Triest slot seizoen voor SKNWK PZC Schot verrast zichzelf in Thoolse derby Blessure dwarsboomt Merlijn Atoon Mascha Bustraan is meest regelmatige in dressuur Bruinisse Tennisfinale Kapelle haalt het einde niet 14 Jos Wesdorp genoemd als opvolger Henk de Nood bij promovendus Nieuwland agenda Dinteloord blijft in eerste klasse na zege op SSC'55 dinsdag 5 juni 2001 door Klaas Verspoor NIEUW- EN ST. JOOSLAND - Met drie overwinningen op rij heeft Nieuw land zich overtuigend een klasse ho gerop gespeeld. Onder erbarmelijke weersomstandigheden schakelde de Walcherse formatie SKNWK, dat vooraf nog hoopte op een stunt, uit voor promotie. Nieuwland - SKNWK, een duel om snel te vergeten, eindigde in een 2-1-overwinning voor de thuis club. Dat Nieuwland-trainer Henk de Nood volgend seizoen trainer af is, was al een tijdje duidelijk en dat hij na dit seizoen als voetballer actief zal zijn in de derde klasse is nu ook definitief. Wie echter de De Noods scepter als trainer van Nieuwland overneemt, is nog niet be kend. Met een aantal kandidaten is ge sproken, maar de wijze waarop De Nood collega-trainer Jos Wesdorp uit nodigde om te solliciteren sprak boek delen. „Je weet wat ik gezegd hebt, je moet solliciteren", fluisterde de win nende speler/coach Wesdorp na afloop op het veld toe. De Nood stopt vrijwillig, Wesdorp ge dwongen. De Zierikzeese trainer werd voor aanvang van de nacompetitie aan de kant geschoven, maar mocht op ei gen verzoek het seizoen afmaken. Of het een verstandige keuze was van het Nieuwerkerkse bestuur om het verzoek te honoreren, blijft de vraag. Zo werd in de wedstrijd tegen Nieuwland Jurjen Vermeer door zijn trainer in de slotmi nuut van de eerste helft naar de kant gehaald. Een vreselijke gedachte voor iedere voetballer, laat staan voor een jonge speler als Vermeer. De SKNWK- spelers spraken over een trieste actie van de vertrekkende trainer. „Het getuigt niet van klasse", reageer de SKNWK-aanvoerder Martijn Neele. Wesdorp zelf vond het moment niet ongelukkig. Bij een 2-0-achter- stand, zo sprak hij, moest hij wat on dernemen. „We moesten wat en ja, ik had het ook in de rust kunnen doen. Maar vooraf had ik al bepaald dat Wouter de Jonge (een spits) er in zou komen als we achter zouden komen en er een verdediger of middenvelder uit zou gaan." Strafexpeditie Echter, al na 21 minuten keek SKNWK tegen een 2-0-achterstand op en dus leek de actie van Wesdorp meer op een strafexpeditie. Ook Kees-Jan van Nieuwenhuijze, die een halfuur voor tijd in zijn afscheidswedstrijd ten fa veure van Sytze Stins naar de kant werd gehaald, bleek niet blij met zijn wissel. SKNWK's derde wissel, Ramon van der Zande voor Robert van de Zan- de, was verdedigbaar maar feit blijft dat SKNWK door de wissels niet beter begon te voetballen. Sterker nog, Nieuwland - SKNWK boeide nimmer, mede door de straffe wind die van goal tot goal over het veld raasde. De Nood: „Dit was waardeloos en had niets met voetballen te maken. Zelf moet je proberen te blijven voet ballen, maar ik had al snel in de gaten dat die mannen van SKNWK niet meer de mentaliteit konden opbrengen om er nog wat van te maken." SKNWK had alleen nog kans bij een ruime overwinning, maar Nieuwland ontnam in het eerste kwart van de wed- strijd die hoop. SKNWK startte tegen de wind met Leon Quik, hij verving de vorige week geblesseerd geraakte Pas cal Dalebout, in de goal. Quik passte de bal in de achttiende minuut in de voe ten van Freek van Marle, nadat scheidsrechter Bravenboer op advies van zijn grensrechter voordeel gaf bij een buitenspelgeval van Nieuwland- spits Robin Thiel. Door de harde wind kreeg Van Marle de bal niet onder con trole en pikte