SÊB tempo-team vormgever/DTP-operator m/v I accountmanager 1 PZC Loon- en Verhuurbedrijf Harthoorn - Vlissingen Machinist voor Rupskraan Tractorchauffeur BEDRIJFSELEKTRICIEN M/V Medewerker Call Center m/v I D) UITVOERDER-WON INGBOUW Havs (T> Roozen STVan Hoof DOCENT ZANG AA/V H Systeem-/applicatiebeheerder FABRICATE Werk zoals jij dat wilt ALL STARS www.tempo-team.n'i zaterdag 5 mei 2001 *r .mvnrtmi <ff S.R.P. Strategie in Reclame en Promotie is een ontwerpbureau voor reclame, vormgeving en communicatie in Middelburg. Met name actiefin de regionale markt voor onder andere de provincie, gemeenten, nutsbedrijf, instellingen en het bedrijfsleven, maar ook buiten de regio hebben ivij opdrachtgevers. Om aan de vraag van onze opdrachtgevers naar creativiteit, productie en communicatieadviezen te kunnen blijven voldoen zoeken wij op korte termijn een zen ie Kuiuieii uujven vuiuoen De werkzaamheden zullen bestaan uit het vormgeven en uitvoeren van een omvangrijk pakket te produceren communicatieproducten. U bent uiteraard zeer goed bekend met het werken in de programma's Photoshop, Illustrator en QuarkXPress. Het kunnen produceren van Powerpomt en Websiteproducties is een niet te onderschatten pluspunt! Ook systeembeheer zou tot uw takenpakket kunnen behoren. Klantgericht denken, flexibiliteit, taalgevoel en doorzettingsvermogen zijn een vereiste. (Leeftijd bij voorkeur tussen 22 en 30 jaar.) Sollicitaties richten aan: S.R.P. Strategie in Reclame en Promotie, postbus 595,4330 AH Middelburg, t.a.v. Cees Roth. Meer informatie: bel (0118) 624200 of mobiel 06 51 573362. Strategie in Reclame en Promotie Kalverstraat 3, 4331 LZ Middelburg E-mail srp@srp,nl www.srp.nl Wij zijn een bedrijf in grondwerk, riolering, bestrating, drainage en verhardingen. Wij zoeken op korte termijn voor ons bedrijf een ervaren Tevens hebben wij plaats voor een: Wie voor een van bovengenoemde vacatures opgeleid wil worden mag ook solliciteren. Voor nadere inlichtingen kunt u telefonisch contact opnemen. Sollicitatie schriftelijk binnen 10 dagen. C.G. Harthoorn, Zuidbeekseweg 2 - 4386 NC Vlissingen Tel: 0118-466130 OVET B.V. is een stuwadoors/cargadoorsbedrijf met ongeveer 100 werknemers en met over- en opslagterminals in Terneuzen en Vlissingen. Voor onze terminal in Terneuzen zijn wij op zoek naar een Verantwoordelijkheden: Na een inwerkperiode bent u mede verantwoordelijk voor het beheer en de ontwikkeling van alle elektrotechnische zaken, zowel op de be drijfslocatie Vlissingen-Oost als in Terneuzen. U bent mede verantwoordelijk voor het storingsvrij functioneren door o.m. preventief onderhoud van alle relevante bedrijfsmiddelen waar onder onze vier dieselelektrische grijperkranen, laadschoppen, trans portinstallaties etc. U voert overleg over het uitbesteden van werk aan derden, het bege leiden van elektrotechnische projecten en u adviseert bij de inkoop van technische ver- of gebruiksgoederen. Functie-eisen: Voor het kunnen vervullen van deze functie dient u minimaal in het bezit van het MTS-E diploma te zijn of een gelijkwaardig kennisni veau te hebben bereikt. In verband met de noodzakelijke mobiliteit is het bezit van rijbewijs B (/E) vereist. U heeft affiniteit danwel ervaring met elektrotechnische besturingen als onderdeel van onze grote mechanische aandrijfsystemen. U dient uzelf te oriënteren op, dan wel dient u kennis op te doen van de laatste ontwikkelingen op het vlak van frequentie geregelde al of niet plc/pc gestuurde aandrijvingen. Met het oog op de zelfstandigheid van de functie beschikt u naast de nodige kennis over de volgende eigenschappen: doorzettingsvermo gen, creativiteit en goede communicatieve vaardigheden. Plaats in de organisatie: U rapporteert