Keeper wordt matchwinner Belangrijke overwinning Yerseke PZC Turners stellen NK-ticket veilig Voetbalruzie tussen Steen en Steenbergen 25 Van de Grift sterkste in judotoernooi Kozakken Boys op valreep gelijk Onverwachte nederlaag tafeltennissers Mark Smeding scoort in bekerduel met Veere uit een uittrap VV- Bart Goor naar Hertha BSC uitslagen Middelburg in schaakfinale Cadzand krijgt Wemeldinge niet klein: 2-2 Nationale titel Jack Marijs agenda Inhaalrace Hoondert bw woensdag 25 april 2001 I gEERTRUIDENBERG - De 14- jarige judoka Ramon van de Grift van Judo Ruy van Schaik heeft een toernooi in Geertrui- denberg op zijn naam geschre ven. De Vlissinger kwam uit in de klasse tot 46 kilo. Na winst in de voorronden ver sloeg Van de Grift in de halve fi nale Niels Grobbe uit Den Bosch op wazari. De finale tegen Bram Strik uit Eindhoven had een boeiend verloop, maar eindigde meteen snel uitgevoerde schou derworp in het voordeel van Van de Grift. Lucau Dula (- 81 kilogram) haalde door een overwinning op Jasper van Meurs de finale. Daarin werd hij verslagen door Joris de Grauw uit Geertruiden- berg. Bij de 12-jarige jongens eindigden Boy de Punder en Martijn Kraak op de derde WERKENDAM - Hoofdklasser Kozakken Boys zit in de hoek waar de klappen vallen. De voormalige landskampioen in het amateurvoetbal zag gister avond in het inhaalduel met Beursbengels pas in laatste in stantie kans om gelijk te komen: 1-1. Zaterdag verloor de degra datiekandidaat met 3-1 bij Oostkapelle. Het gelijkspel zal bij Oostkapel le met instemming zijn begroet. De ploeg van Stoffel Schipper blijft Kozakken Boys (dat nog moet inhalen tegen Kloetinge) twee punten voor en Beursben gels kan nog achterhaald wor den. De Amsterdammers, lange tijd middenmoters, hebben nog maar twee punten meer. Zater dag speelt Oostkapelle bij het al gedegradeerde Rijsoord. In een treffen dat gekarakteri seerd kan worden als degrada tieduel kwam het verdedigend opererende Beursbengels na een uur spelen met 1-0 voor dankzij een doelpunt Brian Simons. Ko zakken Boys deed er alles aan gelijk te komen en slaagde daar ver in blessuretijd in. Rob Haar- bosch was de doelpuntenmaker: 1-1. Kozakken Boys-Beursbengels 1-1 (0-0). 60. Brian Simons 0-1, 92. Rob Kaarboseh. 1-1. Scheidsrechter: Van Diemen (Den Haag). Aantal toe schouwers: 900. OSAKA - De Nederlandse tafeltennissers zullen via een omweg de laatste zestien van het WK voor landenteams moeten be reiken. De ploeg van bondscoach Yang Jianhua verloor gisteren in Osaka de laatste poulewedstrijd teleurstellend van België (3-0). Kalun Yu uit Mid delburg verloor zijn partij van Bratanov. De prestatie was des te te genvallend er omdat de Belgen hun beste speler, de voormalige nummer een van de wereld Jean- Michel Saive, vanwege een blessure op de bank hadden gelaten. Maar ook een België zonder de oud ste Saive is lastig voor Ne derland, zo bleek vorig jaar al tijdens het EK in Bremen. België won toen met 4-3. Volgens chef d'équipe Pe ter Boon uit Middelburg liet de Nederlanders in de eerste games de winst kansen liggen. Danny Heister liet tegen Pod- pinka een 20-18-voor- sprong liggen