WOONCONSULENT <m/V) LEERLING VERPLEEGKUNDIGE BBL/DUAAL G G Z W N B Ondernemende manager gezocht voer een uitdagende functie binnen onze ICT-afdeling REGIONALE ZEEUWSCH-VLAAMSE WONINGBOUWVERENIGING Geef je ambitie toekomst zaterdag 7 april 2001 □amen Shipyards Group Damen Shipyards Group is een toonaangevende, internationaal opererende moderne groep wan bedrijven die gespecialiseerd 2ijn in maritieme dienstverlening in de breedste zin uan het woord. Damen heeft met een omzet van ca. 1,5 miljard een solide marktpositie opgebouwd. Koninklijke Schelde Groep Sinds kort maakt de Schelde deel uit van de Damen Shipyards Group. Binnen dit concern zijn op de locaties Vlissingen en Vlissingen-Oost verschillende operationele eenheden actief op het gebied van maritieme dienstverlening. Het productenpakket van deze eenheden wordt gekenmerkt door technologische geavan ceerdheid en diversiteit. Schelde fCT afdeling Vanaf 1 oktober 2001 wordt de Schelde ICT afdeling verant woordelijk voor de gehele ICT infrastructuur binnen de Koninklijke Schelde Groep. Dit na het besluit om na een aantal jaren van uitbesteding de ICT taken weer in eigen beheer te nemen. Een aantal onderdelen zijn inmiddels al in eigen beheer genomen. Het scala van activiteiten van ds Scheids ICT-sfdeling varieert van beleidsvorming sn -uitvoering tot en met projecten. Hieronder verstaan wij onder andere de helpdesk, systeembeheer, netwerkbeheer en applicatiebeheer. De afdeling bedient haar klanten door, in overleg, de systemen up-to-date te houden, problemen op te lossen, verbeteringen aan te brengen waar nodig, an nieuwe technologieën toe te passan waar deze voordelen kunnen bieden. Voor de afdeling KSG ICT vragen wij kandidaten voor de functie van: Manager Exploitatie en Beheer CIT Manager] Functie-inhoud: U geeft integraal leiding aan de afdeling Exploitatie Beheer, onder andere bestaande uit helpdesk, systeembeheer, en applicatiebeheer en u stemt regelmatig af met de klant (Gebruikersorganisatie, Informatiemanagers) over wensen, kwaliteitseisen, voortgang en tijdigheid ten aanzien van bestaande, nieuwe of nieuw te ontwikkelen producten en diensten voor de klant en de automatiseringsafdeling. U draagt tevens zorg voor een goed werkende, eigentijdse en economisch verantwoorde IT-infrastructuur voor de hele Koninklijke Schelde Groep in het algemeen, en Schelde Marinebouw in het bijzonder. Daarnaast bent u verantwoordelijk voor het opstellen van het beleid ten aanzien van de gezamenlijke IT-infrastructuur, het afstemmen van dit beleid op het informatie- en businessbeleid, en het uitvoeren van de in dit beleidsplan gedefinieerde werkzaam heden Functie-eisen: opleidings- resp. werk/denkniveau: Academisch/HBO+; uitstekende managementkwaliteiten; 0 (intern) ondernemerschap; 0 kennis van IT in een grote, sterk veranderende organisatie; uitstekende communicatieve (sociaal, mondeling en schriftelijk) en onderhandelingsvaardig heden; kennis van procesgericht werken, waaronder ITIL. Algemene eisen/randvoorwaarden 0 Deze vacature betreft een full-time functieplaats. U bent stressbestendig. 0 U bezit zeer goede communicatieve vaardigheden. U hebt een klant-, service- en resultaatgerichte houding. De standplaats is Vlissingen. Informatie Nadere informatie omtrent deze functie kunt u inwinnen bij de heer R. Groenendijk RA, tel. Oil 8-48 20 70. Solliciteren Schriftelijke sollicitaties binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie richten aan de afdeling Personeelszaken, Koninklijke Schelde Groep BV, Postbus 16, 4380 AA Vlissingen, t.a.v. de heer A. Siereveld. Bezoek ook onze website: www.schelde.com i töffMBÊSÊwmmÊauttïmD p Kmbienkliike Schelde Groep De Regionale Zeeuwsch-Vlaamse Woningbouwvereniging gevestigd te Axel exploiteert in de 7 Zeeuws-Vlaamse gemeen ten ongeveer 4.800 verhuureeenheden. De organisatie bestaat uit de afdelingen Directie, Economische en Commerciële Zaken, Technische Zaken en Projecten. De onderafdeling woondiensten ressorteert onder de afdeling Economische en Commerciële Zaken. Deze afdeling houdt zich onder meer bezig met de voorbereiding en uitvoering van het verhuur- en verkoopbeleid, de marketing en het voor lichten en begeleiden van bewoners en bewonersgroepen. Op de afdeling woondiensten is een vacature ontstaan en worden kandidaten gezocht voor de functie van: (fulltime) Functiedoelstelling: De woonconsulent zal onder leiding van de coördinator woondiensten, samen met de reeds aanwezige vier andere mede werkers op deze afdeling, werkzaamheden verrichten met betrekking tot de administratief-organisatorische verwerking van alle zaken betreffende de verhuur/verkoop van woningen. Sociale vaardigheden in het omgaan met huurders zijn een ver eiste. Functie-informatie: - registratie/intake woningzoekenden - voordracht