1 PERSONEEL teamleider medisch secretariaat Packaging PZC Receptioniste/ Telefoniste (m/v) DEKKER ACCOUNTANCY Nedalcö PROCESOPERATORS zeeuws radio-therapeutisch instituut DTP er Werkvoorbereider Verbrugge Schelde Terminals Werken in Advies 8t Techniek Adviseur Riolering m/v zaterdag 5 mei 2001 Dekker Accountancy is één van de kleinere accountancy - kantoren in Zeeland en werkzaam voor o.a. ondernemers in het midden- en kleinbedrijf, vrije beroepsbeoefenaren, de non-profit sector en particulieren. Vind jij het een uitdaging om in een team van enthousiaste collega's en in nauw contact met onze cliënten te werken dan nodigen wij je uit om te solliciteren voor de functie van Je werkzaamheden bestaan o.a. uit: Ontvangen van bezoekers Bedienen van de telefoon Verzorgen archiefwerk Typen van brieven en rapporten Invoer van datagegevens Wi j zijn op zoek naar iemand tussen de 20 en 25 met mini maal een MEAO-opleiding. Ervaring met Microsoft Word en Excel is een must. Wij bieden een afwisselende functie met veel vrijheid en zelfstandigheid in een dynamisch kantoor. Uiteraard staat er tegenover jouw inzet en prestatie een goede salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties voorzien van een uitgebreide c. v., richten aan Dekker Accountancy Vlissingen b.v. t.a.v. Martin Dekker, Postbus 5099, 4380 KB Vlissingen. Administratieve en Fiscale Dienstverlening Koninklijke making quality alcohol naturally WIJ ZOEKEN PROCESOPERATORS MET SPIRIT die zich met Nedalco verder willen ontwikkelen De Nedalco Groep heeft een toppositie in Europa, als producent van zuivere, natuurlijke alcohol. Voor de Europese drankenindustrie is de zuivere alcohol die de Nedalco Groep produceert een onmisbare grondstof. Een groot aantal Europese distillateurs gebruikt deze alcohol in hun gerenommeer de topmerken. Ook voor producten uit de cosmetica, farmaceutische, medische en chemische industrie vormt de alcohol van Nedalco een essentieel bestanddeel. Koninklijke Nedalco is een joint-venture van CSM en Cosun opgericht in 1899. Nedalco produceert 130 miljoen liter kwalitatief hoogwaardige alcohol uit natuur zuivere grondstoffen als melasse en granen en is daarmee marktleider in Europa 70% wordt geëxporteerd naar o.a. Frankrijk,, Duitsland, België, UK, Middellandse Zee gebieden en Oost Europa. Zij beschikt over de productie- en distributie bedrij ven in Bergen op Zoom, Delfzijl, België, Duitsland en Italië. Voor de fabriek in Bergen op Zoom hebben wij directe plaatsingsmogelijkheden voor: De functie Tezamen met je collega's in de 5-ploegendienst ben je verantwoordelijk voor de procesinstallaties waarmee wij hoogwaardige kwaliteitsalcohol maken en draag je zorg voor de procesbewaking van de overige productie-middelen en Utilities. Wij denken dat je goed bij Nedalco past als je een procestechnische opleiding op MBO-niveau hebt. Of als je VAPRO-A hebt gedaan en mogelijk met VAPRO-B bezig bent. Houd je naast je vakkennis van nieuwe uitdagingen en kun je ook zelf een in breng hebben in nieuwe ontwikkelingen, dan heb je de dynamiek die wij zoeken. Wat heeft Nedalco te bieden: Een goed pakket "eigentijdse" arbeidsvoorwaarden waaronder studiefaciliteiten. Ontwikkelingsmogelijkheden in een dynamische, zich internationaal ontwikke lende organisatie op basis van een gericht loopbaanbeleid. Ben je geïnteresseerd in de vacature stuur dan binnen 14 dagen je sollicitatie aan Nedalco B.V. t.a.v. Drs. C.D. Beindorff, Manager P&O, Postbus 6,4600 AA Bergen op Zoom. E-mail: c.beindorff@nedalco.nl Voor nadere informatie kun je bellen met onze bedrijfsleider, de heer H.E.C.M. de Gronckel (tel. 0164-213400) of bezoek onze