HKZ PZC s m a a k m a k e n d werk MEDEWERKER POSTKAMER IM/VI JSjirpcick: IVECO Wie kiest voor de toekomst, kiest voor Cargill werft MBu-ers Logistiek P&0 Commercie Respect bestaat uit meer dan alleen beleefdheid. flederlcind bv M.T.S.'er en geen ervaring? WERKTUIGBOUWKUNDIG CONSTRUCTEUR m/v le bedrijfswagenmonteur m/v (fulltime) (leerling) magazijnmedewerker m/v (fulltime) Procesoperators (m/v) Beheerder OK-shop/Tankstation CZAV BEJAARDENVERZORGENDEN/ ZIEKENVERZORGENDEN M/V zaterdag 7 april 2001 Lamb Weston/Meijer VO.F. is een in 1994 ontstane joint-venture die de krochten van de Amerikaanse aardappel- verwerker Lamb Weston Inc. en de Nederlandse aardappelspecialist Meijer bundelt. Lamb Weston bestaat inmiddels 51 jaar en is met een omzet van ongeveer USD 1.5 miljard, meer dan 6000 employees en 17 productie locaties, mondiaal de nummer één op het gebied van aardappelverwerking. Meijer startte in 1984 met de aardoppelverwerking en is daarnaast sinds 1920 een succesvol aardappelhuis met o.a. zelf ontwikkelde rassen. Met zijn 1000 medewerkers is Lamb Weston/Meijer een dynamisch en snelgroeiend bedrijf met vestigingen in Kruiningen, Oosterbierum, Bergen op Zoom en Tilburg. Na recente uitbreidingen staat in Kruiningen nu een van de grootste en modernste, volledig geauto matiseerde aardappelverwerkingsunil van Europa, Door haar innovatieve producten, sterke marketing onder steuning, zelfonlwikkelde technologieën, constante service en kwaliteit, mag Lamb Weston/Meijer grote internationale fastfood-, restaurant- en catering bedrijven tot haar klantenkring rekenen. Vanwege vervanging zijn wij voor onze afdeling Office die thans bestaat uit 4 fulltime en 10 parttime medewerkers, op zoek naar een: 32 uur Als Medewerker Postkamer (Assistant Office) verwerk je de inkomende en uitgaande poststukken. Je zorgt voor de interne distributie van de post, je coördineert de externe distributie met de PTT en met koeriersdiensten en je voert de controle op de facturen. Tevens beheer je het magazijn met de kantoorartikelen en zorg je voor orde en netheid in de ontvangstruimte bij de receptie. Je bent inzetbaar als receptionist(e) telefonist(e). Voor deze functie gaan onze gedachten uit naar een kandidaat die door opleiding en ervaring kan functioneren op MBO niveau. Je hebt bij voorkeur enige jaren werkervaring en je hebt ervaring met geautomatiseerde gegevensverweking. Tevens ben je accuraat, je weetom te gaan met vertrouwelijke informatie en beheerst de Nederlandse en Engelse taal. Je bent in staat zowel zelfstandig als in teamverband te werken. We "vragen" veel, maar we hebben dan ook wat te "bieden". Een zelfstandige en uitdagende baan, bij een snel groeiend bedrijf met toekomst en uiteraard hebben we een prima pakket arbeidsvoorwaarden. Als je geïnteresseerd bent verwachten we jouw sollicitatiebrief binnen 10 dagen. Deze kun je richten aan: Lamb Weston Meijer V.O.F., f.a.v. afdeling Personeel Organisatie, Postbus 17, 4416 ZG Kruiningen. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. Aangezien onze omzet stijgt, mede veroorzaakt door de hoge olieprijs en goedkope EURO, zoeken wij een: Na een gedegen opleiding zal de medewerker met behulp van CAD 2000 complete pack ages moeten ontwerpen en details hiervoor moeten berekenen en tekenen b.v. drukvaten met behulp van een computerprogramma. Airpack Nederland B.V. is fabrikant van lucht en gas compressorinstallaties voor de petro chemische industrie en vooral actief in het Midden en Verre Oosten. Carly is altijd aanwezig om u de nodige informatie over deze betrekking