STUURLIEDEN WERKTUIGKUNDIGE! 1 MARITIEM 0FFICIEREI 1 DP-OPERMORS Voordat je voor jezelf begint heb je al naam gemaakt. PZC ADMINISTRATOR DISTRIRUTION m zaterdag 2 juni 2001 De d00 is HET onderwijsadministratiekantoor voor schoolbesturen van alle typen onderwijs: primair, middelbaar, voortgezet, hoger en speciaal onderwijs. Tevens werken we voor aanverwante organisaties als samenwerkingsverbanden. Met ons flexibele, fullservice dienstenpakket bieden we klanten concrete oplossingen. Hun vraag, doelen en continuïteit staan daarbij centraal. dOO heeft de mensen, middelen en diensten in huis om krachtige ondersteuning te leveren op het gebied van personele zaken, financiën, bestuurs- en managementadvisering, huisvesting en bouwzaken, informatisering en automatisering. Ook bieden we managementtraining en interim-management. FINANCIËLE TALENTEN (m/v) met feeling voor cijfers en mensen. Je werkveld Je komt te werken binnen de productgroep Financiën, welke bestaat uit het team Financiële Administratie (FA) en het team Financieel Economische Zaken (FEZ). De product groep verzorgt de volledige financiële administratie voor met name scholen van het primair en voortgezet onderwijs. Naast begrotingen, rapportages en jaarrekeningen, verzorgen we vaak ook de aanvragen aan het ministerie van OC&W voor rijksvergoedingen en voeren we berekeningen uit in het kader van de Wet op de Financiële Gelijkstelling. TEAMLEIDER FINANCIËLE ADMINISTRATIE Wat je gaat doen Als teamleider FA coördineer en begeleid je de werkzaamheden van het team FA, je bent dan ook verantwoordelijk voor de voortgang van de tijdige verwerking van de financiële gegevens. Je adviseert, controleert en voert de beleidsvoorbereidende financieel economische werkzaamheden uit. Ten slotte lever je de financiële gegevens aan ten behoeve van de begroting, tussentijdse financiële rapportages en verantwoordingen. SOLLICITATIES SCHRIFTELIJK AAN: Dockwise B.V., Lage Mosten 23, 4822 NJ Breda l.a.v. de heer J.A.F.M. van Dijk (General Manager Personnel Organisation) Telefoon: 076 5484100, Fax: 076 5484299 E-mail: p&o@dockwise.com DOCKWISE Voor telefonische inlichtingen vragen naar mevrouw Ingrid de Potter. Lamb Weston/Meijer VO.F is een in 1994 ontstane joint-venture die de krach ten van de Amerikaanse aardappel verwerker Lamb Weston Inc. en de Ne derlandse aardappelspecialis! Meijer bundelt. Lamb Weston bestaat inmiddels 51 jaar en is met een omzet van on geveer USD 1.5 miljard, meer dan 6000 employees en 17 productie locaties, mondiaal de nummer één op het gebied van aardappelverwerking. Mei|er startte in 1984 met de aardappelverwerking en is daarnaast sinds 1920 een succesvol aardappelhuis met o.a. zelf ontwikkelde rassen. Met zijn 1000 medewerkers is Lamb Weston/Meijer een dynamisch en snelgroeiend bedrijf met vestigingen in Kruiningen, Oosterbierum, Bergen op Zoom en Tilburg. Na recente uitbreidin gen slaat in Kruiningen nu een van de grootste en modernste, volledig geauto matiseerde aardappelverwerkingsunit van Europa. Door haar innovatieve producten, sterke marketing onder steuning, zelfontwikkelde technologieën, constante service en kwaliteit, mag Lamb Weston/Meijer grote internationale fastfood-, restaurant- en catering be drijven tot haar klantenkring rekenen. www.lambweston com Het hoofdkantoor van Dockwise is gevestigd te Breda. In totaal werken er 75 medewerkers verdeeld over de kantoren in Breda, Houston, Fort Lauderdale en Mandelieu. Daarnaast zijn 525 zeevarende medewerkers wereldwijd actief in zeer afwisselende vaargebieden met de meest uiteenlopende ladingen. Dockwise werkt volgens een gecertificeerd ISO 9001 en ISM Management Systeem. In verband met nieuwbouw en uitbreiding die opgeleid willen worden om in diverse van onze vloot hebben wij plaatsingsmoge- allround functies dienst te doen aan boord lijkheden voor enthousiaste MO'ers (M/V) van onze schepen: Als Administrator Distribution zorg je voor de afhandeling van de verzending van onze producten naar Duitsland en Frankrijk, zowel compleet als in deelpartijen. Je bent er mede voor verantwoordelijk dat gemaakte leverafspraken kwalitatief en kwantitatief worden nagekomen. Je onderhoudt contacten met externe vervoerders en coördineert de planning van de verlading. Te vens verzorg je de documenten voor de transporten en controleer je de vervoersfacturen. Onze gedachte gaat uit naar een kandidaat die door opleiding en werkervaring op MBO functioneert. Je hebt bij voorkeur in een functie gewerkt waarin je te maken had met de distributie van diepgevroren voedselprodukten. Met de computerprogramma's Word en Excel kan je uitstekend omgaan en kennis van het AS400 systeem is een pre. Je beheerst de Franse en Duitse taal in woord en geschrift. Naast het accuraat en zelfstandig kunnen werken, verwachten wij een enthousiaste en flexibele werkhouding. We "vragen" veel, maar we hebben dan