web-site www.nedaIco.com. Hei Zeeuws Radio-Therapeutisch Instituut is een zelfstandig instituut voor radiotherapie, een categoraal topklinisch zorgcentrum met een regionale \oorziemng. De regio omvat de provincies Zeeland en Wést-Brabant. Wij zijn op zoek naar een (full-time, directe plaatsingsmogelijkheid) Doel van de functie: De teamleider medisch secretariaat is leidinggevende van het team van medisch secretaresses en doktersassistenten (6 personen). Hij/zij organiseert en coördineert de werkzaamheden binnen het medisch secretariaat en polikliniek m.b.t, activiteiten van de doktersassistenten. Is o,a. verantwoordelijk voor de patiëntenplanning en patiëntenadministratie. Functie-eisen: - opleiding havo; - algeronde management opleiding (middenkader); - diploma medisch secretaresse; - ervaring en affiniteit met automatisering; - leidinggevende kwaliteiten; - ruime ervaring; - ervaring met Oflice-pakket; - goede sociale en communicatieve vaardigheden. Toelichting: - salaris volgens CAO-ziekenhuizen; - FWG 3.0 indelingstraject is in een afrondende fase; - selectiegesprekken vinden plaats in week 21 Inlichtingen: - een uitgebreide laakfunctieomschrijving is opvraagbaar bij het secretariaat algemene dienst, tel. (0118)429149; - nadere informatie kan worden verkregen bij de heer Th. Dekkers, hoofd algemene dienst, tel. (0118)429149. - uw schriftelijke sollicitatie kunt u vóór 18 mei richten aan: Zeeuws Radio-Therapeutisch Instituut, t a v. de heer G. Boot. personeelsadviseur. Postbus 380.4380 AJ Vlissingen. Blagden Packaging Nederland B. V. in Pt a Is leren is een onderdeel van de internationale Blagden Packaging groep met zusterbedrijven in Belgie, Frankrijk, Spanje, Duitsland, Oostenrijk en Engeland. Onze onderneming produceert en verkoopt stalen en blikken verpakkingen (vaten, blikken, bussen etc.) voor onder meer de chemische industrie en verf- en voedingsmiddelenin dustrie. Momenteel werken er bij ons in Halsteren circa 160 medewerkers. BEN JIJ OP ZOEK NAAR EEN NIEUWE UITDAGING?? In onze afdeling drukkerij bedrukken wij alle voorkomende decoraties in meerdere kleuren en drukgangen op bladen blik. Ter ondersleuning van deze afdeling drukkerij en de afde ling verkoop zoeken wij een De werkvoorbereider is de spil lussen de afdeling verkoop en afdeling drukkerij De werkzaamheden bestaan o.a. uit: - De aangeleverde materialen van de klant vertalen en be werken met behulp van (een nog op te zetten geautomati seerd systeem). - Contact onderhouden met de klant en de lithograaf. - Hel bewaken van de leveringsafspraken. Ben je een vlot persoon met goede contactuele eigenschap pen. verantwoordelijkheidsgevoel en een flinke dosis werk lust en heb je een grafische achtergrond met kennis van li thografie en DTP reageer dan direct. Wat hebben wij te bicden: Een prettige werksfeer in een groeiend bedrijf met goede se cundaire arbeidsvoorwaarden. Belangstelling: Wil je meer weten over de inhoud van de functie en het wer ken bij ons bednjf. neem dan direct telefonisch contact op met onze productiemanager Ed Been. lel 0164-681129 (ook buiten de werkuren Tijdens de kantooruren kun je ook contact opnemen met Anneke Baay tel.: 0164-650661 baay@blagden.nl Blagden Packaging Nederland B.V Steenbergseweg 42 4661 RH Halsteren www.blagdenpack.be De Ichthusschool in Wolphaartsdijk is een kleine dorpsschool met ca. 130 leerlingen. De school wordt gedragen door enthousiaste, betrokken ou ders, en een klein gemixt team van deskundige professionals. 