Werk ffa J HERpGi m t PZC Communicatiemedewerker M/V Past u bij Palthe? 5 - - HHHHHHHB Medewerker personeelszaken (m/v) Voor onze afdeling Verzekerden, locatie Goes, zijn we op zoek naar een enthousiaste (D Meer informatie over CZ vindt u ook op internet: www.cz.nl Areeids^J Bureau Palthe gediplomeerd schoonheids specialiste/ verkoopster interieur verzorgster X Tl C m x m w m m ÖLJ Jonge energieke MTS'er Werktuigbouwkunde Autotechniek zaterdag 9 juni 2001 - Emergis is een professionele organisatie voor geestelijke gezondheidszorg in Zeeland. Het is één van de grotere werkgevers in Zeeland. Bijna 900 mensen zetten zich dagelijks in voorde circa 6000 mensen die gebruik maken van de zorg die Emergis biedt. Zij doen dat op meer dan dertig verschillende locaties verspreid over de provincie. Binnen de dienst Personeel en Opleiding is de functie vacant van: voor 20 - 24 uur per week (min-max)voor onbepaalde tijd. De functie De medewerker personeelzaken maakt deel uit van een team van vijf medewerkers, die ieder hun eigen aandachtsgebied hebben en daarnaast in nauw teamverband met elkaar samenwerken. Het takenpakket bestaat uit specifieke P&O-taken, zoals het regelen van werving- en selectieprocedures, het opstellen van contractén en het administratief verwerken van gegevens met behulp van het Pl-systeem Beaufort. Overige taken zijn het zelfstandig verzorgen van correspondentie, archivering en het notuleren van vergaderingen. Het is een functie met veel persoonlijke en telefonische contacten. Het profiel Wij zoeken een enthousiaste collega met een vooropleiding op Havo-niveau, gevolgd door een afgeronde beroepsopleiding in het vakgebied (bijvoorbeeld Mbo-Sociaal Juridisch Medewerker dan wel Mbo-Administratief Juridisch Medewerker) of een Schoevers directiesecretaresse-opleiding, aangevuld met meerdere jaren werkervaring in een vergelijkbare functie. Tevens heeft u ervaring met Office 97 (Word, Excel, PowerPoint e.d.) en meteen Pl-systeem als Beaufort. U beschikt over goede contactuele eigenschappen. Daarnaast bent u collegiaal, zelfstandig, nauwkeurig, representatiefen dienstverlenend. Het aanbod Het salaris bedraagt maximaal 4.561,- bruto per maand, op basis van een 36-urige werkweek (salarisniveau per 1 juni 2001). De functie zal opnieuw worden ingedeeld, conform de FWC 3.o-procedure. Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden conform de CAO GGZ horen bij deze functie. Uw reactie Wilt u meer informatie over de functie dan kunt u contact opnemen met Frans Willemen, wnd. hoofd/personeelsadviseur. Het telefoonnummer is 0113 26 72 12. E-mailen kan natuurlijk ook: f.willemen@emergis.nl. Schriftelijke sollicitatie, onder vermelding van het vacaturenummer 2001.71 linksboven op de envelop, kunt u vóór 19 juni 2001 richten aan Emergis, Dienst Personeel en Opleiding, t.a.v. Frans Willemen, wnd. hoofd/personeelsadviseur, Postbus 253, 4460 AR Goes. Het e-mailadres is: P&.0@emergis.nl. Kijkt u ook eens op onze website: www.emergis.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Geestelijke gezondheidszorg bieden dichtbij huis, in heel Zeeland. Samen zoeken naar het beste antwoord op ieders persoonlijke vraag. Mensen behandelen, begeleiden en verzorgen. Deskundigen degelijk. Dat is wat Emergis doet, dagelijks. Met meer dan 1,8 miljoen verzekerden, ruim 1850 perso neelsleden/een jaaromzet van 7 miljard gulden en veel ambities is CZ op de markt van zorg en verzekeringen een belangrijke landelijke en regionale spelbepaler. CZ werkt aan een omslag van een traditionele zorgverzekeraar naar een leverancier van allerlei diensten in en rond de gezondheidszorg. Dat kan alleen als de primaire admini stratieve processen tot in de puntjes verzorgd zijn. Maar het kan óók alleen als het werkklimaat optimaal is en als er gezorgd is voor een prima facilitaire ondersteuning door allerlei stafdiensten. Denk daarbij aan de afdelingen Juridische Zaken, Marketing Communicatie en de In terne Accountantsdienst. De afdeling Verzekerden richt zich op verzekerings technische zaken in.de meest uitgebreide zin van het woord. Zo behoren acceptatie van aanvragen, uitleg en interpretatie van verzekeringsvoorwaarden, maar ook een hechte samenwerking met commerciële zaken in de vorm van accountteams tot het takenpakket. Daarnaast is de afdeling verantwoordelijk voor een deel van het automatiseringssysteem. De afdeling is ingedeeld in vakgroepen. De functie communicatiemedewerker