en Trinko Keen overkwam hetzelfde tegen Philippe Saive. Hij leidde met 17-15. Vervolgens stond Middel burger Kalun Yu voor de zware taak om Nederland ten koste van Bratanov te rug in de strijd te brengen. Dat lukte niet omdat Yu te veel moeite had met de service van de tot Belg genaturaliseerde Bulgaar. „Dat kon hij met zijn ei gen service niet compen seren", had Peter Boon vanaf de tribune gezien. „En daarnaast was het weer een beetje hetzelfde probleem. In de rally's kwam hij vaak tekort." Topfavoriet Nederland moet zich van daag via Kroatië proberen te plaatsen voor de acht ste finales. Wanneer dat lukt, lijkt de ploeg bij het het eindpunt van het lan- dentoernooi beland. Te genstander is dan topfa voriet China. Ook deze wedstrijd wordt vandaag gespeeld. Bij winst was de opdracht om een ronde verder te ko men heel wat makkelij kei- geweest. door Björn Goorden KLOETINGE - De bekeront moeting tussen Kloetinge en Veere (4-3) werd gisteravond de wedstrijd van Kloetinge-doel- man Mark Smeding. In de 28e minuut van het bekerduel trap te hij maar weer eens een keertje uit. En de bal ging ver: over de defensie van Veere en via de stuit zelfs over keeper Moha- med El Bekkaoui: doelpunt! „Dit is een droom", stamelde Smedingna het eindsignaal. „Je ziet het af en toe wel eens op tv, archiefbeelden. Maar nu ge beurt het mij." Ja, hier zal nog lang over wor den nagepraat, erkende de sluitpost met een brede grijns. „Ik raakte de bal goed, en keek hoever-ie zou komen. Toen ik El Bekkaoui een stap naar voren zag maken, wist ik meteen dat- ie kansloos zou zijn. Ik was door het dolle heen." Smeding genoot met volle teu gen van zijn unieke treffer. „Het was even moeilijk me weer op de wedstrijd te concentreren. Het liefst wil je na zo'n moment dat de wedstrijd meteen is afgelo pen, maar ik moest het proberen van me af te zetten." Dat lukte echter niet helemaal. De doel man kreeg tal van opmerkingen vanaf de zijlijn, die hij met een glimlach beantwoordde. Aan het einde van het bekerduel stond-ie zelfs even een bal hoog te houden. En ook na afloop van de derby was hij er nog niet van bekomen. „Dit gebeurt je één keer in je leven, het zal me altijd bijblijven." Mark Smeding werd overladen met felicitaties en schouder klopjes. Zelfs een aantal spelers van Veere zocht de doelman op. „Potdomme, wat ben jij een ei kel zeg"riep een lachende Kha- lid Boufrahi hem toe. Maar Mo- hamed El Bekkaoui zocht snel de kleedkamer op. Hij zag er op zijn zachtst gezegd niet al te goed uit bij het doelpunt van Mark Smeding. Hij beweerde echter zich niet al te veel van Smedings doelpunt aan te trek ken. „De bal viel over de achter hoede heen en ik liep uit. Omdat het veld wat nat was, stuitte de bal over me heen. Toen was het al gebeurd." Jordy Bakker van Kloetinge schiet op het doel van Veere. Jason Blommaert komt te laat. Kloetinge-Veere ging dus de ge schiedenis in als de wedstrijd van het doelpunt van Smeding. De wedstrijd zelf was echter ook meer dan het aanzien waard. Het was een echt bekerduel, met een te slap beginnend Kloetinge en een messcherp en gemoti veerd Veere. Met technische hoogstandjes, prachtige