Wilco Kwekkeboom de bal op. Voor Robin Thiel was het ver volgens een koud kunstje om de op maat gegeven bal in de koppen: 1-0. Diepe rouw Drie minuten later scoorde Nieuwland opnieuw en weer speelde de wind een beslissende factor. Wilco Kwekkeboom passte vanaf rechts naar links, SKN- WK-speler Johan Padmos kon niet aan de bal komen en Carsten Feleus dom pelde SKNWK in diepe rouw: 2r0. Een ongeïnspireerd voetballend SKNWK mocht nog van geluk spreken dat Thiel na een bekeken bal van De Nood over schoot en dat Richard Jacobs op slag van rust ook de 3-0 niet van zijn schoen liet komen. Wie in de tweede helft SKNWK nog kansen toebedacht, kwam bedrogen uit. Evenals Nieuwland voorrust vuur de de Duivelanders nauwelijks schoten af op keeper Ronald Fritz, die slechts drie lastig indraaiende corners te ver werken kreeg. Eén daarvan ging net over, één kwam op de lat en een leidde tot een afgekeurde treffer van SKN WK. Ongeveer twintig minuten voor tijd scoorde de bezoekers toch, zij het met behulp van Henk de Nood. Onder druk van de storende Emiel Kuijten gleed de laatste man in het strafschopgebied onderuit en beroerde de bal met zijn hand. Erwin Theunisse maakte vanaf Ex*win Theunisse (rechts) maakte de aansluitingstreffer (2-1) voor SKNWK, maar verder kwamen de Nieuwer kerkers niet tegen Nieuwland. foto Lex de Meester Nieuwland - SKNWK 2-1 (2-0). IS. Robin Thiel 1-0, 21. Carsten Feleus 2-0, 72. Erwin Theunisse 2-1. Gele kaart: Richard Jacobs, Henk de Nood (Nieuwland). Scheidsrechter: A. Bravenboer (Zioijndrecht) SKNWK: Leon Quik, Robert van de Zande (61. Ramon van der Zande), Martijn Neele, Freek van Marle en Kees-Jan van Nieuwen huijze (59. Sytze Stins); Jurjen Vermeer (44. Wouter de Jonge), Gert-Jan Tierie, Johan Padmos en Emiel Kuijten, Erwin Theunisse en Leon Goedegebure. elf meter geen fout. In de slotfase werd bij Nieuwland Kwekkeboom naar de kant gehaald en verliet ook Corné van Belzen, hij speelt komend seizoen bij buurman Arnemuiden, het Nieuw- landse strijdperk. Of Nieuwland wat te zoeken heeft in de derde klas is voor De Nood ondanks Van Belzens vertrek geen vraag. „Je voetbalt altijd om te winnen en Nieuw land kan zeker mee. Alleen moet bij de ze veelal jonge gasten de handelings snelheid omhoog." En SKNWK? Dat moet hopen dat de nieuwe trainer de spelersgroep wel tot het eind toe kan motiveren. Wesdorp, die blij was met de interesse van Nieuwland („Ik heb het vernomen voor de wedstrijd"), was ook opgelucht dat zijn seizoen afgelo pen is. „Ik heb het de laatste weken kunnen opbrengen, maar ik zit er nu doorheen." doorLucien Roelandt BRUINISSE - Wisselende pres taties kenmerkten de dressuur- wedstrijd van de RV Grevelin- gen in Bruinisse. Proeven waarin de combinaties na een uitstekende voorstelling het in het vervolg lieten afweten, wa ren eerder regel dan uitzonde ring. Mascha Bustraan kon dat ech ter niet worden verweten. De amazone uit Yerseke trok met Obelix in manege Aquadelta in Bruinisse, na de wegens mkz ge dwongen rustperiode, met twee overwinningen in de klasse Ml de opgaande lijn meteen weer door. Mascha Bustraan heeft met Ob elix een paard met souplesse en uitstraling. Bovendien beschikt de hengst over geweldige basis gangen. Eigenschappen die Bu straan optimaal weet te benut ten. De amazone uit Yerseke stelde Obelix weer fantastisch voor en liet zich op weinig fout jes betrappen. Daarvoor werd de Zuid-Bevelandse combinatie met 161 en 162 punten beloond. Goed voor alweer twee winst punten. Mascha Bustraan was hiermee de enige combinatie die in deze klasse een voldoende scoorde voor bonuspunten. De in de eerste proef als tweede eindigende Priscilla Valk kwam met Joey een puntje