste deel van de finale een de basis voor de latere overwinning. Zij klop ten respectievelijk Micha Schouwenburg met 44-29 na 29 beurten en Jürgen Bruggeman met 56-29 na 26 beurten. Het tweede deel zou een kwestie van consolideren moeten wor den, maar de zenuwen gingen een belangrijke rol spelen. In de partij van Maarten Dijkman te gen Huib Kuijten nam laatstge noemde het initiatief en storm de op de finish af. Met nog een punt te maken, gierden de zenu wen hem door de keel en gaf hij Dijkman nog vijf beurten de tijd terug te komen in de strijd. Pech en nervositeit zorgden ervoor dat ook Dijkman het niet kon afmaken en uiteindelijk de winst toch bij Kuijten, en dus De Graanbeurs, terechtkwam. Ambiance Het was daarom aan Aad Wit- senburg (onlangs seniorenkam pioen geworden) om het kaïwei voor Witte van Haemstede af te maken. In een meer spannende dan fraaie strijd zorgde routi nier Witsenburg dat de over winning van zijn team niet meer in gevaar kwam. Met een duide lijke zege op Peter van Mierlo (59-52 na 33 beurten) was de be kerwinst een feit. Voorzitter Adri van der Weel van Witte van Haemstede: „Ik ben er trots op dat onze mannen op het schei den van de markt nog zo'n mooie prijs in de wacht slepen." Jammer voor de organisatie was dat nogal wat kampioenen het lieten afweten. Het annoncé toernooi dat voor hen stond ge pland, werd nu een open toer nooi voor één lid van elke aan wezige vereniging. Voor de ambiance maakte het niet uit. Die was perfect. Aan het einde kregen de aanwezige kampioe nen en de bekerwinnaars de bij behorende trofeeën overhan digd door Piet Verschure. geelhemden was voor de links benige buitenspeler overigens een meer dan logische stap. „Als ik voor een andere club had ge kozen had ik zeker mijn vader tegen me in het harnas ge jaagd", glimlachtte de zoon van de vermaarde Duivelandse linksbuiten Kees Zwager. Bij de inmiddels 52-jarige Zwa ger senior klopt nog immer het geelzwarte voetbalhart. Kan tinediensten, materiaal verzor gen of massages, de rappe - counterspeler van weleer is na genoeg overal nog inzetbaar. Met een brede grijns op het ge bruinde gezicht keek hij zater dag op sportpark Den Hogen Blok naar de verrichtingen van zijn zoon. Of hij zichzelf in hem zag? „Nou ik was meer iemand die achter de lange ballen aan draafde en zo scoorde. Ronald heeft veel meer techniek. Je ziet dat hij de afgelopen jaren toch veel geleerd heeft en qua condi tie boven de rest uitsteekt. En hij vraagt ook om de bal", aldus Kees Zwager niet zonder trots. Tot scoren kwam Ronald Zwa ger tijdens het eilandelijke toer nooi niet. „En daar baal ik stevig van." Maar enkele beslis sende assists bracht hij wel op de naam. Voor Duiveland-trai- ner Ton van de Spaan reden ge noeg met vol vertrouwen naar volgend seizoen uit te kijken. „Ik zie de nieuwe competitie heel positief in. Met Bart van de Hulle erbij en Ronald moet het toch minstens mogelijk zijn een periode te pakken", zei de Flak- keese oefenmeester. Ook de nieuwe aanwinst van Duiveland is optimistisch ge stemd over het seizoen 2001/2002. Zwager: „Ik denk dat het mogelijk moet zijn om bij de bovenste teams mee te voetballen. Als ik de tegenstand van vandaag zie valt het me niet eens tegen. Er wordt wel meer gewerkt dan ik gewend ben, maar zelf ben ik eigenlijk toch ook een werker, dus dit ligt me wel." Finale De finale van het officieuze Schouwse voetbalkampioen schap ging tussen Duiveland en ZSC'62. Enige weken geleden won de Scharendijkse ploeg met 3-1 en dwong het promotie af naar de derde klasse. Dit keer trok Duiveland aan het langste eind, door een doelpunt van Lex Zwang in de vijfde minuut. In de voorrondes had de ploeg van trainer Van de Spaan reeds