Kloetinge blij met bereiken doel Nacompetitie barst meteen los PZC PZC Meeuwen pakt op valreep prijs Dauwendaele en Rillandia in veiligheid 15 - I Knappe tweede helft brengt AS WH titel: 7-2 Hoofdklasser officieus zeker van vijfde plaats na gelijkspel tegen Beursbengels Koen Leenhouts tiende op NK Oostkapelle op gelijke hoogte f WBlBBÊIBËËÊKÊIÊËBÊtÊHUÈÊBBÊSÊÊMlÊÊÊ uitslagen maandag 7 mei 2001 door Aector Dooms KLOETINGE - Het rekensom- I nietje was zaterdag na het mati ge duel in de hoofdklasse B tus sen Kloetinge en Beursbengels snel gemaakt. Op het Wesselo- park in Kloetinge heerste na het 1-1-gelijkspel in beide kampen een euforische stemming. Kloetinge wist zich officieus I verzekerd van de vijfde plaats in de eindstand, die recht geeft op deelname aan de Amstel Cup, terwijl de Amsterdammers op de laatste speeldag niet meer I rechtstreeks kunnen degrade ren. De planning was perfect: de I beste Zeeuwse hoofdklasser I (Hoek kan nog naast Kloetinge I komen, maar op doelsaldo zijn I de Bevelanders in de praktijk I niet meer te kloppen) liet in het sponsorhome een koud buffet aanrukken om die prestatie glans te geven. Kloetinge toon- I de zich een goede gastheer door I iedereen in de feestvreugde te laten delen. NIJMEGEN - Koen Leenhouts is bij het Nederlands kampioen schap schaken voor spelers tot en met twintig jaar op de tiende plaats geëindigd. De Oostburger, die in de negen de en laatste ronde met wit ver loor van Ramon Koster, behaal de een eindscore van 4,5 punt. Joost Berkvens uit Veldhoven werd kampioen met drie punten meer. Martijn de Clerck uit Vo gelwaarde werd in de categorie tot en met zestien jaar negen tiende met 3,5 punt. Hij verloor zijn laatste partij van Floris van Assendelft. Bij de meisjes speel de Eline de Smet uit Oostburg remise tegen Sietske Greeuw, waardoor ze terechtkwam op de vijftiende plek met drie punten. Bij de jongens tot en met veer tien jaar werd Jan Breukelman uit Terneuzen door zijn remise tegen Hugo Gorissen twaalfde met 4,5 punt. Oostburger Ab van Hoeve, die verloor van Tjerk van Blokland, werd twin tigste met vier punten. VLISSINGEN - Oostkapelle won zaterdag in de eerste klasse van het vrouwenvoetbal met 0-3 van Rijsoord. De vrouwen van 't Zand verloren verrassend met 3-2 van 't Goy, waardoor Oost kapelle nu evenveel punten heeft als 't Zand. Oostkapelle heeft nog één duel voor de boeg tegen het al gede gradeerde Tricht. Meeuwen ver loor in de tweede klasse met 5-0 van WIK'57 en Kloetinge met 1- 4 van de reserves van Stedoco. Rijsoord - Oostkapelle 0-3: Arja Boogaard opende na twintig minuten de score uit een voorzet van Judith Eckhard. Vlak voor rust verdubbelde Janita David- se de voorsprong. Zestien minu ten voor tijd maakte Nathalie van Ee er na een vloeiende com binatie met Carolien Duine en Ilona Stouthamer nog 0-3 van. WIK'57 - Meeuwen 5-0: In een gelijkopgaande eerste helft, waarin Meeuwen de beste kan sen kreeg, kwam WIK na twin tig minuten toch op voorsprong. In de tiende minuut na rust werd het 2-0 en een minuut later 3-0. Meeuwen was geklopt en de thuisclub liep prompt nog ver der uit tot 5-0, Kloetinge - Stedoco 2 1-4: Ju dith Bruinooge tekende acht minuten na rust vanaf elf meter wel voor 1-2, maar dat was on voldoende voor Kloetinge. Toch