direct aan de chef elektro. Werktijden: 37,5-urige werkweek (5 dagen van 7,5 uur) van 08.00 - 12.00 uur en 12.30- 16.00 uur Het werk wordt verricht in dagdienst Storingsdienst buiten de normale werktijden per toerbeurt. Standplaats: De standplaats voor deze functie is Vlissingen. U woont in Vlissingen of omgeving. De mogelijkheid moet open ge houden worden om, indien nodig, naar Terneuzen of omgeving te ver huizen. Beloning: Volgens de bedrijfs-cao, categorie C, afhankelijk van opleiding en er varing. Geïnteresseerden kunnen hun schriftelijke sollicitatie binnen 14 dagen richten aan: OVET B.V., t.a.v. de heer J. Kolijn - hoofd Personeel en Or ganisatie, Postbus 1200, 4530 GE TERNEUZEN. Rabobank Terneuzen-Axel is gevestigd in midden Zeeuws-Vlaanderen. Wij hebben een goede positie in de particuliere en zakelijke markt in een werkgebied met ongeveer 40.000 inwoners. Het segment Cliënten Advies is verantwoordelijk voor de dienstverlening op de kantoren. Het segment omvat tevens een binnendienst en een call-center dat zorgdraagt voor de telefonische klantopvang. We zouden blij zijn met een extra collega. De functie Als medewerker call-center ben je een belangrijke schakel in het tota le verkoopproces. Je staat garant voor een perfecte telefonische klant- opvang en handelt daarbij zoveel mogelijk vragen van klanten zelfstan dig af. Voorts leid je vragen, klantwensen en klachten door naar de verschillende segmenten en hun adviseurs. Je hebt kennis van de pro ducten die binnen Cliënten Advies worden verkocht (betalen, sparen, lenen en verzekeren) zodat je alle vragen hierover kunt beantwoorden en waar mogelijk direct kunt vertalen naar verkoop via de telefoon. De nadruk van de activiteiten van de medewerker call-center ligt steeds meer op het verkopende aspect. Desgewenst maak je afspraken tussen klant en cliëntadviseur. Op verzoek van de segmenten werk je mee aan de telemarketingacties en administreer en verwerk je de respons op de acties. Van onze nieuwe medewerker verwachten wij een: - opleiding op MBO-niveau, HAVO/VWO; - duidelijke telefoonstem; - klantvriendelijke en deskundige benadering van klanten; - stressbestendig; - effectieve en efficiënte manier van werken; - actief commerciële, oplossingsgerichte en contracterende houding; - bereidheid tot het volgen van aanvullende opleidingen Inlichtingen Neem voor meer informatie contact op met mevrouw M. van Loon, teamcoördinator call-center. Telefoonnummer (0115) 67 65 00. Sollicitaties Je sollicitatie kun je, tot uiterlijk 25 mei, sturen naar Rabobank Ter- neuzen-Axel, t.a.v. mevrouw C.J.R. de Badts, Postbus 22, 4530 AA te Terneuzen, of solliciteer per e-mail: cdebadts@rabobank-terneuzen.nl Rabobank Terneuzen-Axel De Nederlandse Bouw Unie te Etten-Leur is een dyna mische ISO 9001 gecertificeerde bouwondernemer die zich voornamelijk richt op de woning- en utiliteitsbouw in Brabant en Zuid-Holland. L Vanwege de groei die ons bedrijf doormaakt zijn wij op zoek naar een: Een ervaren collega die als spil op een project de voort gang, veiligheid en kwaliteit hiervan behartigt Ook draagt hij zorg voor het onderhouden van de contacten met onderaannemers en leveranciers. gezond verstand praktische kennis en inzicht minimaal MTS niveau ervaring met de uitvoering van projecten en organisatie op de bouwplaats teamgeest goede contactuele eigen schappen goede mondelinge en schrifte lijke uitdrukkingsvaardigheid Een dynamische ongedwongen werkomgeving uitgerust met de benodigde voorzieningen, een goed salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaar den, waaronder een auto van de zaak en alle mogelijkhe den om u verder te ontwik kelen. Voor eventuele vragen kunt u telefonisch contact opnemen met de heer