PERSONEEL Werk Productschap Zeeuwse Bibliotheek PHILIP MORRIS Bouwkundige gezocht zaterdag 12 mei 2001 Politie Zeeland werkt op de grens van land en water. Zij biedt poi'tiezorg ap maat aan de Zeeuwse bevolking en haar 15 miljoen gasten. Professioneel en integer levért zij haar bijdrage aan de veiligheid en leef baarheid in Zeeland. Door wijk-, buurt en dorpsgericht werken met zichtbare en aanspreekbare politie geeft zij invulling aan het motto: "Zeeland, veilig en leef baar". Afwisselend werk met een wisselende werk druk tussen wisselende mensen. De regio is verdeeld in drie districten: Oosterscheldebekken, Walcheren en Zeeuwsch- Vlaanderen. Politie Zeeland verbetert haar telefonische bereikbaarheid. Alle telefonische meldingen en/öf vragen komen binnen op het Regionaal Servicecentrum. Van de medewerkers van het service centrum wordt verwacht dat zij op professionele wijze inspelen op de binnenkomende gesprekken. Daarom zijn wij op zoek naar: MEDEWERKERS SERVICECENTRUM (MA/) voor gem. 20 uur/week Het betreft een deeltijdfunctie van gemiddeld 20 uur per week, verdeeld in diensten van 4-5 uur, m.u.v. de nachtdiensten, deze bestaan uit diensten van 6-8 uur. Voor de bezetting van het servicecentrum zijn wij op zoek naar enthousiaste medewerkers die een klantgerichte instelling hebben. De functie: Het merendeel van de contacten tussen de klant en de politie vindt telefonisch plaats. Als eerste contact zijn de medewerkers van het servicecentrum het visitekaartje van ons korps. De hoofd zaak bestaat uit het beantwoorden en afhandelen van telefonische vragen en het zelfstandig afhandelen van bepaalde meldingen. Het profiel: Het opleidingsniveau dat bij de functie past is MAVO. Daarnaast wordt van u verwacht dat u een klantgerichte houding heeft, goede mondelinge- en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden bezit en in staat bent zelfstandig te werken. U beheerst de Duitse taal en het werken met computers is voor u niet onbekend. Wij verwachten van u dat u ook onder verhoogde werkdruk goed blijft functioneren en dat u bereid bent op onregelmatige tijden te werken (ook in nachtdiensten). Wij bieden u: Werken in een team met grote mate van zelfstandigheid onder uitstekende arbeidsomstandig heden en met voldoende opleidingsmogelijkheden. In het eerste jaar volgt u een interne oplei ding die met een toets wordt afgesloten. Het betreft de eerste 12 maanden een aanstelling in tijdelijke dienst in schaal 3 van het Bezoldigingsbesluit Politie. Bij een 20-urige werkweek bedraagt het salaris bij aanvang f. 1623, (bruto exd. onregelmatigheidstoeslag). Bij gebleken geschiktheid volgt na 1 jaar een vaste aanstelling in schaal 4 van het Bezoldigings besluit Politie. Het salaris bedraagt dan bij een 20-urige werkweek f. 1996,(bruto excl. onregel matigheidstoeslag). Plaats van tewerkstelling: De plaats van tewerkstelling is Middelburg. Selectieprocedure: De vacatures worden gelijktijdig binnen het korps opengesteld. Een stemtest, een computer- vaardigheidstest en een praktijkproef maken deel uit van de selectieprocedure. Sollicitaties: Op maandagavond 21 mei geven wij uitvoerig uitleg over de inhoud van de functie, de selectie procedure, de rechtspositie en de opleiding. Heeft u hiervoor interesse dan kunt u zich hiervoor uitsluitend telefonisch opgeven van 12 mei t/m 20 mei 2001 tussen 09.00 en 22.00 uur (ook in het weekend). Het telefoonnummer is 0900-8844. ;\0> vc Bij het Productschap Vis komen 70 medewerkers op voor de belangenbehartiging van de bedrijven in de vissector in Nederland. Daarnaast verrichten wij ook werkzaamheden voor een aantal private organisaties in onze sector. Het productschap adviseert de overheid en voert regelingen uit van de Europese Unie. De baan Wie zoeken wij Wat bieden wij Uw reactie Ter versterking van het team in ons kantoor te Yerseke zijn wij op zoek naar een nieuwe Beleidsmedewerker Kwaliteit Schelpdieren m/v Ketenbewaking en voedselveiligheid zijn sleutelbegrippen geworden voor de onderne mers in de schelpdiersector. U wordt verantwoordelijk voor integrale toepassing van deze begrippen in de gehele bedrijfstak. Vanuit een goede relatie met de verschillende secto ren (mosselen, oesters en kokkels), werkt u aan voorstellen voor nieuw te ontwikkelen