PERSONEEL Ervaren assistent-accountant Beginnende assistent-accountants Remmerswaal Accountants Praten over je carrièreplanning? "De Nieuwe Haven" - "De Wale" Brood- en/of banketbakker Vakantiemedewerkers/ Parttimers m/v SOFTWARE-ONTWIKKELAARS MEDEWERKERS HELPDESK zaterdag 5 mei 2001 Ons gemotiveerde team, dat werkt in een zeer moderne kantooromgeving, zoekt op korte termijn eveneens gemotiveerde en representatieve kandidaten voor navolgende vacatures: Onze gedachten gaan uit naar een medewerk(st)er met een opleiding op SPD-niveau of studerend daarvoor, dan wel HEAO-BE-niveau. Hij of zij dient zonder meer te beschikken over' ervaring in het op zelfstandige wijze verzorgen van jaarrekeningen en de daarbij behorende fiscale aangiften. Gezien het feit, dat relatiebeheer ook deel van de functie kan gaan uitmaken, is een dienstverlenende instelling en zijn communicatieve vaardigheden mede van belang. Hij of zij heeft een opleiding op HEAO-BE-niveau of rond deze binnenkort af. De werkzaamheden zullen bestaan uit het voorbereiden van jaarrekeningen en fiscale aangiften onder ervaren leiding. Daarnaast staat eveneens een vacature open voor een beginnend assistent-accountant met een (binnenkort af te ronden) opleiding op Havo MBO-niveau (administratieve richting). Wij bieden een goede geautomatiseerde werkomgeving en een prettige werksfeer met voor de juiste kandidaten volop carrièrekansen. Het salaris wordt overeengekomen op basis van uw individuele vaardigheden met daarnaast goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Remmerswaal Accountants Oostkapelle maakt deel uit van de Remmerswaal Groep, een samenwerkingsverband van een 16-tal kantoren van zelfstandige accountants, belasting- en bedrijfsadviseurs, die gekozen hebben voor een aan pak die zowel professioneel als persoonlijk kan worden aangemerkt. Cliënten kunnen bij ons terecht voor een breed pakket van diensten, volledig afgestemd op de individuele behoefte. REMMERSWAAL GROEP Spreekt de uitdaging die wij u bieden aan? Stuur dan uw reactie met C.V. aan: Remmerswaal Accountants ta.v. de heer I.M. Jeroense Postbus 22,4356 ZG Oostkapelle Professioneel en Persoonlijk Lantsheerstraat 1a, 4356 AX Oostkapelle, Telefoon 0118-583010, Telefax 0118-583186, E-mail: oostkapelle®remmerswaal.nl DE AQUAMARIJN, de mooiste winkel van Zeeland met een internationale klandizie vraagt voor spoedige indiensttreding: (2 a 3 dagen per week) (senior) PARTTIME MEDEWERK(ST)ER De Aquamarijn verkoopt sieraden van en met edelsteen, mineralen, kristalformaties en fossielen. Na een inwerk- periode wordt u geacht zelfstandig te kunnen werken. Inlichtingen: Eric en Sonja Klumpes, tel 0118-501980 (óók in het weekeinde) Kojo Engineering b.v. ADVISEREND INGENIEURSBUREAU Vlissingen 0 I I 8-4 I I 042 •ELEKTROTECHNIEK «INSTRUMENTATIE «INDUSTRIËLE AUTOMATISERING voor HTS'ers en MTS'ers •WERKTUIGBOUW «PIPING «BOUWKUNDE «CIVIELE TECHNIEK Kijk op www.kojo.nl De Stichting Zorg Lichamelijk Gehandicaptenzorg verleent diensten op het gebied van ver zorging in combinatie met op voeding aan kinderen en verzor ging in combinatie met begeleiding aan volwassenen met een lichamelijke handicap. De dienstverlening gaat uit van het recht van de cliënt op zelf beschikking en doet een beroep op de eigen verantwoordelijk heid, de zelfredzaamheid en de zelfstandigheid van de cliënt en zijn of haar omgeving en vult deze afhankelijk van de hulpvragen, door middel van de dienstverlening aan. De dienstverlening kan, afhankelijk van de hulpvragen van de cliënt en zijn of haar omgeving, 24 uur per dag, 7 dagen per week, of gedeeltes hiervan, geboden worden. De dienstverlening op het gebied