Oostkapelle stijgt met stip Veere morst dure punten B Terugval Kloetinge zet door PZC PZC Doelman houdt Hoek op de been Nieuwdorp zeker van nacompetitie 15 Walcherse hoofdklasser doet goede zaken in de strijd tegen degradatie Kloetinge geeft voorsprong weg Titel gloort voor ASWH sbw maandag 23 april 2001 door Rudy Boogert OOSTKAPELLE - Als alarmfa se één intreedt, is Oostkapelle op z'n best. De Walcherse hoofdklasser verschafte zich zaterdag lucht in de strijd tegen degradatie door concurrent Ko zakken Boys met 3-1 terug te wijzen. Daardoor nestelde de ploeg van trainer Stoffel Schip per zich boven de rode degrada- tiestreep. In de slotfase van de competitie wordt Oostkapelle wel vaker op het laatste moment wakker. „Dat hebben we in het verleden bewezen", benadrukte Stoffel Schipper. Vorig jaar pakte de ploeg de laatste periodetitel en stootte meteen door naar de hoofdklasse. Twee jaar daar voor speelde Oostkapelle zich in een nacompetitie voor degrada tie veilig in een driekamp met Roda Boys en Yerseke, „Ik zeg VLISSINGEN -De voetbalsters van Kloetinge verspeelden in de tweede klasse een 3-0-voor- sprong tegen De Meeuwen. Het duel eindigde in 3-3. In de eerste klasse kwam Oost kapelle niet in actie. Titelcon- current 't Zand won met 0-2 van hekkensluiter Tricht, waardoor de Tilburgse formatie nu drie punten voorsprong heeft op Oostkapelle. Kloetinge-Meeuwen 3-3: De thuisploeg was in de beginfase feller. Meeuwen creëerde uit stilstaande fasen scoringskan sen, maar de 2^-0 bij rust door treffers van Tina Dujacovic en Anne Rooze was niet onver diend. Toen het tien minuten na mst ook nog 3-0 werd door Em my Molhoek, leek Meeuwen ge slagen. Vijf minuten later tekende Mi randa Cijvat toch voor 3-1. Na dat Rooze vervolgens een ideale kans op 4-1 had gemist, werd Meeuwen steeds sterker. Via twee treffers van Cijvat werd het 3-3 en de thuisploeg mocht in de laatste vijf minuten nog blij zijn, dat het daarbij bleef. niet dat het weer lukt, maar ik heb goede hoop." De twintig punten die Oostka pelle tot nu toe bijeensprokkel- de, zijn daarvoor waarschijnlijk niet voldoende. Sinds de invoe ring van het driepuntenysteem (in het seizoen 1995/1996) was een totaal van 28 punten het mi nimum voor directe handhaving (elfde plaats) in de zaterdag hoofdklasse. Voor een promo- tie-/degradatieduel (twaalfde plaats) was het minimum 24 punten. Er is zelfs een aantal ploegen dat met dertig punten direct degradeerde. Maar Oostkapelle geeft zichzelf - met de wedstrijd tegen hek kensluiter Rijsoord komende zaterdag in het verschiet - een goede kans het verblijf op het hoogste amateurniveau te ver lengen. Daarna volgen Hoek (thuis) en Sparta Nijkerk (uit) nog. Goede voorbeeld „Bovendien geeft deze overwin ning het nodige zelfvertrou wen", oordeelde Harro Haze laar na afloop. De aanvoerder van Oostkapelle gaf zaterdag zelf het goede voorbeeld door al na anderhalve minuut de ope ningstreffer voor zijn rekening te nemen. Jean-Paul Mulder zette de aanval op, Feriy Alfons bediende Hazelaar bij de twee de paal op maat voor diens acht ste competitietreffer: 1-0. De aanwezigheid van Mulder was opnieuw van cruciaal be lang voor Oostkapelle. Vorige week zorgde hij met zijn inval beurt