John Crucq slaat toe in slotfase PZC Terneuzen ook in beker niet te stuiten Meeuwen krijgt slaag van WHS Return wordt voor Veere zware klus 14 Dordtse trainer verwijt Arnemuiden hard spel in promotieduel (1-0) Apollo begint promotiestrijd met zege: 2-1 Zuid I tegen invoering van spelerspas Marion Jones maakt valse start op sprint uitslagen Vrouwen van Kloetinge in nacompetitie maandag 14 mei 2001 doorWim Broekhoven VLISSINGEN - Veere is er in de promotiewedstrijd tegen De Zwerver niet in geslaagd zich een goede uitgangspositie te verschaffen voor de return van zaterdag in Veere. Her werd in Kinderdijk geflatteerd 2-0 voor de nummer twee uit de an dere tweede klasse. Het eerste kwartier was zater dag helemaal voor Veere. Al na twee minuten kreeg Lionel Lord een uitgelezen mogelijk heid om zijn ploeg op voor sprong te brengen. Hij schoof een van de doelman terug springende bal na een schot van Renato Dijkstra echter langs de verkeerde kant van de paal. Toen het openingsoffen sief van Veere was uitgeluwd, kwam de thuisploeg, die het vooral van heel hard werken moet hebben, meer in zijn spel. Dat leverde na een halfuur de openingstreffer op. Doelman El Bakkaoui kon een vrije trap van Bokkel niet onder controle krijgen en Claudio Sinbula stond op de juiste plaats om te profiteren. In de slotminuut van de eerst helft kreeg Lord op een voorzet van uitblinker Dijkstra nog maals de kans te scoren, maar hij schoot voorlangs. Na rust was Veere een klasse beter dan de tegenstander. Doelman De Boef van De Zwerver groeide naar grote hoogte. Invaller Sebastiaan Traas kreeg al in de vijfde mi nuut een prachtkans om Veei'e op gelijke hoogte te brengen, maar De Boef liet zich niet ver schalken. Veere nam achterin steecis meer risico en dat leverde prompt 2-0 op. Een kwartier voor tijd trapte verdediger Ro driguez een bal wild naar vo ren, waarna aanvoerder Vink allerter reageerde dan de Vee- re-verdediging. Het slotoffensief van Veere mocht er zijn. De Boef moest nog een keer in de voeten van Lionel Lord en van Turgut Ki- zilarslan, Jason Blommaert trof de paal en Adriaan Kroeze schoot twee minuten voor tijd van dichtbij in een scrimmage over. Het wankelende De Zwerver bleef echter schade vrij overeind. door Aector Dooms ARNEMUIDEN - Dank zij een strafschop van John Crucq is Arnemuiden de nacompetitie gestart met een 1-0-winst op Oranje Wit. De aanvoerder werd vijf minuten voor tijd gevloerd binnen de zestienmeterlijn en verzilverde zelf de strafschop. „Hij heeft deze competitie nog geen strafschop gemist", was Arnemuiden-trainer Adriaan Nieuwenhuijse zeker van zijn zaak. Hoe kostbaar de treffer zal zijn, moet blijken in de terugwed strijd van Arnemuiden, dat meedingt voor promotie naar de eerste klasse. Dat de wedstrijd van zaterdag door een straf schop moest worden beslist, was tekenend voor de aanvallende onmacht van beide ploegen. Ar nemuiden en Oranje Wit leken daardoor lang op 0-0 af te gaan. „De wedstrijd verdiende geen winnaar", vond trainer