kans! na m Fruit Chips b.v PZC bert dingemanse Administratief Medewerker (m/v) WÈm DEKKER ACCOUNTANCY Zaterdagpostbodes (m/v) Curadomi Productie medewerker Productie medewerker Final Test GC m/v Assemblage GC m/v V VARIAN f LOGISTIEK MANAGER/PLANNER Voorman dakdekker (m/v) Twee ervaren dakdekkers (m/v) Twee aankomend dakdekkers on/v) Installatie Bedrijf Goes bv LIPS jextielservice VAKANTI EKRAGHTEM Junior operators m/v zaterdag 12 mei 2001 Bert Dingemanse Makelaardij is een jonge, dynamische en snelgroeiende organisatie. Wij zijn gedreven en enthousiast en stellen alles in het werk om onze opdrachtgevers tevreden te stellen. Ons team bestaat uit 2 makelaars en 2 binnendienstmedewerkers. Bert Dingemanse Makelaardij is werkzaam in alle disciplines van de makelaardij. Ter uitbreiding van ons team zijn wij op zoek naar een jonge en thousiaste binnendienstmedewerker die door hard werken en veel leren door wil groeien naar de functie van (assistent)makelaar. Ben je bereid om de eerste jaren in de binnendienst de makelaars zowel commercieel als administratief te ondersteunen dan zorgen wij dat je klaargestoomd wordt voor een fantastisch vak. Functie-eisen: Min. MBO-opleiding Leeftijd 19-23 jaar Enthousiast Positieve uitstraling Administratieve vaardigheden Commercieel ingesteld Vlotte persoonlijkheid Representatief Leergierig (o.a. bereid tot studie in de avonduren) Kennis van omgeving Middelburg Wij bieden: Kans om de makelaardij vanuit de praktijk te leren kennen Begeleiding bij de studie makelaardij Meegroeimogelijkheden met ons bedrijf Een gezellige werksfeer Als je voldoet aan bovenstaande eisen en bereid bent om de eerste jaren in de binnendienst te werken stuur dan je sollicitatiebrief bin nen 10 dagen naar BERT DINGEMANSE MAKELAARDIJ, t.a.v. mevr. B. van der Meijden, postbus 358, 4330 AJ Middelburg. Seisdam 8-10 4331 NT Middelburg telefoon 0118-650575 fax 0118-650577 e-mail: bdingemanse@zeelandnet.nl www.bertdingemanse.nl makelaars taxateurs o.g. NVM Dekker Accountancy is één van de kleinere accountancy- kantoren in Zeeland en werkzaam voor o.a. ondernemers in het midden- en kleinbedrijf, vrije beroepsbeoefenaren, de non-profit sector en particulieren. Vind jij het een uitdaging om in een team van enthousiaste colle ga's en in nauw contact met onze cliënten te werken dan nodigen wij je uit om te sollciteren voor de functie met doorgroei mogelijkheid tot relatiebeheerder Je werkzaamheden bestaan o.a. uit: Het verzorgen van financiële administraties Het samenstellen van jaarrekeningen Wij zijn op zoek naar iemand tussen de 20 en 30 jaar met mini maal een MEAO-opleiding, enkele jaren ervaring in de accoun tancy en klaar voor een nieuwe carrièresprong. Wij beiden een afwisselende functie met veel vrijheid en zelfstan digheid in een dynamisch kantoor. Uiteraard staat er tegenover jouw inzet en prestatie een goede sa lariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties, I voorzien van een uitgebreide c.v., richten aan Dekker Accountancy Vlissingen b.v. t.a.v. Martin Dekker Postbus 5099, 4380 KB Vlissingen. I Administratieve en Fiscale Dienstverlening PTT Post zoekt voor de vestiging Zierikzee. Als zaterdagpostbode bezorg je, nadat je op de vestiging de post hebt gesorteerd per fiets, per auto of lopend de post bij je klanten. Ben jij enthousiast, klantvriendelijk en representatief? In bezit van een rijbewijs? Kun je zowel in teamverband als zelfstandig werken? Dan hebben wij voor jou een baan op zaterdag tussen 06.00 en 14.00 uur. Wij bieden je een goed salaris. Interesse? Schrijf naar PTT Post BV, afdeling Personeelszaken, Antwoordnummer 111,4460 VB Goes (postzegel niet nodig), en vermeld je gegevens inclusief je telefoonnummer en geboortedatum. We nemen dan direct contact met je op. Je kunt je gegevens ook aan ons e-mailen. Het adres is m.h.dejonge@ptt-post.nl. Vergeet niet de functie en de vestiging in je e-mail op te nemen. Curadomi is een landelijk werkzame, christelijke organisatie voor thuiszorg. Het personeel is christelijk. Iedere cliënt kan zorg ontvangen, De vraag naar onze zorg groeit sterk. Daarom willen wij ons team in de regio Middelburg per direct versterken met een: Huishoudelijke hulp (fulltime) Profiel: Je werkt graag met mensen en je houdt van aanpakken. Je kunt goed met kinderen omgaan. Ook in pittige situaties houd je het hoofd koel. Je bent zakelijk, zelfstandig, beschikt over eigen vervoer en bent ruim inzetbaar. Je bent christen en doet wat je zegt. ongeacht zijn of haar persoonlijke geloofsovertuiging. Curadomi