tekort voor dat extraatje. De voor de vereni ging Hulst uitkomende amazo ne uit Kruiningen presteerde zeker niet slecht, maar het ge heel is nog te weinig bevestigd. De in de tweede proef als tweede eindigende Lidia Goudswaard met de fraai bewegende Dande lion's Lou Lou wisselde even eens te veel sterke met zwakke punten af om een winstpunt aan haar totaal te mogen toevoegen. Winstpunt In de klasse Z opende Quintina Klop met de goed aan het bit lo pende Megavanck met een sterk gereden proef. De 188 punten waren ruim voldoende voor een winstpunt, maar slechts net vol doende voor de hoogste eer. Want ook Janine Commee, met Leonardo Zliet een uitstekende indruk achter. De amazone uit Kapelle behaalde 186 punten, goed voor de tweede plaats. Ook de prestaties van Elsbeth Berk hout uit Renesse met Traum ble ken juist voldoende (180 punten voor een bonuspunt, Quintina Klop bleek in de eerste proef al 1 haar kruit te hebben verscho ten. Van het fraaie beeld in de eerste manche was in de tweede proef niets meer over. Te veel j spanning bij Megavanck zorgde nogal voor wat minpuntjes, waardoor de teller van de jury ditmaal voor Klop op het scha mele totaal van 168 punten bleef steken. Dit kon zeker niet worden gezegd van Janine Commee. Zij stelde de weer fraai bewegende Leonardo Z heel mooi voor, wat werd be loond met 187 punten en de hoogste eer. Lukte het Elsbeth Berkhout met Traum in de eer ste proef om nog juist een vol doende te scoren voor een bo nuspunt, in de tweede test kwam zij daarvoor twee punten tekort. Wilma ter Borg zorgde voor een zege voor de organiserende ver eniging. De amazone uit Brui nisse stuurde in de klasse L2 de' getalenteerde Hofstedes Ka- zandra met 159 punten in de eerste proef naar het oranj e lint. In Bruinisse werd goed gepres teerd in de klasse LI. Vooral door de Oud-Beijerlandse Mi- relle van Gelder en de Noord- Bevelandse Lidia Goudswaard. In de eerste proef reed Mirelle van Gelder haar paard Pascal met 175 punten naar de hoogste eer. Twee puntjes meer dan Li dia Goudswaard, die met Dan delion's Millotti een technisch uitstekend afgewerkte proef liet zien. De revanche van Gouds- waai'd liet niet lang op zich wachten. Zij stuurde Dande lion's Milotti in de tweede om loop met 170 punten naar het oranje lint en liet daarmee riva le Mirelle van Gelder drie pun ten achter zich. _dinsdag_ Wieürennen Ronde van Axel. Categorie: elite en neo- amateurs. Start en finish: Kanaalkade, Axel. Aanvang: 19.00 uur. Afstand: 80 ki lometer. Merlijn Atoon moest gisteren in de finale van het Zeeuws jeugdkampioenschap noodgedwongen opgeven. foto Lex de Meester door Barry van der Hooft SINT MAARTENSDIJK - Tot aan de beslissingswedstrijd te gen WHS had hij dit seizoen nog maar twee keer gescoord. En nog wel twee keer met zijn hoofd ook, terwijl Wim Schot naar eigen zeggen eigenlijk he lemaal niet kan koppen. Maar na de Thoolse derby van gisteren tegen WHS zal nie mand de aanvaller van Tholense Boys nog langer geloven. Want met twee rake kopballen bracht Wim Schot zijn ploeg de over winning (2-1) en bleef Tholense Boys behouden voor de tweede klasse. Enkele minuten na het verlos sende fluitsignaal van scheids rechter Van der Starre viel Wim Schot in de armen van zijn neef Johan. De twee liepen samen naar de overkant van het veld, waar hun ploeggenoten feest vierden. De matchwinnaar keek een beetje verbaasd om zich heen. En dat kwam niet alleen door zijn twee treffers. „Weetje, ik was eigenlijk geschorst", be kende de 27-jarige aanvaller. „Maar deze week viel er niets in de bus, dus mocht ik toch mee spelen." Hij genoot zichtbaar van de overwinning en erkende het be lang van de winst. „Want