combi naties en een bij tijd en wijle ex cellerende Wilco de Valk. Met twee aanvallende ploegen, twee falende defensies en dus ook veel doelpunten. De eerste treffer kwam van de voet van Veere-verdediger Adriaan Kroese. Hij werkte een voorzet van Wilco de Valk in ei gen doel. Een hondertal tellen later liep Kloetinge-topscorer Erik de Groene een corner van Marcel Lourens frank en vrij binnen: 2-0. Mark Smeding zorgde na een klein halfuur voor het hoogtepunt van de wed strijd. Twee minuten later volg de echter een klein dieptepunt: Abdoe Ben Khedda ontweek de buitenspelval en pikte een door kopbal van Jack Blijlevens op, die hij vervolgens langs een ge strekte Smeding schoot: 3-1. Veere leefde weer. Na de pauze leek Erik de Groene - via de mooiste combinatie van de wedstrijd - orde op zaken te stellen. Een door hemzelf opge zette aanval rondde hij be kwaam afDe wedstrij d leek be slist, maar dat duurde slechts twee minuten. Want toen was het Turgut Kizilarslan die het geloof bij Veere terugbracht. Een klutsbal eindigde via zijn voet achter Mark Smeding. Weer zeven minuten later zorg de Abdoe Ben Khedda na een spervuur van schoten voor de aansluitingstreffer: 4-3. Van de 4-4 - mede dankzij een onzichtbare en superegoïstische Lionel Lord - kwam het echter niet meer. Kloetinge speelde de wedstrijd professioneel uit en kreeg zelf de beste kansen. Het eindsignaal van arbiter Sardjoe werd door Kloetinge-trainer Diederik Hiensch met een ge balde vuist beantwoord. De overwinning was binnen. Kloe tinge zit in de achtste finale. „Deze wedstrijd kwam voor ons eigenlijk zeer gelegen", aldus de oefenmeester. „Het was een uit gelezen mogelijkheid weer vertrouwen op te doen na de slechte serie (vier nederlagen op rij) die we in de competitie door maken. Bovendien is het beker toernooi voor ons nog de enige kans op succes." Moment uit de wedstrijd tussen Dauwendaele (licht shirt) en Yerseke. foto Ruben Oreel door Janny Vermeule PRINSENBEEK - De turners van de Turncombinatie Koude- kerke/Bergen op Zoom hebben goede gepresteerd bij plaat singswedstrijden voor het NK. Met drie overwinningen en twee tweede plaatsen wisten vijf tur ners zich meteen te plaatsen. Vooral op het niveau 4B was al les goud wat er blonk. Twee tur ners van de Turncombinatie stonden in Prinsenbeek samen op het hoogste podium. Het Goese talent Youri Hanssens deelde de eer met clubgenoot Carlo van Minde. De selectie van de Turncombi natie, die onder leiding stond van trainer Harry Stapel, had maar één turner die zich niet rechtstreeks kon plaatsen. Jef frey Telussa werd zevende op het sterk bezette niveau 7c en is wel geplaatst voor de play-off wedstrijd. ErikBouwens haalde op het niveau 5 b de derde gou den plak binnen. De Russische turner Vazgen Tweedeklasser-in-degradatiegevaar wint bij Dauwendaele: 3-2 door Koen de Vries MIDDELBURG - Yerseke heeft gisteravond drie broodnodige punten aan haar totaal toege voegd. De zaterdag-tweede klasser versloeg in een inhaal wedstrijd FC Dauwendaele met 3-2. Bruse Boys is inmiddels gede gradeerd, Yerseke, Tholense Boys en Rillandia gaan uitma ken wie er samen met de