behield Kloetinge de beste pa pieren om de derdeperiodetitel over te nemen van RCL. SPORTREDACTIE tel: (0118) 484454 J.M, Dagevos (chef) J.F.D. Bakker (coördinator zuid) K L. de Vries (coördinator midden) R.H.N Boogert (coordinator noord) B.C.P.M. Goorden E.M.S. Pentury S.E. Remijnsen Oostsouburgseweg 10 Postbus 18 4380 AA VLISSINGEN Tel: (0118) 484000 Fax: (0118) 470102 e-mail: sport@pzc.nl Internet http://www.pzc.nl e-mail: redactie@pzc.nl Natuurlijk had trainer Diederik Hiensch de Kloetinge onwaar dige serie van de afgelopen we ken in de laatste thuiswedstrijd tegen Beursbengels graag met een overwinning willen door breken, maar het zat er zaterdag gewoonweg niet in. ,,We kregen te weinig kansen. Het gelijkspel is gerechtvaardigd", erkende hij. Trainer Ron van Niekerk van Beursbengels was het daar hon derd procent mee eens. ,,Het duel was nerveus, maar wij zijn blij met het puntje. Het moet nu lukken in de hoofdklasse te blij ven. Het is gebleken dat de se lectie te krap is. Onze naam ver moedt anders, maar wij kunnen onze spelers financieel niets bieden. Maar ondanks de con currentie in en rond Amsterdam ben ik ervan overtuigd dat er spelers zullen bijkomen." Kloetinge bleef steken op twee punten uit de laatste zeven duels. Hiensch: ,,De primaire doelstelling is gehaald. Het eer ste team is voor de derde achter eenvolgende keer bij de eerste vijf geëindigd, terwijl ons twee de elftal in de reserve-hoofd klasse degradatie heeft ontlo pen. Met deze groep hebben we de laatste tijd twee keer per week wedstrijden moeten spe len. Dat heeft veel gevergd van de spelers. Toch zullen we er al les aan doen om straks in de laatste wedstrijd Achilles Veen te verslaan." Bij Kloetinge ontbraken zater dag om uiteenlopende redenen Jeffrey van de Velde, Johan de Goederen, Jordy Bakker en Er- win Dek. Tot overmaat van ramp viel Wilco de Valk na twin tig minuten uit met een knie blessure. Dat doorkruiste de tactiek. ,,We wisten dat aan de zijkanten onze kansen lagen", stelde Hiensch. We hadden met Wilco's snelheid daarvoor de ideale speler, maar helaas moest hij al vroeg uitvallen. De Valk benutte in het begin zij n snelheid. De rechterspits kreeg een dot van een kans toen hij de ruimte insprintte en alleen op het doel van Beursbengels af ging. Zijn inzet miste echter de precisie om doelman Marcel van der Meent te passeren. Daarna kwam Beursbengels, voor het eerst sinds weken weer compleet, beter in zijn spel. Dat resulteerde al gauw in een zeld zame treffer. Akki Kandhai wist zich aan de rechterkant met een paar schaarbewegingen vrij te spelen. Zijn voorzet werd dooi de inkomende Richard de Graaf maar half geraakt, waardoor de bal tegen de paal stuiterde. De terugspringende bal ging via het been van Kloetinge-speler Niels Lodewijk alsnog het doel in: 0-1. Kloetinge was even aangesla gen. Dat leidde tot een rommeli ge fase, waarbij te veel de lange bal werd gehanteerd. Nahetuit- vallen van De Valk, die werd vervangen door Alex Lourens, dook Björn Langeveld (hij werd evenals na het duel met Kozak ken Boys weer uitgeroepen tot de man van de wedstrijd) op rechts telkens op gepaste wijze de ruimte in. Zo werd een voor zet van de centrumverdediger maar net gemist door Erik de Groene, maar dat bleek uitstel van