Yfanï ïleriiig your IwiDysiiieyfi Projecten voor uw dub! RadeNakers V J Lichtgewicht zwaargewicht. NU: GROTE CLUBACTIE EXTRA PRET MET EEN CASCADE-BED WATERBEDDENSHOW bij RADEMAKERS! PZC 14 Het Business Center. Dè expert op carkit gebied. business r center 25 Algemeen medewerker m/v Kennisgeving OPEN HUIS WATERBEDDEN-DAG. bedden/ waterbedden speciaalzaak Philips Xenium 9 @9 Nu als rijklaarpakket NLG 849 excl. BTW woensdag 6 juni 2001 BS©m Bamigs Smis Bergen op Zoom, Fruiteniersdreef 10-12 (effi Meilust). Goes, Livingstoneweg 11 (effi De Poel II). ©eopeirad wam ma. t/m vr. van 08.00 uur tot 18.00 uur. DE ZAAK VOOR ONDERNEMERS !pÊi -I Vandaag, 6 juni, reikt Tlieo van Sint Fiel, Vice President Technology Centers and Process Engineering van Dow de jaarlijkse Tech Center Awards uit in Terneuzen. Deze wereldwijde awards zijn een beloning voor inspanningen van medewerkers en onderzoek teams die een bijdrage leveren aan de ontwikkeling en verbetering van innovatieve technologieën. Wereldwijd zijn een kleine honderd projecten beloond. Achttien van deze winnende projecten zijn afkomstig van Dow Benelux. De achttien projecten zijn uitgevoerd door 46 mensen die vanmiddag een persoonlijke award in ontvangst mogen nemen. De winnaars zijn: M. van der Aalst, F. de Bakker, J Beckers. O. Berbee. J. Berkhout. W. van den Brande, H. de Bruijne, P. Buysse, J. Corbijn, R. Dauwe, C. Dierickx, H. Dortant, A, van Driessche, J. den Dunnen. R. Elwell, L. Essers, M. Fernandes, A. Geensen-Boerjan, A. Geuze, P. Goossen, R. Gough. G. Hardy, R. van Hecse, L. van der Heijden, J. de Heus, O. van Hove, K. Hovingh, P.. van tier Kamp, J. Kloos, G. Kolbeek. L. Kuppens Groot. P. Lakeman. A. Lichleveld, J. de Maat, S. Martin, T. van der Meer, H. Meerdink, H. Mcrce, J. de Nood. H. Okkersen. W. Papadopulos, H. Poel, C. van de Putte, W. de Ruiter. M. Verschueren en F. van der Welle viewt /taar T'H Kadotip: Meer geld Wilt u de clubkas spekken? Meld dan uw vereniging aan voot de jaarlijkse Grote Clubactie. De enige nationale loterij voor het Nederlandse verenigingsleven. 80% voor de vereniging! De Grote Clubactie zorgt al 29 jaar dat clubs en verenigingen elk na jaar extra geld in kas krijgen. Het is een succesformule. Waarbij maar liefst 80% van de opbrengst van de lotenverkoop in de clubkas terecht komt. Methode: u koopt een lot voor 1,20 en u verkoopt het voor 6,-. Dat is 4,80 pure winst voor uw club. Ook üw lotenkopers vallen in de prijzen! Natuurlijk kopen mensen in de eerste plaats een lot om uw vereni ging te steunen. Maar dat is niet alles: ze maken ook kans op de hoofdprijs van 200.000 gulden belastingvrij, mooie reizen of één van de vele geldprijzen met een totale waarde van 1,8 miljoen gul den. leder lot geeft ook nog recht op leuke kortingen bij een aantal bedrijven. Meld u aan! De Grote Clubactie brengt voor het Nederlandse verenigingsleven jaarlijks zo'n 15 miljoen gulden op. Daarom doet uw club toch zeker ook mee? Vraag de informatie. Postbus 90100 5000 LA Tilburg, tel. 013 - 455 28 25 fax 013 - 455 29 38 e-mail: grote@clubactie.nl www.clubactie.nl wij zijn op zoek naar enthousiaste kandidaten die van aanpakken weten en op korte termijn minimaal 6 weken beschikbaar zijn! Het betreft een functie waarin je alle voorkomende werkzaamheden uitvoert in een 5-ploe- gendienst tegen goede verdiensten!! Bij goed functio neren is het werk voor langere tijd bij dit bedrijf wat gevestigd is te Vlissingen-Oost. Ri|bewijs enVCA is een pre. Kom gerust langs op de vestiging voor meer info! lnformatie:(01 18) 41 48 70, Astrid Prent Vlissingen, Torenstraat 5 tempo-team uitzendbureau www.tempo-team.nl rE1MERSWAAL n Yerseke, kada- lanleg van eer n de entree Voorbereidingsbesluit De gemeenteraad van Reimerswaal heeft in zijn vergadering van 29 mei 2001 besloten te verklaren dat een herziening van het bestem mingsplan wordt voorbereid voor: - gedeelten van de percelen Spruïtstraat 1 ei straal bekend gemeente Yerseke, sectie G, r (beide gedeeltelijk), in verband met de a parkeervakken alsmede de verri Spruitstraat vanuit de Breeweg. Dit besluit treedt in werking met ingang van 7 juni 2001 en ligt vanaf die datum met bijbehorende tekening(en) voor iedereen ter inzage in het gemeentehuis bij de afdeling Ruimtelijke en Economische Ontwikkeling, kamer 3.10. aan het Oude Plein 1 in Kruiningen. Het gemeentehuis is op werkdagen voor het publiek geopend van 08.30 tot 12.00 uur en verder uitsluitend op afspraak. Zo'n afspraak kunt u maken via het sectorsecretariaat onder doorkiesnummer (0113) 395 395. Ontwerpbestemmingsplan "Kom Kruiningen" Burgemeester en