beleid. Ook werkt u mee aan de invulling van nieuwe Europese voorschriften op dit ter rein. U geeft sturing aan diverse onderzoeken die worden uitgevoerd en ontwikkelt voor stellen voor nieuwe onderzoeken. U werkt in bestuurlijke netwerken en hebt oog voor de belangen van de sector. U bent gewend om te gaan met het spanningsveld van overheidsbelangen enerzijds en bedrijfs belangen anderzijds. U hebt veelvuldig contacten binnen en buiten de organisatie. U werkt zelfstandig en neemt initiatieven. Overtuigingskracht en goede onderhandelingscapaciteiten zijn voor u vanzelfsprekend. U beschikt over een HBO/Academische opleiding, bij voorkeur levensmiddelentechnolo gie of chemische technologie U beschikt over voldoende vakkennis voor het kunnen beoordelen van diverse vormen van kwaliteitstesten. Tevens heeft u ervaring in een beleidsfunctie, waarin u gewend bent uw vakkennis te vertalen in concrete voorstellen. U beschikt over goede sociale vaardigheden. U kunt hierdoor samen met bedrijfsgenoten zoeken naar draagvlak voor nieuwe maatregelen. U heeft aantoonbare affiniteit met de visserijsector, bij voorkeur met de schelpdiersector. Contactuele eigenschappen, overtui gingskracht, uitdrukkingsvaardigheid, analytisch denkvermogen en een servicegerichte instelling zijn van bijzonder belang voor een goede vervulling van deze functie. Werkervaring in een vergelijkbare functie is een pré. Een boeiende en afwisselende functie, veel zelfstandigheid en volop ruimte om u binnen deze functie te ontplooien. Prima arbeidsvoorwaarden en een goede werkomgeving. Vooralsnog geldt een aanstelling in tijdelijke dienst voor 1 jaar in een dienstverband van 0,8 FTE. Door wijzigingen in de organisatie kan dit in de nabije toekomst worden uitge breid naar een fulltime dienstverband. Uw standplaats is Yerseke. Als u inlichtingen wilt over de functie kunt u contact opnemen met de heer drs. A.J. Leerling, directeur Mosselkantoor. Hij is bereikbaar op nummer 0113-571301. Uw schriftelijke reactie kunt u binnen twee weken na verschijning van dit blad zenden aan: Productschap Vis, t.a.v. de heer J.H. Mooijman, hoofd Interne Zaken, Postbus 72, 2280 AB Rijswijk. Voor meer informatie over het Productschap Vis en het Mosselkantoor, kunt u terecht op onze website www.pvis.nl. resp www.pvis.nl/mosselkantoor •ELEKTROTECHNIEK «INSTRUMENTATIE «INDUSTRIËLE AUTOMATISERING •WERKTUIGBOUW «PIPING «BOUWKUNDE «CIVIELE TECHNIEK Kojo Engineering b.v. ADVISEREND INGENIEURSBUREAU Vlissingen 0 I I 8-4 I 1042 Kijk op www.kojo.nl Het Arbeidsbureau staat voor u klaar. Sinds ik enkele jaren geleden bij Philip Morris begon als junior accountant heb ik kunnen er varen dat je inspanningen worden beloond, niet alleen financieel, maar ook op het gebied van toekomstmogelijkheden. Sterk punt van Philip Morris is namelijk dat je door jobrotatie en het volgen van cursussen en opleidingen kunt doorgroeien. Na verschillende afdelingen binnen Finance doorlopen te hebben, ben ik inmiddels aangesteld als Supervisor Cost Operations, de afdeling die zich bezig houdt met management accounting van productiegerelateerde kosten. Hierbij kan ik zowel mijn financiële als leiding gevende capaciteiten verder ontwikkelen. Heel belangrijk is dat je, naast je financiële kennis, een gezonde interesse moet hebben in het productie- en logistieke proces. Je zult inzicht moeten ver werven over de afdelingsgrcnzen heen. Zelfs als dat landsgrenzen zijn. Je werkt immers bij een internationaal bedrijf waar we succesvolle merken als Marlboro, Chesterfield en Philip Morris maken. De keuze voor kwaliteit staat bij ons voorop en geldt ook voor werving en training. Wij zijn op zoek naar pas afgestudeerde collega's, die zich willen ontwikkelen bij een multinational. En die door hun teamspirit in een prettige verstandhouding hun doelstellingen bereiken. Iets voor jou misschien?" "Ambieer je een carrière in een multi nationale organisatie, heb je zojuist een bedrijfs economische opleiding (management accounting is een pré) op HBO- of WO-niveau afgerond en maximaal 1-1,5 jaar werkervaring? Stuur dan je sollicitatiebrief met c.v. vóór 25 mei naar Alex Volleman, Philip Morris, Postbus 205, 4600 AE Bergen op Zoom. Telefoon 0164 - 29 52 27. E-mail: solliciteren.pminlboz@pmintl.ch" mm