die overal een mouw aanpast? U bent niet voor één gat te vangen Ben jij zo'n flexibel iemand CATALOGUS DTP-ER Callcentermanager m/v 0 REGIONALE SCHOLENGEMEENSCHAP G0EREE 0VERFLAKKEE DOCENT DUITS (M/V) TOA (M/V) CAD-tekenaar elektrotechniek gezocht COMMERCIEEL/ADMINISTRATIEF MEPEWERK(ST)ER SPAARD SELECT dagfaUdbetorgers houden tijd over voor n©tt«ge dingen. zaterdag 2 juni 2001 Ziekenhuis Walcheren ligt op een steenworp afstand van de Westerschelde. Net als de Schelde biedt ons ziekenhuis ruimte, uitzicht, soms storm en dan weer verstilde momenten; Waar we samen met passie voor mensen zorgen, willen wij elkaar ruimte bieden om de zorg te verbeteren en onszelf te ontwikkelen. De voorgenomen fusie met de Oosterschelde ziekenhuizen in Goes evenals de gezamenlijke transmural afdeling met Thuiszorg Walcheren passen hier uitstekend in. Ben jij representatief, klantvriendelijk en kun je regulerend optreden bij eventuele calamiteiten? Wij zoeken een parttime medewerker receptie!!! Als medewerker receptie verstrek je algemene informatie aan patiënten, bezoekers en medewerkers. Daarnaast verzorg je de communicatiestromen en patiëntenregistratie en oefen je een beperkte bewakingsfunctie uit. Verder bedien je de telefooncentrale en oproepinstallatie en ben je belast met het oproepen van dienstdoend personeel (specialisten, OK-team, röntgen, laboratorium etc.). Wie zoeken we? Wij zijn op zoek naar iemand met een havo- en typediploma die de opleiding tot receptionist heeft afgerond of bereid is deze opleiding te volgen. Je hebt kennis van moderne talen en ervaring in geautomatiseerde gegevens verwerking, je bent representatief, stressbestendig, weerbaar en dient te beschikken over een goede mondelinge uitdrukkingsvaardigheid en een klantgerichte attitude. Het gaat hier om een functie van gemiddeld 16 uur per week voor onbepaalde tijd. Je dient bereid te zijn om ook in de weekeinden en nachtdiensten te werken. Wat we bieden? Werken als medewerker receptie bij Ziekenhuis Walcheren staat voor een prettige werksfeer in een professionele omgeving. De functie is ingedeeld in FWG schaal 30 en kent een minimumsalaris van f 2.802,- en een maximum salaris van f 4.171,- bruto per maand; definitieve inschaling volgens FWG 3.0 moet nog plaatsvinden. Reageren? Interesse in deze baan bij Ziekenhuis Walcheren? Stuur je sollicitatiebrief vóór 16 juni a.s. naar de heer G.M. Boot, personeelsadviseur, Ziekenhuis Walcheren, Postbus 3200, 4380 DD Vlissingen. Meer weten? Neem telefonisch contact op met de heer D.S. Rempt, teamleider receptie, tel. (0118) 42 50 00 of mevrouw E.G.J. van Gessele, hoofd hotel, tel. (0118) 42 50 00, sein 352. Ziekenhuis Walcheren MOOI' WERK IN EEN PRACHTIGE OMGEVING Doelstelling De Stichting OosterscheldezïekenhuizëfT is een dynamische organisatie die er naar streeft om voortdurend de kwaliteit van de zorg voor h^ar patiënten op het hoogst '•mogelijke niveau te brengen en te houden. Structuur De Stichting Oosterscheldeziekenhuizen met 1200 medewerkers en een capaci teit van 364 bedden verdeeld over de locaties Gges en Zierikzee biedt vrijwel alle medische specialismen. Een fusie met Ziekenhuis Walcheren wordt voorbereid. Goede werkplek Om gezamelijk het gestelde doel te bereiken schept de Stichting Oosterscheldeziekenhuizen voorwaarden waardoor de medewerkers met plezier kunnen v werken en goede mogelijkheden krijgen zich te ontplooien. De werkplek Personeel maakt deel uit van het Algemeen Facilitair Cluster en bestaat uit personeels- advisering- en