Vermeulen Telefoon: (076) 502 28 88, telefoon privé: (076) 561 13 96. Kandidaten kunnen hun handgeschreven sollicitatie richten aan: Nederlandse Bouw Unie b.v. Postbus 110, 4870 AC ETTEN-LEUR Onze relatie, Haringman Betonwaren BV te Goes, ontwikkelt, produceert en verkoopt een kwalitatief hoogwaardig assortiment beton producten ten behoeve van de weg- en waterbouw. Tot dat assortiment behoren onder meer trottoirbanden, tegels en veelgebruikte glooi ingselementen voor de dijkverzwaring, zoals Hydroblocks. Tot de klantenkring behoren de grote en middelgrote aannemers, lokale en provinciale overheden en waterschappen, voornamelijk gevestigd in Zuidwest-Nederland. Haringman is onderdeel van een internationale groep van bedrijven die actief zijn in de productie en verkoop van (bouw)materialen, met vestigingen in Nederland, België, Frankrijk en Engeland. Sinds de verregaande modernisering van de producdemiddelen beschikt het team van 16 medewerkers over de mogelijkheid om de markt voor hun producten nog beter te kunnen gaan bewerken. Om die doelstelling te helpen verwezenlijken, zoeken wij nu een relatiebeheerder voor de weg- waterbouw De functie Na een inwerkperiode, waarin u kennismaakt met de collega's, het assortiment en de bedrijfscultuur van Haringman Betonwaren BV, wordt u verantwoor delijk voor het onderhouden van contacten met de huidige relaties en het acquireren van nieuwe afne mers, voornamelijk in de regio Zuidwest-Nederland. Daarbij adviseert u relaties op het gebied van ontwik keling en toepassingen van uw productassortiment, analyseert u de markt en onderneemt u de nodige commerciële acties. In al deze functiefacetten is het van groot belang dat u de goede naam die Haringman Betonwaren in de markt heeft verder uit weet te bou wen, om zo de gewenste groei van de organisatie te verwezenlijken. De kandidaat Naast een relevante (bouwtechnische en/of commer ciële opleiding, is het natuurlijk van het grootste belang dat u aantoonbare affiniteit heeft met de weg- waterbouw. Vanuit uw ervaring in de buitendienst en kennis van de bouwmaterialenhandel, bent u in staat in korte tijd een sterk netwerk van huidige rela ties en potentiële klanten op te bouwen. Uw optreden kenmerkt zich door een gemakkelijke, vanzelfspre kende communicatie op alle bedrijfsniveaus, een ster ke klantgerichtheid, een no-nonsense mentaliteit en commerciële inventiviteit. |.nl Where companies and candidates click Haringman Betonwaren BV biedt u: - een commerciële uitdaging bij een gerenommeerde onderneming; - een zelfstandige, verantwoordelijk functie; - goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Sollicitatieprocedure Stuurt u een korte brief met ukgpbreid curriculum vitae naar Hays Roozen Van Hoof, advies, werving en selectie, Postbus 4271, 5004 JG Tilburg. Bezoek adres: Charles Stulemeijerweg 19. E-mail: rvh.tilburg @worldonline.nl Voor nadere informatie kunt u con tact opnemen met Alfred de Weert: (013) 468 66 69. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van deze procedure. ADVIES, WERVING EN SELECTIE AMSTERDAM BREDA DEN HAAG EINDHOVEN ENSCHEDE 's-HEREOGENBOSCII NIJMEGEN ROTTERDAM IILBURG UTRECHT Terneuzen is met zo'n 35.000 inwoners de grootste gemeente van Zeeuwsch-Vlaanderen. Tot de gemeente behorer naast Terneuzen. de kernen Biervliet, Hoek, Sluiskil, Zaamslag en een gedeelte van Spui Terneuzen is een industriële gemeente met veel economische ontwikkelingen. Wij werken samen met de gemeenten Axel en Sas van Gent aan eet vrijwillige herindeling per I januari 2003. waardoor een nieuwe gemeente zal ontstaan met circa 55.000 inwoners. Het gemeentelijk instituut Toonbeeld maakt deel uit van de sector Maatschappelijke Zaken. Toonbeeld verzorg