Ready to go PZC Vedior projectmedewerker m/v 0 A. een Groepsleerkracht B. een preventief ambulant begeleider Werk aan de winkel! Verkoper/Medewerker m/v zaterdag 2 juni 2001 DA Belladonna is een moderne drogisterij-parfumerie te Renesse. Wij zoeken een schoonheidsspecialiste voor onze winkel en onze schoonheidssalon. Wij verwachten van je datje: - in het bezit bent van het vakdiploma schoonheidsspecialiste; - een flexibele instelling en brede inzetbaarheid tentoonspreidt; - een open en spontane houding hebt. Informatie: Nadere inlichtingen over deze vacature kun je inwinnen bij DA Belladonna. Sollicitatie: Het je interesse in deze vacature, richt dan je sollicitatie aan: lyjljJ J BELLADONNA de Zoom 7 4325 BG Renesse 0111-461513 www.vedior.nl Mede mogelijk gemaakt door Vedior Schrijf je nu in voor vakantiewerk en pak de gratis zonnebril mee Sparen voor een zonnige vakantie aan de zuidkust? Of spaar je voor een nieuwe scooter? Waar je ook extra geld voor nodig hebt, Vedior heeft volop vakantiewerk in vele branches. Op elk niveau, flexibel en goed geregeld. Wij zijn op korte termijn op zoek naar m/v: Toezichthouder milieustraat Voor diverse milieustraten. In deze functie verwijs je cliënten naar de juiste afvalcontainer(s) en sta je cliënten correct te woord. De minimale leeftijd is 18 jaar. Ook dagjeswerk is mogelijk! Interesse in deze leuke vakantiebaan in de buitenlucht? Neem dan contact met ons op! Huisvuilbelader Voor meerdere gemeenten zijn wij op zoek naar huisvuilbeladers (ook voor langere tijd). Weet je van aanpakken, werk je graag bui ten en heb je een goede fysieke gesteldheid? Dan ontmoeten wij je graag. De minimumleeftijd is 18 jaar. Ook dames zijn van harte welkom' Plantsoenmedewerker Heb je groene vingers, ben je handig en vind je het leuk om ook te schoffelen en te wieden? Reageer dan op deze vakantiebaan' Toezichthouder zwembad In het zwembad van Kapelle is plaats voor een toezichthouder voor het buitenbad. Vanzelfsprekend moet je het leuk vinden om met kinderen om te gaan. Ook in de weekenden is het zwembad geopend. Heb je een EHBO-diploma (pré), dan is deze vakantie baan voor jou! Productiemedewerkers Jouw werkzaamheden bestaan uit emballagewerkzaamheden, inpakwerk en sorteren. Een greep uit ons regelmatig terugkerend aanbod voor jou als gemotiveerde productiekracht. Heftruckchauffeur Ervaring is vereist, certificaat een pré. Kas/baliemedewerker Voor diverse banken in Zeeland. Je bent verantwoordelijk voor het verzorgen van geldtransacties en staat cliënten te woord. Direct een mogelijkheid om een kijkje te nemen achter de schermen van de zakelijke dienstverlening. Administratief medewerker Belangrijk is een goede kennis van Word en Excel. Aangeboden worden zowel fulltime als parttime vacatures binnen overheid en bedrijfsleven. Telefoniste/Receptioniste Heb jij een goede telefoonstem, een representatief voorkomen, vind je het leuk om bezoekers te ontvangen en daarnaast admi nistratieve taken te verrichten, dan hebben wij wellicht de vakan tiejob voor jou! Verkoopmedewerker Als servicemedewerker bij een bekend tankstation verricht je kassa- en verkoop werkzaamheden. Wij zien jou graag als je klant vriendelijk, representatief en rekenvaardig bent. Met name voor de weekenden. Heb je interesse in bovenstaande of andere functies? Bel of kom langs: Goes, Grote Markt 12, tel. (0113) 22 32 20 Middelburg, Pottenbakkerssingel 10, tel. (0118) 62 38 55 Vlissingen, Kolvenierstraat 2, tel. (0118) 41 26 20 Vedior Personeelsdiensten Volop vakantiewerk Op Walcheren hebben thuiszorg, verpleeg- en verzorgingshuizen, ziekenhuis, kinderopvangorganisaties