MZVC kan promotie vergeten Geduld van Oostkapelle beloond Slechte start van Patrijzen Bevelanders grijpt laatste strohalm Jubilerend Yerseke treurt na degradatie 17 yieuwland schuift Middelburgers resoluut aan de kant: 4-1 SKNWK in wachtkamer nacompetitie Droom van Steen verstoord V:, mséISI bw maandag 14 mei 2001 frnr Vincent de Rijke NIEUW- EN SINT JOOSLAND dn de nacompetit ie van de vier de klasse A van het zaterdag voetbal heeft Nieuwland zich op eigen veld een goede uit gangspositie verschaft door jjZVC met 4-1 aan de kant te schuiven. Onder de bezielende leiding van speler/trainer Henk de Nood, die na afloop aankon digde het trainerschap neer te leggen, voetbalde Nieuwland zich naar een enigszins geflat teerde overwinning. De nederlaag deed pijn bij het nieuwbakken MZVC, dat zich zeker niet kansloos had geacht in de nacompetitie. De ploegen deden in de reguliere competitie weinig voor elkaar onder. MZVC trok fel van leer maar verzuimde een vroege voor sprong te nemen. Tot tweemaal toe was Rob Jeras op de rechter flank zijn tegenstander te snel af en beide keren leverde hij een puntgave voorzet af bij de twee de paal. Nieuwland mocht na afloop zijn doelman Ronald Fritz bedanken dat hij zijn ploeg behoedde voor een vroege achterstand. Pas na een klein halfuur spelen kroop de thuisclub langzaam uit zijn schulp. Dit resulteerde in een doelpunt, nadat de bal plots voor de voeten viel van Bart-Jan Kroes. Zonder na te denken schoot hij de bal achter de kansloze MZVC-doelman Remco van Wijngaarden: 1-0. Nieuwland wist nog voor de rust de voorsprong te verdubbelen. Spits Corné van Belzen (die in verband wordt gebracht met een transfer naar Arnemuiden) reageerde attent op de eerste goede steekpass door het cen trum en verzilverde het buiten kansje door de bal laag naar de verre hoek te sturen: 2-0. Ronald Melaard, die in de eerste helft tot wanhoop van zijn ploeggenoten regelmatig op de solotoer ging, bewees kort na rust dat hij ook belangrijk kan zijn voor de ploeg van scheidend trainer Dick van Westen. Hij schoot de bal onverwacht met veel effect langs de sterk acte rende doelman Fritz: 2-1. Daar na bleek dat Melaard, die voor rust regelmatig hard werd aan gepakt door zijn directe tegen stander Bart-Jan Kroes, nog niet alle frustraties van zich had afgeschoten. Enkele minuten voor het eindsignaal liet hij zich verleiden tot natrappen, waar na hij de rode kaart getoond kreeg. MZVC putte moed uit de door Jos van Belzen WAALWIJK - Patrijzen heeft zondag verzuimd een eerste be langrijke stap richting tweede klasse te zetten. De ploeg speel de in het eerste nacompetitie- duel met RWB lange tijd op de helft van de tegenstander maar verloor uiteindelijk met 1-0. Bovendien kreeg verdediger Pe- ler de Jong kort voor ti jd de rode kaart voorgehouden. Patrijzen begon fel en nam me teen het initiatief. Na twee mi nuten kreeg Wilfred van den Dries al een goede kans om de score te openen, maar hij schoot naast. Hiermee was de toon ge zet, want ook in het verdere ver loop van het duel bleven de no- digekansen onbenut, mede door een uitstekende doelman Ger- ben Kuisten. Na een halfuur le verde Guido Moison de bal in bij een tegenstander, waarna Berry Bruurmein uit de hierop volgen de aanval RWB op voorsprong bracht, 1-0. Ook in de tweede helft was het Patrijzen dat aanviel. Na een kwartier had de ploeg van trai ner Kees van de Sluis pech toen een afstandsschot van Ron de Vos, die later geblesseerd zou uitvallen, tegen de paal eindig de. Aan de andere kant kon Henk van den Brink nog net voorkomen dat Mark Kanters dê voorsprong verdubbelde en moest doelman Sjimmy Kikkert nog een fraai schot van Niels Verhoeven onschadelijk maken. In de slotfase werd het sportieve duel ontsierd door twee rade kaarten: Nadat eerst een speler van RWB in de 82e minuut rood had gekregen, werd kort hierna ook Peter de Jong om onduide lijke redenen door scheidsrech ter Van Loenen uit het veld ge stuurd. Door deze nederlaag moet Pa trijzen volgende week met mini maal twee doelpunten verschil winnen om verder te gaan. Wordt een overwinning behaald met één doelpunt verschil, dan wordt de tweestrijd met straf schoppen beslist. RWB-Patrijzen 1-0 (1-0). 