cursussen op het gebied van muzikale, beeldende en dramatische vorming. De disciplines dans, literatuur en audio visuele vormgeving worden incidenteel aangeboden. We zoeken een enthousiast, flexibel, creatief, zelfstandig persoon die de instelling kan versterken Nieuwsgier; geworden, lees dan verder en reageer! VACATURENUMMER 04/0 1 VOOR CIRCA -4 UUR PER WEEK In eerste instantie wordt een tijdelijk dienstverband aangeboden tot I januari 2003. FUNCTIE Naast het geven van de regulaire lessen klassieke zang. gaat u vorm geven aan een cursus zang lichte muziek. U werkt mee aan de realisatie van het insti tuutbeleidsplan. Daarnaast krijgt u de gelegenheid een project kinderkoor en een project jeugdkoor te ont wikkelen. Verder bent u inzetbaar op andere gebieden, zoals multidisciplinaire projecten en neemt u deel aan de voor de functie relevante overleg vormen en evenementen, zoals sectie- en e personeelsvergaderingen en open dagen. U werkt in een organisatie die in ontwikkeling is en waar een modern pakket aan arbeids- voorwaarden wordt geboden. Het salaris bij aanvang is afhankelijk van opleiding en werkervaring. a> n e PROFIEL U heeft een diploma solozang met onderwijs- bevoegdheid behaald bij een van Ri|kswege erkend; muziekvakopleiding of via een staatsexamen. U hee!: affiniteit of beter een bevoegdheid ten aanzien var zang lichte muziek. Ervaring op het gebied van leiding geven aan kinder- en jeugdkoren strekt tot aanbeveling INFORMATIE U kunt voor nadere informatie contact opnemen met de coördinator van het gemeentelijk instituo: Z p Toonbeeld, mevrouw Anne-Lies Soet, te! ri 0115-612 246. Surf voor algemem informatie ook naar onze internetsite v.terneuzen.nl SOLLICITATIE Uw schriftelijke sollicitatie met CV kunt u uiterlijk tot 15 mei 200: richten aan het College van Burgemeester en Wethouders van de gemeente Terneuze- Postbus 35. 4530 AA Terneuzen. Postbus 35. 4530 AA Terneuzen Heerema Havenbedrijf B.V. vormt samen met Grootint BV en de werven in Engeland en Noorwegen de Heerema Fabrication Group, één van de toonaangevende ondernemingen in de productie en montage van staalconstructies voor offshore en onshore toepassingen. Heerema Havenbedrijf B.V. is een zelfstandig onderdeel van de groep en is gespecialiseerd in de fabricage van productie-eilanden voor de off-shore olie- en gaswinning. De Heerema Fabrication Group is een divisie van de internationaal ope rerende Heerema Group. De Group heeft 5 kernactiviteiten, al le op het gebied van de industriële aannemerij: - Staalconstructies, onshore en offshore - Offshore installatie - Gespecialiseerd zeetransport - Infrastructuur - Ontwerp. Ter versterking van onze afdeling Automatisering zoeken wij op korte termijn een die o.a. belast zal worden met: het ontwikkelen en onderhouden van de bestaande kantoorautomatiseringsinfrastructuur; het adviseren, begeleiden en ondersteunen van de gebruikers van infotl matiesystemen; het ondersteunen van het dagelijks gebruik van hard- en software; het onder leiding van hoofd afdeling systeem- en netwerkbeheer, beheren van Windows NT 4.0 netwerk. Voor een goede vervulling van de functie zijn vereist: minimaal een opleiding op MBO-niveau: bij voorkeur 1-2 jaar ervaring als medewerker systeem/applicatie beheer in Windows NT netwerk; bij voorkeur één of meerdere MCSE-modules afgerond; flexibel persoon met goede contactuele eigenschappen: kritische, accurate instelling. Wij zijn op zoek naar een "teamplayer" die het een uitdaging vindt orak werken in een omgeving waar kwaliteit van dienstverlening centraal staat Voor meer informatie over de functie kunt u telefonisch contact opnemen met de heer J. N. Augenbroe, tel. 0113-618000. 