scHooima t VRAAG MAAR/ 0111-402000 PZC M/hi/ps' ,cZiè///> ZZ/ki/m ZTZett/1 FAMILIEBERICHTEN 1(0118) 470100 Alles watje weten wilt over behandelingen, onderzoek, begeleiding en preventie van kanker BEL GRATIS 0800 022 6621 ZANDEE DE KUIJPER Plaats uw familie berichten in de PZC donderdag 12 april 2001 2: Koester de liefde die je krijgt boven alles. Lang nadat al je goud en voedsel en gezondheid zijn verdwenen, zal die nog beslaan. Bedroefd geven wij u kennis dat totaal onverwacht van ons is heengegaan mijn lieve, zorgzame moeder, dochter, onze zuster en tante JACOBA MECHEL1NA DE BREE Vlissingen Middelburg 5 augustus 1954 11 april 2001 Ruiger den Boer J. de Bree-Versluijs Marjan en ]an van Sabben-de Bree Wouter Saskia en Jan-|aap Middelburg, 11 april 2001. Correspondentieadres: Anjelierenlaan 93, 4382 VE Vlissingen De overledene is opgebaard in het rouwcentrum "Middelburg", Buitenhovelaan 1 te Middelburg, al waar gelegenheid is tot afscheid nemen op dinsdag 17 april van 12.00 tot 12.50 uur. Aansluitend zal om 15.00 uur de rouwdienst gehou den worden in de aula op de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waar na de begrafenis zal plaatsvinden. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de aula op de begraafplaats. -C/oeoe/ulover c/eyaroCoze&, voer/. c/& wind/tem zac/t/Mav me&. jVe/ zo ad zy/r d/vme/i, /naar zover ir-Ay> me/ ye/tomc/i. d/a/zti' /r Auy in my/r armen i/u/eda/w/i rru/n //eve- man/, onzeyyoec/e vader, mi/n/ieve zoon en sc/ioon- zoo/v o/r d& /ee//yz/van -ZÓyaar. Zy'n> com/ju/cr in stand- "Aye Zyri' óasyilaar aan c/e muur: zo "sid' &ost-Joa/ary. />//y ///ven &os/- Joa/u/ry ,/f/a Sder/r ff/dde/óary L/zi en /fa d/ris/ Oor/.-SouAu/y. a/nd 200/. Gorres/jonden/zeadres: <S/Ay f/tear Qoary/. Jzeme/diny/aan /2f 4388(9os/-Jba/asy We c/erna/iozal/.daa/windrn o/i za/erday'/a/ad om Zó. 00 uur in Ze/ crematorium aan/de Cfdcsic/y,- /e (9ude d/c/vendy'A 3 te ./ffiddedu./ry. Ara (//Zoo/i is- erzye/eyen/ieidtot condo/eren. ff/i: /jasyitaar A/y/z std. 4dacu/ye-ye/nid A/y// in onze /erin/uriaty. ,87n.e/.e - de/rit - cfda.//y - ///"da - c/f 'Cndy ffi/w - Jty/c/n - fT/u/s deyor/y', tevroey is van ons Aee/uyeyacm onze are/fe/de z/vayer en oom/ Zrra/i& 'Jaasa/ito ///■idC.J /7/ne/w enat Q)e//' ///oom. ////die enJ/aurens fif/ddd/ury 'Jy.tze en ancy. Gerisa f/f/iocA An.ocA AnocAi/uy. on A/eaoens door //eeltevroey/is. over/eden onze/yi/e codeyer S/rans/, /ve zader/ye missen/. 6o//(ya 's A.e/nioor e/e /.verAt/daats A/>roviu.cia./oIto omAootdie//.sten in/ Zee/and De dood is het doven van de kaars, I j omdat de ochtend is aangebroken. Heel erg verdrietig, maar zeer dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, en nog steeds voor ons betekent, blijft zij met heel veel goede en mooie herinneringen in onze gedachten. Helaas hebben wij veel te vroeg afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze moeder, oma, zus, schoonzus en tante MACHELINA MARINA SMIT-POLS 29 december 1946 10 april 2001 Krimpen aan den IJssel Temeuzen Terneuzen: Henk Smit Temeuzen: Ronald Smit Suzanne Smit-Hall Haley jordi Terneuzen: Jacqueline Smit Arjo Rouw Familie Pols Familie Smit Spaarnestraat 19, 4535 GS Temeuzen De rouwdienst zal worden gehouden op zaterdag 14 april om 10.00 uur in de Opstandingskerk, Bel- lamystraat 74 te Temeuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de Opstandingskerk. Wij hebben veel verdriet om het overlijden van onze lieve zwager en oom BART HOFF Hij is voor ons allen een trouwe vriend en kameraad geweest. Wij wensen Riet heel veel sterkte toe. Jo en Jo van Dijke Marco en Monica Ad en Karin jolanda en Armand Hector en Anne Patricio, Jocintha en Remco Te vroeg geroepen voor zijn laatste reis. Met veel verdriet geef ik u kennis van hel plotseling overlijden van mijn liefste man en beste vriend LEENDERT DIEPENHORST Leo Arnhem, 20 juli 1941 - Middelburg, 10 april 2001 Rie Diepenhorst-Schippers 4331 EX Middelburg Spuistraat 3 De crematieplechtigheid, waarbij u wordt uitgeno digd, zal plaatsvinden op zaterdag 14 april a.s. om 10.