PERSONEEL WERELDWIJD 13 MILJOEN AIDSWEZEN g PZC - IC/((-verpleegkundige m/v Ziekenhuis Lievensberg medewerker automatisering De Permasteelisa Group Onderhoudsvakman zaterdag 28 april 2001 De Dienst Landelijk Gebied (DLG) is het overheidsbedrijf voor ontwikkeling en beheer van het landelijk gebied in Nederland. Voor opdrachtgevers en publiek is DLG adviseur, bedenker en uitvoerder van plannen om de groene ruimte in Nederland mooier en vitaler te maken. Wij werken aan een gezonde landbouw, een betere natuur, meer recreatie en een mooi landschap. Onze manier van werken is zakelijk, maar niet commercieel. DLG werkt voor namelijk voor de provincies en het ministerie van LNV. Andere opdrachtgevers zijn de ministeries van VROM, V&W en Defensie, natuurbeschermingsorganisaties, gemeenten, waterschappen en bedrijven als NS, Schiphol en water- winbedrijven. DLG kent vier regio's met provinciale vestigingen en een centrale eenheid. Uw eigen regiodagblad zit op internet. Met nieuws en informatie uit uw directe omgeving. Aantrekkelijke banen, veel occasions, lekkere restaurants, voordelige acties van uw favoriete winkels, het complete vraag en aanbod in de buurt, bedrijven-index, nieuwsarchief, noem maar op. Klik op de muis en u heeft alles wat in uw buurt het weten waard is op uw scherm. Vierentwintig uur per dag, zeven dagen in de week. Dus ge woon wanneer u het nodig hebt. U vindt het nu allemaal op de internetsite uit uw eigen buurt: www.pzc.nl Miljoenen kinderen moeten zichzelf zien te redden. Steun daarom Stop Aids Now! Een initiatief van: Aids Fonds, iiftllgl Hivos, ICCO, Memisa en Novib. Meer weten? Kijk op www.StopAidsNow.nl of bel 020-5287828. Giro 50.30.90. NOW! Binnen de dienst Klinische Zorg ontstaat op afdeling IG/CC een vacature voor de functie van 32- 36 uur per week Functie-informatie De afdeling omvat een 7-tal IG-bedden en een 6-tal CGU-bedden Het verpleegkundig team bestaat momenteel uit 34 medewerkers. In september 2003 wordt de afdeling opgesplitst in een IC-afdeling {6 bedden IC en 4 bedden medium care) en een CCU-afdeling (7 bedden CCU en 4 bedden medium care). De IC-verpleegkundige is verantwoordelijk voor een kwalitatief goede uitvoering van de totale verpleegkundige zorg van de door hem/haar behandelde patiënten in zeer complexe verpleegsituaties. De IC-verpleegkundige kan worden ingezet voor de coördinatie en controle van de werkzaamheden bij afwezigheid van de leidinggevende Functie-eisen - het diploma verpleegkundige A of HBO-V, aangevuld met een erkend getuigschrift of diploma IC/CC; - ervaring in een soortgelijke functie strekt tot aanbeveling. Arbeidsvoorwaarden De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-Ziekenhuizen. Salariëring geschiedt op basis van inschaling in FWG 50. Informatie en sollicitatie Informatie kunt u verkrijgen bij de heer H. Brinkman, afdelingsmanager cluster A, telefoon (0164) 278000. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u onder vermelding van de code A-0102 linksboven op de enveloppe, binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan Ziekenhuis Lievensberg, dienst Personeel en Organisatie, ter attentie van de heer J. Jongerius, Postbus 135,4600 AC Bergen op Zoom. De sollicitatiegesprekken zullen plaatsvinden in week 20. (acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld) Lievensberg is een algemeen ziekenhuis voor West-Brabant, Tholenen Sf. Philips- land, met circa 60 medisch specialisten en ruim 1.000 mede werkers. Per jaar bezoeken ca. 150.000 mensen de polikliniek en worden in de kliniek ruim 10.000 patiën ten opgenomen. Lievensberg heeft 367 bedden. Het ziekenhuis beschikt over enige specialistische functies, onder andere een PAAZ en een afdeling revalidatie. Wilt u meer algemene informatie over ons ziekenhuis, bezoek dan onze site: www.n<vcnsberg.ziekenhuis.nl Stichting Streeklaboratorium "Zeeland" Pathologie Terneuzen De Stichting Streeklaboratorium Zeelandverricht pathologisch en microbiologisch/immunologisch onderzoek in de provincie Zeeland. Bij de stichting zijn ca. 85 personen werkzaam. De stichting heeft, vestigingen in Goes, Middelburg en Terneuzen. De afdeling pathologie in Terneuzen, gelegen naast het Streekzie kenhuis De Honte, verzorgt