PERSONEEL PERSONEEL Wordt het ijs zonder. Of met slagroom? tempo-team uitzendbureau Emergis l PZC CHAUFFEUR C. L. Openeer's Transportbedrijf IBIil— o* ie medewerker restauratieve voorzieningen (m/v) "De beschikbare middelen optimaal aanwenden, daar gaat het om." Hydraulische kraanmachinist Vertegenwoordiger m/v zaterdag 5 mei 2001 C roepsbegeleiders S tot 36 uur FWG 35 /40 S&L zorg verleent zorg en begeleiding aan mensen met een verstandelijke beperking en vervult een adviserende en bemiddelende rol voor hen. Door een ruime personeelsbe zetting hebben onze medewer kers voldoende tijd om echt aan dacht te besteden aan onze cliënten. De zorg en begeleiding wordt steeds daar gegeven waar de cliënt dat wenst. Bij onze organisatie werken gekwalifi ceerde medewerkers, die enthousiast, doortastend en energiek zijn. S&L zorg heeft oog voor haar cliënten en mede werkers. Niet voor niets luidt onze slogan: 'waar het om mensen draait'. voor enkele woningen op Sterrebos (Roosendaal) en Lambertijnenhof (Bergen op Zoom) en voor nieuwe projecten in de regio. Het aantal uren per week is bespreekbaar. Interesse? Heb je een diploma Welzijn/Gezondheid op niveau 3, 4 of 5, (of een vergelijkbare opleiding), ervaring of affiniteit met verstandelijk gehandicapte mensen, werkje graag in een zelfstandige functie en houd je van een informele sfeer? Schrijf dan naar de afdeling Personeelszaken van S&L zorg. Meer informatie? Bezoek onze website of bel met Sterrebos (0165) 59 35 00 of Lambertijnenhof (0164) 275200. Postbus 148 4700 AC Roosendaal e. info@slzorg.nl i. svww.slzorg.nl S&L zorg Lambertijnenhof waar het om mensen draait Wil jij nu eens écht goed op vakantie, bergen beltegoed voor je mobieltje en iedere keer ijs mét in plaats van zonder slagroom? Dan wordt het tijd voor een zonnig banksaldo! Tempo-Team kan je daarbij helpen want er is volop vakantiewerk.Vertel ons wat je wilt doen en wanneer en wij zoeken de ideale vakantiejob voor je. Je kunt je zaterdag 12 mei tussen 10:00-14:00 uur op onderstaande vestiging inschrijven voor vakantiewerk. IJsmakerij Ameliahoeve zorgt die dag voor een lekker ijsje. On line inschrijven en solliciteren via onze website www.tempo-team kan natuurlijk ook. Een zonnig banksaldo? Maak er deze zomer werk van! Terneuzen, Nieuwstraat 66, (01 15) 61 23 89 www.tempo-team.nl Tramperweg 9 4417 CZ Hansweert Gelieve telefonisch te reageren 0113-381345 jCentrum voor Geestelijke Gezondheidszorg Emergis is een professionele organisatie voor geestelijke gezondheidszorg in Zeeland. Het is één van de grotere werkgevers in Zeeland. Bijna 900 mensen zetten zich dagelijks in voorde circa 6000 mensen die gebruik maken van de zorg die Emergis biedt. Zij doen dat op meer dan dertig verschillende locaties verspreid over de provincie. De afdeling restauratieve voorzieningen maakt deel uit van de Facilitaire Dienst en heeft tot taak het verzorgen en verstrekken van maaltijden en dranken ten behoeve van patiënten, personeel en bezoekers. Bij voornoemde afdeling j wordt volgens het zelfbedieningssysteem gewerkt. Ook draagt de afdeling zorg voor de planning van vergaderingen en bijeenkomsten, alsmede de uitvoering van bijzondere activiteiten als symposia, diners, etc.. Het team bestaat momenteel uit 14 medewerkers. Wij zijn op zoek naar een: voor 36 uur per week. De functie Als ie medewerker verricht je met name uitvoerende taken, zoals het verzorgen van de koffie- en theevoorzieningen, het verstrekken van maaltijden in het restaurant en het serveren van lunches en diners. Het verrichten van een aantal administratief ondersteunende taken, zoals bijvoorbeeld het verwerken van reserveringen, behoort ook tot je functie. Bovendien vervang je als ie medewerker het hoofd restauratieve voorzieningen bij diens afwezigheid. Het profiel Je hebt een afgeronde vakgerichte horecaopleiding, bij voorkeur op MBO-niveau en uiteraard heb je affiniteit en werkervaring in het vakgebied. Verder beschik je over goede sociale vaardigheden. Je kiest bewust voor het werken op onregelmatige tijden, inclusief weekeinden. De minimale leeftijd is 25 jaar. Het aanbod Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden conform de CAO GGZ horen bij deze functie. Jouw reactie Wil je meer informatie over de functie, dan kun je contact opnemen met Jacques Cracau, hoofd restauratieve voorzieningen. Het telefoonnummer is 0113 26 74 03. E-mailen kan natuurlijk ook: cracau@ emergis.nl. Schriftelijke sollicitatie, onder vermelding van vacaturenummer 2001.61 linksboven op de envelop, kun je vóór 15 mei 2001 richten aan Emergis, dienst Personeel en Opleiding, Anita Stoel, personeelsadviseur, Postbus 253,4460 AR Goes. Het e-mailadres is: P&.0@emergis.nl. Kijkt u ook eens op onze website: www.emergis.