ib W rk Tènce PERSONEEL Vakantiekrachten opgelet! Vedior Jacob Boer b.v. CONSTRUCTEUR/ PROJECT(BEGE)LEIDER M/V Medewerker Controlling neckermann Sehouwenaar Opel PZC verkoopmedewerker L-giLEI£ uitzendbureau CAD-tekenaar elektrotechniek gezocht tm.fi V\ erseke L>v. zaterdag 28 april 2001 Money, money, money... Nog even de laatste loodjes van uw studie en dan? Wat dacht u ervan om lekker een paar weken aan de slag te gaan en geld te verdienen? Waarmee u ofwel op vakantie kunt gaan, die te gekke cd kunt kopen, spaart voor een scooter of wat u ook maar wil! Voor komende zomer hebben wij diverse vacatures bij één van de grootste bankorganisaties van Nederland. Vindt u het leuk om cliënten te woord te staan, met geld te werken en administratieve taken te verrichten? Wat vragen wij: een opleiding op minimaal Havo-niveau en een aaneengesloten periode dat u beschikbaar bent van minimaal 5 weken. Interesse? Neem dan contact op met de Vedior vestiging bij u in de buurt voor meer informatie of om u in te schrijven! Vestigingen: Vlissingen, Kolvenierstraat 2, (0118) 41 26 20 Middelburg, Pottenbakkerssingel 10, (0118) 62 38 55 Goes, Grote Markt 12, (0113) 22 32 20 Zierikzee, Oude Haven 6, (0111) 41 79 00 Hulst, Vismarkt 5A, (0114) 31 61 00 Terneuzen, Stadhuisplein 53-55, (0115) 61 86 00 Oostburg, Brouwerijstraat 1, (0117) 45 47 60 Bergen op Zoom, St. Josephplein 8, (0164) 24 37 50 Roosendaal, Markt 41, (0165) 54 59 55 Vedior Personeelsdiensten Werk maken van talent I Ijzerwaren en gereedschappen I Jacob Boer gevestigd in Goes, is al 75 jaar een groothandel voor de bouw gespeciali seerd in: hang- en sluitwerk, bevestigingsmiddelen, ijzerwaren, gereedschappen, machines, persoonlijke beschermingsmiddelen, klimmaterieel, brandkasten en kluizen. Wij zijn op zoek naar een: hoofdzakelijk voor verkoop aan de balie. U adviseert onze klanten over de binnen ons assortiment bestaande producten. Overige werkzaamheden zullen bestaan uit de ver werking van inkomende en uitgaande goederen. Heeft u een MBO werk- en denkniveau? Bent u commercieel ingesteld en contactueel vaardig? Dan bieden wij u een afwisselende voltijd baan, in een jong team met ruimte voor initiatief, in een prettige, informele werkomgeving. Interesse? Richt dan uw schriftelijke sollicitatie, bij voorkeur voorzien van pasfoto, aan Jacob Boer B.V., t.a.v. dhr. J. J. Boer, Verrijn Stuartweg 6a, 4462 GE in Goes. V/-UA1 U.L2LL Li-LiV LüLLi Van Der Poel Revisie B V l.eemstraat 42 4705 RH Roosendas! TEL •-31!G;165-54 47 64 FAX +31 (Q; 165-53 43 86 vanderpoekgvdpr e-rade ni Van Der Poel Revisie B.V. is gericht op het ontwer pen en bouwen van speciaalmachines op klanten specificatie, en het aanpassen, upgraden of revise ren van bestaande machines voor onder andere de kartonnage- en verpakkingsindustrie. Deze hebben zowel betrekking op vouwplak- en stanstechniek als ook op automatisering met behulp van robottechniek. Ons marktgebied bestaat op dit moment uit de Benelux en Noord-Europa. De basis voor projecten wordt gelegd in onze tekenkamer waar ervaren con structeurs met behulp van AutoCad R14 de bedachte oplossingen driedimen sionaal visualiseren. Hieruit ontstaan de werktekeningen voor de uiteindelijke bouw van de machine en/of het project. Projecten worden custom made "turn-key" opgeleverd. Door de groei van Van Der Poel Revisie B.V. is de volgende vacature onstaan: Functie-inhoud: Genereren van ideeën en deze omzetten in de 3D-tekeningen. Voorcalculatie en verzorgen offertes. Onderhouden van contacten met opdrachtgevers en leveranciers. Projectbegeleiding en projectadministratie. Functie-eisen: HBO- WTB of MBO- WTB met ervaring. Zelfstandig kunnen werken. Flexibele instelling Ervaring met AutoCad R14 3D gaat voorkeur naar uit. Leeftijdsindicatie 30 jaar. Wij bieden: Zeer afwisselend werk in een prettige werkomgeving. Salaris in overeenstem ming met functie en