Tence PERSONEEL kreko PEOHI EDERLAND Gezocht: teamplaver met pit/ PZC Cold Store Flushin Directeur (m/v) MEDEWERKERS HELPDESK Intercedent m/v it i tzcwdbvrca u Roggeveen}) 2 VERZORGENDEN voor de AVONDDIENST WEEKEINDEVERZORGINGSHULP SP W-er VERZORGENDE M.E.A.O.'er en geen ervaring? Administratief medewerker m.v zaterdag 2 juni 2001 urn (Koel- en Vriesveem Vlissingen bv' Denemarkenweg 20 1 4389 PE Vlissingen-Oost Port nr. 39801 The Netherlands IÜM Phone (0118) 4609 22 E-mail: flushingstores@vanbon.nl Fax (0118)465666 Http: //www.vanbon.nl is een dienstverlenend bedrijf op liet gebied van opslag en expeditie viui koel- en vriesgoederen. Het bedrijf heeft samen met gelieerde ondernemingen te Rotterdam en Beneden-Leeuwen (GUL) een belangrijke positie op hel gebied van importbehandeling, op-/overslag en transpon van diverse soorten bevroren en gekoelde overzeese producten, O.a. wordt een belangrijk ge deelte van de Europese import van vruchtensappen en -concentraten afgewikkeld, afkomstig uil diverse landen in Noord-, Midden- en Zuid-Amerika, het Verre Oosten, het Middellandse Zee gebied etc. Van Bon is een zeer flexibele organisatie waar in kleine, zeer goed gemotiveerde, teams wordt gewerkt. Het kwaliteitsniveau van de dienstverlening wordt in de gehele wereld als zeer hoog ervaren. Mede dankzij deze reputatie is het bedrijf, veelal op exi lusiviteitsbasis, werkzaam voor marktleiders in hun sector. Voor onze vestiging in Vlissingen-Oost zijn wij op zoek naar Commercieel assistent (m/v) (32 - 40 uur/week) Taken en verantwoordelijkheden: Werving van nieuwe klanten Beheer van het bestaande klantenbestand Offertes uitbrengen en opvolgen i.o.m. de commerciële managers Voorbereiden klantenbezoek Contacten onderhouden met klanten Wij vragen van u: Denk- en werkwijze op HBO-niveau Goede kennis van de Nederlandse, Duitse en Engelse taal (Frans is een pre) Kennis van logistiek/vriesmarkt strekt tot aanbeveling Flexibiliteit en klantvriendelijkheid Representatief Belangstellenden kunnen hun schriftelijke sollicitatie, voorzien van een C.V., richten aan ons hoofdkantoor te Beneden-Leeuwen: Koel- en Vriesveem Vlissingen bv t.a.v. Mw. A. Schiks Afd. Personeelszaken Zandstraat 141 6658 CS Beneden-Leeuwen Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de commercieel manager heer Den Engelsman, tel. 0118-460922. Debijestraat 5, 3316 GE, Dordrecht Tel.: 078-6528181 Fax; 078-6528101 Max Planckstraat 20, 6716 BE, Ede Tel.; 0318-625050 Fax: 0318-624949 Nobelweg 2-28a 4462 GK, Goés Tel.; 0113-270080 Fax:0113-229581 Kerklaan 12 4308 AL, Sirjansland Tel.: 0111-648148 Fax: 0111-648149 Rijsenburgerweg 29 2685 EA, Poeldijk Tel.: 0174-244329 Fax: 0174-243766 kreko een zelfstandige horecagroothandel, gevestigd in Dordrecht, Ede, Goes Sirjansland en Poeldijk, is een bedrijf dat met een team van medewerkers streeft naar samenwer king met zijn afnemers waarbij service, kwaliteit en exclusivi teit op de eerste plaats komt. kreko sterk in franchise formules zoals bijvoorbeeld: Kelly's, Family, Stippellijn en exclusieve merken als Chaupain Bake- Off artikelen, Le Roux Sous-Vide producten, Beck's bier en VHC. Voor de vestiging in Sirjansland zijn wij nog op zoek naar enthou siaste en gemotiveerde collegae om ons team aan te vullen en te versterken voor de navolgende functies: Full-time part-time CHAUFFEUR BESTELLER In het bezit van rijbewijs C (minimaal) en het chauffeursdiplo ma of in opleiding hiervoor. In deze functie ben je voor ons, met de vertegenwoordiger, het belangrijkste contact met de klant. Part-time ORDERPICKER BIJRIJDER Om in samenwerking met de chauffeur in de vroege och tend-uren de bevoorrading te verzorgen voor, met name de strandpaviljoens. Een leuke job als bijverdienste voor een vakantiewerker en 's middags weer genieten van de vrijheid. Part-time MAGAZIJNMEDEWERKER ORDERPICKER 's Morgens gezamenlijk de bestelde orders verzamelen, waarna het magazijn weer kan worden aangevuld. Ook dit is weer een job voor een vakantiewerker om daarna de hele middag weer voor jezelf te hebben. Part-time INTERIEURVERZORGSTER Voor het schoon houden van