A ISTIMEWA elektra minded? PZC ITIeet- en rpijFl rnntenr F Etpktrnmnntpurs F/B Lpprling-plpktrnmnntpijrs Machinist-chauffeur m/v 1e tekenaars (m/v) in Goes en in Rotterdam zaterdag 31 maart 2001 Het Stafbureau Gas/Water/Elektriciteit in Goes is op zoek naar kandidaten voor de functie: Projectingenieur Gas Kerntaken: onderzoek, ontwerp en advies ten behoeve van onderhoud en aanleg van gasdistributiesystemen, zoals leidingnetberekeningen, leveringszekerheid, prognoses gasverbruik en analyse gasverbruik van nieuwe klanten; bijdragen aan haalbaarheidsstudies op het gebied van levering van diverse producten; samenstellen van voorschriften en richtlijnen voor aanleg, onderhoud en uitbreiding van gastransport- en distributiesystemen; verrichten van studies naar transport- en distributieleidingen (dimensionering en tracé). Profiel: Van de kandidaten verwachten wij een opleiding op HBOniveau, bijvoorbeeld HTS-werktuigbouwkunde en Hogere Gastechniek, en relevante kennis en ervaring. Daarnaast zijn zelfstandig heid, creativiteit, enthousiasme en goed ontwikkelde communicatieve vaardigheden een vereiste. Wat bieden wij? Werken bij DELTA betekent een bijdrage leveren aan een ondernemend en veelzijdig bedrijf dat sterk in ontwikkeling is. Wij stellen daar tegenover: een goed en compleet pakket arbeidsvoorwaarden dat gebaseerd is op de CAO voor Energie- en Nutsbedrijven; een participatieregeling en bedrijfsspaarregelingen; mogelijkheden voor verdere ontwikkeling, waaronder opleiding en trainingen; volop ruimte voor eigen inbreng en initiatief in een informele organisatie met korte lijnen; salarisindicatie: maximaal circa 6.500,- bruto per maand. Informatie: Wil je meer informatie over deze functie, neem dan contact op met Hans Haarlem, Hoofd Stafbureau, telefoonnummer: (0118-) 88 20 39. Interesse? Reacties kunnen binnen twee weken gericht worden aan onderstaand e-mailadres ter attentie van het secretariaat van de afdeling Personeel Organisatie. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. edrijven s 5048 - 4330 KA Middelburg tel. (0118) 882000 Internet: http://www.deltanutsbedrijven.nl o e-mail: uacatures@delta-zld.nl Dan pas je perfect in ons team! Een enthousiast team dat de hooggespannen verwachtingen van onze klanten waarmaakt. Waarin je ruimte krijgt voor eigen verantwoordelijkheid en waarin er vaak een beroep wordt gedaan op jouw flexibiliteit. Heb jij genoeg energie voor deze functie? Informatie: De functie is gericht op onderhouds- en reparatiewerkzaamheden aan meet- en regeltechnische installaties. De werkzaamheden worden uitgevoerd in de chemische en petrochemische industrie. Een hoge mate van inzet en flexibiliteit is vereist. De functie kan deel uitmaken van een storingswachtdienst. Functie-eisen: LBO/MBO-elektrotechniek, aangevuld met cursussen meet- en regeltechniek. Bekendheid met PLC-systemen en procestechniek is een pré. De juiste kandidaat beschikt over een creatieve en flexibele instelling en heeft enige ervaring in onder houdswerkzaamheden. De kandidaat dient in het bezit te zijn van VVA-1 Informatie: De functie omvat het verrichten van installatie- en onderhoudswerkzaamheden, zowel preventief als correctief in industriële of infrastructurele installaties. In hoofd zaak omvat de taak het leggen en aansluiten van kabels en het plaatsen en onder houden van apparatuur. Functie-eisen: LBO/MBO-elektrotechniek en minimaal in het bezit van rijbewijs B. Er dient bereid heid te zijn tot het volgen van cursussen om zo de kennis verder uit te breiden. De juiste kandidaat beschikt over een flexibele en klantgerichte instelling. Informatie: De functie omvat het onder begeleiding uitvoeren van alle voorkomende werkzaam heden met betrekking tot