€0 PZC VAN OERS Wie kiest voor de toekomst, kiest voor Cargill PZC ^/ZeelandNet: proui.nci.aLe zeeuLuse courant redacteur vormgeving Reclassering Nederland weet van aanpakken! Reclasseringswerkers m/v Medewerker loonadministratie zaterdag 4 november 2000 Assistent-controller De ZeelandNet-groep is de belangrijkste (Zeeuwse) speler op het gebied van digi tale communicatie. Op de middenlange termijn wil zij deze rol verder uitbouwen, zeker wanneer deze communicatie zich zal gaan afspelen via één digitaal platform. Op dit moment zijn de belangrijkste, huidige diensten samen te vatten in Internet AccessZakelijke Telecommunicatie en Digitale Televisie. Om een prominentere rol te kunnen blijven spelen dan louter leverancier van infrastructuur, is het zaak voor de ZeelandNet-groep om van Internet Service Provider (ISP) verder te groeien naar Application Service Provider (ASP), De ZeelandNet-groep heeft meerdere van haar (ASP) activiteiten ondergebracht in Application Units. Dit zijn kleine, kennis intensieve teams die geheel zelfstandig invulling geven aan nieuw te ontwikke len applicaties. Enerzijds gebeurt dit omdat er kansen liggen in de markt, anderzijds als kenniscentrum voor nieuwe ontwikkelingen- De plannen van de ZeelandNet-groep zijn ambitieus te noemen. Naast het bewerken van de complete Zeeuwse markt met allerlei digitale diensten, ligt het ook voor de hand dat er boven regionaal dan wel op landelijk niveau gewerkt en ontwikkeld wordt. Hierbij valt bijvoorbeeld te denken aan te behalen omzet van regionaal ontwikkelde diensten/applicaties, welke ook op (inter)natiOnaal niveau zijn in te zetten. Voor de afdeling Finance, Administration, Human Resources and Organization zoeken wij een veel zijdige fulltime medewerker (m/v) (40 uur per week) Taken en verantwoordelijkheden: De assistent controller - heeft de dagelijkse leiding over alle financieel administratieve diensten van de vennootschappen van de ZeelandNet-groep en haar huidige en nieuw op te richten dochterondernemingen - draagt zorg voor het voorbereiden c.q. opstellen van de jaarrekening, kwartaalverslagen en overige tussentijdse financiële rapportages - is verantwoordelijk voor fiscale activiteiten zoals aangiftes omzetbelasting, loonbelasting en het toepassen van de betreffende belastingregels Functie-eisen: De kandidaat - heeft een afgeronde financieel administratieve opleiding op HBO (plus) niveau (HEAO-BE, ASCO, SPD, NIVRA 1e fase) - heeft ruime relevante praktijkervaring - heeft een gedegen kennis van en ruime ervaring met moderne kantoorautomatiseringssoftware - kan zowel zelfstandig als in teamverband-werken - beschikt over goede sociale en communicatieve vaardigheden Bedrijfsjurist ZeelandNet Postbus 35 4493 ZG Kamperland tel.: 0113-377778 e-mail: personeelszaken@staff.zeelandnet.nl Voor de nieuw op te zetten stafafdeling Legal Affairs binnen ZeelandNet BV zoeken wij een creatieve en innoverende bedrijfsjurist (m/v) (40 uur per week), welke in staat is orde en structuur aan te brengen in de veelheid van regelgevingen welke in de huidige stormachtige ontwikkelingen op een internetbedrijf afkomt. Een boeiend gebied dat voor elke zichzelf respecterende bedrijfsjurist een uitdaging vormt. Het meebrengen van een dosis ervaring is hierbij onontbeerlijk. Taken en verantwoordelijkheden: - verantwoordelijk voor alle juridische aangelegenheden binnen de ZeelandNet Groep - analyseren, opstellen en adviseren betreffende contracten en voorwaarden aan te gaan met der departijen, zoals andere telecombedrijven, grote bedrijfsrelaties en overheidsinstellingen. - een pro-actieve rol in het adviseren van de directie op juridisch gebied - een