PZC Middelburg is en blijft mijn club opscherp voor treilen met Hoek Van den Goorbergh vijftiende :21 Michel Sinke schikt zich in reserverol bij koploper van vierde klasse Stoffel Schipper Bij winst is titel binnen Kapelle kan nog periode overnemen Zege Pieter Van den Hoogenband op 100 meter vrij Terneuzen loot Gemert 2 Overwinning volleybalsters Zaman Sport uitslagen agenda zaterdag 5 mei 2001 dnorEldridqe Pentury MIDDELBURG - Onder trainer Paul Telussa beleefde de voet- balclub Middelburg tot dusver zijn laatste kampioenschap. Op 28 april 1991 greep de hoofd macht de titel en werd de eerste j klasse van het zondagvoetbal I bereikt. Na jaren van kommer en kwel is er eindelijk weer eens reden om te lachen. Middelburg kan zondag tegen Hontenisse kampioen worden van de vierde klasse. Een monoloog van speler Michel Sinke (28), die net zo j goed kan voetballen als keepen. I „Dat we vorige week op de val reep gelijkspeelden tegen Steen was best een domper. We ston- I den met 2-1 voor, en het was bij- I na tijd. We waren zó dichtbij het kampioenschap, maar toen viel ineens dat tegendoelpunt. Op het moment zelf besefte ik het nog niet zo, naderhand wel. Er was een extra bus meegereisd I met supporters, en het had heel gezellig kunnen worden. Jam mer genoeg ging het niet door. - „Nu moet het zondag tegen I Hontenisse gebeuren. Winnen I we, dan is de titel binnen. Uit te gen Hontenisse hadden we het niet gemakkelijk, we wonnen er met 2-1. We mogen het nu niet meer weggeven. Als we het nu niet redden, weet ik het niet meer." „Tegen Steen zat ik op de bank als wisselspeler en voor alle ze kerheid had ik ook mijn kee pershandschoenen meegeno men. In de jeugd heb ik gekeept en bij Middelburg ben ik bij af wezigheid van tweede keeper Henk van Dijke een soort reser vekeeper. Toen Michel Jansen van Galen vorig seizoen uit de roulatie was, heb ik zeven wed strijden gekeept. Het moest, omdat we weinig alternatieven hadden maar ook omdat de trai ner graag iemand in het doel wilde die mee kan voetballen. Ik moet zeggen dat het vrij aardig ging" „Als je me vraagt wat ik beter kan, voetballen of keepen, kan ik moeilijk antwoord geven. Ik denk dat het elkaar niet veel ontloopt. Maar ik moet er bij zeggen dat ik geen wereldvoet baller ben. Ik ben iemand die het van werklust moet hebben. Dat is mijn sterkste kant." Wisselspeler „De laatste weken ben ik wis selspeler. Dat is niet zo leuk, maar ik kan er wel vrede mee hebben. Wat heeft het nou voor zin om je kont tegen de krib te gooien als je met je ploeg bijna kampioen bent? De trainer stelt Önder Koe op als linkshalf en hij is gewoon een betere voetballer dan ik. Hij is jong, kan acties maken. Vorige week tegen Steen stond hij aan de basis van twee doelpunten." Voor de winterstop heb ik veer tien of vijftien wedstrijden in de basis gestaan. Als we zondag kampioen worden, kan ik dus gerust zeggen dat ik ook mijn inbreng heb gehad. Natuurlijk hoop ik dat ik tegen Hontenisse speelminuten krijg. En natuur lijk vind ik het jammer als ik ne gentig minuten op de bank moet zittenMaar als het laatste fluit signaal klinkt, en we hebben ge wonnen, ben ik dat echt snel weer vergeten." Beleving „Dat het nu zo goed gaat met Middelburg is een verdienste van trainer Huib Meerman. Zo als hij met voetbal bezig is, heb ik nog geen trainer gezien. Hij praat alleen maar over voetbal, is bloedfanatiek. Daarbij is hij ook nog eerlijk en recht door zee. Huib straalt beleving uit en dat zie je terug in de spelers