"Talent komt binnen deze organisatie altijd bovendrijven." Ondernemers m/v WEA Rayonleider m/v PZC Ml Middelburg b.v. foundry Schweitzer ziekenhuis Directoraat-Generaal Rijkswaterstaat Albert zaterdag 7 april 2001 Zorg met hoofd, hart en ziel Het Albert Schweitzer ziekenhuis is een algemeen ziekenhuis met vier locaties: Amstelwijck, Dordwijk, Sliedrecht en Zwijndrecht. Het ziekenhuis heeft vrijwel alle specialisaties en disciplines in huis. In totaal werken er ca. 3000 medewerkers. In een decentrale organisatie ervaren de medewerkers een grote mate van verantwoordelijkheid en worden ieders capaciteiten ten volle benut. De communicatie is open en direct. Het ziekenhuis beschikt over de mogelijkheden van kinderopvang en kan veelal voorrang krijgen bij het vinden van tijdelijke huisvesting voor medewerkers in Dordrecht. RMI Middelburg is een gieterij, gespecialiseerd in licht tot zwaar hoog kwaliteitsgietwerk in o.a. nodulair gietijzer. Het bedrijf is sterk exportgericht en levert hoogwaardig gietwerk aan klanten in Japan, USA, Zwitserland en de Europese Unie. Ons gietwerk voldoet aan de strengste kwaliteitseisen zoals die door de staal- en turbine-industrie worden gesteld. Door de steeds groeiende omzet en de extra vraag naar kwaliteits gietwerk en de toekomstige vervanging van medewerkers die in de volgende vijf jaar met pensioen gaan, zoeken wij Administrateur Na een in werkperiode zal de kandidaat zelfstandig de administratie voeren, namelijk: opmaken van de balans, opstellen verlies winstrekening, uitvoeren van de BTW - aangiften, budgetten opstellen en controleren, alsmede uitvoeren van financiële controle en het onderhouden van bankcontacten. De kandidaat rapporteert rechtstreeks aan de directie en is potentieel kandidaat lid van het managementteam. Een SPD diploma is vereist. De kandidaat heeft reeds enkele jaren ervaring in soortgelijke functies. Omdat de kandidaat contact zal hebben met klanten is een goede kennis van de Engelse taal vereist. Kennis van de Duitse en Franse taal strekt tot aanbeveling. De kandidaat moet bekend zijn met een boekhoudprogramma en vlot met een computer kunnen omgaan daar klanten E-invoicing gebruiken. Een vlotte omgang met collega's en directie is voor onze teamwerking noodzakelijk. Medewerker Uitbrekerij Functie-inhoud: laden en bedienen van een uitbreekmachine. transport van vormen, vormkasten en gietwerk. alle andere voorkomende werkzaamheden. Een LBO opleiding is gewenst. Voor deze functie is enige flexibiliteit qua werktijden vereist. Ervaring in een gieterij strekt tot aanbeveling. Vormers Functie-inhoud: maken van vormen en kernen. samenbouwen en gietklaar maken van vormen. vullen van vormkasten. Een LBO opleiding is gewenst. Ervaring en/of een S.O.M. certificaat Vormen en Modelmaken strekt tot aanbeveling. Monteur Functie-inhoud: in goede staat houden van de machines. uitvoeren van onderhoudswerk aan hijsinrichtingen. controle op functioneren van machines. assisteren bij elektrisch onderhoud. Een MBO opleiding (WTB) is gewenst. Zelfstandig werken en enige flexibiliteit qua werktijden is vereist. Ervaring in soortgelijke functies strekt lot aanbeveling. De sollicitatieprocedure zal een korte tijd in beslag nemen en de kandidaten zullen bij gebleken geschiktheid onmiddellijk aan de slag kunnen. Sollicitaties kunnen uitsluitend schriftelijk worden gericht aan onze afdeling personeels zaken onder vermelding van '"sollicitatie". RMI Middelburg B.V., Kleverskerkseweg 83, Postbus 8060, 4330 EB Middelburg. Maatschap Westelijke Accountantskantoren Zeeland GOES MIDDELBURG OOSTBURG RENESSE ZIERIKZEE In totaal werken er bij Rijkswaterstaat momen teel zo'n 10.000 mensen, verdeeld over zeventien directies. Hoewel hun achtergronden zeer divers zijn, kenmerken onze medewerkers zich door gedegen kennis, een groot verantwoordelijkheids gevoel en respect voor de mening van anderen. Andere aspecten zijn een concurrerend salaris en prima secundaire arbeidsvoorwaarden. Dit combineren we met een open werksfeer en doorgroeimogelijkheden. Verder hebben we een uitstekende studiekostenregeling. Kinderopvang, deeltijdwerk