ïb PERSONEEL Werk T nee DRV Bepaal je eigen weg naar de top PERSONEEL Jacob Boer b.v. verkoopmedewerker ennis van hun z PZC 46 AccoN zoekt: Assistenten Accountancy e[ Accountants die geen hoogtevrees hebben Zicht op je carrière ^CCOJSJ JAC. GOUD B.V ABSENTENCONTROLEUR (fulltime) "U krijgt drie jaar om uw weg te vinden en uw waarde te bewijzen in de civiele techniek." uitzendbureau Klaar met school of studie? zaterdag 2 juni 2001 Je hebt de ambitie om te gaan pionie ren binnen een snel groeiende ambitieuze organi satie. Bij voorkeur een organisatie die een professionele beroepshouding combineert met een informeel en per soonlijk karakter. AccoN is die o r g a n isa tie want AccoN biedt jou het houvast om zonder kleer scheuren de top te bereiken. AccoN is: Een eigentijdse en betrokken organisatie met. 550 medewerkers, gevestigd in vijf provincies. Met 24 kantoren ondersteunt AccoN MKB- en Agrarische ondernemers in hun .bedrijfsvoering. De expertise van AccoN is uiterst veelzijdig: van accountancy, fiscale, juridische en bedrijfseconomische dienstverlening tot P&O en IT-advisering. Ook agrarisch advies rekenen wij tot één van onze specialisaties. AccoN zoekt; Beginnende Assistent Accountancy voor ons kantoor te Oostburg. Je maakt onder begeleiding van een ervaren collega kennis met alle ins- en outs van de werkzaamheden in de accoun tancy en bent gedreven om je binnen deze branche verder te ontwikkelen. Je slaagt in de loop van dit jaar of hebt recent een van de volgende opleidingen succesvol afgerond: HEAO-AA/RA/BE, of SPD. Ervaren Assistenten Accountancy Accountants voor onze kanto en le Bergen op Zoom en Zierikzee Je hebt inmiddels enkele jaren ervaring opgedaan in de controle- en/of samenstelpraktijk en bent toe aan een nieuwe stap in je loopbaan. Je hebt de opleiding AA of RA succesvol afgerond, of bent hiervoor studerende. AccoN biedt: Veel vrijheid om zelf richting te geven aan je carrière Volop ruimte voor persoonlijke ontwikkeling en eigen initiatief Verantwoordelijk en leuk werk Een positieve, gedreven en informele werksfeer Uitstekende opleidingsmogelijkheden Kwaliteit en professionaliteit in dienstverlening Uitstekende arbeidsvoorwaarden waaronder 36 vakantie dagen en een premievrij pensioen De mogelijkheid tot een flexibele arbeidstijd (bijv. 4x9 uur werken) Voor meer informatie kun je contact opnemen met: Caroline Lobbezoo (Adviseur P&O), tel: 0111-416051. Onderneem je toekomst en surf naar www.accon.nl Mail je CV naar recruitment@accon.nl of stuur je sollicitatie naar Afdeling P&O Postbus 299, 6880 AG Velp ACCOUNTANTS ADVISEURS Wij zijn op korte termijn op zoek naar een: ervaren telescoopkraanmachinist, kipperchauffeur en een allround monteur Voor inlichtingen kunt u contact opnemen met dhr. J.A. Goud of J.A.D. Goud. Uw sollicitatie kunt u binnen 14 dagen richten aan: Jac. Goud B. V., Havenoordseweg 7. 