Laat u verwennen door Baderie... Nu, oogstrelend lekker! PZC 10 BÜerie EINDELIJK IS HET ZOVER! Bekendmaking verkeersbesiuit Waterschap Zeeuwse Eilanden zaterdag 5 mei 2001 Volgend jaar worden we 80. Dat is een flink mensenleven. Net als een mens. doet een bedrijf levenswijsheid op. Wat je leert, geef je mee aan de volgende generatie. Bij DRV hebben we ze nog allebei: de oudere wijzen èn de jonge slimmeriken. Wij vinden het een perfecte combinatie - onze cliënten trouwens ook. Tachtig jaar één van de belangrijkste spelers zijn op een snel groeiende markt... dan moet je van goede huize komen. Onze wortels liggen bij de oprichters de heren De Roo, Fossen en Van der Veen. Zoals het gaat in een levensloop, zo ging het ook bij ons. Het roer is in de laatste twintig jaar overgenomen door anderen. We zijn uitgegroeid tot een modern accountants- en belastingadvieskantoor van 225 medewerkers met zes kantoren in Zeeland en Zuid-Holland. Daarom hebben we onze naam aangepast aan de tijd. Wat de eenentwintigste eeuw vraagt, is duidelijkheid en heldere lijnen. Daarom kozen we voor kort en goed: DRV Accountants en Belastingadviseurs. En voor het motto: "Goede kennis van uw zaak". Wij vinden dat een fiscalist of accountant alleen een goed advies kan geven, als hij of zij "uw zaak" net zo goed kent als u zelf. Het mee denken, een vertrouwenspersoon zijn; dat is onze toegevoegde waarde. Bent u geïnteresseerd in een adviseur met verstand van zaken of wilt u ook een goede kennis zijn? Laat u informeren op onze website, www.drv.nl, of neem telefonisch contact op. DRV ACCOUNTANTS EN BELASTINGADVISEURS Kom nü naar de showroom en maak kans op één van de vele Thermae 2000 kuurarrangementen! ter Ook het Bijzondere Badkamer Boek vol inspirerende ideeën ligt voor u klaar! Bijzondere badkamers voor bijzondere mensen. Sanilux Middelburg Grenadierweg 17b, Middelburg, 0118-641386 Sanilux Yerseke Paardenmarkt 19, Yerseke, 0113-574512 Dam De Blokken 16-20, Terneuzen, 0115-613774 Partycentrum 'Boerderij Schoudee' wordt herbouwd! In het voorjaar van 2002 kunnen wij u weer van dienst zijn! Vraag vrijblijvend informatie of kom even langs! Partycentrum 'Boerderij Schoudee' Schoudeeweg l 4424 NB Wemeldinge Tel. (0113) 62 60 88 Sjaak en Ali Rottier De directeur van de sector Wegen van water schap Zeeuwse Eilanden maakt bekend dat door hem een verkeersbesiuit is genomen. Het besluit Invoeren van een maximumsnelheid van 60 kilometer per uur op een deel van de Nieuwendijk en de Weg van de Buitenlandse Pers bij Ouwerkerk op Schouwen-Duiveland, door de plaatsing van de verkeerstekens Al en A2 van bijlage 1 van het RW 1990. Ter inzage Het verkeersbesiuit en de bijbehorende stuk ken liggen vanaf 7 mei 2001 tot en met 17 juni 2001 ter inzage op: - het kantoor van waterschap Zeeuwse Eilanden. Piet Heinstraat 77 te Goes, elke werkdag van 9.00 tot 16.00 uur; en na telefonische afspraak, tel. (0113)241000, op: - het districtskantoor Walcheren/Noord- Beveland, Baayenhovenseweg 4 te Grijpskerke: - het districtskantoor Schouwen- Duiveland/Tholen, Wevershoek 2 te Zierikzee; - het districtskantoor Zuid-Beveland. Ambachtsweg 8 te Eindewege; - het steunpunt Tholen, Onder de linden 5 te Sint Maartensdijk. Een mondelinge toelichting op de stukken is mogelijk. U kunt telefonisch een afspraak maken, tel. (0113)241000. Bezwaar maken Op grond van de Algemene wet bestuursrecht (Awb) kan iedere belanghebbende van 7 mei 2001 tot en met 17 juni 2001 tegen dit besluit bezwaar maken. Het bezwaarschrift moet in ieder geval voorzien zijn van datum en motive ring en moet gezonden worden aan water schap Zeeuwse Eilanden, postbus 114, 4460 AC Goes. Als een bezwaarschrift is ingediend, kan de bezwaarmaker ook een verzoek indienen tot het treffen van een voorlopige voorziening. Zo n verzoek dient te worden gericht aan de president van de Arrondissementsrechtbank, sector bestuursrecht, postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Het besluit is van kracht vanaf 18 juni 2001 tenzij met toepassing van artikel 8:81 Awb een verzoek is gedaan tot het treffen van een voorlopige voorziening en hierop positief is beschikt. Goes, 5 mei 2001 Namens het dagelijks bestuur van waterschap Zeeuwse Eilanden, ir. J.C. Filius. directeur sector Wegen Gratis Stadswandel-Atlas bij Davitamon Actiflt Als je gezond en fit wilt blijven, is een goede, gevarieerde voeding belangrijk. Daarom is er nu Davitamon Actifit, een voedingssupplement speciaal afgestemd op de behoefte van 50-plussers. De vitamines, mineralen en natuurlijke extracten zorgen voor extra vitaliteit, gezonde botten en een goed geheugen. I\lu tijdelijk bij diverse drogisten en apotheken een gratis stadswandel-atlas bij aankoop van Davitamon Actifit 45 of 100 dragees (zolang de voorraad strekt) fflohmajfc-' Amerikaanse - l.cl op. Dezelfde lekkere salades. Maar vanaf nu in nieuwe verpakkingen "yMohma Johma... zo ontzettend lekker. HAK WITTE BONENSCHOTEL MET KIP IN PIKANTE TOMATENSAUS Hoofdgerecht: 2 personen Bereidingstijd: ca. 15 minuten Calorieën p.p.; 2165 KJ. (515 kcal.) I kleine gesnipperde ui - 2 tomaten - I groene paprika - 250 g kipfilet - 2 eetlepels (oli]f)olie 1 teentje knoflook - I theelepel Provencaalse kruiden - I pot HAK witte bonen in pikante tomatensaus (a 370 g) IVerhit de olie in een wok, voeg de ui toe en pers hierboven de knoflook uit. Fruit de ui ca. 2 minuten, voeg de kipfilet toe en roerbak de kipfilet in ca. 5 minuten goudbruin en gaar. - Voeg de Proven^aalse kruiden, tomaat en paprika toe en roerbak deze ca. 3 minuten mee Voeg de Witte bonen in pikante tomatensaus toe 3 Lekker met rijst. Tip: i.p.v. blokjes kipfilet kunt u ook 100 g blokjes chorizo of 100 g uitgebakken spekjes toevoegen. aUtetc "t' tavLC— pim geeft u ook vrijblijvend advies over verzekeringen en geldzaken www.centraalbeheer.nl tb pim is OK Oezc rubriek is opgenomen' in allo 40 dagbladen vair De Nationale Regiopers (oplage 2,1 nifljoen-e*fv/lnci informatie, e-mrul uifomTinp.nl n.vy,.Nieuws, gelipt voor n!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 10