de industriële elektrotechniek. De leerling-monteur wordt intern opgeleid tot minimaal het niveau van elektromonteur A. Middels functiegerichte cursussen kan de monteur zich daarna verder specialiseren binnen onze onderneming. Ben jij 'elektrominded' genoeg om bij ons aan de slag te gaan? Stuur dan binnen twee weken een sollicitatiebrief met c.v. naar Istimewa Elektro, t.a.v. mevr. P.E.P. Kwekkeboom-Janse, Frankrijkweg 3, 4389 PB Vlissingen-Oost. Tel.: 0113 612 840 Internet: www.istimewa.nl E-mail: info@istimewa.nl. Istimewa Elektro is een in Vlissingen- Oost gevestigd elektrotechnisch installatiebedrijf met circa 100 vaste medewerkers. Istimewa is vooral actief in het installeren en onderhouden van elektrotechnische en meet- regel technische installaties voor met name de industrie en de overheid. ELEKTRO N.V. DELTA Nutsbedrijven richt zich met circa 1.300 medewerkers op de levering van een integraal productenpakket; zij verzorgt voor Zuidwest- Nederland de distributie van elektriciteit, gas, water, radio- en televisiesignalen en telecommunicatie- en milieudiensten. Ook de productie van water en elektriciteit behoort tot haar activiteiten. De organisatie is een zeer actieve speler in de liberaliserende energie markt, waarin zij zich heeft ontwikkeld tot een succes volle en marktgerichte partij. Functienummer MP 001 Sectorhoofd Welzijn (m/v) Informatie of sollicitatie: Ingenieursbureau Zonneveld b.v. t.a.v. de heer ir. Frans van der Linde Postbus 4398 3006 AJ ROTTERDAM Tel. (010) 452 88 88, Fax (010) 452 95 50 ,or^ www.zonneveld-rotterdam.nl info@zonneveld-rotterdam.nl Verbrugge b.v Garage Verbrugge is een onderneming mei <15 medewerkers en bezit een uilgebrel de en gevarieerde klantenkring. Hel is een garagebedrljl dal de dealerschappen voert van DAF. GINAF terreinwagen, en Mitsubishi bestelwagens, Paltinger laad/loskranen alsmede BMW personenwa Onze DAF truckafdeling zoekt voor direct een enthousiaste PARTSMANAGER M/V Opleiding minimaal MTS aulotechnlek (MBO) met HBO denk- en werkniveai Leeftijd' 25-30 jaar Funclle-eisen: - pro-aclleve. service- en klantgerichte instelling - affiniteit mei auto-onderdelenbranche - enige laren ervaring in deze branche is een pre - goede communicatieve vaardigheden - kennis van/ervaring met geautomatiseerde syslemen - goede kennis van de Engelse laai tlexlbole inzelbaarheld Werkzaamheden: U benl veranlwoordell|k voor hel inkopen van goederen en diensten. U onderhoudt mei 2 magazijnmedewerkers de conlaclen met onze werkplaats en onze klantenkring. U draagt zorg voor het beheer en optimaliseren van de logistiek, inkoop- en bevoorrading. Tevens maakl u deel uit van ons Managementteam en benl veranlwoordelljk voor alle voorkomende milieuzaken. De juiste kandidaat in deze verantwoordelijke functie bieden wij een passend Salarli Ziet u een uitdaging in deze lunclie, reageer dan snei. Voor verdere informatie kunl u telelonisch conlacl opnemen mei onze heer Eric Ten- merman. Aflersales manager, tel. 0031(0)115-681222 of 0031(0)6-22660803 Uitsluitend schriftelijke sollicitatie met uitgebreide C.V. binnen een week Ie richten aan Garage Verbrugge B.V. T.a.v, de Directie Postbus 530 4530 AM Terneuzen www.garageverbrugge.r Zeeland, volop in ontwikkeling. Prettige mix van stedel[jke centra en landelyk gebied. Goed om te werken, wonen en op te groeien. Nabij de Randstad, Brabant, Antwerpen en Gent. Scoop, Zeeuws insti tuut voor zorg, wel zijn en cultuur. Jong, vernieuwend en ambitieus. Het werk van Scoop groeit snel. Scoop voert projec ten uit op de terrei nen zorg, welzjjn en cultuur, adviseert en doet onderzoek. Scoop werkt nauw samen met de Zeeuwse overheden, gemeenten en provin cie, met instellingen, bedrijfsleven en bur