Schouwse ploeg' rechtstreeks afzakt naar de derde klasse. Dankzij de zege kwam de mos- selploeg op gelijke hoogte met Tholense Bovs. Samen staan ze op de voorlaatste plaats met een totaal van achttien punten. Ril landia, dat zaterdag tegen Tho lense Boys speelt, heeft drie punten meer. Yerseke had gisteren alle moge lijke moeite gedaan om met een complete ploeg in Middelburg aan te treden, maar was daarin niet helemaal geslaagd. Veel spelers bivakkeren namelijk alleen in de weekeinden in Yers eke. Toch was het aantal absen ten minder dan gevreesd. Voor zitter Verstraete was vooraf bang misschien zeven basisspe lers te moeten missen. Het wa ren er uiteindelijk drie. Desondanks was Yerseke gedu rende een groot deel van het duel beter. Op basis van werk lust werd Dauwendaele, dat al leen in de openingsfase de over hand had, teruggedrongen. Yerseke had gisteravond veel te danken aan de 37-jarige John Vette, de man die volgend sei zoen trainer is van de ploeg. Hij maakte twee van de drie tref fers. Afstandsschot Na de openingstreffer van Dau- wendaele-speler Edwin Leon- hart maakte hij uit een afgesla gen hoekschop de gelijkmaker en kort voor rust zette hij met een prachtig afstandsschot Yerseke op voorsprong. Na een kwartier in de tweede helft kwamen de bezoekers uit een razendsnelle counter op 1-3 dankzij Elco de Schipper. Dau wendaele drong daarna wel aan, maar verder dan 2-3, een kopbal van Julio Fagundez ver in blessuretijd, kwam de ploeg niet. Dauwendaele-Yerseke 2-3 (1-2). 14. Edioin Leonhart 1-0, 30. John Vette 1-1, 44. John Vette 1-2, 60. Elco de Schipper 1-3, 93. Julio Fagundez 2- 3. Scheidsrechter: C. van der Linden (Wemeldinge). Gele kaart: Thijs Binnerts (Dau wendaele), Ban van Steveninck, Padden van de Water en Michel Bar- bé (allen Yerseke). (Advertentie) BRUSSEL - Anderlecht en de Duitse voetbalclub Hertha BSC hebben overeenstemming be reikt over de transfer van Bart Goor. De 28-jarige aanvallende mid denvelder speelde sinds 1997 bij Anderlecht, waar hij een vijfja rig contract had. Het seizoen voor zijn overgang naar Ander lecht kwam Goor uit voor Ra cing Genk. Belga Lotus Maestro Papieren huishouddoekjes. Pak a 2 rollen van 4.79 voor 3.59 W&&T.. 3 pakken van 1A3T CL Öötic /ZÓ ■mxn /jzJcdciA, foto DirkJan Gjeltema Kloetinge - Veere 4-3 (3-1). 16. Adri aan Kroese eigen doelpunt) 1-0,18. Erik de Groene 2-0, 28. Mark Sme ding 3-0,30. Abdoe Ben Khedda 3-1, 46. Erik de Groene 4-1, 48. Turgut Kizilarslan 4-2, 55. Abdoe Ben Khedda 4-3. Gele kaart: Erik de Groene (Kloetinge), Adriaan Kroe se, Turgut Kizilarslan (Veere). Scheidsrechter: A. Sardjoe (Vlissin- gen). Aantal toeschouwers: 200. Kloetinge: Mark Smeding; Björn Langeveld, Jeffrey van de Velde, Niels Lodeioijk (68. Alex Lourens), Arno Melaard; Wouter Labrujère, Marcel Lourens, Jordy Bakker (87. Rien de Bruine); Wilco de Valk, Erik de Groene, Ronald Zuijdwegt. Veere: Mohamed El Bekkaoui; Adri aan Kroese, René Schreuder, Jack Blijlevens, Khalïd Boufrahi; Jason Blommaert, Renato Dijkstra (84. Paul Noya), Sebastiaan Traas; Lio nel LordAbdoe Ben Khedda (83. Theo van Tatenhove), Turgut Kizi larslan. door Rudy