van wonen vindt momenteel voornamelijk plaats in, of vanuit: Kinder Gezinsvervangend Te huis "de Tiende", Gezinsvervan gend Tehuis "de Ganzeveste" en Appartementbewoning "de Wa tertoren", allen te Goes, Woon zorg-Centrum "de Cavalier" te Terneuzen, Woonvorm "Woon- training" en Appartementbewo ning "de Nieuwe Haven" beide te Vlissingen en Woonvorm "de Wale" te Mjddelburg. De dienstverlening op het gebied van dagbesteding vindt momenteel voornamelijk plaats in, of vanuit Aktiviteitencentrum Oosterschelde te, Aktiviteiten- trum Zeeuwsch-Vlaanderen te Terneuzen en "de Onderneming" te Vlissingen. De stichting ZLG zoekt op korte termijn medewerkers ter versterking van het team "De Nieuwe Haven" in Vlissingen is een woonvorm die bestaat uit naast elkaar gelegen appartementen in de fiat met de tot de verbeelding sprekende naam "De dobberende doosjes". De cliënten kunnen hier zelfstandig wonen met 24-uurs zorg op afroep en zorg op afspraak. Er is tevens een ontmoetingsruimte gesitueerd. In deze woonvorm wordt zorg geboden aan 10 lichamelijk gehandicapte volwas senen en jong-volwassenen. In woonvorm "De Wale" te Middelburg wordt zorg op afspraak en 24-uurs be reikbaarheid geboden aan 7 lichamelijk gehandicapte volwassenen. De woon vorm bestaat uit appartementen, waarin de cliënten zelfstandig wonen. Aan een aantal cliënten van "De Nieuwe Haven" wordt intensieve en verpleeg kundige zorg verleend, waarvoor het team ondersteund wordt door een stafver- pleegkundige, Thuiszorg en de Centra voor thuisbeademing. De collega's die wij zoeken zijn: 1 begeleider voor 4 uur per week op de Wale (ter vervanging van zieke collega) 1 assistent-begeleider voor 18 uur per week op de Nieuwe Haven (jaarcon tract). 1 assistent-begeleider voor 15 uur per week op de Nieuwe Haven (contract van mei tot december) 1 asssistent-begeleider voor 20 uur per week op de Nieuwe Haven (ter ver vanging van een zieke collega) De mogelijkheid wordt geboden om genoemde functies te combineren. Taken van de assistent-begeleider: Het begeleiden en bieden van ADL-zorg aan de cliënten; Het begeleiden en stimuleren van de zelfredzaamheid en zelfstandigheid van de cliënten; Het organiseren, begeleiden en verrichten van huishoudelijke werkzaamhe den en/of recreatieve activiteiten; Taken van de begeleider: De uitvoering van de zorg aan de cliënten zoals omschreven in het zorgplan; Als persoonlijk begeleider is hij/zij de eerstverantwoordelijke voor de uitvoe ring van de individuele zorgverlening. Deze zorg is gericht op het bevorderen en/of handhaven van de zelfredzaamheid en het ondersteunen van de cliënt. Functie-eisen: Voor assistent-begeleider een afgeronde relevante opleiding op LBO-niveau; voor begeleider op MBO-niveau; Zowel zelfstandig als in teamverband kunnen functioneren; Goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Ervaring in de zorgsector is een pre; Bij voorkeur woonachtig in Vlissingen/Middelburg of in de nabije omgeving; Bereidheid en mogelijkheid om in te vallen bij calamiteiten als ziekte, vakantie e.d.; Arbeidsvoorwaarden: De arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de C.A.O. Gehandicaptenzorg. De functie assistent-begeleider is ingedeeld in schaal 4 (min. 2793,- max. 3988,- bruto p.m.); begeleider in schaal 6 (min. 2983,- max. 4630,-). Definitieve inschaling volgens FWG 3.0 volgt. Voor nadere informatie over "de Nieuwe Haven" en "de Wale" of deze functie, kunt u contact opnemen met dhr. T. Schaapman, tel. 0113-275650. Indien u in aanmerking wilt komen voor bovenstaande functie, dan verwach ten wij dat uw schriftelijke reactie vóór 15 mei 2001 in ons bezit is. Sollicita ties s.v.p. richten aan de