VERKOOPMEDEWERKER Een van onze relaties is voor haar drogisterij in Sluis op zoek naar een verkoopmedewerker. Tot de taken behoren het helpen en adviseren van klanten, bedienen kassa, aanvullen van goederen, magazijn en diverse schoonmaakwerkzaamheden. Het betreft een dienstverband van 36 uur per week. Er wordt bij toerbeurt op zaterdag/zondag gewerkt. U bent bereid eventuele interne opleidingen te volgen. Interesse? Neem telefonisch contact op met Anja Leenhouts, CWI Oostburg, tel. 0117 - 45 28 53. Vacaturenummer 44712-01 BANENMARKT Op zoek naar een (andere) baan? Grijp dan nu uw kans en bezoek vandaag tussen 10.00 uur en 15.00 uur de banenmarkt van het Arbeidsbureau Terneuzen, Rosegracht 2. Er zijn meer dan honderd vacatures en veel werkgevers zijn zelf aanwezig. HULPVERKOPERVRIJDAGMARKT Voor een groentekraam op de vrijdagmarkt in Vlissingen zoeken wij een hulpverkoper. De aanvangs tijd is 8.00 uur. Meer informatie bij Jill Gommers, Arbeidsbureau Middelburg, tel. 0118 - 68 34 00. Vacaturenummer 44770-01 MEDEWERKERS HORECA Voor diverse horecabedrijven op Walcheren zoeken we koks, medewerkers bediening, afwashulpen, kamermeisjes en assistent-keukenhulpen. Er zijn volop vacatures! Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Maria Grims, Jaap Raats of Beb Thijs, Arbeidsbureau Middelburg, tel. 0118 - 68 34 00. Voor alle vacatures geldt: m/v ArbeidsKSBureau Deze week bij het Arbeidsbureau De Zeeuwse Bibliotheek is de grootste culturele instelling in de provincie Zeeland en één van de toonaangevende bibliotheken in Neder-land. Zij vervult de taak van openbare bibliotheek in Middelburg, is de wetenschappelijke bibliotheek voor Zeeland en heeft tevens de functie van Provinciale Bibliotheekcen-trale. De Zeeuwse Bibliotheek als ondernemer in kennis, cultuur en ont moeting biedt naast informatie, educatie en recre atie ruimte aan een diversiteit van culturele evene menten. De Zeeuwse Bibliotheek leent per jaar meer dan 1,2 miljoen publicaties uit en verleent specifieke diensten aan onder meer onderwijs, bedrijfsleven, bibliotheken, instellingen aan particulieren. Bij Zeeuwse Bibliotheek werken ca. 170 mensen. Bij de afdeling personeelszaken ontstaat de vacature van MEDEWERKER PERSONEELSZAKEN (MA/) voor 22 uur per week voor onbepaalde tijd. FUNCTIE-INFORMATIE: salarisadministratie; werkzaamheden ten behoeve van pensioen-, salaris- en perso neelsadministratie; informatie aan het management; diversen. FUNCTIE-PROFIEL: relevante opleiding op MBO-niveau. Bij voorkeur (diploma) Basiscursus salarisadministratie of vergelijkbare ervaring; ervaring met het gebruik van computers; aanleg voor het werken met cijfers; administratieve ervaring; flexibele, ondernemende en klantgerichte instelling; goede communicatieve vaardigheden. SALARIS EN ARBEIDSVOORWAARDEN: Het salaris bedraagt afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring minimaal 1.823,52 (schaal 5, aanloopniveau) tot maximaal 2.731,62 (schaal 6, functieniveau) bruto per maand bij een 22-urige werkweek (norm 01-02-2001). De arbeidsvoorwaarden van de Zeeuwse Bibliotheek worden afgeleid van de arbeidsvoorwaarden van de provincie Zeeland. De definitieve waardering van deze functie moet nog plaatsvinden. De Zeeuwse Bibliotheek wil een bijdrage leveren aan het wegwerken van de achterstand op de arbeidsmarkt van vrouwen, gehandicapten en leden van etnische minderheden. Daarom wordt aan leden uit deze prioriteitsgroepen uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. De Zeeuwse Bibliotheek kent een (beperkte) mogelijkheid tot kinderopvang. SOLLICITATIEPROCEDURE: De sollicitatiegesprekken naar aanleiding van deze vacature vinden plaats op donderdag 31 mei 2001. Een afvaardiging van het personeel wordt bij de selectie betrokken. Inlichtingen worden verstrekt door mevrouw S.A. Masius, telefoon: (0118) 65 43 25. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u tot 23 mei 2001 richten aan de heer W. Kempees, afdeling personeelszaken Zeeuwse Bibliotheek, onder vermelding van vacaturenummer ZB/2001/04/01. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Kousteensedijk 7 4331 JE Middelburg postbus 8004 4330 EA Middelburg tel. 0118 65 40 00 fax 0118 65 40 01 www.zebi.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 32