30. Berry Bruurmein 1-0. Scheidsrechter: P. van Loenen (Oost-Souburg). Rode kaart: Peter de Jong (Patrijzen). Aantal toeschouwers: 300. MZVC-doelman Van Wijngaarden probeert een voorzet van Nieuwland (wit shirt) onschadelijk te ma ken. foto Ruben Oreel aansluitingstreffer en ging op zoek naar de (in die fase van de wedstrijd verdiende) gelijkma ker. Nadat MZVC-aanvoerder Alexander Bom en Arjen Jeras binnen één seconde allebei de paal hadden geraakt, maakte Peter van Raaij namens Nieuw land uit een corner aan alle Mid delburgse illusies een einde: 3-1. Toen Wilco Kwekkeboom de 4-1 over de doellijn kon wandelen nadat hij de doelman had om speeld, was het helemaal ge beurd met de aspiraties van MZVC. ,,Het was verdiend geweest als 'Middelburg' in de tweede helft op 2-2 was gekomen sprak een openhartige Henk de Nood di rect na afloop. „Dan kan je net zo makkelijk verliezen met 2-3 of meer. Die 3-1 van ons uit die corner was erg belangrijk." Tussen neus en lippen door liet de Nood zich ook nog ontvallen dat Nieuwland op zoek moet naar een nieuwe oefenmeester voor het volgende seizoen. „Ik stop als trainer van Nieuwland. Dat heb ik in december al aan gegeven, maar toen hebben ze gevraagd of ik het nog eens in heroverweging wilde nemen. De kans dat ik hier blijf als speler is ook niet al te groot. Waarom? Om nou hier te blijven voetbal len onder een andere trainer ter wij 1 ik zelf net gestopt ben als trainer vind ik een beetje raar. Maar ik heb de tijd tot 31 mei en dan zullen we het wel weer zien. Wie de nieuwe trainer wordt? Geen idee, maar ik geloof dat de gesprekken in een ver gevorderd stadium zijn." Nieuwland-MZVC 4-1 (2-0): 35. Bart-Jan Kroes 1-0, Corné van Bel zen 2-0, 48. Ronald Melaard 2-1, 69. Peter van Raaij 3-1, 77. Wilco Kivekkeboom 4-1. Scheidsrechter: B.R.M.J. Wirken (Sleeuwijk). Gele kaart: Marien Kroes (Nieuwland), René Jagt (MZVC). Rode kaart: Ro nald Melaard (MZVC). Nieuwland: Ronald Fritz; Marien Kroes, Stefan Feleus, Henk de Nood, Bart-Jan Kroes; Robin Thiel, Peter van Raaij, André Siereveld, Karsten Feleus (72. Steef de Rijke); Corné van Belzen, Wilco Kwekkeboom (81 Danny Sandhövel). MZVC: Remco van Wijngaarden; Ralph Veerhoek, Stephane Cepero, Marco Meur, Remco Lenselink; Rob Jeras, Taco van den Velde (45. Den nis Bodrij), René Jagt, Ronald Me laard; Arjen Jeras, Alexander Bom. NIEUWERKERK - SKNWK is met enig geluk een stapje dich ter bij promotie naar de derde klasse van het zaterdagvoetbal. De ploeg uit Nieuwerkerk mocht op eigen veld de handen dichtknijpen met de 3-2-over- winning op Brouwershaven. ..Het was de eerste overwinning voor ons sinds de affaire- Dosko", merkte SKNWK-aan- voerder Martijn Neele na afloop op. Na vier nederlagen op rij, waarmee SKNWK ZSC'62 in de kampioenszetel hees, was er eindelijk weer reden tot juichen. Sinds 17 februari won de ploeg niet meer. Voor tegenstander Brouwershaven was het juist de eerste nederlaag na het duel met Dosko (10 maart). Bij rust was de stand al 2-2. De winnende treffer werd gescoord door invaller Wouter de Jonge, op aangeven van een andere in valler, Robbert van der Zande: 