Taant PZC ADVANTA rA^ ZUID-CHEMIE Hoofd Productie Medewerker bedrijfsadministratie en vastgoed Linolium inolium zaterdag 28 april 2001 Respect bestaat uit meer dan alleen beleefdheid Wij zoeken namens de bewoners van verpleeghuis Vliedberg nieuwe collega's: ziekenverzorgers, zorgassistenten, leerlingen en medewerkers voor de schoonmaak S V R Z WAAR DE MENS IEMAND IS Verpleeghuis Vliedberg wil aan de slag met herintreders, leerlingen, carrière-switchers en jongeren. Vliedberg mookl samen mei zeven andere zorginstellingen in Zeeland deel uil van de Stichting Voor Regionale Zorgverlening (SVRZ). Deze stichting is een moderne, effi ciënte en innovatieve orgonisolie. Onze kern taak is het verlenen van 24-uurs zorg die beantwoordt aon do behoeften van onze cliën ten. SVRZ ziel hel als haar verantwoordelijk heid daar waar mogelijk aan te sluiten op de (wijzigende) bohocflcn en wonsen van de ouder wordende mens. Wij zoeken: Enthousiaste verzorgenden, zorgassistenten en medewerkers1 schoonmaak voor verschillende units. Kandidaten die in september 2001 de opleiding tot verzorgende (werken en leren) willen gaan volgen. Wij vragen collega's: Die respect hebben voor de ouder wordende medemens en op die basis de zorg en onder steuning willen verlenen. Die bereid zijn de werkzaamheden af te stemmen op de wensen van de cliënten. Die willen investeren in een goede samenwerking. Die beschikken over goede contactuele eigen schappen. Die geen job willen met kantoortijden. Om de opleiding tot verzorgende te kunnen volgen: Moet je minimaal een VBO diploma hebben met twee vakken op C niveau, waaronder Nederlands. Het is mogelijk dat een toelatingstest wordt afgenomen. Wij bieden: Een werkomgeving waar je je gekend voelt en waar je de mogelijkheid krijgt om je te ontplooien. Een werkklimaat dat gericht is op het mogen en kunnen leren van elkaar. Een werkplek waar je kennis en kwaliteit zo optimaal mogelijk benut worden. Daarnaast zijn er verschillende contractvormen en vindt salariëring plaats conform de CAO Verpleeg en Verzorgingshuizen. Inschaling is afhankelijk van leeftijd en ervaring. Informatie en sollicitaties: Nadere informatie wordt graag verstrekt door de afdeling PO&O, bereikbaar op telefoonnummer 01 1 8 - 554333. Uw schriftelijke sollicitatie met CV dient u voor 14 mei a.s. te richten aan de afdeling PO&O van Verpleeghuis Vliedberg, Vlissingsestraat 19, 4371 RB te Koudekerke. E-mail adres vliedberg@svrz.nl. VAN D ER TH AVE Advanta VanderHave is een vooraanstaande onderneming in zaaizaden. Tot haar kernactiviteiten behoren de veredeling, productie, verwerking en verkoop van plantaardig uitgangsmateriaal voor de belangrijkste landbouwgewassen en begroeningsgrassen. Nieuwe variëteiten, hogere opbrengsten van goede kwaliteit en minder milieubelastende teeltmethoden vormen de leidraad in geavanceerde researchprogramma's. Het bedrijf heeft zijn hoofdkantoor in Kapelle en maakt deel uit van de internationaal toonaangevende zaaizaadgroep Advanta, een gezamenlijke dochteronderneming van Cosun en AslraZeneca, met 2.500 medewerkers en tientallen werkmaatschap pijen in Europa. Noord- en Zuid-Amerika, Afrika, Azië en Australië. Jaarlijks verkoopt de Advanta-groep voor 800 miljoen gulden aan landbouwzaaizaden. Member of Advanta Vanuit Kapelle (Zld.) coördineert Advanta VanderHave de productie, verwerking en verkoop van haar landbouwzaaizaden. De afdeling Informatie Technologie verzorgt de ontwikkeling, engineering en beheer van informatie-, communicatie- en computersystemen. 