Zelf je huis verkopen li VAKANTIE HULPEN PERSONEEL GEVRAAGD een groepsleidster m/v Invalkrachten m/v 7*^ Zandee Kloetinge personeel m/v vakantiekrachten PZC Dat scheelt i.000-den guldens makelaarskosten Rabobank Beveland tel. 0113 239885 Rabobank Beveland Inval Broodbakker UU Woongoed Middelburg GESLOTEN GEMEENTE MIDDELBURG "Da's pas lachen!" Borsele - Tractorchauffeur - Algemene medewerker J. Zandee ADVERTEREN? apothekersassistent(e) Het juiste zwembad voor iedereen Café Flora Goes zoekt Borsele ■i zaterdag 28 april 2001 Rabobank Beveland biedt u deskundige ondersteuning om zelf uw huis te verkopen zonder makelaar en levert gratis al het gereedschap voor een succesvolle verkoop: een bestand van woningzoekenden een verkoopbord en/of raamposters een fotopresentatie van uw huis een plaats in de diverse Rabobankvitrines uw woning op internet opname in de Rabobank WoonWijzer én uitstekend advies Attleestede 53-01, Goes Trio-hoekwoning (1977) op 145 rrr grond, 360 m3. Ind.: hal, toilet, woonk. met parket en open h., open keuken met inb. app., slaapkmr. met badk. met ligbad. 1'Verd.: 2 sl.kmrs., 2' badk. met ligbad en toilet. 2' Verd.: hobby/slaapkmr.. Bi)z.: HR-combiketel, dubbel glas, volledig geïsoleerd, elektr. zon wering, schuur, fietsenberging en carport. Rustig gelegen aan de rand van de Goese Polder. Vraagprijs f. 305.000,-k.k. Wijngaardstraat 15-05, Goes Appartement (1994), 153 m3. Ind.: hal met toilet, ruime woonk. met laminaatvloer, open keuken, badk. met ligbad en douche, slaapkmr., CV-ruimte, balkon. Bijz.: het apparte ment is goed onderhouden en gelegen op de 3' etage, op de begane grond is een berging. Aanvaarding direct. Ligging: midden in het centrum, zicht op het Bleekveld. Vraagjrrijs f. 225.000,- k.k. Vrijstaande woning (1995) met dubbele garage, op 525 m; grond. Ind.: hal, toilet, woonk., keuken met inb. app., bij keuken, berging en garage. 1' Verd.: 3 sl.kmrs, badk. met douche, ligbad en 2' toilet. 2' Verd.: bergzolder. Bijz.: vloer- verw. op de begane grond, tuin op het zuidwesten. Ligging: aan de rand van het dorp aan een doorgaande weg. Vraagprijs 449.000,- k.k.. Fluitekruidstraat5,Goes Hoekwoning (1997) op 369 nr grond, 440m'. Ind.: hal, toilet, woonk., open keuken met inb. app., garage 2.80 x 7.50 m. Verd.: 3 ruime sl.kmrs, badk. met 2' toilet. 2' Verd.: grote kamer 4.72 x 3.60 m, dakterras. Ligging in Nieuw-West, nabij centrum, scholen en winkels. Bijz.: het is mogelijk een strook grond te huren van de gemeente. Vraagprijs f. 459.000,- k.k.. Oude Rijksweg 72, Rilland Woonboerderij op 2.000 nr grond. Ind.: hal, toilet, woonk., opkmr., tv-kmr., keuken met inb. app., bijkeuken, berging, kelder. Verd.: 4 sl.kmrs, badk. met ligbad, douche, 2' toilet. Zolder zonder vaste trap. Bijz.: beneden plavuizen, extra geluidsisolatie gehele woning, vernieuwd metalen pannen dak. Landelijk gelegen, goede ontsluiting. Vraagprijs f. 745.000,- k.k. Scoudestraat 16, Krabbendijke Tussenwoning (1962) met garage op '174 irr grond. Ind..: hal, toilet, kelder, berging, L-woonk., keuken met inb. app., bij keuken, garage 6x3 m.. 1' Verd.: 3 sl.kmrs, badk. 2' Verd.: open zolder, vlizotrap. Bijz.: gehele woning kunststof kozij nen met geïntegreerde rolluiken. Ligging in rustige straat, nabij de winkels. Vraagprijs f. 289.000,- k.k. Stadhouderslaan 5, Goes Vrijst. woning (1972) op 362 m2 grond, 658 m3. Ind.: hal, toilet, verwarmde garage, L-vormige woonk. met open h., parket en schuifpui, keuken, bijkeuken. 1' Verd.: 4 sl.kmrs., badk. met ligbad, douche en apart toilet, bergkast, balkon. 