groep." „Als we de titel binnen hebben, gaan we weer naar de derde Idasse. We beginnen met een schone lei, onder een nieuwe clubnaam, op het nieuwe com plex de Veerse Poort. In de groep wordt veel gesproken over het nieuwe sportpark. Met een aan tal spelers hebben we al een paar keer een kijkje genomen. Het is echt fantastisch. Ik wil niet zeggen dat de tegenstan ders ervan zullen schrikken maar het ziet er echt heel mooi uit." JéÉ „Ook over het oude complex wordt onder de spelers veel ge praat. Het is tenslotte zondag de laatste officiële wedstrijd op De Nadorst. Het zou mooi zijn dat we met een titel afscheid kun nen nemen van het sportpark. Sommige spelers, met name de wat oudere, hebben er iets mee en vinden het jammer om weg te gaan. Ze hebben er ook zoveel meegemaakt. Ze hadden bij voorbeeld graag gezien dat de huidige tribune mee zou verhui zen. Piet Baan zei al eens dat-ie graag de middenstip in zijn tuin zou willen hebben. Ik heb ge hoord dat dat ding vorige week is gestolen, maar niemand weet wie het heeft gedaan." „Ik speel van jongsaf aan bij Middelburg. Hoewel ik tussen door nog even bij Oostkapelle heb gespeeld, is dit mijn club. Ik ga hier niet meer weg. We spelen al een paar jaar samen met een vaste kern: Ramon Gabriëlse, Pascal van den Berg, Jan de Rij ke, Turan Dogan en Michel Jan sen van Galen. Later kwamen de broertjes Eikenhout ook weer terug. Met enkele spelers van buiten vormen we een sterk geheel. De vierde klasse is te laag voor ons. Ik denk zelfs dat we mee zouden kunnen in de tweede klasse, maar we moeten eerst maar eens laten zien dat we een klasje hoger mee kunnen draaien." van onze sportredactie MIDDELBURG Als Middel burg zondag wint van Honte nisse, dan is de ploeg kampi oen van de vierde klasse. Bij een gelijkspel of nederlaag is het elftal van Huib Meerman afhankelijk van het resultaat dat achtervolger Steen in de uitwedstrijd tegen Vogel waarde boekt. Middelburg staat aan kop met vijftig punten. Steen volgt met 48. Als de koploper gelijkspeelt en Steen wint, beëindigen beide ploegen de competitie met 51 punten. Middelburg heeft weliswaar een beter doelsaldo dan Steen (plus 38 tegen plus 30), maar dat doet niet terzake. Hetzelfde geldt voor de on derlinge resultaten in de competitie. Als Middelburg en Steen met hetzelfde aantal punten ein digen moet er een beslis singswedstrijd komen. En als die, ook na verlenging, geen winnaar oplevert, moeten beide teams op herhaling. Blijft het dan nog gelijk, dan geeft pas het doelsaldo de doorslag. Middelburg-voetballer Michel Sinke: „We zijn eigenlijk te sterk voor deze klasse." VLISSINGEN - Alex van Keu len heeft wel zin in een feestje. De trainer heeft met Kapelle in de eerste klasse nog een klein kansje om een periodetitel over te nemen. De Bevelandse ploeg moet dan zelf vandaag het uit- duel met Geinoord winnen. Daarna is Kapelle nog afhanke lijk van WGZ, dat thuis speelt tegen Aletena. Bij verlies of een gelijkspel van WGZ neemt Ka pelle de periodetitel over. Dat is een vooruitzicht met ge mengde gevoelens. Alex van Keulen, aan de vooravond van het treffen: „Kapelle heeft in de afgelopen acht jaar zeven keer nacompetitie gespeeld. Dat be tekent een maand minder rust in de zomer. Voor sommige spelers zou het wel eens aardig zijn om een lange vakantie te hebben." Toch willen de spelers voor de winst gaan. Van Keulen: „We hebben al een fantastisch sei zoen, met een prijs zou het hele maal geslaagd zijn. En het zou bovendien goed zijn om