T nee (ATF). Iét tempo-team Matrozen m/v Productiekrachten Vakantiekrachten m/v PZC 40 ON ICS Bouwbedrijf Kambier Werk zoals jij dat wilt 0NFORMATIEANAUST/ SYSTEEMONTWERPER M/V Recruiter m/v 0118-629658 zaterdag 12 mei 2001 Ditronics, gevestigd in Goes, is inmiddels een organisatie die haar activiteiten in ge heel Nederland ontplooit. Vooral op het gebied van telecommunicatie/datacommunica tie heeft zij inmiddels een eigen plaats veroverd. Door zich niet alleen te focussen op de kwaliteit van de aangeboden systemen, het beheersen van de onderliggende tech nieken, maar vooral ook door zich te verplaatsen in de situatie van haar afnemers, is Ditronics thans, ook voor de grootste en modernste ondernemers in de regio, een part ner. Voor onze vestiging in Goes zijn wij op zoek naar: BOEKHOUDER MA/ De functie: Na een gedegen inwerkperiode zult u de financiële administratie zelfstandig bijhouden. Hierbij moet u denken aan de volgende kerntaken: Kerntaken: - het verrichten van administratieve werkzaamheden ten behoeve van de inkoop-/ ver- koop-/ facturatie-/ grootboek-/ uren- en projectadministratie, zoals het coderen en in boeken van pakbonnen, in- en verkoopnota's, urenbonnen, bankstukken e.d.; - voorbereidende werkzaamheden ten behoeve van de jaarrekening; - voorbereidende werkzaamheden ten behoeve van de lonen; - het beantwoorden en afhandelen van telefoongesprekken. Profiel: - MBO werk- en denkniveau (bijvoorbeeld MEAO bedrijfsadministratie); - aantoonbare werkervaring binnen een financiële administratie; - affiniteit met techniek; - een stressbestendige persoonlijkheid; - probleemoplossend vermogen; - flexibiliteit ten aanzien van werktijden; - ervaring met Word Excel geautomatiseerde grootboekadministraties; - zelfstandig en in teamverband kunnen werken. Wij bieden: - een afwisselende, zelfstandige functie in een dynamisch bedrijf; - ruimte voor eigen inbreng; - een salaris dat passend is bij leeftijd en ervaring. Heb je belangstelling? Stuur dan je brief en c.v. binnen 10 dagen aan: DITRONICS B.V. t.a.v. afdeling Personeelszaken A. Plesmanweg 106 4462 GC Goes Contactpersoon: Mw. J.P. Ditzel Telefoon nr.: 0113-273290 E-mail: ditronics@ditronics.nl Wij zijn een jong bedrijf met zo'n 25 vaste mede werkers. Opereren regio naal en staan bekend als een kwaliteits bouwer en zijn werkzaam in alle sectoren van de bouw. Wij zijn gevestigd te: Karreveld 8 4371 GA Koudekerke E-mail: info@kambier.nl www.kambier.nl Wij zoeken: Een nieuwe collega voor de afdeling onderhoud Wij vragen: Een gemotiveerd persoon welke affiniteit heeft met de onderhoudswerkzaamheden in de bouwsector. Ervaring is een pre. Verder zal worden verwacht dat hij/zij: - opname van werkzaamheden, - overleg met opdrachtgever, - calculaties, - werkvoorbereiding, - aansturing tijdens uitvoering Hij/zij zal minimaal een MBO opleiding moeten Hebben,overweg kunnen met de computer bijv. Word, Excel, AutoCad. Wij bieden: Een loon volgens de UTA-cao, Een jong team met een prettig werkklimaat, Inlichtingen: Wilt u verdere inlichtingen dan kunt u contact opnemen met ons kantoor: tel. 0118 55 31 28, Sollicitaties kunt u richten aan Yoeri Kambier WEGENBOUW is op zoek naar ervaren vakman in grond-, wegen- en rioleringswerken ervaren vakman wegenbouw asfalt ervaren kraanmachinist voor een mobiele graafkraan Uw profiel: U bent gezond, vlot en ambitieus Rijbewijs B(E) U woont in de omgeving West-Brabant-Zeeland Wij bieden U: - Een goed salaris - Vast werk op langere termijn - Goede secundaire arbeidsvoorwaarden U kunt zich persoonlijk aanmelden tijdens kantooruren of een afspraak maken ATF NV Putsebaan 5 2040 Zandvliet (grens bij Ossendrecht) Onze website: www.atf.be tel: 0113-372.872 tel: 00 32 3 568.69.49 Indien u niet veel of geen ervaring heeft gelieve niet te solliciteren. Garagedeur nodig? Crawford of Normstahl Leverbaar in 1750 kleuren 10 jaar garantie Bel voor een afspraak of kom langs Ambiance zonwering Teba Fabriek en showroom Llvingstoneweg 8, Goes 0113-222231 Ma t/m vr. 9.00-17.30 en za 9.00-16.00 ALGEMEEN Terreinmedewerker m/v voor een bedrijf in Vlissingen