Op zoek naar uitdaging? dtp-er» een tiicuivc drukkerij driedijk HOOFD BUREAU POST EN ARCHIEFZAKENVIM PZC Provincie Zeeland Medewerker registratuur en documentatie (m/v) BAKKER B V. Technisch tekenaar m/v Allround constructiebankwerker m/v Leerling constructiebankwerker m/v Wesdorp sanitair ver kop er magazijnmedewerker/bezorger Interieurverzorgster Bruins Hydraulische kraanmachinist zaterdag 28 april 2001 Werken, wonen en ontspannen gaan in Zeeland uitstekend samen: moderne industriegebieden en havens, kilometers strand, woningkeuze in alle sectoren, fietspaden volop en geen files. Het provinciaal bestuur doet zijn best om dit zo te houden en te verbeteren; daar toe heeft het ongeveer 1000 werknemers in dienst. De directie Infrastructuur en Vervoer zorgt voor het ontwikkelen en uitvoeren van be leid op het gebied van verkeer en vervoer, alsmede het ontwerpen en beheren van wegen een vaarwegen. Bij de directie wer ken in totaal ongeveer 180 medewerkers. De directie bestaat uit vier afdelingen waaronder de afdeling Bedrijfsvoering. De afdeling Bedrijfsvoering verricht taken op het terrein van financiën, bedrijfsvoe ring, personeel en organisatie, informatie voorziening en automatisering, administra tieve organisatie, registratuur, tekst verwerking en secretariële ondersteuning. Herkent u zich in dit profiel? Stuur dan zo spoedig mogelijk maar in ieder geval vóór 12 mei a.s. uw sollicitatiebrief met curri culum vitae naar de Provincie Zeeland, Directie Infrastructuur en Vervoer, t.a.v. mevrouw A. Schreurs, medewerkster P&O, Postbus 524, 4330 AM Middelburg, onder vermelding van het genoemde vacaturenummer. De sollicitatiegesprekken zijn gepland op donderdag 17 mei a.s. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs ge steld. Bij de afdeling Bedrijfsvoering van de directie Infrastructuur is, in verband met vertrek van een functionaris, een vacature voor de functie: (vacaturenummer 20012) Het betreft een volledig dienstverband voor onbepaalde tijd. Vervulling van deze vacature op basis deeltijd (80%) is eveneens bespreekbaar. De ontwikkelingen in de wereld van het archief gaan in een razend tempo. Met name door de digitalisering verandert er de komende tijd heel veel in dit vak. Bij de Provincie Zeeland wordt naast de traditionele werkwijze van dossiervor ming- en ordening in toenemende mate gebruik gemaakt van digitale opslag van informatie. De bedoeling is dat de komende jaren het accent steeds meer gaat verschuiven naar het digitaliseren van informatie. Van de nieuwe medewerker wordt dan ook verwacht dat hij of zij een wezenlijke bijdrage gaat leveren aan deze nieuwe ontwikkelingen. Uw taken: Als medewerker Registratuur en Documentatie wordt u in ieder geval belast met: de traditionele manier van dossiervorming en -ordening 0 de selectie en vernietiging van archiefstukken het verstrekken van informatie aan onze 'klanten' zowel schriftelijk als monde ling. Uw bijdrage aan de digitalisering van het archief zal in het begin voornamelijk be staan uit: het bewerken en beschikbaar stellen van digitale informatie het ontwikkelen van procedures en werkwijzen op het gebied van de digitale in formatievoorziening deelname aan werkgroepen op dit gebied. Uw profiel: Voor deze functie zoeken wij iemand met: 8 een middelbare beroepsopleiding op administratief gebied 8 aanvullende vakopleiding op het gebied van de documentaire informatievoor ziening, bijvoorbeeld SOD-I en SOD-II of studerend hiervoor 8 kennis van geautomatiseerde informatiesystemen (bijvoorkeur CORSA) 8 kennis en inzicht in het functioneren van de overheid in relatie tot de documen taire informatievoorziening 