administratief medewerker PERSONEEL DELTM ervaren kraanmachinist Wij vragen voor direct, een ervarenzelfstandige en handige service monteur cv monteur/loodgieter PROVOOST NAVIST PZC zaterdag 2 juni 2001 26 Dagbladbezorgers maar rue y tegen zeggen. PZC llll—X Jos Bol Internationaal Transport WEMELDINGE TELEFOON 0113- 0113-621808 FAX 0113-622240 MOBIEL 06.53.200.133 Zoekt op korte termijn Internationale Chauffeurs. Die in het bezit zijn van een groot rijbewijs C E en ADR stukgoeddiploma Die van aanpakken weten, secuur en zelfstandig kunnen werken Ben jij degene die wij zoeken Bel dan: 0113- 621808 bgg 06-53-200133 of 0049-17.39.286.235 E mail jboltransport@hetnet.nl Gevraagd voor telescoopkraan met alle benodigde papieren. ini. Kraanbedrijf Tholen v.o.f Jordy 06-53727976 in het bezit van WA 1 certificaat rijbewijs BE zelfstandig kunnen werken daar staat veel tegenover zoals?" eert prima werksfeer met afwisselend werk. een goed salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor vakmensen zeker de moeite waard om even contact met ons op te nemen. Vraag naar A.C. de Rijke (0118-464061 CV INSTALLATEURS - LOODGIETERS Andorraweg 14389 PG Vlissingen Oost DELTA streeft naar een optimale binding met haar klan ten en wil dit bereiken door onder andere een uitstekende telefonische bereikbaarheid, het creëren van een één- ingangsprincipe, het verhogen van de servicegraad, en ruimere openstellingstijden. Om hier inhoud aan te geven is een Customer Care Center in Middelburg ingericht, waarin alle telefonische klantencontacten geconcen treerd zijn. Binnen het Customer Care Center van DELTA wordt een Business Center (circa 10 medewerkers) opgezet voor het commercieel bedienen van de Midden Zakelijke Markt (MZM). Voor deze nieuwe activiteiten zoeken wij kandidaten voor de functie van Supervi Busines Het Business Center verricht primair de volgende activi teiten: Telefonische Verkoop Het telefonisch benaderen van de MZM met als doel bestaande elektriciteitscontracten te verlengen en nieuwe klanten te werven. TeleMarketing Het telefonisch benaderen van de MZM in het kader van marketingactiviteiten. Business Service Het optreden als primair telefonisch aanspreekpunt voor en het bieden van service aan de MZM. Administratieve werkzaamheden die voortvloeien uit bovenstaande activiteiten, onder andere de coördinatie en bewaking van acties naar klanten. Kerntaken: Als supervisor ben je primair verantwoordelijk voor de dagelijkse gang van zaken en geef je leiding en inhoud aan een aantal voor het team en de performance cruciale taken. Concreet betekent dit dat je: de medewerkers Business Center waar nodig aanstuurt en ondersteunt; als vraagbaak/eerste aanspreekpunt fungeert voor de medewerker, zowel vakinhoudelijk als op het vlak van de geautomatiseerde systemen; rapportages en analyses over de performance van de afdeling opstelt, en initiatieven neemt voor verbetering. Je ressorteert onder de manager Customer Care Center, die de eindverantwoordelijkheid voor de perfor mance van de afdeling heeft. Profiel: Om deze nieuwe en veelzijdige functie met succes te kunnen uitoefenen, moet je je herkennen in het volgende profiel: een MB0+ opleiding, bij voorkeur in de commerciële richting, dan wel een vergelijkbaar werk- en denkniveau; leidinggevende kwaliteiten, waarbij zeker een natuurlijk talent voor het coachen en stimuleren van medewerkers in het team onontbeerlijk is; een ruime ervaring in het op zakelijke en professionele wijze onderhouden van klantencontacten, telesales en telemarketing; kennis van en ruime ervaring met geautomatiseerde systemen; gewend zijn te denken in grotere verbanden, die de grenzen van de afdeling overstijgen; zelfstandig kunnen functioneren, pragmatische instelling, besluitvaardig. Een psychologisch onderzoek kan deel uit maken van de procedure. Informatie: Voor informatie over deze vacature kun je contact opne men met Frans van de Vorle, Manager Customer Care Center, telefoon (0118) 88 20 96. Voor de afdeling Marketing van de sector Commerciële Zaken in Middelburg zijn wij op zoek naar een Channelmanage Tot je kerntaken behoren het ontwikkelen van de indirec te marketing- en verkoopkanalen, retail, wholesale en online sales, voor de middenzakelijke markt en later ook voor de consumentenmarkt. In nauw samenspel met de afdeling Indirect Sales verzorg je marktanalyses en ont wikkel je strategieën en actieplannen. Je rapporteert aan de Manager Marketing. Profiel: Om deze functie te kunnen vervullen is noodzakelijk dat je beschikt over: een afgeronde HBO-opleiding, bij voorkeur aangevuld met NIMA-C; tenminste enkele jaren relevante werkervaring, bij voorkeur opgedaan in een commodity-omgeving; goed ontwikkelde analytische vermogens; een pragmatische en creatieve instelling; uitstekende communicatieve eigenschappen. Bekendheid met telemarketing en e-commerce is een pre. Informatie: Voor informatie over deze vacature kun je contact opne men met Femke Mackenzie, Manager Marketing, tele foon (0118) 88 22 31. Het Projectbureau doet vooral projecten op het gebied van behandeling van drinkwater, afvalwater en proceswa ter. Voor deze afdeling binnen het hoofdkantoor in Middelburg zoeken wij door toename van de werkzaam heden een Projectingenieur E&l Na een inwerkperiode wordt je zelfstandig ingezet voor: het maken van (deel)ontwerpen van installaties, 8 het opstellen van bestekken, begrotingen en bouw- planningen, 8 coördinatie van uitvoering van werken, 8 onderzoek naar verdere efficiëntie in de techniek, 8 toetsing van materiaal van leveranciers en geleverd werk van aannemers, 8 bewaking van beschikbare budgetten. Op middellange termijn behoort het leiding geven aan projecten tot de mogelijkheden. Profiel: Wij zoeken iemand die positief kritisch is ingesteld, naar anderen toe, maar ook naar zichzelf, bij voorkeur met de volgende opleidingen en capaciteiten: v 8 een afgeronde opleiding HTS-Electrotechniek; 8 enkele jaren ervaring in de uitvoering; 8 bereidheid om een opleiding waterbehandeling te volgen. Salarisindicatie: Maximaal circa fl. 6500,- bruto per maand. Informatie: Voor informatie over deze vacature kun je contact opne men met Joop Pieper, Chef Projectbureau, telefoon (0118) 88 22 40. Een van de activiteiten is het beheer en onderhoud van Openbare Verlichting. Binnen DELTA is het Bedrijfsbureau E verantwoordelijk voor het verder ontwikkelen en behe ren van deze business. Binnen dit team zijn we op zoek naar een enthousiaste en gedreven Projectingenieur Openbare Verlichting Primair zal het takenpakket gericht zijn op uitbreiding, beheer en onderhoud van het geliberaliseerde producten pakket Openbare Verlichting van DELTA. Onderhouden van klantenrelaties vormt een belangrijke taak binnen deze technisch-commerciële functie. De standplaats is GOES. Kerntaken: 8 een kader ontwikkelen voor beleids- en beheerplannen voor klanten; 8 het uitvoeren van marktanalyses, productontwikkeling en prijsstelling voor de uitbouw van activiteiten; 8 bijdragen aan acquisitie bij bestaande en nieuwe klanten; 8 onderzoek naar verdere efficiëntie in de techniek; 8 het zorgdragen voor maatwerk in de onderhouds contracten van klanten; 8 de ontwikkeling van productinformatie, PR-media en data- verkeer voor klanten (internet). Profiel: Van de kandidaten verwachten wij bij voorkeur de volgende opleidingen en capaciteiten: 8 HBO werk- en denkniveau (bij voorkeur HTS- Electrotechniek); 8 ervaring met informatietechnologie en projectmatig werken; 8 enkele jaren ervaring in een technisch- commerciële functie; 8 de eigenschappen: zelfstandigheid, initiatiefrijk, creativiteit, doorzettingsvermogen, flexibiliteit en goed ontwikkelde