cmim Machinist/ tempo-team Van Der Endt-Louwerse Stuurman ft PZC De baan die jij zoekt is net binnen tempo-team uitzendbureau ALL STARS www.tempo-team.nl Heb je een commercieel, slagvaardige instelling en ben je op zoek naar een nieuwe uitdaging? Eerste automonteur Tweede automonteur Ontdek je talent als intercedent zaterdag 28 april 2001 Iwalcheren ■^kinderopvang KINDEROPVANG WALCHEREN is een organisatie die 28 kinderopvangcentra en het gastou derproject Walcheren beheert. In totaal maken ongeveer 2.000 gezinnen gebruik van de opvang. Kinderopvang is in beweging en de vraag naar kinderopvang groeit. Kinderopvang Walcheren wil voldoen aan de vraag, maar vindt daarnaast een goede kwaliteit van de opvang heel belangrijk. De kinderopvang vindt plaats over heel Walcheren. Staf en management wer ken vanuit het centraal kantoor te Middelburg. Op korte termijn zoeken wij 1. een FINANCIEEL ADMINISTRATIEF MEDEWERKER M/V voor het centraal kantoor voor 32 - 36 uur per week. De financiële administratie wordt verzorgd door een controller en twee administratieve medewerksters. Ter versterking van het team zoeken wij iemand met een afgeronde MBA-opleiding; met ervaring in financiële administratie; die mee kan en wil denken over kwaliteitsverbetering van de administratie; die zelfstandig en in teamverband kan werken. De belangrijkste taken zijn: coderen en inboeken van kassen en banken in Multivers; verzorgen van de dagelijkse backup; archiveren van de administraties; omzetberekeningen; crediteuren-facturen coderen en inboeken; journaalposten boeken; het verzorgen van correspondentie; debiteurenbeheer. Salaris: volgens CAO-Kinderopvang, administratieve en secretariaatsfuncties niveau A.c. - schaal 14-23: 3.582,- tot 4.575,- (bij 36 uur). 2. PEDAGOGISCH MEDEWERKERS M/V A.voor de naschoolse opvang in Oostkapelle voor 20 - 27 uur per week. op projectbasis. Bij de naschoolse opvang worden maximaal 10 kinderen in de basisschool-leeftijd opgevangen na schooltijd en tijdens schoolvakanties. De naschoolse opvang is in opbouw en het dienstver band groeit met de bezetting van de kinderen. De medewerker wordt ook ingezet voor inval- werk bij het aangrenzende kinderdagverblijf. B.voor verschillende werkvormen. voor een wisselend aantal vaste uren gecombineerd met inval én op oproepbasis. Wij willen de kinderen in een evenwichtig pedagogisch klimaat opvangen en denken dat de samenstelling van de teams hierop van invloed is. Wij verzoeken daarom met name mannelijke en allochtone pedagogisch medewerkers te reageren Als pedagogisch medewerker werk je bij verschillende vormen van kinderopvang, peuterspeel zalen, naschoolse opvang, kinderdagverblijven en tussen-de-middag opvang. In alle gevallen gaat het om het begeleiden van groepen kinderen. De grootte van de groepen en de leeftijden van de kinderen wisselen per werkvorm. Van een pedagogisch medewerker verwachten wij: Een kindgerichte opleiding op MBO-niveau. Goede contactuele vaardigheden. Mee kunnen en willen denken in kwaliteitsverbetering. Zelfstandigheid. Enthousiasme. Wonend op Walcheren. Salaris: - volgens CAO-Kinderopvang, groepsleidster. - schaal 9-19: 3.092,- tot 4.133,- (bij 36 uur). Informatie over bovenstaande vacatures is te verkrijgen bij personeelszaken, tel. nr. 0118-624712. Schriftelijke reacties tot uiterlijk 12 mei 2001 richten aan: Centraal Kantoor Kinderopvang Walcheren o.v.v. de betreffende vacature Meiveldpad 2, 4336 XW Middelburg. Van der Endt-Louwerse bv is een internationaal georiënteerde handels- en productieonderneming. Het gevarieerde productieassortiment be staat onder meer uit kip- pengrit, schelpenzand en halffabrikaten voor de mengvoeding. Export hiervan vindt plaats naar alle Europese landen. Daarnaast is Van Der Endt-Louwerse bv exclusief leverancier van de Iso- schelp, een natuurlijk alternatief