H00NDERT 's-Heerenhüek JPZC Ca Medewerker m/v Verken aan de Zeeuwse kust! Docent Informatica m/v Personeelsadviseur m/v Technisch medewerker (m/v) Rupskraanmachinist WIE MAAKT JUMBO NOG BETER? VAKANTIEWERKERS AVONDHULPEN WEEKENDMEDEWERKERS VULPLOEGMEDEWERKERS E'S'J Ervaren Bedrijfseconomisch Adviseurs Ebben Slaats De Jonge juvenaat zaterdag 2 juni 2001 De Hogeschool Zeeland is hét kennisinstituut op het gebied van hoger beroepsonderwijs in de zonnigste provincie van Nederland. Meer dan 300 collega's leveren direct of indirect een bijdrage aan het onderwijs dat door de ca. 3400 studenten wordt genoten. De kennis van de HZ wordt ook overgebracht in de vorm van bedrijfsopleidingen en consultancy. De Hogeschool Zeeland ontwikkelt zich in een snel tempo naar een marktgeoriënteerd onderwijs- en kennisinstituut. Naast de primaire rol in het HBO onderwijs kiest de organisatie ervoor om zich breder te profileren in de Zeeuwse samenleving en daarbuiten. Als koploper in de internationalisering binnen het HBO-onderwijs kijken wij zelfbewust over landsgrenzen heen, in de wetenschap dat Europa in de toekomst hét marktterrein wordt. Binnen de hogeschool wordt intensief gewerkt aan de professionalisering van het onderwijs en het verbeteren van de interne processen, producten en diensten. Medewerkers en management van de hogeschool vervullen een hoofdrol in dit uitdagende proces. Medio 2002 start de HZ met de opleidingen Bedrijfskundige Informatica en Hogere Informatica. In verband daarmee zijn wij op zoek naar een ICT'er die enerzijds een bijdrage kan leveren aan de ontwikkeling van het curriculum en anderzijds een deel van de lesactiviteiten voor zijn/haar rekening gaat nemen. Hoewel de HZ haar studenten opleidt in Vlissingen, strekt hun toekomstig werkterrein zich uit van Zeeland tot ver over de landsgrenzen. Daar hebben ze dan ook volop carrièrekansen. De HZ is een moderne en internationale organisatie. De sfeer is er persoonlijk. Ze blinkt uit als het gaat om huisvesting en informatietechnologie. De HZ biedt collega's die hun verantwoordelijkheden kennen alle ruimte en kansen om zich verder te ontplooien. Voor het directiesecretariaat zijn wij op zoek naar een enthousiaste en ervaren (1 fte) Het profiel: De medewerker is de spin in het web en de planner en mede-organisator van alle activiteiten van de directie. Hij/zij functioneert tevens als filter voor de directie, stuurt de agenda en is in staat op basis van bestaande procedures een groot deel van de vragen en problemen zelfstandig op te lossen danwel de directie te adviseren omtrent mogelijke oplossingsrichtingen. De mede werker heeft inzicht in de organisatorische verbanden en gevoel voor verhou dingen. Hij/zij heeft een grondhouding gebaseerd op efficiency, daadkracht en het leveren van kwalitatief uitstekende diensten. Daarnaast is de mede werker in staat om de impact van de hem/haar toekomende informatie te doorzien en werkt hij/zij vanuit een pro-actieve instelling in het informeren en adviseren van de directie. Hij/zij is een uitstekende gastheer/-vrouw en is in staat om zich in te leven in de culturele eigenheid van met name buiten landse gasten. De mondelinge en schriftelijke beheersing van de engelse en zo mogelijk van een andere Europese taal (Duits, Frans, Spaans) is vanzelf sprekend. Het archiefbeheer is een logisch onderdeel van de functie, samen met de overige secretariële taken. Wij vragen: X een positieve grondhouding ~k tact, dienstvaardigheid en integriteit ■fe uitstekende communicatieve vaardigheden ■fc een sterke