ook veel te "bieden". Een verantwoordelijke en uitdagende baan, bij een snel groeiend bedrijf met goede toekomst vooruitzichten. Uiteraard hebben we een prima pakket arbeidsvoorwaarden. Als je geïnteresseerd bent in deze vacature verwachten we jouw sollicitatiebrief binnen 10 dagen. Te richten aan Lamb Weston Meijer V.O.F., afdeling Personeel en Organisatie, Postbus 17, 4416 ZG Kruiningen Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. DOCKWISE is specialist op. het gebied van zwaar zeetransport van onder meer booreilanden, containerkranen, baggermateriaal, on-/offshore modules, etc. Momenteel voert Dockwise het management over een vloot van 12 halfafzinkbare zwaartransportschepen. Je bent een ondernemer of je bent het niet. Maar zelfs als het je met een gerust hart in kunt storten. Want je kunt je hele- ondernemen je in het bloed zit, is het een grote stap om je maal toeleggen op waar je goed in bent: ondernemen. Wil je eigen bedrijf te beginnen. Je geeft zekerheden op en investeert succesvol ondernemen in de uitzendbranche? Heb je een hbo in een avontuur waarvan je de afloop niet kent. Het liefst wil werk- en denkniveau en ben je dienstverlenend ingesteld? jewel zelfstandig een bedrijf opbou- nrhironomnrc rn /\t Informeer dan naar onze franchise- wen en tot een succes maken, maar rranCmSenemerS m/V moge,ijkheden. dan zonder alle risico's en bijkomende GO0S 011 AASdö©!burg En wellicht open jij binnenkort de rompslomp. En dat is precies wat Olympia je te bieden heeft. 65e vestiging van Olympia. Schrijf een brief naar Olympia Als franchisenemer bij Olympia ben je zelfstandig ondernemer Uitzendburo, ter attentie van Dhr. W. van der Kolk, Eisenho- in de sterk groeiende uitzendbranche. Je runt je eigen uitzend- werlaan 140, 2517 KN Den Haag. U kunt ook e-mailen bureau in jouw regio en je profiteert van de naam, de kennis naar: w.vd.kolk@olympia-uitzendburo.nl en de faciliteiten van Olympia. Het is een avontuur waar je of bel: (070) 338 10 50. FINANCIEEL BEDRIJFSECONOMISCH MEDEWERKER Watje gaat doen? Je krijgt een aantal scholen aan jouw zorg toevertrouwd. Samenwerking en deskundigheid zijn hierbij kernwoorden. Naast het adviseren over financieel economische (beleids)- zaken, beheer je ook de uitvoering en het budget daarvan. Een belangrijk taak is de bewaking en analyse van alle geautomatiseerde gegevens, die je aanlevert voor het opstellen van jaarplannen, tussenrapportages en financiële jaarverslagen. Watje moet kunnen? Voor deze afwisselende functie heb je je HBO- werk en denkniveau aangevuld met meerdere jaren relevante ervaring in schooladmi nistraties. Je bent, denkt en werkt klantgericht. Daarbij heb je niet alleen oog voor de financiële kant van de zaak, maar ook voor de persoonlijke contacten met 'jouw' klanten. Je beschikt dan ook over uitstekende sociale en communicatie vaardigheden. Weetje bovendien je rollen als adviseur en budgetbeheerder op een sympathieke en integere manier met elkaar te combineren, dan ben jij degene die wij zoeken. Wat wij jou bieden Binnen beide teams heb je een grote mate van zelfstandigheid. En je krijgt alle ruimte en mogelijkheden om je verder te ontwikkelen. Uiteraard bieden we jou uitstekende arbeidsvoorwaarden. Afhankelijk van je opleiding en ervaring, kan voor beide functies je saLaris oplopen tot maximaal 6.604,- bruto per maand (schaal 9) bij een volledige aanstelling. Interesse in één van de banen? Voor meer informatie kun je bellen met de heer D. Bonn, productmanager Financiën, 010- 282 18 82. Spreekt één van de banen je aan, dan vragen we je binnen 7 dagen een brief met motivatie en C.V. te schrijven aan de heer P. Offerman, P&O adviseur, dienst Openbaar Onderwijs, Houtlaan 21, 3016 DA Rotterdam. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie is niet gewenst. ^7" onderwijs Ter versterking van de afdeling Logistiek Distributie te Kruiningen zijn wij op zoek naar een: Watje moet kunnen Je hebt jouw HBO werk- en denkniveau aangevuld met meerdere jaren relevante ervaring. Uiteraard heb je leidinggevende capa citeiten en zijn je mondelinge en schriftelijke vaardigheden uitstekend te noemen. Heb je daarnaast aantoonbare ervaring met financiële software en programma's zoals Word en Excel dan ben jij diegene die wij zoeken. HET PROFIEL: Enthousiaste medewerkers met teamgeest. De geschikte kandidaten kunnen zelf standig werken en dragen een grote mate van verantwoordelijkheid. Voorts dienen de kandidaten te beschikken, over goede communicatieve vaardigheden en interesse te hebben om zich alle aspecten van ons bedrijf eigen te maken. VEREIST WORDT: Middelbare/Hogere Zeevaartschool (geldig VBB) beheersing van MS office GEBODEN WORDT: een uitdagende functie in een dynamisch bedrijf een arbeidsvoorwaardenpakket conform Dockwise CAO een goede verlofregeling carrièreperspectieven

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 28