tegen Beursbengels (1-1) al voor een energie-injectie. Te gen Kozakken Boys drukte de rauwdouwer wederom zijn stempel op de wedstrijd. De de fensie van de Werkendamse ploeg had handenvol werk aan de havenwerker, waardoor zijn collega-aanvallers meer speel ruimte kregen. Hazelaar: „Mulder kan oorlog maken in de aanval en een bal vasthouden. Dat geeft onze ver dediging lucht. Dat was de laat ste weken het euvel. De ruimtes tussen de linies waren te groot en het kostte te veel kracht om die meters te overbruggen. We konden elkaar vandaag weer eens oppeppen. Dat miste ik i doorWim Broekhoven I VLISSINGEN - Nummer twee 1 Veere verspeelde in de tweede i klasse door een 3-2-nederlaag I tegen Kogelvangers zo goed als zeker het kampioenschap. Ivop- I loper SSV'65 won met 3-1 van 's-Heer Arendskerke, waardoor de Goese formatie met nog twee wedstrijden te spelen vier punten voorsprong heeft op Veere. Met de 2-1-nederlaag tegen Ril- landia viel het doek inde tweede klasse voor Bruse BoysHet duel om de tweede degradatieplaats tussen Tholense Boys en Yerse ke werd met 3-1 gewonnen door de Thoolse formatie. SSC'55-Terneuzense Boys 1-0: In de laatste minuut van de eer ste helft, waarin de thuisploeg meer balbezit had, kwam SSC'55 door Jacco de Roon op 1-0. Terneuzense Boys ging na de rust op zoek naar de gelijk maker, maar de echte kansen waren nog voor de thuisploeg. Kogelvangers-Veere 3-2: Edwin van Tatenho ve schoot vij f minu ten voor rust Veere naar 0-1, maar de net ingevallen Rob de Braberkon nog voorrust voor 1- 1 zorgen. Jacco van der Giessen tekende vijf minuten na de rust SPORTREDACTIE tel: (0118) 484454 J.M. Dagevos (chef) J.F.D. Bakker (coördinator zuid) K.L. de Vries (coördinator midden) R.H.N. Boogert (coördinator noord) B.C.P.M. Goorden E.M.S. Pentury S.E. Remijnsen Oostsouburgseweg 10 Postbus 18 4380 AA VLISSINGEN Tel: (0118) 484000 Fax: (0118) 470102 e-mail: sport@pzc.nl Internet http://www.pzc.nl e-mail: redactie@pzc.nl f 1 flSH SB1 M Kies ook voor Zeeuws Groen, de groene stroom van Zeeland. Ga naarwww.zeeuwsgroen.nl of bel 0800 - 5150. eveneens de laatste tijd. Daar was ik zelf ook debet aan. Je had gewoon genoeg aan jezelf. Ik moest veel meters maken en dan heb je de lucht niet meer iemand anders scherper te maken." De vroege voorsprong was een fikse streep door de rekening van Kozakken Boys. De ploeg startte woest. Het zette Oostka pelle meteen met de rug tegen de muur. Ook na de eerste tegen treffer zocht de ploeg weer het doel van Luc de Roos. De doel man pareerde een vlammend af standschot van Hans Brouwers en kreeg bij een corner hulp van Stefan Meerman op de doellijn. En even later ook van Dennis But. De tweede aanval van Oostka pelle, na tien minuten, zette echter de rem op de aanvals- drang van de 'Kozakken'. Roel Latuheru stuurde linkeraan valler Wilfred Schipper de diep te in. Die schudde Arnold Visser (die direct daarna gewisseld werd) van zich af en schoof de bal onder doelman Edwin van Zwieteren binnen: 2-0. Twee kansen, twee doelpunten. Het kon niet op voor Oostkapel le. De honderd-procentscore werd tien minuten later echter verkwanseld, toen Wilfred Schipper een opgelegde kans op 3-0 miste. Maar vijf minuten voor de rust