Werk /4LPHKTRON II O Zaterdag 19 mei 2001 ELSTA PERSONEEL PZC secretaresse/receptioniste (m/v) Gespecialiseerd Verzorgende "v randstad j|p zaterdag 5 mei 2001 TOE AAN EEN NIEUWE STAP IN UW CARRIÈRE? Alphatron Marine BV, onderdeel van Alphatron Holding, heeft zich een ijzersterke positie verworven als leverancier van hoogwaardige communica tieve- en navigatieoplossingen voor zee-, binnenvaart en visserij. Affiniteit met de scheepvaartwereld, nakomen van afspraken en voorop lo pen met innovaties hebben in hoge mate dit succes bepaald. En uiteraard onze mensen met hun nuchtere klantgerichte aanpak. Voor de nieuwe ves tiging van onze Marine divisie in Middelburg zoeken wij een fulltime: Hoofdtaken: uitwerken van offertes en correspondentie; verzorgen van orderadministratie; diverse overige administratie werkzaamheden; ter ondersteuning van buitendienstmedewerkers onderhoudt u contacten met klanten en leveranciers. Wij vragen: - minimaal MAVO, eventueel aangevuld met een secretaresseopleiding; - kennis van MS Office; Word en Excel, goede typevaardigheid; - goede beheersing van Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift; - leeftijd 18-25 jaar. (aankomende) Service technici (m/v) Maritieme elektronica Na een gedegen inwerkperiode gaat u zelfstandig servicewerkzaamheden en inbedrijfsfellingen verrichten aan de door ons of onze buitenlandse collega's geïnstalleerde navigatie- en communi catieapparatuur. Dit aan boord van zo wel zee- als binnenvaartschepen van di verse nationaliteiten. Een boeiende en afwisselende baan midden in de fasci nerende wereld van de internationale scheepvaart. Wij vragen: - opleiding op minimaal MTS-niveau; - goede beheersing van Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift; - in bezit van rijbewijs B; - teamgeest en enthousiasme; - interesse in/of ervaring met de maritieme bedrijfstak. Meer informatie over Alphatron Marine vindt u op www.alphatronmarine.nl Een handgeschreven sollicitatiebrief kunt u richten aan: Alphatron Marine Zuid BV t.a.v. dhr. A. Koster - Divisie Manager Herculesweg 22 4338 PL Middelburg Medewerker Werkplaats R» Tmrni msmm Nauwkeurig! In de afdeling aluminium hebben wij ruimte voor een nieuwe werk nemer. Je zal mede-verantwoorde lijk zijn voor het vervaardigen van al onze aluminiumproducten [rollui ken, zonwering, kozijnen, serre's...] Junior Verkoper Enthousiast! Wij willen ons verkoopteam uit breiden met een enthousiaste ver koper. Na een interne opleiding, van ons uitgebreide gamma, zal jij onder meer de klanten in de showroom te woord staan, advise ren en offertes opstellen. Allround Monteur Handig! Voor de 'buitendienst' hebben wij nog plaats voor een' monteur. Je bent verantwoordelijk voor het verzorgd plaatsen/monteren van al onze producten. Je kan inspe len op onvoorziene situaties en deze ter plekke oplossen. Voor al het bovenstaande geldt: zelfstandig én in een team kunnen werken bouwinzicht is een must Enkel schriftelijke sollicitatie richten aan Dhr. F. Noens M krapWeg 2 6, T Ch 1 5)5 6 2 2 3'8 4 5 7 1 RX Axel F 0 1 15)563033 Een speciale vorm van Thuiszorg is de Gespecialiseerde Verzorging (GVZ). Deze vorm van zorgverlening is erop gericht de zorgvrager thuis te helpen bij het verminderen of oplossen van sociale en/of psychische problemen. GVZ kan in allerlei probleemsituaties hulp bieden, zoals problemen met de organisatie en uitvoering van het huishouden, problemen met de verzorging en opvoeding van de kinderen, praktische gevolgen van psychiatrische problemen en bijvoorbeeld conflicten binnen het gezin. Voor de GVZ zoekt Thuiszorg Walcheren in verband met uitbreiding van de formatie een voor gemiddeld 28 uur per week De gespecialiseerd verzorgende verricht, in samenwerking met de zorgvrager, taken op huishoudelijk-, verzorgend-, begeleidend- en opvoedend terrein. Afhankelijk van de situatie wordt nauw samengewerkt met andere