3-2. Morgen vecht Brouwersha ven voor zijn laatste kans in het duel met Smerdiek, de derde deelnemer aan de nacompetitie. SKNWK-Brouwershaven 3-2 (2-2): l Erwin Theunisse 1-0, 26. Dick van Splunder 1-1, 30. Dick van I Splunder 1-2, 32. Leon Goedegebu- re 2-2,79. Wouter de Jonge 3-2. Gele kaart: Pieter Kristalijn (Brouwer- shaven). Scheidsrechter: C.A. Too- Iienaar (Heinkenszand). Aantal toe schouwers: 200. SINT JANSTEEN - Voor Steen wstte gisterenmiddag na het duel met Clinge niets anders dan het likken van de wonden, 'n de nacompetitie voor promo tie naar de derde klasse startte de ploeg als favoriet in de derby met aartsrivaal Clinge. Maar de formatie leed een zware en on- j verwachte 3-0-nederlaag. Steen, dat maar net naast de ti tel van de vierde klasse greep, kan promotie zo goed als zeker vergeten. Het als vierde geëin digde Clinge heeft nu de beste papieren. Ruben van Eetveld opende voor rust de score uit een hoekschop: 0-1Amper een minuut na de af trap prijkten de 0-2-stand op het bord dankzij Stefan de Wert. Edwin Martens zorgde in de 77ste minuut voor de 3-0. Stcen-Clinge 0-3 (0-1): 32. Stefan de Wert 0-1, 46. Stefan de Wert 0-2, 77. Edwin Martens 0-3. Scheidsrechter: R- Waijers (Tilburg), Rode kaart: Perter Lernout (Steen). Gele Kaart: Gono Vink en Michel van de Bosch (beiden Steen). Aantal toeschou wers: 500. Walcherse voetbalsters naar hoogste klasse van Nederland door Ed Postma OOSTKAPELLE - De voetbal sters van Oostkapelle deden zaterdag wat ze moesten doen om de kansen op het kampi oenschap in stand te houden. Ze wonnen met 6-1 van het al gedegradeerde Tricht. Concur rent 't Zand verloor en daar door kon Oostkapelle de champagne ontkurken. Vreugde en verdriet liggen vaak dicht bij elkaar. Er heers ten zaterdag tegenstrijdige ge voelens op het sportpark van Oostkapelle. Het eerste man- nenteam van Oostkapelle degradeerde naar de eerste klasse, terwijl het eerste vrou wenteam promoveerde naar de hoofdklasse. Zij spelen vol gend seizoen op het hoogste ni veau van Nederland. Oostkapelle-trainer Adrie Franke was door het dolle heen: „Dit is een fantastische groep. Het is een echte vrien- denploeg geworden. We heb ben veel extra dingen gedaan. Zo zijn we in het begin van het seizoen op trainingskamp ge weest. De meesten waren dat niet gewend. Dit seizoen is er een aantal jonge meiden bijge komen. Met elkaar hebben we afgesproken dat dit een oplei dingsjaar zou zijn, maar wel met het oog op de bovenste plaatsen." Oostkapelle was dat ook aan zijn stand verplicht. De laatste vier jaar deed de ploeg steeds mee om de bovenste drie plaat sen. De onervarenheid van sommige speelsters leidde dit seizoen nog wel eens tot punt verlies. Dankzij de misstap van concurrent 't Zand vorige week tegen 't Goy stonden bei de ploegen tot zaterdag gelijk in punten. De opdracht voor Oostkapelle voor zaterdag was winnen om daarmee minimaal een beslissingswedstrijd af te dwingen. Goede reddingen Trainer Franke had een aantal vaste speelsters buiten de basis gelaten. Keepster Joska Lamper, Judth Eckhardt en Marieke Kwast horen normaal gesproken in de basis, maar die is erg breed en de vervangsters doen bijna niet voor hen onder. Oostkapelle ging goed van start. Na twee minuten schoot Ilona Stouthamer een vrije trap van vijfentwintig meter in jpÉ De voetbalsters van Oostkapelle zaten tweeënhalf uur in spanning, voordat ze hoorden dat ze kampioen waren van de eerste klasse. foto Ruben Oreel de verste hoek: 1-0. Oostkapel le verslapte even en Tricht kwam twee keer alleen voor de keepster. Karin Pijpelink voorkwam met twee goede reddingen een gelijkmaker. In de twaalfde minuut omspeelde Thea