lil I K/111 HUI PZC stichting Jeugdzorg zeeland PLEEGZORGBEGELEIDER m/v jlfZONDHEID HMW01 Loodswezen Stuurman landelijke pool Gezel I op loodsvaartuig en/of (jetgedreven) tenders Gezel II loodsvaartuig Kok loodsvaartuig I Productie medewerker Final Test GC m/v VARIAN zaterdag 31 maart 2001 De Stichting Jeugdzorg Zeeland is een provinciaal wer kende algemene en multifunctionele instelling met vier kernactivi teiten tw.: jeugdbescherming, jeugdhulpverlening, spel- en opvoedings voorlichting/preventie en pleegzorg. De Stichting Jeugdzorg Zeeland stelt zich tot doel om in samenspraak met de jeugdigen, ouders, opvoeders en andere direct betrokkenen, een actieve en professionele bijdrage te leveren aan het voorkomen, verbeteren en herstellen van problematische opvoedingssituaties. Momenteel werken er bij de stichting ongeveer 170 medewerkers. In verband met uitbreiding vragen wij een: 36 uur uur (100%) per week - vacaturenr. 0106 De functie Als pleegzorgbegeleider bent u medeverantwoordelijk voor de kwaliteit van het verloop van pleeggezinplaatsingen. In overleg met betrokkenen formuleert u en geeft u inhoud en uitvoering aan pleegzorgbegeleidingsplannen. Daarnaast ondersteunt en begeleidt u (aspi- rant)pleeggezinnen en geeft u adviezen aan pleegouders. U rapporteert over de hulpver leningsprocessen en voert overleg met personen en instanties die van belang zijn voor het cliëntsysteem.Verder denkt u mee over de ontwikkeling van de sector en neemt u deel aan in- en externe overlegvormen. Uw profiel U heeft een relevante HBO-opleiding afgerond en beschikt over kennis van ontwikke lingspsychologie en pedagogiek. Ervaring met pleegzorg is een pré. Daarnaast bent u in staat resultaat- en cliëntgericht te werken en vanzelfsprekend beschikt u over goede con tactuele en computervaardigheden. U kunt zowel zelfstandig als in teamverband werken en bent bereid tot het vergroten van uw kennis en vaardigheden op het gebied van trai ning en ondersteuning van pleegouders. Verder bent u in het bezit van rijbewijs B. Uw standplaats is Middelburg, uw werkgebied is de provincie Zeeland. Gezien de samenstel ling van het team gaat onze voorkeur uit naar een mannelijke collega. Algemene informatie en sollicitatie De Stichting Jeugdzorg Zeeland biedt u een arbeidsovereenkomst voor de duur van I jaar met vooruitzicht op een vast dienstverband. Momenteel is 20 uur van het dienstverband structureel en 16 uur van het dienstverband op tijdelijke basis tot 31 december 2001 Verwacht wordt dat ook dit tijdelijk deel, structureel wordt Uw rechtspositie, salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn geregeld conform de CAO-jeugdhulpverlening aangevuld met een aantal aantrekkelijke personele regelingen. Uw inschaling is afhankelijk van uw opleiding en ervaring en u neemt deel aan het PGGM-pensioenfonds. Inlichtingen over deze functie zijn te verkrijgen bij: dhr W. Harbers, sectorhoofd Pleegzorg en dhr M.Tazelaar teamleider Pleegzorg. Beiden zijn te bereiken via het sectorsecretanaat Pleegzorg. telefoonnummer (0118) 67 76 30. Uw sollicitatiebrief met curnculum vitae dient u, onder vermelding van het vacaturenummer uiterlijk donderdag 12 april 2001 te richten aan dhrW.K. Brandes, hoofd P&O, Stichting Jeugdzorg Zeeland, Postbus 62,4330 AB Middelburg. De eerste sollicitatieronde staat gepland op donderdag 3 mei a.s. Een tweede sollicitatieronde staat gepland op dinsdag 8 mei as. Een assessment kan deel uitmaken van de sollicitatieprocedure. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. ADMINISTRATIEF MEDEWERKER M/V Voor een relatie van ons in Goes zoeken wij op korte termi|n een administratieve kracht met een mbo opleiding, kennis van Word en Excel en enige werkervaring. Ben je gemo tiveerd en wil |e voor langere tijd aan de slag? Neem dan contact op met Dactylo Goes. ALGEMEEN MEDEWERKER M/V Wij zoeken een kandidaat die van aanpakken weet Het gaat om een functie voor langere tijd. De werkzaamheden bestaan ondermeer uit het onderhoud van het bedrijventerrein Ben je nieuwsgierig naar deze functie? Neem dan contact op met Dactylo Goes. PRODUCTIEMEDEWERKERS M/V Voor diverse relaties zoeken wij productiemedewerkers. Zoek jij werk voor langere tijd en ben je bereid in 5-ploegendienst te werken' Kom dan langs bij Dactylo Middelburg en ga direct aan de slag ELEKTROMONTEURS M/V Voor diverse relaties van ons. in en rond Goes zoeken wij voortdurend vakbekwame kan didaten die voor langere tijd in de provincie Zeeland aan de slag willen. Interesse? Kom even langs bij Dactylo Goes. STEWARDESSEN M/V Voor één van de bekende luchtvaartmaatschappijen zoeken wij grondstewardessen. Je bent minimaal 21 jaar oud. hebt een afgeronde havo/mbo opleiding, spreekt accent loos ABN en ziet er verzorgt en representatief uit. Voor de verdere functie-eisen kun je informeren bij één van onze vestigingen AGRARISCH/ALGEMEEN MEDEWERKER M/V Voor een agrarisch bedrijf in Wemeldinge zijn wij op zeer korte termijn op zoek naar een harde werker die niet bang is van een beetje stof. Als algemeen medewerker ben je hoofdzakelijk werkzaam ik de loodsen Het werk is alles omvattend en dus ook afwisselend. Deze functie kan uitlopen op een vast dienstverband Voor meer informatie kun je con tact opnemen met Dactylo Goes. CAISSIÈRE M/V Voor een relatie van ons in Goes zoeken wij een gemotiveerde kandidaat die voor lan gere tijd en fulltime aan de slag wil! Kun |e goed met mensen omgaan en heb je affiniteit met het supermarktwezen' Bel dan naar Dactylo Goes. MEDEWERKER SLAGERIJAFDELING SUPERMARKT M/V Voor een supermarkt in Goes zoeken wij een fulltime medewerker die wat zwaarder lichamelijk werk geen bezwaar vindt. Bij goed functioneren kan deze baan een vast dienstverband worden. Stap even binnen bij Dactylo Goes voor meer informatie HORECA MEDEWERKER M/V Voor een restaurant in Goes zoeken wij voor minimaal 25 uur per week een zelfstandig werkend kandidaat met ervaring. De uren kunnen in het zomerseizoen vermeerderen. Wij zijn op zoek naar een representatief persoon. Bel ons in Goes. SCH00NMAAKMEDEWERKERS M/V Voor diverse objecten in Middelburg/Vlissingen en Vlissingen-Oost zoeken wij gemoti veerde schoonmaakmedewerkers die enkele uurtjes per week willen werken, vaak iri de avonduren. Info Dactylo Middelburg. VAKANTIEWERK M/V Voor diverse relaties in Goes, Middelburg, Vlissingen en Domburg zoeken wij nog gemo tiveerde vakantiekrachten voor diverse sectoren, onder andere horeca, verzorging Zoek jij nog een leuk bijbaantje? Informeer dan bij één van de Dactylo vestigingen! Natuurlijk heeft Dactylo ook dit jaar weer een leuke vakantieactie' VERZORGENDEN (VAKANTIEKRACHTEN) M/V Voor diverse verpleeg/verzorgingstehuizen op Walcheren zoeken wij verzorgenden, Tevens zoeken wij vakantiekrachten! Ben jij bezig met de opleiding Helpende of Verzorgende of heb je reeds je diploma? Dan heeft Dactylo Middelburg werk voor jou! Bel meteen voor meer informatie of kom langs bij Dactylo Uitzendburo in: Goes, 0113-230019. Piet Heinstraat 10. Middelburg, 0118-624000. Gravenstraat 12. www.dactylo.nl Het Nederlands Loodswezen is een nationale maritieme organisatie met een taakuitvoering in vier regio's, met als kerntaak het loodsen van zeesche pen door registerloodsen. Tot 1988 was het Loodswezen onderdeel van het ministerie van Verkeer en Waterstaat (DGSM). Sinds 1 oktober 1995 functioneert het Loodswezen financieel volledig onafhankelijk van de overheid. Aan