de regio Zeeuws-Vlaanderen. Wegens vertrek van een medewerker zoeken wij op korte termijn een: His to log is ch-/cy to to gis c h analist (m/v) of iemand die hiervoor wil worden opgeleid I Iet betreft in principe een volledige betrekking van 36 uren per week. Een aanstelling in deeltijd is evenwel mogelijk. Afhankelijk van opleiding en ervaring zal deze functionaris belast worden met histologische en evt. cytologische werkzaamheden. Kandidaten dienen te beschikken over een relevante opleiding mini maal op MLO-niveau en affiniteit met het werken op een medisch- diagnostisch laboratorium. We zoeken in eerste aanleg een analist met enige jaren werkervaring op histologisch en zo mogelijk cytolo- giscn gebied. Echter kandidaten met een andere, maar wel geschik te vooropleiding en/of ervaring worden nadrukkelijk verzocht te re flecteren. De mogelijkheid bestaat om bij het ontbreken van vol doende (specifieke) opleiding/ervaring via een traject van loop baanontwikkeling aanvullende opleidingen te volgen. Aanstelling vindt plaats overeenkomstig de arbeidsvoorwaarden van de CAO-Ziekenhuizen.. Nadere inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij mevrouw P.J.M. Kaan-Heynen leidinggevende histologie, mevrouw J.M. de Meester- de Ru, leidinggevende cytologie of dr. W. Mostert, patho loog. Telefoonnummer: 0115-688720. Schriftelijke sollicitaties voorzien van een curriculum vitae kunt u binnen 3 weken na het verschijnen van deze advertentie richten aan de afdeling personeelszaken t.a.v. de heer D.W. van de Merwe, Postbus 271, 4460 AR Goes. De Dienst Landelijk Gebied (DLG) in de provincie Zeeland zoekt een: Technisch Medewerker Grondzaken (v/m) Het betreft een tijdelijke aanstelling voor l fte Taken van De afdeling projecten voert projecten uit op het gebied van inrichting, agrarisch natuur de afdeling: beheer en grondverwerving voor de provincie Zeeland en andere opdrachtgevers in de regio. De taken van De technisch medewerker grondzaken stuurt de aankopers aan die in de aankoopgebieden de functie de opgedragen hoeveelheden grond op vrijwillige basis moeten verwerven en beoordeelt in hoofdlijnen: hun resultaten. Voorts draagt zij/hij zorg voor het functioneren van deze aankopers en beoordeelt hun resultaten. Zij/hij is primair verantwoordelijk voor de economische en juridische aspecten die van belang zijn bij alle transacties in haar/zijn gebied en stelt Aankoop Strategie Plannen op in samenspraak met de opdrachtgever(s) en betrokken partijen. Verder voert de technisch medewerker Grondzaken overleg met opdrachtgevers over de voortgang in de grondverwerving in projecten. Zij/hij adviseert de opdrachtgevers op het gebied van grondverwerving, maakt analyses van de grondmarkt in het hem/haar toegewezen aankoopgebied en bepaalt marktconform prijsbeleid. beschikt over HBO-werk en denkniveau, kennis heeft van de markt van onroerend goed en tevens ervaring heeft op dit vakgebied. GIS-vaardigheden op het gebied van grondverwerving is een pré. Affiniteit met het werken in een bestuurlijke omgeving, organisatorische en communicatieve vaardigheden en het kunnen werken in een teamverband zijn van groot belang. Zij/hij beschikt voorts over een analytische instelling, een onafhankelijke oordeels vorming en een creatieve en resultaatgerichte instelling. Verder heeft de medewerker de vaardigheid om een netwerk van externe contacten (uit) te bouwen en te benutten. De standplaats: Goes. Wij bieden: Een maximumsalaris van f 6.399,- schaal 9 (bij een 36-urige werkweek) een functie gewaardeerd volgens hoofdgroep IV, niveaugroep b. Inlichtingen: de heer P.C.M. van Kleef, Programmamanager, telefoon 0113 - 237322, kunnen worden mevrouw H.C.M. van Leur, Adjunct Hoofd Projecten, telefoon 0113 - 237341 en/of ingewonnen bij: de heer D.P. van Stam, Adjunct Hoofd Projecten. Reageren: Sollicitaties kunt u door middel van een brief met curriculum vitae vo aan: Dienst Landelijk Gebied, Regio Zuid, afd. P. O., Postbus 1180, 5004 BD Tilburg onder vermelding van: z2001.04, Bij gelijke geschiktheid gaat de voorkeur uit naar een medewerker uit de doelgroepen vrouwen, allochtonen en gehandicapten. dienst landelijk gebied r 7 mei a.s. richten Zorgstroom Walcheren is een jonge