Giro 999 premie PZC W>rkf Tencef X Zij hebben elke dag voldoende lichaams beweging Watert PZC uitzendbureau Bekendmaking Ontwerpïozingsverguivning ICombinafi® Sffiddeiplaat Westerschelde v.o.f. GRATIS BOEK VAN NIEUW SCHRIJFTALENT lezers' woensdag 11 april 2001 ^W^KAMER KAMER VAN KOOPHANDEL ZEELAND Officiële bekendmaking Op grond van het bepaalde in lid 1 van artikel 46 van de Wet op de Kamers van Koophandel en Fabrieken 1997 (stbl. 1997, 783) maakt de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Zeeland bekend dat een exemplaar van de rekening van in komsten en uitgaven van de Kamer over het afgelopen kalen derjaar vanaf donderdag 12 april 2001 voor een ieder ter in zage ligt op haar kantoren te Middelburg (Buitenruststraat 225) en te Terneuzen (Schuttershofweg 1). Personeelsfunctionaris rn/v ■1 Voor een groot productiebedrijf in Vlissin- gen-Oost zijn wij op zoek naar een personeels functionaris. Het gaat hierbij om een fulltime dienstverband voor langere tijd. Adviseren en ondersteunen leidinggevenden. Wer ving Selectie, Ontslagprocedures, Bewaking van de arbeidsvoorwaarden, begeleiding en behande ling van personele problemen. Dit zijn een aantal taken waar de personeelsfunc tionaris zich mee bezighoudt. Voor deze functie is een afgeronde HBO-opleiding gevraagd óf een MBO opleiding met de bereidheid HBO te halen. Kennis van de grondslagen van het personeelsmanagement, arbeids- en sociale wetge ving behoren ook tot de vereisten. Ervaring in de industriële werkomgeving is een pre. Het bedrijf biedt een zeer goed salaris en prima se cundaire arbeidsvoorwaarden. Daarnaast zijn er goede studiefaciliteiten en door groeimogelijkheden in een uitdagende baan bij een boeiend bedrijf. Indien bovenstaande vacature jou aanspreekt en je in aanmerking denkt te komen, neem dan zo snel mogelijk contact op met de vestiging in Middel burg. Junior Personeelsfunctionaris mN Voor een groot productiebedrijf in Vlissin- gen-Oost zijn wij op zoek naar een personeelsfunc tionaris. Het gaat hierbij om een fulltime dienstver band voor langere tijd. De junior personeelsfunctionaris ondersteunt de personeelsfunctionarissen en komt terecht in een interne opleiding met de intentie op termijn door te groeien naar personeelsfunctionaris. Voor deze functie is een afgeronde HBO-opleiding gevraagd of een MBO-opleiding met de bereidheid HBO te halen. Het bedrijf biedt een zeer goed salaris en prima se cundaire arbeidsvoorwaarden. Daarnaast zijn er goede studiefaciliteiten en doorgroeimogelijkheden in een uitdagende baan bij een boeiend bedrijf. Ambieer je een carrière in het personeelsmanage ment, neem dan contact op met de vestiging in Middelburg. Overige vacatures: - Operator 2-ploegendienst - Onderhoudsmonteur Vakantiewerk in de Productie??? Kom je nu inschrijven en behaal je veiligheidscertificaat en zorg voor een goedbelegde boterham met vakantiewerk via Tènce www.tence.nl M iddelburg tence. nl Lange Geere 12, 4331 LX Middelburg Telefoon 0118-629658 Vlissingen tence.nl Sint Jacobspassage 2, 4381 EL Vlissingen Telefoon 0118-415059 www.vluchteling.org Directie Infrastructuur Vervoer Openbare aanbesteding Namens Gedeputeerde Staten van Zeeland, aanbesteder van bestek I&V13-2001 Reconstructie kruispunt N683 te Westdorpe in de gemeente Sas van Gent en het college van Burgemeester en Wethouders van de gemeente Sas van Gent, aanbesteder van bestek 04-0IR Reconstructie kruispunt Bolwerk-N252-Oostpoortweg te Sas van Gent in de gemeente Sas van Gent zal op donderdag 17 mei 2001 om 11.00 uur in het kantoor van de directeur van de directie Infrastructuur en Vervoer, Abdij 6 te Middelburg, overeenkomstig het U.A.R. 1986, openbaar worden aanbesteed: de combinatie van: bestek I&V13-2001, Reconstructie kruispunt N683 te Westdorpe in de gemeente Sas van Gent en bestek 04-01R Reconstructie kruispunt Bolwerk-N252-Oostpoortweg te Sas van Gent in de gemeente Sas van Gent. Bestek l&Vl 3-2001 omvat onder andere: - frezen asfaltbeton - opbreken steenfundering - opbreken fundering van zandcement - opbreken asfaltverharding - grond ontgraven, vervoeren en verwerken - grond leveren en verwerken - zand ontgraven, vervoeren en