Boogert HOOGERHEIDE - Zonder de clubnaam te noemen heeft de voorzitter van Steenbergen gis teravond fel uitgehaald naar voetbalvereniging Steen. Voor zitter Baten beklaagde zich er tijdens de sectorvergadering in Hoogerheide over, dat hij op een brief geen reactie heeft gekre gen van de KNVB. Na afloop van de wedstrijd in de vierde klasse zondag tussen Steen en Steenbergen op 10 sep tember 2000 werd Baten naar eigen zeggen door de beschon ken voorzitter van Steen, Jan Pleunis, uit de bestuurskamer verwijderd. Zijn vrouw werd volgens hem in de kantine tij dens het halen van een ijsje be tast door supporters en de andere aanwezige vrouwelijke supporters van Steenbergen werden uitgemaakt voor 'hoe ren'. De voorzitter van de vergade ring, Veldhuis, en districtsma nager Jagt waren geschrokken van het verhaal van Baten. Veldhuis: „Als de situatie is zo als u hem schetst, bied ik mijn excuses aan." Jagt: „Ik vrees dat uw brief in een tuchtdossier te recht is gekomen en dat u daar om geen reactie hebt gehad." Baten werd uitgenodigd na de vergadering zijn relaas bij Jagt verder toe te lichten. Steen-voorzitter Jan Pleunis was gisteravond thuis in Sint Jansteen verbijsterd na het ho ren van de aantijgingen van Ba ten en ontkende alles. „Die man is compleet gek. Hij vertelt gro ve leugens. Hij maakt ons bij de andere verenigingen het hele seizoen al zwart. Dat begin ik beu teraken." Rotte vis De lezing van Pleunis over de problemen na de wedstrijd Steen-Steenbergen (2-1) wijkt volledig af van die van Baten. „De trainer, hulptrainer en een speler van Steenbergen werden van het veld gestuurd door de scheidsrechter. Op de tribune had die voorzitter de scheids rechter de hele wedstrijd voor rotte vis uitgemaakt." „Na de wedstrijd zag ik de bui al hangen en toen heb ik gepro beerd de boel te sussen. Daar had ik wel wat hulp bij kunnen gebruiken, maar de enige bij Karting Middelburg. Bedrijvencompetitie. Vijf tiende race: 1. Hoondert Racing 's-Hee- renhoek, 2. Pannekoekhuis Dishoek, 3. Technomarine. Snelste tijd: Sylvano van Sprundel in 36.65 seconden. Katchanov, de jonge asielzoe ker binnen de gelederen van de Turncombinatie, toonde aan ondanks minder trainingsuren bij de besten mee te kunnen. Hij werd achter Bouwens tweede. Boris Gorissen werd tweede op niveau 6c. Lichelle Wong van cle Turncombinatie behaalde een prima resultaat in de voorron den voor het NK. De turnster uit Prinsenbeek werd in de catego rie pupillen 2 tweede, genoeg voor rechtstreekse plaatsing in de halve finale. Nog meer succes voor de Turn combinatie was er op het niveau Instap met Michelle van Ostaij- en die vierde werd. Moniek de Bruine vanMTV'69/Tumschool Zeeland haalde in dezelfde ca tegorie de negende plaats. Beide turnsters bereikten daardoor ook de halve finale. Ook Daphne Bijkerk van Turn school Zeeland wist zich te plaatsen voor de volgende ron de. Charita Jansen deed dat met een zesde plaats, Jessica van Os- taijen en Bianca Mouwen met een tiende en veertiende plaats. Roeien drage van Baten was dat hij het vuurtje opstookte. Op een gege ven moment kwam de verzorger van Steenbergen aanlopen en die goot