de organisatie zijn zo'n 550 registerloodsen en 400 mede werkers verbonden. Het hoofdkantoor bevindt zich in Rotterdam. Voor nadere informatie omtrent de functies kunt u contact opnemen met de personeelsconsulent, de heer LA Smit. Hij is bereikbaar onder telefoonnummer 010 4987405. Meer informatie over het Loodswezen vindt u op onze inter net site: www.loodswezen.nl. Uw schriftelijke sollicitatie kimt u binnen 14 dagen richten aan: Nederlands Loodswezen bv t.a.v. de heer LA. Smit afdeling Personeel eri Organisatie Postbus 830 3000 AV Rotterdam In het kader van ons beleid betreffende de uitvoering van de wet Samen, zal bij gelijke geschikt heid de voorkeur worden gegeven aan kandidaten behorende tot de doelgroep van genoemde wet. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Voor onze vaartuigen in de diverse regio's zijn wij op zoek naar kandidaten voor de volgende functies: Korte taakomschrijving: Planning van de route, reisvoorbereiding en informeren van de kapitein over nautische bijzonderheden van het te bevaren gebied. Radarnavigatie, targetmonitoring en track navigatie. Bewaken en controle veilige koers en vaart (veranderingen). Het monitoren van de scheepssystemen en de juiste werking daarvan.: Bewaken en controleren algehele veiligheidsstatus van het vaartuig. Het voeren van communicatie t.b.v. de operationele inzet. Het verzorgen van de VHF-communicaüe bij beloodsen c.q. afhalen. Het uitvoeren van de preventieve periodieke onderhouds- en veiligheidscontroles. Het assisteren van de loods/passagier bij het embarkeren en debarkeren. De stuurman moet ook de kapitein bij diens afwezigheid:kunnen vervangen. Zie verder de korte taakomschrijving Gezel I. Opleiding: Diploma SMBW Certificaat radarwaarnemer Diploma EHBO Diploma GMDSS Vaarbevoegdheid kapitein alle schepen 30 mijl/GT<2000 Bijzonderheden: Deelname aan periodieke veiligheidscursussen en bijscholings cursussen is verplicht. De werkzaamheden worden verricht in een volcontinue rooster, inzet kan plaatsvinden in alle regio's, zijnde Delfzijl. IJmond, Rijnmond en Scheldemonden en op diverse vaartuigen. Korte taakomschrijving: Het assisteren van de loods bij het op- en afstappen van het te beloodsen schip. Uitvoeren van scheepsonderhoud, schoonhouden van het schip en scheepsinstallaties; gangen, dekken en niet door personen gebruikte ruimte. Het verrichten van vgrfwerkzaamheden. Het assisteren bij het benaderen, aanleggen en afmeren van het schip. Incidenteel verrichten van overige voorkomende werkzaamheden. Opleiding/ervaring: Opleiding geïntegreerd scheepsgezel. Ervaring met het varen van jetgedreven jollen en/of het in bezit zijn van het diploma Schipper Machinist Beperkt Werkgebied strekken tot de aanbeveling. Bijzonderheden: Gevaren wordt in een continudienstrooster en/of zeven dagen op en zeven dagen af, waarbij u ingezet kunt worden in alle regio's (Noord. IJmond. Rijnmond eti Scheldemonden) en op alle vaartuigen. Korte taakomschrijving: Het verrichten van onderhoud, deels volgens schema'sfhandboeken. voor motoren op basis van het aantal draaiuren. Het zorgdragen voor onderhoud aan het voortstuwingssysteem van het schip en de daarbij behorende hulpsystemen, inclusief afstelling en inregeling. Het onderhouden van het electrisch systeem, inclusief de daaraan gekoppelde apparatuur en dekwerktuigen waaronder davits, kranen, ankerspil etc. zie verder taakomschrijving Gezel I. Opleiding: Geïntegreerd scheepsgezd. Diploma MM. Bijzonderheden; Gevaren wordt in een systeem van zeven dagen pp én zeven dagen af. In principe kunt u worden ingezet in de regio Scheldemonden en Rijnmond. Voor de functies Gezel l en Gezel II bestaat bij gebleken geschikheid de mogelijkheid om