staat borg voor goede zorg. Het kwaliteitssysteem is gecertificeerd volgens de ISO goo2-norm. Curadomi biedt jou: Een vast contract met arbeidsvoorwaarden conform de CAO-Thuiszorg; goede begeleiding: een fantastische baan vol uitdagingen; een collegiale werksfeer: een volwaardige en gratis opleiding tot huishoudelijke hulp. Belangstelling? Bel (0113) 34 03 45 voor een sollicitatiepakket of bezoek voor een nadere kennismaking onze website: www.curadomi.nl. Mooi werk. Postbus 974, 3900 AZ Veenendaal, t (0113) 34 03 45, f (0113) 34 03 71, e-mail zeeland@curadomi.nl, www.curadomi.nl Varian is wereldwijd marktleider op het gebied van chromatografische instrumenten, supplies, accessoires en services. In 1998 werd de samenwerking tussen het beursgenoteerde Varian Inc. (USA) en Chrompack International B.V. een feit. Vanuit Middelburg wordt de fabricage van een omvangrijk productassortiment, de verkoop en de services gecoördineerd voor Europa en het Midden-Oosten. De continue stroom van technologische ontwikkelingen, introducties van hoogwaardige nieuwe producten en het ontginnen van nieuwe marktsegmenten vraagt om nieuwe medewerkers die de uitdaging van een betrekking met internationale allure aankunnen. Voor de productie-afdeling van Gaschromatografen in Middelburg, zijn wij wegens uitbreiding op zoek naar een Onze kandidaten hebben een chemische achtergrond op HBO-niveau. De werkzaamheden bestaan uit het final testen van gaschromatografen. Wij vragen: Ervaring met Gaschromatografie Kennis van en ervaring met analytische data- acquisitie- en verwerkingspakketten op PC basis Goede bekendheid met Windows, Word en Excel Analytisch denkvermogen Goede kennis van de Nederlandse en Engelse taal, zowel in woord als geschrift Een Teamspeler met flexibele instelling 0 Ervaring met trouble shooting en petro chemische analyses m.b.v. gaschromatografie zijn een pré. Onze kandidaten hebben een opleiding op MTS-niveau. De werkzaamheden bestaan uit het assembleren van gaschromatografen. Wij vragen: Ervaring met fijnmechanische werkzaamheden Zelfstandigheid Goede kennis van de Nederlandse en Engelse taal, zowel in woord als geschrift Een Teamspeler met flexibele instelling Wij bieden: Zelfstandige, uitdagende functies in een groeiend bedrijf met een aantrekkelijk pakket arbeids voorwaarden. Geïnteresseerden nodigen wij graag uit, binnen twee weken na verschij ning van deze advertentie, een sollicitatiebrief te sturen aan de afdeling Personeelszaken: Varian B.V., Postbus 8033, 4330 EA Middelburg of per e-mail naar: gerda.van.de.beek@varianinc.com. Voor meer informatie kun je contact opnemen met Gerda van de Beek, tel.no. 01186-71215 of Inze Bos, tel.no. 01186-71380. www.vananinc.com 4 I, Acquisitie n a v deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Heiploeg j'" Shellfish Heiploeg Shellfish B.V. is onderdeel van Heiploeg Shellfish international, een Nederlandse holdingmaatschappij van een aantal schelp- en schaaldierverwerkende bedrijven in binnen- en buitenland. In een nieuw gebouwde, modern geoutilleerde fabriek gevestigd te Yerseke verwerkt Heiploeg Shellfish schelpdieren, schaaldieren en overige vissoorten tot vers gekoelde, half- en volconserven of diepvriesproducten. Deze producten worden wereldwijd geëxporteerd. Een groot gedeelte van de aangeleverde schelpdieren wordt door de eigen vloot gevangen. In verband met groei en uitbreiding van de gehele organisatie, zijn wij op korte termijn op zoek naar een: Functie-informatie U bent verantwoordelijk voor de logistieke planning van de productie. U vertaalt de productieaanvragen van de afdeling verkoop naar een efficiënte logistieke planning. U zorgt dat de voorraad op het juiste moment op het juiste niveau is en stemt de productiecapaciteit af met de productiemanagers. U voert op accurate wijze een inzichtelijke administratie. U anticipeert op een adequate wijze en in overleg op ad-hoc aanvragen. U rapporteert aan de Directie. Functie-eisen Een HBO werk- en denkniveau. U heeft enige jaren ervaring in de food sector. U bent zelfstandig en initiatiefrijk, heeft gevoel voor kwaliteit en beschikt over goede communicatieve vaardigheden en een flexibele instelling. U bent woonachtig in de buurt van Yerseke, of bereid zich in de buurt te vestigen. Geboden Een functie met ruimte voor eigen initiatief, zelfstandigheid en verantwoordelijkheid bij een winstgevende onderneming. Werken in een team met betrokken, vakkundige en hardwerkende collegae. Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden in overeenstemming met de functie. Informatie en sollicitatie Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer I. Kint, Sales Manager, telefoon 0113-579279. Een psychologisch onderzoek kan onderdeel zijn van de selectieprocedure. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen richten aan Heiploeg Shellfish International, t.a.v. de Directie, Postbus 55, 4400 AB Yerseke. Linksonder op envelop vermelden: Vac. LMP. IBG is als allround installateur werkzaam in de regio Zeeland. Wegens een sterk toenemende orderportefeuille hebben wij plaats voor enkele enthousiaste medewerkers die het team van de afdeling dakwerk komen versterken. - beschikt over een ruime ervaring in het vakgebied m.b.t. alle voorkomende dakbe dekkingen (o.a. EPDM, Bitumineuze en kunststof dakbedekking), - een flexibele instelling heeft, over goede contactuele en leidinggevende eigen schappen beschikt en breed inzetbaar is, - een WA-1 en -2 certificaat of gelijkwaardig heeft behaald of bereid is dit te beha len, - in het bezit is van een rijbewijs B, een rijbewijs E is een pre. - een flinke dosis praktijkervaring hebben (o.a. EPDM, Bitumineuze en kunststof dakbedekking,) - een flexibele instelling hebben en breed inzetbaar zijn, - een WA-1 certificaat of gelijkwaardig hebben behaald of bereid zijn dit te behalen, - in het bezit zijn van een rijbewijs B, een rijbewijs E is een pre. - een relevante vooropleiding hebben gevolgd of volgen en bereid zijn tot verdere studie, - bereid zijn het vak te leren, - een WA-1 certificaat of gelijkwaardig hebben behaald of bereid zijn dit te behalen. Algemeen Voor alle functies geldt een fulltime dienstverband. >- Op bovengenoemde functies is de CAO voor de Metaal en Techniek van toepas sing. Wij bieden een goed salaris gebaseerd op de CAO en afhankelijk van opleiding en ervaring. Deelname aan een spaarloonregeling behoort tot de mogelijkheden. Goede studiemogelijkheden. Afwisselend werk binnen een organisatie met een prettige werksfeer. Bent u toe aan een (nieuwe) uitdaging en spreekt één van bovengenoemde functies u aan? Schrijf dan een sollicitatiebrief, e-mailen of bellen kan ook, wij zien uw reactie met belangstelling tegemoet. Postbus 19, 4460 AA Goes tel.: 0113-231630 fax 0113-232468 e-mail: iba-bv@Dlanet.nl Uw schriftelijke sollicitatie inclusief curriculum vitae gericht aan de directie zien wij graag binnen twee weken na advertentiedatum tegemoet. LIPS TEXTIELSERVICE is een wasserij- en linnenverhuurbedrijt met een groot aantal vestigingen in heel Nederland. De onderneming is gespecialiseerd in de verzorging van textielgoederen voor de gezondheidszorg. Kenmerkend voor de organisatie is de innovatieve wijze van omgaan met dienstverleningsvormen en productieprocessen, gericht op de belangen van de afnemers. Voor onze vestiging Lips Zeetex te Goes zoeken wij enthousiaste: voor 36 uur per week De werkzaamheden bestaan uit het sorteren, wassen, mangelen, vouwen en inpakken van textielgoederen. Onze gedachten gaan uit naar medewerkers die met plezier hun handen uit de mouwen willen steken. Belangstelling! Richt dan uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van C.V. aan: Lips Zeetex B.V. t.a.v. de heer R van Beers, Verrijn Stuartweg 30, 4462 GE Goes, Tel. (0113) 23 31 50. Fruit Chips B.V. Spoorstraat 16 4431 NK 's-Gravenpolder Telefoon: 0113-312920 Functie-inhoud: - Het assisteren van de senior operator op de productielijn; - Na interne opleiding het zelfstandig kunnen bedienen van de pro ductielijn; - Uitvoeren van kwaliteitscontroles; - Het bijhouden van productiegegevens; - Er wordt in 3 ploegen gewerkt. Functie-eisen: - Opleiding LBO-niveau met technische affiniteit; - Oog hebben voor kwaliteit en productie; - Het kunnen werken in teamverband. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring. Uw schriftelijke sollicitaties kunt u, binnen 10 dagen na het verschij nen van deze advertentie, richten aan: Fruit Chips B.V. t.a.v. dhr. ir. R.S. van Pinxteren (plantmanager) Postbus 73 4430 AB 's-Gravenpolder Fruit Chips B.V. is een jonge dynamische onderneming, die zich bezig houdt met de productie van groente-, fruit- en aardappelchips, voor zowel eigen als private label. Sinds kort maakt de onderneming deel uit van The Hain Celestial Group, een Amerikaanse onderneming gespecialiseerd in natuurlijke en biologische voeding. Vanwege de grote vraag naar onze producten zijn wij voor onze pro ductie op zeer korte termijn op zoek naar:

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 36