1 Schriftelijke sollicitaties met uitgebreide inlichtingen vóór 18 mei a.s. zenden aan onderstaand adres, t.a.v. afdeling personeelszaken. HEEREMA HAVENBEDRIJF B.V. Postbus 5060,4380 KB Vlissingen e-mailadres: personnel.departmenl@heereniahavenbedr.com SCHOONMAAK AGRARISCHE SECTOR Machine-operator/ heftruck chauffeur m/v voor een zaaizaad handel in Kapelle.Je werkt vrij zelf standig en je zorgt er met behulp van geavanceerde machines voor dat ongeschoond zaaizaad wordt bewerkt tot een kwalitatief hoogwaardig eindproduct. Alle voorkomende werkzaamheden, waaronder laden, lossen en intern transport, behoren ook tot je taak.Voor deze functie beschik je over een opleiding op mbo- of lbo-niveau, het liefst aangevuld met technische of agrari sche werkervaring. Ervaring met machinebediening en heftruckwerk strekt tot aanbeveling. Je bent bereid om. indien nodig, over te werken.Je werkt in een twee ploe gendienst van 04.30 uur tot 13.00 uur en de andere week van 13.00 uur tot 21.30 uur. lnformatie:(0l 13) 25 25 05, Cynthia Kikkert Goes, Piet Heinstraat 3 Schoonmaker m/v voor een schoonmaakbedrijf in Goes. Voor deze funcüs ben je minimaal twee vrijdagen beschikbaar. Je gaat vakantiebungalows schoonmaken op diverse plekken m Zeeland. Om 09.00 uur word je opgehaald op een een traal gelegen punt en vervolgens ga je op plaats van bestemming de bungalows schoonmaken. De werktijde zijn van 10 00 tot 15.00 uur. lnformatie:(01 13) 25 25 05, Cynthia Kikkert Goes, Piet Heinstraat 3 TECHNIEK Electromonteur m/v voor diverse bedrijven in de regio Bergen op Zoom z/ wij op zoek naar electromonteurs die in de dag- of avonddienst aan de slag willen.Vereisten: lts-electro en Nederlandse taal in woord en geschrift Het gaat veelai om functies voor langere tijd, waarbij je bereid moet Éi om in de buitendienst te fungeren Heb je interesse.be dan snel! lnformatie:(0164) 25 94 00, Martine Ruitenbeek Bergen op Zoom, Koevoetstraat 47 HORECA/CATERING vakantiebaan m/v voor diverse bedrijven zijn wij op zoek naar horecame- dewerkers die in de weekenden en vakanties beschik baar zijn. Ben jij stressbestendig, representatief, wil je wat bij verdienen en ken je de Nederlandse taal in woord engeschrift Kom dansnel langs bij Tempo Team Bergen op Zoom. lnformatie:(OI64) 25 94 00, Martine Ruitenbeek Bergen op Zoom, Koevoetstraat 47 Kok m/v voor een luxe bungalowpark in omgeving van Brouwershaven. Voor deze functie moet je geheel zelf standig kunnen koken en enige a la carte ervaring hebben. De functie is bij goed functioneren met uitzicht op een vast dienstverband. Gunstige werktijden, omdat het restaurant al om 20.30 uur sluit. Het salaris is con form de recreatie-CAO. Informatie:(0113) 25 25 05, Cynthia Kikkert Goes, Piet Heinstraat 3 Medewerker bediening m/v voor een restaurant in Renesse.Voor deze functie beschik je over enige ervaring In de bediening en ben je op maandag, vrijdag, zaterdag en Zondag beschikbaar van 18.00 tot 23.00 uur. Salaris is conform de horeca-CAO en je krijgt ook reiskostenvergoeding. lnformatie:(0l 13) 25 25 05, Cynthia Kikkert Goes, Piet Heinstraat 3 Service engineer-A m/v voor een bedrijf in omgeving Goes.Voor deze functie ben je in het bezit van minimaal een diploma lts en/of mts electro- of fijnmechanische techniek en rijbewijs B Verder heb je enige reparatie-ervaring in servicedienst Het is de bedoeling dat je na een inwerkperiode zelf standig onderhoud en reparaties uitvoert aan copieer-f overige kantoorapparatuur.Van het bedrijf krijg je een serviceauto beschikbaar. De werktijden zijn van 08 00 tot 17.00 uur. lnformatie:(0l 13) 25 25 05, Cynthia Kikkert Goes, Piet Heinstraat 3 tempo-team MET TEMPO-TEAM ALL STARS HAAL JE ER MEER

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 28