besliste Oostkapel le het duel in een vroeg stadium. Roel Latuheru schoot van zes tien meter op het doel en door dat een verdediger de bal tou cheerde, zeilde de bal in mooie parabool over Van Zwieteren: 3- 0. Tactisch In de tweede helft maakte Ko zakken Boys snel 3-1 via Leon Elands, maar de overwinning van Oostkapelle kwam geen moment meer in gevaar. „We hebben het tactisch goed ge speeld", vond trainer Schipper. „Mulder diep in de spits; Wil fred (Schipper) en Harro (Haze laar) daar omheen. Daarbij hadden we in het begin de maz zel dat Luc (de Roos) alles pakte. Maar met een fitte Mulder had den we vandaag wel zes doel punten gemaakt." Oostkapelle - Kozakken Boys 3-1 (3-0). 2. Harro Hazelaar 1-0, 10. Wil fred Schipper 2-0,40. Roel Latuheru 3-0, 52, Leon Elands 3-1. Scheids rechter: G. A. Breugem ('s-Graven- hage). Gele kaart: Jean-Paul Mulder, Roel Latuheru, Ricardo Schipper (Oostkapelle), Gerard den Haan, Barney Raaymakers, Jos van Rijsivijk (Kozakken Boys). Aantal toeschouwers: 450. Oostkapelle: Luc de RoosJoel Pat- tenier, Francis Langemaire, Edwin Meerman, Stefan MeermanFerry Alfons, Roel Latuheru, Dennis But; Harro Hazelaar, Jean-Paul Mulder (74. Ricardo Schipper), Wilfred Schipper. Oostkapelle-speler Dennis But (rugnummer 5) wurmt zich tussen medespeler Roel Latuheru en tegenstander Marcel Koman (rugnummer 7) door. foto Lex de Meester voor 2-1. Opnieuw Van Taten- hove maakte een kwartier latei- gelijk, waarna het aandringen de Veere vlak voor tijd tegen een vlijmscherpe counter opliep. Van der Giessen werd onderuit gehaald door doelman El Bek- kaoui, waarna Edwin Veldman vanaf elf meter de titelaspira- ties van Veere in puin schoot. Dauwendaele-Arnemuiden 1- 2: De bezoekers namen voor de rust via treffers van Cor Schroe- vers (twaalfde minuut) en Leon van Belzen (valk voor rust) een verdiende 2-0-voorsprong. Een kwartier voor tijd tekende Ed win Leonart voor 1-2, maar ver der kwam de thuisploeg in deze sportieve wedstrijd niet. Tholense Boys-Yerseke 3-1: De bezoekers kwamen via Bart van Steveninck - hij nam een voor zet ineens op de slof - op 0-1, maar die voorsprong ging vlak voorrust binnen 120 tellen weer verloren. Rick van de Velde en Johan Schot velden het vonnis. Yerseke drong na rust aan. Het nam steeds grotere risico's en tien minuten voor tijd werden die via Simon Jansen afgestraft. Bruse Boys - Rillandia 1-2 (1-2). IS. Mechmet Dolma 0-1, 20. Jakob van den Berge 1-1, 26. Michel Anusic 1- 2. Scheidsrechter: G.W'isse (Koude- kerke). Gele kaart: Mujo Avdic, Ralph van den Ouden, Martin van den Berge (allen Bruse Boys). Aan tal toeschouwers: 150. SSV'65 - 's-Heer Arendskerke 3-1 (1-1). 29. Marco Goedegebure 0-1, 33. Serge Barrevoets 1.-1, 78. Ri chard Hardebol 2-1, 84. Raymond Mohr 3-1. Scheidsrechter: J. Pen ning (Hendrik-Ido-Ambacht). Gele kaart: Armando Probert (SSV'65), Walter de Kok, André Tange, Stefan van Sabbeh en Hans Tolhoek (allen 's-Heer Arendskerke). Aantal toe schouwers: 125. (Advertentie) door Jan Dagevos KLOETINGE - Voor Kloetin ge dreigt het seizoen in mineur te eindigen. De Bevelandse hoofdklasser, die in de eerste competitiehelft de overwin ningen aaneenreeg, is met de finish in zicht van slag. Zater dag leed Kloetinge