erva ring op te doen in de nacompeti tie. We denken natuurlijk niet aan promotie. Ik ben realistisch: we hebben niets te zoeken in de hoofdklasse." Kapelle mist in Geinoord drie vaste krachten. Niels Koole is op vakantie, Berty van der Heij den en John Kivits zijn gebles seerd. Terneuzen Met de titel op zak wil Paul Te lussa tegenover het thuispu bliek van Terneuzen nog iets goedmaken. „We hebben zon dag door de spanning niet best gespeeld, maar nu is de druk weg. Ik ga mijn spelers vragen om er nog een mooie wedstrijd van te maken." Terneuzen speelt voor eigen pu bliek tegen DBS. De wedstrijd moet een soort gala-voorstel ling worden van de kampioen. Paul Telussa wil bovendien het ritme bewaren voor het beker- treffen dat volgende week zon dag (13 mei) op het programma staat. Daarin treft Terneuzen in een uitwedstrijd Gemert 2. JEREZ - De Italiaanse motorcoureur Valen tino Rossi scheert over het ciruit van het Spaanse Jerez, waar zondag de GP plaats heeft. Rossi zette tijdens detraining de beste tijd op de klokken in de 500cc-klasse (1.43,113). De Nederlander Jurgen van den Goorbergh zette de vijftiende tijd neer. De Nederlander legde zijn snelste ronde af in 1.45,687. ANP foto Ruben Mondelo/AP van onze sportredactie CHAMALIERES - Pieter van den Hoogenband heeft vrijdag avond bij de Franse zwemkam- pioenschappen in Chamalières zoals verwacht de 100 meter vrije slag gewonnen. De olympi sche kampioen tikte in de finale dankzij een sterke eindsprint aan na 49,56 seconden. Dat is weliswaar meer dan an derhalve seconde boven zijn wereldrecord (47,84), maar ge zien de fase van opbouw naar het WK in Fukuoka een uitste kende tijd. De prof uit de Phi- lips-ploeg traint momenteel zwaar. Hij doet alleen aan de Franse titelstrijd mee om tus sendoor een keertje te kunnen racen en zijn vorm te testen, zonder echt op het resultaat te hoeven let ten. Dat was op de 100 vrij nog altijd genoeg om te winnen. Wel zat Salim lies hem op de hielen. Voor deze Algerijn, die bij het keerpunt nog bijna een halve se conde voorlag, was de wedstrijd wel van groot belang omdat hij zich moest kwalificeren voor de WK. lies verbeterde met 49,65 seconden het Afrikaanse re cord. Dat stond op zijn naam met 49,70. Hij haalde daarmee de halve finales in Sydney. Teammanager Marcel Wouda vertelde dat Van den Hoogen band in Chamalières allesbe halve ontspannen in het zwem bad rondloopt. „Pieter heeft het hier erg druk met alle aandacht die hij krijgt, het zetten van van onze sportredactie VLISSINGEN - Voetbalver eniging Terneuzen moet het op zondag 13 mei in het dis trictsbekertoernooi opne men tegen de reserves van Gemert. De kampioen van de tweede klasse speelt een uit wedstrijd. Zaterdag-hoofdklasser Kloetinge moet, mits het wint van Dosko, op dinsdag 8 mei spelen tegen Rood Wit Veldhoven. Het districtsbekerprogram- ma luidt als volgt, 8 mei: Rood Wit Veldhoven - win naar van Kloetinge/Dosko, WVO - Nivo Sparta. 9 mei: winnaar van DBS/Geldrop - winnaar van Schijndel/ UDI'19. 