kantoren, kantine en wellicht wat ondersteunend administratief werk. Spreek ons streven u aan, en bent u geïntresseerd in één van deze functies... Sollicitaties uitsluitend schriftelijk aan: Poot-Totaal Kerklaan 12 4308 AL Sirjansland t.a.v. afd. personeelszaken WANT MET HORECAGROOTHANDEL KREKO IS IEDEREEN ECHT BETER UIT Vereniging voor Protestants Christelijk/ Rooms-Katholiek Basisonderwijs Informatie De Burcht-Rietheim school maakt deel uit van de Ver eniging voor PC/RK basis onderwijs te Vlissingen. De Vereniging omvat 5 basis scholen, die elk hun eigen karakter en werksfeer heb ben. De Burcht-Rietheim heeft 292 leerlingen en bestaat uit twee vestigingen, nl. de Burcht in Souburg met 9 groepen en de Rietheim in Ritthem met 3 groepen. De Burcht is een school waarbij het jaarklassensys teem wordt gehanteerd met waar mogelijk aandacht voor het individuele kind. De Rietheim heeft 3 stam groepen, nl. de kleuter- bouw, de middenbouw, en de bovenbouw. Op deze school wordt zoveel moge lijk gestalte gegeven aan het Jonaplan onderwijs. Op beide scholen proberen we een sfeer te scheppen die voor de kinderen veilig en vertrouwd is en waarin elk kind tot zijn recht kan ko men. De scholen liggen in aan trekkelijke dorpen nabij Vlissingen met het strand en de boulevard. Er zijn veel mogelijkheden in de buurt voor ontspanning en om te studeren. Het bestuur van Vereniging voor PC/RK basisonderwijs te Vlissingen zoekt zo spoedig mogelijk voor één van haar scholen, de Burcht-Rietheim, een voor een vaste benoeming Profielschets Wij zoeken een directeur die kiest om werkzaam te zijn binnen het christelijk onderwijs een directeur die moet werken vanuit een visie, deze uitdraagt naar de leerkrachten en het team betrekt in de vormgeving van het onderwijs een directeur die een aanspreekpunt voor z'n team is een directeur die een inhoudelijke 'motor' wil zijn en van daaruit inspirator voor het team en bewaker van de voortgang in ontwikkeling een directeur die communicatief vaardig is en zich flexibei op kan en wil stellen in de samenwerking bin nen het team een directeur die over goede coachingsvaardigheden beschikt een directeur die bereid is naast directietaken ook enige lesgevende taken te vervullen Voorwaarden diploma schoolleider primair onderwijs strekt tot aan beveling een assessment kan deel uitmaken van de selectie procedure Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij: Dhr. R. Sturm (adjunct-directeur), tel. 0118-461720 of 0116-465660 school en 0118-478553 privé. Mevr. M. J. Kloosterboer (bestuurslid personeelsza ken), tel. 0118-468227 De termijn om te solliciteren sluit op 15 juni a.s. De sollicitatiecode van de NPCS is hierop van toepassing. Sollicitatiebrieven kunnen worden gestuurd naar mevr. M. J. Kloosterboer, Offenbachlaan 34, 4384 ME Vlissingen. y «-f-C-ss O F T W Voor onze afdeling Support (vestiging Zierikzee) zijn wij op zoek naar: Syntess Software BV is een toonaangevend producent van administratieve en logistieke software met vestigingen te Zierikzee en Gorinchem. Ons softwareproduct is speciaal ontwikkeld voor de automatisering van installatiebedrijven. Door deze specialisatie sluit ons product uiterst nauw aan bij de wensen van onze gebruikers. 'acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld De helpdesk van de afdeling Support te Zierikzee verleent telefonische ondersteuning aan de gebruikers van ons soft- ware-pakket. De ondersteuning aan de gebruikers bestaat uit het creatief oplossen en beantwoorden van vragen over de software én bedrijfsadministratieve zaken. Wij z. o e k e h nieuwe collega's die met enthousiasme en geduld samen met de klant deze vragen willen oplossen. Wij v r o. 9 e h 0 boekhoudkundige kennis én ervaring (MEAO/ PDB); ervaring met telefonische ondersteuning van klanten; kennis van MS-DOS, MS-Windows versies 95, 98, ME; enthousiasme, klantgerichtheid en een professionele houding; affiniteit met de installatiebranche is een pré. Syvtteff Software 5V bied.