Amsterdammers ongenaakbaar Tevreden in de schaduw PZC Gelegenheidsteam wint derde toernooi Paul van der Hooft Zege Tholense Boys 14 Finale beachvoetvolleytoernooi Vogelwaarde herhaling van vorig jaar RIA-voorzitter haalt uit naar promotieregeling Materiaalpech maakt Mol kansloos voor zege Benelux-kampioenschap Ralph Schaalje uit Axel spoelt kater weg De Tukker strandt in finale NK Kayser verslaat Roeland In spannende driesetter uitslagen agenda dinsdag 5 juni 2001 door Aector Dooms VOGELWAARDE - De finale van het vijfde beachvoetvolley toernooi werd zondag in Vogel waarde een herhaling van vorig jaar. Ook nu weer klopten de Amsterdammers Leon Detiger en Mark van London de Zeeuws-Vlamingen Jordy Bak ker en David de Haan in de eind strijd. Het toernooi dat door zaalvoet- balvereniging Wentzler Pau wels werd gehouden, had wellicht een andere winnaar ge kregen als John van den Brom en Marc van Hintum hun belofte waren nagekomen. De prof voetballers van De Graafschap en Vitesse schitterden echter door afwezigheid. Tot twee we ken geleden gaven ze de bevesti ging dat ze richting Vogelwaar de zouden komen voor het beachvoetvolleytoernooi Maar: „Mare van Hintum was dermate teleurgesteld dat hij niet geselecteerd was voor het Nederlands elftal dat hij meteen een last-minute reis heeft ge boekt", aldus organisator Mar co van Vlierberghe. Omdat Van den Brom bij beach- voetvolleytoernooien een vast koppel vormt met zijn 'maatje' Van Hintum had hij weinig trek om met een plaatsvervanger af te reizen naar Vogelwaarde. Van Vlierberghe: „Van den Brom zei ook dat hij nog verplichtingen had tegenover De Graafschap. Om contracten op te gaan stel len vinden we zelf nogal ver gaan. We moeten toch op ie mands woord kunnen rekenen". Wie wél hun woord nakwamen waren Arco J ochemsen van Fey- enoord en Reinder Hendriks van Willem 11. Arco Jochemsen, die samen met zijn minder getalen teerde broer Tonny een duo vormde, werd in de zestiende fi nales in de verlenging verras send uitgeschakeld door Ralph Zegers en Patrick de Guehten- eire. De Feyenoorder had des ondanks genoten van het beach- voetvolley, dat blootvoets wordt gespeeld. „Het is toch wel even wennen. Bij Feyenoord wordt er ook regelmatig aan voetvolley gedaan. Maar dan sta je met je voetbalschoenen gewoon op een grasveld." Jochemsen haalde tussendoor - vj- Feyenoord-speler Arco Jochemsen brengt de bal in het spel. herinneringen op aan zijn pe riode bij de amateurs van Bar- neveld, waarmee hij in de eerste klasse tegen Hoek speelde. „Ik heb vorig j aar een driej arig con tract bij Feyenoord getekend, maar ik kom bijna niet aan spe len toe. Wat dat betreft zou ik best weg willen. Aan de andere kant is Feyenoord een fantasti sche club." Dat het beachvoetvolleytoer nooi een sterke bezetting kende, ondervond ook Hendriks, die samen met Jie Ming Chung een team vormde. De Tilburgers drongen weliswaar door tot de halve finales, maar stuitten toen op Cios, de ploeg die door Jordy Bakker en David de Haan ge vormd werd. Bakker en De Haan wonnen na een spannende strijd met 19-18. Na de poulewedstrijden gingen de twee best geplaatste teams door naar de laatste zestien. Daarin moesten Terneuzen- spelers Hubert van den Hemel en Jacky Lambert, die duidelijk nog in een feestroes verkeerden na het winnen van de