hulpverlenende instan ties. Dit gebeurt volgens een hulpverleningsplan, opgezet en bewaakt door hulpverlener, leidinggevende en zorgvrager. Wij zoeken een collega die beschikt over een verzorgende opleiding, bijvoorbeeld MDGO VZ of verzorgende OVDB en die bij voorkeur enkele jaren werkzaam is in de thuiszorg. Bent u een sterke persoonlijkheid die mensen wil begeleiden en stimuleren en bent u bereid daartoe een aanvullende oplei ding tot gespecialiseerd verzorgende te volgen? Dan bent u misschien de juiste kandidaat voor ons team en wordt u gevraagd te solliciteren naar deze veelzijdige functie. "Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met mevrouw G. van der Lee, operationeel manager GVZ, tel. (0118) 684000. Wij bieden een afwisselende en uitdagende functie in een prettige werkomgeving, salariëring volgens de CAO Thuiszorg in salarisschaal 4 (minimaal f 18,16 en maximaal f 24,83 bruto per uur) en na diplomering in salarisschaalschaal 6 (minimaal 19,55 en maximaal 27,48 bruto per uur). Tijdens de oplei ding tot gespecialiseerd verzorgende werkt u 20 uur per week en volgt u 8 uur per week de cursus. Heeft u belangstelling voor deze functie en voldoet u aan de genoemde voorwaarden, stuur dan uw sollicitatiebrief met cv vóór 15 mei 2001 aan de heer L.Q. Phernambucq, voorzitter Raad van Bestuur. Thuiszorg Walcheren staat voor een klantgerichte organisatie met tal van thuiszorgdiensten en produkten van hoge kwaliteit. Deze diensten zi|n: Alphahulpverlening Huishoudelijke Zorg Verpleging Verzorging Gespecialiseerde Verzorging Ouder- en Kindzorg Voedings- en dieetvoorlichtmg Cursussen Thuiszorg Aanvullende Service Uitleen, verhuur en verkoop van verpleegartikelen door het Thuiszorgcentrum Algemeen Maatschappelijk Werk Bureau Sociaal Raadslieden Schuldhulpverlening. Thuiszorg Walcheren heeft bijna 18.000 TAS-leden Thuiszorg Walcheren Breestraat 15 postbus 323 4330 AH Middelburg telefoon (0118) 684000 www.thuiszorgwalcheren.nl HAOIÜ ZEELAND DM!3 B V De Radio Zeeland Group is wereldwijd leverancier van scheepselektwnica voor zowel de Beroepsvaart als de Mega Yachting en bestaat uit een team van 25 gemotiveerde werknemers. Wij hebben met onze producten, ontwikkeld door onze eigen R&D specialisten, een grote naamsbekendheid opgebouwd in de Maritieme wereld en ver daarbuiten. Onze apparatuur wordt - na diverse proefplaatsingen - in eigen fabriek in produktie genomen. Voor deze afdeling zijn wij op zoek naar een enthousiaste: MBO-Elektronica Technicus M/V Werkzaamheden: - Het testen van een breed scala aan geïntegreerde besturingssystemen - Het afregelen en controleren op functioneren van deze apparatuur - Het bijwerken van documentatie - Het uitvoeren van reparaties ictie eisen: - Kennis van en/of werkervaring op het gebied van analoge en digitale technieken - Interesse voor embedded software technieken - PC-kennis is een pre - Gevoel voor kwaliteit Wij bieden u. - F.en baan met toekomstperspectief - Zeer afwisselend werk - Prettige werksfeer in een hightech omgeving - Goede salarilnng - Goede secundaire arbeidsvoorwaarden Indien u zich in bovenstaand profiel kunt vinden, kiuit u binnen 14 dagen na plaatsing, uw sollicitatie richten aan Mevr. A.M van Rijswijk, Postbus '1070, 4530 GB Terneuzen of: E-mail adres, a.van.rijswijk@radiozeeland.com ffanésfad Secretaresse Team aaekt versterking! Dit team bestaat uit allemaal enthousiaste dames die, met een contract op zak, werken aan verdieping van hun vakkennis door bij diverse bedrijven in verschillende secretarieel gerela teerde functies aan de slag te gaan. Daarnaast volgen zenog een opleiding. Binnenkort starten we weer met zowel de opleiding junior als senior secretaresse in combinatie met een fulltime arbeidscontract. Goede arbeidsvoorwaarden en profes sionele loopbaanbegeleiding maken het pakket compleet. Wil je starten of doorstromen in het secretaressevak, heb