n en kopen! mg occasi on s PZC zaterdag 7 april 2001 24 0 m alle merken alle prijsklassen gratis parkeren gratis entree kinderopvang taxateurs financieringen koffie veel ruimte Op vrijdag 6 en zaterdag 7 april organiseert Car-Groep Zeeland in de Zeeland hallen te Goes de AUTOPARADE. Particulieren, maar ook belangstellenden uit het bedrijfsleven, kunnen zich hier in ontspannen sfeer oriënteren op een eventuele aankoop van een occasion, in allerlei prijsklassen. Is de interesse gewekt, dan bestaat de mogelijkheid om ter plekke de huidige auto te laten taxeren door onafhankelijke taxateurs. Ook is direct informatie te verkrijgen over eventuele financiering en verzekering. Car-Groep Zeeland kiest ervoor de bezoekers de ruimte te geven om zich te kunnen oriënteren. De stelregel daarbij is dat men een auto van alle kanten moet kunnen bekijken. Dat betekent dat er maximaal zo'n 180 occasions in de Zeelandhallen passen, een aantal waaraan Car-Groep Zeeland zich houdt. Dank zij de aanwezigheid van de 14 vertegenwoordigers van de deelnemende bedrij ven in Car-Groep Zeeland is er een zeer gevarieerde en ruime deskundigheid aanwezig. Zowel de aankleding als de publiciteit zijn bewust sober gehouden. Op deze wijze kan ook het prijspeil van de occasions sober blijven. Tijdens de beurs is er permanent professionele kinderopvang aanwezig. Met onder andere een heuse auto als speêlobject kunnen kinderen al vroeg genie ten van de autowereld. Ouders kunnen zich zo volledig concentreren op hun zoektocht. Vlissingen Goes Vlissingen Westkapelle Middelburg Ben goede zaak De kantorenmarkt is het afgelopen jaar gunstig geweest Vooral in de Randstedelijke gebieden blijft de markt zeer gunstig. Dit uit zich dan ook in de hogere huurprijzen, dalende bruto aanvang rendementen en een dalende structurele leegstand. Binnen de Zeeuwse regio is sprake van een goede markt situatie. Toplocaties binnen het Zeeuwse zijn vooral stationslocaties en de locaties met goede openbaar vervoer en zichtlocaties. Naast de ontwikkeling van nieuwbouw- kantoren zal er kritisch gekeken moeten worden naar de moge lijkheden om de vrijkomende panden in de bestaande voor raad weer geschikt te maken voor gebruik. Door sloop, herontwikkeling of andere plannen kan langdurige leegstand worden voorkomen. Kortom, voor iedereen een goede zaak! Op toplocatie gelegen volumineus winkel/kan toorpand met een totaal opp. van ca. 550 m' in het stadshart van Goes aan de markt. Ind.: b.g.: opp. van ca. 220 m' verdeeld over diverse ruimtes o.a. toilet, ontvangstruimte, patio, magazijn. Via een trap toegang naar de leen 2e verd.: bedrijfsruimte van totaal 350 m'. Ook bereikbaar via een aparte opgang aan de achter zijde van het object. De Ie en 2e verdieping is thans ingericht als woonruimte en bruikbaar als kantoorruimte. Royaal pand met een front- breedte van ca. 550 cm. Dit pand is voor diverse doeleinden geschikt: winkel, kantoor of combi natie van beide. In de naaste omgeving bevinden zich banken, het postkantoor, winkels en uit zendorganisaties. Graag informeren wij u over de mogelijkheden. Inl. vestiging Goes, telefoonnr.: 0113-251000. In verband met een bedrijfsverplaatsing is op een zeer goede locatie aan het winkelplein van Vlissingen, Het Scheldeplein, per 1 mei j 2001 een fraaie winkelruimte beschikbaar. Deze winkel heeft een totale vloeroppervlakte van 65 m2 en een fraaie, glazen pui met een breedte van 4,50 meter en een overkapping aan de voorzijde. Het object heeft een be stemming voor detailhandel en is voor diverse branches geschikt. Ook vanuit de Badhuisstraat is deze winkel goed zichtbaar en er zijn vele passanten. Bevoorrading is mogelijk aan de achterzijde. De ruimte wordt 'kaal' opgeleverde Er is een aantal zaken ter overname mogelijk zoals een rolluik, alarminstallatie, airco, etc. Inlichtingen vestiging Vlissingen, telefoon nummer: 0118-440800. Op bedrijventerrein Vrijburg gelegen nieuwe showroomruimte en bedrijfshal met moderne uitstraling en volledige isolatie. Totaal 1255 m' waaronder 480 m' showroom met volledig glazen gevelaanzicht. Splitsing in kleinere ruimten mogelijk. Prijs showroom vanaf f 90,-lm'. Prijs bedrijfshal vanaf f 80, lm'. Collegiale verhuurbemiddeling met Begijn, de kwaliteitsmakelaar. I Huurprijs f 8Q,~ en 90,- per Huurprijs f 30.000,- p.j. Huurprijs f 108.000,- p. Keurige kantoorruimte (ca. 600 m') gelegen op de 2e verdieping in het stationsgebouw (NS-station Goes). Op steenworp afstand van alle openbaan/ervoen/oorzieningen en loop afstand van het centrum van Goes. Via de entree met lift of via trappenhuis toegang tot de 2e verd.ontvangsthal met receptie/ balie, 2 spreekkamers, archiefruimte, 8 werkkamers voor meerdere personen, keuken met kantine, toiletgroepen (neren/dames). V.v. intercom, gedeeltelijk airco, volledige bekabeling en gestoffeerd. Inlichtingen vestiging Goes, telefoonnummer: 0113-251000. Representatieve winkelruimte (ca. 360 m') gelegen op een hoek aan een van de straten van het winkelhart van Goes. Indeling: begane grond (ca. 190 m'): entree voorzien van rolluiken, winkelruimte, keuken!pantry, archiefruimte en entree via zij-ingang. 