districts beker, het opnemen tegen An- toine Thoen en Thierry de Wae- le. Het uitgebluste Terneuzens duo moest de zege na een eenzij dige strijd aan Thoen en De Waele laten: 27-11. Daarna was echter ook hun rol uitgespeeld. Het verrassend sterke Clingse foto Charles Strijd tweetal Jurgen Ras/Ruben van Eetvelt gaf ze geen schijn van kans: 27-13. De Clingenaren moesten het in de halve finale opnemen tegen de Amsterdammers, die op hun beurt weer een maatje te groot bleken: 22-15. Cios ondervond meer tegenstand. IJsland, met Joep Frusch en Jurgen Naeye, werd maar nipt bedwongen: IB IS. De strijd om de derde plaats werd een prooi voor Willem 11 via een 23-20-zege op Ras/Van Eetvelt. De finale, die beslist moesten worden via twee gewonnen sets, was minder spannend dan vorig jaar. De Amsterdammers - met afstand de besten - freewheel den naar een 15-4-winst in de eerste set. Jordy Bakker ver klaarde na afloop het ruime ver lies in de eerste set: „Ik kon de spanning maar niet van me af zetten. In de partijen daarvoor konden we maar nipt winnen. Ik was mezelf niet meer". De twee de set ging meer gelijk op. „We herpakten ons goed", vond Zaamslag-speler David de Haan. Maar de meer gerouti neerde Amsterdammers haal den ook de tweede set, met 15- 11, binnen en pakten daarmee voor de tweede achtereenvol gende keer de wisseltrofee. „We zijn sterker geworden. We heb ben veel geoefend", aldus de dolgelukkige winnaars. De prijs van de beste speler ging naar Ruben van Eetvelt. De voetbal ler uit Clinge had er kennelijk niet opgerekend, want hij was al op weg naar huis. Het beach voetvolleytoernooi trok twee keer zoveel bezoekers dan ande re jaren. door Lucien Roelandt WESTDORPE - Voorzitter Walter van Haelst van de voetbalclub RIA ervaart het kampioenschap van de eerste selectie als een titel zonder glans. De preses van de club uit Westdorpe toonde zaterdag", tij dens de druk bezochte receptie ter gele genheid van het kampioenschap van het eerste en derde elftal, duidelijk zijn onge noegen over de promotieregeling van de KNVB. Van Haelst: „We zijn met overmacht kam pioen geworden van de laagste klasse in het zondagvoetbal. Door de samenvoe ging van de vijfde en zesde klasse spelen we ook volgend seizoen op het laagste ni veau en veelal tegen dezelfde clubs. Ik vind het onbegrijpelijk dat je als kampi oen wordt veroordeeld tot het spelen in de kelder van de voetbalbond, terwijl de nummer zes uit de vijfde klasse wél pro moveert. Let wel, ik gun Corn Boys en Philippine hun promotie van harte. Maar wij missen daardoor wel enkele aantrek kelijke derby's." Bestuur De voorzitter bleef ook stilstaan bij de be wogen periode voorafgaande aan het kampioenschap. „De verlenging van het contract van trainer Chris de Beer, afge dwongen in een bijzondere algemene ver gadering, had tot gevolg dat het zittende bestuur in zijn geheel aftrad. In dit kam pioenschap zie ik de bevestiging van de juiste zienswijze van de oppositie." KNVB-vertegenwoordiger Theo d' Haens toonde begrip voor de cynische opmer kingen van Walter van Haelst aan het adres van de voetbalbond. „Ik sta hier na mens de KNVB, maar ik ben het beslist niet met de bond eens wat de promotie en degradatie betreft." Wethouder van sportzaken van Sas van Gent, Esther Spuesens, had zich al op de strijd tussen de