en de gemeenten Middelburg, Veere en Vlissingen de intentie uitgesproken om vergaand samen te werken in het project '1- loket maatwerk dagindeling Waclheren'. Het project wordt tot eind 2002 mede gefinan cierd door het ministerie van Sociale zaken en Werkgelegenheid vanuit de Stimuleringsmaatregel Dagin deling. Bij het project is - op korte termijn - voor de periode tot 31 december 2002 een vacature voor een (36 uur per week, 2 deeltijdfuncties zijn bespreekbaar) Het project wordt aangestuurd door een stuurgroep. Een projectgroep, onder voorzitterschap van de pro jectleider, fungeert als uitvoerend opdrachtgever voor de projectmedewerker. De opdracht is om een toegankelijk overzicht te bieden van voorzieningen en vervoer voor mensen die betaald werk en zorg voor huisgenoten combineren. Speciale aandacht gaat naar een doelmatiger ge bruik van de verschillende vervoersvoorzieningen die momenteel op Walcheren af ingezet worden voor ouderendagopvang en naschoolse opvang. Er wordt 1 loket ingericht waar mensen en organisaties terecht kunnen voor hun vragen en oplossingen op het gebied van dagindeling. Het loket fungeert als frontoffice voor reeds bestaande voorzieningen. Het is het eerste aanspreekpunt voor zowel de vraag als aanbodkant. Concrete vragen voor opvang of vervoer worden of zelf bemiddeld of doorgespeeld naar de back-office. De back-office bestaat uit de participeren de organisaties. Een belangrijke functie van het frontoffice is het signaleren van nieuwe vragen, wat uiteindelijk moet lei den tot een vernieuwend aanbod, waarbij voortdurend gezocht wordt naar relevante samenwerkingspart ners. Wat wordt uw taak en verantwoordelijkheid? - onderhouden van relaties met de diverse factoren in- en extern - aanbrengen van dwarsverbanden waar nodig - begeleiding van eventuele werkgroepen - financiële bewaking van het project - opstellen voortgangsrapportages - afleggen verantwoording aan de stuurgroep - adviseren stuurgroep Wat verwachten wij van u? - Een HBO-werk- en denkniveau - Goede communicatieve en redactionele vaardigheden - Ervaring met projectmatig werken - Een flexibele, dienstverlenende, initiatiefrijke en samenbindende instelling - U bent oplossingsgericht en vindingrijk, accuraat en zelfstandig - U hebt affiniteit met het beleid voor de combinatie van arbeid en zorgtaken Salaris - Afhankelijk van capaciteit en ervaring een salaris van maximaal 80.000,- bruto op jaarbasis (36 uur) Informatie Informatie over het projectplan en de functie kunt u inwinnen bij mevrouw M. Kral, projectleider, telefoon 0118-675678 e-mail markra@middelburg.nl. Ook kunt u voor meer informatie kijken op www.dagindeling.nl Uw schriftelijke sollicitatie en c.v. kunt u voor 12 juni 2001 richten aan: Project dagindeling Walcheren per adres Gemeente Middelburg, t.a.v. M. Kral Postbus 570 4330 AN Middelburg. De sollicitatiegesprekken zullen plaatshebben op maandag 18 juni. VAN OPDORP TRANSPORTGROEP is een gespecialiseerd transportbedrijf met daarnaast container op- en overslagfaciliteiten, als ook in- en uitwendige cleaningsmogelijkheden voor transportmaterieel. Het bedrijf heeft vestigingen in Sas van Gent (Nederland) en Zelzate (België). Ruim 100 medewerkers houden zich professioneel bezig met transport-, op- en overslag, cleaning en containerhandling voor de petrochemische- en de levensmiddelenindustrie waarvan de activiteiten voornamelijk gericht zijn op de landen binnen de Europese Gemeenschap. VAN OPDORP TRANSPORTGROEP zoekt: MEDEWERKER FINANCIËLE ADMINISTRATIE Functieprofiel Persoonlijke gegevens: - Man/vrouw in leeftijd 20-35 jaar - Grote mate van flexibiliteit - Cijfermatige instelling - Ambitieus - Zelfstandig, maar waar nodig teamplayer Opleiding/kennis: - HEAO-niveau (richting BE) - Bedrijfseconomisch inzicht - Sterk analytisch vermogen - Beheersen van vreemde talen alsmede kennis van de transportbranche is een pre. Uw reacties kunt u richten aan: Van Opdorp Transportgroep t.a.v. H. C. Hamelink (0115 - 467405) Postbus 208 4550 AE Sas van Gent henkhamelink@vanopdorp.com B ESTUURS C OMM1SSIE O PENBAAR O NDERWIJS K APELLE Hel openbaar onderwijs in de gemeente Kapelle is per juni 1997 verzelfstandigd door de vorming van een bestuurscommissie. De BCOOK bestuurt 2 scholen 3 locaties. De scholen hanteren het leerstofjaarklassensystéem waarbinnen wordt getracht aan iedere leerling de grootst mogelijke zorg te geven. In de organisatiestructuur nemen "speerpuntleerkrachten een prominente plaats in. Deze leerkrachten hebben een stimulerende, organiserende en profilerende bovenschoolse taakstelling, waardoor het gehele openbaar onderwijs in de gemeente Kapelle kan profiteren van de expertise van een groot aantal mensen op het gebied van iet, natuur en milieu, cultuur, sport en zorgverbreding. De keuze van de aandachtsgebieden laat zien dat het openbaar onderwijs Kapelle midden in de samenleving wil staan. mmmx openbaar onderwijs KAPELLE De Bestuurs Commissie Openbaar Onderwijs Kapelle zoekt met ingang van het nieuwe schooljaar: 1 groepsleerkracht (m/v) - wft 0.4732 2 dagen per week aan de openbare basisschool De Moolhoek te Kapelle. Informatie over de school: o.b.s. De Moolhoek telt ruim 245 leerlingen, waaraan 15 leerkrachten lesgeven. 1 groepsleerkracht (m/v) - wft 0,4732 2 dagen per week aan de openbare basisschool Wemeldinge/De Tunnel te Wemeldinge/Schore. Informatie over de school: o.b.s. Wemeldinge/De Tunnel telt ruim 165 leerlingen, verdeeld over 2 locaties, waaraan 10 leerkrachten lesgeven. Beide vacatures kunnen tot één baan worden geclusterd! Functie-eisen: vakbekwaamheid, brede inzetbaarheid en actieve betrokkenheid om mede vorm te geven aan eigen tijds openbaar onderwijs in de gemeente Kapelle. Voor inlichtingen over de functies en de procedure kunt u contact opnemen met de heer A. Weeda, lid management team openbaar onderwijs Kapelle (tel. 0113-342196). Belangstellenden worden uitgenodigd hun sollicitatiebrief binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie te zenden aan: BCOOK. Postbus 58,4424 ZH WEMELDINGE Het Bestuur van de Stichting Samenwerkingsscho len voor Speciaal en Voortgezet Speciaal Onder wijs in Zeeland vraagt voor: DE WISSEL School voor Praktijkonderwijs te Goes (100 leerlingen) a. Groepsleerkracht (m/v) Onderbouw Werktijdsfactor: 0,4883 (18 uur) vanaf 20 augustus 2001 Bevoegdheid: akte volledig bevoegd onderwijzer, met voor keur akte speciaal onderwijs b. Docent (m/v) Huishoudkunde Werktijdsfactor: 0,1899 (7 uur) vanaf 20 augustus 2001 c. Technisch Onderwijsassistent (m/v) Werktijdsfactor: 1 vanaf 20 augustus 2001 dient te beschikken over aantoonbare praktische vaardigheden Wij zoeken collega's die: - oog hebben voor sociaal/emotionele problematiek - praktisch ingesteld zijn - flexibel zijn en kunnen relativeren - beschikken over goede organisatorische en contactuele eigen schappen. Wij bieden: - een kleine setting met een gemotiveerd team - een plezierige werkomgeving met ruimte voor eigen initiatief - mogelijkheden voor persoonlijke ontwikkeling middels scholing e.d. Voor verdere informatie kan tijdens schooluren contact worden opge nomen met de heer J.D. Gernler, directeur, of de heer J. Heijstek, lid management, telefoonnummer 0113-21 13 23. Sollicitaties dienen