Joop Warner van Oranje Wit. „Wij kregen een strafschop tegen, omdat in de slotfase de discipli ne wegviel." De Dordtse oefenmeester ging wel erg ver door zijn teleurstel ling na afloop op de Zeeuwen af te reageren. „De overtredingen van Arnemuiden waren regel rechte aanslagen op de benen van onze spelers. Patrick van Driel werd er na twintig minu ten zelfs finaal uitgeschopt. Die speler missen we de volgende wedstrijd. Het is onbegrijpelijk dat Arnemuiden maar één gele kaart kreeg en wij twee." Joop Warner zei absoluut geen voorstander te zijn van het fy- VLISSINGEN - In de strijd om een plaats in de tweede klasse verloor Nieuwdorp zaterdag de eerste wedstrijd tegen The Gun ners met 1-0. Apollo versloeg Zwaluwe met 2-1 en WHS was met 1-3 te sterk voor Meeuwen. Apollo-Zwaluwe 2-1: De thuis club was vanaf de beter voetbal lende ploeg, maar een verdedi- gingsfout leverde na 25 minuten wel 0-1 op door Niels van de Stelt. Voor de rust kon Ramon Uytterhoeve gelijkmaken en halverwege de tweede helft le verde een schitterende lob van Frank de Kok de verdiende voorsprong voor Apollo op. De bezoekers bleken daarna condi tioneel niet in staat nog een vuist te maken. The Gunners-Nieuwdorp 1-0: Dat Nieuwdorp puntloos huis waarts keerde, had de ploeg vol ledig aan zichzelf te wijten. De Bredase doelman was in goede vorm, maar de Nieuwdorpse aanvallers misten te veel opge legde kansen. Een kwartier voor tijd werd het na een zwakke te rugspeelbal ook nog eens 1-0. Met dat resultaat werden de Brabanders wel erg royaal be loond. ETTEN-LEUR - Het district ZuidI, waartoe ook Zeeland be hoort, is tegen de herinvoering van een identiteitskaart in het amateurvoetbal. Dat bleek za terdag tij dens de districtsverga- dering in Etten-Leur. De voetbalbond wil de spelers pas opnieuw invoeren. Voor naamste reden is een een betere controle op leeftijd en de speel- gerechtigheid. De leden van het district Zuid I erkenden zater dag de preventieve waarde van zo'n kaart, maar gezien de vele onduidelijkheden en de kosten werd de verplichte landelijke invoering van de hand gewezen. Regio-afgevaardigde Jan van der Straaten uit Dordrecht kwam met het idee om tot een zogenaamd pilotproject te ko men. Hij pleitte wel voor de in voering van een pas, maar wel één die eenvoudiger van opzet is en dus goedkoper is. De verga dering steunde hem unaniem. Op de algemene vergadering in Zeist moet blijken of het voor stel van het district het haalt. sieke geweld, dat in zijn ogen door de Arnemuidenaars werd toegepast. „Wij leggen het ac cent op voetbal. Zoals Arnemui den speelt, zo zullen wij nooit voetballen. Ook niet in een wed- strijd die belangrijk is voor pro motie." Zijn collega op de bank bij Ar nemuiden zag dat helemaal an ders. Adriaan Nieuwenhuijse vond het juist een pluspunt dat zijn ploeg de rust had kunnen opbrengen om te blijven voet ballen. „Het probleem van Ar nemuiden is bekend. Tot twintig meter van het doel van de tegen stander kunnen we aardig posi tiespel spelen. Het