gewonnen van Brouwershaven (1-0), Ouwerkerk (0-1), Zonne- maire (1-0) en DFS (0-1). Tegen Mevo werd gelijk gespeeld (0-0) en de enige verliesbeurt was te gen Renesse, dat uiteindelijk vierde werd. ZSC-trainer Edwin Kriens had vrede met de tweede plaats. „Duiveland heeft verdiend ge wonnen. Ik vind dat leuk voor die ploeg. Wij hebben het trou wens niet slecht gedaan, als je weet dat we gisteravond ons kampioensfeest hebben gevierd tot in de kleine uurtjes." De afgelopen weken heeft het idee van de derde klasse inmid dels een plaatsje gekregen bij Kriens. „We zullen binnenkort gaan overleggen over de speel wijze van volgend seizoen. Vooral verdedigend zijn we kwetsbaar. In de vierde klasse hebben we dat weten op te van gen met een goede voorhoede en middenveld, maar in de derde klasse zal dat anders zijn. Als het aan mij ligt, zullen we ach terin meer als een gesloten blok gaan spelen en dan op de coun ter met snelle jongens als Niels van de Moezel en Martin Kie- zenberg en een balvaste John van der Have daar achter. Met de komst van de verdedigend in gestelde Wouter Fioole en Se- bastiaan Vaane zie ik het wel positief in." Eindstand. Ons Eiland Bokaal: 1. Duiveland, 2. ZSC'623. DFS, 4. Re- nesse, 5. Brouwershaven, 6. Bruse Boys, 7. Mevo, 8. WIK'57, 9. Zierik zee, 10. Ouwerkerk, 11. SKNWK, 12. Zonnemaire. van onze sportredactie RILLAND-BATH - Ondanks zijn jonge leeftijd weet Dimitri Scnhitzler zich prima staande te houden op zijn crossmotor. De motorcrosser uit Kerkwerve liet zaterdag weer eens van zich spreken in de derde clubcross van MC Rilland. Schnitzler, die uitkwam in de 65cc klass kon met twee derde plaatsen terug zien op een goede wedstrijd. Erik van der Wekken rijdt min der snel dan voorheen. De cros ser uit Zierkzee, die in Rilland uitkwam in de 250/500cc-klas- se, moest genoegen nemen met een zevende plaats (eerste man che) en een vijfde plaats (tweede manche). Kevin van de Hoek werd zater dag de grote winnaar tijdens Rillandse cross. In de 125cc klasse, die maar liefst 3 5 deelne mers kende, pakte hij twee keer de winst. Arno Ruttinger was oppermachtig bij de 250/500cc maar moest in de tweede man che opgeven met machinepech. Voor Dave de Jonge was er een dubbel succes bij de 85cc. De motorcross zit in de lift op Zuid-Beveland. Nadat vorige week Mc de Sproeier in Wemel- dinge al meer dan honderd rij ders kon inschrijven, kon Mc Rilland zaterdag voor het eerst dit seizoen meer dan honderd rijders verwelkomen. Vooral voor de 125cc-klasse meldden zich een groot aantal deelne mers, met. als resultaat dat er 35 rijders tegelijk van start gingen. Het bestuur overwoog nog wel om deze klasse in series te laten verrijden, maar gezien de aard van de baan was dat geen nood zaak. Slechte start Kevin van de Hoek liet al direct bij de start van de eerste manche zien dat hij de te kloppen man zou worden. De coureur uit Sint-Maartensdijk nam onmid dellijk de leiding en bouwde snel een voorsprong op. Freddie Blaas, die als zijn grootste te genstander werd gezien, had een slechte start en kwam na één ronde als zestiende door. Zijn opmars bracht hem niet verder dan een achtste plaats. Stef Goetheer nestelde zich op de tweede plaats en stond die niet meer af. Achter hem ont door Daaf Kasse LOENEN AAN DE VECHT - Tijdens het Nederlands kampi oenschap sneldammen, dat za terdag in Loenen aan de Vecht werd gehouden, is Bennie Pro voost op de tweede plaats geëin digd bij de aspiranten. De speler uit Aagtekerke, die zijn titel verdedigde, bereikte in een barrage over twee partijen tegen Wouter Ludwig uit Doe- tinchem tot twee keer toe een gewonnen stand. De eerste par tij liet hij remise lopen en in de tweede liep hij in een combina tie. Rob Sterrenburg, een club genoot van Bennie Provoost, eindigde in deze categorie in de Motorsport Clubcross MC Rilland. 