zijn waterzak leeg over twee bestuurders van ons." „De supporters van Steenber gen hebben onze grensrechter de hele wedstrijd lopen koeio neren. Zelfs zo erg, dat hij na de wedstrijd onwel is geworden. De scheidsrechter heeft zijn be klag gedaan bij de KNVB, maar er is niks gebeurd. Die scheids rechter is nu gestopt met fluiten door die voorzitter." „We hebben later geprobeerd het uit te praten met Steenber gen. Ergens tussen Steen en Steenbergen. Maar op onze brief hebben we geen reactie ge kregen." Volgens Baten zijn de andere elf ploegen in de vierde klasse 'als de dood om naar Steen te gaan'. Belachelijk, vol gens Pleunis. „We kunnen pri ma opschieten met de andere ploegen." VLISSINGEN - De schakers van Middelburg hebben zich ten koste van SVWZV geplaatst voor de finale van de districts beker. Daarin moet het aantre den tegen het verrassende De Zwarte Dame uit Kruiningen. De kwartet van de hoofdstede lingen speelde gelijk tegen de ploeg uit Oostburg, maar omdat de Middelburgers aan de hoog ste drie borden beter presteer den gaan zij naar de finale. Marius van Alphen van Middel burg moest het op het eerste bord opnemen tegen Neder lands jeugdkampioen Koen Leenhouts. Leenhouts bereikte een gewonnen eindspel, maar liet dat nog verzanden in remise Wout van Wijnen kwam op het tweede bord niet verder dan re mise tegen Jonathan Andeweg. Maarten Westerweele kwam op bord drie al snel een kwaliteit voor tegen Johan de Meester en won gemakkelijk. Op het vierde bord veroverde Frans Rikuma- hu tweepionnen tegen Adriaan Oosters, Hij gaf echter een vol stuk en een pion weg. en moest zich tevreden stellen met remi- gel (Beatrix Eindhoven). M18 1x: Kristel Lap (Drie Provinciën). M18 2x: Kristel Lap, Fiona Schepers (Drie Provinciën). Mix 2x: Inger de Langen, Marius Klab- bers (Breda). Mix c4x: Jaap Zaltbommel, Iris Achterhof, Barbara van Kemp, Marko Karreman (Scaldis Goes). 2 kilometer. Jeugd. J16 2x: Thijs Vonk, Stijn van Soest (Scaldis Goes). Volwas senen. H 1x: Marius Klabbers (Breda). Goes. Regiowedstrijden Scaldis. 500 meter. D c4x: Beatrix Eindhoven. H 1x: Stefan Laureijsen (TorTilburg). H2x: Ste fan Laureijsen, Stefan de Beer (Tor Til burg). Hc 4x: TorTilburg. J141x: Aeneas Roermond. J14 2x: Coen Dieleman.René Bos (Honte Middelburg). J14 c4x: Stijn van Soest, Tim Kempees, Maarten Groe- neweg, Noortje Maas (Scaldis Goes). J16 1x: Stijn van Soest (Scaldis Goes). J16 2x: Breda. J16 c4x: Breda. J18 lx: Jeroen Maas (Tor Tilburg). J18 2x Sander Kos ters, Guido Hermans (Breda). M14 1x: Marjolein Koggel (Beatrix Eindhoven). M14 2x: Iris van den Broek, Willemijn Schless (Aeneas Roermond). M14 c4x: Femke Alberts, Roz. Achterhof, Emma Ri chel, Irene Dousma (Scaldis Goes). M16 1x: Anna Dieleman (Honte Middelburg). M162x:EmmelyTreffers, Marjolein Kog- CADZAND - Cadzand was gis teravond vrijwel de hele wed strijd beter in het duel met We meldinge. Toch bleef de score in balans: 2-2. De thuisclub moest zelfs tien minuten voor tijd nog een 2-1-achterstand wegwer ken. De wedstrijd, voor de competi tie in de vierde klasse van het zaterdagvoetbal, was hoogst vermakelijk. Beide ploegen speelden