drie clubs uit haar ge meente verheugd. Zij betreurde het dan ook ten zeerste dat RIA door de KNVB in deze buitenspel werd gezet. van onze sportredactie IJZENDIJKE - Een fantasti sche uittrap van Frans van der Veen bracht zondag de beslis sing in de derde editie van het Paul van der Hooft-toernooi. De inzet van de keeper van het gele genheidsteam zeilde over zijn broer en Sluiskil-keeper Tonnie in het verlaten doel. Van der Veen bezorgde het gelegen heidsteam zo de winst tegen Sluiskil, waardoor zijn ploeg ook meteen onbereikbaar voor de concurrentie werd. En daarmee kreeg het toernooi na Sluiskil (in 1999) enlJzendij- ke (2000) een nieuwe winnaar. Het gelegenheidsteam begon het toernooi sterk door IJzen- dijke met 4-0 terug te wijzen. Daarna volgde een 2-1-over- winning op Philippine. Tegen Aardenburg werd het 1-1 Sluiskil had na drie duels even eens zeven punten verzameld door overwinningen op Bres- kens en Philippine (twee keer 1- 0) en een gelijkspel tegen IJzen- dijke. Het onderlinge duel tussen Sluiskil en het gelegen heidsteam moest dus de beslis sing brengen. Sluiskil nam via aanvoerder Fa bian du Puy een l-CUvopr- sprong. Enkele minuten later moest Tonnie van der Veen het antwoord op een van richting veranderde vrije trap van Rob bie van de Wijnckel schuldig blijven: 1-1. Het hoogtepunt van de wedstrij d moest toen nog volgen. Frans van der Veen trapte ver uit en de door de wind gedragen bal verdween over zijn uitgelopen broer. De 'lijdensweg' voor Tonnie van der Veen was op dat moment echter nog niet ten einde. Bij de aftrap van het duel met Aarden burg werd hij door speler/trai ner Henk Ottens vanaf de mid dellijn verschalkt. Het bleek de enige treffer van het duel, waar door Aardenburg op de tweede plaats eindigde. van onze sportredactie SINT MAARTENSDIJK - Tho lense Boys-aanvoerder Wim Schot heeft zijn ploeg gisteren de belangrijkste zege van het seizoen bezorgd. In het beslis singsduel tegen eilandgenoot WHS scoorde hij tweemaal. Tholense Boys speelt door de 2- 1-zege ook volgend jaar weer in de tweede klasse zaterdag. Maar liefst 1750 mensen kwa men op de Thoolse derby in Sint Maartensdijk af. Toen de resten van het vuurwerk nog niet wa ren gedoofd kopte Schot een voorzet van Jan Groenewegen tegen de touwen: 1-0. WHS kwam meteen na rust weer op gelijke hoogte via linkerspits Hans Leune. Wim Schot zorgde met zijn tweede treffer van de middag voor het slotaccoord. De voetballers van Dinteloord hebben zich zaterdag ten koste van SSC'55 gehandhaafd in de eerste klasse. In de finale van de nacompetitie was de bedwinger van Arnemuiden met 3-1 te sterk voor de ploeg uit Sprang- Capelle, die Veere vorige week de promotiekans ontnam. Achilles Veen, de ploeg van voormalige Hoek- en Kloetin- ge-spits Onno Doeland, degra deerde uit de hoofdklasse door een 5-2-nederlaag tegen Spij- kenisse. De nieuwe ploeg van Doeland, AS WH, verloor zijn laatste wedstrijd in de strijd om het zaterdag-amateurkampi oenschap met 2-3 van Be Quick. De kampioen van de hoofdklas se B eindigde daardoor als laat ste in de driekamp met FC Lisse en Be Quick. Baronie werd dit weekeinde door een 4-2-zege bij JVC Cuijk kampioen van de zondagamateurs Heerjansdam, periodekampi- oen in de eerste klasse C waarin ook Kapelle dit jaar uitkwam, verloor met 1-0 van