te geven, echter voor u haar belt bezoek eerst onze webpage www.airpack.nl. Heeft u interesse stuur dan uw sollicitatiebrief met CV naar het volgende adres: Airpack Nederland B.V. P.O. Box 197 4300 AD ZIERIKZEE t.a.v. Carly Romeijn Telefoon 0111 - 41 54 55 Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. BLANKENBURGH GOES gespecialiseerd op het gebied van lapijl en gordijnen is gevestigd in de Lange Vorststraat 94 ie Goes Ben jij toe aan een nieuwe uitdaging? Dan is dit je kans. Wij zoeken voor ons verkoopteam een voor parttime met ervaring in de textielbranche of eventuele opleiding daarin. Ga je graag en gemakkelijk met mensen om? Denk en handel je klantgericht Heb je oog voor trends Dan ben jij de persoon die we zoeken. Voor inlichtingen kun je bellen naar Dhr. W. Bitter, tel. Oil 3-270411 Heb je interesse Schrijf dan een sollicitatie met c.v. naar: Lange Vorststraat 94, 4461 JR Goes Truck Service Zeeland B.V. is een toonaangevend bedrijf dal zich toelegt op in- en verkoop van bedrijfsvoertuigen. In onze uitstekend geoutilleerde werk plaats worden reparaties, herstel en onderhoudswerkzaamheden verricht. Als dealer van IVECO-bedrijfs- wagens voor geheel Zeeland brengen wij een breed assorti ment voertuigen op de markt, welke inzetbaar zijn in elke sec tor van de transportwereld. Reparaties en volledige service worden verleend aan alle merken bedrijfsvoertuigen. Tevens wor den de verplichte periodieke keuringen door ons erkende .ser vicestation uitgevoerd. Om de kwaliteit van onze dien sten te waarborgen, is Truck Ser vice Zeeland B.V. sinds 1 juni 1999 door Det Norske Veritas gecertificeerd volgens de ISO- 9002 normering. Wegens de gestage groei van onze onderneming zijn wij op korte termijn op zoek naar geschikte kandidaten voorde volgende functie van Voor deze Junctie dient u over de volgende kwalificaties te beschikken: - vaktechnische kennis op niveau - bevoegdheid tot het verrichten van AP K-keuringen - zelfstandigheid Tevens zoeken wij kandidaten voor de functie van: Na een gedegen inwerkperiode zullen de werkzaamheden onder andere bestaan uit: - het controleren en in ontvangst nemen van goederen van leveranciers - het op magazijnlocatie leggen van de ontvangen goederen - het uitgeven van onderdelen aan collega 's - het vastleggen van de artikelen in het voorraadsysteem - verkoop van onderdelen aan klanten Wat biedt Truck Service Zeeland B. V.: - goede salariëring en dito secundaire arbeidsvoorwaarden - afwisselende werkzaamheden - een informele werksfeer GeïnteresseerdReageer dan binnen 14 dagen na verschijning van deze advertentie. Voor aanvullende informatie over de functie van le bedrijfswagenmonteur kunt u contact opnemen met Arie Smit en voor de functie van (leerling) magazijnmedewerker met Erwin van Belzen, beiden bereikbaar onder telefoonnummer 0113-342840 Truck Service Zeeland B. V. t. a. v. afdeling personeelszaken Postbus 53, 4420 AC KAPELLE of via e-mail: info truck-service-z.eeland.nl Cargill is wereldwijd hoofdrolspeler in de dynamische voedselketen. In Nederland zijn we een van de twintig grootste ondernemingen, met diverse vestigingen. Binnen onze vestiging in Bergen op Zoom worden mais en tarwe tot zetmelen en glucose verwerkt. Deze producten vinden voornamelijk hun weg naar de levensmiddelen-, golfkarton- en papierindustrie. Op dit moment zijn wij op zoek naar voor diverse units Ons productieproces is opgedeeld in units. Als lid van een klein team ben je samen met de andere teamleden verantwoordelijk voor het gehele productieproces van zo'n unit.Via geavanceerde