de Blaey op een pas van Arja Boogaard de keepster van Tricht,2-0. Na eenhalf uurwas er een goede onderschepping van Anneke Minnee die me teen doorpasste op Janita Da- vidse die ook in een een keer verlengde op Mirjam van Bel zen. Zij schoot goed in: 3-0. Trainen Franke: „Ik had ze opdracht gegeven om veel via het cen trum te spelen en als dat dan lukt is dat leuk. Wij trainen veel op het een keer raken van de balI n de rust werd Irma de Witte, die last had van een hamstring had, vervangen door Manon Verburg. Oostkapelle dacht er in het be gin van de tweede helft iets te makkelijk over en na onnodig balverlies maakte Tricht 3-1. Na tien minuten werd Oostka pelle weer wakker en in de twaalfde minuut werd een aanval over veel schijven afge rond door Arja Boogaard, 4-1. Na dit doelpunt werd Ilona Stouthamer vervangen door Ilona Harthoorn. Franke: „Ik had vooraf gezegd dat we niet te veel risico moesten nemen met het oog op een mogelijke beslissingswedstrijd. Ilona had een tik op haar achilles pees gehad en gaf te kennen dat ze gewisseld wilde wor den." Na twintig minuten werd het 5-1. Een goed ingespeelde bal van Caroline Duine op Arja Boogaard die direct kaatste op Thea de Blaey. Zij scoorde be heerst in de verre hoek. Vlak daarna werd het ook nog 6-1. Nancy Bahadoer omzeilde de buitenspelval en schoot vanaf dertig meter hard en hoog inIn de resterende speeltijd gebeur de niets meer. Door een tekort aan velden was Oostkapelle door de KNVB gevraagd om de wed strijd eerder te laten beginnen. Op het moment dat Oostkapel le klaar was, begon de wed strijd van concurrent 't Zand. Genietend van het zonnetje, versnaperingen en de beker wedstrijd van het tweede man- nenelftal was het wachten ge blazen. Rond vijf uur, na tweeënhalf- uur onrustig wachten, kwam het verlossende nieuws: 't Zand had verloren bij RWHen daarmee was Oostkapelle kampioen. Franke: „We heb ben genoeg voetballend ver mogen om mee te kunnen doen in de hoofdklasse. Fysiek ko men we hier en daar nog wat te kort. We hebben dit seizoen al drie keer tegen een hoofdklas ser gespeeld en we hebben een keer gelijkgespeeld en twee keer gewonnen. Ik zie het wel zitten." De vrouwen zelf hadden zin in een feestje. In de kantine werd een eerste aanzet gegeven, ge volgd door een etentje bij de plaatselijke Chinees. Daarna is het nog heel laat geworden. Oostkapelle-Tricht 6-1 (3-0): 2. Ilona Stouthamer 1-0, 12 Thea de Blaey 2-0, 27 Mirjam van Belzen 3-0.53 Tatjana Buiterman 3-1,58. Arja Boogaard 4-1, 65. Thea de Blaey 5-1. 70. Nancy Bahadoer 6- 1. Oostkapelle: Karin Pijpelink; Ir ma de Witte (46. Manon Verburg), Nienke de Vries, Anneke Minnee, Nancy Bahadoer; Ilona Stoutha mer (62. Ilona Harthoorn), Arja Boogaard, Janita Davidse (57. Dorien Vervenné); Thea de Blaey, Mirjam van Belzen en Caroline Duine. doorWim de Vos KAPELLE - Voetbalvereniging Yerseke bestaat dit jaar tachtig jaar. Uiteraard is dit reden voor een feest. Sportief gezien geeft dit jubileumjaar echter weinig reden tot vreugde. Immers, za terdagmiddag werd op het veld van Kapelle in een beslissings wedstrijd om rechtstreekse de gradatie uit de tweede klasse van het zaterdagvoetbal met 2-0 van Tholense Boys verloren. „We kunnen weer helemaal op nieuw beginnen", stelde een te leurgestelde trainer Jan Roozen onmiddellijk na afloop van de wedstrijd. Het getuigde van weinig reali teitszin van Roozen om de ne derlaag af te schuiven op de scheidsrechter. „Een arbitrale dwaling heeft ons de das omge daan vandaag", foeterde de trainer diè halverwege het sei zoen Ad Poortvliet kwam ver vangen en nu plaats zal maken voor John Vette. Roozen doelde op de strafschop die Tholense