verwerken - aanbrengen cementgebonden fundering - leveren en aanbrengen asfaltbeton - leveren en aanbrengen betonbanden/-blokken - verwijderen markering van wegenverf - aanbrengen lengtemarkering in wegenverf - aanbrengen lengtemarkering in thermoplast Bestek 04-0IR omvat onder andere: - frezen asfaltbeton - opbreken steenfundering - opbreken asfaltverharding - grond ontgraven, vervoeren en verwerken - zand leveren en verwerken - aanbrengen cementgebonden fundering - leveren en aanbrengen menggranulaat - leveren en aanbrengen asfaltbeton - leveren en aanbrengen betonbanden/-blokken - verwijderen lengtemarkering in wegenverf/thermoplast - aanbrengen lengtemarkering in wegenverf/thermoplast De werken moeten uiterlijk 15 oktober 2001 gereed zijn. Inschrijving op één van de bestekken afzonderlijk is niet mogelijk. Bestek en diskette De bestekken zijn samengesteld met behulp van de RAW-systematiek. De kosten bedragen voor beide bestekken f 350,00, inclusief diskette. De bestekken zijn uitsluitend verkrijgbaar door rechtstreekse toezending per post van een ingevulde en ondertekende giro betaalkaart of eurocheque ten name van Provincie Zeeland, bankrekening no. 28.50.10.557 bij de Bank Neder landse Gemeenten te Den Haag. Enveloppe adresseren aan: Provincie Zeeland, Postbus 524, 4330 AM Middelburg, met vermelding in de linker bovenhoek "Aanvraag bestek l&Vl 3-2001 en 04-01R". Ter inzage De bestekken liggen vanaf 20 april 2001 ter inzage bij de directie Infrastructuur en Vervoer op bovengenoemd adres. Inlichtingen Inlichtingen zullen worden gegeven op dinsdag 8 mei 2001 om 11.00 uur, in het kantoor van de bovengenoemde direc teur, waar de eventuele nota's van inlichtingen vanaf woensdag 9 mei 2001 ter inzage liggen. De eventuele nota's van in lichtingen zullen aan bestekhouders worden toegezonden. Betalingswijze De betaling van de aannemingssom zal geschieden aan de hand van betalingsstaten, die na elke periode van vier weken worden opgemaakt. Inschrijving In aanvulling op artikel 12, lid 1 van het U.A.R. 1986 bestaat het inschrijvingsbiljet uit een gecombineerd inschrijvingsbiljet voor beide bestekken. In aanvulling op artikel 12, lid 2 van het U.A.R. 1986 dienen de volgende inschrijvingsstaten te zijn bijgevoegd: - een inschrijvingsstaat voor bestek l&Vl 3-2001; - een inschrijvingsstaat voor bestek 04-01R. Geschiktheidseisen en gunningscriteria Belangrijkste geschiktheidseisen en gunningscriteria: 1. De inschrijver dient in het bezit te zijn van een kwaliteitssysteemcertificaat op basis van de norm ISO 9001 of ISO 9002. 2. De inschrijver dient binnen een week na het daartoe ontvangen verzoek de in deel 1Algemeen, paragraaf 04. Inschrijving van de bestekken gevraagde stukken te verstreKken. 3. Voor de opdracht van het werk komen uitsluitend in aanmerking inschrijvers die: - voldoen aan het gesteide onder de punten 1 en 2; niet in staat van faillissement of liquioatie verkeren; - in de laatste due jaren op een vakkundige en regelmatige wijze hebben uitgevoerd en tijdig opgeleverd: ten minste een werk op het geoied van de aanleg van wegen met bitumineuze verhardingen met een aannemingssom geiijk aan cf groter dan f 1.000.000,-; - in de aatste drie boekjaren een gemiddelde omzet aan werken in de wegenbouw hebben bereikt geliik aar. of groter dar, f 3.C00.00C,-. 4. Bij de beoordel.ng of een inschrijver voor de opdracht in aanmerking komt. worden naast de laagste prijs voor de gecombineerde inschrijving, mede de inschrijvingsstaten van beide bestekken in beschouwing genomen. Termijn van gestanddoening In afwijking van de gestelde termijn van gestanddoening in artikel 19, lid 1 van het U.A.R. 1986 wordt deze termijn gesteld op 60 dagen. Directie De directie zal worden gevoerd door de directie Infrastructuur en Vervoer. Abc» 6, Postbus 524. 