4414 RK Waarde, tel. 0113-502540 SCHELDEMOND Scheldemond is een brede scholengemeenschap met de opleidingen VMBO, HAVO en VWO met Latijn. De school heeft ca. 1250 leerlingen en 125 medewerkers. Met ingang van l aug. a.s. is de volgende functie vacant: Voor de invulling van deze functie denken we aan iemand die zijn/haar loopbaan reeds heeft afgesloten maar toch nog actief bezig wil zijn. Uw reactie zien wij graag tegemoet uiterlijk binnen 14 dagen na het verschijnen van de ze advertentie. Voor-nadere informatie over de vacature kunt u terecht bij de heer H. Kramer, directeur Algemene zaken, lel. 0118-479400 of 0118-460057. Uw sollicitatie kunt u richten aan SSG Scheldemond. t.a.v. de heer drs. F. J. van der Avert, voorzitter centrale directie, Postbus 69 te 4380 AB VL1SS1NGEN. Rijkswaterstaat speelt al twee eeuwen lang een cruciale rol in de aanleg, het beheer en het onder houd van de Nederlandse infrastructuur. In de loop der tijd is deze rol echter sterk veranderd: stond vroeger slechts het technische aspect centraal, inmiddels is daar de maatschappelijke dimensie bijgekomen. Dat is niet verwonderlijk, gezien de kerntaken van Rijkswaterstaat: de bescherming tegen overstromingen, de zorg voor rijkswegen, rijkswateren en duurzame en bruik bare watersystemen, en het bevorderen van de verkeersveiligheid. In totaal werken er bij Rijkswaterstaat momen teel zo'n 10.000 mensen, verdeeld over achttien directies. Hoewel hun achtergronden zeer divers zijn, kenmerken onze medewerkers zich door gedegen kennis, een groot verantwoordelijkheids gevoel en respect voor de mening van anderen. Andere aspecten zijn een concurrerend salaris en prima secundaire arbeidsvoorwaarden. Dit combineren we met een open werksfeer en doorgroeimogelijkheden. Verder hebben we een uitstekende studiekostenregeling. Kinderopvang, deeltijdwerk en flexibele werktijden vinden we bovendien vanzelfsprekend. Kortom, we bieden u arbeidsvoorwaarden op maat. Voor overige vacatures kunt u kijken op onze internetsite: www.rijkswaterstaat.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Civiel Technici v/m HBO'ers en MBO'ers Directie Zeeland, diverse standplaatsen Het betreft hier een aantal gevarieerde groeifunctïes bij de Directie Zeeland, in het waterrijke zuidwesten van Nederland. Een interessante regio, waar telkens opnieuw keuzes gemaakt moeten worden tussen economische belangen, milieu en veiligheid. Wat u gaat doen: U komt in de zogeheten 'traineepool', en wel voor een periode van drie jaar. In die tijd zult u twee tot drie verschillende functies bekleden in de natte infrastructuur, de droge infrastructuur en/of een ontwerp- en tekenafdeling. Zo maakt u kennis met alle mogelijke aspecten van voorbereiding en uitvoering van civieltechnische projecten. Aan de hand van uw behoeften en loopbaanwensen bieden we u bovendien een vijftiental cursussen en trainingen aan, waarin u belangrijke praktische expertise en vaardigheden opdoet. Denk aan contractkennis, communiceren, rapporteren en functioneren in een complexe (project)organisatie, veilig werken in het veld. Wat u hebt gedaan: U bent een gedreven civiel-technici, die misschien nog niet precies weet welke richting in te slaan. Een technische specialisatie? Een management functie? Werken van achter een bureau, of juist volop met de laarzen In de modder? Bij de Directie Zeeland kunt u verschillende werkplekken beproeven. Onder begeleiding van een mentor, maar toch zeer zelfstandig, in een echte functie waarin u gewoon 'productie' draait. De directie Zeeland kent veel interessante projecten en objecten met zowel grote natuurwaarden als drukke scheepvaart. Goede voorbeelden zijn de zout/zoet- scheiding van de Krammersluizen, de osterscheldekering en diverse natuurcompensatieprojecten Salaris: U salaris bedraagt maximaal 5.665,- 2.571) voor HTS'ers ën 4 585,- 