de vierde achtereenvolgende nederlaag: 1-2 tegen Sparta Nijkerk. Het zal voor de formatie van trainer Diederik Hiensch nog een hele toer worden om de doelstellingen te verwezenlij ken. De vijfde plaats staat plots op de tocht, terwijl het beoogde puntentotaal van 41 ook verder weg lijkt dan ooit. Kloetinge heeft na 22 duels nu 36 punten en voelt de hete adem van Huizen en Hoek in de nek. De trainer liet zich zaterdag echter geen crisis aanpraten. Hij bleef de rust zelve en sprak louter zalvende woorden. „We hebben de afgelopen weken natuurlijk niet tegen de minste tegenstanders gespeeld", sprak hij vergoelijkend, hier bij verwijzend naar de duels met koploper AS WH 1-0-ver- lies) en nummer drie Sparta Nijkerk(3-0 en 2-1). „Maarwe staan nog steeds vijfde, zoals dat het gehele seizoen al het geval is. Het is nu zaak om dat niet meer weg te geven." De trainer heeft er alle ver trouwen in dat dit ook niet zal gebeuren. Kloetinge krijgt in de slotfase van de competitie immers met klusjes (Huizen, Kozakken Boys, Beursbengels en Achilles Veen) te maken die afgaande op de pikorde in de hoofdklasse B te doen zijn. Hiensch: „Als je het seizoen tot nu toe analyseert, dan blijkt dat we ons tegen de ploegen die nu onder ons staan heel volwassen hebben gedragen. Met uitzondering van Hoek hebben we die allemaal ver slagen. Het verschil in kwali teit kwam steeds tot uitdx-uk- king. We moeten nu zorgen dat we ons aan het slot ook vol wassen opstellen. Dan ben ik ervan overtuigd dat we vijfde worden en automatisch ook die 41 punten halen. Ja, en dan is het seizoen gewoon ge slaagd." Servet Dan ook zal blijken dat deze jaargang niet veel afwijkt van die van vorig jaar. Kloetinge mag dit derde jaar in de hoofd klasse dan volgens Hiensch iets volwassener zijn gewor- Kloetinge-spits Erik de Groene (rechts) kopt de eretreffer van Kloetinge in het doel van Sparta Nij- kerk-doelman Sven Onland (links). Aanvoerder Marco Elders kan dat niet voorkomen. foto Willem Mieras den, de ploeg is nog altijd te groot voor het servet en te klein voor het tafellaken. Want tegen de toppers ASWH, Spakenburg, Sparta Nijkerk en Bennekom werden slechts vier van de 36 punten gehaald. Hiensch: „Tot de winterstop hebben we boven verwachting gespeeld en dan kweek je extra hoge verwachtingen, maar die vijfde plaats is dé plek waar we thuishoren." Misschien had er nog wel iets meer ingezeten als Kloetinge niet door onophoudelijk bles sureleed was getroffen.,De te rugval heeft natuurlijk wel zijn redenen", zei Hiensch, „je mag het misschien niet als ex cuus gebruiken, maar ik heb natuurlijk wel ongelooflijk veel moeten schuiven. Na de winterstop hebben we tot nog toe niet één keer in dezelfde sa menstelling kunnen spelen." Ook zaterdag moest er weer geschoven worden, al had het dit keer niks met blessures te maken. Kloetinge kon niet be schikken over libero Jeffrey van de Velde, die een schorsing van één wedstrijd uitzat. Hier door vormden Björn Lange- veld en Emiel Dorst het hart van de defensie. Hoewel dit ge legenheidsduo weinig kansen weggaf, werd Van de Velde no de gemist. De aanvoerder is vaak in staat om Kloetinge ook nog van aanvallende impulsen te voorzien. Ritme Op het middenveld van