ARC en blijft daardoor eersteklasser. WVO uit Oosterhout, waar trai ner Frans Vermeulen halverwe ge het seizoen het roer overnam, degradeerde gisteren uit de zon dag eerste klasse door 3-0-ne- derlaag tegen RKDVC. doorWim de Vos LAMSWAARDE - Balen. Dat was wat Peter Mol na afloop van het Benelux-kampioenschap voor vrije renners deed. De ren ner uit Kapelle zat gisteren in de goede ontsnapping en voelde zich ijzersterk. Zo sterk, dat hij zichzelf een kans op de zege toe dichtte. Het liep in Lamswaarde echter anders af. De Nederlands kampioen bij de vrije renners hoorde vlak voor het ingaan van de laatste om loop (7500 meter) een zachte 'klik' en zag dat er een schakel van zijn ketting los zat. Meteen waren zijn kansen op de titel verkeken. Mol werd uiteindelijk 24e. De Belg Mario van Gucht was de snelste. Goede benen Peter Mol was na afloop overi gens snel over de teleurstelling heen. „Morgen hebben we weer een wedstrij d. Dan ga ik naar IJ- zendijke, ik hoop dat het daar beter gaat dan vandaag. Het is jammer, want ik had goede be nen. Ze waren nog niet van me af geweest als ik mee had kunnen doen voor de zege." De af scheids wedstrijd van Adrie d'Hondt (als organisator) was er één waar organisatoren alleen maar van kunnen dro- KIELDRECHT - Wielrenner Ralph Schaalje uit Axel heeft in het Belgische Kieldrecht zijn derde seizoensoverwinning ge boekt. De zestienjarige coureur, rij dend voor wielerteam Waas land, spoelde daarmee de ka ter weg van zijn onbevredigen de prestaties tijdens de Junio- rendriedaagse van een week eerder. Schaalje sprong in Kieldrecht na dertig van de negentig te rij den kilometers samen met drie andere renners weg uit het pelo ton. Het kwartet werd niet meer achterhaald en in de eindsprint bleef Schaalje de nummer twee, de Let Artur Ansonf, met ruim een fietslengte voor. Het was na overwinningen in Kleinsinaai en Oostrozenbeke Schaaljes derde zege van het seizoen. ENSCHEDE - Het pool biljartteam van De Tuk ker uit Westdorpe is als tweede geëindigd op het Nederlands kampioen schap tweede klasse. Dit kampioenschap werd zondag gehouden in En schede. De kampioen van het dis trict Kanaalzone plaats ten zich in Enschede vrij eenvoudig voor de finale. In de eerste ronde werd Nooduitgang met 4-1 op zij gezet, waarna Rumors in de tweede ronde met 4- 0 werd verslagen. Ook in de halve eindstrijd keilde De Tukker weinig of geen tegenstand. Door een 4-1- overwinning op Sonny's werd de finale gehaald. In de eindstrijd waren de re serves van HOB uit Arn hem uiteindelijk iets te sterk:3-2. Davy Dubbelman rijdt tegenwoordig wekelijks in België men. Ruim 250 deelnemers verdeeld over verschillende ca tegorieën kwamen er aan het vertrek. Adrie d'Hondt kon te rugblikken op een geslaagde wielerdag in Lamswaarde. Na vij fentwintig jaar stopt de voor zitter van het wielercomité Lamswaarde. Hoog tempo De wedstrijd in de A/B-catego- rie werd al snel opengebroken. Peter Mol voelde zich sterk en liet dat reeds in de eerste kilo meters blijken, Onder zijn im pulsen kwam er een groep van vijftien aan de leiding, dat door het hoge tempo de rest van het deelnemersveld op achterstand hield. Het peloton, met bijvoor beeld ook Rudy van Vlimmeren uit Sint Willebrord wist zich al snel uitgeschakeld voor de hoofdprijs. Naarmate de strijd vorderde