sollicitatiecommissie van "de Nieuwe Haven/de Wa le", p/a postbus 197, 4460 AD Goes. stichting zorg lichamelijk gehandicapten tbv kinderen, adolescenten en volwassenen ADVIES OAZ Advies heeft aan de basis gestaan van de invulling van een groot aantal personeelsvacatures in Zuidwest Nederland. Een sterk groeiend aantal opdrachtgevers waardeert onze professionele en praktische aanpak op het gebied van personeelsbeoordeling en werving selectie. Tevens ondersteunen wij onze klantenkring met diverse vraagstukken op het gebied van personeel organisatie. Eén van onze opdrachtgevers is een toonaangevend kwaliteitsbedrijf in de foodsector en maakt een duidelijke groei door. Om deze ontwikkelingen bij te kunnen houden en het goede serviceniveau te handhaven zijn zij voor de vestiging te Middelburg op zoek naar een (m/v): 'vakman voor een toonaangevend kwaliteitsbedrijf'. De functie: U bent verantwoordelijk voor het vervaardigen van brood en/of banket van een kwalitatief hoogstaand niveau en bepaalt daarmee de uiteindelijke kwaliteit en uitstraling van de organisatie naar buiten toe. In deze functie werkt u samen in een team van collega's waardoor de mogelijkheid bestaat om werktijden in onderling overleg in te vullen. De organisatie is werkzaam vanuit Middelburg en is vooruitstrevend op het gebied van technologische ontwikkelingen en continue verbetering van kwaliteit. Hiertoe wordt van u een actieve bijdrage verwacht. Naast een aantal winkels, onder eigen merknaam, beschikt de organisatie over een groot distributienetwerk ten behoeve van haar producten. Gevraagd wordt: een vakgerichte beroepsopleiding; een aantal jaren werkervaring in een soortgelijke functie; kennis van HACCP is een pré; een zelfstandige, initiatiefrijke en stressbestendige persoonlijkheid; uitstekend passen in een cultuur waarin kwaliteit en vooral ook service vanzelfsprekend zijn; woonachtig in de omgeving van Middelburg; flexibele opstelling ten aanzien van werktijden. Geboden wordt: een uitdagende en zelfstandige functie in een jong team met een open en informele sfeer; een vijfdaagse werkweek waarbij werktijden in onderling overleg worden vastgesteld; ruimte voor eigen inbreng en initiatief; mogelijkheden tot doorgroei en een goed pakket arbeidsvoorwaarden. Informatie en sollicitatie: Bent u toe aan deze uitdagende functie? Stuur dan uw sollicitatiebrief en c.v. binnen 10 dagen aan OAZ Advies, t.a.v. Edgar Zvvanink, Schaepmanstraat 214463 SC Goes U kunt hem bereiken op telefoonnummer 0113-256600 voor meer informatie. Fax: 0113-256610. E-mail: info@oaz.nl. Internet: www.oaz.nl. AR6EIDSBEM1D0EUNGSVERGUNNING A 910016 Roompot Zeeland Vakanties is de grootste verhuurorganisatie van Zeeland en bemiddelt o.a. voor bungalows, appartementen, kampeerplaatsen, vakantietenten, stacaravans en campers. Wij zoeken voor onze parken Camping De Zandput in Vrouwenpolder* Roompot Beach Resort in Kamperland en Hof Domburg in Domburg: voor de afdelingen: horeca, supermarkt, Sport Spel, huishoudelijke dienst en campingterrein. Interesse? Bel voor meer informatie met: Roompot Beach Resort, horeca: Els de Jonge 06 - 53642614 Supermarkt, alle parken: Cees Bergmans 06 - 53643496 Zandput horeca, Sport en Spel: Diana de Graaf 06 - 53778301 Zandput, campingterrein, huishoudelijke dienst: Leunis Schoe 06 - 53385312 Hof Domburg, horeca: Carin van de Velde 06 - 22519140 Kijk voor meer informatie over Roompot Zeeland Vakanties op www. roompot, nl Regionaal Indicatie Orgaan Walcheren Postbus 100, 4330 AC Middelburg Telefoon: 0118-670800 Het RIO Walcheren stelt de indicaties voor thuiszorg, op name verpleging/verzorging en voorzieningen in het ka der van