Kloe tinge vierden Niels Lodewijk en Marcel Lourens hun rentree in de basis. Al spoedig bleek echter dat zij net als Jordy Bakker (hij stond dit keer linksbuiten) nog ritme tekort komen. Kloetinge had daar door nimmer grip op de wed strijd en lag voortdurend onder bij Sparta Nijkerk. De opponent was op alle fronten een klasse beter: technisch en tactisch. De ploeg tikte de bal vrolijk rond en wachtte gedul dig op de kansen. Die kwamen er, al kreeg het hierbij wel de medewerking van de thuisclub. Zo greep Ar no Melaard in de 25e minuut weifelend in, waardoor Mar- tijn de Jonge zomaar raak kon schieten. In de tweede helft wierp Rien de Bruine in de 65e minuut de bal bij een ingooi in de voetenvan tegenstander Ruben de Goede, die vervol gens doeltreffend uithaalde: 0- 2. De wedstrijd was gespeeld. Slechts Erik de Groene zorgde in de slotfase met een schot op de lat en een rake kopbal (1-2) nog voor enige opwinding. „De beste ploeg heeft vandaag gewonnen", erkende Diederik Hiensch. Kloetinge-Sparta Nijkerk 1-2 (0-1 25. Marlijn de Jonge 0-1, 65. Ru- bende Goede 0-2,88. Erik de Groe ne 1-2. Scheidsrechter: B.R. Blom jr (Gouda). Gele kaart: Ronald Zuijdwegt (Kloetinge). Aantal toeschou wers: 500. Kloetinge: Mark Smeding; Rien de Bruine, Björn Langeveld, Emiel Dorst, Arno Melaard; Niels Lode wijk (60. Wouter Labrujère). Mar cel Lourens (85. Alex Lourens), Ronald Zuijdwegt; Wïlco de Valk, Enk de Groene, Jordy Bakker. door Koen de Vries BENNEKOM - Nee, Jurgen Bel- paire is nog niet de oude. De kee per van Hoek klaagt over gebrek aan ritme en zwakke spieren in beide benen, nadat hij die eind vorig seizoen brak in dienst van RBC. Desondanks was de Belg zaterdag de held van Hoek. Met een aantal flitsende reflexen hield hij zijn ploeg op de been in het met 3-2 gewonnen duel bij Bennekom. Daardoor bleef de hoop op het behalen van de der- de-periodetitel levend. Na afloop legde hij het allemaal nog eens fijntjes uit. De schoten die hij uit zijn doel ranselde, zag hij al van verre aankomen en daardoor had hij tijd genoeg om te reageren. Maar die onver wachte schoten, daar heeft hij nog geen antwoord op: nog te weinig explosiviteit in de be nen. Belpaire had zaterdag daarom hulp gehad van 'dame Fortuna', zoals hij het zelf zei. Hij refereerde daarbij aan een schot van Bas van Londen, diep in de tweede helft, dat bijna de 3-3 opleverde. De poeier die on verwacht opdook vanuit een woud van lichamen, werd niet door de doelman, maar door de lat gekeerd. Volgend jaar keept Belpaire ze ker nog voor Hoek. „Ik heb mijn ja-woord al gegegeven. Ze heb ben me na mijn blessure perfect opgevangen. En ik heb nog een jaar in de hoofdklasse nodig om op niveau te komen", vond de doelman. Hoek mag het hopen, want ook een Belpaire in Benne kom-vorm kan de club heel wat punten opleveren. Stortvloed Laatste man John Bentschap Knook stond zaterdag aan de basis van het openingsdoel punt. Hij liet in de twintigste minuut een stuitend schot los, dat door doelman Hekman werd gelost. Dave Gijsel was als eerst bij de rebound en schoot raak: 0- 1. Bennekom antwoordde met een stortvloed aan aanvallen, die wonderwel geen treffer op leverde. 