1 e Verdieping: bereikbaar via ruime open trap. Goed onderhouden, voorzien van rolluiken, beveiligingsinstallatie. Oplevering: op korte termijn mogelijk. Informatie vestiging Goes, telefoonnummer: 0113-251000. Bizzpark is een bedrijvencentrum met een 7-tal gevarieerde bedrijfsruimten. Het bedrijven terrein de Poel ligt op een hoogwaardige locatie aan de A58. Het Bizzpark is een kleinschalig bedrijvencentrum met bedrijfsruimten van ca. 200 m' tot ca. 700 m'. Enkele bedrijfsunits zijn voorzien van kantoorruimte, pantry en toilet. Het geheel is voorzien van een geasfal teerde bestrating inclusief parkeervoorziening, bewegwijzering en een perfecte uitstraling. Inlichtingen vestiging Goes telefoonnummer: 0113-251000. Huurprijs op aanvraag Huurprijs f 105.000,- p.j. Huurprijzen v.a. f 20.000,- p.j. Het voormalige gemeentehuis aan de markt te Westkapelle is makkelijk te bereiken en heeft parkeermogelijkheid op korte afstand. Het object telt een souterrein, begane grond en eerste verdieping. Het object is o.a. voorzien van lift, archiefruimte, toiletten en pantry. Koopsom fl. 1.250.000,- k.k. excl. BTW. De huur van kleinere units is mogelijk, huurprijs op aanvraag. Deze nieuwbouw-bedrijfsloods ligt op het uitstekend bereikbare bedrijfsterrein Vrijburg. De beschikbare ruimte is vanaf 340 m' tot maximaal 680 m'. De loods is voorzien van twee rolhefdeuren met loopdeuren. Voorzien van elektra, aansluitingen voor sanitair, volledige isolatie en er ligt een afgewerkte betonvloer. Huurprijs vanaf fl. 25.575,- excl. BTW per jaar. Koopsom vanaf fl. 250.000,- v.o.n. exclusief BTW. Nabij de oude stadshaven en stadshart van Goes gelegen royaal woon/winkelpand. Met o.a. een winkelruimte, luxe bovenwoning met riant dak-ij. terras. Het buitenterrein 240 m2 is vrij in te delen en heeft een vrije achterom. Winkelruimte:j keurige representatieve verkoopruimte, totale oppervlakte van 160 m' met o.a. systeem- plafond, luchtverwarming. Deze ruimte is ook te huur: fl. 52.500,- per jaar. Achter de winkel- ruimte een buitenterrein welke thans als show-s room is ingedeeld. Bovenwoning: via een eigen opgang toegang tot de bovenwoning. 1e Verd.:: overloop, badkamer, toilet, keuken en woon- kamer, vaste trap naar 2e verd.: 1 grote slaap- kamer en 2 slaapkamers. De bovenwoning heeft een luxe afwerking. Vanuit de woonkamer is het zonnige dakterras 100 m') bereikbaar. Inl. vestiging Goes, telefoonnr.: 0113-251000. In de wijk Dauwendaele gelegen kantoorpand nabij NS-station en ontsluiting snelweg A58. Op de eerste etage van dit kantoorpand is 600 m' kantoorruimte beschikbaar. Dit object is voorzien van een lift en wordt opgeleverd met o.a. vloerbedekking, buitenzonwering, schei dingswanden en systeemplafonds. Inclusief een aandeel in de gemeenschappelijke ruimten. Verhuur in kleinere units is mogelijk, huurprijs op aanvraag. Kantoor Middelburg Damplein 1, (0118) 68 90 OO Kantoor Goes Grote Kade 2, (0113) 25 10 00 Kantoor Vlissingen Boni. Donkert 158, (0118) 44 08 00 Kantoor Zlerilkxee Havenpark 3, (0111) 45 15 00 Huurprijs f 25.575,- p.j. Vraagprijs 835.0Q0,- k.k. Vraagprijs f 1.250.000,- k.k. Op korte afstand van het NS-station, de bus stations en aan de aansluiting op de A58 is op de tweede etage ca. 725 m2 kantoorruimte beschikbaar. De ruimte is beschikbaar ind. vloerbedekking, verplaatsbare scheidingswanden en medegebruik van diverse openbare ruimten. Het object is voorzien van lift en acht parkeer plaatsen. Verhuur in kleine units is niet mogelijk, een huurcontract voor korte periode is bespreekbaar. Huurprijs fl. 155.546,- per jaar. Dit bedriifsobject met zeer ruime parkeer gelegenheid en losstaande woning ligt aan een doorgaande route. Het object bestaat uit 580 m2 winkelruimte, 340 m' magazijn (en), 190 m' zolderruimte. De woning staat op 595 m'. Prijs op aanvraag. Bezoek onze site: SINKE KOMEJAN Huurprijs f 155.546, Vraagprijs op aanwraa; Huurprijs op aanvraat

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 24