woningtoewijzing - verzamelen woningmarktgegevens - het verstrekken van informatie met betrekking tot verhuur en verkoop van woningen - verstrekt informatie en voorlichting over activiteiten en producten en woondiensten - bemiddelen bij conflicten tussen huurders onderling inzake woongedrag - onderhoudt contact met diverse maatschappelijke instellingen Basis-opleidingsniveau: - relevante opleiding op MBO-niveau of daaraan gelijkwaardig - kennis en ervaring in het omgaan met mensen strekt tot aanbeveling - een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid - organisatorische kwaliteiten - een goed gevoel voor evenwicht tussen zakelijke en sociale dienstverlening - in bezit van rijbewijs BE Arbeids voorwaarden - het dienstverband zal voorlopig worden aangegaan voor een periode van 1 jaar; daarna kan aanstelling in vaste dienst plaatsvinden; - salaris en overige arbeidsvoorwaarden, afhankelijk van leeftijd en ervaring, conform de CAO voor personeel in dienst van woningcorporaties. Voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot de heer-P. Th. B. van Hecke, manager Economische en Commerciële Za ken, telefoon 0115-568530 of de heer J. de Feijter, coördinator woondiensten, telefoon 0115-568518. Belangstellenden worden verzocht binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad, hun schriftelijke sollicitatie te zenden aan de RZVW, t.a.v. dhr. P. van Hecke, Postbus 35, 4570 AA Axel. De RZVW is aangesloten bij Aedes, vereniging van woningcorporaties. Een ondernemende bank in één van de mooiste stukjes van Nederland. Met Rotterdam en Antwerpen binnen een uur bereikbaar. En strand, duinen en zee vlak in de buurt. Daar speelt Rabobank Schouwéii-Zierikzee - standplaats Zierikzee, parel aan de Oosterschelde - een belangrijke rol. Zowel het werkgebied ais de omgeving bieden een aantrekkelijk woon- en werkklimaat, ruim onderwijsaanbod en een hoogwaardige recreatie en cultuur. We bedienen zowel zakelijke als parti culiere klanten met ons brede financiële dienstenpakket. Voor uitbreiding van ons team Financieel Advies zoeken we iemand die ons mét raad en daad gaat bijstaan. Als commercieel medewerker Financieel Advies bied je belangrijke support aan het team Financieel Advies, Commercieel Medewerker Financieel Advies de eenheid die financieel maatwerk levert aan particuliere klanten. Je bent de commerciële spil van het team. Zo maak je marktbewerkingsacties, bereidt advies- gesprekken voor en werkt offertes uit. Bovendien ben je voor klanten het eerste aanspreekpunt en vraagbaak. Kortom, een mooie kans voor een commerciële MBO'er/HBO'er met relevante werkervaring. Verder ben je flexibel, klant- en resultaatgericht. Interesse? Bel voor meer informatie met de heer R. Kroesbeek, manager Financieel Advies/Rabobank Huis en Hypotheekadvies, telefoon (0111) 41 85 55. Je brief met c.v. kun je binnen 14 dagen sturen naar Rabobank Schouwen-Zierikzee, ter attentie van de heer R. Kroesbeek, Postbus 28, 4300 AA Zierikzee. Meer informatie over de Rabobank Groep: www.rabobankgroep.nl/werken Rabobank Schouwen-Zierikzee Kiezen voor een opleiding bij de GGZ Westelijk Noord-Brabant is kiezen voor - een veelzijdige en dynamische opleidingsplaats; - contact binnen de GGZ WNB met uiteenlopende, boeiende karakters van jong tot oud; in teamverband hulp en begeleiding geven, die past bij de cliënt. Dat doe je in een instelling waar het werk veel variatie biedt. Denk bijvoorbeeld aan psychiatrische thuiszorg of woonbegeleiding geven bij mensen aan huis, het houden van een intake-gesprek, het geven van preventieve cursussen of het begeleiding geven op een klinische afdeling. ëblg bij ons de opleiding van (leren/werken variant) op MBO of HBO nive: .Opleidingseisen MAVO 6 vakken op D-niveau); HAVO. jOpI eltli ngsl nformati e j een brede opleiding met in hel laatste jaar differentiatie psychiatrie; allerlei voorzieningen zijn in dit leren/werken pakket inbegrepen; je krijgt salaris terwijl je leert en werkt. jBelangstel1i ng Voor meer informatie omtrent de sollicitatieprocedure kun je bellen naar de Dienst PO&O, telefoonnummer 0164-289419. Wil je meer weten over de opleiding clan kun je bellen met Opleidingen, telefoonnummer 0164-289117. Je schriftelijke sollicitatie kun je voor 18 april richten aan de Dienst PO&O ter attentie van mevrouw H. de Zeeuw, jDersoneelsconsulente. GGZ WNB streeft naar een grotere deelname in het arbeidsproces van medewerk(st)ers met een allochtone achtergrond en geeft de voorkeur aan deze medewerk(st)ers in geval van gelijke geschiktheid. www.ggzwnb.nl Geestelijke Gezondheidszorg Westelijk Noord-Brabant respect, aandacht, op -enhe id Centraal adres GGZ WNB: Postbus 371 4600 AJ Bergen op Zoom T. 0164-28 91 00 F 0l6-i-24 00 46 Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 59