computers bestuur je in een schone en veilige werkomgeving een proces waarbij productkwaliteit vooropstaat. Dit betekent uitdagend en verantwoordelijk werk waarin je je talenten volledig tot hun recht kunt laten komen en ontplooien. Gedurende de inwerkperiode zullen we je vertrouwd maken met aile ins en outs van deze job. Binnen de productie-units wordt in vijfploegendienst gewerkt. Heb je MTS-Procestechniek of minimaal een Vapro-B- opleiding, zijn enthousiasme en flexibiliteit jouw sterke eigenschappen en spreekt zelfstandig werken in een collegiaal team je aan? Dan willen we beslist kennis met je maken. Werken bij Cargill betekent deel uitmaken van een toonaangevend en innovatief bedrijf, met een plezierige en informele sfeer. Bovendien biedt Cargill een goed salaris, prima secundaire arbeidsvoorwaarden en volop vakinhoudelijke uitdagingen. Is je interesse gewekt? Stuur dan binnen veertien dagen je c.v. en begeleidende brief, met vermelding van de functie, naar Cargill, t.a.v.Ange!ique van Opdorp, Human Resources Department, Postbus 34, 4600 AA Bergen op Zoom. Een mailtje sturen kan ook: angenque_van_opdorp@cargill.com Caigill. 85.000 medewerkers en 1.000 vestigingen in 60 landen. Wereldwijd toonaangevend in handel, verwerking en transport van grondstoffen: en halffabrikaten voor de voedingsmiddelenindustrie. Slagvaardig en innovatief. Informele en resultaatgerichte werksfeer. www.cargill.nl De Coöperatieve Zuidelijke Aan- en Verkoopvereniging U.A. te Wemeldinge is een belangrijke leverancier van meststoffen, gewasbeschermingsmiddelen, veevoeders, zaaizaad, pootgoed en aardolieprodukten voor de akkerbouw, fruitteelt en veehouderij. Een belangrijke activiteit van de CZAV is voorts de inname van granen, zaden en peulvruchten en de exploitatie van tankstations. Het werkgebied omvat Zuidwest-Nederland (ten zuiden van Rotterdam en ten wes ten van Breda). De CZAV heeft 3.000 leden en een geconsolideerde omzet van ruim 327 miljoen gulden. Dochterondernemingen zijn de detailhandelsbedrij ven Agrimarkt Supermarkt en Agriland. In totaal werken er 350 mensen bij onze organisatie. Verdere informatie over de CZAV vindt u op www.czav.nl. Onze beheerder voor het OK-tankstation in Aagtekerke gaat in oktober gebruik maken van de VUT-regeling.Om zijn opvolger goed te kunnen opleiden en te kunnen inwerken zoeken wij een Uw werkzaamheden Als beheerder maakt u deel uit van het team medewerkers die volgens een rooster werkzaam zijn op het tankstation en die de service- taken verrichten. Het gaat hierbij onder andere om het afrekenen, de shopverkoop, het bijvullen van de shop en het schoonhouden van het station. Dit gebeurt op maandag tot en met zaterdag tijdens de openingstijden. Buiten deze tijden blijft het tankstation geopend maar vindt afrekening van de brandstoffen plaats via kaartbetalingen. Als beheerder heeft u naast de coördinatie van deze werkzaamheden ook de administratie, het voorraadbeheer en het toezicht op het station en de veiligheidsnormen als aandachtsvelden. Uw opleiding en ervaring Voor een optimale invulling van deze functie verwachten wij van u dat u: - in het bezit bent van een MBO-diploma; - een klantgerichte instelling heeft; - beschikt over teamgeest; - oog heeft voor de verzorgdheid van uw shop/tankstation; - om kunt gaan met regels en richtlijnen; - zelfstandig kunt werken met verantwoordelijkheid; woonachtend bent in een straal van 15 km rondom Aagtekerke. Kennis en ervaring om een soortgelijke functie vormt een pré. Echter met een goede basis als uitgangspunt kan via een intern opleidings