ontbreekt al leen aan de eindpass." Bovendien waren de centrale middenvelders John Crucq en Adrie van Belzen dit keer niet gelukkig met hun acties. „We schiepen te weinig kansen", zei Nieuwenhuijse, „maar we ga ven ook bijna niets weg." Open doel De beginfase was veelbelovend, want beide ploegen kregen al snel twee uitstekende mogelijk heden. De Dordtse aanvaller Hans van Sint Maartensdijk faalde door de bal voor open doel naast te schieten. Cor Schroevers zag zijn inzet ge keerd door de voortreffelijke doelman Gaby van de Koppel. Ook uit de rebound slaagde Werner Blanckaert er niet in Ar nemuiden aan een voorsprong te helpen. Wat volgde was een wedstrijd die veelal op het middenveld werd uitgevochten. De teams hielden elkaar voortdurend in evenwicht. Uit een van de spo radische mogelijkheden ver speelde Arnemuiden-spits Leon van Belzen in kansrijke positie de bal op knullige wijze. In de tweede helft reageerde de be trouwbare Arnemuiden-doel- man Joan van Belzen attent op een kopbal van Raymond Slin ger. De thuisclub ging vervolgens op zoek naar de voorsprong, maar de scherpte bij de aanvallers ontbrak. Zo kopte de ijverige Leon van Belzen uit een voorzet van Werner Blanckaert de bal over. Nieuwenhuijse bracht in die tweede helft Jacky de Smit binnen de lijnen om aanvallend meer druk uit te oefenen. Een vrije trap van De Smit ging net naast. De beste kans kreeg een andere invaller. Nadat De Smit de snel uitgelopen doelman Van de Corjan Marijs duelleert op het middenveld in de wedstrijd tegen Oranje Wit. foto Ruben Oreel Koppel op zijn weg had gevon den, schoot Ronnie van Belzen de bal naast het lege doel. De sfeer werd in die beslissende fa se onvriendelijker. Oranje Wit - met zestig elftallen de grootste vereniging van Dordrecht - moest conditioneel en fysiek de tol betalen. „Ze werden moe van het praten", vond Nieuwenhuij se. In de slotfase kreeg Arnemuiden de beloning voor de strijdlust. John Crucq werd onderuitge haald door René Verboom. Scheidsrechter M. de Haan wees onmiddellijk naar de stip. De harde schuiver van Crucq ging via de vingertoppen van doel man Van de Koppel in de tou wen. Nieuwenhuijse: „Het was een belangrijke treffer, want ik ver wacht in Dordrecht nog een hec tische wedstrijd." Zijn collega Warner reageerde veelzeggend: „Ze zijn nog niet van ons af." Een smetje op de overwinning was de gele kaart van Jos Poort vliet. De centrumverdediger van Arnemuiden wacht na zijn zesde gele kaart een schorsing van drie wedstrijden. Arnemuiden-Oranje Wit 1-0. 85. John Crucq 1-0 (strafschop). Scheidsrechter: M. de Haan (Drom- melen). Gele kaait: Jos Pooitvliet ArnemuidenRené Verboom, Ed ward Hoogendoorn Oranje Wit). Aantal toeschouwers: 300. Arnemuiden: Joan van Belzen; Nil- les Pruymboom, Jos Poortvliet, Jaco Moerdijk (70. Ronnie van Belzen), Corjan Marijs; Cor Schroevers, Adrie van Belzen, John Crucq, Peter Bil (67. Ronnie Moerdijk), Werner Blanckaert (60. Jacky de Smit), Le on van Belzen. PRINCETON - Marion Jones heeft