4330 AM Middelburg, tei. 0118631011. Van Kombinatie Middelplaat Westerschel-de v.o.f. te Terneuzen ontvingen wij op 21 december 2000 een aanvraag om een vergunning op grond van de Wet verontrei niging oppervlaktewateren voor het lozen van afvalwater, afkomstig van de bouwkuip ten behoeve van de bouw van de tunnelin rit Noord, op oppervlaktewater in beheer bij het waterschap. De bouwkuip is gelegen nabij de Weg langs de Zeedijk in Ellewoutsdijk. Wij zijn van plein de gevraagde vergunning onder het stellen van voorschriften te verle- Ter inzage De aanvraag, het ontwerpbesluit en andere bijbehorende stukken liggen vanaf 12 april 2001 tot en met 10 mei 2001 ter Inzage: - bij de receptie van waterschap Zeeuwse Eilanden, Piet Heinstraat 77 te Goes, elke werkdag van 8.00 tot 17.00 uur en na afspraak (tel. 0113-241411) buiten de werk uren van 18.00 tot 21.00 uur. Op verzoek, met uitzondering van de avonduren, kan Goes, 11 april 2001 een mondelinge toelichting op de stukken worden verkregen: - op de secretarie van de gemeente Borsele, Stenevate 10 te Helnkenszand, elkej^érkdag van 8.30 tot 12.30 uur, bovendien ook op donderdag van 17.00 A tot 20.00 uur. Na de genoemde jDeriode van vier weken blijven de stukken ter inzage liggen bij de afdeling Vergunningen Wvo van het water schap, elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur, totdat de termijn is verstreken waarbinnen tegen het besluit beroep kan worden inge steld. Bedenkingen Vanaf 12 april 2001 tot en met 10 mei 2001 kan iedereen schriftelijk bedenkingen inbrengen tegen het ontwerpbesluit. Deze bedenkingen moeten worden gestuurd naar het dagelijks bestuur van waterschap Zeeuwse Eilanden, Postbus 114, 4460 AC Goes. Degene die schriftelijk bedenkingen inbrengt, kan ons verzoeken zijn persoonlij ke gegevens niet bekend te maken. Gedurende deze periode is het mogelijk met ons van gedachten te wisselen over het ontwerpbesluit en tot het mondeling inbrengen van bedenkingen daartegen. Hiervoor kan telefonisch een afspraak wor den gemaakt (0113-241411). Het dagelijks bestuur van waterschap Zeeuwse Eilanden W.A. Gosselaar, dijkgraaf mr.drs. J.A. de Visser, secretaris-direc- t, teur 'DE FASEN': de debuutroman van de veelbelovende schrijver Harry Pallemans PalièhVans; :j Ter kennismaking met dit indruk wekkende boek stelt UITGEVERIJ CONTACT de lezers van deze krant in de gelegenheid het boek van deze schrijver integraal via internet te downloaden! Pallemans (1955) studeerde af in de Engelse taal- en letterkunde. Vanaf 1982 publiceerde hij gedichten en kor te verhalen in Maatstaf, Tirade en De Tweede Ronde. Hij is ver- taler van werk van o.m. Alain de Botton, V.S. Naipaul en Don DeLillo. DE FASEN is een even spannend als aangrijpend drieluik over een jongetje dat gedwongen wordt vol wassen te zijn, veiligheid te bie den in plaats van geboden te krijgen. Het boek begint als het jongetje twaalf is. Hij ligt in het donker in zijn bed en wacht op het geluid van een zwarle Kever. In deel twee, zo'n twaalf jaar later, is hij op zoek zonder te weten waarnaar. Ten slotte, I nog twaalf jaar later en terug L in Nederland, begint hij weer op nieuw, krabbelend op een ijsbaan. Langzaam van wanhoop naar ver voering, leert hij de bewegingen kennen en beheersen. Maar de vraag blijft of je ooit: opnieuw kunt beginnen. U kunt dit prachtige gehele boek gratis in uw bezit krijgen. Ga daarvoor naar de web-site van uw krant. Klik op de button 'debuut roman' en u krijgt het bestelfor mulier op uw scherm om in te vul len. Het boek komt op 24 april a.s. uit. U kunt het vanaf volgende week, 17 april bestellen en krijgt het gehele boek dan op die dag per e-mail in uw computer. de verrassende extra's van u w krant Let op, alléén diegenen die het boek voor 30 april a.s. bestellen ontvangen het ge hele boek. Bestellers van na 30 april a.s. krijgen alleen de eerste twee delen. En na 7 mei a.s. krijgen slechts het eerste deel. Indien u het boek later heeft besteld en u het in z'n geheel wilt lezen dan kunt het boek kopen in de boekhandel of lenen in de bibliotheek. 15/01 Zoek vanaf 17 april a.s. ojj internet uw krant, www.pzc.nl en klik op de button debuutroman. Vul vervolgens het bestelformulier vol ledig in. U ontvangt het boek als PDF-file via internet in uw computer. U kunt het boek desgewenst van het scherm lezen of eerst printen en dan lezen.Deze aanbieding van het volledige boek is gel dig tot en met 30 april a.s. Ga op internet naar uw regioportal www.pzc.nl.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 26