170 P.C.'s, 8 servers (incl. IBM AS400) en een aantal (buitenlandse) vestigingen zijn gekoppeld aan ons computernetwerk (LAN/WAN). Vanwege het vertrek van één van de medewerkers zijn wij voor deze afdeling op zoek naar een enthousiaste medewerker P.C. en netwerkbeheer m/v Uw functie U geeft P.C.-gebruikers ondersteuning bij het dagelijks computergebruik, beheert met collega's het computernetwerk en installeert hardware en software. De functie ressorteert onder de verantwoordelijke persoon voor P.C. en netwerkbeheer. Uw profiel Voor deze functie zoeken wij een ambitieus persoon met een MBO-opleiding, aangevuld met lT-cursussen, of een pas afgeronde HEAO/HlO-opleiding. Kennis van Novell Netware, Windows NT, Windows 95/2000, MS Office en MS Exchange/Outlook is een pré. Door middel van externe cursussen zult u verder worden opgeleid. Een goede beheersing van de Engelse taal is noodzakelijk. I) heeft een grote mate van affiniteit met automatisering, alsmede goede communicatieve vaardigheden en didactische kwaliteiten. U wordt geacht zowel zelfstandig als in teamverband te kunnen werken. Uw reactie Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen twee weken richten aan Advanta Seeds BV, afdeling Personeelszaken, postbus 14420 AA Kapelle, tel. 0113 - 34 79 11. Mailen kan ook: personeel@nl.advantaseeds.com Informatie Nadere informatie omtrent de functie kunt u inwinnen bij de heer R.M. Boone tel. 0113 - 34 79 11. Een psychologisch onderzoek kan deel uit maken van de selectieprocedure. Sligro zoekt professionals Voor haar vestiging in Vlissingen zijn wij op zoek naar een VERKOOPMEDEWERKER WIJN&GEDISTILLEERD U bent mede verantwoordelijk voor de complete goederenbehandeling, voorraad, verkoop en presentatie van de afdeling wijn&gedistilleerd. Door uw opleiding en vakkennis, aangevuld met een grote dosis enthousiasme bent u in staat klanten op een professionele wijze te benaderen. U adviseert en motiveert onze klanten uit de markt en vanuit deze positie draagt u bij aan de presentatie en verkoopresultaten van de vestiging. Functie-eisen minimaal voor 20 uur per week beschikbaar - café- of slijtersvakdiploma - ervaring in soortgelijke werkzaamheden en ervaring binnen de horeca strekt tot aanbeveling - licht eigenwijs, stressbestendig, open communicerend - de wil om te winnen - de mentaliteit van een ambitieuze werker met gevoel voor kwaliteit van werk en product - woonachtig in Vlissingen of nabije omgeving Interesse Schrijf ons Uw brief ontvangen we graag binnen twee weken voorzien van een recente pasfoto en onder vermelding van "vacature 01-44" Sligro bv,t.a.v. Dhr.J. de Bree, adjunct directeur P&O, postbus 47,5460 AA Veghel of mail naar p&o@sligro.nl Meer weten Bel met Dhr. P. Lampert, vestigingsdirecteur vestiging Vlissingen, (0118) 49 33 00. Sligro Beheer N.V.is een nationaal opererende totaalgroothandel voor alle foodprofessionals. Via deze foodprofessionals richt Sligro zich op alle tussenmarkten richting "de etende en drinkende mensT Dit bereikt Sligro met een totaalpakket goederen, dat bestaat uit ruim 50.000 food-, vers- en aan food gerelateerde non-food- artikelen. In toenemende mate worden ook allerlei commerciële en bedrijfseconomische diensten geleverd. Sligro