werk hobby! Een vliegende start van je financiële carrière Patiëntencoördinator PZC 38 L. van jouw Manotherm Services B.V. "Zeeland' Elektromonteurs Koel- en Vriesveem Vlissingen bv Maak verkoopmedewerker Marketing communicatie adviseur (m/v) Ziekenhuis Lievensberg Medewerker Orderprocessing/shipping doeuments M/V zaterdag 31 maart 2001 Heb je interesse om te werken in een jong team en spreekt het verkopen van elektroni- ca-apparatuur je aan, loop dan even binnen. Manotherm Services Zeeland gevestigd te Nieuwdorp is actief op het gebied van installatie en onderhoud van elek trotechnische en instrumenttechnische installaties. Een gezond en dynamisch bedrijf, waar mensen van aan pakken weten. Voor onze afdeling installatie zoeken wij op korte termijn: m MN BON (Cold Store Flushing) is een dienstverlenend bedrijf op het gebied van opslag, expeditie en verwerking van koel- en vriesgoederen. Het bedrijf heeft samen met gelieerde ondernemingen een be langrijke positie op het gebied van importbehandeling, op-/overslag en transport van bevroren overzeese producten. O.a. wordt een belangrijk gedeelte van de Europese import van vruchtensappen en /concentraten afgewikkeld, afkomstig uit diverse lan den in Noord-, Midden- en Zuid-Amerika, het Verre Oosten, het Middellandse Zeege bied etc. Van Bon is een zeer flexibele organisatie waarin kleine, zeer goed gemotiveerde, teams wordt gewerkt. Het kwaliteitsniveau van de dienstverlening wordt in de gehele wereld als zeer hoog ervaren. Mede dankzij deze reputatie is het bedrijf, veelal op exclusiviteitsbasis, werkzaam voor marktleiders in hun sector. Voor de vestiging in Vlissingen-Oost zijn wij op zoek naar HEFTRUCKCHAUFFEURS Functie-inhoud: - in-/uilslag en verplaatsen van goederen in koel/vriescellen - sorteren - stickeren Functie-eisen: - opleiding op LBO-niveau - rij-ervaring met heftrucks - ervaring in het werken met een valenklem is een pre - flexibiliteit m.b.t. werk en werktijden - eventueel geen bezwaar tegen het verrichten van werkzaamhe den op zon- en feestdagen - ruime mate van zelfstandigheid Belangstellenden kunnen hun schriftelijke sollicitatie, voorzien van een C.V., richten aan ons hoofdkantoor: Koel- en Vriesveem Vlissingen bv t.a.v. Afd. Personeelszaken Mw. A. Schiks Zandstraat 141 6658 CS Beneden-Leeuwen Voor eventuele nadere inlichtingen kunt u contact opnemen met de heer P. H. Moen, telefoon 0118-460922. De Ravebo Groep (150 medewerkers) heeft ves tigingen in Brielle. Botlek en Nieuwdorp en is mef name actief in de industrie. De organisatie is op te splitsen in twee werk maatschappijen: Ravebo Supply B.V. en Manotherm Services B.V. Met deze twee werk maatschappijen bestrijkt men de volledige markt op het gebied van levering en service voor flow, proces, arbeidsomstandigheden en milieu alsmede medische apparatuur. filiaal Vlissingen vraagt voor de elektroafdeling Wal straat 62 4381 EG Vlissingen Tel. 0118-419612 full-service accountants- en adviesorgani satie, actief op gebied van administratieve Op de afdeling Sales en Marketing (8 medewerkers) zijn wij op zeer korte termijn op zoek naar een enthousiaste Utrecht, Noord-Brabant en Zeeland. De meer dan 550 medewerkers ondersteunen (38 uur) een uitgebreide klantenkring, die zich voornamelijk in het mkb-segment en de agrarische sector bevindt. Uw mogelijkheden U bent verantwoordelijk voor het zelfstandig ontwikkelen, opzetten en (laten) uitvoeren van marketing communicatieplannen. 8 U houdt constant feeling met de marktontwikkelingen in de toeristisch- recreatieve branche. 8 Samen met de manager Sales en Marketing speelt u in op de kansen die de markt biedt. 8 Verder geeft u vorm aan onze database strategie en bent u verantwoordelijk voor de creatieve ontwikkeling en uitvoering van database-mailactiviteiten. 