dunde de kopgroep steeds uit, de spurt om de zege werd door Mario van Gucht, die daardoor kampioen in de B-categorie werd. Christophe de Grom greep door zijn tweede plaats de titel bij de A-rijders. door Raymond de Frel SLUISKIL - Zijn fiets past precies in de kofferbak van zijn auto. Sporttas op de ach terbank, ouders ophalen en op naar het Bel gische Waasmunster. Davy Dubbeldam, ex- profwielrenner uit Sluiskil, rijdt zijn rond jes nu hoofdzakelijk in België. De luxe kleedkamers zijn ingeruild voor boeren schuren, waar je als je geluk hebt een douche aantreft. Dubbeldam neemt het voor lief. „Ach, ik heb me wel eens tussen de koeien moeten wassen. Maar dat geeft al leen maar aan dat ik nog steeds gek ben van het fietsen." Zijn vrouw Danielle is dat een stuk minder. Toch gaat ze meestal mee naar wedstrijden. Deze zaterdagmiddag blijft ze echter achter in Sluiskil.,Ik ben zwanger en bovendien is het nu wel heel erg slecht weer. Ik blijf lek ker thuis." Vader Joop Dubbeldam en moe der Lilian zijn wel van de partij. „Wij gaan bijna overal mee naar toe om Davy te steu nen. Ik zie het bovendien als een leuk dagje uit", vertelt Lilian Dubbeldam. Davy Dubbeldam is ondertussen met heel andere dingen bezig. Hij denkt aan de ko mende koers. Zenuwachtig is hij niet voor dit soort wedstrijden, maar een gezonde do sis spanning is er nog altijd. De druk die de oud-renner van TVM, Team Cologne en het Axa Cycling Team voelde in zijn prof carriè re, is passé. „Ik kan nu weer fietsen voor mijn plezier. Het is niet meer van 'jij moet en zal presteren, want daarvoor word je be taald'. Daar kon ik niet tegen. Ik heb nu sinds twee maanden een fulltime-baan bij Zeeland Supply in Terneuzen. 's Avonds kom ik duf thuis, maar daarna heb ik wel weer zin om lekker op die fiets te kruipen. Bovendien rijd ik nu voor een leuke ploeg (De Vlaamse Vrienden), waardoor de moti vatie weer helemaal terug is." Toch maakt de 29-jarige Dubbeldam zich geen illusies. „Ik weet dat ik het hoogste ni veau niet meer kan halen. Ik heb ook niet meer de ambitie om opnieuw prof te wor den. Het wordt me nu steeds duidelijker dat er in de profwereld teveel factoren waren, waar ik niet mee om kon gaan. Er heerst daar een mentaliteit van 'wij bepalen wat goed voor je is'. Als je een keer ziek bent en daardoor niet kan fietsen, denken ze al snel dat je er geen zin meer in hebt. Dat is na tuurlijk onzin, want je wordt toch geen prof om er een potje van te maken?" Zure smaak Dubbeldam heeft een beetje een zure smaak aan zijn vijf jarige prof a vontuur overgehou den. „Ik heb helemaal geen contacten meer in de profwereld. Ik heb er ook geen behoef te aan. Dat heeft te maken met de mentali teit in de profwereld (uit het oog, uit het hart), maar ook met frustratie. In mijn laat ste jaar bij TVM kon ik goed mee met jon gens als Jeroen Blij levens en Peter van Pete- gem. Een ander haalt het wel, maar ik niet." Dubbeldam heeft de professionele wieler- wereld dus uit zijn hoofd gezet. Ook het pro ces tegen zijn voormalige ploegleider Cees Priem raakt hem amper.,Ik volg het wel een beetje, maar het is niet zo dat ik er wakker Dubbeldam: „Ik kan nu weer fietsen voor mijn plezier. Het is niet meer van 'jij moet en zal presteren, want daarvoor word je betaald'. foto Charles Strijd van lig. Priem heeft