8 het vermogen om zowel zelfstandig als in teamverband te kunnen werken 8 een dienstverlenende en klantgerichte instelling 8 goede communicatieve eigenschappen en redactionele vaardigheden 8 de bereidheid om een aanvullende studie te volgen op dit vakgebied. Ons aanbod: 8 een jaarsalaris van maximaal ruim ƒ65.000,- bruto (schaal 7, inclusief vakan tietoelage en eindejaarsuitkering), het bruto maandsalaris bedraagt maximaal ƒ4932,- per maand (de genoemde bedragen gelden per 1 februari 2001) 8 op het moment dat de digitalisering van het archief een significant onderdeel gaat uitmaken van de functie, zal de functie opnieuw worden beschreven en opnieuw worden ingeschaald. Inlichtingen: Inlichtingen over deze functie kunnen worden ingewonnen bij: de heer T.B. van de Swaluw, hoofd van de afdeling Bedrijfsvoering, tel. 0118-631524 en/of de heer J. Smits, seniormedewerker van de werkeenheid Registratuur, documenta tie, tekstverwerking én facilitaire zaken, tel. 0118-631489. Doelgroepenbeleid: De Provincie Zeeland streeft naar een evenredige vertegenwoordiging van vrou wen alsmede indiensttreding van -gehandicapten en allochtonen. Daarom worden geïnteresseerden uit deze prioriteitsgroepen die voldoen aan de functie-eisen, uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Overige arbeidsvoorwaarden: De Provincie Zeeland heeft goede secundaire arbeidsvoorwaarden zoals o.a.: 8 het pensioenpakket van het ABP 8 het ziektekostenverzekeringspakket van de Interprovinciale Ziektekosten- 1 regeling (IZR) 8 gedeeltelijk betaald ouderschapsverlof 8 een kinderopvangregeling flexibele werktijden 8 een structurele eindejaarsuitkering van 2,75% van het eindsalaris. MACHINEFABRIEK EN REPARATIEBEDRIJF Is een metaalverwerkend bedrijf, gespecialiseerd in r. v.s. installaties en machinebouw in het bijzonder voor de schelpdierenvisserij. Wij maken voornamelijk spoelsystemen en verwerkingslijnen voor mosselbedrijven, zowel nationaal als internationaal. Op korte ter mijn hebben wij plaats voor een: fulltime De persoon die wij zoeken voldoet aan de volgende eisen: MTS HTS-niveau (richting W.T.B.) Ervaring met AutoCad, Word en Excel '97 Affiniteit met onze branche is een pre Ook HTS-afstudeerders van dit schooljaar worden uitgenodigd te solliciteren! De werkzaamheden zullen voornamelijk bestaan uit: ontwerpen tekenen van constructies bestellen van benodigde materialen overleg met klanten en leveranciers fulltime De persoon die wij zoeken voldoet aan de volgende eisen: LTS-niveau (liefst met aanvullende lascertificaten) Ervaring met r.v.s.- bewerking De werkzaamheden zullen voornamelijk bestaan uit: lassen en construeren van nieuwe rvs-machines aanpassen, onderhoud en reparatie van bestaande installaties Werkzaamheden in het buitenland kunnen ook tot het takenpakket horen fulltime Indien je in het bezit bent van een LTS-diploma, kun je bij on^een SOM-opleiding vol gen voor constructie- en apparatenbouwer (4 dagen werken 1 dag naar school). Voor alledrie de functies bieden wij: Goede salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden Prettige werksfeer in een jong en flexibel team met volop opleidingsmogelijkheden Schriftelijke sollicitatie met c.v. of telefonische reacties voor 10 mei 2001 richten aan: Machinefabriek W. Bakker B.V., t.a.v. dhr. A.J. Houtekamer, postbus 4, 4400 AA Yerseke, tel.: 0113-571521 Ziekenhuis Walcheren ligt op een steenworp afstand van de Westerschelde. Net als de Schelde biedt ons ziekenhuis ruimte, uitzicht, soms storm en dan weer verstilde momenten. Waar we samen met passie voor mensen zorgen, willen wij elkaar ruimte bieden om de zorg te verbeteren