persoonlijkheid X een internationale HBO opleiding X ruime ervaring in een vergelijkbare functie Wij bieden: -j< een tijdelijke aanstelling voor de duur van één jaar, met daarna de mogelijk heid tot het verkrijgen van een aanstelling voor onbepaalde tijd X salaris conform aanloopschaal 6 (max. 4578,=) en de functionele schaal 7 (max. 5050,=) van de CAO-HBO. Geïnteresseerden voor de functie van: (1 fte) Het profiel De docent wordt verantwoordelijk voor het verzorgen van onderwijs in systeem ontwikkeling en programmeren. En daarnaast verzorgd hij/zij projectonderwijs op het gebied van informatica. De begeleiding van stages en afstudeer opdrachten, alsmede het leveren van een bijdrage aan onderwijsontwikkeling zijn onderdeel van het takenpakket. Wij vragen: X academische opleiding, bij voorkeur in de informatica; X in het bezit van pedagogisch-didactisch getuigschrift of de bereidheid dit te behalen; X ervaring in het programmeren met Java/C++; X ervaring in alle aspecten van Se gehete levenscyclus van software engineering; X ervaring in het toepassen van datdbasesystemen in bedrijfsprocessen; Xervaring in het ontwikkelen vón informatiesystemen; X visie met betrekking tot ondérwijsvernieuwing en onderwijsontwikkeling; "Vv;;" Diegene die gedeeltelijk aan dttptofiel voldoen worden eveneens uitgenodigd té solliciteren k:. - Wij bjeden: -k een tijdelijke aanstèüin§ voor do duur van éèdfaar. hjeijqaörna de mogelijk heid tot hel verkrijgen vap eren aanstelling voor onbepaalde tijd x- salaris conform canlpopscbaal JilXmax. 82S2j=).en de functionele'schaal 12 (max. 9419,=) van de~€ADXé>. X c Nadere informatie over.de functie éjv dé arbeidsvoorwaarden kunt u verkrijgen bij het hoofd van de Dienst, Persorteéi; a?^rgam§atil05|ttokkeling,:dhr. A" de Korte, tel. 0118-489214 of-bij dhr.- J.Beêkmaii, personeelsfunctionaris, tel. 0118-489221. Uw schriftelijke soTlicltatiekun.ttf Onder verhielding van de Vacature tot 16 juni a.s. richten aari de Hogeschobt-Zeeland t.a.v. de Dienst Personeef :4 Organisatie- Ontwikkeling, Postbus 364, 438Q AJ Vlissingen. Voor de dienst Dienst Personeel en Organisatieontwikkeling zoeken wij een (1 fte) Het profiel U voelt zich thuis op het terrein van personeelsbeleid en veranderings- management. De adviseur heeft een belangrijke rol in de ontwikkeling en totstandkoming van het 'corporate' HRM-beleid dat is gebaseerd op een ont wikkelingsgerichte aanpak. Hij/zij ondersteunt het management door middel van professionele diagnostiek, gevolgd door doelmatig advies op de terreinen van personeelsontwikkeling, personeelszorg en arbeidsvoorwaardenbeleid. Het hedendaagse personeelsinstrumentarium heeft voor de adviseur geen geheimen, zodat deze instrumenten effectief kunnen worden ingezet ten behoeve van de groei van het personeel en de ontwikkeling van de organisatie. Wij vragen: X een HBO werk- en denkniveau en een voltooide opleiding op het terrein van Personeelsmanagement; X- een stevige persoonlijkheid; X de attitude van een adviseur; X een uitstekend communicatief vermogen; j< een uitgesproken visie op het vakgebied in combinatie met het vermogen tot creatief en pragmatisch handelen; X uitstekende samenwerking met anderen; X minimaal vier jaar ervaring in het vak; Wij bieden: X een tijdelijke aanstelling voor de duur van één jaar, met daarna de mogelijk heid tot het verkrijgen van een aanstelling voor onbepaalde tijd X salaris conform aanloopschaal 9 (max. 6460,=) en de functionele schaal 10 (max. 7097,=) van de CAO-HBO. www.HZeeland.nl Bij het IRS, hét kennis- en onderzoeksinstituut