ervaring. Goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Interesse? Stuur uw curriculum vitae met korte motivatie naar Van der Poel Revisie B.V. T.a.v. C. van der Poel, Leemstraat 42, 4705 RH Roosendaal Tènce! Goes is voortdurend op zoek naar gemotiveer de medewerkers. Wij hebben vacatures in verschillen de functies bij bedrijven op Noord-Beveland en Tho- len: Productiemedewerkers/ Algemeen medewerkers/ order pickers m/v BSS Vrijwel dagelijks en op termijn hebben wij vacatures voor productiemedewerkers/algemeen me dewerkers. Wil je snel aan de slag? Neem dan zo snel mogelijk contact op. Opleidingen zijn hiervoor niet vereist en het kan zowel een functie voor korte als voor langere tijd zijn. Wij zoeken mensen voor het in- en ompakken van food en non-food producten, sor- teerwerk aan de lopende band, terreinwerkzaamheden, kaswerkzaamheden en het verrichten van diverse werkzaamheden in een wasserij. Voor een groot aantal van de bedrijven wordt het vervoer geregeld door Tènce. Tevens is het mogelijk via Tènce relevante op leidingen te volgen. Voor meer info: Martijn Harinck, 0113-230976. Voormannen/Voorvrouweri/ Schil-operator m/v ■■i Voor de zomerperiode zijn wij, ter ondersteu ning op zoek naar (assistent) voormannen/voorvrou wen. Heb jij een agrarische opleiding afgerond op MBO- of HBO-niveau, heb je leidinggevende capaci teiten en ben jij voor/tijdens de zomermaanden be schikbaar voor werk in een productiebedrijf, bel ons dan direct! Voor meer info: Martijn Harinck, 0113- 230976. Schoonmaakmedewerkers m/v Wil je voor een paar uurtjes in de week werken en ben je niet bang om de handen uit de mouwen te steken? Dan hebben we regelmatig vacatu res voor jou in de functie van schoonmaakmedewer- ker. Momenteel zoeken wij mensen voor verschillende objecten in Goes en omgeving. Voor meer info: Erwin Heijboer, 0113-230976. Administratief medewerkers/ assistent personeelszaken salarisadministratie/ medewerker loonadministratie/ medewerker debiteuren administratie m/v HB Zoek je een afwisselende baan in de admini stratieve sfeer dan kan je bij ons terecht! Zeer regelma tig hebben wij vacatures in de functie van administra tief medewerk(st)er. Momenteel hebben wij o.a. een functie open staan voor (licht) administratief mede werker m/v 15-20 uur per week bij een productiebe drijf in de omgeving van Goes, een functie voor admi nistratief medewerker m/v op MBO-niveau met ge bruik van de talen Engels en Duits, een functie als as sistent personeelszaken-salarisadminstratie bij een be drijf in Lewedorp, en een functie voor de loonadminis tratie. Mocht er op dit moment geen interessante vaca ture voor jou zijn, dan nodigen wij je graag uit voor een gesprek om je persoonlijke bemiddelingstraject te bespreken. Voor meer info: Sandra Baas, 0113- 230976. Horecamedewerkers/ afwassers/zelfstandig werkende koks/medewerker ijssalon m/v Ben je fulltime of parttime beschikbaar, vind je het leuk in de avonduren/weekenden en in de vakantie in de horeca te werken? Kon dan snel langs! Wij heb ben verschillende functies beschikbaar bij bedrijven op Noord-Beveland, Zuid-Beveland en Schouwen-Duive- land. Voor meer info: Sandra Baas 0113-230976. Verkoopster/caissière zaterdaghulp als algemeen medewerker/ vertegenwoordiger/ verkoop binnendienst/ service merchandiser/ keuken-adviseur-verkoper m/v Voor een winkel in Yerseke zijn wij op zoek naar een verkoopster voor 40 uur per week en een caissière voor 20 uur per week. Ook zijn wij op zoek naar zaterdaghulpen. Tevens zijn wij op zoek naar een vertegenwoordiger, die graag 1 dag per week wil wer ken, een medewerker verkoop binnendienst, met een MTS/HTS diploma, een service merchandiser en een keukenadviseur-verkoper. Spreekt een van deze func ties jou iets aan, kom dan snel langs! Voor meer info: Sandra Baas 0113-230976. Assistens glaszetter/ spackspuiter/timmerman m/v WÊÊM Wij zijn op zoek naar