't Noorderlicht is een middelgrote school in Goes- Noord. In totaal 15 enthousiaste en ervaren leer krachten verzorgen het onderwijs voor 215 leerlin gen. De "zorg" staat hoog in het vaandel. De Ichthusschool en 't Noorderlicht maken deel uit van de VPCO Goes. Op in totaal 5 scholen volgen ca. 900 leerlingen onderwijs dat verzorgd wordt door ca. 60 medewerkers. De scholen zijn relatief autonoom; iedere school kent een schoolcommissie. Directeuren vormen een directieteam en er is een GMR voor de hele vereniging. In de VPCO wordt momenteel gesproken over een bovenschoolse structuur, resultaatverantwoordelijk management en besturen op afstand. Belangstellenden kunnen informatie vragen bij de voorzitter van de VPCO, dhr. P. Jansen (voor de directiefunctie) op telnr. 0113-211413/0653363576 en de directeur van 't Noorderlicht, dhr. A. van Reenen (voor de functie van IB/RT-er) op telnr. 0113-270790 (school) of 0113-219172. Stuur uw brief voor 16 mei naar: VPCO Goes, t.a.v. bestuur, Postbus 163, 4460 AD Goes. Gesprekken vinden plaats in week 22/23. Het bestuur van de Ver. voor Protestants Christelijk Onderwijs in de gemeente Goes is voor de Ichthusschool in Wolphaartsdijk op zoek naar een DIRECTEUR (m/v) voor wtf 1,0000 en voor 't Noorderlicht in Goes een LEERKRACHT I.B. R.T. (m/v) voor wtf 0,8947 Informatie over de functies (a) Directeur Ichtusschool: de benoeming vindt in principe plaats per 1 augustus a.s. De functie omvat gecombineerde managementtaken, uitvoerende (lesgeven de) taken, en eventueel bijzondere (bijv. bovenschoolse) taken. De directeur neemt deel aan het directeurenoverleg en desgewenst aan de bestuursvergade ringen. (b) Leerkracht IB/RT: De benoeming gaat in op 1 juli of z.s.m. daarna. Invulling geschiedt bij voorkeur op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag. De VPCO zoekt een directeur die: - kiest voor PC-onderwijs en die keuze ook uitdraagt - beschikt over managementkwaliteiten en onderwijskundige ervaring opgedaan in een directiefunctie; - onderwijsontwikkelingen positief-kritisch volgt, visie heeft op bovenschools ma nagement een daaraan een bijdrage wil leveren; - sociaal vaardig is en bereid om -met een open houding- samen te werken met alle geledingen >n school en vereniging. De VPCO zoekt een leerkracht IB/RT-er die: - kiest voor PC-onderwijs en die keuze ook uitdraagt; - ervaring heeft op het gebied van IB/RT; - meer dan gemiddeld zicht heeft op de ontwikkeling van kinderen; - bereid is scholing te volgen; - communicatief sterk is (in woord en schrift), sociaal vaardig en flexibel; De VPCO Goes gebruikt de NPCS-sollicitatiecode en een eigen sollicitatie procedure. In beide gevallen is het salaris conform de CAO-PO. Verbrugge Terminals B.V is een modern haven-, op- en overslagbedrijf met vestigingen in Temeuzen en Vlissingen, dat werk biedt aan circa 500 medewerkers. Verbrugge Terminals B. V levert hoogwaardige logistieke diensten, onder meer op bet gebied van papier-, cellulose- en buikproducten. De onderneming is ISO 9001 gecertificeerd. Zif zoekt in verband met baar voortdurende groei voor baar vestiging Temeuzen fonge enthousiaste medewerkers om opgeleid te worden tot: Heftruckchauffeur m/v Loaderchanffeur m/v Terminalwerker m/v Deze medewerkers, die rechtstreeks rapporteren aan een verantwoorde lijke ploegleider, verzorgen het op een veilige, verantwoorde en efficiën te manier laden en lossen van goederen van onder andere schepen, spoorwagons en vrachtauto's, waarbij gebruik gemaakt wordt van inter ne transportmiddelen. Daarnaast verrichten zij onderhoudswerkzaamhe den aan machines en terreinen. Verbrugge Terminals B.V. is op zoek naar medewerkers die initiatief to nen, een flexibele en klantgerichte instelling hebben en zowel zelfstan dig als in teamverband kunnen werken. Kennis van de