01: Belpaire was op zijn hoede, of de Bennekom-aanval- lers - waaronder het gevreesde koppel Van Meegdenburg-Van Meerveld - lieten opgelegde kansen liggen. Net toen de storm geluwd leek, sloeg de thuisploeg toe. In de slotminuut van de eerste helft schoot eerst uitblinker Ivo den Bieman de bal over Belpaire na slecht wegwerken van de Hoek- defensie en vervolgens maakte Hoek-verdediger Franki Standaert op zijn 3 le verjaardig een pupillenf out door de bal on nodig te verspelen. Van Meeg- denburg maakte 2-1 „Gelukkig was het toen rust", analyseerde Hóek-trainer An- gelo Nijskens. „Er sloop gemak zucht in de ploeg. Het was een mooi moment om de zaken recht te zetten. De tweede helft heb ben we op karakter naar onze hand gezet." In het tweede deel van de wed strijd gaf een hard werkend Hoek inderdaad veel minder kansen weg dan voor rust, al ge beurde dat niet met oogstrelend voetbal. Een ingestudeerde pa troon leverde gelijkmaker op. Een strakke corner leek op Bentschap Knook af te zeilen, maar als een duveltje uit een doosje was Patrick Naudts daar om de bal in te koppen: 2-2. De 2-3 was een product van de Hoekse agressie. Bennekom kreeg de bal door fel storen van Barry van der Hooft en Davè Gijsel - Ronald van Sliedregt was ziek thuisgebleven - niet weggewerkt, waardoor invaller Arjan Koopmans de bal in het door Hekman onnodig verlaten doel kon werken. Intussen hadden Belpaire en Wesley Roman Hoek op de been gehouden. Belpaire met zijn re flexen en Roman die een schot vlak voor de doellijn wegwerk te. „Het was wat mij betreft een waardeloze wedstrijd", vond Bentschap Knook. „Maar aan de andere kant is het heel knap dat we gewonnen hebben. We trainen door alle blessures nog met een man of acht." Bennekom-Hoek 2-3 (2-1). 20. Dave Gijsel 0-1, 42. Ivo den Bieman 1-1, 44. Dennis van Meegdenburg 2-1. 49. Patrick Naudts 2-2, 65. Arjan Koopmans 2-3. Scheidsrechter: P. van Beelen (Malckum). Gele kaart: Arjan Koopmans (Hoek). Aantal toeschouwers: 500. Hoek: Jurgen Belpaire; Geert Bos- schaart, John Bentschap Knook, Franki Standaert, Frank de Wispe- laere; Bart Poppe, Patrick Naudts (60. Arjan Koopmans), Wesley Ro man, Ramazan YurukBarry van der Hooft (84. Angelo Nijskens), Da ve Gijsel. doorWim Broekhoven VLISSINGEN - De Valkenisser derby tussen Meeuwen en VCK eindigde in de derde klasse A op 1-1. Heinkenszand won met 1-0 van Bevelanders en speelde zich daarmee definitief in veiligheid. Dat geldt ook voor Kruiningen, dat DFS met 1-0 klopte. Nieuw dorp is na de 3-1-winst op Apol lo zeker van deelname aan de nacompetitie. GPC-Serooskerke 1-1: In een magere wedstrijd kwam Se- rooskerke acht minuten voor rust iets tegen de verhouding op 0-1 via Marcel Vader. Een kwar tier voor tij d tekende Jeroen van Ommen uit een vrije trap van uitblinker Leo de Groot voor de verdiende gelijkmaker. WIK'57-AZW 2-3: Binnen een halfuur stond de kampioen op 0-3 door treffers van Jaap den Doelder, Marco Bolleman en Patrick Baumgarte. Na de rust kwam de thuisploeg via Elmar Verhage en Dominique van Dooren terug tot 2-3, maar ver der liet de freewheelende kam pioen het niet komen. Meeuwen-VCK 1-1: Het met de gradatie bedreigde VCK nam na 22 minuten via een vrije trap van Dankfried Verhage een 1-0- voorsprong en vijf minuten voor tijd