PERSONEEL ^t%mbboUio. ELECTRICAL ENGINEER VOORRAAD REHEERDER iscuiijiauuVlSClir PZC bv sloestaal vlissingen chauffeur medewerk(st)er afwashulp "een praktische coach voor een dynamisch adviesbureau" "die bedrijfseconomisch inzicht weet te combineren met adviesvaardigheden" De functie: In deze veelzijdige en uitdagende functie bent u verantwoordelijk voor een goede interne administratieve organisatie. U draagt zorg voor betrouwbare en tijdige managementinformatie, het opstellen en bewaken van begrotingen en het opstellen van de jaarrekening. Daarnaast bent u actief als adviseur binnen de afdeling Bedrijfsadvies waar u een grote verscheidenheid aan opdrachten verricht op het gebied van onder andere (financiële) analyses, berekeningen en rapportages.Tevens verricht u een aantal ondersteunende taken m de algemene bedrijfsvoering. U geeft leiding uan een drietal binnendienstmedewerkers. Gevraagd wordt: een opleiding op HBO-nivcau in de financiële en/of bedrijfseconomische richting; een aantal jaren werkervaring in een zelfstandige financiële functie. Ervaring in de financiële dienstverlening, accountancy of in een adviesfunctie is een pre; analytisch denkvermogen en een uitstekend cijfermatig inzicht; een ondernemersgerichle en flexibele persoonlijkheid; organisatorisch vermogen en een pragmatische instelling; goede communicatieve vaardigheden. ^■aTr'Ti'i'ni'iUM- OAZ Advies heeft een samenwerkingsverband met Schipper Accountants. een dynamische en zelfstandige functie: binnen ten sterk groeiende en professionele organisatie; een informele en prettige werkomgeving met veel ruimte voor eigen inbreng en initiatief; een uitstekend pakket arbeidsvoorwaarden. Bent u toe aan deze verantwoordelijke en uit dagende funct ie, stuur dan uw brief en cv binnen 10 dagen aan OAZ Advies, Schaepmanslraat 21, 4463 SC Goes.Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer J. Koeman (06-55702161of de heer R.Verbeek (06-54903845) of op telefoonnummer 0113 - 256600. Fax:0113 - 256610. - zaterdag 31 maart 2001 b.v. sloestaal is een regionaal werkende groothandel in ijzer, staal, buizen, flenzen, bouwstaalmatten, non ferro enz., met zusterbedrijven in maldegem, vilvoorde, wom- melgem, brugge, sint niklaas en beyne heusay. om onze klanten snel van dienst te kunnen zijn, hebben we op een oppervlak van bijna 4000 m2 ruim drieduizend ton materiaal op voorraad. voor de afdeling logistiek vragen wij: voor deze afwisselende baan vragen wij: rijbewijs bce, chauffeursdiploma flexibele instelling stressbestendig teamgeest wij bieden: een afwisselende baan in een groothandel, waar kwali teit troef is en waar iedereen voor elkaar klaar staat, een salaris in overeenstemming met de functie. uitsluitend schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de directie van b.v. sloestaal tav. dhr. n. wisse, postbus 39, 4380 aa vlissingen. RESTAURANT Grote Markt 38, 4461 AJ Goes, tel. 0113-227952 zoekt een voor in de bediening (24 uur) en (24 uur) Tel.: 0113-227952 Lamb Weston/Meijer V.O.F is een in 1994 ontstane joint-venture die de krachten van de Amerikaanse aardappel- verwerker Lamb Weston Inc. en de Nederlandse aardappelspecialist Meijer bundelt. Lamb Weston bestaat inmiddels 51 jaar en is met een omzet van ongeveer USD 1.5 miljard, meer dan 6000 employees en 17 productie locaties, mondiaal de nummer één op hel gebied van aardappelverwerking. Meijer startte in 1984 met de aardappelverwerking en is daarnaast sinds 1920 een succesvol aardappelhuis met o a. zelf ontwikkelde rossen. Met zijn 1000 medewerkers is Lamb Weston/Meijer een dynamisch en snelgroeiend bedrijf met vestigingen in Kruiningen, Oosterbierum, Bergen op Zoom en Tilburg. Na recente uitbreidingen staat in Kruiningen nu een van de grootste en modernste, volledig geauto matiseerde aardappelverwerkingsunit van Europa. Door haar innovatieve producten, sterke morketing onder steuning, zelfoniwikkelde technologieën, constante service en kwaliteit, mag Lamb Weston/Meijer grote internationale fostfood-, restaurant- en catering bedrijven tot haar klantenkring rekenen Ter versterking van onze afdeling Maintenance Repair, vestiging Kruiningen, die thans bestaat uit 48 medewerkers, zijn wij op zoek naar een: (M/lfl Als Electrical Engineer verricht je alle voorkomende elektrotechnische- en onderhoudswerkzaamheden in onze fabriek te Kruiningen. Je onderhoudt samen in een team van 5 electrical engineers, de complete elektrotechnische installatie en je bereidt de technische werkzaamheden voor die in het weekend plaatsvinden. Tevens word je ingezet bij elektrotechnische storingen. De werkzaamheden vinden in dagdienst plaats, waarbij je eenmaal in de twee weken een dienst op zaterdag en zondag dient te werken. Je hebt een opleiding op MTS-niveau en bij voorkeur enige jaren werkervaring in een vergelijkbare functie, waarin je kennis van elektrische installaties hebt opgedaan. Kennis van industriële