zelfstandige bijdrage leveren aan toekomstig beleid -.op juridisch gebied begeleiden van nieuwe activiteiten van de ZeelandNet Groep Functie-eisen: - afgeronde universitaire studie Nederlands recht - beroepsopleiding Bedrijfsjurist - enige jaren ervaring als Bedrijfsjurist - analytisch denkvermogen - de vaardigheid om ingewikkelde zaken helder en simpel over te brengen - goede adviesvaardigheid - dienstverlenende instelling - kennis van de Mediawet en Telecommunicatiewet is een pré ZeelandNet biedt: - een afwisselende baan in een prettige werksfeer - een salaris en emolumenten die bij de zwaarte van de functie passen - de baan van je leven in een bedrijf dat een vooraanstaande plaats inneemt in de nieuwe economie Reacties voorzien van motivering en CV binnen 2 weken bij voorkeur via e-mail zenden aan personeelszaken@staff.zeelandnet.nl Eventueel kunnen sollicitaties ook per brief - voorzien van uitgebreide CV - gezonden worden naar: ZeelandNet BV, Postbus 35, 4493 ZG, Kamperland, t.a.v. afdeling HR&O. Voor verdere informatie kunnen kandidaten contact opnemen met de directie of met de Manager Human Resources Organization Jan Bakker. Telefoon ZeelandNet: (0113) 377 778. [m/v] I \V*»P Uitgeverij Provinciale Zeeuwse Courant BV maakt deel uit van Wegener NV. Zij is onder meer uitgeefster van het regionaal dagblad PZC, een aantal huis- aan-huiskranten en speciale uitgaven zoals het Zeeland Recreatie Magazine. De uitgeverij telt ruim 250 medewerkers en is gehuisvest in een modern bedrijvencomplex aan de rand van Vlissingen. De functie Ten behoeve van het regionale dagblad PZC zoeken wij een journalist die kan vormgeven of dat wil leren. De redacteur vormgeving werkt in afwisselende dag- en avonddien sten in één van de beide ploegen van de redactie-afde ling Vorm Beeld. Deze redactie verzorgt dagelijks de presentatie van het nieuws in het dagblad, zowel op de actuele pagina's als in de bijlagen. Vorm Beeld is verantwoordelijk voor de verwerking van teksten en beelden tot complete elektronische pagina's. Het profiel Kandidaten dienen te beschikken over een vol tooide journalistieke opleiding. Zij moeten in een hecht team zorgvuldig, nauwgezet en onder hoge druk kunnen werken. De redacteur vormge ving heeft een uitstekend ontwikkeld gevoel voor de taal van woord en beeld. Zij of hij is een volwaardige tegenspeler van de eindredacteuren als het gaat om het maken van koppen of om het kiezen van beelden. Ervaring met software als Photoshop en Illustrator of vergelijkbare pakketten is meegenomen. Wij bieden een interessante en uitdagende functie in een dynamische organisatie. Honorering geschiedt op basis van de CAO Dagblad journalistiek. Er zijn goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Uw reactie Nadere informatie is verkrijgbaar bij de chef Productie Vorm, de heer W.M.J. Verstuyf, tel (0118) 48 44 10. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen na datum van deze publicatie, uit sluitend te richten aan: PZC hoofdredactie, de heer A.L. Oosthoek, Postbus 18, 4380 AA Vlissingen. Wat doet Stichting Reclassering Nederland? Reclassering Nederland werkt met mensen die in aanraking zijn gekomen met politie en Justitie. Zij zet haar deskundigheid en menskracht in om herhaling te voorkomen en wil daarmee bijdragen aan een veilige samenleving. In alle fasen van de rechtsgang kan zij een rol spelen. Drie kerntaken De reclassering voert drie kerntaken uit: -het geven van voorlichting aan Justitie over de persoon van de dader en de omstandigheden van het delictgedrag; - het begeleiden en toezicht houden op mensen en tot slot; - het ontwikkelen en aanbieden van taakstraffen, penitentiaire programma's