wethouders van Reimerswaal maken bekend dat het ontwerpbestemmingsplan "Kom Kruiningen" van 7 juni tot en met 4 juli 2001 van 09.00 tot en met 12.00 uur (en verder op afspraak) voor iedereen ter inzage ligt op de afdeling Ruimtelijke en Economische Ontwikkeling van het gemeentehuis, Oude Plein 1 in Kruiningen (kamer 3.10). Het ontwerp kan gedurende de periode van terinzagelegging tevens desgevraagd ten minste 3 aaneen gesloten uren per week buiten de werkuren worden ingezien. Het ontwerpbestemmingsplan "Kom Kruiningen' vervangt een aantal, deels verouderde bestemmingsplannen zoals "Bebouwde Kom Kruiningen", Slagveldstraat". "Eendenpoel" en 'De Knol II" Het ontwerp is na Krabbendijke het tweede nieuwe komplan in Reimerswaal. Zowel qua inhoud als qua methodiek is er een flink verschil met de oude plannen, bijvoorbeeld een ruimere erf- bebouwmgsregeling, een vrijstellingsmogelijkheid voor beroeps- en bedrijfsmatige activiteiten, de bebouwingsdiepte van woningen en de bestemming centrumdoeleinden. Gedurende de termijn van terinzagelegging kan iedereen schriftelijk zijn zienswijze omtrent het ontwerp kenbaar maken bij de gemeente raad (Postbus 70. 4416 ZH Kruiningen). De gemeenteraad stelt degenen die een zienswijze kenbaar hebben gemaakt in de gelegen heid tot het geven van een mondelinge toelichting. Voor nadere informatie en voor inzage van het plan buiten kantoor uren kunt u contact opnemen met de behandelend ambtenaar, an Rooijen, onder doorkiesnummer (0113) 395 227 Ontwerpbestemmingsplan "Buitengebied Reimerswaal" Burgemeester en wethouders van Reimerswaal maken bekend dat het ontwerpbestemmingsplan "Buitengebied" van 8 juni tot en met 5 juli 2001 tijdens werkdagen van 09.00 tot en met 12.00 uur (en verder op afspraak) voor iedereen ter inzage ligt op de afdeling Ruimtelijke en Economische Ontwikkeling van het gemeentehuis, Oude Plein 1 in Kruiningen (kamer 3.10). Het ontwerp kan gedurende de periode van terinzagelegging tevens desgevraagd ten minste 3 aaneen gesloten uren per week buiten de werkuren worden ingezien. Het bestemmingsplan heeft betrekking op het gehele grondgebied van de gemeente met uitzondering van de kernen en de bedrijven terreinen. Met dit bestemmingsplan slaat Reimerswaal een nieuwe weg in. Zowel qua opzet als qua inhoud is gekozen voor een dynamisch en ontwikkelingsgericht bestemmingsplan. Geen plan dat uitsluitend de huidige situatie vastlegt, maar een plan dat vooral ook een beleids- en toetsingskader biedt voor sturing van gewenste ontwikkelingen Gedurende de termijn van terinzagelegging kan iedereen schriftelijk zijn zienswijze omtrent het ontwerp kenbaar maken bij de gemeente raad (Postbus 70. 4416 ZH Kruiningen). De gemeenteraad stelt degenen die een zienswijze kenbaar hebben gemaakt in de gelegen heid tot het geven van een mondelinge toelichting. Voor nadere informatie en'voor inzage van het plan buiten kantoor uren kunt u contact opnemen met de behandelend ambtenaar, de heer J.G.J. Smeenk, onder doorkiesnummer (0113 395 235. Kruiningen, 6 juni 2001 namens burgemeester en wethouders van Reimerswaal, ir. J. Gideonse, hoofd afdeling Ruimtelijke en Economische Ontwikkeling, Oude Plein 1 4416 AK Kruiningen Postbus 70 Tel.: Internet: 4416 ZH Kruiningen 0113 - 39 50 00 0113 - 39 53 33 www.reimerswaal.nl gemeente@reimersw3al.nl tijdens de U wilt binnenkort een nieuw 2-persoonsbed waterbed aanschaffen? Dat komt dan mooi uit, want als u een Casca de-waterbed koopt krijgt u er GRATIS een exclusief 2-persoons dekbed bij, norm. prijs fl. S7S90©, naar keuze ge vuld met dons of kapok en een tijk van 100% katoen. Een absoluut topproduct. Of indien gewenst een Cascade accessoirepak- ket t.w.v. hetzelfde bedrag. Graag informeren wij u hierover. BOVENDIEN: OP VRIJDAG 8 JUNI a.s. speciale Voor het Beste Bed: dlw s4cttMAetvi «w 'Seten Sfafien wt&i en l/Canndenen Terneuzen - Axelsestraat 192 - Telefoon 0115-613130 Eigen parkeerruimte - Vrijdag koopavond Bedbodems - Matrassen - Bedomrandingen - Dekbedden Kussens - Slim opbergen - Accessoires - Bedmode 'Prijs in combinatie met een 2-jarig FlexiBeP Allround of Company abonnement. "Vraag in de winkel naar dc voorwaarden. Voor de zakelijke gebruiker die hoge eisen stelt aan mobiele telefonie. Uitzonderlijke stand-by tijd van 500 uur. 9 Tot 6 uur gesprekstijd. Geschikt voor WAP. Met Voice dialing en memorecorder. Volume carkit past zich aan omgevings geluid aan. Inclusief vakkundige inbouw, dashmount, dak- of plakantenne slechts (NLG 1.010,- incl. BTW) Handelsmerk van The Dow Chemical Company

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 14