gers. Scoop heeft de vol gende vcature: De sector De sector concentreert zich op de volgende programma's: vrijwilligerswerk, jeugdparticipatie en lokaal sociaal beleid. Belangrijke projecten die nu in uitvoering zijn: Pilot duurzame ontwikkeling Schouwen-Duiveland De jeugdmonitor Zeeland Pilot Servicebureau vrijwilligers Zeeland (met centrale en decentrale digitale infrastructuur) Integraal veiligheidsbeleid jeugdigen in samenwerking met de Regiopolitie Zeeland. De sector bestaat uit 15 medewerkers. De functie: U - bent verantwoordelijk voor het meerjarenbeleid van de sector, de uitvoering ervan en voor de ontwikkeling van de interne organisatie. - vertegenwoordigt de sector in externe contacten en netwerken. - verspreidt kennis en inzichten op het werkterrein van de sector door publicaties, rapportages en overleg. - organiseert werkoverleg en draagt zorg voor de uitvoering van de instrumenten doelstellend management en tijd- en projectregistratie. - hebt visie voor de lange termijn. - bent in staat de medewerkers te inspireren en te coachen. - hebt oog voor de markt van Scoop en bent in staat uw netwerken en contacten daartoe effectief aan te wenden. - maakt deel uit van het managementteam. Ook voert u enkele projecten zelf uit. Het profiel De kandidaat beschikt over een academisch werk- en denkniveau, is doortastend en weet resultaat te boeken. Ervaring en/of kennis van beleidsterreinen die naast welzijn van groot belang zijn voor de ontwikkeling van sociale kwaliteit is een voordeel. Ook wordt van de kandidaat inzicht verwacht in complexe besluitvormingsprocessen en ervaring met bestuurlijke verhoudingen in de non-profit-overheidssector. Salaris Scoop biedt een salaris dat maximaal 122.720,bedraagt, bruto per jaar op basis van een full-time functie (incl. vakantietoelage en eindejaarsuitkering). Een dienstver band van 32 uur behoort tot de mogelijkheden. Overige arbeidsvoorwaarden Scoop kent een eigentijds personeelsbeleid en uitstekende arbeidsvoorwaarden, zoals een 36-urige werkweek, variabele werktijden, de mogelijkheid voor aan- en verkoop van verlofuren, ruime scholingsfaciliteiten, een verhuiskostenregeling, betaald ouderschapsverlof, gesubsidieerde kinderopvang en een pc- privéregeling. Inlichtingen Informatiepakket is telefonisch op te vragen bij mw. N. van der Voet, telefoon (0118)- 68 25 97. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met dhr. D.J. van den Bout, directeur Scoop op 3 en 4 april van 15.00 tot 18.00 uur (0118-68 25 20 e-mail dvdbout@scoopzld.nl Procedure U kunt uw sollicitatie vóór 13 april 2001 met vermelding van functienummer MP 001 richten aan mw. M.A.S. Hamelink, Postbus 407, 4330 AK Middelburg of e-mail rhamelink@scoopzld.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Wij vragen: - passende opleiding en ervaring - teamgeest en enthousiasme Wij bieden: Een prettige werkomgeving, zelfstandigheid, afwisselend werk in teamverband, bijzondere projecten, ruimte voor persoonlijke ontwikkeling een goede salariëring en arbeidsvoorwaarden. Wilhelminahof - Rotterdam Waterschap Zeeuwse Eilanden voert zijn taken uit In de provincie Zeeland In het gebied boven de Westerschelde. Het hooWkantoor 8s tot medio 2003 gevestigd In Goes en daarna In Middelburg. Waterschap Zeeuwse Eilanden zorgt met ongeveer vierhon derd medewerkers voor degelijke waterkeringen, aanleg, onderhoud en veiligheid van plattelandswegen, een optimaal peilbeheer, een goede kwali teit van het oppervlaktewater en zuive ring van het afvalwater. De ambtelijke organisatie bestaat uit vier sectoren (Waterkeringen, Waterbeheer, Wegen en Middelen) en een Staf. Aan het hoofd van de organisatie staat de secretaris- directeur. Binnen waterschap Zeeuwse