op termijn via externe en interne opleidingen door te stromen naar de functie van Stuurman landelijke pool. Korte taakomschrijving: Het bereiden van ontbijt, lunch en warme maaltijd. Het schoonhouden van alle met de voedselbereiding en -bewaring samenhangende scheepsuitrusting, op zodanige wijze dat aan alle eisen van hygiëne wordt voldaan. Het bestellen via de gezagvoerder van hulpmaterialen c.q. iri overleg bepalen van de noodzaak van aanvulling of wijziging in de gebruikte hulpmiddelen Opleiding: Scheepskok. Bijzonderheden: Gevaren wordt in een systeem van zeven dagen op en zeven dagen af. In principe kunt u worden ingezet in de regio Scheldemonden en Rijnmond. Arbeidsvoorwaarden: Het loodswezen heeft een prima pakket arbeidsvoorwaarden waaronder een premievrij pensioen, 13e maand, goede studiefaciliteiten etc. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de cao loodswezen. Daarnaast betreft het veelzijdige banen in een dynamische werkomgeving. De KARWEI- bouwmarkten vormen een snel groeiende keten. Er zijn al 81 vestigingen en in verdere expansie is Wij zoeken voor onze bouwmarkt in Middelburg: Verkoopmedewerker(s) (m/v) De sleutel tot ons succes ligt in het grote, complete assortiment én in het enthousiasme waarmee onze mede werkers deskundige service verlenen. Cementbouw Detailhandel B.V. Is werkzaam in de doe-het-zelfbranche De onderneming maakt deel uit van de franchise-organisatie Intergamma en exploiteert een aantal KARWEI- bouwmarkten. Wat ga je doen? Je bent samen met collega's verantwoordelijk voor een deel van het assortiment en zorgt voor verkoop en advies aan klanten. Je bewaakt de voorraad, bestelt bij waar nodig en zorgt voor een perfecte presentatie. Wat moet je kunnen? Je bent in staat deskundig advies te geven. Je bent een verkooptalent en hebt affiniteit met ons assortiment. Je bent een 'doener', energiek en werkt graag met mensen. Bij voorkeur heb je een commerciële of technische opleiding. Wij bieden je een uit dagende functie binnen een teamgerichte organisatie. Natuurlijk bieden we je een gepaste opleiding om je te ontwikkelen. Belangstelling? Je kunt je reactie binnen 10 dagen richten aan KARWEI Middelburg, t.a.v. de heer JJ. Baljeu. Waldammeweg 2. 4338 PJ Middelburg. Telefoon: 0118-628844. Wij stellen geen prijs op acquisitie naar aanleiding van deze advertentie. Varian is wereldwijd marktleider op het gebied van chromatografische instrumenten, supplies, accessoires en services. In 1998 werd de samenwerking tussen het beursgenoteerde Varian Inc. (USA) en Chrompack International B.V. een feit. Vanuit Middelburg wordt de fabricage van een omvangrijk produotassortiment, de verkoop en de services gecoördineerd voor Europa, Afrika en het Midden-Oosten. De continue stroom van nieuwe producten en het ontwikkelen van nieuwe marktsegmenten vraagt om nieuwe medewerkers, die de uitdaging van een betrekking met internationale allure aankunnen. Standplaats: Middelburg, het Europese hoofdkantoor van Varian. Voor deze functie zijn wij op zoek naar een MBO'er met chemische analytische studierichting. De werkzaamheden bestaan uit het final testen van Gas Chromatografen. Wij vragen: Ervaring met Gas Chromatografie Kennis van en ervaring met analytische data- acquisitie- en verwerkingspakketten op PC basis Goed bekend met Windows, Word en Excel Analytisch denkvermogen Goede kennis van de Nederlandse en Engelse taal, zowel in woord als geschrift Teamspoler met flexibele instelling Ervaring met trouble shooting en petrochemische analyses m.b.v. gaschromatografie zijn een pré. Wij bieden: Een zelfstandige, uitdagende functie in een groeiend bedrijf met een aantrekkelijk pakket arbeidsvoor waarden. Geïnteresseerden nodigen wij graag uit, binnen twee weken na verschij ning van deze advertentie, een sollicitatiebrief te sturen aan de afdeling Personeelszaken. Varian BA'., Postbus 8033, 4330 EA Middelburg. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Inze Bos, tel. 0118-671380 of met Gerda van de Beek tel. 0118-671215, e-mail: gerda.van.de.beek@varianinc.com Avw.varianmc.com gemeente OOSTBURG De gemeente Oostburg (ca. 18.000 inwoners en njim 20.000 ha. groot) is gelegen in West-Zeeuwsch-Vlaanderen. De gemeente heeft vele recreatieve mogelijkheden en een gezond woon-, werk- en leefklimaat. Grenzend aan België ligt Brugge op een steenworp afstand. In ongeveer een uur rijden bereikt u Antwerpen, Bnjssel, Lille of Calais. Na de realisatie van de tunnel onder de Westerschelde (verwacht in 2003) geldt ditzelfde ook voor de Randstad. West-Zeeuwsch-Vlaanderen zit midden in een interessante ontwikkelingsfase. De gemeente Oostburg is bezig zich met veel elan te herpositioneren binnen West-Europa. Plannen voor de herstructurering van het totale gebied zijn in een vergevorderd stadium. Ontwikkelingsplannen voor de vissersplaats Breskens, die een stijgende reputatie geniet als internationaal watersportcentrum en de familiebadplaats Cadzand-Bad zijn inmiddels gepresenteerd. Een nieuwe recreatievisie is reeds opgesteld. Daarnaast worden bij de plaats Oostburg landschapstuinen aangelegd en een bijzonder woningbouwproject (Waterburg) ontwikkeld. De gemeentelijke organisatie (ca. 180 medewerkers) zoekt dan ook enthousiaste nieuwe medewerkers. Zij kunnen mede gestalte geven aan het nieuwe elan dat het bestuur nastreeft. Gevraagd wordt een enthousiaste medewerker voor de functie van ONDERSTEUNEND BELEIDSMEDEWERKER VOLKSHUISVESTING M/V VOOR GEMIDDELD 36 UUR PER WEEK (FULLTIME) (VACATURENUMMER 01/07) bij de sectie Volkshuisvesting en Milieu i De sectie Volkshuisvesting en Milieu is onderdeel van de afdeling Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieu. Binnen deze sectie wordt uitvoering gegeven aan de regelgeving en de juridische-administratieve beleidsadvisering op het terrein van volkshuisvesting en milieu. UW TAKEN: U begeleidt en adviseert over juridisch-administratieve beleidsaspecten op het terrein van de WRO en Woningwet voor bouwplannen en daarmee samenhangende voor- bereidingsbesluiten, vrijstellingsprocedures, aanschrijvingen, bezwaarschriften, woning klachten, etc. U coördineert de voorbereiding en voert het secretariaat van de commissie Planologie en Volkshuisvesting. U begeleidt en adviseert de voorzitter van de commissie. U geeft aan de balie informatie, voorlichting en advies op het gebied van de WRO en Woningwet, U onderzoekt en adviseert over klachten afhandeling en assisteert zo nodig de beleidsmedewerker Volkshuisvesting. WU STELLEN DE VOLGENDE EISEN AAN DÉZE NIEUWE FUNCTIONARIS: - hbo, bijv. heao-mer; - enige jaren ervaring op het taakgebied; - creativiteit in het vertalen van wensen naar mogelijkheden; - goede redactionele en communicatieve vaardigheden; - inzicht in bestuurlijke verhoudingen; - zelfstandig en in teamverband kunnen werken. ARBEIDSVOORWAARDEN: Afhankelijk van opleiding en ervaring bedraagt het brutomaandsalaris bij gemiddeld 36 uur per week maximaal f 5.66!,--/€ 2.568,85 (gem. schaal 8). INLICHTINGEN EN SOLLICITATIE-ADRES: Inlichtingen kunnen wórden ingewonnen bij de chef van de sectie Volkshuisvesting en Milieu, de heer A. de Vos, tel. (0117) 45 73 31. Sollicitaties kunnen binnen 10 dagen na verschijning van deze vacaturemelding, onder vermelding van het vacaturenummer, worden gezonden aan Burgemeester en wethouders van Oostburg, Postbus 27, 4500 AA Oostburg. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 32