tempo-team 0113-561561 PZC Medewerker Technische Service m/v Wie zoeken we? Telematicabeheerder m/v Wie zoeken we? Administrateur m/v stukgoed chauffeurs Werk zoals jij dat wilt ALL STARS Gevraagd Chauffeur i ZIEKENVERZORGENDE/ BEJAARDENVERZORGENDE m/v zaterdag 2 juni 2001 Een bedrijf is zo goed als de mensen die er werken. Dat geldt zeker voor een postorderbedrijf als Neckermann, waar mensen het belangrijkste kapi taal zijn. Neckermann BV is een bloei ende onderneming die deel uitmaakt van het Duitse concern Karstadt- Quelle. Deze organisatie telt ruim 121.000 medewerkers en behoort tot de grootste handelsondernemingen in Europa. Neckermann biedt via de dikke catalogus en Internet een assor timent aan van zo'n 40.000 artikelen. Dit gaat van kleding en schoenen tot wasmachines en stereo-installaties. Voor de activiteiten in Nederland en België heeft Neckermann één organi satie met verschillende vestigingen in beide landen. In totaal werken daar ruim duizend medewerkers. De medewerkers van Neckermann in Terneuzen ondersteunen de verkoopactiviteiten in Nederland. Hier bevindt zich de afdeling Technische Service Logistiek, die onderdeel is van de divisie Customer Services. De afdeling onderhoudt via de telefoon en op papier contacten met de klant, biedt service bij storingen en beantwoordt de meest uiteenlopende vragen. Op de afdeling Technische Service Logistiek is plaats voor een enthousiaste voor 40 uur per week Met jouw technische kennis help je klanten via de telefoon eenvoudig op weg bij onder andere het gebruiken of repareren van apparatuur. Ook geef je uitgebreide productinformatie en leg je deze vast voor andere gebruikers. Vragen van klanten beantwoord je zelfstandig waarbij alles draait om kwaliteit en service. Nadat klanten jou hebben gebeld, leggen ze de hoorn tevreden neer. Je bent in het bezit van een MTO-diploma, richting elektrotechniek of vergelijk bare opleiding. Je kunt omgaan met de computer en de programma's Word en Excel. Ervaring in een verkooptechnische functie is een pre. Met jouw commer ciële en communicatieve vaardigheden en praktijkgerichte instelling lukt het je om iedere klant te woord te staan en te helpen. Herken je jezelf in dit profiel? Dan ben jij wellicht de medewerker Technische Service die wij zoeken. Naast een passend salaris en goede secundaire arbeids voorwaarden biedt Neckermann een prettige werkomgeving met enthousiaste collega's. Bovendien heeft Zeeuws-Vlaanderen heel wat te bieden. Wat dacht je van kilometers lange stranden, filevrije wegen en de Belgische steden Antwerpen, Brugge en Gent om de hoek! Dat maakt Zeeuws-Vlaanderen een prettige regio om in te wonen en te werken. Voor meer informatie over de functie kun je contact opnemen met Rob Martens, hoofd Technische Service Logistiek, telefoon: 011S - 640 686. Heb je interesse? Stuur dan je sollicitatiebrief met C.V. binnen twee weken naar Neckermann Nederland BV, postbus 555, 4530 BA Terneuzen, t.a.v. Carin Blanckaert, personeelsadviseur. Een psychologische maakt deel uit van de sollicitatieprocedure. Neckermann heeft vestigingen Terneuzen, St. Jansteen en in Temse, België. De kantoren op deze locaties zijn gekoppeld door een modern netwerk, dat wordt beheerd door de divisie ICT. Binnen ICT is de afdeling Telematica actief. Deze afdeling optimaliseert de telecommunicatievoorzieningen ter ondersteuning van de bedrijfsprocessen van alle vestigingen. Voor deze afdeling zoeken wij een voor 40 uur per week, locatie Terneuzen Je beheert, bouwt en optimaliseert de teiematicavoorzieningen. Daarnaast implementeer je nieuwe voorzieningen en los je storingen op. Ook behoort het plannen, controleren en sturen van projecten tot jouw taken. Je volgt ontwikkelingen op de voet, verzamelt en analyseert gegevens en onderzoekt behoeften, wensen en klachten van gebruikers. Op basis hiervan doe je aan bevelingen voor verbeteringen. Met jouw stressbestendigheid, sociale vaardigheden en