glaszetters/spackspuiters/ timmermannen. Ben jij een handig persoon en wil jij graag het vak leren? Neem dan snel contact met ons op! Voor meer info: Martijn Harinck 0113-230976. Assistent kwaliteitscontroleur m/v Ben jij op zoek naar een parttime baan als Kwa liteitscontroleur? De werkzaamheden van een kwali teitscontroleur zijn: het keuren van vlees en het ne men van monsters van sauzen. Heb jij enige kennis van HCCP, en beschik je tevens over een LBO/MBO diploma, rekenkundig inzicht en computerkennis? Ben je op zoek naar een baan voor 20/25 uur per week? Neem dan snel contact met ons op! Voor meer info: Martijn Harinck 0113-230976. www.tence.nl Goes@tence.nl Westwal 17, 4461 CM Goes Telefoon 0113-230976, Fax: 0113-213993 Een bedrijf is zo goed als de men sen die er werken. Dat geldt zeker voor een postorderbedrijf als Neckermann, waar mensen het belangrijkste kapitaal zijn. Neckermann BV is een bloeiende onderneming die deel uitmaakt van het Duitse concern Karstadt- Quelle. Deze organisatie telt ruim 121.000 medewerkers en behoort tot de grootste handelsonderne mingen in Europa. Neckermann biedt via de dikke catalogus en Internet een assortiment aan van zo'n 40.000 artikelen. Dit gaat van kleding en schoenen tot was machines en stereo-installaties. Voor de activiteiten in Nederland en België heeft Neckermann één organisatie met verschillende vestigingen in beide landen. In totaal werken daar ruim duizend medewerkers. Neckermann is een dynamisch bedrijf en ontwikkelt voortdurend nieuwe processen en verkoopconcepten. Hierbij staan de klant en een lange termijnvisie centraal. De plan nen moeten natuurlijk wel te realiseren zijn. De afdeling Controlling in St. Jansteen analyseert en beoordeelt allerlei cijfermatige gegevens. Zo beoordeelt deze afdeling bijvoorbeeld vooraf of nieuwe plannen financieel haalbaar zijn. Hier is plaats voor een M/V voor 40 uur per week Je verwerkt ingediende afdelingsbudgetten en stelt budgetanalyses op. Verder verwerk en analyseer je logistieke gegevens, zoals het personeelsbudget en omzetgegevens. Naast de maand-, jaar- en meerjarenplanningen stel je de kostenverdeelstaat op. Ook behoort het medeontwikkelen en beoordelen van de balance scorecard tot je taken. En op momenten dat het nodig is, verricht je bedrijfseconomische analyses, stel je de rap portages hiervan op en neem je deel in projectgroepen. Wie zoeken we? Je hebt een HBO-opleiding richting bedrijfseconomie afgerond. Daarnaast heb je een analytisch en cijfermatig inzicht, ben je communicatief vaardig en heb je uitstekende kennis van en ervaring met spreadshêetpakketten, waaronder Excel. Ook ben je flexi bel en praktisch ingesteld. Kennis van de Duitse taal is een pre. Herken je jezelf in dit profiel? Dan ben jij wellicht de medewerker Controlling die wij zoeken. Naast een passend salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden biedt Neckermann een prettige werkomgeving met enthousiaste collega's. Bovendien heeft Zeeuws-Vlaanderen heel wat te bieden. Wat dacht je van kilometers lange stranden, filevrije wegen en de Belgische steden Antwerpen, Brugge en Gent om de hoek! Dat maakt Hulst, de meestVlaamse stad van Nederland, een prettige regio om in te wonen en te werken. Voor meer informatie over de functie kun je contact opnemen met William Harte, hoofd Controlling, telefoon 0114 - 318 360. Heb je interesse? Stuur dan een sollicitatiebrief met CV binnen twee weken naar Neckermann BV, postbus 342, 4560 AH Hulst, t.a.v. Arine-Mieke Boltersdorf, personeelsadviseur. Een psychologische test maakt deel uit van de sollicitatieprocedure. Geslechtendijk 1 0 4564 BP St. Jansteen Kojo Engineering b.v. ADVISEREND INGENIEURSBUREAU Vlissingen 0I I8-4I I 042 •ELEKTROTECHNIEK «INSTRUMENTATIE «INDUSTRIËLE AUTOMATISERING •WERKTUIGBOUW «PIPING «BOUWKUNDE «CIVIELE TECHNIEK Kijk op www.kojo.nl WORD JIJ ONZE NIEUWE COLLEGA MET TWEE