2' Verd.: 2 kmrs., berging, overl. met wastafel, CV-ruimte. Ligging: rustige straat, dichtbij scholen en centrum. Vraagprijs f. 730.000,- k.k. Karei Doormanstraat 70, Goes Luxe appartement (1999), opp.: 80,4 m2. Ind.: hal, toilet, woonk. (42 nr), werkkmr., luxe open keuken met inb. app., sl.kmr., luxe badk.. Bijz.: balkon op het zuiden, berging, gemeensch. fietsenstalling, evt. gestof./gemeub. leverbaar. Ligging: op 3* etage, in het centrum, alle voorzieningen op loopafstand, goede parkeermogelijkheden. Vraagprijs f. 380.000,- k.k. Bel voor meer informatie Bakkerij 't Zand B.V. is een nieuwe, middelgrote bakkerij waar zeven brood- en banketbakkers in een ambachte lijke omgeving de productie verzorgen. De bakkerij beschikt over drie meel- en bloemsilo's, een deegverwer- kingsunit met hef-kiepinstallatie, een rem-rijskast en twee wagenovens. De verkoop van de producten loopt via vijf supermarkten in de regio. Traditioneel verkopen deze winkels veel kleinbrood. Hiervoor beschikt de bakkerij over een halfautomatische kleinbroodstraat. Er wordt gewerkt met zeven full-time bakkers en ter aanvulling bij ziekte of vakantie zoeken wij een ervaren die op basis van gewerkte uren volgens bakkerij CAO beloond zal worden. Reacties mondeling of schriftelijk aan onderstaand adres: Bakkerij 't Zand B.V. Schouwersweg 70 4451 HT Heinkenszand Tel. 0113-567350 Postbus 7120, 4330 GC Middelburg, Buitenruststraat 235 WOONGOED MIDDELBURG is maandag 30 april (Koninginnedag) De Stichting Kinderopvang Schouwen-Duiveland zoekt zo spoedig mogelijk: voor de locatie Zierikzee voor ca. 17 uur per week De groepsleidster zorgt voor de opvang van kinderen van 0-4 jaar op het kinderdagverblijf van de Stichting Kinderopvang Schouwen-Duive land. voor minimaal 8 uur per week Functie-eisen: opleiding op MBO-niveau, gericht op kinderopvang; praktische kennis van en ervaring met het werken in de kinderopvang; in een team kunnen werken; flexibel inzetbaar zijn; leeftijd vanaf ca. 18 jaar. Algemeen: Voor al onze medewerkers is de CAO Kinderopvang van toepassing. Het salaris wordt vastgesteld overeenkomstig de functie die wordt uit geoefend. Sollicitaties kunnen vóór 10 mei 2001 worden gericht aan de waarne mend directeur van de stichting, mevrouw T. Rotteveel, Postbus 260, 4300 AG Zierikzee. IMllftllljll liimiiikliiiiilllllliiiyll, A. Wijziging ophaaldatum huisvuil Op maandag 30 april wordt geen restafval (grijze container) opgehaald. De container moet daarom op dinsdag 1 mei voor 07.00 uur worden aangeboden. Ook de containers/ huisvuilzakken die normaal op dinsdag worden aangeboden moeten voor 07.00 uur gereed staan. Kantoren gesloten In verband met een personeelsbijeenkomst zijn de gemeentelijke kantoren (m.u.v. Sectie Parkeerbeheer) op donderdag 3 mei vanaf 14.30 uur gesloten. Zie voor andere gemeentelijke informatie van Middelburg pagina 3 in de Faam/Vlissinger, Maximaal Text 830 of www.middelburg.nl Duizenden kinderen rennen zich rot. Om loten te verkopen van de "Lachen voor 'n Knaak Loterij" Voor Jantje Beton en voor hun eigen basisschool Een loterij met fantastisi prijzen voor familie, vrienden en bekenden. Zo'n kind gun je toch een knaak' De Lachen voor 'n Knaak Loterij van Jantje Beton. Da's pas lachen! lantje^'Beton Thuiszorgcentrum Zeeland Vanaf 1 mei a.s. is het Thuiszorgcentrum Zeeland op zaterdag gesloten. Indien u dringend hulpmiddelen nodig heeft kunt u bellen met 0118-684000. BADHUISSTR. 104, VLISSINGEN. TEL. 0118-410401 gemeente - LET OP BERICHT HUISVUILDIENST GEMEENTE BORSELE wijziging ophalen gft-afval In verband met Koninginnedag wordt in Borssele, Driewegen. Ellewoutsdijk en Nisse het gft-afval niet opgehaald op maan dag, maar op dinsdag I mei. Heinkenszand, 28 april 2001 Zandee Kloetinge is een vca gecertificeerd loonbedrijf, dat werkzaam is in de groen- sector. De werkzaamheden bestaan onder andere uit het onderhoud van wegbermen en beplantingen langs (auto)wegen. Door uitbreiding van de werkzaamheden hebben wij plaats voor: - in het bezit van rijbewijs - in het bezit van VVA-1of de bereidheid dit te halen - ook bereid andere werkzaamheden te doen - in het bezit van VVA-1of de bereidheid dit te halen. Voor nadere informatie: Manneeweg 