executie. Wouter Labrujère, een van de betere Kloetinge-spelers. speel de de gedreven De Groene in de slotfase van de eerste helft in het doelgebied aan. De spits wurm de zich even los van zijn bewa ker Wim de Boer en dat was net voldoende om doelpunt num mer 21 (Arjan Human was vorig jaar goed voor 22 treffers) aan te tekenen: 1-1. Perfect Het doelpunt viel in een betere fase van de thuisclub. De beste aanval van de wedstrijd had Kloetinge daarna aan de leiding moeten brengen. Labrujère kruiste met een perfecte bal richting De Groene. De aange sneden voorzet van de spits werd door Emiel Dorst niet goed geraakt, waardoor Van der Meent de bal nog net over het doel kon tikken. In de tweede helft probeerde Kloetinge meer druk te zetten via de buitenspelers Ronald Zuijdwegt en Alex Lourens. - - 41 v v t, Spits Erik de Groene (links), topscorer bij Kloetinge met 21 treffers, in actie tegen Beursbengels. door Peter van Kouteren VLISSINGEN - Een knappe tweede helft leverde ASVVH tegen Achilles Veen niet alleen een ruime zege op (7-2), maar ook de titel in de hoofdklasse B van het zaterdagvoetbal. In het laatste halfuur stond er geen maat op het spel van de Zuid-Hollan ders, die voor zestienhonderd toe schouwers een zevenklapper produ ceerden. ASWH profiteerde van het gelijkspel van naaste belager Spakenburg tegen Sparta Nijkerk (1-1). Spakenburg won wel de derdeperiodetitel. Achilles Veen zakte door de nederlaag tegen ASWH naar de dertiende plaats, die rechtstreekse degradatie inhoudt. Oostkapelle, Kozakken Boys (dat verin blessuretijd een voorsprong tegen Rijs oord verspeelde) en Beursbengels zijn eveneens niet zeker van lijfsbehoud. ASVVH - Achilles Veen 7-2 (2-1). 13. Louis van Kleef 1-0, 37. Onno Doeland 1-1, 43. lzaak Verhoeven 2-1, 53. Hank Viveen 3-1, 57 Fop Gouma 3-2, 65 Hank Viveen 4-2, 79. lzaak Verhoeven 5-2, 83. John Verbaan 6-2, 85 John Verbaan 7-2. Scheidsrechter: M. van der Roest (Haarlem). Aantal toeschou wers: 1600. Spakenburg - Sparta Nijkerk 1-1 (0-1). 11. Erik van Veldhuizen 0-1, 90. Mustafa Askit 1-1. Scheidsrechter: H. Kollee (Helmond). Gele kaart.: Reijco Ipenburg, Albert van Nij- huis (Sparta Nijkerk), Patrick Leef lang (Spakenburg). Aantal toeschouwers: 2500. Kozakken Boys - Rijsoord 3-3 (2-1). 7 Freek Vorthoven 1-0.30 Arne Koeman 2-0, 45. Mi chel Kooyman 2-1, 48. Mariusz Smolarek 2- 2, 76. Patrick Vurens 3-2, 95. Danny Noor- lander 3-3 (strafschop). Scheidsrechter: Geutjens (Gennep). Gele kaart: Michel Kooyman, Richard Kouwenburg, Danny Noorlander (Rijsoord). Aantal toeschou wers: 1100 Dovo - GVW 2-2 (2-2). 6. Paul Malherbe 0-1, 41. Christiaan Wolf 1-1, 42. Hichan Lahnine 1-2, 45. Mare Heirngartner 2-2. Scheidsrech ter: P. Afman (Hengelo). Aantal toeschou wers: 1800. Bijzonderheid: Scheidsrechter Afman floot zijn laatste wedstrijd op hoofd klasse-niveau. Bennekom - Huizen 2-0 (1-0). 