* ruimte voor initiatieven in een stimulerende werk omgeving met enthousiaste vakbekwame collega's; een boeiende baan met goede perspectieven in een sterk bedrijf: uitstekende arbeidsvoorwaarden. C w (oHi'citfitie Voor verdere informatie kunt u contact opnemen met dhr. N.A. Hesp (0111-418040) of onze homepage bezoeken (www.syntess.nl). Stuur uw sollicitatie met c.v. (binnen 14 dagen) naar SYNTESS Software BV, t.a.v. Dhr. N.A. Hesp, Postbus 127, 4300 AC Zierikzee of naar vacature@syntess.nl. Is een Nederlandse vestiging van de Franse Groep Pechiney, één van de grootste ondernemingen op het gebied van de productie en verwerking van o.a. aluminium. Pechiney Nederland is gevestigd in Vlissingen-Oost en produceert jaarlijks 220.000 ton aluminium in de vorm van extrusiepalen en waisblokken. Het bedrijf heeft 730 medewerkers in dienst, waarvan een groot deel werkt in ploegendienst. Voor de maanden juni, juli en augustus zijn we op zoek naar: Vakantiemedewerkers voor de afdelingen Gieterij, Electrode en de Electrolyse Men werkt in een 5 ploegendienst d.w.z.: ochtenddienst van 07.30 tot 15.30 uur 6 middagdienst van 15.30 tot 23.30 uur nachtdienst van 23.30 tot 07.30 uur na de ochtenddienst is men twee dagen vrij na de 5 middagdiensten heeft men drie dagen 'weekend' na de 5 nachtdiensten heeft men 5 dagen 'weekend' In de ploegen ontvangt men over het gewone salaris nog een extra toeslag van 28,5% Functie-eisen: minimaal 6 weken beschikbaar een VCA-basisveiligheid certificaat is verplicht, Pechiney kan deze basisveiligheid desgewenst verzorgen. Meer informatie over ons bedrijf treft u op onze web-site: www.pechinevnederland.nl Bent u 18 jaar of ouder en heeft u belangstelling voor dit vakantiewerk, dan dient u vóór 16 juni contact op te nemen met M. Rijkers 0113-615 278 of E. Fischer 0113-615 032 afdeling personeelszaken óf u kunt een korte brief schrijven en deze samen met een CV opsturen naar: Pechiney Nederland N.V. VAKANTIEWERK Postbus 49 4380 AA Vlissingen tel. 0113 - 615 302 Tènce! uitzendbureau zoekt versterking: een teamplayer met pit, waarvan onze klanten zonder omkijken hun op drachten toevertrouwen. Een kordate, servicegerichte regelaar, die weet wat wordt verwacht en dat ook waar maakt. Een commercieel talent, dat zich thuis voelt in een jonge, snel groeiende en dynamische onderneming. Kortom: Tènce! zoekt een voor de vestiging Middelburg/Vlissingen De baan Als intercedent bij Tènce! uitzendbureau werk je in een hecht team, maar met een duidelijke eigen ver antwoordelijkheid. Je werk is veelzijdig en boeiend. Je voert onder meer intake gesprekken met kandidaat uitzendkrachten en onderhoudt contacten met (poten tiële) opdrachtgevers. Je zoekt en regelt personele oplossingen voor ze en bent tevens verantwoordelijk voor de administratieve afhandeling ervan. Het aanbod Vanzelfsprekend doen wij onze intercedenten een passend aanbod: een goed salaris met bijbehorende secundaire arbeidsvoorwaarden. Verder zorgen wij voor een op de functie afgestemde opleiding. De eisen Je hebt minimaal een MBO-opleiding afgerond en al eerder met succes een commerciële functie in de za kelijke dienstverlening vervuld. Je hebt ongeveer drie Tènce.' uitzendbureau heeft ruim 40 vestigingen in Nederland en België. Tènce! is onderdeel van Vebego Services, een inter nationaal opererende dienstverlenende organisatie met vesti gingen in onder meer Engeland. Frankrijk. Zwitserland. Portu gal en Duitsland. jaar werkervaring, je bent enthousiast, representatief en je werkt met plezier. Bovendien bezit je een rijbe wijs en woon je in Walcheren. Je reactie Als je aan de eisen voldoet en de baan je uitdaagt, stuur dan uiterlijk 15 juni a.s. jouw brief met cv naar: Tènce! uitzendbureau, Axelsestraat 1, 4537 AA te Terneuzen t.a.v. Femke Willems, regiosecretaresse. Meer informatie over de functie kun je inwinnen bij Melanie Borremans, intercedente in Vlissingen, tele foon: 0118-415059. De Humanistische Zorg Stichting "Jacob Roggeveen" exploiteert: Zorg- en Verpleegcentrum het Jacob Roggeveenhuis, Zorgcentrum Buitenrust, Wooncentra Gerbrandylaan, Dauwendaele en Walensingel. Daar naast levert Roggeveen de zorg in het Moluks woon zorgcentrum Tabadila en in woonzorgcentrum De Haagbeuk. Binnen