3 4481 NB Kloetinge telefoon: 06-22495886 Hele week: Kelderrestanten 6 flessen halen 5 betalen!! Castillo de Archete De Spaanse wijn uit de Valdepenas is gemaakt van de cencibel druif (plaatselijke naam voor tempranillo. Vol fruit, met een vleugje vanille van het rijpen op eiken vaten. ■w Crianza (1/2 jaar op vat gerijpt) Per fles iUW nu 9,95 Reserva (1 jaar op vat gerijpt) Per fles V&tt nu 129 5 <8^ -Kom proeven WIJNKOPERIJ VAN MEETEREN/VERTON Havenpein 15 - Zierikzee - Tel. 0111-412848 TEL.: 0118-484321 of FAX 0118-470100! APOTHEEK SOUBURG Heeft een vacature voor een voor 36 uur per week U kunt uw schriftelijke reactie richten aan: P. H. M. Baltus en C. J. Lastdrager, apothekers Corn, van Perestraat 14388 CC Oost-Souburg zwembaden zwembadafdekkingen zwembadoverkappingen automatische stofzuigers zonnecollectoren voor zwembaden ozonators voor chloorvrij zwemmen sauna's infraroodcabines ec-eau waterbesparing- systeem centrale verwarming BECKERS BASTIAANSEN Mon Plaisir 89A 4879 AM Etten-Leur. Tel 076-5961347 Werktijden variabel Leeftijd v.a. 18 jaar Tevens zoeken wij voor de maanden juni, juli en augustus v.a. 16 jaar Enige ervaring vereist Grote Markt 22, tel. 0113-215553 gemeente - OPENBARE KENNISGEVING VERZOEK OM VERGUNNING EN ONTWERP-BESC HIKKING Onderwerp Burgemeester en wethouders hebben op 8 februari 2001 een aanvraag om een vergunning op grond van de Wet milieube heer ontvangen. Het gaat om een aanvraag van Tramper Onroerend Goed B.V. te 's-Gravenpolder om een vergunning voor het oprichten en in werking hebben van een autowerkplaats, tankstation en car- washstation. Deze autowerkplaats annex tankstation annex carwashstation zal worden opgericht aan de Baarlandsezand- weg te 's-Gravenpolder. Het college is van plan de gevraagde vergunning te verlenen. Aan de vergunning zullen voorschriften verbonden worden ter bescherming van het milieu. Inzage U kunt de aanvraag, de ontwerp-beschikking en de overige van belang zijnde stukken van I mei tot en met 28 mei 2001 inzien in het gemeentehuis tijdens de openingsuren. Bedenkingen Schriftelijke bedenkingen kunt li tot en met 28 mei 2001 rich ten aan burgemeester en wethouders van Borsele. Postbus I 4450 AA Heinkenszand. Uw persoonlijke gegevens worden niet bekend gemaakt als u daar apart (schriftelijk) om vraagt. Als u behoefte hebt aan een gedachtewisseling met de ge meente over de aanvraag en het ontwerp van de beschikking, kunt u hierom telefonisch (0113-238383) verzoeken. De aan vrager zal in de gelegenheid gesteld worden om daarbij aanwe zig ce zijn. Tijdens deze bijeenkomst kunt u ook mondeling ge motiveerde bedenkingen inbrengen. Een verzoek om een ge dachtewisseling kan gedurende de inzagetermijn worden ingediend, bij voorkeur uiterlijk één week voor het einde van de inzagetermijn. U kunt te zijner tijd alleen beroep instellen als u bedenkingen hebt ingebracht tegen de ontwerp-beschikking of als u kunt aantonen, dat u redelijkerwijs niet tot het inbrengen van be denkingen in staat bent geweest. Dit beroep kunt u dan indie nen bij de Raad van State, afdeling bestuursrechtspraak. Heinkenszand, 28 april 2001 Prisma Food Groep is eeri organisatie die opereert in de levensmiddelenbranche. De groothandel in Kapelle levert aan diverse supermarkten o.a.: Attent, MeerMarkt, Golff, Zomermarkt en Rekra. Voor de afdelingen magazijn en emballage vragen wij voor de maanden juli en augustus Ben je minimaal 16 jaar en heb je nog weken vrij, vul dan onderstaande bon in en stuur die op naar: Prisma Food Kapelle B.V., Antwoordnummer 38,4400 VK Kapelle Tel. 0113 - 36 00 00 een postzegel is niet nodig Achternaam: Voornaam: Adres: Tel. nr.: Postcode: Schoenmaat: Wooiiplaats: Geboortedatum: Beschikbaar van: tot: 0 (Binnen de opgegeven periode kunnen geen vakanties worden opgenomen.) a Prima geregeld bij Prisma!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 56