we blijven nu gelukkig in de tweede klasse. Ik moet er niet aan den ken dat we hier vandaag verlo ren zouden hebben. Want het is en blijft een Thoolse derby. Het was fantastisch om voor zo veel publiek te spelen, twee keer te scoren en te winnen", zei Schot. Sporadisch Tholense Boys en WHS werden bij hun opkomst begroet door maar liefst 1750 toeschouwers en een orkaan van vuurwerk. Terwijl het gras naast het doel van Tholense Boys nog brandde, was het aan de andere kant al raak. Jan Groenewegen bedien de linkshalf Ronnie de Graaff op maat en diens afgemeten voor zet werd door Schot tegen de touwen gekopt: 1-0. Het leek het begin van een boei ende derby, maar met uitzonde ring van een schot op de paal van Tholense Boys-speler Mi chael de Jong gebeurde er de eerste helft verder weinig. Maar dat de ene helft de andere niet is, werd meteen na de rust bewe zen. De tweede helft was precies één minuut oud toen WHS de stand gelijk trok. Het had daar bij wel de hulp nodig van de blunderende keeper Alex Hoo- gendoorn. Hoogendoorn verliet zijn doel om een lange bal te on derscheppen, maar liet de bal bij het neerkomen los. Voor lin kerspits Hans Leune was het een koud kunstje de bal in het lege doel te schuiven: 1-1. De wedstrijd lag weer helemaal open en beide ploegen gingen vol voor de winst. Ronnie de Graaff zag zijn kopbal van de lijn gehaald en WHS-topscorer Patrick Ketting, die onzicht baar was en niet verder kwam dan een paar schoten, kwam net te laat om Hoogendoorn te pas seren. Namens Tholense Boys zette Johan Schot na 22 minu ten voor vanaf de rechterkant en opnieuw was Wim Schot de eni ge die zijn hoofd tegen de bal zette: 2-1. Die klap kwam WHS niet meer te boven. „Ik vind dat de gelukkigste ploeg gewonnen heeft", zei WHS-trainer André Maas. „We hebben Tholense Boys in de eer ste helft veel te veel laten voet ballen. Het was een open wed strijd, die voor het publiek leuk was om naar te kijken. Wij had den alleen net iets meer geluk moeten hebben." Wim Schot had op dat gebied een heel andere analyse. „Ik vind dat wij vandaag verdiend gewonnen hebben. Als wij er vandaag vijf hadden gemaakt, dan had WHS niets kunnen zeg gen." Tholense Boys-WHS 2-1 (1-0). 5. Wim Schot 1-0, 46. Hans Leune 1-1, 67. Wim Schot 2-1. Scheidsrechter D.W. van der Starre (Dordrecht). Gele kaart: Piet den Boef (Tholense Boys), Arthur de Jonge, Vincent de Jonge en Leon de Witte (allen WHS). Aantal toeschouwers: 1750. Tholense Boys: Alex Hoogendoorn; Hassan el Jilali, Piet den Boef, Erik van Gorsel, Michael de Jong; Arie Draaijer (64. Simon Jansen), Jaben Kortland, Johan Schot (85. Jeroen Nieuwkoop), Ronnie de Graaff; Wim Schot eh Jan Groenewegen. WHS: Arne van Vossen; Ivan Hage, Leon de Witte, Arthur de Jonge, Hans van den Ouden; Jeroen Moer land, Vincent de Jonge (85. Michel de Jonge), William Vroegop; Michel Mosselman (72. Egbert Moerland), Patrick Ketting en Hans Leune. door Ben Hameeteman MIDDELBURG - Ze was stevig op weg Zeeuws kampioene te worden. De als tweede geplaats te Merlijn Atoon, van TC Brou wershaven, moest evenwel in de finale in de eerste set bij een 3-3- stand opgeven vanwege een ou de blessure. De provinciale titel, in de cate gorie meisjes tot en met 16 jaar, ging gisteren zodoende vrij een voudig naar opponent Stefanie Maenhout van de Zeeuws- Vlaamse tennisvereniging Ani mo. Tijdens de Zeeuwse Jeugdten- niskampioenschappen, dit jaar gehouden op de banen van de Middelburgse Lawn en Tennis club (MLTC), overleefde Mer lijn Atoon samen met Marijke van Mastrigt als enige van de dertien Schouwse deelnemers de voorrondes. Alle overige ta lenten sneuvelden reeds in een eerder stadium. Tijdens het jaarlijks