op de aanval, waar door er veel kansen vielen te no teren. „We werden alleen nogal benadeeld door de scheidsrech ter", zo viel in het Cadzand- kamp te beluisteren. Zo werd de strafschop van We meldinge (John Mol zorgde voor 0-1) fel betwist. Johnny van de Voorde zorgde na de pauze wel voor 1-1maar daarna sloeg We meldinge uit een counter weer toe. Freddie van der Sluys te kende voor de nieuwe voor sprong van Wemeldinge. Maar uiteindelijk was er toch gerech tigheid. Angelo Martelé zag eerst een doelpunt afgekeurd, daarna schoot hij Cadzand op gelijke hoogte: 2-2. ALKMAAR - Jack Marijs van Sportschool Be-fit uit Middel burg is in Alkmaar Nederlands kampioen powerliften voor Masters (veertigplus) gewor den. Marijs tilde met de squat (310), bankdrukken (180) en deadlift (290) in totaal 780 kilo. Bij de squat en de deadlift ves tigde hij nieuwe Zeeuwse re cords in de klasse voor veertig- plussers. Sportuitslagen Lucky Day, 24 april: 2-5-6-18-19-21-28-35-36-41-45-46-52-54- 55-60-64-69-73-80. Tafeltennis Osaka. WK, landentoernooi. Mannen, eerste divisie, groep H: België - Neder land 3-0. Podpinka - Heister 22-20 21-15, Philippe Saive - Keen 21-19 21-17, Brato- nov-Yu 21-17 21-16. Eindstand: 1. België 2-4, 2. Nederland 2- 2, 3. Slowakije 2-0. Nederland naar tus- senronde. Tennis Barcelona. Mannen, 2,5 miljoen gulden. Eerste ronde: Balcells (Spa) - Di Pasqua- ke (Fra) 6-2 6-2, Puentes (Spa) - Vicente (Spa) 7-5 6-3, Sanguinetti (Ita) - Gonzalez (Chl) 3-6 6-3 6-0, Kratochvil (Zwi) - Gaudio (Arg/12) 6-0 6-3, Costa (Spa/16) - Dosedel (Tsj) 6-4 5-7 6-4, Kratochvil (Zwi) - Gaudio (Arg/12) 6-0 6-3, Rosset (Zwi) - Ljubicic (Kro) 5-7 7-6 6-3, Luzzi (Ita) - Acasuso (Arg j 6-0 6-3, Robredo (Spa) - Mirnyi (WRu) 6- 2 7-6, Portas (Spa) - Arazi (Mar) 3-6 6-4 7- 5, Coria (Arg) - Lopez (Spa) 6-7 6-4 7-5. Turnen Haarlem. Kwartfinales meisjes voor plaatsing NK. Instap. 4. Michelle van Os- taijen (Turncomb. Koudekerke/Bergen op Zoom) 35.675; 9. Moniek de Bruine (MTV/TSZ) 32.975; 15. Sanne Donker (TCKB) 31.800; 17. Daphne Bijkerk (TSZ- /MTV) 31.600; 20. Dewie Venselaar (TCK) 30.950; 21. Elze van Leest (EMM) 32.400; 27. Shirley Ornek (TCKB) 29.300. Pupil 2. 2. Lichelle Wong (TCKB) 36.550; 6. Chari ta Jansen (TCKB) 35.100; 7. Cecile van Leest (EMM) 34.325; 10. Jessica van Os- taijen (TCKB) 34.500; 14. Bianca Mouwen (TCKB) 33.200. Senior. 25. Stefanie de Krijger(EMM) 31.400. woensdag— BB Biljarten Driebanden toernooi Colijnsplaat 403. Finale. Locatie: Café Juliana in Colijns plaat. Aanvang: 19.00 uur. Micha-toernooi. Derde ronde. Locatie: Snackbar Micha in Wemeldinge. Aan vang: 19.30 uur. MIDDELBURG - De karters van Hoondert Racing hebben de vijftiende race van de Zeeuwse bedrijvencompetitie gewonnen. Hoewel de ploeg in het begin van de wedstrijd een ronde ach terstand opliep op Pannen koekhuis Dishoek, wist Hoon dert Racing toch als eerste te fi nishen. Klassementsleider Pan nenkoekhuis Dishoek werd tweede, Technomarine derde. De snelste ronde kwamn op naam van de 11-jarige Sylvano van Sprundel van Hoondert Ra cing, die 36.65 liet noteren.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 25