20. Ivo den Bieman 1-0, 90 Matthijs Coppes 2-0. Scheidsrechter: F. de Haan (Oud-Beijerland Aantal toeschouioers: 500. door Wim Broekhoven VLISSINGEN - Nu de reguliere competities zijn afgesloten, wordt komend weekeinde be gonnen met de nacompetities in het zaterdag- en zondagvoet bal. Het programma ziet er als volgt uit: Zaterdagvoetbal Tweede klasse De eerste ronde wordt gespeeld op 12 en 19 mei. Voor 12 mei staan de wedstrijden Arnemui- den-Oranje Wit, SSC'55-Tricht en De Zwerver-Veere gepland. Op 19 mei zijn de returns van de wedstrijden van 12 mei. De drie winnaars plaatsen zich voor de tweede ronde. De tweede ronde wordt gespeeld op 24 mei (He melvaartsdag) en 26 mei. Op 24 mei speelt Dinteloord, de num mer 10 uit de eerste klasse C te gen de winnaar van Arnemui- den-Oranje Wit. De winnaar van de wedstrijd tussen SSC'55 en Tricht speelt thuis tegen de winnaar van De Zwerver-Veere. Op 2 6 mei zijn de returns van de ze wedstrijden. De derde en laatste ronde is op 2 juni op neutraal terreinDe win naars van de tweede ronde strij den dan om een plaats in de eer ste klasse. Derde klasse In de eerste ronde op 12 mei worden gespeeld: Apollo-Zwa- luwe, Meeuwen-WHS en The Gunners-Nieuwdorp. Op 19 mei volgen de returns. De tweede ronde staat gepland voor 24 en 26 mei. Op 24 mei speelt de nummer 10 van de tweede klasse E, Yersekeof Tho- lense Boys, tegen de winnaar van Apollo-Zwaluwe. De win naar van Meeuwen-WHS speelt thuis tegen de winnaar van The Gunners-Nieuwdorp. Op 26 mei zijn de returns. De derde en laatste ronde is op 2 juni op neutraal terrein en gaat tussen de winnaars van de twee de ronde, die strijden om een plaats in de tweede klasse. Vierde klasse De eerste ronde is op 12 mei. Nieuwland speelt thuis tegen MZVC en SKNWK tegen Brou wershaven. Als MZVC wint of gelijkspeelt, speelt de ploeg op 15 mei tegen Wolfaartsdijk. Als Nieuwland wint, treft MZVC op 15 mei Wolfaarsdijk. Als Brou wershaven op 12 mei wint of ge lijkspeelt, dan is het op 15 mei Smerdiek-SKNWK. Bij een ne derlaag treft Brouwershaven op 15 mei Smerdiek. De derde af sluitende wedstrijd is op 19 mei. De winnaars plaatsen zich voor de tweede ronde. In die tweede ronde spelen ze om twee plaatsen in de derde klas se, samen met de periodekampi oen van de vierde klasse C en de verliezer van de beslissings wedstrijd tussen de nummers 10 van de derde klasse A (wie dat wordt blijkt na de beslissings wedstrijd tussen Bevelanders en DFS) en de derde klasse B (Breda). De tweede ronde start op 24 mei met het duel tussen de periodekampioen van 4A en de verliezer van de wedstrijd tus sen de nummers 10, en de wed strijd tussen de periodekampi oenen van 4B en 4C. Verliezer Op 26 mei volgen de duels tus sen de periodekampioen van 4C en 4A. en tussen de verliezer van de nummers 10 en de periode kampioen van 4B. Op 2 juni ein digt de tweede ronde met de wedstrijden tussen de periode kampioenen van 4A en 4B, en tussen de periodekampioen van 4C en de verliezer van de num mers 10. De nummers 1 en 2 uit deze tweede ronde promoveren naar de derde klasse. Zondagvoetbal Derde klasse In de eerste ronde, die op 13 mei begint, start Patrijzen met een uitwedstrijd tegen RWB uit Waalwijk. Daarnaast staan in die eerste ronde op het program ma: Moerse Boys-Uno Animo en Unitas'30-Wilhelmina. Op 20 mei volgen de returns. De win naars gaan naar de tweede ron de, die op 24 en 27 mei wordt gespeeld. Bij plaatsing komt Patrijzen in actie tegen de win naar van de wedstrijd Uni- tas'30-Wilhelmina. In de andere wedstrijd ontmoet de nummer 10 van de tweede klasse E (Ois- terwijk) de winnaar van Moerse Boys-Uno Animo. Op 4 juni treffen de winnaars van deze tweede ronde