RECHTERHANDEN? Per direct zijn wij voor montage afdeling op zoek BELTING SYSTEMS BV AUTOMATION BV SERVICE MONTEUR BINNEN- EN BUITENDIENST (MV) Functie-inhoud: het monteren van RVS trans- portsystemen zowel intern als extern - het verlenen van service aan RVS transportsystemen (Europa) - enige ervaring met elektro en/of besturingstechniek - bankwerken/laservaring (tig) TMF-Belting Systems BV is gespecialiseerd in liet ontw erpen en fabriceren van speciale interne transportsystemen zoals hand-, rond- transparteurs. koeltnnnels e.d. TM F-Automation B lis gespecialiseerd in het liaiullen van automatische taevaegingssystemen naar inpukmachines Heeft de vacature uw interesse gewekt, staar aw sollicitatiebrief met CV vaar 14 mei 2001 TM F-Behing Systems B\ mevr. M.A. Klos Scattweg 12 4402 CS does. Functie-eisen: - MTS werktuigbouwkunde of gelijkwaardig niveau - Gevraagde leeftijd 22-35 jaar - minimaal 2 jaar werkervaring in soortgelijke branche - Geen 8 tot 5 mentaliteit - In bezit van rijbewijs B Wij bieden een goed salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden a.h.v. opleiding en ervaring volgens CAO Metaalnijverheid. Voor meer informatie over de vacature telnr. 0113-227268 Postbus 42 - 4400 AA Yerseke - HOLLAND - Tel.; 0113-571918 - Fax: 0113-572640 Endy bv is producent van natuurlijke mineralen, vitaminen, snacks en biscuits voor duiven, vogels, knaagdieren, katten, honden en paarden. Wij hebben op korte termijn plaats vooreen: Produtlie Operator Als productie operator wordt u binnen het productie team verantwoordelijk voor het in- en afstellen van de productie machines, de controle van hef proces, controle van de producten en de hygiëne op de afdeling. Onze gedachten gaan uit naar iemand met ervaring in een productieomgeving. U kunt zowel in teamverband als zelfstandig goed functioneren en efficiënt werken. Wij bieden u een prettige werksfeer met regelmatige arbeidstijden een salaris in overeenstemming met uw functie en de mogelijkheid tot het volgen van opleidingen. Uw reactie graag binnen 14 dagen richten aan: Hr. R. Klap Opel is al ruim 32 jaar marktleider in Nederland. Zo'n positie bereik je niet alleen door goede auto's te maken. Uitstekende service is nel zo belangrijk. Daarvoor kunnen onze klanten in heel Walcheren terecht bij Sehouwenaar Opel. Alweer bijna 8 jaar zijn wij gevestigd op de Bedrijl'sweg 2 in Vlissingen. (voorheen Janssens Vlissingen en Louisse Middelburg). Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar: AUTOMOBIELVERKOPER M/V Iemand die met het nodige enthousiasme en inzet gaat zorgen voor verdere uitbreiding en be heer van ons klantenbestand. Ervaren verkoper: Profiel minimaal 5 jaar ervaring als verkoper bij voorkeur in de automobielbranche. Daarnaast bent u collegiaal, flexibel, betrouwbaar en klantvriendelijk. Juniorverkoper: Profiel goede contactuele eigenschappen, autoliefhebber met handelsgeest. AUTOTECHNICUS M/V Onze klanten verwachten dat hun auto bij onze aftersales medewerkers in goede en deskundige handen is. Wij willen ons werkplaatsteam uitbreiden met: le monteur: iemand die zelfstandig reparaties en storingen kan lokaliseren en verhelpen 2e monteur: iemand die onderhoudswerkzaamheden en reparaties kan uitvoeren. Kandida ten met APK-diploma genieten de voorkeur. Honorering voor bovengenoemde functies: Ij Een goed salaris waarbij met opleiding en ervaring rekening worijlt gehouden en waarbij door groei, scholing en interne opleiding bij Opel Nederland behoren tot de mogelijkheden. Kortom wij zoeken ambitieuze personen die ons team komen versterken en die hun loopbaan een plezierig vervolg willen geven in een gezond bedrijf. Geïnteresseerd'' Zend uw brief met c.v. binnen 14 dagen aan Sehouwenaar Opel. T.a.v. directie. Bcdrijfsweg 2.4387 PD Vlissingen. Alle reacties zullen vertrouwelijk behandeld worden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 28