Eilanden wordt een werkomgeving nagestreefd waarin voor alle medewer kers sprake Is van een duidelijke taak, een eigen verantwoordelijkheid en dif ferentiate In de beloning. Functieiraformatie De machinist: - bedient fulltime een mobiele kraan ten behoeve van het onderhoud aan wegen, waterlopen en waterkeringen; wae.rar. 01/11 (c@r&tractur@8i per w@@k: 37) bij <de afdeling Tractie De afdeling Tractie heeft als doelstelling het leveren van alle tractiemiddelen voor de gelhelle organisatie. Daartoe beheert, ©nderhoudt, koopt en huurt de afdeling kranen, tractoren, bedrijfsauto's, etc. Bij de afdeling werken 25 medewerkers, onder Beiding van een afdelingshoofd. De functie is vacant in het werkgebied Zuid-Beveland. een beoordelings- en beloningsbeleid waarbij de aandacht gericht uitgaat naar het functioneren van de medewerker. Dit beleid draagt er toe bij dat de waardering voor het werk (onder meer) tot uitdruk king komt in het toekennen van periodie ke salarisverhogingen. Ook kan een medewerker (op termijn) in aanmerking komen voor een prestatietoelage wanneer aan bepaalde voorwaarden is voldaan. Sollicitaties Uw schriftelijke sollicitatie kunt u vóór 11 april 2001 richten aan: de secretaris-direc teur van waterschap Zeeuwse Eilanden, aftieling Personeel Organisatie, Postbus 114, 4460 AC Goes. E-mail: p&>o@wze.nl (brief en cv. s.v.p. als bijlage in Word). Vermeld s.v.p. het vacaturenummer in de linkerbovenhoek van de brief en de enve lop of de e-mail. Waterschap Zeeuwse Eilanden wil In het kader van de Wet Samen het aandeel allochtonen In zijn personeelsbeleid ver groten. Sollicitanten uit deze doelgroep, die aan de gestelde eisen voldoen, wor den uitdrukkelijk verzocht te reageren. en Luxor toren - Rotterdam Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld en zal ook niet wor den gehonoreerd. INGENIEURSBUREAU ZONNEVELD b.v. raadgevende ingenieurs voor bouw- en waterbouwkunde Wij zoeken voor onze vestiging: DELTA is een gezond en sterk expanderend bedrijf en biedt buitengewoon interessante functies, waarbij verantwoordelijkheid, ruimte voor eigen initiatief en vrijheid om te ondernemen centraal staan. kantooruren worden ingewonnen bij het hoofd van de afdeling Tractie, de heer K. Sanderse (telefoon 0113-Z41Z1Z) of de heer M.J. Vermue (telefoon 0113- 241270). Algemeen Door het kopen of verkopen van verlof is het mogelijk om gemiddeld 38 cq. 36 uur per week werkzaam te zijn. Verder kent het waterschap de overig bij de overheid gebruikelijke rechtspositiere gelingen, toegespitst op de sector water schappen. Het pensloenreglement van de stichting ABP en de collectieve regeling van de Interprovinciale Ziektekostenregeling (IZR) zijn van toepas sing. Waterschap Zeeuwse Eilanden hanteert - verricht eenvoudige onderhouds- en reparatiewerkzaamheden aan zijn/haar machine; - kan in voorkomende gevallen worden ingezet In de onderhoudsploegen van wegen, waterbeheer of waterkeringen. eigen auto te gebruiken voor woon-werk- verkeer. Salaris Het salaris voor deze functie bedraagt maximaal 4.197,00 bruto per maand (bedrag per 1 april 2001) en wordt onder meer bepaald aan de hand van opleiding, leeftijd en ervaring. Het salaris Is exclusief vakantietoelage (8%) en eindejaarsuitke ring (1,5%). Fumctöe-easem - opleiding op LBO/VBO-niveau (techni sche richting) aangevuld met een oplei ding machinist GWW of eventueel bereid zijn de laatstgenoemde opleiding te vol gen; - ervaring met eerdergenoemde werk zaamheden; - zelfstandig kunnen werken; - woonachtig of bereid zijn te gaan wonen in het werkgebied Zuid-Beveland; - in bezit van rijbewijs BE en bereid zijn de Informatie informatie over de functie kan tijdens

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 40