programma de benodigde kennis en ervaring opgedaan worden. Ons aanbod Wij bieden u een zelfstandige en afwisselende functie in een dynamische omgeving en bij een organisatie die sterk in de markt staat en die werkt aan een goed rendement voor de boer. De arbeidsvoorwaarden zijn in overeenstemming met de functie. Heeft u belangstelling? Voor nadere inlichtingen kunt u contact opnemen met de heer S.GJ. van der Linden (hoofd Personeel en Organisatie), telefoon 0113- 629244. U kunt uw sollicitatiebrief met c.v. voor 18 april 2001 richten aan de CZAV, afdeling Personeel en Organisatie, Postbus 2,4424 ZG Wemeldinge. E-mail: Svd.Linden@CZAV.nl J JE BOERT ER BETER MEE management support zeeland U m Management Techniek ICT Financiën Inkoop Marketing WWW.mSUp.nl Namens de cliënten die voor hun zorg- en ondersteuningsvragen gekozen hebben Zorgcentrum Ter Mantelinge in Domburg, zijn we op zoek naar Uw taken Vanuit respect voor de individuele wensen van de cliënten ontwikkelt u een huiselijke woon- en leefomgeving. U bent verantwoordelijk voor de verpleging, verzorging, ondersteuning en begeleiding van de individuele bewoners op profes sionele wijze. Daarnaast heeft u een begeleidende en ondersteunende taak naar familieleden, waarbij de mantelzorgaspecten tot hun recht komen. Uw inbreng U heeft respect voor de ouder wordende medemens en verleent op die basis zorg en ondersteuning. U bent in het bezit van het diploma bejaarden- of ziekenverzorgende. Verder bent u enthousiast en flexibel en bereid om de handen uit de mouwen te steken. U beschikt over goede sociale vaardigheden. Wij bieden u Een leuke werkkring waar collegialiteit en zelfstandigheid belangrijk zijn. Verschillende arbeidsovereenkomsten zijn bespreek baar. In eerste instantie in de vorm van een tijdelijk dienstverband. De functies zijn ingedeeld volgens de CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen. Inlichtingen Voor meer informatie kunt u tijdens kantooruren contact opnemen met mevrouw M. van der Poel, afdelingshoofd of mevrouw G.van Straten, afdelingshoofd. Zij zijn bereikbaar via het telefoonnummer 01 1 8 - 582010. Meer informatie over de SVRZ en Zorgcentrum Ter Mantelinge vindt u op www.svrz.nl. Solliciteren Spreken deze afwisselende functies u aan? Stuur dan binnen zeven dagen na het verschijnen van deze advertentie uw schriftelijke sollicitatie met CV naar: SVRZ Walcheren, afdeling P&O Ter Mantelinge, Domburgseweg 49, 4357 NG Domburg. Zorgcentrum Ter Mantelinge in Domburg biedt plaats aan 66 cliënten. Onze cliënten zijn voornamelijk ouderen, die ondersteuning nodig hebben op het gebied van zorg en dienstverlening Wij gaan daarbij uit van hun vragen en wensen. Ter Mantelinge is een moderne, zorgverlenende organisatie met een uitgebreid dienstenpakket. Ruim 60 medewerkers en evenveel vrijwilligers vormen samen de spil van innovatieve dienstverlening. Wij hechten grote waarde aan een gezond werkklimaat. Via opleidingen en doorstromings programma's bieden wij onze medewerkers extra groeimogelijkheden. Ter Mantelinge in Domburg maakt samen met zeven andere zorginstellingen in Zeeland deel uit van de Stichting voor Regionale Zorgverlening (SVRZ). Deze stichting is een moderne, efficiënte en innovatieve organisatie. Onze kerntaak is het verlenen van zorg die beantwoordt aan de behoeften van onze cliënten SVRZ ziet hot als haar verantwoordelijkheid daar waar mogelijk aan te sluiten op de (wijzigende) wensen en behoeften van de ouder wordende mens. Ter Mantelinge waar de mens iemand is

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 64