8 Ook beheert u. het marketing informatiesysteem en rapporteert u over de respons en omzetcijfers van acties, mailingen en advertenties. Uw kwalificaties 8 Enige jaren ervaring in een commerciële marketingfunctie. 8 Opleiding op HBO/academisch niveau. 8 Marketingkennis op minimaal. NIMA-a niveau, bij voorkeur met relevante aanvullende opleidingen Direct Marketing. 8 Ruime vaardigheden met Excel, Access en database gestuurde marketing informatiesystemen. 8 Sterk analytisch vermogen, aangevuld met een flinke dosis commercieel inzicht. 8 Creatieve, flexibele en resultaatgerichte persoonlijkheid. 8 Uitstekende beheersing Nederlandse taal in woord en geschrift. 8 Duits en Engels is een pré. 8 In bezit van rijbewijs. AccoN Accountants Adviseurs is een dynamische onderneming met een no-nonsense karakter en een informele cultuur. De organisatie is sterk resultaat- en prestatiegericht en professioneel en persoonlijk in de dienstverlening. AccoN Accountants Adviseurs stelt de klant centraal en levert een betrokken dienstverlening. Via de account managers krijgen de klanten toegang tot de diepgaande kennis, kunde en ervaring van de specialisten binnen de organisatie. Roompot Zeeland Vakanties is de grootste ver huur organisatie van Zeeland en bemiddelt o.a. voor bungalows, appartementenkampeerplaatsen, vakantietenten, stacaravans en campers. dienstverlening, accountancy, bedrijfsadvies (fiscaal, juridisch, IT, P&0, subsidies) en management consultancy. De groep heeft 25 vestigingen, verspreid over de provincies Gelderland, Overijssel, Interesse in deze junctie? Stuur je sollicitatiebrief met c.v. naar: Roompot Recreatie Beheer B.V. t.a.v. mevr. E. Bruggink Postbus 12, 4493 ZG Kamperland of mail naar: bruggink.e@roompot.nl Binnen de dienst Klinische Zorg ontstaat per 1 juni 2001 een vacature voor de functie van (acquisitie naar aanleiding van deze adverli vwdniet op prijs gesteld) m/v 36 uur per week Functie-informatie Jiet betreft een leidinggevende functie op de afdeling orthopaedie/gynaecologie. De patiëntencoördinator geeft leiding aan dc medewerkers van de afdeling en is samen met de collega patiëntencoördinator verantwoordelijk voor de uitvoering van de directe patiëntenzorg. De patiënten coördinator adviseert de afdelingsmanager bij de ontwikkeling van het beleid inzake patiëntenzorg en bedrijfsvoering binnen de afdeling. Sinds oktober 2000 worden patiënten voor totale heup en knie operaties geholpen volgens het Joint Care plan. Funtfie-eSsen - diploma verpleegkunde (A) of HBO-V; - diploma kader- of managementopleiding of de bereidheid tot het volgen van fase 1 van de managementopleiding; - enkele jaren ervaring als verpleegkundige alsmede aantoonbare leidinggevende kwaliteiten; - goede sociale vaardigheden, alsmede een goed organisatie- en improvisatievermogen en teambuildingskwaliteiten; - aantoonbare affiniteit met verpleging van patiënten met orthopaedische en gynaecologische aandoeningen. Lievensberg is een algemeen ziekenhuis voor West-Brabant, Tholen en St. Philips- land, met circa 60 medisch specialisten en ruim 1.000 mede werkers. Per jaar bezoeken ca. 150.000 mensen de polikliniek en worden in de kliniek ruim 10.000 patiën ten opgenomen. Lievensberg heeft 367 bedden. Het ziekenhuis beschikt over enige specialistische functies, onder andere een PAAZ en een afdeling revalidatie. Arbeidsvoorwaarden De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-ZJekenhuizen. Salariëring vindt plaats op basis van inschaling in FWG functiegroep 50. Er worden studiefaciliteiten geboden, indien de nieuw aan te stellen functionaris de management opleiding en/of andere relevante (bij)scholing gaat volgen. Wilt u meer algemene informatie over ons ziekenhuis, bezoek dan onze site: www.lievensberg.iiekenhuis.nl Informatie en sollicitatie Informatie kunt u inwinnen bij de heer Q.M.J. Bergs, afdelingsmanager, telefoon 0164-278647. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, onder vermelding van code C-0101 linksboven op de enveloppe, tot 14 april a.s. richten aan de dienst Personeel en Organisatie, t.a.v. de heer J. Jongerius, Postbus 135,4600 AC Bergen op Zoom. Uw schriftelijke sollicitatie met CV stuurt u aan: Manotherm Services B.V. "Zeeland", t.a.v. mevrouw C.A.M. van Dijk-Bovenlander, i Ring 7 - 9, 4455 AC Nieuwdorp, E-mail: manotherm.zld@hetnet.nl i Lees de PZC Functie inhoud: het op locatie installeren van elektrotechnische en instrumenttechnische installaties testen en in bedrijf stellen van elektrotechnische installaties het oplossen van storingen het plegen van modificaties aan bestaande systemen zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken Functie eisen: LBO/MBO elektrotechniek of gelijkwaardig niveau (VEV) enige ervaring in soortgelijke functie in het bezit van rijbewijs B veiligheidscertificaat VVA-1 certificaat NEN 3140 werken aan laagspannings installaties strekt tot de aanbeveling verantwoordelijkheidsgevoel en flexibele instelling Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer C. Verstraate, tel. 0113-614111 Ben jij een hbo'er en heb je interesse in een carrière in een AA-praktijk? Wil je een goede, afwisselende baan waarbij je in circa 5 jaar wordt opgeleid tot veelzijdig en deskundig account manager? Neem dan direct contact op met Content, want via Content kun je direct aan de slag als Assistent Accountant m/v bij AccoN Accountants Adviseurs Wie zoeken we? AccoN Accountants Adviseurs is voor haar vestigingen in Gelderland, Overijssel, Utrecht, Noord Brabant en Zeeland op zoek naar jonge mensen met een opleiding HEAO BE/AA of HAS, die bewust kiezen voor een carrière in een AA-praktijk, maar nog geen werkervaring hebben. Omdat je als Assistent Accountant al direct wordt ingezet om klanten te helpen met het opmaken van jaarrekeningen, doen van aangiftes en andere administratieve vraagstukken dien je te beschikken over goed ontwikkelde sociale en communicatieve vaardigheden. Gezien de aard van het werk (en dus ook van het ontwikkelingstraject) en die van de klanten dien je te beschikken over een flexibele en zelfredzame instelling, een commerciële gedrevenheid en ondernemingsgeest. Stemt dit overeen met jouw profiel en trekt het ontwikkelingstraject bij AccoN Accountants Adviseurs je aan? Meld je dan bij Content voor een mooie carrière in de Accountancy. Van Assistent Accountant naar account manager Elke Assistent Accountant krijgt een Persoonlijk Ontwikkelingsplan dat jaarlijks wordt aangepast. Je wordt begeleid door een coach en een mentor. De coach richt zich voornamelijk op de vakinhoudelijke aspecten van de werkzaamheden. De mentor speelt een centrale rol in de persoonlijke begeleiding. Voor Assistent Accountants met een HEAO BE-opleiding is er de Masterclass Accountancy. Voor startende HAS'ers is er de Masterclass SPD. Met deze opleidingen stellen wij je in staat om op versnelde wijze de AA-titel binnen te halen. Daarnaast kun je gebruik maken van ons grote opleidingsaanbod op vaktechnisch en automatiseringsgebied en op het gebied van communicatieve, commerciële en management vaardigheden. Volop doorgroeimogelijkheden Via het ontwikkelingstraject Assistent Accountant word je opgeleid voor een functie als account manager. Als account manager onder houd je het contact met de klanten en zorg je er mede voor dat zijn of haar bedrijf optimaal kan functioneren. Je neemt in veel gevallen de zorg voor zaken als administratie, boekhouding en belastingen uit handen van de klant. In voorkomende gevallen zul je