beschikt over een fijnmazig net van 41 vestigingen met als belangrijkste handels namen Sligro, Van Hoeckel Grootverbruik, Prisma, Sligro Fresh Partners en Rosenberg. Het hoofdkantoor met distributiecentrum is gevestigd te Veghel. Sligro hanteert de distri butievormen zelfbediening en bezorging. Met ingang van het boekjaar 2001 heeft Sligro haar activiteiten gericht op de binnenhuis- houdelijke markt belangrijk uitgebreid door de overname van levensmiddelenretailgroot- handel Prisma Food Groep. Bij Prisma zijn 305 supermarktondernemers aangesloten, die de formules Golff MeerMarkt, Attent en Zomermarkt/Rekra hanteren. Prisma heeft in 2000 een omzet van 320 miljoen gerealiseerd en heeft op fulltime basis 400 medewerkers in dienst. Over 2000 is door Sligro exclusief Prisma een omzet gerealiseerd van 781,9 miljoen, met een nettowinst van 18,5 miljoen. Het gemiddeld aantal personeelsleden op fulltime basis bedroeg 1.769. Zuid-Chemie B.V. in Sas van Gent (140 werknemers) maakt onderdeel uit van de kunstmestdivisie Grande Paroisse van AT0F1NA, de chemietak van TQTALFINAELF. Zuid-Chemie B.V. produceert een uitgebreid assortiment kunstmeststoffen voor de Europese markt en voor Verre Export Zuid-Chemie B.V. beschikt daartoe over een productiecapaciteit van 500.000 ton. De (voicontinue) productie gebeurt veelal op basis van klant- specifieke wensen. Voor de operationele aansturing van dit productieproces en de verzending van de eindproducten zijn wij op zoek naar een (m/v) management functie met (internationale) doorgroeimogelijkheden DE FUNCTIE U draagt zorg voor een correct ver loop van het voicontinue productieproces en de expeditie van de eindproducten. U geeft daartoe direct leiding aan de afdelingsmanager Productie en de afdelingsmanager Expeditie. Indirect geeft u leiding aan 60 mensen. U draagt zorg voor het verder optimaliseren van de processen en legt de (gewijzigde) procedures vast. U communiceert deze procedures naar uw medewerkers en draagt zorg voor de implementatie van eventuele wijzi gingen. UW PROFIEL U heeft een opleiding op minimaal HTS-niveau (Procestechnologie/Chemische Tech nologie) aangevuld met enige jaren leidingge vende ervaring in een productieomgeving waar in u aantoonbaar succesvol bent geweest bij het optimaliseren van de processen. U beschikt over uitstekende analytische en communicatieve eigenschappen én over kennis van de milieu wetgeving. Uw stijl van leidinggeven kenmerkt zich door helderheid en daadkracht. U beheerst de Franse taal of bent bereid u deze op korte ter mijn eigen te maken. ZUID-CHEMIE B.V. BIEDT Zuid-Chemie B.V. biedt u een uitdagende en verantwoordelijke functie waarin u een essentiële bijdrage levert aan het bedrijfsresultaat. Daarnaast biedt Zuid-Chemie B.V. u, bij bewezen managementcapaciteiten, www.mercuriurval.com volop doorgroeimogelijkheden zowel intern rich ting het Management Team als extern binnen AT0FINA. Een uitstekend salaris aangevuld met prima secundaire voorwaarden maken dit aan bod compleet. INTERESSE? Stuur dan uw brief met c.v. onder vermelding van ref.nr 290.10931-P naar: Mercuri Urval B.V., Claudius Prinsenlaan 126 4818 CP Breda. E-mail: sol.bre@mercuriurval.nl Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met H.B.M. Massop, Consultant Mercuri Urval op tel. 076-513 67 01. De natuur die Staatsbosbeheer beheert, is van ons allemaal. We