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Ou de Havendijk. Na afloop van de crematieplechtigheid is er gelegen heid de familie te condoleren in de condoleance ruimte van het crematorium. Geen bezoek aan huis. Diep geschokt en verdrietig zijn wij door het plotse ling overlijden van onze zwager en oom LEO DIEPENHORST echtgenoot van Rie Schippers 20 juli 1941 10 april 2001 Kamperland: Krijn Schippers Janny Wisse Atlanta: Karin en Erik Kamperland: Michael en Marijke Michelle 's-Heer Abtskerke: Ko Schippers t Ina Schippers-Lokerse Rotterdam: Kees en Esther Liza Breda: Hermien en Hans Utrecht: Leny Schippers Amsterdam: Elly Schippers Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van onze collega L. DIEPENHORST opleidingsmanager van de Rangenopleidingen van de Hogeschool Zeeland Hij zal in onze herinnering voortleven als een con sciëntieuze collega, wiens deskundigheid en betrok kenheid bij het nautische onderwijs wij zeer zullen missen. Onze gevoelens van deelneming gaan uit naar zijn echtgenote. Namens alle medewerkers van de Hogeschool Zeeland. L. N. Labruyère Voorzitter College van Bestuur Vlissingen, 11 april 2001. Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het onverwachte overlijden van onze collega L. DIEPENHORST opleidingsmanager Rangenopleidingen van het Maritiem Instituut "De Ruyter" van de Hogeschool Zeeland Wij zullen hem herinneren als een toegewijd collega met een grote deskundigheid binnen het nautisch onderwijs. Zijn verscheiden laat een leemte achter in ons midden. Onze gevoelens van medeleven gaan uit naar zijn echtgenote. Namens alle medewerkers, studenten en cursisten van het Maritiem Instituut "De Ruyter", D. Schipper Opleidingsmanager Vlissingen, 11 april 2001. Met ontsteltenis hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van ons bestuurslid en onze vertegenwoordiger naar de sectorraad HBO LEO DIEPENHORST Maandagavond was hij nog aanwezig bij het plat- formoverleg van de Algemene Onderwijsbond in Zeeland op de voor Leo zo bekende wijze: even wichtig, doordacht en betrokken. In onze herinne ring zal Leo voortleven als een gewaardeerd be stuurslid die gedurende de afgelopen jaren de belan gen van het onderwijs en specifiek zijn onderwijs sector zowel binnen het walchers overleg als elders goed wist te behartigen. District Walcheren van de AOb raakt een ankerpunt kwijt. Wij wensen zijn nabestaanden veel kracht en sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Namens hel district Walcheren van de Algemene Onderwijsbond Frits Witte, voorzitter Frens Lemeer, secretaris Tot onze ontsteltenis is onze goede buurman LEO DIEPENHORST plotseling overleden. Het kost ons moeite te bevatten dat hij nu niet meer in ons midden is. We wensen Rietje heel veel sterkte voor de komende periode toe. De bewoners van de Spuistraat, Middelburg Geschokt en verdrietig geven wij kennis van het plotseling overlijden van ons bestuurslid en haven commissaris dhr. LEENDERT DIEPENHORST (Leo) Leo is gedurende een groot aantal jaren bestuurslid van onze vereniging geweest en heeft met zijn enthou siasme en zijn nimmer aflatende ijver veel voor onze vereniging betekend. Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw Rietje, die wij in deze moeilijke periode sterkte wensen. Wij zullen Leo niet licht vergeten. Namens bestuur en leden van Jachtclub "Veere", A. C. Dijkwel, voorzitter M. D. Koster, secretaris BEGRAFENISONDERNEMING Verzorging van uitvaarten over geheel Schouwen-Duiveland Blindeweg 11 - 4315 CG Dreischor Indien gewenst opbaring in ons eigen rouwcentrum te Zierikzee Uitvaartleiders: Dhr. H. Schoonaard - Mevr. M. Schoonaard "Wie nooit heeft geleden heeft nimmer geleefd. Wie nooit zich vergiste heeft nimmer gestreefd. Wie nooit heeft geweend heeft geen vreugd als hij lacht. Wie nooit heeft getwijfeld heeft nooit ernstig gedacht. Na een langdurige ziekte en op de drempel van zijn 75e verjaardag heeft ons verlaten, zoals hij heeft ge leefd, realistisch en met doorzettingsvermogen MICHIEL VAN KOOTEN (Giel) echtgenoot van Tiny van Heeren weduwnaar van Madeleine Willems Officier in de Orde van Oranje-Nassau Rotterdam, 14 april 1926 Oost-Souburg, 10 april 2001 Oost-Souburg: Tiny van Heeren Middelburg: Willem van Kooten Marja van Heusden Annemieke en Xander Damman (Saudi Arabia): Frank van Kooten Chorkaew van Kooten- Ammartmueng bang Kevin, Dennis en Jennie Delft: Erik van Kooten Yvonne van Kooten- van der Velden Cheryl Woerden: Wim van Kooten Frans van Doorn Yerseke: Sascha Boer-van der Star Jacob Boer Nander, Edian en Iris Gouda: Menno van der Star Tilburg: Joerek Pruim Rombout Pruim Braamstraat 25, 4388 CN Oost-Souburg Gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 14 april van 11.45 tot 12.15 uur in het uitvaartcen trum "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal om 13.00 uur de crematieplechtig heid plaatshebben in het crematorium aan de Wes telijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Nieuw leven is in ons midden gekomen Waar moeder zo trots op was Nu is onze Moeder en Oma De bron van ons bestaan Stil op een lente dag Van ons heengegaan Met een diep gevoel van bewondering, respect en liefde, hebben wij gezien, dat moeder langzaam af stand moest nemen, van alles wat zij in het leven belangrijk vond. Bedroefd maar dankbaar dat haar een verder lijden bespaard is gebleven, is vredig van ons heengegaan onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, oma, zuster en schoonzuster JOHANNA HENDRIKA MOL-SLAGER sinds 29-4-1998 weduwe van Marinus Mol op de leeftijd van 75 jaar. Kapelle: Marianne en Rinus van der Jagl- Mol Anita en André Bowien Rene en Ellen Burgh-Haamstedc: Johnny en Silvia Mol-de Dreu L. P. Braamse-Slager J. Braamse Goes, I t april 2001 Corresponden t iead res Elstèrstraat 64, 4421 DT Kapelle De crematieplechtigheid zal plaatsvinden zaterdag 14 april om 17.00 uur in het crematorium te Mid delburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Indien u deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt u verzocht om 16.45 uur aanwezig te zijn. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Liever geen bezoek aan huis. 'Uw hand ligt om mijn schouder' naar Psalm 159 Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma GEERTRUIDA HAMELINK echtgenote van Anthonie Verberkmoes 17-8-1921 f 10-4-2001 A. Verberkmoes Kinderen en kleinkinderen Veerstraat 22 4543 BG Zaamslag De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden op zaterdag 14 april om 10.30 uur in de Gereformeer de Kerk. Temeuzensestraat 2 te Zaamslag. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Be- Na afloop van de begrafenis kunt u de familie condoleren in 'De Poort', Temeuzensestraat 4a. Geen bloemen. Bedroefd maar dankbaar voor de liefde en zorg waarmede zij ons gedurende haar leven heeft om ringd, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder en oma LOUISA MARIA TANGHE Wiesje weduwe van Izaak Pieter Verduijn in de leeftijd van 87 jaar. "We zijn dankbaar voor de goede en liefdevolle zorgen die zij in "Ter Schelde" mocht ontvangen" Breskens: Sjaak en Trees Verduijn-Tanghe Vlissingen: Barbara Ann en Rudy- Breda: Martine Breskens, 11 april 2001. Correspondentieadres: Dr. Broodmanstraat 11.4511 EN Breskens Onze moeder en oma is opgebaard in het mortua rium van het Anlonius Ziekenhuis te Oostburg. Gelegenheid tot afscheid nemen vrijdag van 16.00- 16.30 uur. De afscheidsplechtigheid, waarna de crematie waar voor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op za terdag 14 april om 14.30 uur in crematorium "Ter neuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Liever geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Je handen hebben voor ons gewerkt. Je hart heeft voor ons geklopt. Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit. Bedroefd delen wij u mede, dat zacht van ons is heengegaan en gesterkt door het Sacrament der Zie ken, mijn lieve vrouw en onze lieve en zorgzame moeder, oma en overgrootmoeder ANGELINA PIETERS echtgenote van Ferdinandus Josephus Kox 19 januari 1918 f 11 april 2001 Boschkapelle Temeuzen Sas van Gent: F. J. Kox Bergen op Zoom: Lydia en Rik Jannes-Kox Frank Zelzate (België): Netty en Lucien Moerman-Kox Martine en Erik en kinderen Temeuzen: Gerard Kox (t) Liezi de Vos Linda en Mark en kinderen Sylvia Sas van Gent: René en Nadya Kox-Versluys Kloosterzande: George Kox (t) Irene Scheele Karin Ellen en Bob en kinderen Roel Familie Pieters Familie Kox Sas van Gent, 11 april 2001 Correspondentieadres: Frederik Hendrikplantsoen 5, 4551 HR De plechtige uitvaartdienst, waarbij wij u beleefd uitnodigen, zal plaatsvinden op dinsdag 17 april om 10.00 uur in de parochiekerk van de Heilige Maria Hemelvaart te Sas van Gent. Samenkomst in bovengenoemde kerk. Er is gelegenheid de familie te condoleren na afloop van de kerkdienst achter in de. kerk. De crematieplechtigheid zal aansluitend plaatsheb ben in het crematorium van Temeuzen, aan de Bel lamystraat 28c. Maandag 16 april zal er om 18.30 uur een gebeds dienst plaatshebben in Verzorgingshuis "De Redou te", aan de Rijsenburg 2 te Sas van Gent. Moeder ligt opgebaard in het mortuarium van het Streekziekenhuis "De Honte", aan de Wielingenlaan 2 te Temeuzen, waar u maandagavond afscheid van haar kan nemen tussen 20.00 uur en 20.30 uur. Voor diegenen die geen rouwbrief hebben ontvan gen, gelieven deze aankondiging als zodanig te be schouwen. Tot ons leedwezen vernamen wij dat op 6 april jl. is overleden de heer CORNELIS ADRIAAN DE LOOZE in de leeftijd van 84 jaar. De heer De Looze was 35 jaar in.dienst, aanvanke lijk als dekknecht en later als werkplaatsmedewer ker, toen hij op 1 augustus 1981 werd gepensio neerd. Wij herinneren ons hem als een opgewekt mens en een gezien collega. Ons medeleven gaat uit naar de familie. Namens het Provinciaal Bestuur en de medewerkers van de Provinciale Stoombootdiensten in Zeeland De directie, H. E. C. M. Thomaes D. F. Vos Vlissingen, 11 april 2001. Heden behaagde het de HEERE. nog vrij onver wacht, van onze zijde weg te nemen onze geliefde, zorgzame moeder, schoonmoeder en oma MARIA PLADDET sinds 3 november 1984 weduwe van Adriaan Zegers op de leeftijd van 88 jaar. Terneuzen: J. Zegers (in herinnering) J. P. Zegers-de Feijter Temeuzen: A. W. Kolijn-Zegers W. Kolijn Bruinisse: M. P. Zegers N. Zegers-Boone Klein- en achterkleinkinderen Terneuzen, 11 april 2001. Correspondentieadres: Fam. Kolijn-Zegers Voltastraat 32, 4532 LH Terneuzen De rouwdienst zal worden gehouden D.V. zaterdag 14 april om 14.30 uur in "De