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op pnjs gesteld. Geestelijke gezondheidszorg bieden dichtbij huis, in heel Zeeland. Samen zoeken naar het beste antwoord op ieders persoonlijke vraag. Mensen behandelen, begeleiden en verzorgen. Deskundigen degelijk. Dat is wat Emergis doet, dagelijks. Rijkswaterstaat speelt al twee eeuwen lang een cruciale rol in de aanleg, het beheer en het onder houd van de Nederlandse infrastructuur. In de loop der tijd is deze rol echter sterk veranderd: stond vroeger slechts het technische aspect centraal, inmiddels is daar de maatschappelijke dimensie bijgekomen. Dat is niet verwonderlijk, gezien de kerntaken van Rijkswaterstaat: de bescherming tegen overstromingen, de zorg voor rijkswegen, rijkswateren en duurzame en bruik bare watersystemen, en het bevorderen van de verkeersveiligheid. In totaal werken er bij Rijkswaterstaat momen teel zo'n 10.000 mensen, verdeeld over achttien directies. Hoewel hun achtergronden zeer divers zijn, kenmerken onze medewerkers zich door gedegen kennis, een groot verantwoordelijkheids gevoel en respect voor de mening van anderen. Andere aspecten zijn een concurrerend salaris en prima secundaire arbeidsvoorwaarden. Dit combineren we met een open werksfeer en doorgroeimogelijkheden. Verder hebben we een uitstekende studiekostenregeling. Kinderopvang, deeltijdwerk en flexibele werktijden vinden we bovendien vanzelfsprekend. Kortom, we bieden u arbeidsvoorwaarden op maat. Voor overige vacatures kunt u kijken op onze internetsite: www.rijkswaterstaat.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Medewerker Beheersplannen v/m HBO'er Dienstkring Noord- en Midden Zeeland, Goes Het betreft een dynamische functie bij de Directie Zeeland. Bij de Directie Zeeland - in het waterrijke zuidwesten van Nederland - spelen economie, milieu en veiligheid een duidelijke rol in keuzes die gemaakt moeten worden bij de uitvoering van onze taken. U gaat werken bij de dienstkring Noord- en Midden Zeeland. De dienstkringen kunnen worden beschouwd als de voordeur van Rijkswaterstaat, Hun medewerkers geven direct dienstverlening aan het publiek, In de winter gaan zij de straat op om pekel te strooien of sneeuw te ruimen. Bij nacht en ontij patrouilleren ze over de zeewering Ook zorgen de dienstkringen voor het onderhoud van wegen, kanaaloevers, bruggen en sluizen. Wat u gaat doen: In overleg met de centrale beleidsafdeling ontwikkelt en formuleert u de dienstkringvisie op het gebied van beheers- en onderhoudszaken. Deze liggen aan de basis van de beheers- en onderhoudsplannen voor de natte en droge infrastructuur. U zorgt voor de programmenng van de uit te voeren activiteiten, bewaakt de voort gang van lopende plannen en stelt deze zonodig bij. In overleg met de dienstkringstaf evalueert u de lokale beheersplannen. U kijkt hierbij naar de rand voorwaarden, uitgangspunten en prioriteitsstelling in relatie met de beschikbare middelen. U adviseert terzake aan het management. Wat u hebt gedaan: U bent een analytisch sterken slagvaardige HBO'er (bijv. HBO-CT of HEAO-ft) bij voorkeur met een goed bedrijfseconomisch;* inzicht en ervaring in het genoemde werkveld.^ In ieder geval hebt u ervaring met projectmatig werken. Daarnaast bent u een creatieve en initia$r rijke teamspeler met gevoel voor politieke en j bestuurlijke verhoudingen. Salaris: Uw salaris bedraagt maximaal 6.399,. 