zijn wij op zoek naar een enthousiaste en gemotiveerde terreinmedewerker. Je werkzaamheden bestaan uit het vullen van silo s, kleine reparaties uitvoeren en schoonmaakwerkzaamheden. De functie is voor langere tijd en bestaat uit een werkweek van maandag tot en met vrijdag in een fulltime dienstver band. Als jij goed zelfstandig kunt werken en op zoek bent naar een job in de buitenlucht dan moet je zeker reageren! Bel voor meer informatie naar onderstaande vestiging of kom even langs! lnformatie:(0l 18) 41 48 70, Astrid Prent Vlissingen, Torenstraat 5 Vakantiemedewerkers m/v voor diverse bedrijven in de regio Vlissingen. We hebben verschillende functies open staan zoals produktiewerk, schoonmaak vakantiebungalows en magazijnwerk.Als jij komende zomer beschikbaar bent voor een periode van minimaal drie aaneengesloten weken laat het ons dan weten!!!! lnformatie:(01 18) 41 48 70, Astrid Prent Vlissingen, Torenstraat 5 Alg.medewerker/Matroos m/v voor een bedrijf in Vlissingen zijn wij op zoek naar een kandidaat die vanaf I mei aan de slag wil bij een rederij. Je werkzaamheden zijn zeer divers. Als jij een represen tatieve kandidaat bent die van aanpakken weet en daar naast ook nog de moderne talen beheerst dan kun je op korte termijn aan de slag in deze fulltime baan voor langere tijd! lnformatie:(0l 18) 41 48 70, Astrid Prent Vlissingen, Torenstraat 5 KANTOOR Vakantie consulent m/v voor ons kantoor aan de Nieuwstraat inTerneuzen. Het gaat om administratief ondersteunende werkzaamheden tijdens de vakantieperiode zoals het aannemen van de telefoon en het benaderen van sollicitanten voor werk. Hiervoor ben je bij voorkeur bezig met een hbo oplei ding, ben je bekend mee de programma's Word en Excel, heb je een klantvriendelijke instelling en ben je goed in staat te organiseren. Deze fulltime opdracht is voor de maanden juni, juli en augustus.Weet jij van aanpakken en heb je interesse in deze branche dan is dit een waarde volle werkervaring. Stuur je cv naar eva.booms@tempo- team.nl of kom langs op de vestiging. lnformatte:(0l IS) 61 23 89, Eva Booms Terneuzen, Nieuwstraat 66 Secretaresse m/v voor de vesciging van de Arbounie te Middelburg. Je werkt in teamverband en ondersteunt de kerndisciplines Arbeidshygiëne.Arbeids- en Organisatiekunde en Veiligheid. De taken bestaan uit agendabeheer, postbe- handeling, verwerken rapportages, correspondentie, archiveren,telefoonbehandeling en het notuleren.Voor deze afwisselende functie beschik je over een afgeronde secretaresse opleiding. Het computerprogramma Word beheers je goed en kennis van Excel en Powerpoint is een pré. Deze baan heeft een arbeidsduur van 36 uur per week en is voor de duur van een aantal maanden. lnformatie:(0! 18) 67 90 30, Petra van Oosterhout Middelburg, Houtkaai S Commercieel medewerker bin nendienst m/v voor een Makelaarskantoor te Middelburg. Dit bedrijf is gespecialiseerd in aan- en verkoop en taxaties van zowel particulier als bedrijfsmatig onroerend goed. In deze functie kun je doorgroeien naar (assistent) makelaar. De eerste jaren ondersteun je op administratief en com mercieel gebied de makelaars. Beschik je over een MBO- opleiding en ben je woonachtig in de regio Middelburg reageer dan op deze fulltime vacature met goede toe komstperspectieven. lnformatie:(0l 18) 67 90 30, Petra van Oosterhout Middelburg, Houtkaai 5 Medewerker Lokaal Support m/v voor een Overheidsinstelling, ben werkzaam in de regio Zuidwest Nederland. Je beheert aansluitingen van net werken onderling binnen de vestigingen. De overige taken bestaan o.a. uit: het verrichten van preventief onderhoud en beheer aan uitvoer apparatuur, het ver plaatsen/verhuizen/verwijderen en vervangen van werk plek apparatuur, installaties en onderhoud aan stand alone pe's. De functie-eisen bestaan uit: een goede kennis van de hardware van een PC (intern/extern), bekend met het installeren van WIN95/WIN98/WINNT 4.0 Workstation op netwerk pc, stand alone en laptops, de bereidheid tot het werken op (on) geplande tijden buiten kantooruren en de bereidheid op meerdere vesti gingen te werken. lnformatie:(0l 