elkaar dan op neutraal terrein om uit te maken wie volgend jaar twee deklasser is. Eenzelfde programma wordt ook gespeeld in de derde klassen C en D met de nummer 10 van de tweede klasse F. Als er extra promotieplaatsen beschikbaar komen, zullen ronden komen te vervallen of zullen extra wed strijden tussen de verschillende verliezers worden vastgesteld. Vierde klasse Op 13 mei wordt Steen-Clinge gespeeld. Als Clinge wint of ge lijkspeelt, dan wordt op donder dag 17 mei Steenbergen-Steen gespeeld. Als Steen wint, dan wordt het Clinge-Steenbergen. Op zondag 20 mei volgt de derde en laatste wedstrijd. De win naar van de nacompetitie pro moveert rechtstreeks. Al naar gelang de resultaten in de diver se andere klassen zijn er ook voor de nummers twee nog een aantal plaatsen beschikbaar. Op welke wijze en om hoeveel plaatsen er dan gespeeld gaat worden, is door de KNVB nog niet aan de clubs meegedeeld. Vijfde klasse Hier promoveren alle periode kampioenen. Bovendien zijn er nog tussen de tien en zestien ex tra promotieplaatsen beschik baar. waardoor ook het hoogst eindigende elftal uit de compe titie dat nog geen periodekam pioen is (Corn Boys) mee promo veert Het elftal daarachter (Philippine) zit nog even in de wachtkamer, maar maakt ook een goede kans op promotie. Aan de andere kant was het op passen voor de tegenaanval. De snelle spitsen van de Amster damse ploeg liepen echter regel matig in de buitenspelval, waardoor Kloetinge het initia tief behield. De solide verdedi ging, met een meedogenloze Langeveld in de duels, gaf geen kansen meer weg. Aanvallend bleef het zoeken naar openin gen. Het meeste gevaar kwam nog uit hoekschoppen via een inzet van Arno Melaard en een kopbal van De Groene. De vrou welijke scheidsrechtere. Kruit hof uit Ridderkerk floot een pri ma wedstrijd. Kloetinge - Beursbengels 1-1 (1-1). 8. Niels Lodewijk eigen doelpunt) 0-1,38. Erik de Groene 1-1. Scheids rechter: C. Kruithof (Ridderkerk). Gele kaart: Marco Dijkhuizen (Beursbengels). Aantal toeschou wers. 300. Kloetinge: Mark Smeding; Rien de Bruine, Björn Langeveld, Niels Lo dewijk, Arno Melaard; Emiel Dorst, Marcel Lourens, Wouter Labrujère; Wilco de Valk (20. Alex Lourens Erik de Groene, Ronald Zuijdwegt. door Wim Broekhoven VLISSINGEN - Meeuwen legde zaterdag beslag op de derdepe riodetitel in de derde klasse A. De voetballers uit Zoutelande waren met 5-2 te sterk voor Be velanders, dat nu met DFS (2-6- verlies tegen Serooskerke) moet gaan uitmaken welke ploeg elf de wordt in de competitie. De nummer elf degradeert rechtstreeks, terwijl de nummer tien kan proberen via een beslis singswedstrijd en eventueel een nacompetitie in de derde klasse te blijven. Kampioen AZW haalde dankzij een 1-1-gelijk- spel tegen Nieuwdorp ongesla gen het einde van het seizoen. Zes keer In de derde klasse B won WHS met 3-8 van Baronie. Patrick Ketting scoorde in die wedstrijd maar liefst zes keer en bracht zijn totaal daarmee op 28. Noad'67 ging zwaar onderuit tegen degradatiekandidaat Breda (3-6), dat daarmee de tiende positie veiligstelde. Meeuwen - Bevelanders 5-2: De beginfase was voor Bevelan ders, met de 0-1 van Jan Leen- dertse na acht minuten als logisch gevolg. De thuisploeg ontsnapte in die fase aan een grotere achterstand. Halverwe