ondersteuning, personeelsadministratie, salarisadministratie, bedrijfsmaatschappelijk werk/Arbocoördinator en opleiding en ontwikkeling. Voor de werkplek Personeel zoeken wij een: Medewerker Personeels-lsalarisadministra tie voor bepaalde tijd in verband met de administratieve afhandeling van FWG 3.0. Aanstelling gedurende de periode juli t/m december 2001 voor gemiddeld 36 uur per week. De functie is eventueel ook door twee parttimers in te vullen. Vacaturenummer: 01.46 Voor de werkplek Personeel zoeken wij een: Personeelsfunctionaris in verband met tijdelijke uitbreiding van de formatie voor een contract van minimaal 16 en maximaal 20 uur per week vanaf iuli t/m december 2001 Vacaturenummer: 01.47 Functie-informatie: De medewerker(s) worden inge zet om de administratieve afhandeling van de functiewaar dering in de personeels- en sala risadministratie te verwerken. Dit betreft grotendeels het invoeren van mutaties in de sys- teemdelen PERSIS en SALARIS. Daarnaast kan de medewerker ingezet worden voor hieruit voortvloeiende of algemene werkzaamheden voor de perso neels- en salarisadministratie. Wij zoeken kandidaten die: beschikken over een rele vante MBO-opleiding, bij voorkeur aangevuld met een diploma Sociale Verzekeringswetten; beschikken over accuratesse, kennis en (minimaal 1 jaar) ervaring met personeelsadmi nistratie, loonadministratie en de geautomatiseerde verwerking hiervan; bij invulling van de vacature door meerdere kandidaten dient in elk geval één van hen te beschikken over kennis en ervaring op het gebied van de loonadministratie en één van hen over kennis en ervaring op het gebied van perso neelsadministratie. Wij bieden: De mogelijkheid om de werkzaam heden op flexibele werkdagen en werktijden te verrichten. Een aanstelling onder voorwaarden van de CAO Ziekenhuizen. Salariëring volgens FWG schaal 35 (minimaal fl. 2.949,- en maximaal fl. 4.278,-). Interesse? Informatie is te verkrijgen bij de heer C. van der Poel, allroundmedewerker salarisadministratie, telefoonnummer 0113 - 23 43 76 of mevrouw J. van den Dries, personeelsfunctionaris, telefoonnummer 0113 - 23 45 73. Alleen als u aan de gestelde functie-eisen voldoet kunt u, binnen 14 dagen na plaatsing, uw sollicitatie richten aan de Stichting Oosterscheldeziekenhuizen, t.a.v. de werkplek Personeel, bestemmingsnummer: 90, Postbus 106, 4460 BB Goes onder vermelding van het vacaturenummer. Functie-informatie: Binnen de organisatie is het lijnmanagement integraal verantwoordelijk voor het personeelsbeleid. De personeels- adviseurs en personeelsfunctiona rissen binnen de werkplek Personeel zijn verantwoordelijk voor de ondersteuning, advise ring en informatievoorziening aan het management. Wij zoeken een kandidaat die: beschikt over een relevante Mbo-opleiding en/of een rele vante Hbo-opleiding volgt; enkele jaren relevante werkervaring heeft; evenals wij veel waarde hecht aan een kritisch inzicht in eigen handelen; flexibiliteit, betrokkenheid, samenwerking en verantwoordelijkheidsgevoel herkent als trefwoorden voor de werkhouding. Wij bieden: Een aanstelling onder voorwaarden van de CAO Ziekenhuizen. Salariëring volgens FWG schaal 45 (minimaal fl. 3110,- en maximaal fl. 5056,-). Interesse? Informatie is te verkrijgen bij mevrouw J. van den Dries, personeelsfunctionaris, telefoonnummer: 0113 - 23 45 73 of de heer H. Reijnders, personeelsadviseur, telefoonnummer 0113 - 23 45 76 Alleen als u aan de gestelde functie-eisen voldoet kunt u, binnen 14 dagen na plaatsing, uw sollicitatie richten aan de Stichting