en flexibele werktijden vinden we bovendien vanzelfsprekend. Kortom, we bieden u arbeidsvoorwaarden op maat. U kunt bij ons op twee manieren solliciteren. Een schriftelijke sollicitatie, voorzien van curriculum vitae, kunt u binnen veertien dagen richten aan RWS-helpdesk, postbus 2102, 2002 CC Haarlem, graag onder vermelding van het betreffende vacature nummer op brief en envelop. Solliciteren per e-mail is ook mogelijk. Stuur een bestand met daarin uw brief en c.v. aan: werving@rijkswaterstaat.nl Voor overige vacatures kunt u kijken op onze internetsite: www.rijkswaterstaat.nl Voor deze opzet zijn wij namens onze cliënt op zoek naar Wat wordt van u verwacht: U bent ondernemend van karakter en commercieel gericht; U draagt verantwoordelijkheid voor de vennootschap waar de exploitatie van het recreatiepark is ingebracht; U heelt gevoel voor gasten en medewerkers; U bent organisatorisch voldoende ontwikkeld; U bezit voldoende communicatieve en commerciële vaardigheden; U bent stressbestendig en flexibel. Uw toekomstmogelijkheden zijn: Als u goed functioneert als ondernemer van de desbetreffende vennootschap wordt u in de gelegenheid gesteld te participeren in de exploitatievennootschap. En uw verdiensten: Uw ondernemersbeloning is comform de zwaarte van de functie en marktconform. Op termijn is deelname via een eigen managementvennootschap bespreekbaar en zal er een marktconforme managementvergoeding worden verstrekt en daarbij een per centage van het resultaat. Heeft u belangstelling voor het ondernemerschap dan wil onze cliënt graag met u in contact komen. Wij verzoeken u uw schriftelijke sollicitatie te sturen naar WEA Zeeland, Postbus 189, 4330 AD Middelburg, t.a.v. de heer J. A. van de Velde AA, of E-mail: j.a. van.de.velde@weazeeland.nl Voor eventuele informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer J. A. van de Velde AA, tel.: 0118-65 63 65 jaartsveld Holding B.V. is een moderne, middel grote onderneming met een solide historie vanaf 1848. De goed opgeleide vakmensen, een omvangrijk en modern machinepark, eigen ontwerpbureau en een flexibel netwerk van gekwalificeerde toe leveranciers zijn, door ISO- en VCA certificering, de garantiefactoren voor efficiënte dienstverlening. Door nauwe onderlinge samenwerking tussen de diverse vestigingen kunnen kennis, personeel en materiaal waar nodig bijeen worden gebracht voor een collectieve inspanning. Als oudste wegenbouw bedrijf van Nederland combineert Jaartsveld op deze manier ervaring, kennis en kwaliteit met een voortrekkersrol op het gebied van innovatie- Voor verschillende functies is het Albert Sehweitzer ziekenhuis op zoek naar 'oproepers'. Daarnaast zijn onderstaande vaeatures vacant. Binnen de Zorggroep 4 (Cardiologie, ICU/CCU, Pulmonologie, Spoedeisende Hulp en Observatorium) zijn momenteel vacatures voor enthousiaste ICU/CCU-VERPLEEGKUNDIGEN m/v (vac.nr. PZC 01033) op de locaties Dordwijk en Amstelwijck VERPLEEGKUNDIGEN SPOEDEISENDE HULP m/v (vac.nr. PZC 01034) op de locaties Dordwijk, Amstelwijck en Zwijndrecht voor 36 uur, vanaf 24 uur is bespreekbaar, diensten volgens rooster. Rijkswaterstaat speelt al twee eeuwen lang een cruciale rol in de aanleg, het beheer en het onderhoud van de Nederlandse infrastructuur. In de loop der tijd is deze rol echter sterk veran derd: stond vroeger slechts het technische aspect centraal, inmiddels is daar de maatschappelijke dimensie bijgekomen. Dat is niet verwonderlijk, gezien de kerntaken van Rijkswaterstaat: de bescherming tegen overstromingen, de zorg voor rijkswegen, rijkswateren en duurzame en bruik bare watersystemen, en het bevorderen van de verkeersveiligheid. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Roompot Recreatie Beheer B.V, is marktleider in de Zeeuwse recreatiebranche en is eigenaar van diverse recratieondernemingen aan de Noordzeekust, beheert en exploi teert onder andere vakantie-/ bungalowparken, campings, zwembaden en jachthavens. Door de huidige groei van deze organisatie en verdere uitbreiding van haar activitei ten is de Roompot Groep bezig haar parken zodanig te organiseren dal er een Room pot Groep franchiseketen ontstaat, waardoor de Roompot Groep het ondernemer schap wil benutten door optimale groei. Voor de regio Zeeland/West-Brabant, met vestig ingen in Kapelle en Steenbergen zoeken wij een die op grond van praktijkervaring en kennis van het werkgebied, leiding kan geven aan de organisatie. Taken: Realisatie van de resultaat- en rendement- doelstellingen; Verantwoordelijk voor de contractportefeuille en het onderhouden en uitbouwen van relaties; Inspirerend leidinggeven ter optimalisering van de bedrijfsprocessen en stimuleren van ontwikkelingen; Rechtstreeks rapporteren aan de algemeen directeur. Functie-eisen: Gedreven ondernemer met ruime ervaring in het aansturen van commercie en techniek; Teambuilder met moderne management principes; Relevante opleiding op HBO niveau; Leeftijd bij voorkeur 35 tot 45 jaar; Ervaring in vergelijkbare wegei.bouwfunctie; Uitstekende sociale en communicatieve vaardigheden. Bent u de stimulerende en resultaat gerichte persoonlijkheid die wij zoeken? Stuur dan uw sollicitatie met uitgebreide CV binnen twee weken naar de algemeen directeur: Dhr. A H. Reijn, St. Annastraat 458,6525 ZP Nijmegen. Of per e-mail: wegenbouw@hotmail.com. Vanzelfsprekend wordt uw reactie discreet behandeld. Een psychologische test kan onderdeel uitmaken van de sollicitatieprocedure. Uw functie Als ICU/CCU-verpleegkundige verricht u alle voorkomende ICU/CCU-werkzaamheden zoals het verlenen van intensieve observatie, controle en verzorging en het geven van intensieve mediscn- verpleegkundige therapieën van uiteenlopende aard. Daarnaast verricht u verpleegkundige zorg in het kader van de algemeen dag< Als Spoedeisende Hulp Verpleegkundige zorgt u mede voor continue paraatheid op de afdeling, zodat een optimale en adequate medische en verpleegkundige spoedeisende hulpverlening op elk gewenst moment tot stand gebracht kan worden U verleent assistentie en ondersteuning aan artsen bij onderzoek enbehandeling en u zorgt voor opvang, begeleiding en verzorging van patiënten. Verder voert u bijkomende administratieve Onze vraag Als ICU/CCU-verpleegkundige dient u in het bezit te zijn van een HBO-V-diploma of een diploma verpleegkundige-A en ICU/CCU-opleiding. Verder heeft u werkervaring op het gebied van cardiologie/intensieve zorg. Daarnaast bent u stress bestendig, initiatiefrijk en kunt u goed in teamverband werken. Voor de Spoedeisende Hulp verwachten we van u het diploma A-verpleegkundige of HBO-V en het diploma verpleegkundige specialisatie spoedeisende hulp. Verder heeft u meerjarige werkervaring op een interne en/of chirurgische verpleegafdeling. Ons aanbod Wij bieden u een dienstverband voor onbepaalde tijd. De functie van ICU/CCU-verpleegkundige is ingedeeld in FWG 50. De functie van verpleegkundige Spoedeisende Hulp is ingedeeld in functiegroep 45 of 50. Inschaling is afhankelijk van opleiding en werkervaring. De functies worden opnieuw gewaardeerd volgens FWG 3.0. De overige arbeids voorwaarden zijn conform de CAO-ziekenhuizen. Uw interesse Voor meer informatie over de functies en de afdelingen kunt u contact opnemen met de hoofden zorgeenheid Voorde ICU/CCU locatie Amstelwijck is dit Barbara van Houwelingen, telefoonnummer 078-6541460/ oproepnummer 817981; voor ICU/CCU locatie Dordwijk is dit Ton Bok, telefoonnummer 078-6523505/oproepnummer 813505. Wat betreft de Spoedeisende Hulp kunt u contact opnemen metOttovan Haren, telefoonnummer 078-6523211 of seinnummer 817-498 (locatie Amstelwijck en Dordwijk) of Marjolein Ten Holter, telelfoonnummer 078-6541117 (locatie Zwijndrecht). U kunt uw schriftelijke sollicitatie, met vermelding van het betreffende vacature nummer en de afdeling tot uiterlijk 10 dagen na het verschijnen van dit blad richten aan het secretariaat van de afdeling Personeel- Organisatiezaken van het Albert Schweitzer ziekenhuis, Postbus 306,3300 AH DORDRECHT. Rayonmedewerker Onderhoud en Verbetering v/m MBO'er Dienstkring Schelde-Rijn, Bruinisse Salaris: Uw salaris bedraagt maximaal 4.363,- 1.980) bruto per maand, exclusief 8% vakantiegeld, bij volledig dienst verband Een uitloop naar een