de Wet Voorzieningen Gehandicapten. Wij vragen i.v.m. vervanging wegens ziekte voor 5 maan den per direct een: Indicatieadviseur (M/V) 25-36 uur per week Functie-eisen: - HBO-V. HBO-MW, Verpleegkunde, A met MGZ, HBO-fysiotherapie, HBO-ergotherapie; - Ervaring in uitvoerend werk in de zorgsector; - Goede communicatieve vaardigheden; - Ervaring met computers; - In bezit van auto. De CAO-verpleeg- en verzorgingshuizen is van toepas sing, functiegroep 50, 4.289,- tot 5759,- per maand. Voor inlichtingen kunt u contact opnemen met dhr. J.A. Kollaart, directeur. Sollicitatiebrieven binnen 10 dagen te richten aan de directeur RIO Walcheren, Postbus 100, 4330 AC Middelburg. y »\4c-SS SOFTWARE Voor de afdeling Sofware ontwikkeling (20 medewerkers) te Zierikzee zijn wij op zoek naar ervaren en beginnende Ons huidige product, dat door ruim 1700 bedrijven wordt gebruikt, is gebouwd in Foxpro. Ook wordt er gewerkt aan een geheel nieuw product, dat ontwikkeld wordt met Delphi en Interbase. Ontwikkelaars kunnen op beide projecten worden ingezet, afhankelijk van interesses en capaciteiten. Wij z. o e k e m nieuwe collega's die professionele software kunnen ontwerpen en bouwen en interesse hebben in database georiënteerde toepassingen. Personen die wel het gevraagde werk- en denkniveau hebben maar niet de juiste opleiding vragen wij uitdrukkelijk om toch te overwegen de stap naar de ICT te maken. Wij vr«*eH werk- en denkniveau op minimaal Hbo-niveau; resultaatgerichte houding en doorzettingsvermogen; ervaring met het programmeren van administratieve toepassingen is een pré; affiniteit met de installatiebranche is ook een pré. Voor onze afdeling Support (vestiging Zierikzee) zijn wij op zoek naar: Syntess Software BV is een software-huis met vestigingen te Zierikzee en Gorinchem. Syntess ontwikkelt, levert en ondersteunt een standaard ERP- pakket voor het MKB, met name installatiebedrijven. Onze vooraanstaande marktpositie is gebaseerd op kwaliteit, betrouwbaarheid en het hanteren van een strategie op lange termijn. 'acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. De helpdesk van de afdeling Support te Zierikzee verleent telefonische ondersteuning aan de gebruikers van ons software-pakket. De ondersteuning aan de gebruikers bestaat uit het creatief oplossen en beantwoorden van vragen over de software én bedrijfsadministratieve zaken. Wij z-oefceu nieuwe collega's die met enthousiasme en geduld samen met de klant deze vragen en problemen willen oplossen. Wfj vr«*(H boekhoudkundige kennis én ervaring (MEAO/ PDB); ervaring met telefonische ondersteuning van klanten; kennis van MS-DOS, MS-Windows versies 95, 98, ME; enthousiasme, klantgerichtheid en een professionele houding; affiniteit met de installatiebranche is een pré. Synttff Sojtwure PV bie^t ruimte voor initiatieven in een stimulerende werkomgeving met enthousiaste, vakbekwame collega's; de mogelijkheid om te werken aan een breed toegepast en hoog gewaardeerd product; een boeiende baan met goede perspectieven in een sterk bedrijf; uitstekende arbeidsvoorwaarden. Cw fo\\( ci'tdti'e Voor verdere informatie over bovenstaande functies kunt u contact met ons opnemen: functie Software-ontwikkelaars: dhr. Huug Winfield (0111-418040, privé 0111-641052); functie Medewerkers helpdesk: dhr. Niek Hesp (0111-418040) of onze homepage bezoeken (www.syntess.nl). Stuur uw sollicitatie met c.v. naar SYNTESS Software BV, t.a.v. Drs. H.W.J. Winfield (vacature Software- ontwikkelaars) of t.a.v. Dhr. N.A. Hesp (vacature Medewerkers helpdesk), Postbus 127, 4300 AC Zierikzee of naar vacature syntess.nl i

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 46