terugke rend provinciale toernooi, het voorbije pinksterweekeinde, bleek met name de wind van grote invloed. Merlijn Atoon (16) van TC Brouwershaven, knokte zich niettemin knap door de voorwedstrijden. Mar- cella van der Vliet sneuvelde in de eerste ronde al met tweemaal 6-3 tegen Anneke Riemens. In de eerste ronde wist de als tweede geplaatste Atoon tegen standster Inge Dirkx direct al met twee keer 6-0 te verslaan. Vervolgens trok ook Imre van Overloop in twee sets (6-3 6-1) aan het kortste eind. Met Rianne Verdonk had Merlijn Atoon in de halve finale zichtbaar meer moeite. Toch bleef het Schouw se talent prima overeind. De openingsset sloot zij meteen winnend af (6-3) en ook de twee de set werd een prooi voor haar (6-4). In de finale, tegen Stefa nie Maenhout, sloeg het noodlot bij 3-3 in de eerste set echter in eens toe. Een oude blessure, die plotseling ging opspelen, ver hinderde Merlijn Atoon verder te spelen. Alleen Marijke van Mastrigt drong van de Schouwse deelne mers nog door tot de finaledag. Ze won in de categorie tot en met 12 jaar tweemaal in de voorronde, maar strandde op de vierde plaats na een forse neder laag tegen Mirthe de Bakker. Bij de meisjes tot 14 jaar won nen Jacky Steehouwer en Audrey Atoon (bovendien ver liezend finaliste in het Cl-toer- nooi van cle Cees Kole Open) hun eerste wedstrijd, maar wer den in hun tweede wedstrijd uitgeschakeld, Bij de jongens tot en met 12 jaar was er voor Erwin van Mastrigt, Mick Luycks, Pieter Boot en Thomas le Clercq geen eer te behalen. Na één wedstrijd was het toernooi voor hen over. Bij de meisjes tot en met 10 jaar kwam Lesley Kerkhove, als derde geplaatst, een heel eind, maar in een drie setter tegen Frederique van de Velde werd ze geweerd van de fi naledag (6-2 4-6 4-6). Eva le Clercq was na één partij klaar. Wouter van de Berge sneuvelde bij de jongens tot en met 10 jaar in zijn tweede partij, Thijs de Vos reeds in zijn eerste. door Ron de Waal KAPELLE - De zesde editie van het Cees Kole Kapelle Open tennistoernooi is niet onopge merkt de boeken ingegeaan. Verschillende spelonderbrekin- gen als gevolg van de wisselende weersomstandigheden en ruzi ënde vrouwenfinalisten zorg den voor een enerverend ver loop. Bovendien was er sprake van bij vlagen sterk tennis. Vooral Bl-winnaar Alexander Nonnekes toonde zich een klas se apart. Vooral op de finaledag hielden de weergoden het organisatie comité flink bezig. Op zaterdag was tot het begin van de avond gebruik gemaakt van de hal van Schelde International in Goes, terwijl op zondagmorgen toch gestart werd op het gravelpark aan de Vroonlandseweg. Het ge volg was echter dat er diverse partijen behoorlijke vertraging opliepen door de regen die af en toe met bakken naar beneden viel. Een nieuwe verhuizing naar Goes bleef de tennissers zondag bespaard, tot grote op luchting van Ganseman konden de partijen in Kapelle worden afgewerkt. De eerste aansprekende finale die op het programma stond was die in de Bl-categorie bij de vrouwen. Plaatselijke favoriete Marjan Ganseman had zich via een walk-over tegen Tahnee van de Broek voor de eindstrijd geplaatst, terwijl Rianne Ver donck uit Waterlandkerkje de als tweede geplaatste Kim Dijk stra met tweemaal 6-4 de voet had dwarsgezet. Ik had niet gedacht van Kim te winnen. Maar nu ik hier sta, wil ik winnen ook", zei Verdonck, die na de finalepartij als een speer naar Middelburg moest om daar enkele partijen op het Zeeuwse kampioenschap af te werken. Verdonck startte voort varend en trok met 6-2 de eerste set naar zich toe. Het herstel van Marjan Ganseman in de tweede set mocht er zijn. Met 6-3 trok de 20-jarige Bevelandse de stand in