PERSONEEL A tempo-team Constructiebank werkers/Lassers 1 1 Emergis A PZC Secretariaatsmedewerker (m/v) Werk zoals jij dat wilt .ALL STARS www.tempo-team.nl Activiteiten begeleider (m/v) Start zaterdag 9 juni 2001 Een eigen zaak? Waar begint u aan! Met Bakker Bart weet u dat precies. Bakker Bart is inmiddels uitgegroeid tot de grootste bakkerijketen van Nederland. De inmid dels 90 prima renderende vestigingen worden allemaal geleid door zelfstandig ondernemers. Voor nieuwe vesti gingen in Middelburg en Goes zijn wij op zoek naar: Franchiser met Bakker Bart is: samen naar succes! Wij bieden u: - een succesvolle formule met landelijke naamsbekendheid - 100% ondersteuning op vele essentiële terreinen zoals reclame en promotie, marketing, formule ontwikkeling, inkoop, administratie en coaching - goede rendementen - een gedegen organisatie Wij ook in u! Beschikt u over managementkwaliteiten en een start kapitaal van circa fl. 25.000,- Bent u bereid de han den uit de mouwen te steken (bij voorkeur met partner) en heeft u affiniteit met de foodsector? Reageer dan nu! Bel of e-mail voor nadere informatie naar ons hoofdkantoor: Bart's Retail B.V., t.a.v. Mischa van jaarsveld Antwoordnummer 9019, 6640 ZX Beuningen Telefoonnummer 024 - 678 27 02 E-mail: m.van.jaarsveld@bakkerbart.nl -A' - TRANSMURALE ZORG I B §S 2Ë Thuiszorg Walcheren Ziekenhuis Walcheren De Divisie Transmurale zorg van Ziekenhuis Walcheren en Thuiszorg Walcheren nodigt kandidaten uit te solliciteren naar de functie van voor gemiddeld 20 uur per week Als secretariaatsmedewerker werkt u in een divisie die in opbouw is. Om de divisie verder te ontwikkelingen is uitbreiding van het secretariaat nodig. Als secretariaatsmedewerker onder steunt u de verpleegkundigen, de diëtisten en de coördinator. Uw werkzaamheden zijn zeer divers en bevatten onder andere het uitwerken van rapportages voor verpleegkundigen en diëtisten, het notuleren en uitwerken van vergaderingen, het verzorgen van de bereikbaarheid van de divisie en het maken van presentaties. W,i verwachten van u minimaal MBO werk- en denkniveau, een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid en ervaring met Word, Excel en Power Point. U bent zeer zelf standig, ondernemend en bereid om mee te denken aan een team in opbouw. Wü bieden u een afwisselende baan in een dynamische werkomgeving en arbeidsvoorwaarden op basis van de CAO Thuiszorg, schaal 4 (maximaal 3885,00 per maand bij fulltime dienstverband). Informatie is te verkrijgen bij Margriet Hackenberg en Marga Burgers, secretariaatmedewerkers, en Edwin van Alphen, coördinator transmurale zorg, tel. 0118-425680. Voor informatie over de sollicitatieprocedure en arbeidsvoorwaarden kunt u contact opnemen met René Jakobsen, rayonconsulent P&O, tel. 0118-684000. Uw sollicitatie kunt u vóór 19 juni 2001 richten aan de heer L.Q. Phernambucq, voorzitter Raad van Bestuur Thuiszorg Walcheren, Postbus 323, 4330 AH Middelburg. De sollicitatiegesprekken zullen plaatsvinden op woensdag middag 27 juni a.s. De Koninklijke Hollestelle Groep is gevestigd in een schitterende behuizing op het industrieterrein de Poel II in Goes. Naast Hollestelle Konstruktie BV maken Hollestelle Handel BV en Hollestelle Kranentechniek BV deel uit van de Koninklijke Hollestelle Groep. In totaal zijn ruim 70 mensen bij het bedrijf werkzaam. Voor de afdeling Hollestelle Konstruktie zijn wij i.v.m. toenemende werkzaamheden op zoek naar Daarbij denken wij aan enthousiaste personen die beschikken over: min. MBO/LBO-opleiding, eventueel aangevuld met lascursussen (elektrode, mig-tig); flexibele