2.081voor MTS'ers, bruto per maand exclusief 8% vakantiegeld. Maar de echte verdienste van deze werk/ervaringsplaatsen is toch wel de gelegenheid uw weg te vinden en uw loopbaan te starten bij een onderneming met grote, complexe projecten en een hoog ambitie- en innovatieniveau. Informatie: Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met Mark Zwaan, telefoon (0113) 55 99 00 of Anouk Verschuur, telefoon (01.18) 68 66 58. Sollia'tatie: U kunt bij ons op twee manieren solliciteren. Een schriftelijke sollicitatie, voorzien van curriculum vitae, kun u binnen veertien dagen richten aan RWS-heipdesk, Postbus 9016,1180 MA Amstelveen, graag onder vermelding van vacaturenummer VV41/PZC op brief en envelop. Solliciteren per e-mail is ook mogelijk. Mail u brief en c.v. aan werving@rijkswaterstaat.nl. De Directie Zeeland vindt het erg belangrijk om een divers samengesteld personeelsbestand te hebben. Daarom zijn sollicitaties van vrouwen, allochtonen en andere leden van zogeheten 'achtergestelde groepen' zeer welkom Ministerie van Verkeer en Waterstaat Directoraat-Generaal Rijkswaterstaat IJ z e gereedschappen Jacob Boer gevestigd in Goes, is al 75 jaar een groothandel voor de bouw gespeciali seerd in: en sluitwerk, bevestigingsmiddelen, ijzerwaren, gereedschappen, machines, persoonlijke beschermingsmiddelen, klimmaierieel, brandkasten en kluizen. Wij zijn op zoek naar een: hoofdzakelijk voorverkoop aan de balie. U adviseert onze klanten over de binnen ons assortiment bestaande producten. Overige werkzaamheden zullen bestaan uit de ver werking van inkomende en uitgaande goederen. Heeft u een MBO werk- en denkniveau? Bent u commercieel ingesteld en contactueel vaardig? Dan bieden wij u een afwisselende voltijdbaan, in een jong team met ruimte voor initiatief, in een prettige, informele werkomgeving. Interesse? Richt dan uw schriftelijke sollicitatie, bij voorkeur voorzien van pasfoto, aan Jacob Boer B.V., t.a.v. dhr. J. J. Boer. Verrijn Stuartweg 6a, 4462 GE in Goes. Chauffeur trekker oplegger m/v H Voor een transportbedrijf zijn wij op zoek naar een chauffeur trekker oplegger. Het betreft werkzaamheden ge durende week 30 en 31De geschikte kandidaat moet in be zit zijn van rijbewijs BCD. Eventueel een chauffeursdiplo ma. Heb jij interesse om voor dit leuke bedrijf te werken ge durende twee weken neem dan spoedig contact met ons op. Vestiging Vlissingen Melanie BorremansOI 18-415059. Bakker m/v Ben jij iemand die graag zoete broodjes bakt? Dan zijn wij op zoek naar jou! Een bakkerij in Oostkapelle heeft plaats voor een bakker. Het gaat om een fulltime functie met werktijden van ca. 02.00 tot ca. 10.00 uur. Heb jij er varing, ben jij in het bezit van eigen vervoer en heb jij de kriebels aan de slag te gaan? Neem dan snel contact op met Onze vestiging 0118-629658. Magazijnmedewerker m/v HH Voor een relatie in Vlissingen-Oost zijn wij per di rect op zoek naar een magazijnmedewerker. Het betreft werkzaamheden in dagdienst. Het is mogelijk voor langere tijd. Ben jij in het bezit van je VCA, heb jij ervaring en een heftruck/reachtruckcertificaat, neem dan zo snel mogelijk contact op met onze vestiging s Ol 18-629658. Secretaresse m/v m Vooreen relatie zoeken wij een secretaresse/admini stratief medewerkster. Het betreft een fulltime baan met uitzicht op een vaste baan. Neem zo spoedig mogelijk con