flexibele instelling houd jij de teiematicavoorzieningen perfect draaiende. Je hebt een HBO-opleiding afgerond, bijvoorbeeld HTS-Telematica, of relevante ervaring opgedaan. Kennis van UNIX en Windows-NT is een pre. De Engelse en Duitse taal ben je machtig. Daarnaast ben je bereid om op alle locaties inzetbaar te zijn. Herken je jezelf in dit profiel? Dan ben jij wellicht de telematicabeheerder die wij zoeken. Naast een passend salaris en goede secundaire arbeidsvoor waarden biedt Neckermann een prettige werkomgeving met enthousiaste collega's. Bovendien heeft Zeeuws-Vlaanderen heel wat te bieden. Wat dacht je van kilometers lange stranden, filevrije wegen en de Belgische steden Antwerpen, Brugge en Gent om de hoek! Dat maakt Zeeuws-Vlaanderen een prettige regio om in te wonen en te werken. Voor meer informatie over de functie kun je contact opnemen met Arnaud Allonsius, hoofd Telematica, telefoon 0115 - 640 557. Heb je interesse? Stuur dan een sollicitatiebrief met C.V. binnen twee weken naar Neckermann BV, postbus 342, 4560 AH Hulst, t.a.v. Sander van Wijngaarden, personeelsadviseur. Een psychologische test maakt deel uit van de sollicitatieprocedure. neckermann nederlandi Ib.v. Handelspoort 1 4538 BN Terneuzen neckermann b.v» Geslechtendijk 10 4564 BP St. Jansteen Advies OAL Advies heeft aan de basis gestaan van de invulling van een groot aantal personeelsvacatures in Zuidwest Nederland. Een sterk groeiend aantal opdrachtgevers waardeert onze professionele en praktische aanpak op het gebied van personeelsbeoordeling en werving selectie. Tevens ondersteunen wij onze klantenkring met diverse vraagstukken op het gebied van personeel organisatie. Eén van onze opdrachtgevers is een middelgroot kwaliteitsbedrijf in de bouwsector. De organisatie is gevestigd in de omgeving van Goes. Om cijfermatig vinger aan de pols te houden zijn zij op zoek naar een fulltime 'die zelfstandig de administratie wil uitbouwen' De functie: In deze uitdagende en zelfstandige functie bent u verantwoordelijk voor de gehele administratieve organisatie. draagt zorg voor het opstellen van tussentijdse managementrapportages, de projectadministratie, het opstellen en bewaken van budgetten en levert een actieve bijdrage aan de praktische verwerking van financiële gegevens. Tevens bent u verantwoordelijk voor de optimalisatie van de administratieve organisatie en processen. U bent gesprekspartner van de directie, onderhoudt de benodigde externe contacten en geeft leiding aan 2 administratief medewerkers. Gevraagd wordt: een afgeronde opleiding op MBO-niveau, bijvoorbeeld MEAO-BA, MBA, SPD of een aantal jaren relevante werkervaring. Leidinggevende ervaring is een pré; een grote mate van zelfstandigheid en initiatief; analytisch denkvermogen en een uitstekend cijfermatig inzicht; kennis van gangbare automatiseringssystemen; goede communicatieve vaardigheden en een s Geboden wordt: een zelfstandige en verantwoordelijke functie binnen een dynamische organisatie met een open en informele sfeer; ruimte voor eigen inbreng en initiatief; een a Informatie en sollicitatie: Bent u toe aan deze uitdagende functie? Stuur dan uw sollicitatiebrief en c.v. binnen 10 dagen aan OAZ Advies, t.a.v. Edgar Zwanink, Schaepmanstraat 214463 SC GoesU kunt hem bereiken op telefoonnummer 0113-256600 voor meer informatie. Fax: 0113-256610. E-mail: info@oaz.nl. Internet www.oaz.nl. 0 ARBEIDS8EMIDDELINGSYERGUN Wegens uitbreiding vragen wij diverse Motorwagen distributie voor de regio's Zeeland, Zeeuws-Vlaanderen en West-Brabant -Trekker-Citytrailer voor heel Nederland REIJNDERS LOGISTICS BV Bergen op Zoom Tel. 0164-234881 Voor onze bunkerboten zijn wij op zoek naar: GEMOTIVEERDE MATROZEN SCHIPPERS in bezit van dienstboekje Werktijden 7 dagen op 7 dagen af, of dagdienst. Schriftelijke reacties met CV kunnen binnen 14 dagen worden verzonden naar: Dagevos Handelsmaatschappij B.V. Oost. Kanaalweg 22 4424 NC Wemeldinge LOGISTIEK