werkinstelling; zelfstandigheid bij het werken van tekeningen; een collegiale instelling; bereidheid tot het volgen van cursussen. We verwachten dat de nieuwe collega's met plezier diverse fabricages en constructies in staal, roestvrijstaal en alumi nium kunnen maken. Ook onderhoudswerkzaamheden op locatie vallen onder hun werkzaamheden. Daarom is een brede inzet onmisbaar. Geïnteresseerd in deze veelomvattende, veelzijdige en afwisselende functieDan verzoeken wij u uw sollicitatie met uitgebreide c.v. te richten aan de Koninklijke Hollestelle Groep, t.a.v. de directie. Voor eventuele aanvullende informatie over de inhoud van de functie kunt u contact opnemen met dhr. R. Ocké. amundsenweg 10 postbus 62 4460 ab goes tel oil3-27.77.77 fax 0113-27.77,80 ALGEMEEN Algemeen medewerker m/v Wij zijn op zoek naar enthousiaste kandidaten die van aanpakken weten en op korte termijn minimaal zes weken beschikbaar zijn! Het betreft een functie waarin je alle voorkomende werkzaamheden uitvoert in een vijf-ploegendienst tegen goede verdiensten!! Bij goed functioneren is het werk voor langere tijd bij dit bedrijf wat gevestigd is te Vlissingen-Oost. Rijbewi|s enVCA is een pre. Kom gerust langs op de vestiging voor meer info! lnformatie:(0l 18) 41 48 70, Astrid Prent Vlissingen, Torenstraat 5 HORECA/CATERING Vakantiekracht m/v voor de Stationsrestauratie te Middelburg Het betreft de functie medewerker bediening. Je houdt het buffet op orde, verricht serveerwerkzaamheden en houdt de zaak netjes. De diensten varieren en zijn dageli|ks tussen 12,00 en 21.00 uur en I keer in de twee weken werk je in de weekenden. De aanvang is per direct tot en met augustus. lnformatie:(0l 18) 67 90 30, Petra van Oosterhout Middelburg, Houtkaai 5 Medewerker kameronderhoud m/v voor een hotel te Domburg. Je maakt de hotelkamers en de openbare ruimten (zoals bar, restaurant en receptie) schoon. Deze baan is voor vijf dagen per week, de werk tijden zijn tussen 09.00 uur en 16.00 uur en en één keer per twee weken werk je in het weekend twee halve dagen. De arbeidsvoorwaarden zijn goed; je ontvangt een goed salaris en een reiskostenvergoeding Het werk is voor langere tijd, in ieder geval tot begin november. lnformatie:(OI 18) 67 90 30, Petra van Oosterhout Middelburg, Houtkaai 5 tempo-team MET TEMPO-TEAM ALL STARS HAAL JE ER MEER UIT. HENGSDIJK DIER EN PLANT in een dierenspeciaalzaak en bloemisterij apart sa mengevoegd in één pand met uitstekende service en klantvriendelijkheid werkt een enthousiast team aan topkwaliteit. Hiervoor zoeken wij een: allround bloembindeiwerkoper m/v klantvriendelijk, goede vakkennis, creatief, organi satietalent, goede omgangsvormen verkopen!!!!! Wij verwachten dat u zelfstandig kunt werken maar daarnaast een goede teamgeest hebt en van aan pakken weet als het erop aan komt. Handgeschreven sollicitaties gaarne richten aan: L. Hengsdijk, Hoofdstraat 49, 4484 CB Kortgene. Voor meer informatie kunt u bellen 0113-301681 of 06-53944898. - Emergis is een professionele organisatie voor geestelijke gezondheidszorg in Zeeland. Het is één van de grotere werkgevers in Zeeland. Bijna goo mensen zetten zich dagelijks in voorde circa 6ooo mensen die gebruik maken van de zorg die Emergis biedt. Zij doen dat op meer dan dertig verschillende locaties verspreid over de provincie. De Ferleman te Terneuzen is een afdeling voor geronto-psychiatrie en maakt onderdeel uit van de basisvoorziening Zeeuws-Vlaanderen Ouderenpsychiatrie. De Ferleman biedt een woonfunctie aan 16 ouderen met psychiatrische problematiek. De nadruk ligt minder op behandelen. Het aanbieden van een prettig woon- en