PZC MilldisiilSSiLBia^iavfléélilslfli^lK. ii. GEMEENTE MIDDELBURG iJhi projectmedewerker m/v medewerker interactieve communicatie m/v JJ1111111 11 I 1 I 1 111 1 Met goed samenspel boek je direct resultaat Ernst Young -u Interieurverzorgers en controleurs (m/v) Ervaren kraanmachinist AREA MANAGER MN Middelburg, Middelburg investeert in communicatie ondernemende een stad met hart voor traditie De gemeente Middelburg heeft verstrekkende toe komstplannen. Deze zijn verwoord in de "Kwaliteitsatlas Middelburg 2030". De uit die atlas voortvloeiende plannen geven een krachtige impuls aan de leefbaarheid van Middelburg! Door die plannen groeit Middelburg uit tot een stad met nog meer dynamiek en met veel ruimte voor vernieuwing. Een moderne stad, waar mensen zich thuis moeten voelen en waar het uitste kend werken, wonen en leven moet zijn. Bestuur en medewerkers werken hard aan de realisering van de ambitieuze plan nen. Er wordt een beroep gedaan op de inzet en creativiteit van de medewerkers om de toekomstplannen te verwezenlijken. Een stad in ontwikkeling communiceert veel, zowel intern als extern. De afdeling Communicatie ondersteunt het bestuur, het management en de medewerkers op dit cruciale terrein. Investeren in communicatie is investeren in mensen. Er zijn twee nieuwe plaatsen voor communicatieprofessionals, enthousiaste mensen die toe zijn aan een nieuwe uitdaging. De gemeente wil inwoners en andere betrokkenen op de hoogte houden van een aantal grote projecten, zoals de bouw van een nieuw stadskantoor, een schouwburg en de herstructurering van bestaande wijken. U bent ervaren, creatief en een teamworker. U beheerst het communicatievak. Dit blijkt uit een opleiding op hbo-niveau, bijvoorbeeld hbo-communicatie. U adviseert over het communicatiebeleid, stelt communicatieplannen op en voert deze uit. Affiniteit met de media en een vlotte pen zijn belangrijke voordelen bij het schrijven van teksten zoals persberichten. In de ondernemende gemeente Middelburg valt heel wat te schrijven. U kunt dat. Vlot en creatief. Daarom bent u ook betrok ken bij de eindredactie van o.a. het personeelsblad, de gemeentelijke informa tiepagina in een huis-aan-huisblad en nieuwsbrieven. De grootste uitdaging en eigen inbreng en verantwoordelijkheid ligt bij het verder ontwikkelen en uitbouwen van de internetsite. Ervaring met het beheer van een website, initiatiefrijk, klantgericht en zelfstandig. U heeft een hbo-opleiding communicatie afgerond, bij voorkeur afstudeervariant nieuwe media. Middelburg maakt de overstap naar een interactieve site en de invoering van virtuele loketten. Verder bent u contentmanager van de afdeling Communicatie en heeft u een adviserende rol als 'hoofdredacteur' van de site. U bent redactio neel sterk en weet van ambtelijke taal normaal Nederlands te maken. Veelvuldig contact met de technische beheerder van internet en het adviseren over nieuwe ontwikkelingen en voor de gemeente relevante toepassingen van nieuwe media horen bij de functie. Arbeidsvoorwaarden/sollicitaties: Onze organisatie kent een systeem van methodische personeelsbeoordeling en salariëring volgens het drieschalenstelsel. De functies worden nog definitief gewaardeerd. Beide functies zijn voorlopig ingedeeld in schaal 9. Het aanvangs salaris bedraagt, afhankelijk van opleiding en ervaring, minimaal f 4.015,- en maximaal f 6.604,- bruto per maand. Doorgroeimogelijkheden tot f 7.342,--. De functie van projectmedewerker wordt vooralsnog tijdelijk voor de duur van 4 jaar opengesteld. De functie van medewerker interactieve communicatie wordt definitief ingevuld. Bij de selectieprocedure wordt een vertegenwoordiging van het personeel betrokken. Een assessment kan deel uitmaken van de procedure. Wij streven ernaar meer vrouwen, gedeeltelijk arbeidsongeschikten en personen uit etnische minderheden te benoemen. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer P. Woudstra, hoofd van de afdeling Communicatie, telefoon (0118) 67 54 48 of mevrouw R. Jimenez, senior medewerker Communicatie, telefoon (0118) 67 57 82. Voor meer inlichtingen kunt u ook de internetsite van de gemeente raadplegen: www.middelburg.nl Verder hebben wij een eigentijds personeelsbeleid en uitstekende arbeidsvoor waarden zoals een 36-urige werkweek, variabele werktijden, de mogelijkheid voor aan- en verkoop van verlofuren, ruime scholingsfaciliteiten, een verhuis kostenregeling, een spaarloonregeling, betaald ouderschapsverlof, gesubsidieerde kinderopvang, een pc/fiets- en kindopvangregeling en bedrijfsfitness. Uw sollicitatiebrief met CV kunt u voor maandag 28 mei richten aan het college van burgemeester en wethouders van Middelburg, t.a.v. mevrouw M.A.C. Raaijmakers, afdeling P.O.A., Postbus 6000, 4330 LA Middelburg, onder vermelding van vaca turenummer 11 voor de functie van projectmedewerker en vacaturenummer 12 voor de functie van medewerker interactieve communicatie. E-mailen kan ook: petgay@middelburg.nl De sollicitatiegesprekken zijn gepland in de weken 23 en 24. Acquisitie naar aanleiding van de advertentie wordt niet op prijs gesteld en ook niet gehonoreerd. ACCOUNTANCY Door gebruik te maken van eikaars kennis en expertise kom je sneller en beter tot oplossingen. Dat is de visie van Ernst Young. Ernst Young is een organisatie van accountants, belastingadviseurs en juristen. Ernst Young Accountants adviseert op een breed financieel-economisch terrein. Wij bieden cliënten vakinhoudelijke expertise omdat wij specifieke branchekennis bundelen in sectorgroepen, waarin wij nauw samenwerken met onze belastingadviseurs en juristen. Voor onze kantoren in Zeeland (Middelburg en Terneuzen) zoeken wij Gevorderd assistent accountants Je hebt de ambitie en het doorzettingsvermogen om verder te komen in het vak. Met een diploma heao-ra-be en eventueel 1 2 jaar relevante werkervaring ben je uitstekend voorbereid op de kansen die wij je bieden. Als gevorderd assistent accountant is de controlepraktijk je werkterrein. Dit betekent dat je bij de cliënt jaarrekeningen controleert. Daarnaast kun je ingezet worden bij het uitvoeren van bijzondere opdrachten. Naarmate je je verder ontwikkelt, adviseer je cliënten op een breder financieel terrein. Om te groeien ben je bereid verder te studeren of studeer je al voor registeraccountant. Vanzelfsprekend bieden wij je daartoe alle kansen. Naast uitstekende arbeidsvoorwaarden biedt Ernst Young een afwisselende baan in een prettige en collegiale sfeer en een breed pakket opleidingen. Stuur je sollicitatie (met CV) naar Ernst Young Accountants, Human Resources Regio Zuid, La.v. Femke Hellings, Postbus 455,5600 AL Eindhoven. Een e-mail sturen kan ook, naar nlhelli1@ey.nl. Voor meer informatie kun je bellen met de heer K. Beijer, 0118-653 200. Natuurlijk kun je hem ook mailen: nlbeije3@ey.nl. Of kijk op www.ey.nl. From thought to finish.'" Gevraagd personeel leeftijd v.a. 15 jaar t/m 22 jaar 30 a 40 uur per week Voor verkoop en alle voorkomende werkzaamheden. Tevens zijn wij op zoek naar afwashulpen GOES - VLISSINGEN Sint Adriaanstraat 17-19 - Goes Tel/fax 0113-216056 (voorheen Tilroe). Het adres voor al uw vis visproducten FORTIS BANK Roompot Zeeland Vakanties is de grootste vakantieorganisatie van Zeeland en bemiddelt o.a. voor villa's, bungalows, appartementen en stacaravans en zoekt per direct voor haar vakantieparken Zeeland Village en De Soeten Haert Voor het schoonmaken en controleren van huurobjecten. Werkdagen tijdens hoogseizoen: vrijdag. Werkdagen tijdens laagseizoen: maandag en vrijdag. Werktijden tussen 09.45 en 15.15 uur. Bezit van eigen vervoer is een pré. Na de inwerkperiode staan hier uitstekende beloningen tegenover. Interieurverzorgers: 125,- tot f 150,- per dag. Controleurs: f 100,- per dag. InteresseI Bel snel tijdens kantooruren (ma-vr): 0111 - 675100 (Zeeland Village, Scharendijke), 0111 - 460606 (De Soeten Haert, Renesse) of eventueel 06-51566287 (mevr. T. van Dongen). Villapark Zeelarsci 'Village' elingen - No Gevraagd: voor Medium Rupskraan. In het bezit van vrachtwagenrijbewijs E Voor sollicitatie kunt U zich wenden tot: Goud Grondverzet CV Weel weg 4c 4414 AW WAARDE Mob.: 06-53-104965 Tel.: 0113-501310 BEL 0900 - 8174 (ca. 22 ct/min.) (24 UUR PER DAG, 7 DAGEN PER WEEK) OF SURF NAAR Heiploeg Shellfish B.V. is onderdeel van Heiploeg Shellfish International, een Nederlandse holdingmaatschappij van een aantal schelp- en schaaldierverwerkende bedrijven in binnen- en \l|||buitenland. Heiploeg Jf" Shellfish In een nieuw gebouwde, modern geoutilleerde fabriek gevestigd te Yerseke verwerkt Heiploeg Shellfish schelpdieren, schaaldieren en overige vissoorten tot vers gekoelde, half- en volconserven of diepvriesproducten. Deze producten worden wereldwijd geëxporteerd. Een groot gedeelte van de aangeleverde schelpdieren wordt door de eigen vloot gevangen. In verband met groei en uitbreiding van de marketing en sales afdeling, zijn wij op korte termijn op zoek naar een: Functie-informatie U bent