250/500cc Ie manche: 1. Arno Ruttinger, 2. Casper Ovaa, 3. Rene Wetering, 4. Kennie de Bruin, 5. Wim v.d. Eijnden; 2e manche: 1 Anco Korteweg, 2. Casper Ovaa, 3. Rene Wetering, 4. Kennie de Bruin, 5. Erik van der Wekken. 125cc 1e manche: 1. Kevin van de Hoek, 2. Stef Goetheer, 3. Joris van Strien, 4. Arjo Verhage, 5. Nicky Huiszoon, 2e manche: 1Kevin v.d. Hoek, 2. Freddie Blaas, 3. Stef Goetheer, 4 Den nis Schelleman, 5. Robert van de Boer. 85cc 1e manche: 1Dave de Jonge, 2. Ra mon Koole, 3. Martin Stroo,4. Erik Koote, 5. Kevin Braam; 2e manche: 1. Dave de Jonge, 2. Ramon Koole, 3. Marin Stroo, 4. Lars Nelen, 5. Erik Koote. 65cc 1e man che: 1Rini van de Linden, 2. Steve Clark (GB), 3. Dimitri Schnitzler, 4. Mike van Ham, 5. Stephan van Ham; 2e manche: 1 Steve Clark, 2. Rini van Linden, 3. Dimitri Schnitzler, 4. Jeffrey van Kempen, 5. Mi ke van Ham. Debutanten/veteranen: 1e manche: 1. Jos Machielse, 2. Sjors v.d. Biggelaar, 3. Frank Oomen, 4. Jan Wil lem Cornelissen, 5. Gert Huisman; 2e manche: 1. Jos Machielsen, 2. Sjors van de Biggelaar, 3. Gert Huisman, 4, Kees Suikerbuik, 5. Jan Willem Cornelissen. Tennis Bruinisse. 35+ Seniorentoernooi. Slot dag. DED2. Eindstand poule: 1. Jannie Kristelijn, 2. Jacqueline Winder. DDD2. Finale: Marleen Bech/Jeannette Praet Jannie Kristelijn/Anneke Zomer 6-4 6-7 7-5. HED2. Finale: Ron Klein Leo van Ge- meren 6-3 6-2. HDD2. Poule: Bert Scheele/Leo van Gemeren - Freek Mentjox/Rien Overbeeke 6-4 4-6 7-5. GDD2. Finale: Lenie van der Cingel/Rien Overbeeke Gerda Stins/Bert Scheele 5-7 6-2 6-0. DDD1Finale: Liesbeth Polak/Lia de Winter Tini Verkaart/Corrie Stoutjes- dijk 0-6 7-6 6-4. HED1, Poule: Johan Walpot Rob Loos 10-5. Finale: Ruud Pechtold Hans van Urk 4-6 6-2 6-1. HDD1. Finale: Ruud Pechtold/Johan Wal pot - Ben Kuiper/Wim Markwat 7-6 0-6 6-4. GDD1. Finale: Liesbeth Polak/Rob Loos - Gery Ahlrichs/Jaap Dekker 6-2 6-2. DDC2. Finale: Joke Hop/Corrie Hoo- gerhuis - Wies van de Doe/Ineke van den Houten 6-4 6-1. HEC2. Finale: Jan Stou ten Martin Salomons6-42-67-6. DDC1. Eindstand poule: 1. Corrie de Waal/An- nie Krabbendam. HDC1. Finale: Michel Holm/Charles Slootmaaker Giel van Est- /Dick Nooteboom 6-46-1GDC1. Finale: stond een duel tussen Joris van Strien, Arjo Verhage en Nicky Huiszoon om de overgebleven podiumplaats. In de eerste man- i che versloeg Van Strien Verhage en Huiszoon. In de tweede man che pakte Freddie Blaas de kop- c start, maar Van de Hoek haakte direct aan, nam in de derde ron- de het commando over en won. n Blaas kreeg halfweg de wed- u strijd nog af te rekenen met een fel aandringende Goetheer die f er net niet in slaagde de tweede jj plaats van Blaas over te nemen, a Verhage kwam vroeg ten val en gaf alles om nog een keurige zes- j de plaats te halen. Dennis Schelleman rukte na een slecht begin op naar de vierde plaats. De 250/500cc wordt nog steeds beheerst door Arno Ruttinger, De Goesenaar won met over macht de eerste manche, Zijn voornaamste concurrent Anco Korteweg kwam als laatste uit de startblokken en reikte niet verder dan een achtste positie. In de tweede manche haakte Kortweg wel direct aan bij Rut tinger, maar tot een echt duel kwam het niet. Ruttinger moest al vrij snel met een verstopt fil ter opgeven, waardoor Korte weg de manche cadeau kreeg. Bij de 85cc was Dave de Jonge de sterkste van het veld. Ramon Koole is dit seizoen echter goed op weg en komt steeds dichter bij. De Jonge won beide man ches voor Koole, terwijl Martin Stroo en Erik Koote zich ook voorin meldden. De Engelsen bezoeken steeds meer de Bevelandse circuit en mengen zich