tegen vochtige kruipruimten. Voor onze zeegaande schelpenzuiger zijn wij op zoek naar een: Wat wij vragen: S.M.B.W. diploma Vaarbevoegdheidsbewijs voor minimaal 30 mijl uit de kust Werkervaring in een vergelijkbare functie. Wat wij bieden: Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden De weekenden vrij. Indien u zich aangetrokken voelt tot boven genoemde functie en u voldoet aan de bo vengestelde functie-eisen, dan kunt u uw sollicitatie richten aan: Van Der Endt-Louwerse bv t.a.v. Dhr. A.F.L. van Strien Postbus 26 4400 AA Yerseke Tel. 0113-577 234. Voor een supermarkt supermarkten jn Terneuzen zijn wij JUfyJÜD °Pzoeknaareen elke dag beter es afdelingschef AGF. De werkzaamheden bestaan uit het bestellen van producten, het onderhouden van contacten met leveranciers en het geven van leiding aan ongeveer 6 personen. Voor deze fulltime functie bezit je mbo+ werk- en denkniveau. Mensen die ervaring op een versafdeling hebben genieten de voorkeur.Tevens zoeken wij een afdelingshoofd kassa. De werkzaamheden bestaan uit geld- en goederenbehandeling, leiding geven aan 25 personen en andere voorkomende werkzaamheden voor de kassagroep. Voor deze fulltime functie beschik je over een mbo+/ hbo werk-en denkniveau en ben je een echte teamplayer. Ook zoeken wij verkoopmedewerkers voor het op orde brengen en houden van de winkel, het handhaven van de kwaliteit en het bedienen van klanten. Je beschikt over een klantvriendelijke en dienstverlenende werkhouding. In een gesprek gaan wij voor je kijken welke afdeling het meeste bij je past: brood, groente, vers, slagerij of droge kruidenierswaren. Heb jij interesse in een van bovenstaande functies? Kom dan snel langs en schrijf je in. Je c.v. kun je alvast mailen naar Bianca.van.der.Heijden@tempo-team.nl Tot ziens! Terneuzen, Nieuwstraat 66, (01 15) 61 23 89 www.tempo-team.nl Werk zoals jij dat wilt ALGEMEEN Vakantiekrachten m/v Zoek jij een leuke baan in de vakantieperiode? Kom dan langs op zaterdag 12 mei en schrijf je, in dan hebben wij de baan die jij zoekt! Voor verdere info kun je tijdens kantooruren bellen met onze vestiging. lnformatie:(01 15) 61 23 89, Miranda Haak Terneuzen, Nieuwstraat 66 Vakantiekrachten m/v voor een restaurant in Domburg. Op dit moment zijn we nog op zoek naar medewerkers bediening en ijs/loket verkopers.Voor de functie medewerker bedie ning heb je ervaring en ben je op korte termijn beschik baar. Vooh beide functies is het belangrijk dat je beschikt over eigen vervoer. lnformatie:(01 18) 67 90 30, Marjolijn ten-Hacken Middelburg, Houtkaai 5 KANTOOR Administratief medewerker m/v voor een bedrijf in de omgeving Axel.Tot je kerntaken behoren: begeleiding, controle en kwaliteitsbewaking op het gebied van inkoop, verkoop, voorraad, route- en werkplaatsbemanning. Je hebt goede communicatieve capaciteiten, verantwoordelijkheidsgevoel en een meao opleiding Ervaring is een pre. Deze functie is voor langere tijd en voor 3 tot 4 dagen per week. lnformatie:(01 15) 61 23 89, Eva Booms Terneuzen, Nieuwstraat 66 Commercieel medewerker beleggen m/v voor een bankrelatie te Domburg. Binnen de afdeling Financiële Advisering/Huis&Hypotheekadvies verricht je ondersteunende werkzaamheden voor beleggingsadvi seurs. Je bent verantwoordelijk voor telefonische vragen van zowel klanten als collega's. Je ondersteunt de beleg gingsadviseurs door middel van administatieve werk zaamheden en bij de voorbereiding van commerciële acties. Klanten informeren over beleggingsproducten en bankdiensten behoort ook tot de taken.Voor deze uitda gende baan heb je een afgeronde HBO-opleiding en ben je bereid opleidingen te volgen (benodigd voor de DSI- certificering).Je beschikt over eigenschappen als: een commerciële inslag, klantgericht en communicatief vaardig. lnformatie:(01 18) 67 90 30, Petra van Oosterhout