en onszelf 'te ontwikkelen. De voorgenomen fusie met de Oosterscheldeziekenhuizen in Goes evenals de gezamenlijke transmurale afdeling met Thuiszorg Walcheren passen hier uitstekend in Bent u initiatiefrijk en in staat anderen te motiveren? Heeft u affiniteit met het specialisme interne geneeskunde? Verpleegafdeling Oost-4 zoekt fulltime verpleegkundigen, niveau 4 en 5!!! Voor afdeling Oost-4 zijn wij op zoek naar enthousiaste collega's ter versterking van het verpleegkundig team. Als verpleegkundige niveau 4 bent u verantwoordelijk voor het totale verpleegproces van de aan u toegewezen patiënten en geeft u leiding en begeleiding aan leerling verpleegkundigen en stagiairs. Als verpleegkundige niveau 5 coördineert u hiernaast het totale, integrale zorgproces, waarbij meerdere disciplines betrokken zijn en participeert u ook zelf in deze zorg. Samen met de teamleider en het team bent u verantwoordelijk voor de kwaliteitsbewaking, beheersing en bevordering van het primaire zorgproces. U verricht onderzoeken, analyseert en ontwikkelt werkwijzen, procedures en standaarden. Wie zoeken we: Voor de functie van verpleegkundige niveau 4 zoeken wij een verpleegkundige met de A, A/B of HBO-V opleiding. Voor de functie van verpleegkundige niveau 5 zijn wij op zoek naar een ervaren verpleegkundige met het diploma kwalificatieniveau 5 (HBO-V nieuwe stijl). U bent BIG-geregistreerd en beschikt over goede contactuele eigenschappen en sociale vaardigheden Wat we bieden: Het werken als verpleegkundige bij Ziekenhuis Walcheren is een uitdagende en verantwoordelijke baan in een professionele omgeving met een prettige werksfeer. De vacature van verpleegkundige niveau 4 is voorlopig tijdelijk voor de periode van een half jaar met mogelijkheden voor een vast dienstverband. Deze functie is ingeschaald volgens FWG 40 en kent een maximum salaris van f 4.603,- bruto per maand. De functie van verpleegkundige niveau 5 is een functie voor onbepaalde tijd, deze nieuwe functie zal binnenkort worden gewaardeerd volgens FWG 3.0. Mogelijkheden voor kinderopvang zijn aanwezig. Reageren? Interesse in deze baan bij Ziekenhuis Walcheren? Stuur uw sollicitatiebrief voor 9 mei a.s. naar mevrouw S.J. Geldof, personeelsadviseur Ziekenhuis Walcheren, Postbus 3200, 4380 DD Vlissingen. Meer weten? Bel met mevrouw N. Witte, teamleider Oost-4, tel. (0118) 42 55 46 of met mevrouw L. Goense, waarnemend clusterhoofd, tel. (0118) 42 55 00 of pieper nr. 503. De sollicitatiegesprekken voor verpleegkundige niveau 5 zullen plaatsvinden op vrijdag 11 mei a.s. in de middag. Ziekenhuis Walcheren MOOI WERK IN EEN PRACHTIGE OMGEVING Wegens uitbreiding van onze activiteiten zoeken wij voor onze boekhoudkundige en fiscale praktijk twee ADMINISTRATIEVE KRACHTEN M/V Administratiekantoor Vis Wesdorp Boekhouding Fiscaal Advies Bedrijfsadvies Financiële planning Fiscale aangifte Loonadministratie i Het profiel dat wij zoeken: - snel - nauwkeurig - ervaring is een pré - gemotiveerde instelling Sollicitatie Zoekt u een nieuwe uitdaging? Dan verwachten wij uw sollicitatiebrief met c.v. binnen 10 dagen op het volgende adres: Administratiekantoor Vis Wesdorp T.a.v. Gerrit Vis Postbus 90 4460 AB GOES Voor nadere informatie over de functie kunt u Ellen Theune bereiken onder telefoonnummer 0113- 565615 Vanwege toenemende bedrijfsactiviteiten zijn wij op zoek naar een aantal enthousiaste collega's m/v. Stuur uw sollicitatie met pasfoto naar: Amundsenweg 2 4462 GP Goes Tel. (0113) 21 40 49 JAC. RIJKE B.V. HEINKENSZAND st Grond-, weg- en waterwerken Verhuur van alle soorten grondverzetmachines Jac. Rijk b.v. is een gespecialiseerd bedrijf