verantwoordelijk voor de actieve verkoop aan bestaande en nieuwe accounts. Daarnaast bent u verantwoordelijk voor het in kaart brengen van de marktpotentie in bestaande en nieuwe gebieden ofwel het opstellen van sales targets en het plannen van commerciële acties. Tot uw taken behoort de Internationale verkoop van het totale assortiment met name in de verkoopgebieden Frankrijk en de Benelux landen. Wij verwachten van u initiatieven tot het verder uitbouwen van bestaande en nieuwe markten.. U formuleert en implementeert het assortimentsbeleid en u analyseert markt en aanbieders Tevens zult u buitenlandse vestigingen en/of agentschappen in genoemde gebieden aansturen c.q. ondersteunen. Eveneens is het uw taak het sales budget in genoemde gebieden te realiseren en de commerciële slagkracht te vergroten. Functie-eisen Een HBO werk- en denkniveau. U beheerst de Franse en Engelse taal in woord en geschrift. U heeft enige jaren ervaring in de food sector, bij voorkeur in de schelp- en schaaldierensector. U bent zelfstandig en initiatiefrijk, heeft gevoel voor kwaliteit en beschikt over goede communicatieve vaardigheden en een flexibele instelling. U bent woonachtig in de buurt van Yerseke, of bereid zich in de buurt te vestigen. Geboden Een internationaal georiënteerde functie met ruimte voor eigen initiatief, zelfstandigheid en verantwoordelijkheid bij een winstgevende onderneming. Werken in een team mei betrokken, vakkundige en hardwerkende collegae. Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden in overeenstemming met de functie. Informatie en sollicitatie Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer I. Kint, Sales Manager, telefoon 0113-579279. Een psychologisch onderzoek kan onderdeel zijn van de selectieprocedure. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen richten aan Heiploeg Shellfish International, t.a.v. de Directie, Postbus 55, 4400 AB Yerseke. Linksonder op envelop vermelden: Vac. AMMS. Ziekenhuis Walcheren ligt op een steenworp afstand van de Westerschelde. Net als de Schelde biedt ons ziekenhuis ruimte, uitzicht, soms storm en dan weer verstilde momenten Affiniteit met de specialismen cardiologie en longziekten? Wij zoeken een collega voor verpleeg- afdeling Noord-3!ü Voor de afdeling Noord-3 zijn wij op zoek naar een enthousiaste collega ter versterking van het verpleegkundig team. Als verpleegkundige ben je verantwoordelijk voor het totale verpleegproces van de aan jou toegewezen patiënten en geef je leiding en begeleiding aan leerling-verpleegkundigen en stagiairs. Wie zoeken we? Je bent een verpleegkundige met A, A/B of HBO-V-opleiding en big-geregistreerd en beschikt over goede contactue le eigenschappen en sociale vaardigheden. Aannemingsbedrijf TRAAS OVAA B.V. ÉvcaAI v M) SGS 7 EQCr Is een zelfstandig oprerende onderneming met ca. 35 werkne mers. Wij zijn actief op het gebied van aanleg en onderhoud van bestratingen, rioleringen, sportvelden en diverse andere ci viel- en cultuurtechnische werken in Zuid-West Nederland. Wegens groei van ons bedrijf hebben wij plaats voor vakbe kwame STRAATMAKERS en OPPERMANNEN Wij bieden u een goed salaris, mogelijkheid tot vakgerichte op leidingen en een prettige werksfeer. Indien u belangstelling heeft, verzoeken wij u contact op te ne men met dhr. J. P. M. Traas, tel. 0113-612322 of 0655-832376, Of schriftelijk per adres: Nwe. Kraayertsedijk 24, 4566 AA Le- wedorp. Waar we samen met passie voor mensen zorgen, willen wij elkaar ruimte bieden om de zorg te verbeteren en ons zelf te ontwikkelen. De voor genomen fusie met de Ooster- scheldeziekenhuizen in Goes evenals de gezamenlijke trans mural afdeling met Thuiszorg Meer weten? Bel met mevrouw J. Duivenvoorde, teamleider Walcheren passen hier Noord-3, tel. (0118) 42 55 35 of met mevrouw uitstekend in, A.M. Goedhart, clusterhoofd, tel. (0118) 42 55 38. Ziekenhuis Walcheren MOOI WERK IN EEN PRACHTIGE OMGEVING Wat bieden we? Het werken als verpleegkundige bij Ziekenhuis Walcheren is een uitdagende en verantwoordelijke baan in een professionele omgeving. De functie is ingeschaald volgens FWG 40 en kent een maximum salaris Mogelijkheden voor kinderopvang zijn aanwezig. Reageren? Interesse in deze baan bij Ziekenhuis Walcheren? Stuur uw sollicitatiebrief vóór 26 mei naar mevrouw S.J. Geldof, personeelsadviseur Ziekenhuis Walcheren, Postbus 3200, 4380 DD Vlissingen. FORTIS BANK Jaïll «da- van f 4.603,- bruto per maand.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 60