ge de eerste helft nam Meeuwen het initiatief over. Vijf minuten voorrust werd het 1-1 door Mi- chiel Köther en nog voor rust zelfs 2-1 door Hugo Meulblok. Bevelanders kwam twintig mi nuten na rust wel weer op gelij ke hoogte, maar binnen de mi nuut zorgde Ab Louws ook weer voor 3-2. Counterend liep Meeuwen vervolgens nog naar 5-2 door goals van Arnold Krij ger en Michiel Brouwer. Kruiningen - VCK 1-4: Via een treffer van Corné Nieuwkerk leidde VCK bij rust verdiend met 0-1. Robin Arens kon na een klein uur spelen nog wel gelijk maken, maar twee minuten la ter zorgde Peter Buursema al voor 1-2. Chris Maar vergrootte vervolgens de voorsprong tot 1- 3 en vlak voor tijd werd het ook nog 1-4 door Francke. Heinkenszand - WIK'57 5-1: WIK kwam via Theo Wittenberg na vijf minuten nog wel op voor sprong, maar bij rust leidde de thuisclub toch al met 2-1 door treffers van Allan Braamse en Remco van der Does. De voor sprong werd na rust probleem loos verder uitgebouwd via nog een treffer van Van der Does én twee van Braamse. Nieuwdorp - AZW 1-1: Omdat kampioen AZW ongeslagen de competitie wilde afsluiten, ont stond er een heel aardige partij. Nieuwdorp was voor rust wel iets sterker, maar via een coun tertreffer van Jaap den Doelder leidden de bezoekers bij rust toch met 0-1. Een kwartier na rust zorgde Niels Mulder voor de gelijkmaker. Niet zonder ge luk bleef de ongeslagen positie van de kampioen daarna intact. GPC - Apollo'69 3-3: In de eer ste twee minuten van de specta culaire eerst helft scoorde eerst Jeroen van Ommen voor GPC en stopte de Vlissingse doelman Marcel Visser vervolgens een matig ingeschoten strafschop van Bas de Koeyer. Vijf minuten later werd het via John de Jonge toch gelijk. Robbie Visser te kende na een kwartier vanaf elf meter voor 2-1 en Ronald Klop penburg vijf minuten later voor 3-1. Maurice Huyskens schoot weer een minuut later de 3-2 binnen en John de Jonge teken de nog voor rust voor de 3-3. Na rust trof GPC nog wel paal en' lat, maar gescoord werd er niét meer. DFS - Serooskerke 2-6 (2-2). 2. Remco Francke 0-1, 35. Mariko Rouw 1-1, 37. Mariko Rouw 2-1 (strafschop), 45. Nicky Holmes 2-2, 48. Frank Allaart 2-3, 74. Martin Va-- der 2-4, 83. Remco Francke 2-5, 87. Niels Lobbezoo 2-6. Scheidsrechter: H. van Streefkerk (Meerkerk). Gele kaart: Clement Rijnberg (DFS). Aantal toeschouwers150. Baronie - WHS 3-8: Via zes ach tereenvolgende treffers van Pa trick Ketting en daarna ook nog goals van Richard de Jong en Peter Saarloos werd de thuis club kansloos uit de derde klas se gespeeld. Bij 0-2 scoorde Sot- ters tegen, bij 1-4 Schrijvers en bij 2-6 Van Gilst. Noad'67 - Breda 3-6: Bij rust was het al 0-4. Via Johan Reingoud en Comé de Frel werd het in het eerste kwartier na rust nog 2-4, maar pas bij 2-6 kon De Frel nogmaals scoren. foto Willem Mieras doorWim Broekhoven VLISSINGEN - Dauwendaele speelde zich zaterdag in de tweede klasse E definitief in veiligheid door op eigen veld 's- Heer Arendskerke met 3-0 te verslaan. Rillandia verzekerde zich van lijfsbehoud door een 3- 3-gelijkspel tegen Kogelvan gers, dat pas in blessuretijd langszij kwam. Yerseke, dat met 2-0 verloor van kampioen SSV'65, moet een be slissingswedstrijd om de tiende plaats spelen tegen Tholense Boys, dat zijn