voor de Nederlandse bietenteelt, is per 1 september plaats voor een Het Instituut voor Rationele Suikerproduktie (IRS) werkt met onge veer 30 medewerkers aan onderzoek en voorlichting over de teelt van suikerbieten in Nederland. Uw taken: tijdens de bietencampagne meewerken in het bietenlabora torium. Een belangrijke taak is het technisch onderhoud van de mechanische installaties in het bietenlaboratorium. Na afloop van de campagne voert u ook hieraan het grote onderhoud uit. Algemene onderhoudswerkzaamheden en zorg voor onderhoud aan grote installaties, bedrijfsauto's en -terrein. In teamverband uitvoeren van werkzaamheden op proefvelden, zoals zaaien en verzorgen van suikerbieten. Onderhoud aan proefveldappa- ratuur en assisteren bij het voorbereiden van veldproeven. De werk zaamheden op proefvelden vinden plaats onder een grote variatie van weersomstandigheden, arbeidstijden en reisafstanden. Wij vragen: een relevante opleiding op MBO-niveau; nauwkeurige werkwijze; kunnen werken in een team; flexibele werkhouding; rijbe wijs BE; ervaring met het onderhoud van installaties en het omgaan met landbouwmachines. Wij bieden: een tijdelijke aanstelling voor 3 jaar, met perspectief op een vaste aanstelling. Op deze functie is een passend pakket arbeids voorwaarden van toepassing. Standplaats: Bergen op Zoom. Inlichtingen: bij de heer ing. R Wilting, telefoon 0164-274409 (privé: 0113-222408). Sollicitaties: schriftelijke sollicitaties binnen 2 weken na verschijnen van deze advertentie te richten aan de directeur van het IRS, postbus 32, 4600 AA Bergen op Zoom. Aannemings- en Verhuurbedrijf J. Hoondert Zn. BV is een bedrijf inet een uitgebreid en modern machinepark. De activiteiten bestaan o.a. uit het uitvoeren van GWW-projecten, industriële dienstverlening, puinrecyding, op- en overslag, en het verhuren van bouwmaterieel. De werkzaamheden vinden voornamelijk plaats in Zeeland, maar ook buiten Zeeland zijn wij actief. Met een groep jonge mensen bieden wij een uitgebreide service en voldoen wij aan de laatste veiligheids- en milieu-eisen die van een modern bedrijf verwacht mogen worden. Wij zijn op zoek naar een Uw profiel Wij vragen iemand met de volgende eigenschappen: Aantoonbare werkervaring; B In bezit van een machinistendiploma; H Bezit van basisveiligheid (VVA1) is een pre Ons aanbod Wij bieden een goed salaris, uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden en een uitstekende werksfeer. Informatie en sollicitatie U kunt uw schriftelijke reactie binnen twee weken naar onderstaand adres versturen. Tevens is het mogelijk om gebruik te maken van het sollicitatieformulier dat vermeld staat op onze website: www.hoondert.nl Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer J. Hoondert. Aann.- en verhuurbedrijf Hoondert BV Postbus 4 4453 ZG 's-Heerenhoek tel.:0113-352510 e-mail: info@hoondert.nl JUMBO is een snelgroeiende supermarktketen met 52 vestigingen in met name Zuid-Nederland. De ruim 2500 medewerkers van JUMBO vervallen elke dag met veel gevoel voor service lam taak. Met de nieuwste formule van JUMBO: 'de zeven zekerheden' staat de consument hij ons meer dan ooit centraal. Vakkundigheid, enthousiasme maar bovenal klantvriendelijkheid liehhen onze medewerkers in huis om deze belofte dagelijks aan onze klanten waar te kunnen maken. Heb jij interesse in (één van) deze functies, kom dan langs afschrijf naar: JUMBO. T.a.v. de heer H. Daems, Sn: W. Clwrchilllaan 49. 