en Elektronisch Toezicht. Onze organisatie Reclassering Nederland is een landelijke organisatie met ongeveer 1500 medewerkers, verdeeld over vijf ressorten en een hoofdkantoor. De eindverantwoordelijkheid berust bij de Algemeen Directeur, die middels management-contracten leiding geeft aan de ressortdirecteuren. Reclassering Nederland, ressort Den Haag zoekt breed inzetbare voor de arrondissementen Middelburg en Dordrecht. Bent u onze nieuwe collega? U heeft minimaal een HBO-opleiding afgerond, MWD, SJD, SPV of een gelijkwaardige opleiding. Voor Middelburg geldt bij voorkeur SPV. Ook als u in 2001 afstudeert, nodigen wij u uit om te reageren; U beschikt over goede mondelinge en schriftelijke communicatieve vaardigheden; U bent stressbestendig en kunt omgaan met belangentegenstellingen; U bent een teamplayer; U beschikt over een flexibele werkhouding; En u bent energiek en beschouwt uw omgeving met een optimistische en realistische blik. Wat bieden wij? Afhankelijk van uw ervaring, opleiding en leeftijd ontvangt u een salaris in schaal 7, 8 of 9 volgens de CAO-reclassering, minimaal f3595,-, maximaal f 6384,-. U krijgt in eerste instantie een tijdelijk contract voor de duur van een jaar, waarna bij gebleken geschiktheid en voldoende formatieruimte een vaste aanstelling kan volgen. Informatie Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met mevrouw A.M. de Wit, unitmanager (Middelburg), telefoon 0118-626157 of mevrouw C.L. Linzel, unitmanager (Dordrecht), telefoon 078-6390390. Procedure Een assessment kan tot de selectieprocedure behoren. Het inwinnen van referenties kan deel uitmaken van de procedure. Sollicitaties Spreekt het bovenstaande profiel u aan stuur dan uw sollicitatiebrief en curriculum vitae J vóór 14 april 2001 aan: Reclassering Nederland, Bureau Ressort Den Haag, t.a.v. mevrouw I. van Hoorn, Postbus 677, 2501 CR Den Haag. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. ACCOUNTANTS EN BELASTINGADVISEURS Van Oers Accountants en Belastingadviseurs is een nationaal en internationaal opererend adviesbureau op het gebied van accountancy, belastingadvies en administratieve dienstverlening. Het goede inlevingsvermogen in de wensen van onze cliënten en constructief overleg vormen de basis voor een slagvaardig en flexibel optreden. Met vestigingen in Breda. Goes, Oosterhout. Roosendaal en Waalwijk is Van Oers in Nederland één van de grootste regionale Accountants- en belastingadvieskantoren. Daarnaast heeft Van Oers nog een vestiging in Antwerpen. Van Oers is op nationaal gebied aangesloten bij Accountantscombinatie Nederland (ACN) en voor de samenwerking op internationaal niveau bij Kreston International. Kortom een dynamische professionele organisatie. Van Oers is een snelgroeiende organisatie. Deze groei is mede het gevolg van de professionele en servicegerichte werkwijze van onze medewerkers, waarbij enthousiasme en collegialiteit sleutelbegrip pen zijn. Als gevolg van deze groei zijn wij, voor ons kantoor in Goes, op zoek naar: (MEAO'ers/HEAO'ers) Werkgebied Binnen de loonadministratie bestaan je werkzaamheden onder andere uit hel verzorgen van salarisspecificaties voor medewerkers van be drijven uit diverse branches, hel zorg dragen voor correcte aangiften loonheffing en afdrachten sociale lasten. Hierbij heb je regelmatig contact met klanten, uitvoeringsinstellingen en de belastingdienst. Jouw profiel Je bent in het bezit van een MEAO/HEAO-diploma mogelijk aange vuld met een praktijkdiploma loonadministratie of een vergelijkbaar diploma. Een goed inlevingsvermogen in de wensen van de cliënt, alsmede een uitstekende uitdrukkingsvaardigheid, zowel mondeling als schriftelijk, zijn belangrijk. Ons aanbod Een interessante baan met uitstekende loonbaanperspectieven. Verder de mogelijkheid tot het volgen van in- en externe cursussen. Een goed salaris en overige secundaire arbeidsvoorwaarden zijn vanzelf sprekend Schriftelijke reacties gelieve je binnen 10 dagen te richten aan: Van Oers Accountants en Belastingadviseurs Ter attentie van de heer F.J.E. Weemaes AA, Postbus 59, 4460 AB Goes Telefoon (0113) 272800 E-mail: goes@vanoers.nl Meao-schoolverlaters worden ook uitgenodigd om te reageren. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Cargill is wereldwijd hoofdrolspeler in de dynamische voedselketen. In Nederland zijn we een van de twintig grootste ondernemingen, met diverse vestigingen. Binnen onze vestiging in Bergen op Zoom worden mais en tarwe tot zetmelen en glucose verwerkt. Deze producten vinden voornamelijk hun weg naar de levens- middelen-, golfkarton- en papierindustrie. Bij deze vestiging bestaat momenteel de volgende vacature: Elektro/meet- en regelmonteur(m/v) voor de afdeling Elektrotechnische Dienst Automatisering speelt een belangrijke rol in onze productieprocessen. Als elektrotechnisch meet- en regélmonteur voer je onderhouds-, reparatie-, revisie- en installatiewerkzaamheden uit aan dé elektro technische apparatuur, de procescomputers en de bijbehorende randapparatuur. Je hebt regelmatig overleg met het productiekader over storingen, prioriteiten en mogelijke aanpassingen en verbeteringen van de systemen. Je bent in het bezit van het diploma MTS-Elektrotechniek en hebt gevoel voor industriële automatisering. Bij voorkeur heb je al werkervaring opgedaan in de procesindustrie. Inzet, initiatief en het vermogen tot samenwerken zijn noodzakelijk, evenals goede con tactuele eigenschappen, flexibiliteit en een behoorlijke dosis enthousiasme. Je kunt je mondeling en schriftelijk goed uitdrukken in zowel het Nederlands als het Engels. In verband met storingsdiensten dien je ook bereid te zijn werkzaamheden buiten de dagdiensturen te verrichten. Werken bij Cargill betekent deel uitmaken van een toonaangevend en innovatief bedrijf, met een plezierige en informele sfeer. Bovendien biedt Cargill een goed salaris, prima secundaire arbeidsvoorwaarden en volop vakinhoudelijke uitdagingen. Is je interesse gewekt? Stuur dan binnen veertien dagen je c.v. en begeleidende brief, met vermelding van de functie, naar Cargill, t.a.v.Angelique van Opdorp, Human Resources Department, Postbus 34, 4600 AA Bergen op Zoom. Een mailtje sturen kan ook, naar angeliquevan_opdorp@cargill.com Cargill. 85.000 medewerkers en 1.000 vestigingen in 60 landen. Wereldwijd toonaangevend in handel/ verwerking en transport van grondstoffen en halffabrikaten voor de voedingsmiddelenindustrie. Slagvaardig en innovatief. Informele en resultaatgerichte werksfeer. www.cargilLitl? FRQVIHCIfliF ZEEUWSE CC Zoekt: I I Uitgeverij Provinciale Zeeuwse Courant BV maakt deel uit van Wegener NV, de in Apeldoorn gevestigde, 1 11 I*— beursgenoteerde, onderneming in de informatie- en direct marketingindustrie. Wegener is de grootste uitgever van regionale dagbladen en huis-aan-huiskranten in Nederland en is daarnaast marktleider in Nederland en belangrijke Media Marketing speler in West-Europa op het gebied van direct marketing. Daarenboven ontwikkelt en exploiteert Wegener tal van internetproducten en diensten en exploiteert zij gemeentelijke informatiediensten, cartografische producten, geeft professionele en special interesttijdschriften uit, levert grafische producten en diensten en is actief op het terrein van commerciële radio en televisie.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 50