Levensbron", Sloe- laan 40 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie con doleren in de kerk. Geen bloemen. Met diepe droefheid namen wij kennis van het over lijden van onze geliefde OMA ZEGERS Ad en Marjolein Marian en Arie Samantha, Kevin Elian, Rianne, Willem, Jan en Diana Lineke Gina, Nigel Wilma Martie en Ankie Andrea en Marcel Martin, Dennis, Sammie Dianne, Mariëlle Leo en Desiree Arjan en Marthy Joery Mare Hans en sandra Erwin en Marieke Esmee. Daphne Miranda en Dick Frank en Petra Evelien Marieke, William, Natasja en Frank Willeke, Coen, Frans. Nelleke Terneuzen, 11 april 2001. Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN S. M. OVERTOOM Badhuisstraat 37 - 4381 LN Vlissingen - Telefoon 0118-413417-412772 Rouwcentrum, Van Dishoeckstraat 620 Na een goede en liefdevolle verzorging in "Rozen oord" is zacht en kalm van ons heengegaan onzeg. liefde zuster, schoonzuster en tante CATHARINA MARIA DE KOENE weduwe van Jacob de Srnidl Geboren 11 februari 1912 Overleden 11 april 2001 Cadzand: A. de Koene J. de Koene-Maselee Retranchement: J. de Smidt-Verhage Neven en nichten Sluis, 11 april 2001 Correspondentieadres: Zuidzandseweg 9, 4506 HC Cadzand De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd. gehouden worden op zaterdag 14 april om 10.x uur in het Dorpshuis "De Ouwe Schóóle" te tranchement, waarna de begrafenis zal plaatsvinda op de algemene begraafplaats aldaar. Gelegenheid lot condoleren na de begrafenis in hei Dorpshuis. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelie\er; deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Bedroefd om zijn heengaan, maar dankbaar dat ver der lijden hem is bespaard gebleven, geven wij u kennis dat nog vrij onverwacht is overleden mijn lieve man. onze broer, zwager en oom ANDRIES JAN CORNELIS VERSCHUURE op de leeftijd van 89 jaar. Onze bijzondere dank gaat uit naar de medewerken van de thuiszorg en "Ter Valcke" afd. Chopinstrual voor de liefdevolle verzorging. E. H. C. Verschuure-van Stee en verdere familie 9 april 2001. Bernhardstraat 1, 4401 ES Yerseke De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. P de Graaf, wordt vrijdag 13 april om 13.30 uur ge houden in de Ned. Herv. kerk te Yerseke. Aansluitend zal om 14.30 uur de begrafenis plaats vinden op de algemene begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in het Hervormd kerkelijk centrum "De Haven", Dreef 6 te Yerseke ge' heid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ont vangen hebben, wilt u dan deze advertentie als zo danig beschouwen. Hiermede wil ik iedereen bedanken voor het medeleiï. na het overlijden van mijn geliefde man, vader, opa a 1 overgrootvader DIRK VERBOOM I Mede namens mijn kinderen. klein- en achterkleinkinderen] 1 M. I. S. Verboom-Quaak i Nieuwerkerk, april 2001 kunt u tijdens kantooruren afgeven bij de volgende PZC-kantoren: Vlissingen: Goes: I Oostsouburgseweg 10 Voorstad 22 Axelsestraat 16 's Gravenhofplein 4 I Grachtweg 23 Kantooruren-, maandag t/m vrijdag van 8.00 tot 17.00 uur. Zierikzee en Huist: 3.30 tot 17.00 uur. Zaterdags in Vlissingen van 8.00 tot 10.30 uur.: Bellen of faxen kan ook. Tijdens kantooruren; én (uitsluitend voor dyer1ijdens-/geboorte advertenties; maandag;"; t/m vrijdagavond van; 20.30 tof22.00 uur- én zondagavond van 20.00 tot 82.00 uur TELEFOON: FAX: (0118)484000 Voorlichtingscentrum Nederland NEDERLANDSE Kankerbcstrijding/KWF KANKERBESTRIJDING Sophialaan 8, 1075 BR Amsurdu In verband met de paasdagen zijn onze bedrijven te Goes en Middelburg vanaf 13 april t/m 16 april gesloten. Goes NATUURSTEEN B.V. Middelburg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 48