4553 BB Middelburg. Of bel voor meer in formatie: 0118-612844. supermarkten Bij JUMBO Middelburg hebben wij momenteel de volgende vacatures: Wat is er leuker dan in de vakantie geld te verdienen in de beste supermarkt van Nederland. Naast' toeslagen voor vakantiegeld, -dagen en ATV geven wij jou tevens de kans om na. de vakantie door te blijven werken als hulpkracht. Voor enkele avonden per week zoeken wij nieuwe collega's vanaf 16 jaar voor onze kassagroep en slagerij. Voor de weekenden zoeken wij nieuwe medewerkers vanaf 16 jaar voor diverse verkoopfuncties. Voor enkele avonden per week zoeken wij studenten en scholieren in de leeftijd van 16 jaar en ouder die mee willen werken met het vullen van de winkelvoor raad vanaf 20.00 uur. Wij bieden: - Goed salaris conform C.A.O. - Diverse praktijkopleidingen middels een leer-arbeidsplaats - Vakgerichte cursusmogelijkheden - Prettige werksfeer in een gezond bedrijf. Afwisseling en uitdaging Werken bij Ebben Slaats De Jonge is per definitie samenwerken Wij geloven in de kracht van interdisciplinaire teams, zowel voor onze cliënten als voor jóu. Voor iedere diënt formeren wij een team 'op maat' dat alle kwaliteiten in huis heeft om met de beste oplossing te komen, Zeker op onze vakgebieden, fis cale en juridische vraagstukken, accoun tancy en managementconsultancy. Voor jou betekent dit een inspirerend werk klimaat waarin je de mogelijkheid krijgt je ervaring, expertise en talent steeds in nieuwe situaties (verder) te ontwikkelen, Aandacht voor jouw wensen We beseffen terdege dat onze mensen aan de basis staan van ons succes. De juiste ESJ-er op het juiste moment op de juiste plaats, is één van onze belangrijkste basisprincipes. We investeren in oplei ding, training en coaching. waardoor ook de laatste ontwikkelingen in je vakgebied geen geheimen voor je zijn." Op deze wijze geven we samen optimaal invulling aan je carrière. Daarnaast is maatwerk ook ons uitgangspunt waar het jouw arbeidsvoorwaarden betreft. Die moe ten bij jou passen, zowel op het profes sionele als het persoonlijke vlak. Samenwerken om te winnen Onze Management Adviesgroep, gevestigd in Zevenbergen, groeit sterk zowel in omvang als in specialismen. Zij zijn met name werkzaam voor het midden- en kleinbedrijf, gemeenten, zorg- en onderwijsinstellingen. Hun specialismen zijn strategiebepaling, organisatieadvies, bedrijfseco nomische advisering en informatietechnologie. Wij zijn daarom op zoek naar: In deze functie zijn je voornaamste taken: Analyseren van organisaties op basis van economische grondslagen; Samenstellen van rekenmodellen: Opstellen van waarderingsrapporten en prognoses; Samenstellen van informatiememorandums en bedrijfsplannen; Formuleren van kengetallen; Met methoden en technieken veranderingen doorvoeren; Samenstellen van adviesrapporten; Voorbereiden en leiden van besprekingen; Zelfstandig onderhouden van ontwikkelingen van kennis op eigen vakgebied. We stellen de volgende eisen; Universitaire studie (Bedrijfs) Economie of Econometrie of HEAO Bedrijfseconomie; Minimaal enkele jaren ervaring in het adviesvak, bijvoorbeeld als accountant; Ervaring in het leiden van projecten. Je persoonlijkheid laat zich omschrijven als resultaatgericht, communicatief vaardig en analytisch. Heb je belangstelling, scuur dan je brief of e-mail mee CV naar: Ebben Slaats De Jonge Drs. Corinne de Bruijn Postbus 1388 4700 BJ Roosendaal telefoon 0165-580200 E-mail cdb@esj.nl Accountants Belastingadviseurs Roosendaal Oosterhout Oudenbosch Zevenbergen Breda Bergen op Zoom Amsterdam Aruba Curacao iwalcheren Ikirideropvang KINDEROPVANG WALCHEREN is per 1 juli 2000 ontstaan uit een