gericht te zijn aan ons bestuur, per adres: De Wissel, Industriestraat 3, 4462 EZ Goes Uw reacties zien wij graag tegemoet tot uiterlijk 13 juni 2001. Het bestuur van de Stichting Samenwerkings scholen voor Speciaal Onderwijs en Voortgezet Speciaal Onderwijs Zeeland vraagt m.i.v. 1 augustus 2001 t.b.v. De Springplank te Terneuzen wtf 1salarisschaal 10 Ter vervanging van een collega die met (langdurig) ziekteverlof is. De concrete taakinvulling hangt mede af van de deskundigheid en kwaliteiten van de vervanger. Voorlopig wordt gedacht aan: - duobaan als groepsleerkracht in de bovenbouw - adv-vervanging in midden- en bovenbouw. Gevraagd wordt bevoegdheid leraar basisonderwijs. Aanvullende stu die voor of ervaring in het speciaal onderwijs strekt tot aanbeveling. wtf 1salarisschaal 10 Het betreft een structurele taak in het kader van Weer Samen Naar School-Zeeuws-Vlaanderen. Samen met 2 collega's bedient u de basisscholen in Zeeuws-Vlaan- deren in: - het opstellen en uitvoeren van handelingsplannen voor kinderen met leerproblemen. - het adviseren en begeleiden van leerkrachten m.b.t. deze kinderen. Naast bevoegdheid leraar basisonderwijs, dient specifieke deskundig heid te blijken uit aanvullende, relevante studie en ervaring. Belangstellenden kunnen voor nadere informatie contact opnemen met de directeur van de school, dhr. J. Kindt of adj. directeur dhr. Th. De Smet. Tel.nr. school: 0115-613140. Sollicitatiebrieven graag voor 11 juni te sturen naar bovengenoemd bestuur, Postbus 194, 4530 AD Terneuzen. Foto Verschoore is één van de toonaangevende filiaalbednjven in de Foto. Video- en Telecombranche In onze 1-UUR Kodak Express Fotocentrale worden dagelijks vele (APS) filmrolletjes vakkundig ontwikkeld afgedrukt. Ons bedrijf telt op dit moment 7 vestigingen Werken bij Foto Verschoore verveelt nooit. De fotowereld is constant in beweging Nieuwe -digitale- fototechnieken dienen zich aan Foto Verschoore is een innovatief, modem bedrijf waar je volop kansen knjgt je talenten te ontwikkelen. Foto Verschoore Goes en Middelburg zijn op zoek naar een nieuwe medewerker 36-38 uur Zie je hel zitten om Foto, Video, Telecom en andere digitale producten te leren verkopen of kleurenfoto's te ontwikkelen in ons digitale mimlab? Ben je bereid je handen flink uit de mouwen te steken? Dan ligt hier je kans! Denk niet omdat je geen ervaring hebt dat ie toch "geen kans maakt". Wanneer jij leergierig en serieus bent bieden wij je de mogelijkheid bij ons ervaring op te doen. Naast praktijkervaring bieden wij je tevens de mogelijkheid trainingen te volgen "on the job" Laat deze kans met liggen en reageer! Wi| zoeken. schoolverlaters personen met opleidingsniveau MAVO HAVO MMO; personen met werkervaring in de detailhandel horeca Wij bieden een aantrekkelijke, uitdagende baan binnen een ondernemend en dynamisch bedrijf met een uitstekende werksfeer. Ons bedrijf is voortdurend in beweging. Mensen knjgen nieuwe functies, nieuwe filialen worden geopend, wij hebben voortdurend behoefte aan nieuwe mensen Wanneer bovenstaande functieomschnjving niet datgene inhoudt wat je zoekt, maar het lijkt je wel een uitdaging om bij ons bednjf jezelf te ontplooien in een andere functie, schhjf dan een open sollicitatie ReagerenStuur binnen 8 dagen een bnef met je persoonlijke gegevens (het liefst met recente pasfoto) naar Foto Verschoore Fotospeciaalzaak, t a v dhr. A.W. Verschoore. Postbus 2124, 4460 MC Goes. foto video digitaal www.liHi'vcrM-hiKifV-nl GOES Klokstraat 7 0113-216159 MIDDELBURG Lange Delft i 15 (t.o. Halfords) 0118-634225

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 49