de verzorging zijn een aantal vacatures ontstaan vacaturenummer 01.069 Functie-informatie: - Het leveren van licfiamelijke en huishoudelijke hulp, sociale begeleiding en verpleging aan in- en extern wonende cliënten op basis van zorgplannen. - Het vervullen van waak- en eerste hulp functie voor externe cliënten. Functie-eisen: - Minimaal een atgeronde opleiding verzorgende niveau 3. - Bij voorkeur enige jaren praktijkkennis opgedaan. - Sociale vaardigheid voor een respectvolle omgang met ouderen. Ingangsdatum: zo spoedig mogelijk. Contractomvang: 9 avonden per 4 weken of 7 avonden per 4 weken. Werktijden: 16.45-22.30 uur. Salariëring: schaal 6 van de CAO-V&V, afhankelijk van ervaring maximaal 3.928,- bruto per maand bij een fulltime dienstverband. vacaturenummer 01.070 Functie-informatie: - De bewoner assisteren bij de dagelijkse verzorging. - Het verrichten van huishoudelijke zorg in de appartementen van de be woners. Functie-eisen; - Kennis op het niveau van een bejaardenhelpende of een opleiding vol gend op dit niveau. - Kennis van sociale en lichamelijke verouderingsverschijnselen en de daaraan verbonden zorgbehoefte. Ingangsdatum: zo spoedig mogelijk. Contractomvang: 2 weekeinden per 4 weken. Werktijden: 5 uur per dag, wisselende werktijden. Salariëring: schaal 4, van de CAO-V&V, afhankelijk van ervaring maximaal 3.488,- bruto per maand bij een fulltime dienstverband. vacaturenummer 01.071 Functie-informatie: Het leveren van bezigheids- en ontwikkelingsactiviteiten zowel individueel als groepsgericht aan intern wonende cliënten. De werkzaamheden worden verricht op basis van activiteitenplannen. Functie-eisen; - Een opleiding inrichtingswerk/activiteitenbegeleiding op MBO-niveau. - Kennis van sociale en lichamelijke verouderingsverschijnselen en de daaraan verbonden zorgbehoefte. - Zelfstandig kunnen werken. Ingangsdatum: zo spoedig mogelijk. Contractomvang: 20 uur per week. Werktijden: voorde middag en/of avonduren. Salariëring: schaal 6, van de CAO-V&V, afhankelijk van ervaring mogelijk heid doorgroeien naar schaal 7 maximaal 4.250,- bruto per maand bij een fulltime dienstverband. vacaturenummer 01.072 Functie-informatie: - Het verlenen van verzorging, verpleging en begeleiding aan cliënten op basis van het zorgplan. - Het leveren van huishoudelijke zorg op de appartementen van de cliën ten. Functie-eisen; - Een opleiding verzorgende niveau 3. - Kennis van sociale en lichamelijke verouderingsverschijnselen en de daaraan verbonden zorgbehoefte. - In staat zijn cliënten te stimuleren en motiveren. Ingangsdatum: 1 augustus 2001 Contractomvang: 32 uur per week voor de duur van zwangerschapsverlof. Werktijden: wisselend dienstrooster. Salariëring: schaal 6, van de CAO-V&V, afhankelijk van ervaring maximaal 3.928,- bruto per maand bij een fulltime dienstverband. Heeft u belangstelling voor éen van deze functies dan kunt u tot dinsdag 12 juni a.s. uw brief onder vermelding van het vacaturenummer richten aan de Humanistische Zorg Stichting Jacob Roggeveen. Noordsingel 106,4333 AD Middelburg, t.a.v. afdeling personeelszaken. Aangezien onze omzet stijgt veroorzaakt door de hoge olieprijs en goed kope EURO, zoeken wij een: Na een gedegen opleiding binnen het bedrijf zal de assistent ons verkoopteam moeten versterken en bij afwezigheid van de verkoopmanagers de klant te woord moeten staan. Eventuele vragen, problemen met onze verkopers op reis world wide door te geven of in samenspraak op te lossen. Ervaring met Windows 98, MS Office 97 (met name Word, Excel en Outlook) is een must. Airpack Nederland B V. is fabrikant van lucht en gas compressorinstallaties voor de petro chemische industrie en vooral actief in het Midden en Verre Oosten Carly is altijd aanwezig om u de nodige informatie over deze betrekking te geven, echter voor u haar belt bezoek eerst onze web page www.airpack.nl. Heeft u interesse stuur dan uw sollicitatiebrief met CV naar het volgende adres: Airpack Nederland B V. PO. box 197 4300 AD ZIERIKZEE t.a.v. Carly Romeijn Telefoon. 0111-41 54 55 Acquisitie wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 24