in grond-, weg- en waterwerken. Wegens uitbreiding van de werkzaamheden zoeken wij op korte termijn een: voor een Caterpillar 330 Zij die over de nodige ervaring beschikken nodigen wij uit om schriftelijk te solliciteren. Sollicitatie richten aan: Jac. Rijk b.v. Postbus 17 4450 AA Heinkenszand t r De "ganze"stad Goes (36.600 inwoners) ligt in het centrum van Zeeland, aan de Oosterscheide. De stad vormt samen met de dorpen Kloetinge, 's-Heer Hendrikskinderen, 's-Heer Arendskerke, Wiiheiminadorp, Kattendijke, Woiphaartsdijk en Oud-Sabbinge de gemeente Goes. Goes vervult de centrumfunctie voor de regio, die ruim 00.000 •/oners telt en biedt een breed scala aan voor zieningen op gebieden ais onderwijs, huisvesting, detailhandel, de gezondheidszorg (water)sport, cultuur en recreatie. Voor verdere informatie over de gemeente, zie onze internetsite www.goes.nl. wij zoeken een voor 30 uur of meer noordland 3, 4451 rp heinkenszand Wij zijn op zoek naar een voor 36 uur per week. Het bureau post- en archiefzaken is een interne dienstverlener en ondersteunt de gehele organisatie op het gebied van postbehandeling, documentaire informatievoorziening, inkoop van kantoorartikelen en meubilair. Ook coördineert het bureau de B&W-, commissie- en raadsvergaderingen. Het bureau heeft 7,5 formatieplaats en maakt deel uit van de afdeling interne zaken. Post- en archiefzaken heeft acht medewerk(st)ers, inclusief het bureauhoofd. Als hoofd geeft u leiding aan een enthousiast team bij wie dienstverlening hoog in het vaandel staat Natuurlijk levert u een belangrijke bijdrage als het gaat om ontwikkeling van beleid op het gebied van (digitale) informatievoorziening en archiefbeheer. U archiveert complexe archiefbescheiden en bereidt de vernietiging van dossiers voor. Daarnaast coördineert u de B&W-, commissie- en raadsvergaderingen.Tevens bent u waarnemend hoofd van de afdeling interne zaken. U bent een teamspeler die beschikt over een HBO werk- en denk-niveau en heeft de opleiding SOD-II afgerond. U heeft ruime ervaring in documentaire informatievoorziening en ziet het als een uitdaging om met de medewerk(st)ers de dienstverlening te optimaliseren door gebruik te maken van een documentenbank, een raadsinformatiesysteem en een bestuurlijk informatie systeem. U heeft leidinggevende capaciteiten en zet deze in door coachend leiding te geven. Salaris. Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring: gemeente-ambtenaar 8 f 4.015,00 - 5.848,00 bruto per maand (aanloopschaal) gemeente-ambtenaar 9 4.467,00 - 6.604,00 bruto per maand (functieschaal). Rechtspositie. De gemeente kent onder meer een goede studiefaciliteitenregeling, een flexibele arbeidstijdenregeling, de mogelijkheid tot kinderopvang en betaald ouderschapsverlof een pc-privé project en een voordelige hypotheekregeling. DE SOLLICITATIEPROCEDURE Informatie. Informatie over de functie kunt u krijgen bij mevrouw L Baks, hoofd van de afdeling interne zaken, telefoon (0113) 249808. Sollicitatie. Uw brief kunt u binnen 10 dagen na verschijnen van dit blad richten aan burgemeester en wethouders van Goes, Postbus 2118,4460 MC Goes, onder vermelding van vacaturenummer 2261.07. Psychologisch onderzoek. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. VOORKEURSBELEID Wij streven naar een organisatie die een afspiegeling vormt van de samenleving. Arbeidsgèhandicapten, vrouwen en leden van etnische minderheidsgroepen die voldoen aan de functie-eisen verzoeken wij daarom nadrukkelijk te solliciteren. /y$ülsitlti:naarjajinleiding van deze advertentie stellen wij niet op prijs.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 12