leefklimaat staat centraal. Per direct ontstaat de vacature van: Voor 26 uur per week. De functie De activiteitenbegeleider is belast met het aanbieden van gestructureerde activiteiten op het gebied van dagbesteding, activiteiten en ontspanning. Het profiel U dient in het bezit te zijn van het diploma MBO-AB of gelijkwaardig. U heeft feeling voor het werken met ouderen met een psychiatrische achtergrond. U kunt zowel individueel als in groepsverband activiteiten begeleiden en ontwikkelen. Het aanbod Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden conform de CAO GGZ horen bij deze functie. Uw reactie Wilt u meer informatie over de functie, dan kunt u contact opnemen met Menno Bult, teamleider De Ferleman. Het telefoonnummer is 0115 62 io 00. E-mailen kan natuurlijk ook m.h.bult@emergis.nl. Schriftelijke sollicitatie, onder vermelding van vacaturenummer 2001.72 linksboven op de envelop, kunt u vóór 19 juni 2001 richten aan Emergis, dienst Personeel en Opleiding, Jacqueline Haver, personeelsadviseur, Postbus 253, 4460 AR Goes. Het e-mailadres is: P&.0@emergis.nl. Kijkt u ook eens op onze website: www.emergis.nl ir aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Geestelijke gezondheidszorg bieden dichtbij huis, in heel Zeeland. Samen zoeken naar het beste antwoord op ieders persoonlijke vraag Mensen behandelen, begeleiden en verzorgen. Deskundig en degelijk. Dat is wat Emergis doet. dagelijks. Technisch Inkoper Functie-inhoud: de functie richt zich op het inkopen van diensten en items ten behoeve var. het Spare Parts Center in 's Heer-Arendskerke, alsmede voor de plant in Pella (U.S.A.). Daarnaast bestaat de functie uit het inkopen van delen t.b.v. de assemblage van Vermeer wholegoods. U rapporteert aan de Purchasing Manager. Gevraagd wordt: HBO (bij voorkeur WTB of Technische Bednjfskunde), bij voor keur NEVI 1,2 of MIL, inzicht in inkoop- en logistieke processen, min. 2 jaar ervaring in vergelijkbare functie, ervanng met informatiesystemen (bij voorkeur "Glovia") en MS Office, affiniteit met techniek, goede communicatieve eigen schappen, goede beheersing van Engelse- en Duitse taal, bereidheid tot reizen. Geboden wordt; wij bieden u een zeer zelfstandige functie in een klein team en in een internationale omgeving. Het betreft een fulltime baan. Voor meer informatie: Start Uitzendbureau Goes, Mark Slotboom (slotbmar@start.nl), tel (0113) 24 01 00. Chauffeur Personenvervoer Functie-inhoud: vervoer van ouderen en gehandi capten en administratieve afwikkeling van de ntten. Gevraagd wordt: minimaal 2 jaar in het bezit van njbewijs B, goede communicatieve en sociale vaardigheden. Geboden wordt: een fulltime of parttime baan met kans op een vast dienst verband. Plaats: Taxibednjf in Vlissingen Voor meer informatie: Start Uitzendbureau Vlissingen, Ronald de Bert (bertron@start.nl), tel. (0118) 41 47 06. CAD-tekenaars Functie-inhoud: vervaardigen van schema's en werk- tekeningen voor nieuwe en aanpassingen van I bestaande installaties en apparatuur of delen daar- van (voor de disciplines werktuigbouw, elektrotechniek en bouwkunde). Gevraagd wordt: MBO en/of HBO werk- en denkniveau. Geboden wordt: een fulltime baan met kans op een vast dienstverband. Plaats: Vlissingen Voor meer informatie: Start Uitzendbureau Vlissingen, Ronald de Bert (bertron@start.nl), tel. (0118) 41 47 06. Geboden wordt: een fulltime baan met kans op vast dienstverband. Plaats: Goes Voor meer itiformatie: Start Uitzendbureau Goes, Mascha Visschers (visscmas@start.nl), tel. (0113) 24 01 00. Medewerker Cliëntservice/Frontoffice Functie-inhoud: baliewerkzaamheden, geldhandelin gen, doorverwijzing cliënten etc. Gevraagd wordt: opleiding op MBO-niveau bijvoorbeeld MEAO Bednjfsadministratie. Geboden wordt: een fulltime (36 uur) functie voor langere periode. Plaats: Burgh-Haamstede Voor meer informatie: Start Uitzendbureau Zierikzee, Yvette van Doorn (doornyve@start.nl), tel: (0111) 41 57 33. Lasser/ijzerwerker Functie-inhoud: C02 lassen (grote diameters), slij- I pen, draaien etc. Gevraagd wordt: opleiding op LTS-niveau of soort- J gelijk door ervaring. Geboden wordt: een fulltime (40 uur) functie voor langere penode (kans op contract via Start). Plaats: Zierikzee Voor meer informatie: Start Uitzendbureau Zierikzee, Yvette van Doorn (doornyve@start.nl), tel: (0111) 41 57 33. IJzervlechter/hechtlasser Medewerker Televerkoop Functie-inhoud: het aannemen en verwerken van rubrieksadvertenties voor een regionaal dagblad, in een later stadium telefonische verkoop. Gevraagd wordt: een commercieel talent die flexibel ^en stressbestendig is. Plaats: Vlissingen Voor meer informatie: Start Uitzendbureau Vlissingen, Martine van Veenendaal (veeneniar@start.nl), tel. (0118) 41 47 06. Debiteurencoördinator Functie-inhoud: debiteurenbewaking, kredietanalyse, j beheer kredietlimieten debiteuren, intercompany verrekeningen en afstemmen, toezien op de fac turatie, contacten onderhouden met de commerciële administratie, debiteuren, kredietinformatiebureaus en incassobureaus. Gevraagd wordt: MEAO/HEAO met coördinerend vermogen. Geboden wordt: een fulltime baan met kans op vast dienstverband. Plaats: Kapelle Voor meer informatie: Start Uitzendbureau Goes, Mascha Visschers (visscmas@start.nl), tel. (0113) 24 01 00. Kwaliteitsmedewerker Functie-inhoud: verrichten van kwaliteitscontroles en I kwaliteitsmetingen, uitvoeren van risicoanalyses, het j doen van onderzoek naar kwaliteitsknelpunten enz. _J Gevraagd wordt: MBO-niveau, bij voorkeur in het bezit van SV-diploma en kwaliteitsbeheer. Functie-inhoud: staaldraden vlechten/hechtlassen tot constructies voor onder andere fundaties van woningen/bruggen/betonsegmenten. Gevraagd wordt: een goede motivatie en van aan pakken weten. Geboden wordt: een fulltime baan met kans op een vast dienstverband en na ongeveer 6 maanden een betaalde vakopleiding als ijzervlechter. Plaats: 's Heer-Arendskerke of diverse andere bouwlocaties in de omgeving West-Brabant en Zeeland. Voor meer informatie: Start Uitzendbureau Goes, Mark Slotboom (slotbmar@start.nl), tel. (0113) 240 100. Bestekzoeker Functie-inhoud: verzamelt aan de hand van pick- orders de hout- en plaatmaterialen, bestellingen klaar maken voor verzending, aanvullen en controleren van voorraad. Gevraagd wordt: LBO-niveau, kennis van hout en plaatmaterialen, in het bezit van heftruckcertificaat en ervaring in vergelijkbare functie is een pp. Geboden wordt: een fulltime baan met kans op vast dienstverband. Plaats: Middelburg Voor meer informatie: Start Uitzendbureau Middelburg, Annemarie Kunst (kunstann@start.nl), tel. (0118) 62 47 00. Gevraagd wordt: opleiding MTS/HTS Bouwkunde, ervaring op het gebied van tekenwerk (Autocad), goede teamgeest en doorzettingsvermogen. Geboden wordt: een fulltime baan met kans op een vast dienstverband. Plaats: Zeeland Kozijnen in Axel Voor meer informatie: Start Uitzendbureau Terneuzen, Jolanda Fieret (fierejol@start.nl), tel. (0115) 67 57 50. Machinaal Houtbewerker Functie-inhoud: je verzorgt alle voorkomende Al!'' machinale houtbewerkingen, waarbij je niet gebonden bent aan een specialiteit. Gevraagd wordt: een relevante opleiding op minimaal MBO-niveau, bij voorkeur aangevuld met een primaire