haar seizoen geopend in 11,12 seconden. Met die voor haar doen trage tijd won de drievoudig olym pisch kampioene de 100 meter in Princeton. „Ik heb nog een paar races nodig", oordeelde ze, „omsnelheid te winnen". De 25- jarige atlete liep in Sydney 10,75. RTR Winst op reserves Gemert goed voor halve finale door Raymond de Frel GEMERT - De nieuwe hoofd klasser Terneuzen heeft zich zonder enige moeite geplaatst voor de halve finale van de dis trictsbeker. In Noord-Brabant had de ploeg van trainer Paul Telussa geen kind aan de reser ves van Gemert: 0-2. Het was ge zien het spelbeeld zelfs nog een magere score. De Zeeuws-Vla mingen dicteerden vrijwel de hele wedstrijd, die al om elf uur begon. Het tijdstip beviel Telussa wel. „Vanwege de warmte is het ei genlijk nog niet zo slecht om vroeg te spelen. Daarnaast zijn we ook veel vroeger thuis dan normaal, wat ook weer voorde len heeft." Vroeger thuis betekende in dit geval ook eerder van huis weg. Voor Terneuzen-speler Ryan de Regt was het vroege tijdstip een te zware opgave. De jonge vleu gelspits had zich verslapen en bleef daarom achter in Terneu zen. Terneuzen leek in de beginfase nog wel wat startproblemen te kennen. Gemert 2, dat vanwege een aantal blessures met vier A-junioren speelde, deelde via een lage schuiver van Toon Steegs al na één minuut een speldenprikje uit. Vijf minuten later werd Terneuzen-doelman Erik de Koeijer opnieuw op de proef gesteld, maar het schot van Robert Sterken werd door de keeper bekwaam verwerkt. Na het eerste kwartier kwam Gemert er echter niet meer aan te pas. Terneuzen, dat begon zonder de geblesseerden Michel de Vries en Leo Kayser, kreeg al le tijd om op te bouwen en voer de de druk op het Gemert-doel langzaam op. Geert de Poorter strooide naar hartelust met af gemeten passes en tekende na een klein halfuur zelf voor een afstandspegel die ternauwer nood door Rob Fleuren werd ge pareerd. Drie minuten later stuurde De Poorter Jacky Lambert de diep te in. De clubgrensrechter van Gemert vlagde voor buitenspel, maar de voortreffelijk leidende scheidsrechter Pennings liet doorspelen. Lambert rondde koelbloedig af: 0-1. De topschutter bleef in de rust met een enkelblessure achter in de kleedkamer. „Er moeten deze week foto's worden gemaakt van zijn enkel", zei Telussa. „Die blessure speelt al een hele tijd. De ene keer gaat het goed, de andere keer heeft hij weer pijn." Lamberts vervanger was Matty Buijsse, die tien minuten na rust een puike voorzet afleverde op Mike But. De Terneuzense aan valler schoot goed in, maar Ge- mert-doelman Fleuren voor kwam een tweede Terneuzense treffer. Ondanks het constante overwicht bleef een tweede goal uit, waardoor Gemert iets meer in de wedstrijd kon komen. Dat leverde geen kansen op voor de thuisploeg, maar zorgde er wel voor dat Terneuzen slordi ger ging spelen. Telussa: „Die tweede goal bleef veel te lang uit. We bleven weliswaar heel ,™.t§§S3 Geert de Poorter was in de bekerwedstrijd tegen Gemert een van de gangmakers