Oosterscheldeziekenhuizen, t.a.v. de werkplek Personeel, bestemmingsnummer 90, Postbus 106, 4460 BB Goes onder vermelding van het vacaturenummer. Een assessment kan deel uitmaken van de selectieprocedure. OOSTERSCHELDEZIEKENHUIZEN De Regionale Scholengemeenschap Goeree-Overflakkee te Middelharnis vraagt met ingang van het nieu we schooljaar een en een Voor de te benoemen docent(e) Duits is een fulltime aanstelling in schaal 10 beschikbaar. Er kan echter ook naar een parttime aanstelling gesolliciteerd worden. Ook studerenden worden uitgenodigd te solliciteren. De te benoemen Technisch Onderwijs Assistent zal met name werkzaamheden verrichten t.b.v. de lessen scheikunde en biologie. Minimaal is een MBO-opleiding (bijv. middelbaar laboratorium onderwijs) vereist. Het betreft een fulltime functie in schaal 5. De RGO is een relatief kleinschalige brede scholengemeenschap voor openbaar onderwijs. De school is licht groeiend en telt momenteel ca. 760 leerlingen en 70 personeelsleden. Naar verwachting zal in de loop van het jaar 2003 een compleet nieuw schoolgebouw in gebruik worden genomen. De rector verstrekt over de vacatures desgewenst telefonische informatie. Het telefoonnummer van de school is: 0187-482777 (privé 0187-482250). Belangstellenden worden uitgenodigd hun sollicitatie -met vermelding van opleiding, ervaring en re ferenties- vóór 8 juni a.s. te richten aan de RGO, t.a.v. de rector, de heer A. Beuker, Postbus 57, 3240 AB Middelharnis. Kojo Engineering b.v. ADVISEREND INGENIEURSBUREAU Vlissingen 0 I I 8-4 I I 042 •ELEKTROTECHNIEK «INSTRUMENTATIE «INDUSTRIËLE AUTOMATISERING •WERKTUIGBOUW «PIPING «BOUWKUNDE «CIVIELE TECHNIEK Kijk op www.kojo.nl Dan ben jij onze Wij zoeken een punctuele en accurate dame of heer die in no-time transformeert van een administrateur naar een telefonisch verkoper. Ben jij zo iemand dan hebben wij een interessante werkomgeving voor je. PWG is een groeiend bedrijf. Wij ontwikkelen en maken hoogwaardige veiligheidskleding zoals brand weer-, reflectie- en doorwerkkleding. De baan: - het telefonisch adviseren van nieuwe en bestaande relaties - administratieve werkzaamheden voor de verkoopafdeling Onze wensen: - opleiding op MBO-niveau - affiniteit met de moderne computerprogrammatuur - goede commerciële vaardigheden - brede algemene belangstelling, klantgericht - kennis van talen is een pre PWG Bedrijfsveilige Kleding B.V. t.a.v. afdeling personeelszaken Postbus 103 4460 AC Goes Je profiel: collegiale instelling, teamworker - een stressbestendige en stabiele persoonlijkheid - Wij bieden: ^§iS een afwisselende job binnen een dynamische organisatie met prima arbeidsvoorwaarden. Mensen met ambitie groeien mee met PWG. |e sollicitatiebrief voorzien van CV en een recente pasfoto stuur je binnen 14 dagen aan onderstaand adres. PWG Bedrijfsveilige Kleding B.V. <~>m onze a^e''n9 Lay-out te versterken zijn wij op zoe De leukste Irotiekcatalogus Pabo is dé trendsetter in #©Bïefie Nederland Belqië, Frankrijk. In deze functie is het verzorgen van werktekeningen en het maker zijn wij op zoek naar een (M/V) Pabo is dé trendsetter in Nederland, België, Frankrijk, Oostenrijk, Engeland en Duitsland op het gebied van erotiek per postorder. Wij zijn een uiterst professioneel postorderbedrijf dat een sterke groei doormaakt. We zetten per jaar enkele hoofdkatalogi en nog diverse kleinere mailings uit. Onze filosofie is gebaseerd op vrijheid en respect voor ieders erotische wensen. We bieden daartoe een breed assortiment aan voor hem en haar en hechten daarbij grote waarde aan