18) 67 90 30, Petra van Oosterhout Middelburg, Houtkaai 5 HORECA/CATERING vakantiebanenü m/v Voor diverse bedrijven zijn wij op zoek naar horecame- dewerkers die in de weekenden en vakanties beschik baar zijn. Ben jij stressbestendig, representatief, wil je wat bij verdienen en ken je de Nederlandse taal in woord engeschrift. Kom dansnel langs bij Tempo Team Bergen op Zoom!! lnformatie:(OI64) 25 94 00, Martine Ruitenbeek Bergen op Zoom, Koevoetstraat 47 Bedienend personeel m/v voor verschillende relaties in Vlissingen en omgeving. Wil je graag in de weekenden en in het zomerseizoen werken, hou je daarnaast van onregelmatig werk. Kom je dan inschrijven bij Tempo Team. lnformatie:(0l 18) 41 02 00, RoyWeeber Vlissingen, Torenstraat 5 LOGISTIEK Chauffeur m/v voor een bedrijf in de regio Vlissingen. Voor boven staande functie zijn wij op zoek naar kandidaten die in het bezit zijn van rijbewijs-C en CCVB die op korte ter- _mijn fulltime beschikbaar zijn. Het werk betreft verschil lende functies met diverse werktijden, alle in de regio ZuidWestNederland Voor meer informatie bel je naar onderstaand telefoonnummer op kom je langs op de vestiging! lnformatie:(0l 18) 41 48 70, Astrid Prenc Vlissingen, Torenstraat 5 tempo-team AU staRS www.tempo-team.nl MET TEMPO-TEAM ALL STARS HAAL JE ER MEER UIT. De SVRZ is op zoek naar een voor 36 uur per week, standplaats Middelburg, de monumentale hoofdstad van Zeeland Uw taken U bent in uw functie de schakel tussen de gebruikers van informatiesystemen en de techniek die dat mogelijk maakt. U analyseert de bestaande informatievoorziening en de verdere informatie behoefte. U doet voorstellen voor automatiserings mogelijkheden en definieert daarbij de systeemvereisten. U ontwerpt informatiesystemen en koppelingen tussen (bestaande) informatiesystemen en beheert bestaande programmatuur. U stelt implementatieplannen op en begeleidt implementatietrajecten. Op onderdelen schrijft u richtlijnen en procedures voor die door de lokale systeembeheerders worden toegepast. Binnen het dienstencentrum zelf functioneert u (deels) als applicatiebeheerder van bepaalde toepassingen. Binnen uw functie ontvangt u leiding van de informatie manager De functie maakt deel uit van de afdeling Informatievoorziening en Automatisering (l&A), een onderdeel van het Dienstencentrum van de SVRZ. Uw inbreng U beschikt over kennis van, inzicht in en ervaring met informatieanalyse, systeemontwerp en (applicatie)programmering. U heeft inzicht in interne IT-structuren, besturingssystemen en de onderlinge verbanden. Verder heeft u een HBO werk- en denk niveau en een hoge mate van zelfstandigheid en vindingrijkheid. Bovendien bent u in staat om projecten te leiden. Essentieel voor de functie is een goed ana lytisch en conceptueel denkvermogen. Ook is het belangrijk dat u beschikt over goede sociale vaardig heden als tact, inlevingsvermogen en overredings kracht. Wij bieden u U krijgt een arbeidsovereenkomst voor 36 uur per week. Uw salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring. SVRZ volgt de CAO verpleging en verzorging, welke een uitstekend arbeidsvoor waardenpakket kent. Inlichtingen Voor meer informatie over deze functie kunt u tijdens kantooruren contact opnemen met de heer A. Joosse, informatiemanager. Hij is bereikbaar op het telefoonnummer 0118 - 67 07 00. Meer infor matie over SVRZ vindt u op www.svrz.nl. Solliciteren Spreekt de functie u aan? Stuur dan binnen 7 dagen na verschijningsdatum van deze krant uw schriftelijke sollicitatie, met CV, naar: Dienstencentrum SVRZ, t.a.v. de afdeling P&O, Postbus 100, 4330 AC Middelburg of e-mail naar dienstencentrum@svrz.nl. Het Dienstencentrum SVRZ in Middelburg biedt ondersteuning aan acht instellingen vobr ouderenzorg in Zeeland. Ondersteuning vindt onder andere plaats op het terrein van Informatievoorziening en Automatisering, Het Dienstencentrum SVRZ maakt deel uit van de Stichting voor Regionale Zorgverlening (SVRZ). Deze stichting is een moderne, effi ciënte en innovatieve organisatie. Wij hechten grote waarde aan een gezond werkklimaat. Via opleidingen