in het elftal van Ter neuzen. foto Peter Nicolai makkelijk overeind, maar had den het veel eerder moeten af maken. Als we vandaag een tandje sneller hadden gespeeld, hadden we een veel grotere overwinning geboekt. Vier minuten voor tijd viel de tweede en beslissende goal toch nog. Mike But zette voor, waar na Geert de Poorter de eer aan Randy Lauret liet. Gemert- grensrechter Van der Kruijs zag in deze kans (zoals in vrijwel el ke Terneuzense aanval) buiten spel, maar ook nu liet scheids rechter Pennings doorspelen: 0-2. Tien man De thuisclub speelde in die fase nog maar met tien man. Een kwartier voor tijd kreeg verde diger Davy Manders geel van wege het beledigen van één of meerdere Terneuzen-spelers. De Brabander was kennelijk niet onder de indruk van de gele prent, want amper een minuut later ging hij opnieuw verbaal zijn boekje te buiten. Manders kreeg rood voorgeschoteld, waarna hij als een wilde hond in de richting Terneuzen-verdedi- ger Menno den Dekker stormde. Zijn medespelers voorkwamen dat Manders nog meer stommi teiten zou begaan. Het was een smet op een verder uiterst sportieve wedstrijd. Paul Telussa was een tevreden man. „We hebben weer aange toond de terechte kampioen van de eerste klasse te zijn." Gemert 2-Terneuzen 0-2 (0-1). 31. Jacky Lambeit 0-1, 86. Randy Lau ret 0-2. Scheidsrechter: Pennings (Geffen). Rode kaart: Davy Manders (Gemert, twee keer geel). Gele kaart: Robert Sterken (Gemert). Aantal toeschouwers: 150. Terneuzen: Erik de Koeijer; Menno den Dekker, Dennis Rietjens, Dan ny Magito, Hubert van den Hemel; Jos Kayser, Geert de Poorter, Den nis de Kraker; Mike But, Jacky Lambert (46. Matty Buijsse), Randy Lauret. door Jurriaan de Reu ZOUTELANDE - Het program maboekje van De Meeuwen in Zoutelande gaf het zaterdag voor de wedstrijd in de nacom petitie al aan. „Het wordt zaak om die man aan de ketting te leggen", stond er. Het ging om Patrick Ketting, de Zeeuwse topscorer van dit voetbalsei zoen en spits van WHS. De verdediging van De Meeu wen slaagde op eigen veld rede lijk in de opdracht de spits uit te schakelen, maar kon niet ver hinderen dat Ketting en twee van zijn medespelers het doel vonden. De wedstrijd in de na- competitie van de derde klasse eindigde in een 3-1-zege voor WHS. Het doelpunt dat Patrick Ket ting vanaf de penaltystip maak te, was zijn dertigste van het sei zoen. Toch was de aanvaller na afloop niet helemaal tevreden. „Ik had de indruk dat er con stant twee mensen op mij speel den. Je zou denken dat er dan een mannetje vrij komt, maar daar was weinig van te mer ken." Het verschil tussen Meeuwen en WHS zat hem in Zoutelande niet alleen in de schutterskwali- teiten van Ketting. De Thoolse ploeg ging veel effectiever met balbezit om. Waar de thuisploeg veelvuldig de bal in de ploeg had, maar er weinig gevaar mee stichtte, verscheen WHS veel vuldig voor het vijandelijke doel. Dat had na tien minuten via een kopbal van Richard de Jonge al succes. En in de tweede helft be zegelde een simpel