is onderdeel van de vakgroep Communicatie Klachtbehandeling. Kerntaken van deze vakgroep zijn het corresponderen met onze relaties en relatiebeheer met collectiviteiten en tussenpersonen. Wat biedt de functie? je vormt een spil binnen de afdeling Verzekerden. Je bent het eerste aanspreek punt voor contactpersonen van collectiviteiten en tussenpersonen. Vanuit de accountteamgedachte ben je samen met je collega-accountteamleden verant woordelijk voor het beheer van een portefeuille. Het betreft een gevarieerde, uitdagende baan, waarbij de taken onder andere zijn: vraagbaak op verzekeringstechnisch gebied voor de interne organisatie; het voeren van correspondentie en klachtbehandeling; deelname aan diverse vakgerelateerde projectgroepen; "bruggenbouwer" tussen operationele zaken en commerciële zaken. Wie zoeken wij? De functie is er één met velt gezichten. Naast de grote hoeveelheid taken die door elkaar heen lopen, wordt met regelmaat onder tijdsdruk gewerkt. We zoeken daarom een stevige persoonlijkheid. Indien de volgende kenmerken op jou van toepassing zijn, dan zijn wij naar jou op zoek: collegiaal; flexibel; besluitvaardig; actiegericht; commerciële instelling; goede communicatieve vaardigheden, zowel mondeling als schriftelijk; overtuigingskracht. Verder beschik je minimaal over een MBO werk- en denkniveau, opgedaan door scholing en/of werkervaring. Wat mag je van CZ verwachten? Je gaat werken in een flexibele en open organisatie met gemotiveerde en goed opgeleide collega's. Omdat we onze toppositie op de markt willen behouden, investeren wij in onze collega's door middel van opleidingen. Daarbij worden groeimogelijkheden geboden voor mensen die zich willen ontplooien. De filosofie hierbij is dat een eigen inbreng en verantwoordelijkheid voor je individuele ontwikkeling onontbeerlijk is. Is je interesse gewekt? Als ook jij graag onderdeel uitmaakt van CZ en je bent geïnteresseerd in de functie, nodigen wij je graag uit om te reageren. Je schriftelijke reactie kun je binnen 14 dagen na plaatsing sturen naar CZ groep Zorgverzekeringen, t.a.v. Mariëlle Kempees, afdeling HRM, Postbus 4400,4460 CZ te Goes. E-mail kan ook: Marielle.kempees@cz.nl (CZ gebruikt MS WORD '97 als tekstver werker). Voor meer informatie over de functie kun je contact opnemen met Rick Bouwens, telefoonnummer 0113-274340. Actief in Gezondheid Deze week bij het Arbeidsbureau VERKOPER KLEDINGZAAK Voor een kledingzaak in Terneuzen zijn wij op zoek naar een verkoopmedewerker voor de koopavond en het weekend. U hebt affiniteit met mode. Interesse? Neem telefonisch contact op met Peter Verploeg of Mirella Lambert, Arbeidsbureau Terneuzen, tel. 0115 - 67 96 79. Vacaturenummer 45380-01. (LEERLING-)MATROOS Voor een duw- en sleepvaartbedrijf op Schouwen- Duiveland zoeken wij per direct een matroos of een leerling-matroos. De werkzaamheden vinden hoofd zakelijk plaats in Nederland en België. Een specifieke opleiding is niet vereist, u bent gemotiveerd en u weet van aanpakken. Het betreft een vast fulltime dienst verband. Meer informatie bij Martin van de Ven, Arbeidsbureau Zierikzee, tel. 0111 - 41 29 53. Vacaturenummer 45934-01 MAGAZIJNMEDEWERKER Voor een importeur van technische en aanverwante artikelen zoeken wij met spoed een gemotiveerde magazijnmedewerker. U gaat zich bezighouden met het lossen van containers en het controleren van artikelen in het magazijn. U bent gemotiveerd en nauwkeurig. Het betreft een fulltime vast dienstverband. Meer informatie bij Talitha Folmer, Arbeidsbureau Zierik zee, tel. 0111 -41 29 53. Vacaturenummer 45272-01. SEIZOENVERKOPERS Voor een groente- en fruitspecialist in Burgh-Haam- stede zijn wij op zoek naar seizoenverkopers voor de maanden juni, juli en augustus. De werktijden kunnen in onderling overleg bepaald worden. U bent gemoti veerd en representatief. Meer informatie bij Inga Bouniady, Arbeidsbureau Zierikzee, tel. 0111 - 41 29 53. Vacaturenummer 45943-01. (LEERLING-)KOK Voor een restaurant in Hulst zijn wij op zoek naar een zelfstandig werkend kok of naar een leerling-kok. Het betreft een fulltime baan met de mogelijkheid tot een vast contract. Interesse? Neem contact op met Peter Verploeg of Mirella Lambert, Arbeidsbureau Terneuzen, tel. 0115 - 67 96 79. Vacaturenummer 45041 -01 Voor alle vacatures geldt: m/v Het Arbeidsbureau staat voor u klaar. Palthe is op zoek naar een enthousiaste collega die graag als oproepkracht wil werken in onze vestigingen te Goes en Middelburg. Wij bieden u een goede beloning en een prettige werksfeer. Voor uw telefonische reactie kunt u bellen naar Esther Pape, personeelszaken, tel.: 0546-834820. Voor ons enthousiaste team zoeken wij: op fulltime en parttime basis Ervaring in de cosmeticabranche geniet de voorkeur. Sollicitatie voorzien van pasfoto en curriculum vitae binnen veertien dagen zenden aan: annelies van der poel klokstraat 10, 4461 jk goes 0113 - 227473 Tevens zoeken wij een: voor 3 a 4 uur per week Hiervoor kunt u telefonisch reageren. 