tact op met onze vestiging 0118-629658. Winkelmedewerker m/v Voor een winkel in Middelburg zijn wij op zoek naar een enthousiaste medewerker. Het betreft een fulltime functie voor de maanden juni. juli en augustus. Na het sei zoen kun je er tijdens de zaterdagen blijven werken. Super voor mensen die vakantiewerk zoekenBen je tussen de 16 en 19 jaar en zie je dit baantje wel zitten? Kom dan eens langs op onze vestiging in Middelburg. Schoonmaaksters m/v Hl Voor diverse vakantieparken van hotels zijn wij op zoek naar gemotiveerd schoonmaakpersoneel. Vervoer kan geregeld worden. Voor meer informatie kunt u terecht op onze vestiging 0118-629658 Matrozen m/v HB Voor de Provinciale Stoomboot Diensten in Zeeland zijn wij op zoek naar enthousiaste matrozen voor langere tijd. U dient ervaring in de binnenvaart, kustvaart of in de visserij te hebben en/of in het bezit zijn van de opleiding S4 of S.M.B.W. Verder moet u bereid zijn tot het werken in ploegendienst en het heeft de voorkeur dat u in het bezit bent van eigen vervoer. Doorgroeimogelijkheden zijn mo gelijk naar bijvoorbeeld kwartiermeester of stuurman. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met 0118- 629658. www.ience.nl Middelburg fence, nl Lange Geere 12. 4331 LX Middelburg Telefoon 0113-629653 Vlissingen lence.nl Sim Jacohspassage 2, 4331 EL Vlissingen Telefoon 0113-415059 Ben je nog bezig met de laatste loodjes van je opleiding en heb je zin om straks, na die wel verdiende vakantie, aan de slag te gaan in een veelzijdige organisatie? DRV Accountants en Belastingadviseurs is een van de grotere kantoren in Zuid-West Nederland. Er werken 225 medewerkers, verspreid over de vestigingen in Goes, Middelburg, Zierikzee, Rotterdam, Sliedrecht en Oud-Beijerland. Je eigen geld verdienen, je verantwoordelijkheden krijgen, contact met cliënten en colle ga's, veel leren en allerlei kansen om jezelf te ontwikkelen. Dat kun je verwachten als je bij ons komt werken. We hebben verschillende functies voor mensen met verschillende oplei dingsniveaus. Daarom is het zeker de moeite waard om even te informeren. Dus e-mail of schrijf ons! Of kijk alvast op www.drv.nl, daar krijg je behalve een overzicht van vacatures ook een beeld van wat DRV Accountants en Belastingadviseurs verder te bieden heeft. In Zeeland is DRV gevestigd in Goes, Middelburg en Zierikzee. Je kunt de contactpersonen van deze kantoren via de site e-mailen. Of vul het on-line sollicitatieformulier in. Stuur je liever een brief met cv, richt die dan aan de heer F. Overbeeke, afdeling personeels zaken, Postbus 117, 4460 AC Goes. DRV heeft vestigingen in: Goes, Middelburg, Oud-Beijerland, Rotterdam, Sliedrecht en Zierikzee. ACCOUNTANTS EN BELASTINGADVISEURS Eén van de directieleden zegt het altijd treffend: "Er zijn mensen die achter de kar lopen, die op de kar meerij den én die de kar trekken". De trekkers zijn de mensen die voorop lopen als hét gaat om ontwikkeling, vernieu wing, verbetering. Ze zijn leergierig - altijd in voor een bijscholing of een cursus. Ze zijn alert - weten wat er in de markt gebeurt. Ze zijn en thousiast en dat merken hun cliënten. Als ze voelen dat het nodig is, lopen ze een stapje harder. Voor een cliënt of een collega. Stationspark 51 4462 DZ Goes Tel. 0113-213120 Fax 0113-221941 info@drv.nl www.drv.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 46