mij indertijd als een stuk vuil behandeld. Voor verzorger Jan Moors en de Russische arts Michailov (de twee andere verdachten) vind ik het wel heel erg wat zij moeten doorstaan. Zij heb ben mij altijd gesteund." Ondertussen parkeert Dubbeldam zijn auto in de berm langs een betonnen weg in de ge meente Waasmunster. Hij pakt zijn fiets uit de auto, sleutelt hem in elkaar en vader Joop pompt de banden op. Even later sluit Dub beldam in het plaatselijke café Het Heiken aan in de rij om zich in te schrijven voor de koers. Vader Joop en moeder'Lilian zoeken dan een plaatsje in het café. De omgeving van het parkoers oogt saai en grauw. De har de regen en wind maken de situatie nog troostelozer. Als de 64 renners om drie uur aan de 'Vijf tiende Grote Prijs 't Heiken' beginnen, staat er slechts een handjevol mensen achter de dranghekken. De regen en wind doet veel mensen ertoe besluiten de wedstrijd vanuit de auto te volgen. De overige belangstellen den genieten in het café van een pint. Joop Dubbeldam tuurt in de kroeg voortdurend door een beslagen ruit, zodat hij bij de door komst van de renners op tijd buiten staat. Hij ziet zijn zoon dertien ronden in een com pleet peloton rijden. Daarna onstaat er een kopgroep van vijf renners, waaronder Dub- beldams ploegmaat Patrick Cocquyt. „Da vy heeft de slag gemist", weet Joop Dubbel dam dan al. De kopgroep bouwt een voorsprong van een ruime minuut op. Na 114 kilometer komt Patrick Cocquyt als eerste over de streep. Dubbeldam wint de sprint van de achtervolgingsgroep en wordt zesde. „Ik ben tevreden", vertelt hij. „Het wegdek was glad vanwege de regen, waar door je toch voorzichtig bent. Na dertien ronden ging ik beter rijden, maar dat was net te laat. Maar ja, in de sprint was ik de beste van de rest." doorEduard Hofman IJZENDIJKE - Op de eerste dag van het ABN/AMRO Tiola Kids jeugdtennistoernooi waren geen verassingen te noteren. Bij de meisjes had Liselot Kayser een driesetter nodig om zich voor de volgende ronde te kwa lificeren. Leontien Dingen- houts en Annemijn van de Graaff kwamen moeiteloos uit de startblokken. Bij de jongens werd maar één partij afgewerkt. Marco van Trier kreeg het in de eerste set gemakkelijk tegen Joost Lie- vens: 6-1. In de tweede set was Lievens beter op dreef. Tot 4-4 bleef de partij in evenwicht, waama van Trier z'n klasse toonde door de service en de partij naar zich toe te trekken. Bij de meisjes tot en met tien jaar had Liselot Kayser een drie sets om zich van Lotte Roeland te ontdoen: 6-4 4-6 6-3. In de leeftijdscategorie tot en met twaalf jaar bleef Ilse Syriër moeizaam overeind tegen San ne Roeland. Ze had een tiebreak in de tweede set nodig om zich voor de volgende te kwalifice ren. Lindsey Vermeer en Natha lie Doens hadden minder moeite om zich voor de volgende ronde plaatsen. Leontien Dingenhouts van Ani mo uit Terneuzen, kwam bij de meisjes tot en met veertien jaar tegen Marije de Bok sterk uit de startblokken. De speelster uit Terneuzen klaarde het karwei simpel door twee keer met 6-0 te zegevieren. Ook Annemijn van de Graaff plaatste zich moeite loos voor de volgende ronde. Ze bond Terda Flikweert aan haar zegekar: 6-0 6-1. In het ge- mengddubbel bleven Karlijn Verbeke en Sander Haers met twee keer 6-4 aan de positieve kant van de score tegen Tessa