Middelburg, Houtkaai 5 Allround cliëntadviseur m/v voor een Administratiekantoor te Grijpskerke.Je regelt voor cliënten juridische, fiscale zaken en brengt finan ciële adviezen uit In deze all-round administatieve/com- merciele functie werk je binnen een klein team. Je beschikt over goede contactuele eigenschappen, een commercieel gevoel en een creatieve instelling. Het opleidingsniveau om voor deze functie in aanmerking te kunnen komen is minimaal MBO-niveau. Dit is een baan met uitzicht op vast dienstverband en kan zowel part time als fulltime ingevuld worden. lnformatie:(0118) 67 90 30, Petra van Oosterhout Middelburg, Houtkaai 5 DETAILHANDEL Verkoopadviseur m/v voor een specialist in mobiele telefonieproducten te Middelburg. Er is zowel een parttime (16/24 uur per week) als een fulltime functie. Heb je een gezonde inte resse voor de mobiele telefonie dan is dit een goede kans je op dit gebied te bekwamen. Je adviseert klanten op het gebied van mobiele telefonie en helpt hun met alle vragen.Voor deze baan heb je een klantgerichte hou ding en een verzorgd uiterlijk. Het is een baan met goede toekomstperspectieven en opleidingsmogelijk heden. lnformatie:(01 18) 67 90 30, Petra van Oosterhout Middelburg, Houtkaai 5 HO REC A/C ATE RING Zelfstandig kok m/v voor een Horeca-onderneming in Bergen op Zoom zijn wij op zoek naar een flexibel persoon die de fulltime functie als zelfstandig kok kan vervullen.Vereisten: flexibi liteit, colligialiteit, zelfstandig, ervaring als kok en enige opleiding is gewenst. Werktijden zijn zeer flexibel en vallen zowel door de week als in het weekend. Ben jij de persoon die wij zoeken, bel dan snel naar Tempo Team. Informatie:(0l 64) 25 94 00, Martine Ruitenbeek Bergen op Zoom, Koevoetstraat 47 Vakantiebanen! m/v voor diverse bedrijven zijn wij op zoek naar horecame- dewerkers die in de weekenden en vakanties beschik baar zijn. Ben jij stressbestendig, representatief, wil je wat bij verdienen en ken je de Nederlandse taal in woord engeschrift. Kom dansnel langs bij Tempo Team Bergen op Zoom!! Informatie:(0l64) 25 94 00, Martine Ruitenbeek Bergen op Zoom, Koevoetstraat 47 Horeca medewerkers m/v voor een bedrijf aan de kust. Zoek jij een leuke afwisse lende baan dan hebben wij de volgende vacatures voor jou: kok, frituur- en bedieningsmedewerker en afwas- hulpen. Ben jij een flexibele aanpakker en beschik je over eigen vervoer? Reageer dan snel.Tevens is er de moge lijkheid om er te overnachten. Informatie:(0l 15) 61 23 89, Miranda Haak Terneuzen, Nieuwstraat 66 Serveerster m/v voor een restaurant bar in de omgeving Zaamslag. Heb je horeca- ervaring en ben je representatief? Kom dan eens langs. De werktijden zijn in overleg en zullen tussen I 1.00 en 22.00 uur zijn. Deze baan is voor langere tijd. lnformatie:(0l 15) 61 23 89, Miranda Haak Terneuzen, Nieuwstraat 66 Cateringmanager m/v voor een landelijke cateraar. Bij een locatie in Goes is er een vacature voor iemand met ervaring in de catering. Je stuurt ongeveer drie collega's aan die samen met jou de klant voorzien van onder andere koffie en een lunch. Het betreft een vaste vacature voor 25 uur per week. Tempo-team biedt jou de mogelijkheid om trainingen te volgen in het horeca college. Heb jij leidinggevende capa citeiten, en ben je geïnteresseerd in deze vacature, laat dit ons dan snel weten. lnformatie:(0l 13) 25 25 05, Jessica Petiet - Burger Goes, Piet Heinstraat 3 LOGISTIEK Magazijnmedewerker m/v voor een relatie in Terneuzen. Je taken bestaan uit het aanpakken, controleren en stockeren van bestellingen. Tevens ben je verantwoordelijk voor klantenbestellingen en het op orde houden van de werkplek. Deze fulltime funktie is voor een periode van enkele maanden. Kun jij zelfstandig funktioneren en ben je in het bezit van een heftruckcertificaat..?Dan zoeken we jou. Mensen zonder