je havo/mbo-niveau en/of adminstratieve/secretariële werkervaring, neem dan zo snel mogelijk contact met ons op! Zowel voor regio Zeeland, Bergen op Zoom en Roosendaal! Informatie bij Barbel Rudolph, tel. (0113) 27 48 40, Goes, Van de Spiegelstraat 2 fwww.ratMlstadLlii voer meer vacatures Bij de Arbeidsbureaus VERKOOPMEDEWERKER Voor een damesmodezaak, gespecialiseerd in de maten 44-54, zoeken wij een ervaren verkoopmede werker. U bent in staat zelfstandig een zaak te runnen en u hebt beslist affiniteit met de mode-branche! Verder bent u klantvriendelijk en beschikt u over inle vingsvermogen. Het betreft een tijdelijk dienstverband van 20 uur dat bij gebleken geschiktheid wordt om gezet in een vast dienstverband. Meer informatie bij Inga Bouniady, tel. 0111 - 41 29 53. Vacaturenummer 45043-01 12 mei banenmarkt Op zoek naar een (andere) baan? Grijp dan nu uw kans en bezoek op zaterdag I 2 mei tussen 10.00 - 15.00 uur de banenmarkt van het Arbeidsbureau Terneuzen, Rosegracht 2. Er zijn meer dan honderd vacatures en veel werkgevers zijn zelf aanwezig. ZELFSTANDIG WERKEND KOK Voor een restaurant zoeken wij een zelfstandig werkend kok voor alle voorkomende werkzaamheden in de keuken. U bent allround en hebt meerdere jaren werkervaring. Een koksopleiding is een pre. Het betreft een jaarcontract voor 38 uur per week. Meer informatie bij Joke Bijl, tel. 0111 - 41 29 53. Vacaturenummer 44975-01. TRACTORCHAUFFEUR Voor een groenvoorzieningsbedrijf zoeken wij een ervaren tractorbestuurder voor het onderhouden van groenstroken en bermen en voor alle aanverwante werkzaamheden. U beschikt over een tractorrijbewijs. Aantoonbare ervaring in een soortgelijke functie is een pre. Het betreft een vast fulltime dienstverband. Meer informatie bij Martin van de Ven, tel. 0111 - 41 29 53. Vacaturenummer 45289-01. Voor alle vacatures geldt: m/v ArbeidsVJI Bureau Het Arbeidsbureau staat voor u klaar. .18 De Goese Golf Club is het grootste golfcomplex van Zeeland. Het beschikt over een modem clubhuis met receptie, golfshop a stijlvol café-restaurant. Onze ambitie is om onze gasten op hel hoogste niveau senice i verlenen. Wij zoeken een receptioniste/secretaresse 20 uur) Functie-inhoud: - ontvangen en informeren van gasten en golfers: - reserveren van startüjden; - lestijden inboeken van de golfschool; - verkoop in de golfshop; - alle voorkomende secreiariaalswerkzaamhcden. Functie-eisen: - gastvrije instelling: - bereidheid tot weekendwerk - flexibele en resultaatgerichte werkhouding - zelfstandig en in teamverband kunnen werken: - kennis van PC. Word. Excel. l'w schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 2 weken richten aan De Gocse Golf t.a.v. dhr. G. Rutjes Krukweg 31 4465 BH Goes tel. 0113-229557 email: j v: Notarissen Seijdlftz, Loof, Segers Vroome Terneuzen Hulst wm OPENBARE EXECUTORIALE VERKOOP TE CLINGE Mr. A. W. Vroome notaris te Hulst is voornemens om op dinsdag 5 juni 2001 's middags om 15.00 uur in café 'De Troubadour' aan de 's-Gravenstraat 172 te Clinge ten verzoeke van de hypotheekhouder ingevolge het bepaalde in artikel 3:268 van het Burgerlijk Wetboek, over te gaan tot open bare executoriale verkoop in één zitting bij opbod en afmijning van: het woonhuis met aanbehoren, erf en tuin. staande en gelegen aan de 's-Gravenstraat 152 ic Clinge, kadastraal bekend gemeente Hulst sectie K nummer 26, groot I are 9 centiare. Aanvaarding Het te veilen regislergoed kan worden aanvaard, eventueel krach tens de grosse van het proces-verbaal van inzet en afslag, na betaling van de koopsom en de kosten. Betaling Kosten en overdrachtsbelasting uiterlijk de achtste dag gunning. De koopsom uiterlijk 20 juli 2001. Onderhandse biedingen Bij een aan de veilingnotaris gericht schrijven kan tot 14 dagen voor de dag van de veiling onderhands worden geboden. Veilingvoor waarden Op de veiling zijn van toepassing de Algemene Veiling