schot van Michel Mosselman eigenlijk al het lot van De Meeuwen. De 0-3 van Patrick Ketting vanaf de stip en het snoeiharde schot waarmee Ewout Maas vanaf zestien meter op prachtige wijze de eer redde, waren alleen nog voor de statistieken. Met het oog op de terugwed strijd van volgende week was een tweede tegentreffer volgens Meeuwen-trainer Wim Davidse echter niet onbelangrijk. Het doelpunt van Arnold Krijger, dat scheidsrechter Vermeulen vlak na de rust wegens buiten spel afkeurde, was mooi meege nomen geweest. Voor Meeuwen is scoren toch al Zaterdagvoetbal Hoofdklasse B: GWV-ASWH 2-1, Achil les Veen-Kloetinge 4-1, Beursbengels- -Benriekom 0-0, Huizen-Spakenburg 2-2, Sparta Nijkerk-Oostkapelle 3-1, Hoek-Kozakken Boys 2-5, Rijsoord-Do- vo 2-7. AS WH 26 18 6 2 60 59-17 Spakenburg 26 17 6 3 57 66-29 Sparta Nijkerk 26 17 5 4 56 50-24 Bennekom 26 15 5 6 50 52-23 Kloetinge 26 11 5 10 38 58-45 Huizen 26 9 9 8 36 34-28 Dovo 26 10 6 10 36 54-50 Hoek 26 10 5 11 35 44-49 GVVV 26 8 8 10 32 23-34 Beursbengels 26 6 7 13 25 32-45 Kozakken Boys 26 6 7 13 25 39-53 Achilles Veen 26 6 5 15 23 39-55 Oostkapelle 26 5 6 15 21 34-66 Rijsoord 26 2 4 20 10 24-90 ASWH, Spakenburg en Sparta Nijkerk periodekampioen. Eerste klasse C. Periodekampioen- schap: VVGZ-Geinoord 1-1, Stand: WGZ1-1, Geinoord 1-1, Heerjansdam 0- 0. Tweede klasse E. Beslissingswedstrijd: Tholense Boys-Yerseke 2-0, Periode kampioenschap: Arnemuiden-Oranje Wit 1-0, De Zwerver-Veere 2-0, SSC- '55-Tricht6-0. Derde klasse A. Beslissingswedstrijd: Bevelanders-DFS 4-1. DFS degradeert. Bevelanders speelt beslissingswedstrijd voor behoud tegen Breda. Periodekampioenschap derde klasse A en B: Meeuwen-WHS 1-3, Apollo-Zwaluwe 2-1, The Gunners- -Nieuwdorp 1-0. Vierde klasse A. Periodekampioen- schap: Nieuwland-MZVC 4-1. Stand: Nieuwland 1-3, Wolfaartsdijk 0-0, MZVC 1-0. Periodekampioenschap vierde klasse B: SKNWK-Brouwershaven 3-2. Stand: SKNWK 1-3, Smerdiek 0-0, Brouwer shaven 1-0. Zondagvoetbal een probleem. Na een beginfase waarin WHS de betere was' maakte de thuisclub een groot deel van het eerste bedrijf het spel. Echte kansen leverde dat niet op. „Dat is al het hele sei zoen zo", gaf Davidse toe. „We spelen vaak dominant, maar hebben moeite om kansen te scheppen en ze dan ook nog te benutten." Volgens de Meeuwen-trainer viel er weinig af te dingen op de winst van WHS. „Ze zijn wat sluwer en geroutineerder dan wij", aldus Davidse. De Meeuwen-WHS 1-3 (0-1). JO.j?j. chard de Jonge 0-1, 60. Michel Mos selman 0-2, 65. Patrick Ketting 0-3 76. Eivout Maas 1-3. Scheidsrech ter: C. Vermeulen (Rotterdam) Gele kaart: Berteld van der Velde, Ab Louws, Job Brasser (De Meeuwen), Vincent deJonge (WHS). Aantal tot schouwers: 150. De Meeuwen: Danny de Vries; Ber teld van der Velde, Wim-Jan Brasser (45. Job Brasser), Michiel deKother, Lennard Bommeljé (62. Koen Sink Ewout Maas. Ab Louws, Wilco Dingemanse (66. Marlijn Hengst), Michiel Brouwer; Arnold Krijger Hugo Meulblok. WIIS: Arne van Vossen; Ivan Hage, Leon