evenwicht. Achter de lijn In de derde set liep Rianne Ver donck uit naar 5-1 en leek de strijd beslist. Opnieuw kwam Ganseman terug, en via een breakpoint bij een 5-3-achter- stand leek het zelfs 5-4 te wor den, waarna Ganseman via ei gen service de stand weer in evenwicht kon brengen. Zover kwam het echter niet. De beslis sende klap voor 5-4 werd door Verdonck achter de lijn beoor deeld, waarna de rapen gaar waren. De gemoederen liepen hoog op, de wedstrijdleiding kon niets anders voorstellen dan het punt over te laten spe- J len, omdat er geen scheidsrech ter aan de baan zat. Ganseman weigerde pertinent en liet zonder verder te spelen de overwinning aan Verdonck.,, Als je zo moet wirlnen, laat dan maar", zei een ziedende Ganse man. Dit was niet de eerste keer in de partij dat ik op deze manier werd benadeeld. Rianne Verdonck was zich van geen kwaad bewust.Ik beoor deelde die bal uit, maar stemde uiteindelijk nog wel in om het punt over te laten spelen." Het kwaad was echter geschied en wedstrijdleider Hans Ganse man, die zich in deze kwestie als vader en als organisator afzijdig i moest houden, kon niets anders doen dan de eerste prijs aan Ver- donck overhandigen. Een stuk minder turbulent ver liep de finale bij cle mannen BI. Een uur nadat hij de als tweede geplaatste Virgil Greeve met 6-3 en 6-4 had verslagen, moest de 28-jarige Harold Schipper j alweer de baan op om de elf jaar jongere Alexander Nonnekes j tegenstand te bieden. Voor Schipper een haast onmogelijke opgave, zeker gezien het aantal trainingsuren dat beiden ten- nisers per week maken. Ik kom nog maar zelden aan trainen toe, omdat ik voornamelijk aan I het lesgeven ben", aldus Schip per.,, Ik train zo'n kleine twintig uur per week", zei de ambitieu ze Nonnekes, die vanaf de eerste game de partij naar zich toe trok. In een hoog tempo werd het 6-1 6-2 voor Nonnekes. Stuk fitter Alexander was gewoon beter en een stuk fitter. Hij is de ver- j diende winnaar", was het be rustende commentaar van Harold Schipper. Het ging in derdaad makkelijk", zei een ge lukkige Nonnekes na afloop van zijn hoogstwaarschijnlijk enige toernooi op Zeeuwse bodem de- ze zomer. Ik wil A2-speler worden en moet daarom zorgen 1 dat ik bij de eerste honderd op de nationale ranglijst kom. Nu sta ik 130e, maar via A-toernooien in het land hoop 1 ik mijn doel te bereiken." Ook de winnares bij de vrouwen j zal nog maar een enkele keer in I de provincie te bewonderen zijn. „Ze wil aan het NK jeugd i meedoen en moet om plaatsing I af te dwwingen punten scoren I op landelijke toernooien. van onze sportredactie VLISSINGEN - De voetballers van Dinteloord hebben zich zater dag ten koste van SSC'55 gehandhaafd in de eerste klasse. Inde finale van de nacompetitie was de bedwinger van Arnemuiden met 3-1 te sterk voor de ploeg uit Sprang-Capelle, die Veere vorige week de promotiekans ontnam. Achilles Veen, de ploeg van voormalige Hoek- en Kloetinge-spits Onno Doeland, degradeerde uit de hoofdklasse door een 5-2-neder- laag tegen Spijkenisse. De nieuwe ploeg van Doeland, ASWH, verloor zijn laatste wedstrijd in de strijd om het zaterdag-amateur kampioenschap met 2-3 van Be Quick. De kampioen van de hoofd klasse B eindigde daardoor als laatste in de driekamp met FC Lisse en Be Quick. Heerjansdam, klasseperiodekampioen in de eerste klasse C waarin ook Kapelle dit jaar uitkwam, redde het niet. De ploeg verloor met 1 -0 van ARC en blijft daardoor eersteklasser. WVO uit Oosterhout, waar trainer Frans Vermeulen halverwege het seizoen het roer overnam, degradeerde gisteren uit de zondag eerste klasse door 3-0-nederlaag tegen RKDVC.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 36