hogere salansschaal is mogelijk. Informatie: Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer J. Somers, hoofd afdeling Onderhoud en Verbetering, telefoon (0113) 55 99 26. Het vacaturenummer is W11/PZC. Allochtonen met een MBO-werk- en -denkniveau en affiniteit met techniek worden uitdrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Een civieltechnische opleiding is niet nodig. Indien voldoende basiskennis- en -vaardigheden aanwezig zijn verzorgt de direc tie een opleiding. Ministerie van Verkeer en Waterstaat Wat u hebt gedaan: Naast een MBO diploma Civiele Techniek of een gelijkwaardige opleiding hebt u diverse praktijkgerichte I cursusseri gevolgd (toezichthouder UAV-contracten/administratie, kwaliteitszorg en RAW-systematiek), ofbent u bereid deze te volgen. bent in staat tactvol om te gaan met gebruikers van vaarwegen en wegen en de medewerkers die zijn bétrokken bij de uitvoering van werken. Verder beschikt u over goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden. Salaris: Uw salaris bedraagt maximaal verband Informatie: Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer J. Bos. hoofd Sluismeester, telefoon (0113) 55 92 07. Het vacaturenummer is W20/PZC. Het betreft een verantwoordelijke functie bij de Directie Zeeland Bij de Directie Zeeland - in het waterrijke zuidwesten van Nederland - spelen economie, milieu en veiligheid een duidelijke rol in keuzes die gemaakt moeten worden bij de uitvoering van onze taken U gaat werken bij de dienstkring Schelde-Rijn, die verantwoordelijk is voor het beheer en onderhoud in de ruimste zin van de hoofdinfrastructuur in zijn beheersgebied. Dit betreft de watersystemen Voikerak/Zoommeer (Scheide- Rijnverbinding) en Oosterschelde (ten oosten van de Zëelandbrug) inclusief het kanaal door Zuid-Beveland. Wat u gaat doen: U houdt toezicht op de uitvoering van onderhouds- en verbeteringswerken. U voert inspecties uit aan objec ten, en u stelt inspectierapporten op over de gesteldheid daarvan, Tot uw taken behoort tevens het leiding geven aan het aan u toegevoegde personeel van aannemers aan wie werk is uitbesteed. Ook wordt u betrokken bij dijkbewaking, de organisatie Vein gladheidsbestrijding en acties bij calamiteiten. MAVO/VBO'er Scheepvaartdienst Oosterschelde, Rilland Het betreft een afwisselende parttime functie bij de eerder genoemde Directie Zeeland. U gaat werken bij de Scheepvaartdienst Oosterschelde, die tot taak heeft het scheepvaartverkeer op een veilige manier door een deel van de Zeeuwse wateren te begeleiden. U wordt als sluismeester actief op de Kreekraksluizen en de Bergsediepsluis. U werkt in deel tijd, gemiddeld 20 uur per week. Wat u gaat doen: Op de Kreekraksluizen werkt u in volcontinudienst in een team van sluismeesters. Er passeren ruim 60.000 schepen per jaar die het goederenvervoer tussen Antwerpen en Rotterdam en het achterland van deze havens onderhouden. Op de Bergsediepsluis werkt u geheel zelfstandig en in semi-continudienst. Hier passeren circa 10.000 schepen per jaar, grotendeels recreatievaartuigen. Bij beide sluizen zorgt u voor een optimale doorstroming van de scheepvaart en voor een correcte inwinning en verwerking van gegevens in het IVS90 dan wel het SITOS. U maakt bij dit alles gebruik van moderne hulpmiddelen, zoals radar, gesloten TV-circuit, marifoon en diverse computersystemen Wat u hebt gedaan: U hebt minimaal een vooropleiding genoten op VBO/MAVO-mveau en u hebt affiniteit met de binnen scheepvaart. U bent in het bezit van het Marifooncertificaat. Ook bent u in het bet bezit van het Nautop II certificaat of bent u bereid dit te behalen Verder bent u flexibel en stressbestendig en kunt u zowel zelfstandig als in teamverband werken. Tevens hebt u. met het oog op het invoeren van gegevens in computersystemen, typevaardigheid nodig. Bij voorkeur kunt u tevens werken met de computer (MS/Office'95), hebt u basiskennis van de Franse en Duitse taal en beschikt u over een EHBO-diploma. 4 363,- 1.980) bruto per maand, exclusief 8% vakantiegeld, bij volledig dienst- Sluismeester v/m

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 32