installaties is een pre. Tevens zijn wij voor de afdeling Voorraadbeheer, vestiging Kruiningen, die bestaat uit 5 medewerkers op zoek naar een: (NI/V) Als Voorraad Beheerder (Inventory Administrator) ben je verantwoordelijk voor de correcte verwerking en bewaking van de administratieve gegevens met betrekking tot de goederenstroom. Aan de hand van deze gegevens verzorg je rapportages ten behoeve van het management. Je onderhoudt contacten met de externe vrieshuizen over de kwantiteit en kwaliteit van de aanwezige voorraden en je voert de controle op de facturatie. De werkzaamheden vinden in dagdienst plaats. Voor deze functie gaan onze gedachten uit naar een kandidaat die door een combinatie van opleiding en ervaring in staat is op MBO niveau te functioneren. Je hebt bij voorkeur enige jaren ervaring in een vergelijkbare functie. Je bent in staat zowel zelfstandig als in teamverband te werken. Je hebt een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid ook in de Engelse taal. We "vragen" veel, maar we hebben dan ook wat te "bieden". Een zelfstandige en uitdagende baan, bij een snel groeiend bedrijf met toekomst en uiteraard hebben we een prima pakket arbeidsvoorwaarden. Als je geïnteresseerd bent verwachten we jouw sollicitatiebrief binnen 10 dagen. Deze kun je richten aan: Lamb Weston Meijer V.O.F., t.a.v. afdeling Personeel Organisatie, Postbus 17, 441 ZG Kruiningen. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. Nelwerk VSP is gespecialiseerd in de verspreiding van reclamedrukwerk, samples en weekbladen Netwerk VSP is in de branche marktleider met een sterk groeiend marktaandeel De organisatie bestaat uit een hoofdkantoor. 13 regionale vestigingen en 25.000 bezorgers welke uiteindelijk de ca. 6.400.000 consumentenadressen bereiken. Wegens aanhoudende drukte zijn wij op onze vestiging in Vlissingen op zoek naar direct beschikbare CHAUFFEURS/MAGAZIJNMEDEWERKERS Ai/V oproepkrachten Aard van de werkzaamheden: Het uitrijden van foldermateriaal naar bezorgers door geheel Zeeland Het afwegen en uitsorteren van foldermateriaal Het laden/lossen van bestel- en vrachtauto's Overige relevante magazijn werkzaamheden Van de kandidaten verwachten wij: In bezit zijn van rijbewijs C (chauffeursdiploma niet vereist) Gemotiveerde en flexibele opstelling ten aanzien van de werkzaamhe den en werktijden Minimaal LBO-niveau Zelfstandig kunnen werken in een team Voor deze functie bieden wij u: Een goed uur-salaris Werktijden in overleg te bepalen Het werken in een jong, flexibel en gemotiveerd team De ideale bijbaan voor student of Vutter!!!!! Werkzaamheden vinden hoofdzakelijk plaats op donderdag, vrijdag en/of zaterdag overdag. Heeft li interesse voor bovengenoemde functies kunt u schriftelijk reage ren onder vermelding van SOLLICITATIE EXPEDITIEMEDEWERKER. Uw reactie kunt u sturen naar: Netwerk VSP Vlissingen t.a.v. de heer J. A. Post Gildeweg 39 4383 NJ VLISSINGEN een dynamische en zelfstandige functie binnen een sterk groeiende en professionele organisatie; een informele en prettige werkomgeving met veel ruimte voor eigen inbreng en initiatief; een uitstekend pakket arbeidsvoorwaarden. Bent u toe aan deze verantwoordelijke en uitdagende functie, stuur dan uw brief en cv binnen 10 dagen aan OAZ Advies, Schaepmanstraat 21,4463 SC Goes.Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer J. Koeman (06-55702161) of de heer R.V erbeek (06-54903845) of op telefoonnummer 0113 - 256600. fiix: 0113 -256610. De functie: Als directeur bent u verantwoordelijk voor het resultaat en de verdere uitbouw van de onderneming. U draagt samen met de adviseurs en medewerkers van de organisatie zorg voor een optimale kwaliteit van de dienstverlening aan de klanten. U bent een voorwaardenscheppend coach die in staat is om een team van ervaren en hoogopgeleide medewerkers te motiveren. In deze functie bent u zelf ook als adviseur actief bij vraagstellingen op het gebied van bedrijfsadvies of personeelsmanagement. U vertegenwoordigt de organisatie naar buiten toe en draagt zorg voor een verdere naamsbekendheid in de markt. Het opstellen van een ondernemingsplan, de verdere ontwikkeling van het dienstenpakket en het behalen van de overeengekomen doelstellingen behoren onder andere tot uw werkzaamheden. Gevraagd wordt: een academisch werk- en denkniveau; minimaal 5 tot 10 jaar ervaring op het gebied van bedrijfsadvies of personeelsmanagement; een aantal jaren leidinggevende ervaring; bewezen commerciële resultaten en een creatieve geest; een sterke persoonlijkheid, die de vertaalslag weet te maken van visie en strategie naar concrete en praktische diensten in een continu veranderende omgeving; een grote mate van verantwoordelijkheidsgevoel en betrokkenheid; een goed nelwerk in het werkgebied van de organisatie. OAZ Advies heeft een samenwerkingsverband met Schipper Accountants.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 44