communicatieve en organisatorische vaardig heden. Salarisindicatie: Maximaal circa fl. 6500,- bruto per maand. Informatie: Voor informatie over deze interessante vacature dan kun je contact opnemen met Sjaak van de Vrie, Chef Bedrijfsbureau E, telefoon (0118) 88 40 30. Wat bieden wij: Werken bij DELTA betekent een bijdrage leveren aan een ondernemend en veelzijdig bedrijf dat sterk in ontwikkeling is. Wij stellen daar tegenover: 8 een goed en compleet pakket arbeidsvoorwaarden dat gebaseerd is op de CAO voor Energie- en Nutsbedrijven; 8 een participatieregeling en bedrijfsspaarregelingen; 8 mogelijkheden voor verdere ontwikkeling, waaronder opleiding en trainingen; 8 volop ruimte voor eigen inbreng en initiatief in een informele organisatie met korte lijnen. Gestart wordt met een arbeidsovereenkomst voor één jaar. Na gebleken geschiktheid wordt dit omgezet in een dienstverband voor onbepaalde tijd. Interesse? Sollicitaties, voorzien van CV, kunnen binnen twee weken gericht worden aan onderstaand (e-mail) adres ter attentie van het secretariaat van de afdeling Personeel Organisatie. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld, O.V. DELTA 1 edrijven Postbus 5048 8 4330 KA Middelburg 8 tel. (0118) 882000 8 Internet: http://www.deltanutsbedrijven.nl 8 e-mail: vacatures@delta-zld.nl N.V. DELTA Nutsbedrijven richt zich met circa 1.300 medewerkers op de levering van een integraal productenpakket; zij verzorgt voor Zuidwest- Nederland de distributie van elektriciteit, gas, water, radio- en televisie signalen en telecommuni catie- en milieudiensten. Ook de productie van water en elektriciteit behoort tot haar activitei ten. De organisatie is een zeer actieve speler in de liberaliserende energiem arkt, waarin zij zich heeft ontwikkeld tot een succes volle en marktgerichte partij. Wim (66) zei ons van tevoren; "Ik ben dan misschien wel met pensioen, maar ik kan niet niks zitten doen." Nou, dat hebben we gemerkt. Elke dag staat Wim stipt op tijd klaar om zijn stapel kranten van die dag in ontvangst te nemen. Steevast zachtjes fluitend fietst hij zijn wijk in. Dag in dag uit brengt Wim zo het goede en het slechte nieuws bij de mensen thuis. En als hij na iets minder dan een uur de keukendeur voldaan achter zich in het slot trekt, is hij wat zweetdruppeltjes armer en een leuke zakcent rijker. Een krantenwijk, hij kan het iedereen aanraden. Nou, dat horen we graag. Want mensen zoals Wim zijn wat ons betreft van harte welkom. Gezocht: (senior-)dagbladbezorgers. 0800-0231231. CF is een gediversificeerde onderneming met 35 medewerkers, actief op van motorenrevisie, het produceren en repareren van onderdelen van machines installaties alsmede de import van en de handel in motoren, tuinmachines en Wij zijn op zoek naar een full-time Taakomschrijving: - Je bent een centraal aanspreekpunt van onze showroom/winkel - Je ontvangt en verwerkt binnenkomende telefoongesprekken - Jé verzorgt de fakturering - Diverse administratieve en verder voorkomende werkzaamheden Wij bieden: - een afwisselende functie binnen een team enthousiaste collega's Wij vragen: - Een opleiding op MBO-niveau (bijv. MEAO-opleiding) - Een representatieve en gemotiveerde persoonlijkheid - Kennis en ervaring met automatisering strekt tot aanbeveling Ben jij de juiste persoon die deze functie tot een succes wilt maken? Dan nodigen wij je van harte uit om te solliciteren bij: CF MOTOREN t.a.v. de directie J.W. Frisostraat 31 4413 CB Krabbendijke Voor meer informatie over het bedrijf: www.cf-machinefabriek.com het gebied chines en kassen. DELTA is een gezond en sterk expanderend bedrijf en biedt buitengewoon interessante functies, waarbij verantwoordelijkheid, ruimte voor eigen initiatief en vrijheid om te ondernemen centraal staan. ///A

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 26