voorwaarden voor Execulieveilingen 1993, voor zover daarvan bij het proces-verbaal niet is afgeweken. De voorwaarden zullen uiterlijk 8 dagen voor. alsmede op de verkoopdag, ter inzage liggen bij genoemde notaris. Gegadigden dienen zich op de veiling te legitimeren en desge wenst een verklaring van hun bankrelatie betreffende hun finan ciële gegoedheid te overleggen, zowel voor wat betreft de be taling van de koopsom als van de in artikel 9 lid 1 der Algemene Veilingvoorwaarden genoemde kosten. Aan eventuele onjuistheden en/of onvolledigheden in deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend. Bezichtiging in overleg met genoemde notaris. Voor verdere informatie kan men zich wenden tot het kantoor! van genoemde notaris Mr. A.W. Vroome, (dhr. F.A.R. Josiassen). 404040 -4 nd ifiuf (CBF; "AT,0"~'- VOOR KINDEREN MET MINDER KANSEN Óffcc/tinq ^tiuc/iZe/tnq uterf at'/ jaar /taa* 25- jariqjulü/eum. WIE VER5TERKT "DE WIS5EL"? "De Wissel" is. een open christelijke school, waar iedereen welkom is die zich kan vinden in onze identiteit. een lerende school, v/aarbij de teamleden samenwerking, collegialiteit en enthousiasme van elkaar vragen: een school, waarbij de kwaliteitsgroepen de eigen ontwikkeling van kinderen en leerkrachten de eigen ontwikkeling van kinderen en leerkrachten bevorderen, een school, waarbij - sociale vorming zelfstandig werken d.mv werkwinkel differentiatie vanuit kerninstructie naar instructietafel computergebruik in de klas en in de computerruimten klassenconsultaties een belangrijke plaats hebben binnen onze school een school mei 400 leerlingen verdeeld over 16 groepen en 2 locaties; 23 leerkrachten, 1 remedial teacher en 4 klassenassis- tentes, die samen de basis vormen van onze school PC Bassischool De Wissel Flamingoweg 53 4386 DT Vlissingen Het bestuur van het PC/RK basisonderwijs te Vlissingen vraagt per 01-08-2001 een leerkracht voor de bovenbouw (werktijdfactor 1.0) i^ltapde l(jn bevorderen Spreekt het bovenstaande je aan, dan moetje zeker solliciteren! Voor inlichtingen kun je bellen naar: Epjan Kwast (directeur), tel. privé: 0118-415143 of tel school: 0118-460344 Sollicitanten kunnen binnen tien dagen na het verschijnen van deze adverten tie, een sollicitatiebrief sturen naar de personeelsfunctionaris van onze ver enging voor PC en RK bassisonderwijs Vlissingen: Mevrouw Kloosterboer, Offenbachlaan 34, 4384 ME Vlissingen Op zaterdag 19 mei a.s. zal AES/ Elsta haar deuren openen voor belangstellend publiek. Tijdens deze open dag zal het publick in de gelegenheid gesteld worden om eens een kijkje te nemen binnen de muren van de warmtekrachtcentrale. D.m.v. een presentatie zal er een beeld gegeven worden hoe de organisatie in elkaar zit, hoe de centrale werkt en wat er verder zo bijzonder is aan deze moderne energiecentrale. Vervolgens is er de gelegenheid om onder begeleiding een rondleiding te krijgen door de centrale. Na afloop van de rondleiding is er tijd voor een hapje en een drankje. Omdat AES/ Elsta het aantal bezoekers om praktische redenen moet beperken tot 400 is hel aan te raden om u tijdig op te geven. Du kunt u doen door de onderstaande antwoordkaart volledig in te vullen en voor 15 mei kosteloos te retourneren naar: Elsta BV Co BV, antwoordnummer...... 453.Terneuzen. U hoort dan zo spoedig mogelijk van ons. Om iedereen in de gelegenheid te stellen om de centrale rustig te kunnen bekijken is het van belang dat u aangeeft op welke tijd wij u kunnen verwachten. ^ANTWOORDKAART j Naam: Adres: I Postcode/Woonplaats: Telefoon: Ik maak graag gebruik van de gelegenheid om op zaterdag 19 mei a.s. een bezoek j te brengen aan het bedrijf. In totaal komen wij metpersonen, waarvan kinderen jonger dan 10 jaar. wij kiezen voor een bezoek om: 09.30 uur 11.00 uur 13.30 uur 15.00 uur Handtekening: Aankruisen wat van toepassing is

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 78