'Ui Is een zelfstandige dynamische onderneming welke is gespeciali seerd in het bouwen en leveren van vrachtwagencarrosserieën in diverse uitvoeringen, wisselsystemen, laad- en lossystemen, autoiaadkranen, opleggers en aanhangwagens. Voor het bedrijfsbureau zijn wij op zoek naar een Functieomschrijving: - vervaardigen van productietekeningen in AutoCad - opstellen van offertetekeningen t.b.v. afdeling verkoop - contact met productie Functie-eisen: - afgeronde opleiding Werktuigbouwkunde Autotechniek - ervaring met AutoCad - ervaring met PC-gebruik (Windows/Office) - leeftijd ca. 25 jaar - interesse voor het autovak Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: Hertoghs Carrosserieën BV Gewenten 49 4704 RE Roosendaal telefoon 0165 - 551440 telefax 0165 - 554487 internetsite www.hertoahs.nl Politie Zeeland werkt op de grens van land en water. Zij biedt politiezorg op maat aan de Zeeuwse bevolking en haar 15 miljoen "gasten. Professioneel en integer levert zij haar bijdrage aan de veiligheid en leef baarheid in Zeeland. Door wijk-, buurt en dorpsgericht werken met zichtbare en aanspreekbare politie geeft zij invulling aan het motto: "Zeeland, veilig en leef baar". Afwisselend werk met een wisselende werk druk tussen wisselende mensen. De regio is verdeeld in drie districten: Oosterscheldebekken, Walcheren en Zeeuwsch- Vlaanderen. het district Zeeuwsch-Vlaanderen bestaat per 1 augustus, voor 14 uur per week een vacature van: MANAGEMENTASSISTENT (M/V) De managementassistente) verricht administratieve en organisatorische ondersteuning ten behoeve van de districtschef. Werkzaamheden: Secretariële ondersteuning, door: Het beoordelen van binnenkomende informatie op importantie en urgentie, het zelfstandig en naar eigen inzicht toevoegen van voor afhandeling benodigde informatie; Het regelen en organiseren van vergaderingen, zorgen voor vergaderstukken, notuleren besprekingen en bewaken voortgang en afdoening genomen besluiten; e Het concipiëren van brieven; Het voeren van agendabeheer. Logistieke en administratieve ondersteuning door: Het opstellen, wijzigen en aanpassen van administratieve procedures en werkprocessen, met betrekking tot eigen werkzaamheden; Het ontwikkelen, onderhouden en beheren van werkarchief en beleidsdossiers; Het voorbereiden van (buitenlandse) reizen, ontvangen en begeleiden van bezoekers (en delegaties). Contacten: Met interne en externe relaties over de afhandeling van zaken, om informatie uit te wisselen, om werkafspraken te maken waarbij rekening dient te worden gehouden met aard en gevoe ligheid van te bespreken onderwerpen; Het optreden als eerste aanspreekpunt voor interne en externe personen en instanties. Gedragskenmerken o Plannen en organiseren o Voortgangscontrole Oordeelsvorming 0 Vertrouwelijkheid Representativiteit Stressbestendigheid Functie-eisen: HAVO/VWO aangevuld met opleiding managementassistent of vergelijkbare opleiding en/of ervaring. Aantoonbare ervaring in ondersteunende werkzaamheden op tactisch management niveau Vertrouwd met het pakket MS office. Geboden wordt een contract met uitzicht op een vaste aanstelling in schaal 6 (min. 3.183,- p. mnd., max. 4.922,- p. mnd. bij fulltime dienstverband). Het eerste jaar wordt schaal 5 geboden (min. 3.121,- p. mnd., max. 4.726,- p. mnd. bij fulltime dienstverband). Plaats van tewerkstelling: Terneuzen Informatie: voor vragen over de functie kunt u contact opnemen met de heer M.E. Siderius: 0115-626112. Heeft u vragen over de selectieprocedure, neem dan contact op met de personeels functionaris mevrouw I.E. van den Bos: 0115 - 626150. Heeft u interesse? Uw sollicitatiebrief met cv ontvangen wij graag voor 19 juni a.s. en dient u te richten aan de districtschef Zeeuwsch-Vlaanderen, t.a.v. de personeelsadministratie, Postbus 5009, 4330 KA Middelburg.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 44