kunnen er allemaal van genieten, maar we moeten er natuurlijk ook verstandig mee omgaan Staatsbosbeheer probeert hieraan tegemoet te komen door zoveel mogelijk open te staan voor de wensen van het Nederlandse publiek, zonder daarbij de natuur geweld aan te doen Daarvoor beheren we bossen, landschappen en andere natuurterreinen, herstellen we waardevolle gebieden en stellen we terreinen open voor openluchtrecreatie Daarnaast werkt Staatsbosbeheer ook aan bijvoor beeld duurzame houtproductie van vernieuwbare grondstoffen. Dit werk brengt ons in contact met zeer diverse doelgroepen zoals overheden, natuur- en milieu organisaties en natuurlijk de Nederlandse burgers. De relatie tussen de verschillende belangengroepen en Staatsbosbeheer heeft vorm gekregen door onze Raad van Advies, die een stem in ons functioneren heeft Voor de regio West-Brabant-Deltagebied, standplaats Middelburg, zoeken we een medewerker bedrijfs administratie en vastgoed voor 18 uur per week (0,5 fte) U komt te werken voor het bedrijfsbureau. U bent verantwoordelijk voor een efficiënte en nauwkeurige verwerking van de gegevens voor de bedrijfsadmini straties U controleert facturen, stelt betalingsopdrachten op. voert waar nodig overleg met beheerders en bewaakt de regionale budgetten Knelpunten ten aanzien van kredietuitputting signaleert u tijdig We zoeken iemand met mavo/havo PD of een meao BA-opleiding. U hebt enige jaren werkervaring opgedaan in bedrijfsadministratie Uw salaris bedraagt tussen de 3.123,- 1.417,-) en 4 363,- 1 -980,-) bruto per maand (schaal 5) bij een volledig dienstverband. Inschaling is afhankelijk van kennis en ervaring. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met dhr. M A. Bouwman, hoofd bedrijfsadministraties en vastgoed, telefoon 0118 - 673 235 of met dhr. J.N. van der Maas, hoofd bedrijfsbureau, telefoon 0118-673 000. Uw sollicitatie richt u aan Staatsbosbeheer regio West-Brabant-Deltagebied, Postbus 5010, 4330 KA Middelburg, onder vermelding van 'sollicitatie' in de linker onderhoek van de enveloppe We zien uw reactie graag binnen 14 dagen tegemoet. staatsbosbeheer Staatsbosbeheer. Werken aan de mooiste kant van Nederland. r.tmczeeland.ni Uitgestudeerd of uitgekeken? Vind bij onsje toekomst als LEERLING STOFFEERDER (perdirect/fuii -time) Na je opleiding op zoek naar een afwisselende baan in een gezond bedrijf of gewoon op zoek naar een leuke baan? Kom dan ons enthousiaste stoffeerdersteam versterken. Als lid van het Stijl&Klasse-gilde, een collectief van betere stoffeerders, hebben we niet alleen heel veel stoffeerwerk, maar ook heel gevarieerd! We leren je het vak tot in de puntjes, natuurlijk werkje bij ons met de beste materialen en kom je bij de klanten voorrijden in representatieve auto's. Ook over onze arbeidsvoorwaarden kunnen we kort zijn: die zijn gewoon goed! Een plezierige werksfeer, goede opleidings- en doorgroeimogelijkheden en een prima salaris en pakket overige arbeidsvoorwaarden. Aan de slag? Schrijf dan snel naar: TMC Goes, t.a.v. de heer A. Witte, Marconistraat 13, 4461 HH GOES Of bel voor meer informatie met: J. Witte tel. 06 - 22 74 44 50. Goes Marconistraat 13 Tel. (0113) 22 4111 Kruiningen Zandweg 1 b Tel. (0113) 38 26 26 Middelburg Korendijk 34 Tel. (0118) 62 36 32 Bergen op Zoom Van Konijnenburgweg 13 Tel. (0164) 27 44 66

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 46