2 904) bruto per maand, exclusief 8% vakantiegeld. Informatie: Voor nadere informatie kunt u contac opnemen met de heer A.MJ. van der Zeijst, telefi» (0113)24 75 00 Sollicitatie: U kunt bij ons op twee manieren solliciteren. Een schriftelijke sollicitatie, voorzien van curriculum vitae, kunt u binnen veertien dagen richten aan RWS-helpdesk, postbus 9016,1 1180 MA Amstelveen, graag onder vermelding j van vacaturenummer VV33/PZC op brief en envelop. Solliciteren per e-mail is ook mogelijk. Stuur een bestand met daarin uw brief en c.v. aan werving@rijkswaterstaat.nl Ministerie van Verkeer en Waterstaat Directoraat-Generaal Rijkswaterstaat ■cri.«U.L,li^L,«,i:inrijl.> Zoekt met spoed: SCHILDERSBEDRIJF VAN IWAARDEN Zelfstandige gemotiveerde vakbekwame schilders Ons bedrijf houdt zich voornamelijk bezig in de onder- houds- en renovatiesector. Daar wij een groeiend bedrijf zijn vragen wij vaklieden die ons team komen versterken Wij vragen: Ervaring, vakmanschap, collegialiteit en de nodige inzet Schildersbedrijf Van Iwaarden BV biedt: Een vaste aanstelling Een uitstekend salaris Opleidingen en certificaten behoren tot de mogelijk heden Veilig werken op alle niveaus U kunt uw sollicitatie binnen 2 weken sturen naar Schil ders- en Afwerkingsbedrijf Van Iwaarden BV, Dampoort- weg 29,4332 AW Middelburg. Of bellen tussen 17.00 en 18.00 Ol 18-640400. Voor meer informatie over ons bedrijf www.schildersbedrijfvaniwaarden.nl JAC. RIJK B.V. HEIIMKENSZAND io Grond-, weg- en waterwerken Verhuur van alle soorten grondverzetmachines Jac. Rijk b.v. is een gespecialiseerd bedrijf in grond-, weg- en waterwerken Wegens uitbreiding van de werkzaamheden zoeken wij op korte termijn een voor een Caterpillar 330 Zij die over de nodige ervaring beschikken nodigen wij uit om schriftelijk te solliciteren. Sollicitaties richten aan: Jac. Rijk b.v. Postbus 17 4450 AA Heinkenszand ADVIES OAZ Advies heeft aan de basis gestaan van de invulling van een groot aantal personeelsvacatures in Zuidwest Nederland. Een sterk groeiend aantal opdrachtgevers waardeert onze professionele en praktische aanpak op het gebied van personeelsbeoordeling en werving Sl selectie. Tevens ondersteunen wij onze klantenkring met diverse vraagstukken op het gebied van personeel organisatie. Eén van onze opdrachtgevers is een servicegerichte organisatie op het gebied van verhuur, installatie en onderhoud van hygiënische artikelen. De organisatie is gevestigd in Midden-Zeeland, maakt onderdeel uit van een internationaal concern en zet haar producten af onder een eigen merknaam. Om de verdergaande groei te realiseren en het hoge serviceniveau te handhaven zijn zij op zoek naar een 'commercieel talent met uitstekend gevoel voor service'. De functie: In deze zelfstandige functie bent u verantwoordelijk voor het behalen van commerciële verkoopresultaten. U werkt samen in een team van vertegenwoordigers en stelt in onderling overleg prioriteiten en werkgebieden vast. Uw werkzaamheden kunnen in geheel Nederland plaatsvinden. Door uw klantgerichte en commerciële instelling bent u in staat om de verkoop van servicecontracten te bevorderen en de klantenkring verder uit te bouwen. Daarnaast onderhoudt u contacten met bestaande klanten en bent u in staat om in te gaan op de specifieke wensen van (potentiële) klanten. U adviseert en begeleidt uw klanten vakinhoudelijk en sluit zelfstandig contracten af. Gevraagd wordt: een aantal jaren bewezen verkoopervaring, bij voorkeur in een buitendienstfunctie; goede communicatieve vaardigheden en een grote mate van zelfstandigheid; een servicegerichte instelling en het kunnen opbouwen en onderhouden van 'langdurige' relaties met (potentiële) klanten; een flexibele instelling en ondernemersgeest; bereidheid tot het volgen van (vaktechnische) opleidingen. Geboden wordt: 0 een uitdagende en zelfstandige functie met veel ruimte voor eigen inbreng en initiatief; een prettige werkomgeving met professionele ondersteuning en begeleiding; een uitstekend pakket primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder o.a. een auto van de zaak. Informatie en sollicitatie: Bent u toe aan een volgende stap in uw loopbaan? Stuur dan uw sollicitatiebrief en c.v. binnen 10 dagen aan OAZ Advies, t.a.v. Edgar Zwanink, Schaepmanstraat 214463 SC Goes U kunt hem bereiken op telefoonnummer 0113-256600 voor meer informatie. Fax: 0113-256610. E-mail: info@oaz.nl. Internet: www.oaz.nl. AR3ei0SBEMI00EllNGSV£RGUNNlNG A 910016 c

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 44