fusie van de drie Walcherse kinderopvangorganisaties. Kinderopvang is in beweging, de vraag ernaar groeit, bestaande opvang wordt uitgebreid en er wordt gezocht naar nieuwe vormen van opvang. K.O.W. wil voldoen aan de vraag, maar vindt daarnaast een goede kwaliteit van de opvang heel belangrijk. Peuterspeelzaal "'t PIETEPEUTERTJE" maakt deel uit van K.O.W. en is een levendige speel zaal waar zo'n 120 peuters 2 dagdelen per week komen spelen, verdeeld over 2 lokalen. Medio 2002 verhuist de speelzaal naar de BREDE SCHOOL en wordt dan uitgebreid met een BUITENSCHOOLSE OPVANG (B.S.O.) Wij zoeken op korte termijn: 1. een MEEWERKEND COÖRDINATOR M/V voor gemiddeld 16,25 uur per week die: plezier heeft in een actieve en creatieve omgang met peuters en hun ouders; leiding wil geven aan en samen wil werken met een gemotiveerd team.; enthousiasme en betrokkenheid combineert met professionaliteit; bij wil dragen aan het vormgeven en ontwikkelen van de plaats van onze peuterspeel zaal en de B.S.O. binnen de Brede School medio 2002; open staat voor vernieuwing en persoonlijke ontwikkeling; beschikt over een kindgerichte opleiding op H.B.O.-niveau; bereid is tot uitbreiding van uren wanneer de B.S.O. wordt geopend. Salaris: schaal 16-26, CAO Welzijn f. 3.814,- - f. 4.931,- Informatie over bovenstaande vacature is te verkrijgen bij J. Cevaal, peuterspeelzaal 't Pietepeutertje" tel.nr. 0118-611054 op maandag woensdag donderdagochtend of de dinsdagmiddag. Bij kinderdagverblijf Otje (2) te Vlissingen, bestaande uit 3 kinderdagverblijfgroepen en een kantoor zoeken wij op korte termijn: 2. een HUISHOUDELIJK MEDEWERKER M/V voor 16 uur per week, 4 dagen van 3 uur en 1 dag van 4 uur die: ervaring heeft in schoonmaakwerk; goed zelfstandig kan werken; kan werken na 18.00 uur (na sluitingstijd kinderdagverblijf). Salaris: schaal 2-11, CAO Kinderopvang f. 2.573,- - f. 3.255,- Informatie over bovenstaande vacature Is te verkrijgen bij M. Wilke, kinderdagverblijf Otje, tel.nr. 0118-478738. Schriftelijke reacties tot uiterlijk 12 juni 2001 te richten aan: Centraal Kantoor Kinderopvang Walcheren t.a.v. sollicitatiecommissie 't Pietepeutertje (1) of Otje (2), Meiveldpad 2, 4336 XW Middelburg. GYMNASIUM Pater Dehonlaan 63 4615 DC Bergen op Zoom Tel. 0164 243650 Het Gymnasium Juvenaat is een zelfstandig gymnasium met - 430 leerlingen en circa 40 volwassenen. In een kleinschalige omgeving bieden wij onze leerlingen gymnasiaal ondenvijs, met een sterke nadruk op leerlingbegeleiding en een geleidelij ke groei naar zelfstandigheid. De school is gevestigd in een pas uitgebreid en gemoderniseerd schoolgebouw aan de Pater Dehonlaan 63 in Bergen op Zoom. De schoolcultuur kenmerkt zich door een grote betrokkenheid van leerlingen, ouders en medewerkers en een informele sfeer waarbinnen ieder zijn verantwoordelijkheid neemt én zo bijdraagt aan een goed werkklimaat voor leerlingen en medewerkers. Het Gymnasium Juvenaat te Bergen op Zoom vraagt per 1 augustus een docent(e) wiskunde en informatiekunde 1e graads, ca. 1 fte (ook naar een deelbetrekking kan worden gesolliciteerd) een docent(e) aardrijkskunde 2e graads, 9 lesuren een docent(e) Duits 2e graads, 9-12 lesuren De inschaling van deze functies zal geschieden in schaal 10. Uw sollicitatie kunt u tot en met 8 juni richten aan het Gymnasium Juvenaat, Postbus 752, 4600 AT Bergen op Zoom t.a.v. de rectordhr. B.J. van Delden, die graag bereid is inlichtingen te verschaffen (tel. school 0164- 243650, privé 0164- 260578).

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 40