tevens advies moeten verlenen over bijvoorbeeld opvolgingskwesties, fusies en overnames, investerings- en financieringsvraagstukken en managementvraagstukken. Je kunt je steeds verder ontwikkelen tot allround bedrijfsadviseur, maar uiteraard kun je je binnen AccoN ook specialiseren, je bepaalt zelf in welke richting jouw carrière zich ontwikkelt. Financieel aantrekkelijk Je begint je ontwikkelingstraject met een goed aanvangssalaris dat afhankelijk van je functioneren en je persoonlijk ontwikkeling groeit. De hoogte van het aanvangssalaris is afhankelijk van het opleidings niveau. Je hebt verder rechtop een winstuitkering, 100% studiekosten vergoeding en 36 vakantiedagen per jaar en je kunt gebruikmaken van een belastingvrij spaarloonplan, een prémiespaarregeling, de premievrïje collectieve pensioenregeling en korting op verzekeringen en hypotheken. Er is een 40-urige werkweek die flexibel kan worden ingevuld. Je kunt bijvoorbeeld kiezen voor een werkweek van vier dagen van negen uur, maar ook voor een parttime dienstverband. Korte selectieprocedure De selectieprocedure bestaat uit twee selectiegesprekken. Het eerste gesprek wordt gevoerd door medewerkers van Content. Het tweede selectiegesprek is met AccoN Accountants Adviseurs. Geef je direct op. Grijp deze unieke kans en bel of mail met de dichtstbijzijnde Content-vestiging bij jou in de buurt. Korte Bosstraat 2,4611 MA Bergen op Zoom, Kathelijne Theuns, Tel. (0164) 21 01 20, E-mail: kathelijne.theuns@content.nl Piet Heinstraat 2,4461 GL Goes, Esther Boel, Tel. (0113) 27 14 20, E-mail: esther.boel@content.nl Oude Haven 17,4301 JJ Zierikzee, Vivien de Leeuw, Tel. (0111) 41 45 90, E-mail: vivien.de.leeuw@content.nl Stadshuisplein 49,4531 GZ Terneuzen, Patricia van der Maas, Tel. (0115) 61 06 65, E-mail: patricia.vander.maas@content.nl Varian is wereldwijd marktleider op het gebied van analytische instrumenten, supplies, accessoires en services. In 1998 werd de samenwerking tussen het beursgenoteerde Varian Inc. (USA) en Chrompack International B.V. een feit. Op diverse locaties vindt de fabricage van een omvangrijk productassortiment plaats. De verkoop en de sendees voor Europa, Afrika en het Midden-Oosten worden gecoördineerd vanuit' Middelburg. De continue stroom van nieuwe producten en het ontwikkelen van nieuwe marktsegmenten vraagt om nieuwe medewerkers, die de uitdaging van een betrekking met internationale allure aankunnen. Binnen de afdeling Logistics in Middelburg is een vacature voor een De werkzaamheden zullen bestaan uit het: Verwerken en begeleiden van binnenkomende orders 8 Bewaken van de doorlooptijd en kwaliteit van verzendingen 8 Opstellen van relevante rapportages Op logistiek gebied informeren en adviseren van Sales Offices, Dealers en Varian Factories Verzorgen van exportdocumenten en bankdocumentatie Wij zoeken: Een kandidaat op MBO-niveau met enige jaren logistieke bedrijfservaring die: 0 Een goede beheersing heeft, zowel mondeling als schriftelijk, van de Engelse en Nederlandse taal o Kennis heeft van geautomatiseerde gegevens verwerking, SAP is een pré 0 Klant- en servicegericht is 8 Goede contactuele vaardigheden heeft 0 Zowel zelfstandig als in teamverband kan werken Wij bieden een zelfstandige baan, in een dynamisch team, bij een groeiend internationaal bedrijf. Geïnteresseerden nodigen wij graag uit, binnen twee weken na verschijning van deze advertentie, een sollicitatiebrief te sturen aan de afdeling Personeelszaken: Varian B.V., Postbus 8033, 4330 EA Middelburg. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Gerda van de Beek Tel.: 0118-671215, e-mail; gerda.van.de.beek@varianinc.com of Jan Donze Tel.: 0118-671286. www.varianinc.com VARIAN

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 38