Rijckaert en Loek Haers. Bridge Terneuzen. Competitie BC Emergo, A- lijn: 1. Ds. Vogels/Otto 55,95%, 2. HH. Burm/Matthijssen 55,36%, 3. HH. Tim- mermans/Nieland 52,98%. B-lijn: 1Echt paar Juffermans 59,64%, 2. Ds. Brou- wer/v.d.Peijl 58,57%, 3. Ds. Van Stee/Timmermans 52,50%. Competitie BC Luctor: A-Groep: 1Mevr. Van Leeuwe/dhr. Vogels 63,24%, 2. Mevr. Pieters/dhr. Ramondt 57,26%, 3. HH. Simpelaar/De Rijk 56,70%. B-groep: 1. HH. Pieters 69,05%, 2. Mevr. Dondorf- f/dhr. Klap 54,17%, 3. Ds. De Meijer/Van de Hemel 52,98%. C-groep: 1. Ds. Din- genouts/Hamelink 58,57%, 2. Ds. De Bruine/Kreulen 56,57%, 3. Ds. Den Doel- der/Van Langevelde 56,43%. Axel. Voorjaarscompetitie BC Axel, A- lijn: 1. HH. Bisschop/De Maagt en HH. Scheele/De Pree 56,25%, 3. Mevr. Col- sen/dhr. Arnoldi 52,98%. B-lijn: 1. HH. De Block/Van Weelden 64,35%, 2. HH. Burm- /Van de Casteel 63,33%, 3. HH. Meijer/Pel 57,50%. C-lijn: 1. Dhr. en mevr. Gijsel 61,11%, 2. Ds. Kaan/Geilleit 59,72%, 3. Mevr. Quist/dhr. Jansma 59,52%. kanters-IJsland 2 13-30; Rolling Rock- Cios 18-21; IJsland 1-Vervaet 21-15. Kwartfinales: Duo-FCZelzate 27-13, Am sterdammers-De Kruikezeikers 26-14; Willem ll-IJsland 2 22-16; Cios-IJsland 1 18-17. Halve finales: Duo-Amsterdam mers 15-22, Willem ll-Cios 18-19. Derde en vierde plaats: Duo-Willem II20-23. Fi nale: Amsterdammers-Cios 15-4,15-11. IJzendijke. Derde Paul van der Hooft- toernooi. Philippine-Aardenburg 0-2, Sluiskil-Breskens 1-0, IJzendijke-Gele- genheidsteam 0-4, Breskens-Aarden- burg 0-0, Gelegenheidsteam-Philippine 2-1, Sluiskil—IJzendijke 1-1, Aarden burg-Gelegenheidsteam 1-1, Breskens- -IJzendijke 1-1, Philippine-Sluiskil 0-1, IJzendijke-Aardenburg 0-0, Gelegen heidsteam-Sluiskil 2-1, Breskens-Philippine 1-0, Aardenburg- -Sluiskil 1-0, Philippine—IJzendijke 1-2, Breskens- Gelegenheidsteam 2-2. Eind stand: 1. Gelegenheidsteam 5-11, 2. Aardenburg 5-9, 3. Sluiskil 5-7, 4. Bres kens 5-6, 5. IJzendijke 5-6, 6. Philippine 5-0. Tennis ABN/AMRO Tiola Kids-toernooi. Jon gens t/m 14 jaar: Marco van Trier-Joost Lievens6-1 6-4. Meisjes t/m 10 jaar: Li selot Kayser-Lotte Roeland 6-1 4-6 6-3. T/m 12 jaar: Lindsay Vermeer-Odine Henneman 6-0 6-1, Nathalie Doens-Lienke Oostvogel 7-5 6-2, Ilse Syrier-Sanne Roeland 6-4 7-6. T/m 14 jaar: Leontien Dingenhouts-Marije de Bok 6-0 6-0, Annemijn van de Graaff-Tjarda Flikweert 6-0 6-1, Ge- mengddubbel 12/14 jaar: Karlijn Verbe- ke/Sander Haers-Tessa Rijckaert/Loek Haers 6-4 6-4. -dinsdag- Voetbal Beachvoetvolley Vogelwaarde. Achtste finales: Bossepiel-Duo 14-28; FC Zelzate- HSVVT 27-11; Vitesse-Amsterdammers 13-29; Feyenoord-De Kruikezeikers 20- 21; De Kleppies 1-Willem II 12-25;d'Over- 11 Tennis Vierde ABN-AMRO Tiola Kids. Locatie: TV Tiola Mauritsweg, IJzendijke. Aan vang: 16.00 uur. HU Wielrennen Ronde van Axel. Categorie: elite en neo- -amateurs. Start en finish: Kanaalkade, Axel. Aanvang: 19.00 uur. Afstand: 80 ki lometer. Ronde van IJzendijke voor vrije renners. Organisatie: stichting Wielercomité IJ zendijke in samenwerking met de Belgi sche vrije bond Waod. 14.30 uur; dikke- bandenwedstrijden voor de jeugd. In schrijven hiervoor in café Hofzicht, IJzen dijke. 18.00 uur: veteranen. 19.00 uur: A, B en C-categorie. Inschrijven: café Les Amies, IJzendijke.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 46