Magazijnmedewerker m/v voor Bedrijven in Goes, Kapelle en Zierikzee. Vindt jij het leuk om als heftruckchauffeur of als orderplcker in een magazijn te werken informeer dan snel. Er is werk voor de zomermaanden, maar ook voor langere tijd. lnformatie:(OI 13) 25 25 05, Jessica Petiec - Burger Goes, Piet Heinstraat 3 Inkoper m/v voor een relatie in Bergen op Zoom. Het betreft een uitdagende all-round functie waarbij u verantwoordelijk bent voor het bewaken en bestellen van bedrijfsgoe deren ten behoeve van produktieprocessen. U bent in het het bezit van een MBO-opleiding richting logistiek of economie en beheerst de engelse en duitse taal. Daarnaast heeft u goede contactuele eigenschappen (managers, leveranciers) en kunt u werken onder soms voorkomende tijdsdruk. Deze fulltime functie is per direct en voor langere tijd. lnformatie:(0l 13) 25 25 05, Maruja Speelman Goes, Piet Heinstraat 3 SCHOONMAAK Schoonmaker m/v voor een bedrijf in Baarland De werkzaam heden worden op maandag en vrijdag van 8.00 uur tot 15.30 uur uitgevoerd, Ben jij op deze dagen beschikbaar en heb je vervoer, schrijf je dan snel bij ons in lnformatie:(OI 13) 25 25 OS, Jessica Petiet - Burger Goes, Piet Heinstraat 3 tempo-team www.tempo - team.nl MET TEMPO-TEAM ALL STARS HAAL JE ER MEER UIT. Nationaal-Intern. (Benelux-N. Frankrijk) Intern. Transportbedrijf van de SwalllW bv te Heinkenszand. Bei 0900 - 20.20.990 voor de beste banen in Zeeland tempo-team 7 dagen per week tussen 9 en 21 uur 1 AJXyAlL ZORGCENTRUM VOOR DE REGIO Algemene Informatie De Stichting beheert het verzorgingshuis Poelwijck te 's-Heer Arendskerke, gemeente Goes. Het verzorgingshuis biedt plaats aan 105 bewoners, waarvan 20 plaatsen binnen een verpleegunit. In de aanleunwoningen wordt thuiszorg geboden aan verzorgingshuisgeïndiceerden. Daarnaast vindt zorg- en dienst verlening plaats aan ouderen in het totale verzorgingsgebied van de Stichting. Als zorgcentrum is de Stichting verantwoordelijk voor de coördinatie van de zorg en het beheer van de gemeenschappelijke voorzieningen van het woon zorgcentrum Vorsvliet te 's-Gravenpolder en het woonzorgcentrum Meule- weie te Wolphaartsdijk. Bij het verzorgingshuis staan 41 aanleunwoningen. Tevens beheert de Stichting binnen de gemeente Borsele, in vijf woonkernen, 107 bejaardenwoningen met centrale voorzieningen en alarmering. De Stichting Poelwijck heeft een protestants-christelijke grondslag. Binnen de verpleegunit ontstaat de vacature van: 20 UUR EN 16 UUR Functie-inhoud: begeleidt en verzorgt de bewoners van de unit onderhoudt contacten met de bewoners en diens relaties coördineert en bewaakt het zorg- en begeleidingsproces wérkt in teamverband en/of zelfstandig en in onregelmatige dienst draagt mede zorg voor een goede werk-, woon- en leefsfeer Functie-eisen: diploma bejaardenverzorgende/ziekenverzorgende kennis van sociale en lichamelijke verouderingsverschijnselen en de daaraan verbonden zorgbehoeften kennis van de werkorganisatie van de eigen afdeling uitdrukkingsvaardigheid voor het informeren van externe hulpverleners en het opstellen van rapporten en zorgplannen sociale vaardigheid voor een respectvolle omgang met ouderen en hun relaties bij voorkeur ervaring binnen de ouderenzorg zelfstandig kunnen uitvoeren van werkzaamheden en crisisbestendig Arbeidsvoorwaarden: salariëring en overige arbeidsvoorwaarden conform de CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen Informatie en sollicitatie: Wilt u nadere informatie over bovenstaande functie dan kunt u contact opne men met mevrouw T. P. van Dijke-Verkerke, afdelingshoofd verpleegunit. Op werkdagen te bereiken tussen 08.30 uur en 16.00 uur. Telefoonnummer: 0113- 561820. Belangstellenden worden uitgenodigd hun schriftelijke sollicitatie vóór 16 juni te richten aan de afdeling Personeelszaken van Stichting Poel wijck, Slotstraat 15, 4458 BK te 's-Heer Arendskerke.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 38