organisatie voor zorg en dienstverlening op Walcheren, gevormd door Zorgcentrum Rustenburg, Zorgstichting Roggeveen, Woonstichting Roggeveen, Thuiszorg Walcheren en Thuiszorgcentrum Zeeland. Ruim 2100 medewerkers en vrijwilligers werken in een gezonde werksfeer met volop groeimogelijkheden aan een klantvriendelijk en compleet zorg- en dienstenpakket. Bij Zorgstroom Walcheren draait alles om de zorg voor de Walcherse bevolking. Voor de afdeling administratie en automatisering zijn wij op zoek naar een (gemiddeld 36 uur per week) Wij verwachten dat u vanuit uw vakgebied actief participeert in vraagstukken die uit de organisatie komen. U doet dit op grond van kennis van zaken en betrekt daarbij ontwikkelingen uit de vakliteratuur. U verdiept zich in zowel de zorginhoudelijke als de ondersteunende processen, die binnen de organisatie gangbaar zijn. U bent (mede)- verantwoordelijk voor een efficiënte inrichting van de informatiesystemen. Daarnaast ondersteunt u inhoudelijk de medewerkers van de help-desk automatisering en verzorgt u de informatieverstrekking vanuit de verschillende informatiesystemen. In deze functie rapporteert u aan de teamleider automatisering. Van de nieuwe collega vragen wij een relevante afgeronde HBO-opleiding. U heeft kennis van en ervaring met. SQL-server en Centura SQL-base; besturingssystemen van Microsoft (Windows 98 en NT): kantoorautomatisering Microsoft Office 97: opvraagtools als Business Objects; bij voorkeur ontwikkelingstalen als VB en SQL Windows; Verder bent u dienstverlenend, communicatief sterk, flexibel en accuraat. Naast uw eigen werkzaamheden neemt u graag deel aan projecten. Wij bieden u een afwisselende functie met arbeidsvoorwaarden op basis van de CAO Thuiszorg, salarisschaal 9, maximaal 5937,00 per maand, en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Meer informatie over de functie kan u gegeven worden door de heer R. Leijnse, medewerker automatisering, of de heer C. A. van Damme, plaatsvervangend hoofd administratie en automatisering. Voor informatie over de procedure en arbeidsvoorwaarden kunt u contact opnemen met de heer M. A. Jakobsen, rayonconsulent P&O. Allen zijn bereikbaar via telefoonnummer 0118-684000. Uw sollicitatiebrief met cv kunt u vóór 9 mei 2001 richten aan de heer L. O. Phernambucq. voorzitter Raad van Bestuur, postbus 323, 4330 AH Middelburg. De sollicitatiegesprekken vinden plaats op vrijdag 18 mei a.s. heeft Scheldebouw b.v. in Middelburg als groeikern benoemd voor Noord-Europa. Onze groep opereert in 23 landen. Wij streven ernaar door voortdurende vernieuwing en technologische verandering toonaangevend te zijn in de wereldmarkt voor hoogwaardige en interactieve gevelarchitectuur. Wij denken en werken in complete concepten waarin gevelfuncties zijn opgenomen en bie den daardoor een complete geïntegreerde betrouwbaarheid. Scheldebouw is een profes sionele zelfstandige partner voor iedere investeerder en architect. Wij verwachten van al onze medewerkers dat zij in het realiseren van het gevelbeeld van de toekomst een permanente uitdaging zien. Recente projecten zijn: ABN-AMRO hoofdkantoor te Amsterdam, Goldman Sachs hoofd kantoor te Fleet Street Londen, hoofdkantoor voor de City Bank Group te Canary Wharf Londen. Scheldebouw heeft de laatste tijd veel geïnvesteerd in modernisering van haar machine park en productiemiddelen. Ook deze middelen bepalen mede de kwaliteit van onze pro ducten. Door het toenemen van preventieve onderhoudstaken willen wij verder uitbreiden met een gemotiveerde Deze persoon heeft een aantoonbare ervaring in het onderhoud van machines en installa ties. Probleemoplossing in mechnisch onderhoud gaat meestal samen met controle van elektrotechnische zaken. Enige ervaring op het gebied van elektrotechniek of belangstelling hiervoor strekt tot aanbeveling. Wij verwachten tevens dat de persoon bereid is op een bouwplaats een storing te verhelpen aan hijsapparatuur. Bij gebleken geschiktheid volgt na een jaar een vaste aanstelling. Voor eventuele verdere inlichtingen kunt u contact opnemen met de heer J.C.F. Meijboom, telefoon 0118-679923. Adres: Herculesweg 17, postbus 8042, 4330 EA te Middelburg.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 32