Engelse taal is een pre. Veiligheid en milieubewustzijn staan bij Verbrugge Terminals B.V. hoog in het vaandel. Voor alle functies, warvoor minimaal een VMBO niveau is vereist, geldt dat de werkzaamheden worden uitgevoerd in een ploegendienst, waarbij ook regelmatig tijdens het weekend gewerkt zal worden Verbrugge Terminals B.V. draagt bij aan het vergroten van de werkgele genheid voor vrouwen en leden van etnische minderheden. Indien u tot een van deze groepen behoort wordt u uitdrukkelijk uitgenodigd te solli citeren. Voor eventuele vragen met betrekking tot functies kunt u contact opne men met de heren W. Mahu of D. Wagter, coördinatoren goederenstro men Papier Terminal, tel. 0115 64314 of E. van Giesen, coördinator Bulk Terminal, tel. 0115 646417. Uw sollicitatiebrief kunt u binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie richten aan: Verbrugge Terminals B.V. t.a.v. afdeling Personeelszaken, Postbus 5, 4530 AA Ter neuzen. Grontmij, advies- en ingenieursbureau, werkt in Nederland en daarbuiten aan de verbetering van het woon-, werk en leefklimaat. Biedt bedrijfsleven en overheid een geïntegreerd dienstenpakket. Van ontwerp tot en met beheer. In de naamgeving van de divisies is kort samengevat welke velden van dienstverlening we bestrijken: Advies Techniek Data Infrastructuur Water Reststoffen Industrie, Bouw Vastgoed Grontmij Advies Techniek is synoniem voor een uitgebreid en gevarieerd pakket aan diensten op het gebied van milieu, mobiliteit, ruimte, natuur en recreatie. Stedenbouwkundige en ruimtelijke vormgeving, gevoegd bij de kennis en ervaring betreffende civieltechnisch ontwerp, engineering, directievoering, bouwrijp maken, proces- en projectmanagement maken Grontmij tot adviseur voor het stedelijk gebied van ontwerp tot en met beheer. Voor onze vestiging in Middelburg zijn wij op zoek naar een: Je functie Als adviseur Riolering werk je vooral op het gebied van planvorming en projecten voor zowel het stedelijke gebied als het buitengebied. Technische inhoudelijke zaken, procesbegeleiding en overleg met partijen maken een belangrijk onderdeel uit van je functie. Op dit specifieke werkterrein ben je het aanspreekpunt voor collega's. Daarnaast zorg je voor een creatieve inbreng in multidisciplinaire projectteams en ben je gewend om over de grenzen van je vakgebied te kijken. Binnen de regio werk je mee aan een gerichte marktbewerking en relatiebeheer. Je profiel Je hebt een studie afgerond op HBO/WO-niveau in weg- en waterbouw/ civiele techniek en beschikt over minimaal 5 jaar gerichte ervaring op rio- leringsgebied. Je bent in staat zelfstandig projecten uit te werken binnen de daarvoor afgesproken tijd en financiële middelen en je hebt affiniteit met aangrenzende vakgebieden (in het bijzonder stedelijk waterbeheer). Je bent enthousiast werkt graag in teamverband en beschikt over goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Ons aanbod Wij bieden je interessant en uitdagend werk. Wij stimuleren doorgroei en ontwikkeling. Beloning naar zwaarte van de functie. Daarnaast biedt Grontmij uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Nadere informatie en sollicitatie Voor nadere inlichtingen omtrent deze functie kun je contact opnemen met het hoofd Bodem en Water Patrick de Klerk (telefoon 0118 652576) of de vestigingsdirecteur Peter van den Dries (telefoon 0118 652580). Je schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae kun je richten aan: Grontmij Advies 8c Techniek bv. t.a.v. Ingrid Snijders Postbus 7112 4330 GC Middelburg email adres: ingrid.snijders@grontmij.nl Grontmij

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 53