heftruckcertificaat mogen ook reageren. lnformatie:(0l 15) 61 23 89, Miranda Haak Terneuzen, Nieuwstraat 66 Planner m/v voor een relatie in Terneuzen. Je taken bestaan uit het plannen, begeleiden en administratief afwikkelen van container-en huisvuiltransporten.Tevens stem je met opdrachtgevers de te vervoeren lading af en instrueer je de chauffeurs m.b.t. de uit te voeren werkzaamheden.Voor deze funktie op MBO-niveau beschik je over een stresbestendige persoonlijkheid, ben je klantvriendelijk en heb je cijfermatig inzicht. Het kunnen werken met Word en Excel is een pre. lnformatie:(01 15) 61 23 89, Chantal Pauwels-de Nijs Terneuzen, Nieuwstraat 66 OVERHEID ARBO-Milieudienst m/v boor de vliegbasis in Hoogerheide zijn wij op zoek naar een medewerker voor de ARBO-milieudienst.Taken: risico inventarisatie, interviews houden, kwaliteitscon trole, advies uitbrengen en verbeteringen aangeven. Vereisten: goede sociale en schriftelijke vaardigheden, MBO niveau, eventueel opleiding in Middelbare Veiligheidskunde en kennis van MS Office. Heb je inte resse, bel dan snel! lnformatie:(0l 64) 25 94 00, Martine Ruitenbeek Bergen op Zoom, Koevoetstraat 47 SCHOONMAAK Schoonmakers m/v voor verschillende objecten met verschillende wertijden in de omgeving Terneuzen. Ben je een aanpakker en doe je je werk met plezier? Informeer dan snel naar de mogelijkheden. lnformatie:(0l 15) 61 23 89, Miranda Haak Terneuzen, Nieuwstraat 66 Schoonmaakpersoneel m/v voor verschillende bedrijven in Middelburg. De werk zaamheden bestaan uithet schoonmaken van kantoren en sanitair. De werktijden zijn overdag, of in de avon duren. Het gaat om een vacature voor langere tijd. lnformatie:(01 18) 67 90 30, Marjolijn ten-Hacken Middelburg, Houtkaai 5 Medewerker kameronderhoud m/v voor een hotel in Domburg.Wij zoeken vlotte werkers die beschikken over eigen vervoer. Je taken bestaan uit het schoonmaken van de hotel kamers en het daarbij horende sanitair. De werktijden zijn van 9:00u tot I4:00u. De functie is nu nog parttime .vanaf juni t/m september fulltime. Heb je interesse reageer dan snel lnformatie:(01 18) 67 90 30, Marjolijn ten-Hacken Middelburg, Houtkaai 5 TECHNIEK Electromonteur m/v Voor diverse bedrijven in de regio Bergen op Zoom zijn wij op zoek naar electromonteurs die in de dag- of avonddienst aan de slag willen.Vereisten: LTS electro en Nederlandse taal in woord en geschrift. Het gaat veelal om functies voor langere tijd, waarbij je bereid moet zijn om in de buitendienst te fungeren. Heb je interesse, bel dan snel! lnformatie:(0164) 25 94 00, Martine Ruitenbeek Bergen op Zoom, Koevoetstraat 47 tempo-team MET TEMPO-TEAM ALL STARS HAAL JE ER MEER UIT. DGA Financieel Adviseurs is een onafhankelijk adviesbu- 1 reau op het gebied van hypo theken, kredieten, beleggin gen, pensioenen ëri verzekerin gen, kortom voor de totale financiële planning. DGA Financieel Adviseurs verzekert haar relaties van een deskun dig en persoonlijk financieel advies en is hiermee uitermate succesvol. Het bedrijf telt ruim 30 medewerkers en bestaat meer dan X) jaar. Voor onze vestiging in Middelburg zoeken wij een: Commercieel/Administratief medewerker Assurantie-Afdeling m/v (32-40 uur) De werkzaamheden bestaan uit: Het verwerken van alle op ons kantoor op verzekeringsgebied be horende werkzaamheden, zoals polissen wijzigen, contacten met verz. maatschappijen, cliënten etc. etc. Wij vragen: •Ervaring in een soortgelijke functie is een pre MEAO (liefst met opleiding assurantiën) Goede beheersing Nederlandse taal in woord en geschrift* Commerciële eigenschappen en flexibiliteit. Wij bieden: •Een goed salaris Een afwisselende baan Goede secundaire arbeidsvoorwaarden Een prettige werksfeer in een jong team. Uw schriftelijke sollicitatie met c.v. kunt u richten aan: DGA Financieel Adviseurs t.a.v. A.L. de Graaf