Wille, Vincent de Jonge, Ar thur de Jonge; Jeroen Moerland William Vroegop, Hans van de Ou den; Michel Mosselman (85. Michel de Jonge), Patrick Ketting, Richahi de Jonge (60. Hans Leune), Eerste klasse C/D. Deurne-RKONS 3-3, DBS-Eijsden 3-1, Groene Ster-TEC 3-2. Zesde klasse A: Oostburg-Terhole 4-1, Schoondijke-Dreischor 0-0, Groede- Jong Ambon 1-1 gestaakt, Robur-Vol- harding 7-1, Ria W-SDO'63 6-1, Sluis-Le- wedorpse Boys 1-1, Biervliet-Kwaden- damme3-0. RiaW. 26-69 Biervliet 26-32 Oostburg 26-52 Schoondijk. 26-31 Lewed.B. 26-50 Volharding 26-22 Jng Ambon 25-48 Groede 25-21 Sluis 26-45 Dreischor 26-21 Terhole 26-41 Robur 26-18 SDO'63 26-38 Kw'damme 26-18 Vrouwenvoetbal Eerste klasse B: Herpinia-Berghuizen 4- 2, Herptse Boys-Rijsoord 2-2, Oostkapel- Ie-Tricht6-1, RWH-SC'tZand 2-1, 'tGoy- Prinses Irene 2-5. Oostkapelle 20 14 4 2 46 81-30 SC 't Zand 20 14 1 5 43 42-29 Herpinia 20 8 6 6 30 56-40 De Valk 20 8 5 7 29 40-36 Rijsoord 20 8 4 8 28 35-39 Prinsesirene 20 7 6 7 27 47-42 Herptse Boys 20 8 2 10 26 41-71 't Goy 20 7 4 9 25 44-53 RVVH 20 6 6 8 24 41-43 Berghuizen 20 6 4 10 22 43-40 Tricht 20 3 0 17 9 24-71 Tweede klasse A: WIK-KRV 0-1, Berkel- -Meeuwen 0-0, Kloetinge-Jodan Boys 2-0, RCL-Stedoco 4-3, Terneuzense Boys-Nootdorp 8-2, WRW-Xerxes/DZB 1-1. KRV 22-61 WIK 22-27 RCL 22-50 WRW 21-26 Kloetinge 22-33 Tern. Boys 22-26 Berkel 22-31 Stedoco2 22-25 Nootdorp 22-30 Xerxes/DZB 21-22 Meeuwen 22-28 Jodan Boys 22- 9 Atletiek Vlissingen. Zeeuwse kampioenschap pen CD: JongensD.80m: I.TimoJansen VLISSINGEN - Meeuwen en Berkel speelden zaterdag in de tweede klasse van het vrouwen- voetbal doelpuntloos gelijk. Kloetinge won met 2-0 van Jo dan Boys. Door dat resultaal plaatste de Bevelandse formatie zich voor de nacompetitie. Kloetinge-Jodan Boys 2-0: De sterkere thuisclub kwam voor rust op een voorsprong door Ti- na Dujacovic. Een vrije trap van Corine Eckhardt besliste de wedstrijd definitief. Berkel-Meeuwen 0-0: Beide ploegen werkten hard voor een overwinning in de slotwedstrijd van het seizoen, maar echte kansen waren er nauwelijks. Het duel verdiende dan ook geen winnaar. (AV'56) 11.0, 2. Rens Geelhoed (AV'56) 11.3,3. Wesley Hemelsoet (Scheldesport 11.6. 80 m horden: 1. Timo Jansen (AV'56) 15.4. 1000 m: 1. Menno Tanis (AV'56) 3.15.9,2. Ivo Brouwer (Dynamica 4.05.7. Hoog: 1. Mike Borsboom (Delia Sport) 1.20. Ver: 1Timo Jansen (AV'56) 4.41,2. Paul Kingma (Scheldesport)4,25, 3. Rinse Pieters (AV'56) 4.14. Kogel; 1, Rens Geelhoed (AV'56) 8.99,2. Raymond Elferink (Delta Sport) 7.17. Discus: I. Rens Geelhoed (AV'56) 23.78, 2. Mark Schelbergen (Scheldesport) 20.82, 3, Wesley Hemelsoet (Scheldesport) 19,39, Speer: 1. Paul Kingma (Scheldesport) 31.42, 2. Mark Schelbergen (Schelde sport) 29.45, 3. Rens Geelhoed (AV'56) 21.34.Meisjes D. 60 m: 1. Dominique Fluyt (Delta Sport) 8.7,2. Renate Witkow- ski (Dynamica) 8.7,3. Lieke Dekker (Delta Sport) 8.9.600 m: 1Norah van LeestlRK- HAV) 1.51.4, 2. Renate de Wilde (AV'56) 1.58.7, 3. Nikki van Meel (AV'56) 2.01.4. 