Boys-spits Jan Groenewegen halverwege de tweede helft mocht namen nadat de net inge vallen Carlo Heijboer onderuit was gehaald binnen het straf schopgebied. Eerst gaf Roozen aan dat „de overtreding zeker drie meter buiten het strafschopgebied was begaan. Oh, was het er wel binnen? Nou dan nog was het een arbitrale dwaling want was het wel een overtreding?" Minder kwaliteit Feit was zaterdag dat Yerseke minder kwaliteit in huis had dan Tholense Boys en volkomen terecht door de ploeg van trai ner Leendert Geelhoed werd verslagen. Tijdens de onderlin ge competitieduels was Yerseke ook al twee maal verslagen (3-1 in Tholen en 0-4 in Yerseke) door de Tholenaren. „In de voorbereiding op deze wedstrij d heb ik niet meer geke ken naar die resultaten. Dit was een wedstrijd op zich", aldus Leendert Geelhoed. „We heb ben deze competitie weinig doelpunten tegen gekregen. Daar staat tegenover dat we ook één van de minst scorende ploe gen waren. Voor ons was dat het grote probleem", aldus trainer Leendert Geelhoed. Voor aanvang van de competitie had Geelhoed gehoopt op Ad Gladdines. De voormalige spe ler van onder meer Halsteren en Hoek had aangekondigd voor de Tholense Boys te gaan spelen. „We hebben hem echter niet ge zien. Hij had voor ons veel kun nen betekenen. Verder hebben we gedurende het seizoen veel spelers door verschillende oor zaken moeten missen. Ook van daag tegen Yerseke weer", gaf Geelhoed als één van de oorza ken van het tegenvallende sei zoen aan. Door de 2-0-winst is Tholense Boys nog allerminst zeker van behoud van het tweedeklasser schap. De ploeg moet nu uitko men in de tweede ronde van de nacompetitie. De winnaar van de dubbele wedstrijden tussen Apollo '69 en Zwaluwe wordt de tegenstander. „We krijgen er weer een paar schorsingen bij. Het is dus moeilijk voorspel baar wat er gaat gebeuren", was Geelhoed erg voorzichtig. Alleen in de openingsfase had Tholense Boys het even moei lijk. Vooral linkerverdediger Eric van Gorsel was toen een paar maal behoorlijk de weg kwijt waardoor zijn directe te genstander Padden van de Wa ter een paar mogelijkheden kreeg. De attent keepende Alex Hoogendoom bleef echter goed overeind. In de tweede helft klaarde Tho lense Boys het karwei. Eerst be nutte Jan Groenewegen een strafschop en later kopte een andere routinier, Johan Schot, in de 101e minuut een corner achter doelman Ramon Boone. Tholense Boys-Yerseke 2-0 (0-0): 64. Jan Groenewegen 1-0 (strafschop), 101. Johan Schot 2-0. Scheidsrech ter: J. Stange (Zevenbergen). Rode kaart-84. Carlo Heijboer (Tholense Boys). Gele kaartMichael de Jong, Ronnie de Graaf (Tholense Boys), Marcel van de Kreeke, Niek Boogert (Yerseke). Aantal toeschouwers: 500. Tholense Boys: A lex Hoogendoom; Arie Draaijer, Hassan el Jilali, Mi chael de Jong, Eric van Gorsel; Ron nie de Graaf, Jaben Kortland, Johan Schot, Jeroen Nieuwkoop (60. Carlo Heijboer); Simon Jansen (95. Steven Zoeteweij), Jan Groenewegen (80. Ali Oumhammed). Yerseke: Ramon Boone; Jaap van derLijke (80. Michel de Rooy), Peter de Smid, Jos de Koeijer, Jordy den Toonder; Padden van de Water, John Vette, Marcel van de Kreeke (87. Hennie Pekaar), Elco de Schipper; Corstiaan Noordijk (73. Niek Boo gert), Bart van Steveninck. door Jos van Belzen COLIJNSPLAAT - Op neutraal terrein moesten Bevelanders en DFS zaterdag in een onderling duel uitmaken wie rechtstreeks degradeert naar de vierde klas se. Halverwege leek het duel met een 3-0-voorsprong voor Bevelanders al beslist, maar DFS kwam sterk terug. Deson danks werd het 4-1mede omdat de 3-2 van Huib Nortier wegens buitenspel werd afgekeurd. „Een glaszuiver doelpunt, ook volgens de toeschouwers uit