13 mei: Gemert 2 - Terneuzen. De halve finales vinden plaats op Hemel vaartsdag (24 mei). De finale is op 2 juni in Terheijden. De landelijke halve finale is op 9 juni in Rosmalen. Het beker- programma voor reserve teams is als volgt: Halve fina les: Bruse Boys 2 - Sluiskil 2, Oostkapelle 2 -HW'24 2 (beide op 12 mei). DeOostka- pelle-vrouwen spelen tegen Kaayse Boys (19 mei). handtekeningen en het geven van interviews. Hij staat be hoorlijk onder druk, want ie dereen verwacht grote daden van hem." Klaas-Erik Zwering drong met 2.01,23 als tweede door tot de fi nale van de 200 meter rugslag. In de series was hij iets sneller geweest met 2.00,71. Met deze verrichting toonde de jon ge Eindhovenaar vormbehoud voor uitzending naar de WK. In Sydney had hij al met een Ne derlands record van 2.00,06 aan de limiet voldaan. In de halve eindstrijd was de Fransman Simon Dufour in 2.00,71 als enige iets sneller dan Zwering. Deze scherpte eerder deze week zijn nationale record op de 100 rug aan tot 56,70. Dat is nog altijd bijna een seconde boven de richttijd voor Fukuo ka. Zwering gaat zaterdag in de finale van de 200 rug proberen de barrière van twee minuten te slechten. Van den Hoogenband gaat Joris Keizer concurrentie aandoen op de 100 meter vlin derslag. Daarnaast start hij op de 50 vrij. ANP foto Lex de Meester HULST - De vrouwen van Za man Sport mochten op de slot dag van de bedrijfsvolleybal- competitie in Hulst toch nog een succesje begroeten. De nummer twee van de eerste klasse verzachtte het leed dat het verlies van de titel aan Van Waterschoot twee weken terug met zich meebracht door in de bekerfinale Ferket en de Maat terug te wijzen: 2-0. De bedrijfsvolleybalcompetitie in Hulst was deze week aan zijn laatste bal wisselingen toe. Zo als al zoveel jaren het geval is, werd het seizoen besloten met de bekerfinales bij zowel de vrouwen als de mannen. Bij de vrouwen stonden Zaman Sport en Ferket en de Maat tegenover elkaar en bij de mannen Start/ Smash 2000 en RCS 1. Het eer ste duel was vrij eenzijdig, het tweede gelijkopgaand en span nend. Wie verwacht had dat de vrou wen van Ferket en de Maat te genstander Zaman Sport het vuur aan de schenen zou leggen, kwam in elk geval bedrogen uit. Ferket en de Maat bleek geen moment in staat om een vuist te maken en mocht ook nooit de il lusie koesteren dat het een ver rassende zege zou boeken. In de eerste set werd het 7 -15in de tweede 4-15, zodat Zaman Sport opnieuw en gemakkelij ker dan vooraf verwacht werd bekerwinnaar werd (0-2). Bij de mannen leek het duel tus sen Start/Smash 2000 en RCS 1 dezelfde kant op te gaan, maar nadat RCS 1 de eerste set met 15-1 gewonnen had, ontspon zich een duel dat alle kanten op kon. Start/Smash 2000 trok de stand weer in evenwicht door de tweede set met 15-14 in zijn voordeel te beslissen. In de der de en beslissende set haakte Start opnieuw lang aan, maar was het uiteindelijk RCS 1 dat met 25-21 aan het langste eind trok en daarmee de dubbel bin nenhaalde. Nadat de bekerfinales hun be slag hadden gekregen werd het seizoen uitgeluid met de tradi tionele sluitingsavond in de foy er van Den Dullaert. Bevobo-voorzitter Gerrit Naes- sens mocht daarbij - onder mu zikale begeleiding van de Sjores Ambrasband - opnieuw de prij zen uitreiken aan de teams die in de diverse klassen op de eerste drie plaatsen zijn geëindigd. Woorden van lof gingen met na me naar de kampioenen, RCS 1 en Rijk BV bij de mannen en Van Waterschoot, SC Morres 1 en Jong Morres 2 bij de vrouwen. door Frits Bakker VLISSINGEN - Hij heeft ken nelijk een spion naar Hoek ge stuurd om alles te weten over de tegenstander. Stoffel Schipper strijdt vandaag met Oostkapel le voor de laatste kans op hand having in de hoofdklasse. Zijn spelers staan op scherp voor de thuiswedstrijd tegen Hoek (15.00 uur), want alleen winst kan Oostkapelle nog redden. „Voor mij heeft Hoek geen ge heimen meer", zegt Schipper aan de vooravond van het tref fen. „Ik weet na de training van