discretie en maatschappelijke normen. Op ons hoofdkantoor in Walsoorden in Zeeland (op 30 minuten afstand van Antwerpen), werken momenteel ruim 100 enthousiaste mensen. ^Bssfie In deze functie is het verzorgen van werktekeningen en het maken van pagina lay-outs één van je hoofdtaken Verdere werkzaamheden zijn het begeleiden van de lithografie en het mede zorgdragen voor een efficiënte productieor ganisatie op de afdeling. Dit alles gebeurt in nauw overleg met je collega's van afdeling Inkoop. IP«slb@ z®ekft Gemotiveerde kandidaten die een afgeronde grafische opleiding op MBO- niveau hebben. Men dient te beschikken over kennis van en ervaring met het grafische productieproces. Daarbij is een goede beheersing van de pakketten Photoshop, Illustrator en QuarkXpress een vereiste. Uiteraard zijn ook goede sociale en communicatieve vaardigheden absoluut noodzakelijk en dient men creatief, flexibel en stressbestendig te zijn. Onze voorkeur gaat uit naar kan didaten woonachtig in de regio. (Psalfe® Wij bieden een interessante funktie voor een teamgerichte persoonlijkheid in een modern en sterk groeiend bedrijf. Deze functionaris rapporteert aan de manager Lay-out, waarbij je samenwerkt met een jong team in een sfeer waar samenwerking en collegialiteit belangrijk zijn. Uiteraard bieden wij voor deze functie een passend salaris en goede secundaire voorwaarden. 8€©r#@Mis Kun je jezelf vinden in het bovenstaande profiel en heb je belang stelling voor deze functie? Stuur dan je sollicitatiebrief vóór 16 juni a.s. naar PABO B.V./ afd. Personeelszaken, t.a.v. Frederique Coers, Postbus 274, 4560 AG te Hulst. Meer gedetailleerde informatie over deze functie kun je verkrijgen bij Saskia Klaren, tel. 01 14 - 68 7700. Draag jij bij aan het effect van Spaar Select? Het bedrijf \f\ Spaar Select is het grootste onafhankelijke advies bureau in de financiële dienstverlening. Maandelijks worden circa 10.000 consumenten geadviseerd door onze Accountmanagers, waarbij de kwaliteit van het advies hoog in het vaandel staat. Op dit moment heeft Spaar Select 38 franchisekantoren die allemaal de beschikking hebben over een eigen calleenter waar een team van agents telefonisch voorbereidend werk verricht voor de Accountmanagers. De Callcentermanager bege leidt zijn team door middel van product- en verkooptraining en persoonlijke coaching. Tevens is de Callcentermanager verantwoordelijk voor werving en selectie en neemt hij of zij plaats in het Management Team. Het profiel \/f\ Het ideale profiel van een Callcentermanager is iemand tussen de 23 en 35 jaar op MBO-niveau (met één jaar werkervaring) of HBO-niveau waar de volgende eigenschappen op van toepassing zijn: commercieel, flexibel, jonge-honden-mentaliteit, eerlijk, overtuigings kracht, leidinggevende capaciteiten, communicatief sterk, en leergierig. De aanbieding Voor onze vestigingen in Axel en Middelburg zijn wij op zoek naar Callcentermanagers. Wij bieden een zeer afwisselende baan met veel verantwoordelijkheid in een jong en snelgroeiend bedrijf, prima startsalaris en een goed toekomstperspectief. De procedure I^J Voldoe je aan ons ideale profiel, of denk je om andere redenen geschikt te zijn als Callcentermanager, dan kun je binnen 14 dagen je motivatie inclusief c.v. richten aan de heer N. Schiettekatte, Postbus 8094, 4330 EB MIDDELBURG, tel. 0118-67.40.00, fax 0118-67.40.01 of e-mail naar Nicolai.Schiettekatte@spaarselect.nl. Geen baan maar een carrière wordgo0<eneeMla«derbet«r ger.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 32