kans greep en het al gedegradeerde Bruse Boys met 3-1 versloeg. Arnemuiden en Terneuzense Boys hielden el kaar in evenwicht: 2-2. Dauwendaele - 's-Heer Arends kerke 3-0: De eerste helft ging nog gelijk op. Vijf minuten voor rust werd het toch 1-0 door Ed win Leonhart, die een goed ge plaatste vrije trap van Patrick Langemaire knap doortikte. Na rust was de thuisploeg wel stuk ken beter. Julio Fagundez te kende na een kwartier voor de bevrijdende 2-0 en Edwin Leonhart dertien minuten voor tijd na goed doorzetten voor de 3-0. Kogelvangers - Rillandia 3-3: De bezoekers waren in het begin veel feller en kwamen na acht minuten op voorsprong via een kopbal van Peter Kepers na een voorzet van Raymond Schou ten. Een te zachte terugspeelbal leverde zes minuten later via Veldman wel 1-1 op, maar nog voor rust liep Rillandia uit naar 1-3. Na een halfuur scoorde Schouten uit de rebound van een vrije trap van Frans Hagen beek en vlak voor rust leverde een schitterende aanval via Ke pers 1-3 op. Na rust was de thuisclub veel feller. Veldman benutte na tien minuten een strafschop en zelfs met tien man kon Kogelvangers Rillandia re delijk onder druk houden. Ril landia verzuimde bovendien de counterkansen te benutten. In blessuretijd werd dat prompt afgestraft door de gelijkmaker van Erik van der Giessen. Arnemuiden - Terneuzense Boys 2-2: Een matige wedstrijd, die terecht in een gelijkspel ein digde. Marco Faassen tekende na een kwartier voor 0-1 en Cor- Jan Marijs vijf minuten later voor de 1-1-ruststand. Mario de Fouw bracht de bezoekers na een uur weer op voorsprong, maar dankzij een fraaie vrije trap van Jacky de Smit kwam Arnemuiden vijf minuten op nieuw langszij. Tholense Boys-Bruse Boys 3-1 (1-1 7. Ralph van den Ouden 0-1, 35. Jan Groenewegen 1-1, 65. Simon Janse 2-1, 69. Jan Groenewegen 3-1 Scheidsrechter: G. de Keizer (Har- dinxveld-Giessendam)Rode kaart' Ralph van den Ouden (Bruse Boys). Gele kaart: Theunis-Henk van den Berge (Bruse Boys), Rick van der Velde (Tholense Boys) Aantal toe schouwers: 150. Vrouwenvoetbal Vierde klasse: Zeeland Sport 2-Patrijzen 0-3, ZSC-Wemeldinge 10-0, Dau- wendaele-Meeuwen 2 6-1, Kloetinge 2-Veere 0-5, Kloetinge 2-Zeeland Sport 21-4. Patrijzen 18-42 Veere 18-29 ZSC 18-38 Zeel Sp. 2 18-28 Dauwend, 18-34 Wemelding. 18-15 Meeuwen 2 18-32 Kloetinge 2 18-14 DFS 18-30 Zeelandia 18- 0 Patrijzen kampioen Vijfde klasse: Sluiskil-Terneuzense Boys 2 2-1, Noormannen-Sluiskil 1-0. Noormann. 18-43 Zierikzee 18-22 Meeuwen 3 18-32 Nieuwland 18-17 Sluiskil 18-31 SVD 18- 8 Tem. Boys 2 18-27 Noormannen kampioen Juniorenvoetbal A-junioren. Derde divisie: Baronie-Don gen 0-2, Longa-Nivo Sparta 5-1, RCS-Sarto 1-3, Halsteren-Excelsior Maassluis 2-1, Papendrecht-Alexandria 2-3, TSC-BSC 6-4. Excel. M. 22-57 Sarto 22-29 Dongen 22-48 Longa 22-28 Alexandria 22-47 RCS 22-25 Halsteren 22-40 BSC 22-24 Baronie 22-37 TSC 22-16 Papendr. 22-30 Nv Sparta 22- 0 B-junioren. Derde divisie" Middelburg- -Willem II 2 0-6, Voab-Longa 10-3, AS- WH-Baronie 1-2, Middelburg-Wilhelmina BNO, WS- C-RCS 2-0. Willem II2 21-63 Voab 22-29 Baronie 22-44 Terneuzen 21-26 Internos 21-42 LRC 21-22 Wilhelmina 20-33 RCS 21-19 WSC 21-32 Middelburg 20-10 ASWH 22-32 Longa 22- 8

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 45