elke keer weer in de strijd om de topposities. Zater dag moest Rinie van Linden in de tweede manche de overwin ning laten aan Steve Clark. De jonge Engelsman had in de eer ste manche een slechte start, rukte nog wel op naar de tweede plaats, maar Van Linden kon hij niet meer bedrei genIn de twee- de manche pakte Clarke kop- start en won met voorsprong voor Van Linden. Opvallend is in deze klasse ook het goede rij den van de nog maar negenjari ge Dimitri Schnitzler die tweemaal de derde plaats pakte. De veteranen/debutantenklas se werd een dubbel voor Jos An- thonisse. Verrassend was het heroptreden van Sjors van de Biggelaar die met twee tweede plaatsen uitstekend presteerde. achterhoede. In categorie A, waar Erno Prosman uit Gouder ak zijn titel met succes verdedigde, eindigde Peter Schunselaar uit Vlissingen op de negentiende plaats. Hij speelde een sterke voorronde, maar na loting was hij in de der de en laatste finalegroep te rechtgekomen, waar hij vijftig procent scoorde. In categorie B eindigde Ad Provoost uit Aagte kerke op de tweeëntwintigste plaats. Arie van de Weteringh uit Stavenisse, de Zeeuwse ver tegenwoordiger in categorie C, werd zaterdag zestiende. Da- niëlla de Vos was zaterdag bij de vrouwen de tweede Zeeuw die de finale bereikte. De speelster eindigde op de vijfde plaats. Annie Krabbendam/Martin Salomons Pia Plaizier/Daan Bezuyen 6-1 6-2. Wielrennen Wissenkerke. Ronde van Noord-Beve land. 1. Johnny van der Klooster (Lewe- dorp), 2. Matti de Baat (Nieuw Vosse- meer), 3. Martin Schouten (Vlaardingen), 4. Matthieu Hendriks (Krimpen a/d Lek), 5. Ron Stijns (Bunde), 6. Michel Sijmens (Rucphen), 7. Pierre van Est (Fijnaart), 8. Richard Balemans (Oud Gastel), 9. René Minneboo (Roosendaal), 10. Kjeld van der Lijke (Middelburg). Ovezande. Trimkoers, categorie A: 1. Johnny van der Klooster (Lewedorp), 2. Matti de Baat (Nieuw-Vossemeer), 3. Christ de Baat (Hoeven), 4. Johan van Di|- ke (Tholen), 5. Nicky Deijkers (Sint-Wille- brord), 6. Martin de Kok (Lewedorp), 7. Jan van Noord (Roosendaal), 8. René Minneboo (Roosendaal), 9. Hans van Dij- ke (Tholen), 10. Kjeld van der Lijke (Mid delburg), 12. Wim Oosse (Middelburg), 13. Jan Meijers ('s-Heer Arendskerke), 14. Rudy de Klerk Cs-Gravenpolder), B- categorie: 1. Jan Gelens (Sprundel), 2. Rudi van Vlimmeren (Sint-Willebrord), 3. Wim Wielhouwer(Sommelsdijk),4.Wim Hoondert (Heinkenszand), 5. Johnny Stroosnijder (Wemeldinge), 7 Sjaak Rommers (Rilland), 8. Kees Schipper I's- Gravenpolder), 10. Iman Koeman (Wol- phaartsdijk), 11. Hans van Dijke (Tholen), 12. Cees van den Dries (Ovezande), 14. Ko Blok (Wemeldinge). C-categorie: 1 Rudie Rabout (Goes), 2. John Meijler (Hansweert), 3. Roedi Weststrate I's- Heer Arendskerke), 6. Jaap Wesstrate (Yerseke), 7. Willem Koks (Kwadendam- me), 8. André Traas (Ovezande), 9- Nico Zweedijk (Waarde), 10. Johan Karelse (Heinkenszand). maandag- Bi Biljarten Driebanden toernooi Baarends-Baar- ends. 2e ronde. Locatie: Café Baarends, Goes. Aanvang; 19.30 uur. Driebanden koppeltoernooi Kwaden- damme. Verliezersronde. Locatie: Tap perij 's Lands Welvaren, Kwadendam- me. Aanvang: 19.30 uur. foto Pieter Honhoff Michel Holm (rechts) en Charles Slootmaaker wonnen de dubbelfinale in de Cl-klasse. Veel driesetters op finaledag 35+ Seniorentennistoernooi door Klaas Verspoor BRUINISSE - De slotpartijen van het 35+ Seniorentoernooi lieten zaterdag dan wel enige tijd op zich wachten maar het aanschouwen ervan bleek ze ker de moeite waard. Michel Holm en Charles Slootmaaker gaven vol gas in de finale van het mannendubbel Cl en boekten een overtuigende overwin ning, in twee sets, op Giel van der Est en Dick Noteboom. Doordat Van der Est wegens competi