en doorstromingsprogramma's bieden wij onze medewerkers extra groei mogelijkheden. onze; Onze kerntaak is het verlenen van 24-ui die beantwoordt aan de behoeften cliënten. SVRZ ziet het als haar verant woordelijkheid daar waar mogelijk aan te sluiten op de (wijzigende) behoeften en wensen van de ouder wordende mens SVRZ WAAR DE MENS IEMAND IS WPOKl GRAN PORT ZELANDË GRAN DORADO GROUP Gran Dorado is met 39 resorts marktleider in Nederland Fulltime Partime Wij zoeken voor Port Zélande (een luxe resort met 714 bungalows) een Recruiter voor minimaal 24 uur per week. In deze functie bent u o.a. verantwoordelijk voor het opstellen van een wervingsplan en het uitvoeren van de daaruit voortvloeiende wervingsactiviteiten, zoals het opstellen van advertenties, het verzorgen van presentaties, het onderhouden van contacten met uitzendbureaus en scholen en het mede ontwikkelen van promotiemateriaal. Tevens bent u verantwoordelijk voor de bewaking en besteding van het recruitementbudget. Daarnaast houdt u zich bezig met de administratieve afhandeling van het selectieproces, voert u (eerste) sollicitatiegesprekken en maakt u een (eerste) selectie. U rapporteert rechtstreeks aan de Manager Personeelszaken. wij vragen Een afgeronde HBO-opleiding; Goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift; Ervaring in een vergelijkbare functie; Een flexibele en initiatiefrijkeinstelling; Goede sociale en communicatieve vaardigheden. wij bieden Een passend salaris volgens de CAO Verblijfsrecreatie; Goede secundaire arbeidsvoorwaarden; Een unieke werkomgeving; De uitdaging in het nemen van verantwoordelijkheden. bel of schrijf Stuur uw brief met c.v. binnen 14 dagen aan Gran Dorado Port Zélande t.a.v. Mevr. M. ten Haaf, Manager Personeelszaken, Port Zélande 2,3253 MG Ouddorp. Of reageer per email: m.tenhaaf@grandorado.com. Voor meer informatie: Mevr. M. ten Haaf, Manager Personeelszaken, tel: 0111-67 48 71. grandorado.com Werken waar het iedere dag vakantie is! Tussen Hfl 3100,- Hfl 3600, bruto per maand verdienen Exclusief toeslag Tussen Hfl 2400,- Hfl 3430,- bruto per maand verdienen Exclusief toeslag Tussen Hfl 2598,- Hfl 2918,- bruto per maand verdienen Exclusief toeslag Bel voor meer informatie Prisma Postbus 2100 4460 MC Goes tel. 0113 218899 fax 0113 218333 De Stichting Prisma is een organisatie voor primair onderwijs en realiseert een onderwijsaanbod voor leerlingen van 4-12 jaar in Noord en Midden Zeeland. Onder haar bevoegd gezag ressorteren 8 scholen voor rooms- katholiek en interconfessioneel basisonderwijs. Wij willen goed onderwijs, een plezierige leertijd voor de kinderen, goede collegiale werksfeer. Kortom, wij gaan voor kwaliteit. De STICHTING PRISMA roept kandidaten (m/v) op om te solliciteren naar één of meerdere van onderstaande vacatures: Holtkampschool te Goes, een vacature met de omvang van 1,000 wtf. Voor deze vacature wordt per 13-08-2001 een collega gezocht voor de bovenbouw. Inlichtingen bij dhr. J. Willemstein, directeur Holtkampschool, tel. 0113-270587. Horizon te Rilland, een vacature met de omvang van 0,4684 wtf Voor deze vacature wordt per 13-08-2001 een collega gezocht voor groep 1/2 Inlichtingen bij dhr. J. Wouters, directeur de Horizon, tel. 0113-556152. St. Jozefschool te Vlissingen, een vacature met de omvang van tenminste 0,4500 wtf. Voor deze vacature wordt per 13-08-2001 een collega gezocht. Inlichtingen bij dhr. P den Ouden, directeur St. Jozefschool, tel. 0118-440223. St. Willibrordusschool te Zierikzee, een vacature met een reguliere omvang van 0,5666 wtf en voor vervanging 0,4334 wtf. Voor deze vacature wordt per 13-08-2001 een collega voor de middenbouw gezocht. Inlichtingen bij dhr. H. Steegmans, directeur St. Willibrordusschool, tel. 0111-450165. Kandidaten worden verzocht zo spoedig mogelijk, doch uiterlijk vóór vrijdag 25 mei aanstaande te reageren, door het schrijven van een sollicitatiebrief aan de Stichting Prisma, Postbus 2100, 4460 MC Goes ter attentie van de heer M.C.M. Houtepen, directiemanager tel. 1003 218899).

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 40