donderdag dat ze een groot pro bleem hebben met spitsen. Dave Gijsel is zo ziek dat hij niet kan spelen, Ronald van Sliedregt is op de laatste training gebles seerd afgehaakt en Barry van der Hooft kan nog altijd een schorsing binnenkrijgen." Het leed bij Hoek komt Schip per niet slecht uit voor de voor laatste partij van de competitie. De trainer, die zijn invalbeurt met een paar onverwachte suc cessen heeft opgesierd, ziet daardoor wel kansen op winst. „We hebben zelf de best denk bare ploeg, want iedereen is be schikbaar." Dat wil zeggen: Ricardo Schip per en Roel Latuheru keren te rug van een schorsing en Joël Pattenier en Ferry Alfons zijn na een week rust weer topfit. Jean Paul Mulder kon welis waar door werk deze week niet trainen, maar Schipper ver wacht veel van de spits, die erom bekend staat in dit soort wed strijden oorlog te maken. Stoffel Schipper heeft zich tac tisch gewapend. „Mijn grootste zorg is dat we de buitenkanten goed moeten bezetten. Die Pop- pe van Hoek is op rechts een snelle jongen en Yuruk op links een pingelaar die veel opkomt. Daar zal ik mijn maatregelen te gen treffen." Waterkansje OostkapeHe gaat de twee laatste wedstrijden in met een water kansje op behoud. Rijsoord (ne gen punten) is al gedegradeerd. Oostkapelle en Achilles Veen staan op twintig punten, Ko Bridge Competitie BC Luctor Terneuzen. A- groep: 1 HH. Ramondt/Lichteveld 65,36%, 2. Ds. Touw/Van de Zande 56,68%, 3. Echtpaar Sandrïni 55,18%. B- groep: 1. Ds. Mattens/De Jonge 59,38%, 2. Echtpaar IJsebaert 57,72%, 3. Ds. Van de Bulck/Van Leeuwen 55,80%. C-groep: 1. Gelijk hh. Mintjes/Kloos, Echtpaar Korst en Ds. Den Doelder/Van Langevel- de 56,25%. Golf Tafeltennis Osaka. WK individueel. Vrouwen, kwartfinales: Wang Nan (Chn) - Li Nan (Chn) 21-13 21-12 21-15, Yinging (Chn) - Jianfeng (Chn) 21-14 17-21 21-18 17-21 21-12, Ling (Chn) - Jia (Oos) 21-17 21-18 23-21, Yun-Mi (NKo) - Steff (Roe) 22-20 21-11 21-15. Gemengddubbel, halve finales: Zhij- ian/Yin (Chn) - Jian/Yang (Chn) 21-18 19- 21 21-1821-14,Sang-eun/Moo-kyo (ZKo) - Gouliang/Jin (Chn) 21-19 16-21 21-19 21-15. Finale: Zhijian/Yin - Sang-eun- /Moo-Kyo 21-15 21-15 21-15. Tennis zakken Boys daar iets boven op 21 punten. Voor Schipper en zijn elftal staat na Hoek alleen nog de lastige uitwedstrijd te gen Sparta Nijkerk op het pro gramma. Angelo Nijskens is met Hoek niet van plan de punten weg te geven aan de Walcherse oppo nent. Het verlies in de thuiswed strijd tegen Oostkapelle (0-2) wordt nog altijd als een pijnlijke blamage gezien. „We willen al lemaal revanche nemen voor die slechte dag", verzekert Nijs kens. „Ik vond Oostkapelle toen heel negatief voetbaden. Dat is bij de spelers ook blijven han gen. Voor ons is dit ook niet echt een derby. De tegenstander spreekt ons niet aan. We gaan dus gewoon voor de winst." Het spitsenprobleem baart Nijskens inderdaad zorgen. „Het is zeker dat Van Sliedregt en Gijsel niet spelen. Ik hoop al leen dat de schorsing van Van der Hooft nog een dag uitblijft, anders moeten we zeker impro viseren." En inderdaad was het bericht van schorsing gisteren bij Hoek nog niet binnen. Nijs kens sluit evenwel niet uit dat hij onder de gegeven omstan digheden zelf nog in het veld komt. Frankie Standaert en Pa trick Naudts zijn na een schor sing van één wedstrijd wel weer van de partij. Kloetinge Diederik Hiensch wil met Kloe tinge het seizoen een mooie af sluiting geven. In de thuiswed strijd tegen Beursbengels staat veel op het spel: bij winst is