tieverplichtingen later dan gepland in Bruinisse arriveerde begon de partij met ruim twee uur vertraging. In de eer ste vier games van het duel bleek het be houden van de servicebeurt een lastige opgave. Slechts Holm werd niet gebro ken en dat leverde een 3-1-tussenstand op. Bij een 4-2-stand verloor Nooteboom zijn service opnieuw en ook Slootmaa ker ging nog een keer onderuit maar het Zierikzeese/Nieuwerkerkse koppel pakte op de servicebeurt van Holm (LTC Zierikzee) de winst in de eerste set; 6-4. De tweede set was het verzet van Van der Est en Nooteboom snel ge broken. De spelers uit St.Philipsland en Tholen gingen met 6-1 ten onder. „Wij zaten er lekker kort op", sprak Holm. „Giel had al vanaf negen uur op de baan gestaan en daar moet je je op instellen. In elk geval wilden we flink doorslaan, anders schiet het niet op tegen die man nen." Voor de 45-jarige Slootmaaker betekende de zege een mijlpaal; „Het is mijn eerste overwinning in de Cl." Grote winnaar Jan Stouten werd de grote winnaar in het C2-enkelspel. In een enerverende partij waarbij zowel hij als tegenstan der Martin Salomons (Zierikzee) hon derd procent inzet ten toon spreidden bleek vooral de laatste set een thriller van formaat. De 6-4 voor Stouten in de eerste en 6-2-winst voor Salomons in de tweede verbleekten in de laatste set. Een tiebreak was nodig om een beslis sing te forceren in de soms wat al te voorzichtige eindfase. Stouten won met vrij duidelijke cijfers; 7-2. In het vrouwenenkel D2 werd Jannie Kristelijn uit Burgh-Haamstede gehul digd als poulewinnares. Samen met Anneke Zomer speelde ze in het D2- vrouwendubbel een van de langste fi nales van de dag. Het Zierikzeese span Marleen Bech/Jeannette Praet won met 6-4 6-7 7-5. Ron Klein won met 6-3 6-2 de finale in het mannenenkel D2 van Leo van Gemeren die later toch een hoofdprijs voor zich wist op te eisen door met Bert Scheele het mannendub bel D2 op zijn naam te schrijven. Tegen Freek Mentjox en Rien Overbeeke werd gewonnen: 6-4 4-6 7-5. Ook Overbeeke ging een keer als winnaar en verliezer van de baan. Overbeeke won met Lenie van der Cingel het gemengddubbel D2. Gerda Stins en Bert Scheele bleven met 5-7 6-2 6-0 aan de verkeerde kant van de score. Dl-speler Ruud Pechtold, lid van de Bru-Ten, kwam twee keer als winnaar uit de strijd. Eerst versloeg Pechtold Hans vanUrk. De Zierikzee-speler won wel de eerste set. „Tegen het eind van de tweede set ging het kaarsje langzaam uit zoals dat heet", wist Van Urk zelf. Pechtold pakte de tweede en derde set met 6-2 en 6-1. Na een blessurebehandeling was Pechtold daarna in staat om samen met Johan Walpot ook het dubbelspel op zijn naam te schrijven. Wim Markwat en Kuiper werden in drie sets terugge wezen; 7-6 0-6 6-4. „Dat is de eerste keer dat ik van hun win", reageerde Jo han Walpot. Voor verliezer Kuiper wa ren de druiven zuur. „Alles gewonnen, behalve de finale." Eerder in het toer nooi wonnen Kuiper/Markwat nog met 8-6. Liesbeth Polak pakte eveneens twee ti tels in de Dl. Met Rob Loos klopte ze Gery Ahlrichs en Jaap Dekker in drie sets (6-2 6-2) en eerder op de dag bleef ze in de marathonpartij tegen Tini Stoutjesdijk en Corrie Verkaart met dubbelspeelster Lia de Winter over eind: 0-6 7-6 6-4. In het gemengddub bel Cl pakten Annie Krabbendam en Martin Salomons op eenvoudige wijze de titel. Het ingespeelde duo was duide lijk een maatje te groot voor Pia Plai- zier en Daan Bezuyen: 6-1 6-2. Het vrouwendubbel C2 werd een prooi voor Joke Hop en Corrie Hoogerhuis. Wies van de Doe en Ineke van de Houten gin gen met 6-4 6-1 ten onder. Corrie de Waal en Annie Krabbendam tenslotte wonnen het vrouwendubbel Cl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 36