60 m horden: 1Anique Inghels (RKHAVI 12.5, 2. Renate Witkowski (Dynamica) 12.5, 3. Dominique Fluyt (Delta Spon) 13.6. Ver: 1. Lindy Mans (AV'56) 4.00,2. Marije de Potter (Scheldesport) 3.86,3, Lotte de Kam (Dynamica) 3.83. Hoog: 1 Lindy Mans (AV'56) 1.40, 2. Norah van Leest (RKHAV) 1,40,3. Kim van Nijnalten (Dynamica) en Esther de Pooter (Schel desport) 1.30. Kogel: 1. Lindy Mans (AV'56) 9.11, 2. Dominique Fluyt (Delta Sport) 8.72. Discus: 1. Kim Nijnatten(Dy namica) 20.23, 2. Aniek Aper (RKHAV) 14.50. Speer: 1. Kim Nijnatten (Dynamica 18.12,2. Nadine de Wilde (AV'56) 1794. Jongens C. 100 m: 1. Bart van Kralingen (Delta Sport) 12.6, 2. Bouke de Jonge (Delta Sport) 13.3. 800 m: 1. Andres Vla ming (Dynamica) 2.19.2, 2. Jack Luteyn (Wielingen) 2.22.1100 m horden: 1 .And res Vlaming (Dynamica) 15.4,2. Bartvan Kralingen (Delta Sport) 15.5. Ver: 1. Yan- ninck Boidin (RKHAV) 4.71, 2. Han de Graaf (Dynamica) 4.59. Hoog: 1Bartvan Kralingen (Delta Sport) 1.60, 2. Jack Lu teyn (Wielingen) 1.50. Kogel: 1. Erwin Wagenaar (Spado) 14.00,2. Bartvan Kra lingen (Delta Sport) 13.52. Discus: 1. Er- win Wagenaar (Spado) 38.94,2. Bartvan Kralingen (Delta Sport) 38.60. Speer: 1, Andre Vlaming (Dynamica) 33.47,2. Ste fan Stokman (AV'56) 31.49. MeisjesC.80 m: 1. Marije Jansen (AV'56) 10.6, 2. Ma rieke Riemens (AV'56) 10.6.600 m; 1. Ma rianne van der Heijden (Dynamica) 1.55.4,2. Ilona Sonke (AV'56) 1.55.6.80m horden: 1. Marije Jansen (AV'56) 12,8,2, Judith Brandt (Dynamica) 16.7. Hoog' 1. Anke de Feyter (Wielingen) 1.45,2. Calhy de Vries (Wielingen) 1.45. Ver: 1. Altuna Halilovic (RKHAV) 4.93, 2. Marije Jansen (AV'56) 4.76. Kogel: 1Marlon Dek(AV'56 10.40, 2. Anke de Feijter (Wielingen) 8.76. Discus: I.Audrey de Beule (RKHAV) 23.09,2, Altuna Halilovic (RKHAV) 19.94. Speer: 1. Marieke Riemens (AV'56) 23,34,2. Audrey de Beule (RKHAV)22.60 Autosport Spielberg, Formule 1, zesde race WK, 1 Coulthard (GBr) McLaren-Mercedes 307,146 km in 1.27.45,927 (209,977 km/u 2. Schumacher (Dui) Ferrari op 2,19' seconden, 3. Barrichello (Bra) Ferrrar 2,528, 4. Raikkonen (Fin) Sauber-Petron- as 41,594, 5. Panis (Fra) BAR-Honda 53,776, 6. Verstappen (Ned) Arrows-Asi- atechStand: 1Michael Schumacher42, 2. Coulthard 38, 3. Barrichello 18,4. Ralf Schumacher (Dui) Williams 12, 5. Heid- feld 8, 6. Trulli (Ita) Jordan 7,7. Montoya (Col) Williams en Frentzen (Dui) Jordan 6, 9. Panis 5, 10. Villeneuve, Raikkonen, Hakkinen (Fin) Mc Laren 4, 13. Verstap pen, Fisichella (Ita) Benetton 1. Teams: 1. Ferrari 60, 2. McLaren 42,3 Williams 18,4. Jordan 13,5. Sauberl2,6. BAR 9,7. Arrows, Benetton 1 Indianapolis. Kwalificatie Indy 500, Startplaatsen: 1 Sharp (VSt) Dal lara/Oldsmobile gem. snelheid 226,037 mijl per uur, 2. Ray (VSt) Dallara/Oldsmo- bile 225,194, 3. Gordon (VSt) Dal- lara/Oldsmobile 224,944, 4. Dismore (VSt) Dallara/Oldsmobile 224,964, 5. De Ferran (Bra) Dallara/Oldsmobile 224,406, 6, Luyendijk (Ned) G- Force/Oldsmobile 224,257.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 14