Co- lijnsplaat die op één lijn ston den. Dit was het breekpunt in de wedstrijd", aldus DFS-trainer John Ebert na afloop. Zijn colle ga Tonnie van Iersel: „zeker na die 3-1 ontstond er bij ons de no dige onrust, maar wij hadden geluk met een onpartijdige grensrechter." De grensrechter zelf, Bart Wattel, kende geen twijfel: „Zeker een meter bui tenspel." Natuurlijk verloor DFS de wed strijd niet alleen door de afge keurde treffer. Eigenlijk was het een wonder dat de ploeg, die voor rust een matte indruk maakte, het de tegenstander in de tweede helft nog lastig kon maken. Binnen een kwartier was het Bevelanders al gelukt om datgene te doen waar het in de competitie tweemaal negen tig minuten voor nodig had, twee keer scoren tegen DFS. Nadat de Schouwse ploeg in de vierde minuut ontsnapt was aan een vroege achterstand (Marcel van Strien treuzelde in vrije po sitie te lang)was het acht min u- ten later wel raak. De sterk spe lende Leo Koole werd met een lange pass aangespeeld door Jan Leendertse. Koole kapte twee tegenstanders uit, waarna zijn inzet door doelman Lean- der Rouw maar half gekeerd werd. De meegekomen Leen dertse kon van dichtbij de score openen, 1-0. „Een wonder dat een speler van zijn leeftijd (35 jaar) nog zo snel het halve veld kon oversteken", zei Van Iersel na afloop gek scherend. De reactie van de doelpuntenmaker: „Ja, maar het was nog vroeg in de wed strijd." Enkele minuten na de openings treffer stoomde Leo Koole op nieuw op aan de rechterkant. Ditmaal kon hij alleen gestuit worden met een overtreding binnen het zestienmetergebied. Scheidsrechter Noordzij wees naar de stip. Jan Leendertse be nutte de buitenkans: 2-0 binnen een kwartier. John Ebert greep in door linker vleugelverdediger René van de Linde te vervangen door Kasper Lansdorp. Toch was het na een halfuur opnieuw raak. Jan Leendertse ging op links goed door. Zijn voorzet werd door Leo Koole bij de tweede paal in getikt, 3-0. In de tweede helft bracht John Ebert twee nieuwe spelers in en pleegde een aantal omzettin gen. Bevelanders kwam meer onder druk en nadat Erik Ver sluis eerst nog met een fraaie sa ve een treffer van Richard Eerd- mans voorkwam, was het even later wel raak: Invaller Kees Reijnhoudt ging in een kopduel naar de grond en opnieuw wees scheidsrechter Noordzij naar de stip. Mariko Rouw schoot de bal onhoudbaar in de linkerhoek en gaf DFS weer hoop, 3-1met nog ruim twintig minuten te gaan. Vijf minuten later volgde de ge annuleerde treffer van Huib Nortier, wat de aanleiding was voor een rumoerige slotfase. DFS bleef op zoek gaan naar de aansluitingstreffer, maar be halve via twee vrije trappen van dichtbij werd de ploeg niet echt gevaarlijk meer. Kort voor tijd werd de wedstrijd definitief be slist door Hans de Visser, 4-1, opnieuw uit een strafschop. Voor Bevelanders wacht nu vol gende week opnieuw een beslis singsduel met PTT Breda. Bij winst is de ploeg direct verze kerd van lijfsbehoud, bij verlies wachten nog drie wedstrijden om dit te realiseren. Bevelanders-DFS 4-1 (3-0). 12. Jan Leendertse 1-0, 15. Jan Leendertse 2-0 (strafschop), 33. Leo Koole 3-0, 70. Marino Rouw 3-1 (strafschop), 88. Hans de Visser 4-1. Scheidsrech ter: J.C. Noordzij (Heinkenszand). Gele kaart: Robin van de Moere (Be velanders) en Ronald Braam (DFS). Rode kaart: Richard Eerdmans (DFS) (twee keer geel). Aantal toe schouwers: 200. Bevelanders: Erik Versluis; Rudi Clement (58. Gert de Rijke), Lèon de Bruine, Hans de Visser, Dennie van Belzen; Leo Koole, Marco Wisse, Arie Jongejan; Robin van de Moere, Jan Leendertse (78. Keen Reijnhout Marcel van Strien.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 17