Postbus 400,4330 AK Middelburg Wij zijn een handelsbedrijf met 10 medewerkers dat in de Benelux enkele vooraanstaande fabrikanten vertegenwoordigt op het gebied van synthetische smeermiddelen, gefluoreerde polymeren en organische peroxiden. Zowel onze toeleveranciers als onze klanten, waaronder grote multinationale ondernemingen zoals Philips, DSM en Duracell stellen hoge eisen aan de kwaliteit en servicegerichtheid van onze ISO 9002 gecertificeerde organisatie. Binnen enkele maanden verhuizen wij naar een nieuw bedrijfspand in Goes. Voor onze verkoop binnendienst zijn wij op zoek naar een SALES ADMINISTRATOR M/V Wat houdt de job in: Uitbrengen van offertes op basis van specificaties en wensen van de klant. Op de hoogte houden van de buitendienst inzake lopende aanvragen, offertes, monsters, gewenste klantbezoeken. Invoeren van verkooporders in computersysteem. Bewaken van levertijden, prijzen en facturering. Bijdrage leveren aan specifieke marketingacties. Nastreven van een optimale klanttevredenheid. Ben jij die ambitieuze collega met: MEAO opleiding, met commerciële achtergrond 1 jaar ervaring in soortgelijke functie Beheersing van de Engelse taal, aangevuld met Frans of Duits Gevoel voor stijl, uitstraling en service-aspecten Kennis van MS Office ||Üj^ Wat bieden wij: Een commerciële, verantwoordelijke functie in de binnendienst Een boeiende baan met ruimte voor initiatief en zelfstandigheid Volop mogelijkheden voor het volgen van opleidingen Een enthousiast team van collega's Belangstelling? Stuur vandaag je reactie met curriculum vitae naar FenS chemicals b.v.. ter attentie van de heer Ralph Bergshoef, Postbus 1014400 AC Yerseke. Tel. 0113-573 220. fax: 0113- 573 776, e-mail: rberoshoef@fens.nl Je reactie wordt snel en vertrouwelijk behandeld. WIL JIJ WERKEN AAN ALLE MERKEN? Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar een: of een: Jouw profiel: - Klant- en servicegericht - Flexibele instelling - Enige jaren ervaring Wij bieden de juiste kandidaat een prima salaris en een prettige werk sfeer. Vind je het leuk om te sleutelen aan tal van soorten auto's in een jong gemotiveerd team? Bel ons en vraag naar Hans Murre of schrijf naar onderstaand adres. Gerbrandystraat 4 4384 NH Vlissingen tel.: 0118-464644 AUTOBEDRIJF MURRE STERK IN ELK MERK Als intercedent bij Randstad krijg je alle kans om jezelf te bewijzen. Als schakel tussen mensen en bedrijven ben je zelf verantwoordelijk voor het maken van de beste combinaties. En ook je commerciële ambitie krijgt alle ruimte, bijvoorbeeld bij het opstellen en uitvoeren van je eigen marktplan. Natuurlijk kun je daarbij beschikken over de professionele kennis en ervaring die Randstad in huis heeft. Maar jouw zelfstandige rol als ondernemer, talentenjager en relatiemanager staat centraal. Kortom, het is een bijzonder veelzijdige functie voor iemand die net zoveel verstand heeft van zaken als van mensen. Wat we vragen We kijken niet alleen naar diploma's. We hebben het liever over een hbo of academisch werk- en denkniveau. En minstens zo belangrijk vinden we ondernemerschap, ambitie, durf, zorgvuldigheid (ook in administratieve zaken), betrokkenheid en het vermogen om overzicht te houden in de drukte van alledag. Een paar jaar werkervaring is een pre. Wat we bieden Een prima salaris, tantième en aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden. We stellen met iedereen bovendien een individueel opleidingsplan samen, waarin aandacht wordt besteed aan je persoonlijke en professionele ontwikkeling. Belangstelling? Stuur je brief met c.v. naar Randstad, ter attentie van Pauline Hoogerheide-Bangma, Prinsenkade 5a, 4811 VB Breda, telefoon (076) 523 25 80. Of kom voor een oriënterend gesprek naar een vestiging bij jou in de buurt. -»r randstad

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 37