Kloetinge vrijwel zeker van dé vijfde plaats, die recht geeft op deelname aan de Amstel Cup. „Ik heb geen zin in een kater, dus we moeten winnen", zegt de trainer strijdlustig. „We hebben het hele jaar bij de topvijf ge staan, zo willen we ook eindi gen. En met een overwinning sluiten we gelijk ook een minde re periode af." Kloetinge moet het doen zonder Jordi Bakker, die een terugslag heeft en tobt met een ontsteking aan de knie. Jeffrey van de Velde is een week weg en niet beschik baar. Erwin Dek is nog niet speelklaar. Hamburg. Vrouwen, 1,4 miljoen gulden. Kwartfinales: Dokic (Joe) - Sanchez-Vi- cario (Spa/4) 3-6 7-6 6-2, Venus Williams (VSV1) - Farina (Ita) 6-16-1,Shaughnessy (VSt/7) - Schnyder (Zwi) 6-4 6-4, Coetzer (ZAf/2) - Henin (Bel/6) 7-5 4-6 6-2. Halve fi nales: Williams - Dokic, Coetzer Shaughnessy. Bol (Kro). Vrouwen, 400.000 gulden. Kwartfinales: Clijsters (Bel/1- Nola (NZI) 7-6 6-1, Testud (Fra/2) - Weingartner (Dui/5) 4-6 6-1 6-2, Montolio (Spa) - Pisnik (Slv) 4-6 7-66-1, Diaz Oliva (Arg) - Smash nova (Isr) 6-1 6-1. New Orleans. Compaq Classic, US Tour, 10 miljoen gulden. Stand na 1e ronde: 1. Stankowski (VSt) 61 slagen, 2. Watts (VSt Perry (VSt) 64,5. Carter (VSt), Clearwa ter (VSt), Wilson (VSt) 65. Lyon. Frans Open, stand na tweede ron de (afgebroken wegens regen): 1. Lee (Eng) -6 (na 10 holes), Bennett (Eng) -6 (7 3. Eales (Eng), Botes (ZAf), Winchester (Eng) 135, Rocca (Ita) -5 (6), 7. o.a. Olaza- bal (Spa) -4 (8), Lomas (Eng) -4 (9), Han sen (Den) -4 (6); 121. Lafeber (Ned) 144. Sportprijsvragen Lucky Day, trekking vrijdag 4 mei: 4-5-8 -12-16-18-20-21-25-27-32-36-37-42 -43-49-53-64-70-76. (onder voorbehoud) Toto-13 week 18a. Eerste prijs: geen win naar; tweede prijs: geen winnaar; derde prijs: zeven winnaars, elk bruto f. 1550,40. Toerfietsen Philippine. Sterrit tc Philips, 128 deelne mers. 1.tcGraauw77.77 punten, 2. tc Ax el 61.74, 3. tc Delta 56.25, 4. tc Philips 46.14, 5. Hydro Agri Sluiskil 43.25. Voetbal Duitsland, competitie: Dortmund - Stutt gart 0 - 0. Stand aan kop: Schalke'04 31 - 56, Bayern M. 31 - 56, Dortmund 32 - 54, Leverkusen 31 - 53, Hertha BSC 31 - 52. België, competitie: Mechelen - Antwerp FC 0-3. WK-kwalificatie, Afrikaanse zone. Groep C: Algerije - Marokko 1-2 (1-1). 8. Tasfaout 1-0, 16. Benmahmoud 1-1, 47 Amzine 1-2 Stand: 1. Marokko 6-12, 2. Senegal 5-9,3. Egypte 4-6,4. Algerije 6-4, 5. Namibië 5-2. Wielrennen GP Jornal de Noticias, derde etappe Por to - Matosinhos: 1. Herrero (Spa) 147,2 km in 3.23.09 (34,475 km/uur), 2. Traver- soni (Ita), 3. Lewandowski (Pol), 4. Soeiro (Por), 5. Edo (Spa). Algemeen klasse ment: 1. Edo 10.43.20, 2. Horrach (Spa) 0.20, 3. Ferreira (Por, 4. Mayo (Spa), 5. Herrero 0.21. zondag_ München. Mannen, 950.000 gulden. Kwartfinales: Ulihrach (Tsj) - Squillari (Arg/3) 6-46-4, Novak (Tsj) - Arthurs (Aus 7-66-1, El Aynaoui (Mar) - Behrend (Dui) 6-2 6-4, Dupuis (Fra) - Saretta (Bra) 3-6 7-6 6-2. Halve finales: El Aynauoi - Dupuis, Uhlirach-Novak. BI Biljarten Zeeuwse Jeugdbokaal. Provinciaal kam pioenschap met jeugdspelers uit de drie Zeeuwse districten in de spelsoort libre. Locatie: PV Ontmoetingscentrum van Dow in Terneuzen. Aanvang: 12.30 uur, finalepartij omstreeks 15.30 uur. (Advertentie) INBRAAKBEVEILIGING BRANDBEVEILIGING TOEGANGSCONTROLE CAMERABEWAKING MELDKAMER FAC. ALARMOPVOLGING 24-uurs meldkamer-service LEWESTRAAT 43 .tt.GOES/KLOETINGE Nederland Bel: 0113-213720 E-mail: info@colijnbv.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 79