schoot Hugo Meulblok de thuisploeg, die op jacht is naar een periodetitel, langszij. Nieuwdorp-Apollo 3-1: Ramon Uytterhoeve tekende uit een strafschop in de eerste minuut na rust voor 0-1, maar Peter Kastelein kopte acht minuten later Nieuwdorp al naar 1-1. De thuisploeg drukte daarna door: Joost Polderdijk zorgde na twintig minuten voor 2-1 en met een knal in de kruising besliste Fersujan Selim zeven minuten voor'tijd de wedstrijd definitief? Heinkenszand-Bevelanders 1- 0: De thuisclub was de eerste helft sterker en de ploeg kwam via Remco van der Does na twintig minuten verdiend op voorsprong. Bevelanders drong na rust aan, maar de Noord-Be- velandse formatie bleek in de spannende slotfase niet in staat de verdiende gelijkmaker te produceren. Kruiningen - DFS 1-0 (0-0). 70. Gert-Jati Poley 1-0. Gele kaart: Ro nald Braam en Remco Rotte (DFS), Ewout Dek (Kruiningen). Scheids rechter: A. Nieuwenhuijze (Yerse ke). Aantal toeschouwers: 175. Derde klasse B Zwaluwe-WHS 0-4: De thuis ploeg liet in de eerste twintig minuten diverse opgelegde kan sen onbenut. Volledig tegen de verhouding kwam WHS prompt via Patrick Ketting op 0-1. Vijf minuten na de rust werd het 0-2 door Mosselman, waarna Zwa- luwe meteen geklopt was. In de laatste tien minuten liep het be tere WHS nog uit naar 0-4 door doelpunten van opnieuw Ket ting en William Vroegop. NOAD'67-The Gunners 0-3: In de eerste helft kon de thuisploeg het tempo nog aardig bijbenen en eigenlijk had Corné de Frel NOAD op voorsprong moeten schieten. Na cle pauze was The Gunners de betere ploeg. Chris- pina tekende na een kwartier voor 0-1 en Maaskant in de laat ste tien minuten met twee tref fers voor 0-3. VLISSINGEN - Eén moment van onachtzaamheid brak Hui zen zaterdag op in het duel met koploper ASWH. John Verbaan tekende kort na rust voor de eni ge treffer en bracht zijn club daarmee een stap dichter bij de titel in de hoofdklasse B. Spakenburg voltrok het vonnis over Rijsoord (4-0), dat na een éénjarig verblijf op het hoogste amateurnivèau degradeert. ASWH - Huizen 1-0 (0-0). 47. John Verbaan 1-0. Scheidsrechter I. Roe land (Sleeuwijk). Aantal toeschou wers: 1000. GVVV - Beursbengels 2-1 (2-1). 3. Paul Malherbe 1-0,26. Keli Aikawa 2-0, 33. Achmed Kandhai 2-1. Scheidsrechter J. Hoekstra (Sint- Nicolaasga). Gele kaart: Germain Poepon (Beursbengels), Walter van Ommeren, Paul Malherbe (GVVV). Aantal toeschouwers: 400. Spakenburg-Rijsoord 4-0 (2-0). 6. Richard Pietersen 1-0, 41. Patrick Leeflang 2-0, 70. Paul Lieftink 3-0 (strafschop), 79. Paul Lieftink 4-0. Scheidsrechter P. Drost (Leusden). Gele kaart: Casper Westerveld (Rijs oord). Rode kaart: Jan-Willem van der Pol (Rijsoord), Barry Tieleman (twee keer geel, Rijsoord), Frank- Gert Koelewijn twee keer geel, Spakenburg). Aantal toeschouivers: 900. Achilles Veen-Dovo 2-6 (1-2). 25. Mare Heimgartner 0-1, 33. Maarten van Gelderen 1-1, 44. Mare Heimgartner 1-2, 51. Mare Heimgartner 1-3, 52. Maarten van Gelderen 2-3, 70. Mare Heimgartner 2-4, 71. Johan Leidekker 2-5, 80. Jo han Leidekker 2-6. Scheidsrechter C. van Haaften (Kapelle). Gele kaart: Matthieu van Ingen, Klaas Klein (Dovo). Aantal toeschouwers: 200.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 35