of voortgezette opleiding machinaal houtbewerker, ervaring met houtbewerkingsmachines is een pré. Geboden wordt: een fulltime baan met kans op een vast dienstverband. Plaats: Zeeland Kozijnen in Axel Voor meer informatie: Start Uitzendbureau Terneuzen, lolanda Fieret (fierejol@start.nl), tel. (0115) 67 57 50. Productiemedewerker Functie-inhoud: het maken van kunststof glasvezel- versterkte roosters met behulp van mallen. Gevraagd wordt: motivatie is belangrijker dan opleiding. Geboden wordt: een fulltime baan in 3-ploegendienst met kans op een vast dienstverband. Plaats: Fiberstruct in Terneuzen Voor meer informatie: Start Uitzendbureau Terneuzen, lolanda Fieret (fierejol@start.nl), tel. (0115) 67 57 50. Stuwadoor Functie-inhoud: het laden en lossen van schepen (bulkgoederen of papierrollen). Gevraagd wordt: flexibiliteit ten aanzien van werk- tijden, van aanpakken weten. Geboden wordt: een fulltime baan (of indien gewenst een oproepbaan, voor langere tijd. Plaats: Verbrugge Terminals in Terneuzen Voor meer informatie: Start Uitzendbureau Terneuzen, Bettina Mirrer (mirrebet@start.nl), tel. (0115) 67 57 50. Assistent Productieleider J Functie-inhoud: je bent mede verantwoordelijk voor I het soepel laten verlopen van het productieproces en rapporteert rechtstreeks aarr de productieleider. Daarnaast stuur je de service afdeling aan. Gevraagd wordt: opleiding MTS/HTS Bouwkunde of Bednjfskunde. het tijdig kunnen signaleren van problemen en deze adequaat kunnen oplossen. Geboden wordt: een fulltime baan met kans op een vast dienstverband. Plaats: Zeeland Kozijnen in Axel Voor meer informatie: Start Uitzendbureau Terneuzen, Jolanda Fieret (fierejol@start.nl), tel. (0115) 67 57 50. Medewerker Commerciële Binnendienst Beleggen Rabobank Functie-inhoud' assisteren van de beleggings j adviseur, opvangen van telefonische vragen, ondersteunende administratieve werkzaamheden en voorbereiden commerciële acties. Gevraagd wordt: HBO-niveau, bereidheid opleidingen te volgen, affiniteit met beleggen, commerciële inslag, goede communicatieve vaardigheden, klant gerichte instelling, accuraat, ordelijk en betrouwbaar. Geboden wordt: fulltime baan met kans op vast dienst verband. Plaats: Rabobank in Domburg Voor meer informatie: Start Uitzendbureau Middelburg, Heidi van Hees (heeshei@start.nl), tel. (0118) 62 47 00. Projectleider Functie-inhoud: je verzorgt het tekenwerk, voor bereiding, alsmede de algehele begeleiding van de projecten vanaf de opdracht tot en met de aflevenng. Alles in nauw overleg met de opdrachtgever. Medewerker Cliëntenservice Rabobank Functie-inhoud: telefonisch te woord staan van Wan- ten en daar waar mogelijk zelfstandig vragen beant- woorden en verzoeken en/of klachten afhandelen, Gevraagd wordt: MBO-niveau, bancaire en vakspecifieke kennis en werkervaring is een pre, klant- en service gericht, goede communicatieve vaardigheden, flexibele, representatieve en pro-actieve verkoopgerichte houding. Geboden wordt: fulltime baan voor 8 maanden. Plaats: Rabobank in Domburg Voor meer informatie: Start Uitzendbureau Middelburg, Heidi van Hees (heeshei@start.nl), tel. (0118) 62 47 00. Start is één van de grootste onafhankelijke arbeidsmarktintermediairs. Werken via Start kan voor kortere en langere tijd. Je doet afwisselend werk, wordt intensief begeleid in je loopbaan, bent verzekerd van goede arbeidsvoorwaarden en je kunt je verder ontwikkelen door het volgen van opleidingen. De meest actuele vacatures vind je op www.start.nl. Of je kunt ons even bellen op telefoonnummer 0800 - 1201.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 47